>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 31.01.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 31. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
B 22

bet_shooter

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: New York Knicks - Cleveland Cavaliers
Typ: New York Knicks - Cleveland Cavaliers (-5.5/+5.5), Knicks -5.5
Kurs: 1.85
Bukmacher:bet-at-home
Analiza:
Pierwsza wizyta w tym sezonie drużyny z Cleveland w Madison Square Garden. Faworytem w tym meczu są gospodarze którzy w obecnej chwili są w wysokiej formie o czym świadczyć może wysokie zwycięstwo nad Celtami różnicą 26 punktów oraz seria wygranych na własnym parkiecie 3-0 (Bobcats, Lakers, Celtics). Drużyna Knicks po porażkach z Nets oraz 76ers podchodzi do swoich spotkań zmobilizowana i w pełni skoncentrowana. Motorem napędowym graczy z Nowego Jorku jest Melo Anthony zdobywając w meczu z Bobcats 62 pkty co jest jego rekordem w karierze, przeciwko Lakers 35 pkt, zaś w konfrontacji z Celtami 24 punkty. Z ostatnich 5 meczy Cleveland kawalerzyści wygrali zaledwie 1 co pokazuje iż goście w dzisiejszym meczu są w dołku. Zmagający się z problemami ze ścięgnem Achillesa Luol Deng przebywa ostatnio bardzo krótko na parkiecie więc nie może w pełni wspomagać kolegów z drużyny. Wydaje mi się, że rozpędzający się nowojorczycy wysoko pokonają dziś graczy z Cleveland.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
:hokej: NHL
Boston Bruins - Montreal Canadiens
1 (trzydrogowo) @ 1.87 unibet

Dzisiaj postawię na drużynę z Bostonu, która w ostatnich spotkaniach gra wyśmienity hokej i dosyć łatwo wygrywa ostatnie mecze różnicą nawet pięciu bramek (w meczu z Flyers). Dzisiaj rywalem wicelidera konferencji wschodniej będzie kanadyjska drużyna, która także jest w czołówce wschodu - Montreal Canadiens. Dlaczego stawiam na gospodarzy? Tak jak pisałem, grają wyśmienity hokej, bardzo ciężko jest u nich wygrać, 7 porażek w tym sezonie na 27 meczy o czymś świadczy. Pisząc o Canadiens trzeba podkreślić ich słabą formę w ostatnich meczach, 6 porażek w 10 ostatnich meczach. Co prawda przerwali serię 4 meczy bez zwycięstwa wygrywając w ostatnim meczu z Hurricanes co może świadczyć o poprawie ich formy, jednak według z Bruins będzie dużo trudniej o taki wynik. Nie sądzę, że goście z Kanady wygrają to spotkanie, słaba gra na wyjazdach i dużo traconych goli to główne minusy które widzę w tej drużynie.
⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina; Hokej, NHL
Spotkanie; Pittsburgh Penguins @ Los Angeles Kings
Typ; Pittsburgh Penguins (włącznie z dogrywka)
Kurs; 1,91
Bukmacher; PinnacleSports
Analiza;
Aktualna różnica pomiędzy Penguins a Kings jest kolosalna; Kings właściwie powrócili do swoich standardów i nie są w stanie nawiązać żadnej skuteczności i większej aktywności w ofensywie, a swoją robotę wykonuje w ich przypadku jedynie solidna defensywa i broniący na dobrym poziomie Quick. Niestety, by pokonać najlepsze zespoły ze Wschodu trzeba być odpowiednio zbalansowanym i móc postawić ciężkie warunki w ofensywie, których Królom brakuje ,a w tym przypadku - podejmując Penguins -
sam komfort własnego terenu, gdzie na ogół grają dobrze - może nie wystarczyć. Penguins jak mówiłem , na tym etapie stwarzają znaczącą różnice i są bez wątpienia zespołem, który potrafi wypunktować każdego rywala. Ponadto bez zarzutów odnosi się sprawa do powerplay i penaltykill ,co może być kluczową sprawą wobec Kings. Nie zakładam, by Pingiwny byli w stanie zdemolować gospodarzy, ale jestem pewien, że w otwartej grze pod wieloma względami powinni dziś przewyższyć nad notorycznie popełniającymi błędy Kings.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL, Hokej.
:hokej: Toronto Maple Leafs - Florida Panthers
Kessel strzeli |2.20| Unibet !
Trochę krócej, bo dużo czasu nie ma.. Powoli zbliża się weekend, ale że jeszcze dzisiaj multum meczy ja jednak sobie pójdę w kierunku zawodnika liści, który już wielokrotnie strzelał bramki Panterom.
Szybki, ale przede wszystkim bardzo zwrotny zawodnik. Umie ściągnąć na siebie obrońców i tworzyć tym samym miejsce dla kolegów. Bardzo mocny i precyzyjny strzał. Nie umie odnaleźć się w obronie, bardzo słaby na bandach, ale wszystko nadrabia wyżej wymienionymi atutami. Zwłaszcza ten strzał wyróżnia go spośród tłumu. 3 poziomy wyżej od przeciętnego strzelca. Dużo strzela podczas powerplay, znakomicie rozumie się z Riemsdykiem. Pantery grają ostatnio zadziwiająco dobrze, ale Liście też mają swoje Perły w składzie, o tych dwóch nie co napisałem, więc możemy być świadkami, dużej wymiany ciosów na bramkę rywali, ale Kessel powinien oddać swoje strzały z nawiązką.
⛔ 100
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Pattaya Open (Tajlandia), twarda
Spotkanie: Pliskova Ka. (Cze) - Cirstea S. (Rou)
Typ: 2 (-2.5) Games
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W dzisiejszym dniu przerzucam się na jedno spotkanie rozgrywane w Tajlandii, ponieważ bardzo zaciekawił Mnie kurs na to zdarzenie. Przed meczem Voegele z Voskoboevą i w przerwach, miałem okazję oglądać dzisiaj pojedynek Rumunki, Cirstea z Amerykanką Riske, która na początku sezonu gra na prawdę dobrze. Bardzo pozytywnie zaskoczyła Mnie gra Rumunki, która na początku sezonu zaliczyła falstar, przegrywając po kolei w Auckland, w Sydney i w Australian Open już w pierwszych rundach. Dlatego trudno było przewidzieć, jak będzie wyglądała Jej gra w Tajlandii, bukmacherzy zasugerowali się 3 porażkami i w 2 rundzie, mimo tego, iż zajmuję 23 miejsce w Rankingu, nie była uważana jako faworytka, a grała z zawodniczką niżej notowaną, zajmującą 47 miejsce w WTA. A Amerykanka imponowała formą na początku sezonu, a tutaj nagle nastąpiło odrodzenie Cirstea, która bez problemu uporała się z rywalką. Podobnie było w 1 rundzie, gdzie szybko, bez problemu poradziła sobie ze Słowaczką, Schmiedlovą. Poszperałem trochę w historii turniejowej Rumunki, i dowiedziałem się, że gra tutaj już 3 raz pod rząd, 2 poprzednie turnieje kończyła na półfinałach i najlepsze jest to , że przegrywała z tą samą zawodniczką, a mianowicie Rosjanką Kirilenko. Więc ma o co grać, zła seria musiała kiedyś nastąpić po nieudanej podróży do Australii. Widać , że gra tutaj dobrze. Jej rywalka, jedna z sióstr, Pliskova (66WTA) jest od Rumunki, można śmiało napisać, o klasę niżej. Początek sezonu, jak na jej możliwości,nawet udany w Australii 2 wygrane i 2 porażki. W Tajlandii gra po raz pierwszy, 1 i 2 rundę przebrnęła, jednak rywalki Mattek-Sands, bez formy, oraz Kudryavtseva zajmująca miejsce w drugiej setce rankingu, więc jej forma nie została jeszcze poważnie przetestowana. Czeszka w tamtym roku skoczyła do czołowej setki w rankingu, a miało to miejsce w wygranym przez nią turnieju WTA, jednak słabo obstawionym, w Kuala Lumpur. Oprócz tego bez większych sukcesów, zwykle porażki w pierwszych rundach w głównych zawodach WTA. Podsumowując, Rumunka o klasę wyżej niż rywalka, odrodziła się w Tajlandii, widać, że leży jej ten teren i zamierza przynajmniej powtórzyć wyczyn sprzed roku i 2 lat i dotrzeć do półfinału. Skoro pokonała, będącą ostatnio w formie Riske, to bez problemu upora się ze słabszą Pliskovą. Spodziewałem się maks 1.40 na Rumunkę, więc 1.57 biorę w ciemno. Myślę, że Rumunka spokojnie pokryje handicap zaproponowany przez bukmacherów. Liczę na łatwe i szybkie spotkanie w wykonaniu Cirstea, a nawierzchnia hard to jej żywioł. GL
⛔ 100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Avellino - Latina Calcio
Typ: 1
Kurs: 2.10
Data: 31.01.2014
Godz: 20.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na dwudziestą trzecia kolejkę włoskiej Serie B.
W mieście Avellino na Stadio Partenio w meczu zaplecza włoskiej Serie A spotkają się ze sobą miejscowe Unione Sportiva Avellino a w gości przyjedzie z miejscowości Latina drużyna Unione Sportiva Latina Calcio.
Avellino rozegrało w tym sezonie ligowym dwadzieścia dwa mecze w których zdobyło trzydzieści siedem punktów po dziesięciu zwycięstwach, siedmiu remisach oraz pięciu porażkach i zajmuje obecnie bardzo wysokie trzecie miejsce w tabeli włoskiej Serie B z bilansem bramek na poziomie 27-22.
Latina zdobyła trzydzieści trzy oczka w swoich dwudziestu dwóch ligowych spotkaniach po ośmiu zwycięstwach, dziewięciu remisach oraz pięciu porażkach i plasuje się obecnie na ósmej pozycji w tabeli ligowej, bilans bramek 22-19.
Gospodarze zagrali na swoim Stadio Partenio w tym sezonie ligowym jedenaście spotkań w których zdobyli dwadzieścia sześc punktów po ośmiu wygranych, jednym remisie oraz dwóch porażkach, bilans bramek u siebie 16-8.
Goście na wyjazdach zdobyli czternaście oczek w swoich jedenastu meczach w tym sezonie ligowym w delegacjach po trzech zwycięstwach, pięciu remisach oraz trzech przegranych, bilans bramek na wyjazdach 12-11.
Mecz obu tych drużyn zapowiada się niezwykle ciekawie gdyż w tabeli dzieli ich tylko cztery punkty lecz ja stawiam w nim na jedynkę, Avellino w tym sezonie jest w czołówce całej ligi z szansami co najmniej na Play Off o awans do Serie A i teraz się zaczynają mecze które będą naprawdę decydowały ale drużyna Gospodarzy na swoim Stadio Partenio gra naprawdę bardzo dobrze i jest najlepszą drużyną całej ligi w meczach u siebie a Latina również plasuje się wysoko w tabeli ligowej na ósmej pozycji lecz na wyjazdach gra trochę gorzej i w meczu z tak dobrze dysponowanym zespołem u siebie jak Avellino czeka ich porażka.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
Melbourne Heart - Sydney FC
Typ: Scorecast - w dowolnym momencie: Alessandro Del Piero strzeli gola i remis 2-2
Kurs: 19.00
Buk: Bet365

Podejmuję się arcytrudnego zadania jakim jest wytypowanie ligi Australijskiej. Seattle wygralo ostatni mecz na wyjeździe dublując z nawiązką swój wyczyn bramkowy (mieli do tej pory 4, teraz mają 9). Jak łatwo wyliczyc strzelili oni 5 bramek, nie tracąc ani jednej. Ekstra wyczyn którego nie przewidziałby sam Nostradamus, gdyby wiedzial ze Seattle na wyjazdach mialo bilans 1-1-5. Trzeba jednak powiedziec ze im sie ten mecz dobrze ulozyl. Gospodarze popelniali dziecinne bledy w obronie a Seattle poczuło wiatr w żagle i zagralo bez presji, ktora zazwyczaj im w meczach wyjazdowych towarzyszyła. Druzyna Melbourne Heart, wygrala niedawno swoj pierwszy mecz w lidze... tak dopiero pierwszy mecz a juz polowa sezonu. 3-1 z totalnymi wieśniakami Newcastle Jets, ktore zagralo gorzej w obronie niz M. Victory z Seattle, mimo ze stracili o dwie bramki mniej. Kolejny mecz juz bardziej wyrownany i remis 2-2 na wyjeździe z Adelaide. Obie druzyny maja dobrych wykonawcow stalych fragmentow gry (Kewell w Heart, Del Piero w Seattle), wiec jakby byl gdzies dostepny zaklad na to ze bramka padnie z wolnego albo ogolem ze stalego fragmentu gry to polecam zagrac. Ta liga to jednak jest troche malo profesjonalna jesli chodzi o taktyczną gre, druzyny moze oprocz Brisbane graja totalnie na pałę, wiec mozna spodziewac sie bramek, mimo ze trudno spodziewac sie znowu 5 bramek od Seattle to nadal cos wcisnąć mogą. Tym bardziej ze dobrze im sie gra w Melbourne w tym sezonie. Melbourne mialo duzo problemow z kontuzjami na poczatku sezonu ale teraz ich sklad jest zdrowszy. Moim zdaniem meczu tego nie da sie przewidziec wiec trzeba poszukac czegos ekstra. Tak jak mowilem stale fragmenty moga w tym meczu grac duza rolę. Wiec prawdopodobnymi strzelcami beda Kewell ale i Del Piero u gosci. Sadze rowniez ze zobaczymy przynajmniej jeden rzut karny, sedziowie tez wydaja sie byc nieogarnieci, dyktuja karne z platka. Jest gdzies takie zaklad? Anyway, ostatnio byl karny dla Melbourne to teraz typuje dla Seattle. Wykonawcą oczywiscie bedzie Del Piero. Poza karnym moze strzelic z wolnego, z akcji, wiec jak Seattle strzeli 2 bramki to widze 50% ze bedzie to Del Piero. Bramki jak juz mowilem mozna przewidziec i to z obydwu stron. Ostatnio Heart 2-2, tak wiec czemy by nie powtórka? Z tym samym rywalem Seattle tez mialo remis 2-2 (Adelaide) :p Po tym jak stracil 5 bramek z Brisbane. Teraz bedzie tak po tym jak strzelil 5 Widzę duze szanse tego typu, warto pyknąc za &quot;piątke&quot;, ponadto polecam typ na rzut karny, obie strzela w pierwszej polowie (3.95).
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Spotkanie: Caracas-Lanus
Typ: x/x
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie, w ramach kwalifikacji do Copa Libertadores, pomiędzy ekipami Caracas, oraz Lanus. Faworytem dla bukmacherów jest tutaj ekipa gości, która ma teraz dobrą passę, 7 spotkań wyjazdowych bez porażki, oraz 14 meczy ogółem, bez przegranej, ekipa gospodarzy nie przegrała 5 kolejnych spotkań, ale na własnym stadionie są niepokonani już od 12 meczy , z tego aż 10 razy wygrali i zanotowali tylko 2 remisy, teraz zagrają u siebie z kolejną drużyną rzadko notującą porażki. Mecz który te zespoły zagrały ze sobą do tej pory 2 spotkania, w jednym wygrało Caracas w drugim natomiast padł remis. Dla mnie najbardziej prawdopodobnym wynikiem w tym spotkaniu jest wynik remisowy do przerwy jak i na koniec spotkania, ponieważ to jest pierwszy mecz miedzy tymi ekipami i to goście są teoretycznym faworytem to ja zagrałbym na x/x, po dobrym kursie, uważam również że goście będą mieli przewagę optyczną, stworzą sobie najprawdopodobniej więcej sytuacji podbramkowych , stad też mój typ.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Dallas Stars- New Jersey Devils
Typ: Tyler Seguin pierwszy strzelec bramki- TAK
Kurs: 10
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś bierzemy pełną pulę i gramy na to że zawodnik Dallas Stars- Tyler Seguin jako pierwszy trafi do siatki. Prawdopodobność typu, jak każdy sobie wyobraża przy takim kursie dość mała. Ale możliwa. Myślę że po ostatniej porażce z Avalanche, Stars będą chcieli przycisnąć od samego początku i strzelić pierwszego gola. Tu nasunęła się pierwsza myśl. Kto jak nie Seguin? No właśnie. Tyler jest w formie, ostatnio także strzelił gola. Jest najskuteczniejszym człowiekiem jeśli chodzi o Stars ale przewodzi w tej klasyfikacji jeśli tez wziąć pod uwagę Devils. Stawiam na Seguina!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eredivisie
Spotkanie: Feyenoord - Vitesse
Godzina: 20:00

W piątkowy wieczór w holenderskiej Eredivisie zapowiada się mecz na szczycie. Feyenoord na 4 miejscu w tabeli będzie podejmować na własnym boisku Vitesse zajmujące w tym sezonie wysoką 2 lokate. Będzie to walka gospodarzy o miejsce w LM. Patrząc na kursy, które moim zdaniem dzieli dysproporcja, faworytem wyraźnym u bukmacherów jest Feyenoord. Jednak sam nie zagrałbym na nich przy kursie 1.87. Bardziej skłonny jestem typom over&#39;owym, bądź BTS.
Obie drużyny grają bardzo ofensywnie, Feyenoord z Graziano Pelle na czele - 15 bramek w tym sezonie, oraz genialnym Jordy Classie - 6 asyst , natomiast Vitesse z Lucasem Piazon - 11 bramek, młodziutkim brazylijczykiem, który po sezonie wraca do Chelsea. Gorzej oba zespoły radzą sobie w defensywnie, o której często zapominają, myślę, że tym razem będzie podobnie. Mecz powinien być otwarty, cios za cios, bramka za bramkę.
W ostatnim meczu Feyenoord przegrał na wyjeździe z Den Haag 3:2, Vitesse zgubiło punkty z kandydatem do spadku - Nijmegen - 1:1. Podopieczni Petera Bosza zaimponowali mi bardzo w meczu z PSV, grając na wyjeździe zainkasowali komplet punktów, rozprawiając się wtedy z faworytem z Eindhoven aż 6:2!
Teraz trochę statystyk:
Feyenoord 5 ostatnich meczy - 4 zwycięstwa i porażka - 14 bramek strzelonych (śr. na mecz to niecałe 3 bramki) - stracili 8 (śr. na mecz to ponad 1,5 bramki)
Identycznie, co do jednej bramki przedstawiają się statystyki Vitesse, przy 3 zwycięstwach i 2 remisach.
Najlepsi strzelcy:
Feyenoord: Pelle 15 bramek + 3 asysty, Immers 5 bramek + 2 asysty, Boetius 5 bramek + 5 asyst
Vitesse: Piazon 11 bramek + 8 asyst, Leerdam 7 bramek + 1 asysta, Havenaar 5 bramek + 5 asyst
Nieobecni/kontuzjowani
Feyenoord: Vormer, Mathijsen
Vitesse: Janssen, Meerits
Najlepszymi opcjami na ten mecz moim zdaniem są podane przeze mnie niżej propozycje.
Feyenoord - Vitesse powyżej 2,5 bramek @ 1,52
Feyenoord - Vitesse powyżej 3,5 bramek @ 2,33
Feyenoord - Vitesse BTS @ 1,48

Unibet
Myślę, że warto się skusić.
Pozdrawiam mame i życzę powodzenia!
⛔ 100 mam sobie wybrać typ? zapoznaj się człowieku z regulaminem tego działu!!
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Indiana Pacers - Phoenix
Typ: Indiana wygra różnicą 21 punktów lub więcej
Kurs: 4,33
Bukmacher: william hill
Myślę, że Indiana pokaże na co ich stać przeciwko Suns. Wracają po dłuższym road tripie i należałoby zapewnić własnej publiczności dużą porcję rozrywki. Phoenix jest typowo drużyną lejącą słabsze teamy, w przypadku gry z mocną obroną są bardzo ograniczeni i tak też powinna wyglądać gra Suns za kilka godzin. Wypadałoby wspomnieć, że Pacers zdecydowanie poprawili jakość swojej defensywy, a szczególnie widać ten aspekt w grze w swojej hali. Niewątpliwie potrafią ograniczyć dużą ilość zespołów do minimum, przede wszystkim bronią dobrze na dystansie. Suns lubią rzucać za trzy, ale tak jak powiedziałem zapowiada się trudna sztuka, żeby użyć swej najlepszej broni przeciwko defensowi gospodarzy. Indiana ma wszystkie odpowiednie czynniki w drużynie, żeby narzucić swój styl gry. W zespole podtrzymywana jest wybitna chemia, skład jest naprawdę zgrany w ofensywie jak w defensywie. Teraz spójrzmy na poprzednie spotkania Phoenix. Pierwszy mecz - Memphis - mocna defensywa, przegrali 91:110, następnie już 104:99. Z Golden State Warriors 115:86, dotkliwa porażka. Co łączy podkreślone teamy? A to, że Indiana posiada świetnych zawodników w defensywie, a także w ofensywie. Bardziej jestem pod wrażeniem ich ataku, który potrafi zgnieść każdą ekipę. W Phoenix może zabraknąć Dragicia, grają kolejny mecz na wyjeździe, bodajże 4 mecz w ciągu 5/6 i do tego przeciwko takiemu rywalowi. Myślę, że jest szansa na trafienie typu a wszystko zależy tylko od Indiany.
⛔ 100
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Mecz: Eintracht Braunschweig- Borusia Dortmund
Typ: Borusia ( -1 )
Kurs:1,88
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Kolejna aliza , leczy tym razem zabieram sie za piłkę nożna, a konkretnie za Bundeslige , staracie 3 zespołu z ostatnim. Fatalna dyspozycja Borusi w ostatnim czasie , porażki, przeplatane remisami . W 5 ostatnich spotkaniach Dortmund zanotował tylko jedną wygraną z Mainz , potykając się z Augsburgiem ( 2:2) , Herta (1:2) , Leverkusen (0:1) czy Hoffenhaim ( 2:2) . Borusia bez Kuby Błaszczykowskiego ktory nabawił sie kontuzji w ostatnim spotkaniu oraz Nevena Suboticia . Zespoł beniaminka Bundesligi w ostatnich 5 meczach wywalczył 4 punkty , remisujac z Werderem i ogrywając Hoffenheim. Co ciekawe zespoł Eintrachtu ma po 18 spotkaniach tylko 10 bramek , a najlepszy strzelec zaledwie 2 bramki . Natomiast Bvb , na czele Lewandowski z 11 trafieniami , Aubameyang z 9 czy Reus z 8 . Widać ze potencjał kadrowy Dortmund ma o niebo lepszy i prędzej czy później musi powrócić na swoje tory, myślę ze fatalna seria zakończy się jutro i zespól Kloopa zacznie znowu wygrywać mecz za meczem. Widząc rywali goniących ich z każdą kolejka , jak zespól z Monchengladbach(33pkt) czy Schalke(31), jeżeli marzą o spokojnej grze w przyszłym sezonie w LM muszą zacząc wygrywać , a kiedy jak nie z ostatnim zespołem ligi , z najgorszą ofensywą i defensywą w całej lidze. Uważam ze mecz zakończy sie wynikiem 3:0 i zawodnicy Dortmundu szczęśliwi wrócą do domu ???? Jeszcze dwie propozycje dla odważnych
⛔ 100
 
vexi 23

vexi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Calgary Flames - San Jose Sharks
Typ: San Jose Sharks (łącznie z dogrywką)
Kurs: 1,71
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Naprawdę dziwi mnie fakt, że do tej pory nikt nie podał tego typu przy tak dobrym kursie. Spójrzmy nieco na statystyki.. Ostatnie dwa spotkania rekinów to ich fatalna skuteczność i zero strzelonych bramek. Czwartkowe spotkanie to przegrana aż 3 do 0 z zamykającymi tabelę Edmonton Oilers. Jednak w spotkaniu tym Sharksi mieli ogromną przewagę. Przy 27 strzałach rywali, sharksi oddali ich aż 59! Dziś grają z przedostatnim Calgary Flames, dlatego jestem przekonany, że nie pozwolą sobie na kolejną przegraną z tak nisko sklasyfikowanym zespołem. Kolejnym atutem zespołu rekinów jest to, że w pojedynkach H2H są po prostu lepsi i dziś nie widzę innego scenariuszu jak pewnej wygranej ekipy z Kalifornii.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 139

jasmistrz

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, German Masters godz. 13.00
Spotkanie: Judd Trump - Shaun Marphy
Typ: Judd Trump
Kurs: 1,55
Bukmacher: Expekt

Na początku proponowałbym grę z hendi -1,5 frame na Trumpa za np. 2.10 w ladbrookers. Trump gra w tym turnieju na najwyższym możliwym poziomie, czyli na poziomie do jakiego nas przyzwyczaił. Za to Murphy, który także może zagrać na najwyższych snookerowych lotach, w tym turnieju jak i w ostatnim okresie gra dużo słabiej. Można było obejrzeć ostatni mecz Murphiego z Stevensem, gdzie grał po prostu na niego słabo. Rzutem na taśmę wygrał ten mecz, przegrywając 4-1. Steven, choć jest dobrym zawodnikiem, dużo się mylił, jak i tak samo Anglik. Podsumowując, Murphy i byłby w stanie wygrać nawet z Trumpem, gdyby grał dobrze jak na swoje i tak duże możliwości, ale z taką formą jak prezentuje, uważam że nie ma większych szans z tak grającym Juddem Trumpem, dlatego obstawiałbym grę z hendi.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 789,4K

stanley-63

Typer
Holandia / Eredivisie
- Feyenoord : Vitesse
- rzut karny w meczu ? Tak
- 3.45 / Betsson
..
zastanawiałem się pomiędzy czerwoną kartką a karnym w końcu decyduję się na karnego . Mecz na szczycie na De Kuip pomiędzy Feyenoordem a Vitesse rozpocznie 21 kolejkę w Eredivisie , bardzo ważny mecz dla obu drużyn jednak dla gospodarzy trochę ważniejszy bo tracą do swojego dzisiejszego rywala 5 pkt no i wiadomo przy ewentualnym zwycięstwie zrobią się tylko 2 oczka . Obie drużyny w ostatniej kolejce pogubiły punkty bo Feyenoord przegrał 3:2 na Den Haag , dziwny przebieg miało to spotkanie bowiem do przerwy podopieczni Ronalda Koemana przegrywali 2:0 jednak po przerwie doprowadzili do wyniku 2:2 jednak parę minut po tym stracili trzeciego gola i ostatecznie polegli . Vitesse natomiast na swoim terenie podejmowało jednego z kandydatów do spadku zespół NEC Nijmegen i zremisowało 1:1 , oglądałem to spotkanie i powiem że Vitesse mnie rozczarowało i grało fatalnie ba a mało nie brakowało i przegrali by to spotkanie , patrząc na ostatnie trzy mecze Vitesse wygląda to nie najlepiej bo remis z Heraclesem póżniej szczęśliwa wygrana w ostatniej minucie ze Zwolle no i wcześniej wspomniany mecz z NEC pokazują spadek formy podopiecznych Petera Bosza a gdy zajrzymy do statystyki meczów Vitesse z Feyenoordem to wynika z tego że dziś tu na De Kuip raczej nie uda im się zgarnąć pełnej puli a może nawet i punktu no ale zobaczymy .
Wracam do mojego typu na rzut karny i tak arbitrem w tym spotkaniu jest młody 28 letni Serdar Gozubuyuk i oto jego dorobek , sędziował 15 meczy w tym sezonie w Eredivisie i pokazał 48 żółtych 2 czerwone kartki i podyktował 3 rzuty karne ...... dla kogo ? w meczu Feyenoord z ADO Den Haag tutaj na De Kuip dwa karne dla Feyenoordu ( jeden wykorzystany drugi nie ) a w meczu 12.02 2012 tutaj także na De Kuip sędziował pojedynek pomiędzy Feyenoordem a Vitesse i w meczu podyktował 2 karne po jednym dla każdej drużyny ( ba nawet oba karne już w pierwszej połowie ) tak więc liczę na powtórkę z tego pojedynku i dziś wtedy Feyenoord wygrał 3:1 i w tym meczu może być podobnie !
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, 1.Bundesliga
Spotkanie: Eintracht Braunschweig - Borussia Dortmund
Typ: Borussia Dortmund wygra obydwie połowy
Kurs: 2,60
bwin

Dziewiętnasta kolejka spotkań niemieckiej Bundesligi zaczyna się spotkaniem pomiędzy beniaminkiem Eintrachtem Braunschweig a Borussią Dortmund. Gospodarze to obecnie najgorszy zespół ligi. Zgromadził zaledwie dwanaście oczek. W ostatnich siedmiu meczach wygrali tylko raz z Hoffenheim jeden do zera. I to jak dotąd było jedne z dwóch zwycięstw odniesionych na swoim obiekcie. Pierwsze miało miejsce na początku listopada, w tym samym stosunku pokonali Bayer Leverkusen. Dla Dortmundczyków jest to najlepsza okazja na przełamanie złej passy. Ostatni raz wygrali na wyjeździe z Mainz w ostatni dzień listopada. Potem były dwie porażki z Bayerem Leverkusen i Herthą Berlin oraz remisy: w ubiegłym roku z Hoffenheim i tydzień temu po wznowieniu rozgrywek z Augsburgiem dwa do dwóch. Borussia dwukrotnie obejmowała prowadzenie po strzałach Svena Bendera i Nuri Sahina lecz mimo to straciła dwa punkty. Do zespołu po długiej nieobecności wraca Mats Hummels co powinno wzmocnić silę obrony. Co prawda nie zagrają dzisiaj Jakub Błaszczykowski (reprezentant Polski przynajmniej do końca sezonu nie zagra), Neven Subotic i Ilkay Gundoga lecz myślę że jest ich komu zastąpić. Więcej osłabień można zauważyć za to w ekipie gospodarzy. Nie zagrają dzisiaj: Torsten Oehrl, Dennis Kruppie, Marco Caligiuri, Timo Perthel oraz Damir Vrancic. Dzisiaj nadarza się okazja na odniesienie zwycięstwa i moim zdaniem będzie ono przekonujące. Może uda się także coś strzelić Robertowi Lewandowskiemu który to nie trafił do siatki rywala w ligowym spotkaniu od czasu wspomnianego już ostatniego zwycięstwa z Mainz.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Davis Cup
???? Tsonga J-W. - Hewitt L.
Poniżej 37 gemów ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 3/10
Australia nie ma tutaj żadnych szans. Francja gra u siebie, do tego na mączce gdzie nawierzchnia jest sporym atutem dla Francuzów. Większość obserwatorów tenisa dobrze wie, że w Australii ze świecą trzeba szukać kortów ziemnych. Stąd też bardzo słabe wyniki Australijczyków na tej nawierzchni.
Gasquet, Tsonga, Monfils, Benneteau vs. Hewitt, Kyrgios, Guccione, Kokkinakis. Uważam, że ten mecz Tsonga wygra gładko 3:0, ale finał Australian Open nauczył mnie tego, że nawet w przypadku 4 setów lepiej zagrać under gemowy który jest bezpieczniejszy niż granie dokładnych wyników.
Co tu w ogóle porównywać? H2H 3:0 na nawierzchniach szybkich, bez straty seta. Lleyton u schyłku kariery który na Australian Open musiał przełknąć gorycz szybkiej porażki. A teraz najlepsze, Hewitt na przestrzeni ostatnich 4 lat wygrał jedno spotkanie na nawierzchni ziemnej, rok temu z Kubotem. Bilans od tego czasu 1:6. Jo-Wilfried rok temu zaliczył półfinał French Open, półfinał Monte Carlo, coś więcej dodać? Hewitt ustawi się na nieskuteczne przebijanie, a Tsonga go będzie karcił siłowym forehandem. Nie zdziwię się wynikiem 6:2 6:2 6:2.
Więcej typów z Davis Cup...
✅76
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - AUSTRALIA: A-League
Spotkanie: Melbourne Heart - Sydney FC
Typ: Alessandro Del Piero (Strzeli Gola - Kiedykolwiek)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam do odległej Australii gdzie w tutejszej A-League miejscowe Melbourne Heart(10.) podejmuje drużynę Sydney(5.). Bukmacherzy stawiają raczej na Melbourne, możliwość wyjścia z dołu tabeli, motywacji więc nie brakuje. Statystyki H2H po stronie Sydney 3 wygrane, 1 remis i 1 porażka. Trudno wytypować będzie kto wygra, ja natomiast skupiam się kto może strzelić. Stawiam na 40-letniego Alexa Del Piero, gwiazdę starej damy, ikone włoskiego futbolu, specjalistę od stałych fragmentów. Myślę że Alex jest nadal głodny bramek a poziom A-League pozwoli mu na zdobycie kilku trafień. W dwóch ostatnich meczach Alex ustrzelił Melbourne !:
15.12.13 ALE Sydney Melbourne Heart 2 : 1 Del Piero A. ⚽
15.11.13 ALE Melbourne Heart Sydney 0 : 2 Del Piero A. ⚽


Pozdrawiam.
⛔ 100
 
E 68

ewiszon26

Użytkownik
Francja: Ligue1
PSG - Bordeaux DNB
Kurs: 8.00
Bwin
Dlaczego taki typ? Otóż, PSG jeszcze nie poniosło porażki na własnym stadionie, a patrząc na ostatnie wyniki odnoszę wrażenie, że zespół złapał zadyszkę, wprawdzie z ostatnich 5-ciu spotkań wygrali 3, ale jakoś nie przekonująco, z Ajaccio(gdzie przegrywali od 6 min., i wygrali po bramce z 74 min. Matuidiego), z dzisiejszym rywalem w pucharze ligi( również wygrana w samej końcówce meczu), przegrana z Montpellier w pucharze Francji, i ostatnio remis z Guingamp. Jedyny pozytywny aspekt to pogrom u siebie Nantes (5:0). Spójrzmy na Bordeaux: ostatnio wygrali z u siebie z dobrze dysponowanym St. Etienne (2:0) po serii 5 meczy bez zwycięstwa(0-1-4). Myślę, że kryzys już za nimi i w dzisiejszym spotkaniu mogą sprawić niespodziankę, może niekoniecznie wygrać (choć chciałbym) ale ewentualny remis też będzie niespodzianką i wtedy zwrot:cool:
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom