>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 30.09.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
wplatomat 3

wplatomat

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Primiera Division 19:50
Spotkanie : Real Madryt - Deportivo La Coruna
Typ : Real -2
Kurs : 1.85
Bukmacher : bet365

Witam po raz kolejny , jak na razie niedziela na wielki plusik , wybrałem to spotkanie ponieważ kurs jest bardzo zadowalający , ostatni raz drużyny na Santiago Bernabeu zmierzyły się ze sobą 3.10.10 wtedy gospodarz wygrał 6-1 i wydaję mi sie że dzisiaj nie zabraknie bramkę a mecz zakończy się podobnym wynikiem. Królewscy w tygodniu rozgromili Millonarios 8-0 i pokazali swoim kibicom że potrafią grac piękny futbol jak to miało miejsce w tamtym sezonie. Prawdopodobnie od pierwszych minut zobaczymy na boisku Kake który oczarował kibiców zdobywając hat-tricka i dał dużo do myślenia Murinho. Nie widzę tutaj innej opcji niż duża wygrana Realu , tym bardziej że muszą wygrać gdyż mają stratę 11 pkt do Barcelony. O drużynie gości za wiele nie mogę powiedzieć , beniaminek jak na razie spisuje się przeciętnie , zajmuje 13 msc z dorobkiem 6 pkt (1-3-1) i wydaję mi się że ten sezon to będzie jedna wielka walka o utrzymanie się w lidze. Wracając do dzisiejszego spotkania , to ekipa z La Coruny jest spisana na porażkę i jeśli szybko Real strzeli bramkę to otworzy się worek z prezentami .

__________________________________________________ ____
Skorzystałeś z mojego typu ? Siadło ? Daj dzięki

&quot;Każdy medal ma dwie strony , żeby wygrać trzeba grać&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Inter - Fiorentina
Typ: Handicap ( 1. - 0 ) 2
Kurs: 7,75
Bukmacher: Betsson

Analiza

Dzisiejszego wieczoru dojdzie do potyczki pomiedzy bedacym w dolku Interem a dosyc solidna ekipa Fiorentiny. Inter zawodzi na calej lini, ostatnia porazka przed wlasna publicznoscia z Siena 2-0 daje duzo do myslenia. Dzisiaj maja okazje zmazac plame przed wlasna publicznascia ale watpie w to poniewaz ekipa Fiorentiny tanio skory nie sprzeda. Inter oslabiony brakiem &quot;rezysera&quot; jakim bez watpienia jest Schneider. Licze na mala niespodzianke i pewne 3 punkty dla druzyny gosci. Jak bedzie ? zobaczymy wieczorem poki co mozemy delektowac sie Realem ????
⛔100
 
wplatomat 3

wplatomat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy Serie A.
Spotkanie: Inter - Fiorentina
Typ: x2
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam, dziś rozpoczynam przygodę z tym forum, na swój pierwszy typ wybrałem mecz z ligi włoskiej Inter vs Fiorentina. Piłkarze z Florencji podejmą dziś na wyjeździe nieoczekiwanie słabą w tym sezonie drużyne z Mediolanu, mozna by pomysleć, że Inter przebudził się w meczu z Chievo, nic bardziej mylnego ;P Inter ograł pewnie drużyne która dostaje od wszystkich &quot;bęcki&quot; a dziś to już szczyt.
Fiorentina to drużyna dużo silniejsza co pokazała w ostatnim meczu z Juve gdzie goście scześliwie utrzymali bezbramkowy remis. Inter jeszcze w tym sezonie u siebie nie wygrał co też jest zaskoczeniem, myśle że kompletu punktów nie zdobędą także i dziś a to za sprawą między innymi Jovetica mającego już na koncie 4 trafienia, a jeśli będzie nieskuteczny mamy podpórkę. Krótko mówiąc nie widze dziś szans Interu, dla odważneijszych polecam czystą 2. Pozdrawiam


Świetny mecz i dobry typ , analiza jak najbardziej na plus , niestety brak szczęścia. Oglądałem mecz fiora cisnęła do samego końca. Oby tak dalej i powodzenia w dalszych analizach !!
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 30.09.12 (23:30)
Dyscyplina: Pilka nozna, Primera Division, Wenezuela
Spotkanie: Monagas - Deportivo Petare
Typ: over 3,5 goli
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365

Mecz 8 kolejki wenezuelskiej Primera Division. Monagas podejmie na swoim boisku Deportivo Partre. Goscie zajmuja teraz 7 miejsce w tabeli z 12 pkt i bilansem bramek 10:9 a gospodarze sa przedostatni z 4 pkt i bilansem 3:12. Deportivo ostatnie mecze prezentuja forme w kratke, zwyciestwa przeplataja porazkami, mecze overowe underami i tak na przemian. Ostatni mecz przegrali 0:1 wiec teraz pora na zwyciestwo i to najlepiej wysokie. Okazja ku temu dobra bo Monagas nie zachwyca forma chociaz ostatnio sie poprawili bo po 3 porazkach z rzedu zanotowali zwyciestwo i remis ale wciaz potrzebuja punktow zeby wydobyc sie z dolnych rejonow tabeli. W meczach obu druzyn nie pada zwykle za duzo bramek ale kazda kiedys musi to w koncu nastapic. Goscie sa faworytem i beda grac o pelna pule, gospodarze potrzebuja punktow wiec tez musza grac o zwyciestwo. Remis nie zadowoli zadnej z druzyn wiec jest szansa ze jak obie zagraja otwarty futbol to wpadnie wiecej bramek niz zwykle w odniesieniu do meczow tych ekip. Typ jest ryzykowny jasna sprawa, ale gram go wyraznie na przelamanie. Zespoly znaja sie jak lyse konie, graly ze soba wielokrotnie, jednak od 7 ostatnich spotkan (2 lat) w h2h nie padlo wiecej niz 3 bramki. Moze padnie akurat dzis? w koncu rachunek prawdopodobienstwa mowi , ze kiedys musi to nastapic.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom