>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 30.09.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
wplatomat 3

wplatomat

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna , Primiera Division 19:50
Spotkanie : Real Madryt - Deportivo La Coruna
Typ : Real -2
Kurs : 1.85
Bukmacher : bet365

Witam po raz kolejny , jak na razie niedziela na wielki plusik , wybrałem to spotkanie ponieważ kurs jest bardzo zadowalający , ostatni raz drużyny na Santiago Bernabeu zmierzyły się ze sobą 3.10.10 wtedy gospodarz wygrał 6-1 i wydaję mi sie że dzisiaj nie zabraknie bramkę a mecz zakończy się podobnym wynikiem. Królewscy w tygodniu rozgromili Millonarios 8-0 i pokazali swoim kibicom że potrafią grac piękny futbol jak to miało miejsce w tamtym sezonie. Prawdopodobnie od pierwszych minut zobaczymy na boisku Kake który oczarował kibiców zdobywając hat-tricka i dał dużo do myślenia Murinho. Nie widzę tutaj innej opcji niż duża wygrana Realu , tym bardziej że muszą wygrać gdyż mają stratę 11 pkt do Barcelony. O drużynie gości za wiele nie mogę powiedzieć , beniaminek jak na razie spisuje się przeciętnie , zajmuje 13 msc z dorobkiem 6 pkt (1-3-1) i wydaję mi się że ten sezon to będzie jedna wielka walka o utrzymanie się w lidze. Wracając do dzisiejszego spotkania , to ekipa z La Coruny jest spisana na porażkę i jeśli szybko Real strzeli bramkę to otworzy się worek z prezentami .

__________________________________________________ ____
Skorzystałeś z mojego typu ? Siadło ? Daj dzięki

&quot;Każdy medal ma dwie strony , żeby wygrać trzeba grać&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Inter - Fiorentina
Typ: Handicap ( 1. - 0 ) 2
Kurs: 7,75
Bukmacher: Betsson

Analiza

Dzisiejszego wieczoru dojdzie do potyczki pomiedzy bedacym w dolku Interem a dosyc solidna ekipa Fiorentiny. Inter zawodzi na calej lini, ostatnia porazka przed wlasna publicznoscia z Siena 2-0 daje duzo do myslenia. Dzisiaj maja okazje zmazac plame przed wlasna publicznascia ale watpie w to poniewaz ekipa Fiorentiny tanio skory nie sprzeda. Inter oslabiony brakiem &quot;rezysera&quot; jakim bez watpienia jest Schneider. Licze na mala niespodzianke i pewne 3 punkty dla druzyny gosci. Jak bedzie ? zobaczymy wieczorem poki co mozemy delektowac sie Realem ????
⛔100
 
wplatomat 3

wplatomat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Włochy Serie A.
Spotkanie: Inter - Fiorentina
Typ: x2
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam, dziś rozpoczynam przygodę z tym forum, na swój pierwszy typ wybrałem mecz z ligi włoskiej Inter vs Fiorentina. Piłkarze z Florencji podejmą dziś na wyjeździe nieoczekiwanie słabą w tym sezonie drużyne z Mediolanu, mozna by pomysleć, że Inter przebudził się w meczu z Chievo, nic bardziej mylnego ;P Inter ograł pewnie drużyne która dostaje od wszystkich &quot;bęcki&quot; a dziś to już szczyt.
Fiorentina to drużyna dużo silniejsza co pokazała w ostatnim meczu z Juve gdzie goście scześliwie utrzymali bezbramkowy remis. Inter jeszcze w tym sezonie u siebie nie wygrał co też jest zaskoczeniem, myśle że kompletu punktów nie zdobędą także i dziś a to za sprawą między innymi Jovetica mającego już na koncie 4 trafienia, a jeśli będzie nieskuteczny mamy podpórkę. Krótko mówiąc nie widze dziś szans Interu, dla odważneijszych polecam czystą 2. Pozdrawiam


Świetny mecz i dobry typ , analiza jak najbardziej na plus , niestety brak szczęścia. Oglądałem mecz fiora cisnęła do samego końca. Oby tak dalej i powodzenia w dalszych analizach !!
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 30.09.12 (23:30)
Dyscyplina: Pilka nozna, Primera Division, Wenezuela
Spotkanie: Monagas - Deportivo Petare
Typ: over 3,5 goli
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365

Mecz 8 kolejki wenezuelskiej Primera Division. Monagas podejmie na swoim boisku Deportivo Partre. Goscie zajmuja teraz 7 miejsce w tabeli z 12 pkt i bilansem bramek 10:9 a gospodarze sa przedostatni z 4 pkt i bilansem 3:12. Deportivo ostatnie mecze prezentuja forme w kratke, zwyciestwa przeplataja porazkami, mecze overowe underami i tak na przemian. Ostatni mecz przegrali 0:1 wiec teraz pora na zwyciestwo i to najlepiej wysokie. Okazja ku temu dobra bo Monagas nie zachwyca forma chociaz ostatnio sie poprawili bo po 3 porazkach z rzedu zanotowali zwyciestwo i remis ale wciaz potrzebuja punktow zeby wydobyc sie z dolnych rejonow tabeli. W meczach obu druzyn nie pada zwykle za duzo bramek ale kazda kiedys musi to w koncu nastapic. Goscie sa faworytem i beda grac o pelna pule, gospodarze potrzebuja punktow wiec tez musza grac o zwyciestwo. Remis nie zadowoli zadnej z druzyn wiec jest szansa ze jak obie zagraja otwarty futbol to wpadnie wiecej bramek niz zwykle w odniesieniu do meczow tych ekip. Typ jest ryzykowny jasna sprawa, ale gram go wyraznie na przelamanie. Zespoly znaja sie jak lyse konie, graly ze soba wielokrotnie, jednak od 7 ostatnich spotkan (2 lat) w h2h nie padlo wiecej niz 3 bramki. Moze padnie akurat dzis? w koncu rachunek prawdopodobienstwa mowi , ze kiedys musi to nastapic.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom