>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 30.08.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 30 Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tenis ATP, US OPEN.
Young D. - Mayer F.
1.64
Sportingbet
Kursy na Niemca, co godzinę spadają idzie masówka, na Floriana. Specjalnie mnie to nie dziwi. Niemiec gra z głową i jest regularny. Ma to do siebie, że szybko zawodnika potrafi przełamać i trzymać swoje podanie tak długo żeby przechylić szale na swoją korzyść w meczu. Donald ostatni mecz zagrał solidnie i sam byłem w szoku, że nie oddał nawet seta. Ale Young to już nie ta klasa co kiedyś.. Florian gra doskonale w głębi kortu i będzie rozrzucał Amerykańcem jak tylko będzie mu się podobało. Kurs na niego jeszcze nie dawno był znacznie wyższy ja atakuje go takiego kursem, jestem pewny że w tym meczu tym razem gospodarz nie będzie wygranym w meczu. Florian nie posiada zbyt mocnego serwisu ale jego podania są dość pewne i wydaję mi się że Amerykaniec może tego nie wytrzymać. Mayer mimo ostatnich meczy na hardzie jest bardzo słabo, to mimo że to jest wielki szlem to tu się bardziej przyłoży i wygra ten mecz w max 4 setach.. stawiam na Niemca.
✅64
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Bayern Monachium - Chelsea Londyn
Typ:2
Kurs:5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, już w piątek odbędzie się mecz o SUPERPUCHAR EUROPY gdzie zwycięzca Ligi Mistrzów spotka się ze zwycięzcą Ligi Europejskiej. Nie rozumiem kursów na Chelsea którą od tego sezonu prowadzi Jose Mourinho który jest mistrzem &quot;jednego meczu&#39;, zaryzykuje tezę że w tym roku to Chelsea dojdzie do finału tych rozgrywek. Bayern pod wodzą Pepa Gaurdioli to nie ten sam Bayern. Trener próbuje wpoić im &quot;hiszpańską filozofię&quot; co nie do końca im to wychodzi a ich gra jest po prostu słaba. To nie ten sam Bayern co sprzed roku.
Dla mnie to Chelsea jest faworytem tego spotkania, a po takim kursie szkoda nie spróbować.
Powodzenia ????
⛔100
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Spotkanie: Row Rybnik - Sandecja Nowy Sacz
Typ: ROW Rybnik
Kurs: 1.90
Bukmacher:
Sportingbet
Analiza:
Na jutro gram spotkanie I ligii po miedzy beniaminkiem z Rybnika, a zespolem ktory ledwo sie utrzymal w poprzednim sezonie czyli zespolem z Malopolski. ROW Rybnik jak do tej pory w 5 meczach 5 remisow gdzie 4 remisy zanotowali na wyjezdzie i 1 u siebie. Sandecja nie strzelila nawet gola do tej pory. Zanotowala 4 porazki i remis. Co tu bede sie rozpisywal, dla mnie to pewniak. Zespol z Rybnika gra po raz drugi na wlasnych smieciach. W pierwszym meczu u siebie zremisowali z Wisla Plock 2-2 po zacietym spotkaniu i ponad 5 tys ludzi na trybunach. Jutro spotkanie odbedzie sie przy sztucznym swietle i powinna tez byc wysoka frekwencja wiec druzyna z Rybnika powinna odniesc zwyciestwo i pokonac zespol z Nowego Sacza, ktory przypomne nawet jeszcze nie strzelil bramki w naszej I lidze.
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Spotkanie: Almeria - Elche
Typ: Elche zdobędzie gola w przedziale czasowym od 76 minuty do końca spotkania
Kurs: 4,33
Bukmacher: WilliamHill

Rayo - Levante odpuszczam na wstępie. Trudny mecz do typowania. Ciężko się nastawić na jedną opcję.
Skupię się na spotkaniu Almerii z Elche. Starcie dwóch beniaminków więc mega wypasionego faworyta tu nie ma, choć ze względu na atut własnego boiska to Almeria jest faworytem.
Mnie po raz kolejny zadziwiają kursy na overy. Na under mamy jakieś 1,6, a przecież takie kursy możemy spotkań w bardzo underowych ligach. W dwóch meczach Almerii do tej pory zobaczyliśmy 9 goli co daje kosmiczną średnią. Nie grali oni przecież z Barceloną czy Atletico, ale z Villarrealem i Getafe.
Co więcej w takim spotkaniu z Getafe wcale tempo nie było jakieś zawrotne. Mecz był jako taki otwarty, ale w skali atrakcyjności dałbym temu spotkaniu jakieś 3+ w skali szkolnej. Oczywiście gole czuć było w powietrzu, bo obie strony były zdeterminowane i podeszły bez większego respektu dla przeciwnika.
Almeria pomimo 4 strzelonych goli w 2 meczach, nie potrafiła wygrać. Mają fatalne końcówki spotkań i to właśnie tam tracą punkty. W sumie gdyby ciągnęli mecz na jedno tempo to po 2 kolejkach mogli mieć 6 punktów. Beznadziejna końcówka z Villarreal i słaba z Getafe zaowocowała tylko jednym punkcikiem na koncie. Właśnie tu mam kilka refleksji co do jednego z typów, ale o tym później.
Elche w dwóch spotkaniach pokazało dwa oblicza. Najpierw grali z Rayo na wyjeździe. Byli ewidentnie przestraszeni i niepewni swoich umiejętności. Drugie starcie z RSSS dało już trochę więcej polotu i finezji w ich grze. Grali jednak na własnym boisku i to w Hiszpanii ma spore znaczenie. Co zobaczymy z Almerią? Myślę, że coś pośrodku. O ile po pierwszym meczu tak jak mówię, czułem spore zmieszanie to już po spotkaniu z Realem Sociedad stwierdziłem, że z tej mąki będzie chleb. Oczywiście, Baskowie nie grali tego co potrafią, ale jednak Elche w tym spotkaniu pokazało się z dobrej strony. Szybko strzelili gola i może później starali się to dowieźć do końca i to ich zgubiło.
Jaki mam pomysł na ten mecz? Oczywiście over to po pierwsze. Almeria grała słabiutko w obronie, ale myślę, że ich mecze w lidze będzie się oglądało z przyjemnością. Są głodni punktów, bo pomimo solidnej gry w pewnych momentach, nie potrafili wygrać.
Elche po tych dwóch pierwszych spotkaniach powinno się ogarnąć i swoje strzelić. Liczę na trafienia z obu stron, a jeśli chodzi o Elche to myślę, że stanie się to w końcówce spotkania. Almeria chyba nie wytrzymuje do końca kondycyjnie i jest to wina intensywnej gry w pierwszych minutach spotkania. Almeria traciła gole z Villarreal w 64, 83 i 85 minucie. Z Getafe stracili gola z karnego w 84 minucie. Warto spróbować jakiegoś późnego gola dla gości.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji ✅333
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 21

serniczek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Typ: Remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: William-Hill
Analiza:

Po emocjach związanych z europejskimi pucharami wracamy do naszych rozgrywek ligowych.
W Ekstraklasie dziś dojdzie oczywiście do meczu drużyn dzielących fotel lidera - Lechia zagra z Górnikiem.
Obie drużyny w tym sezonie nie poznały jeszcze gorzkiego smaku porażki i według mnie żadna z nim nie zazna tego co najmniej co przyszłego tygodnia - ja w tym meczu widzę podział punktów.
Lechia ostatnią porażkę zanotowała 2-go czerwca właśnie z Górnikiem (tamto spotkanie zakończyło się 0-2). Oglądając grę Gdańszczan widzę jedną z najbardziej poukładanych drużyn w tych pięciu dotychczasowych kolejkach i jeżeli poziom, z którego Lechia zaczęła sezon zostanie utrzymany to widzę ten zespół na miejscu premiowanym grą w europejskich pucharach.
Wątpię, żeby któraś z drużyn pokazała dużo lepszą grę od swoich rywali, dlatego w moim odczuciu najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis.
A jako, że jest znane powiedzenie - mecze na szczycie, kończą się podziałem punktów - taki też typ wybrałem na dzień dzisiejszy.
Pozdrawiam.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Spotkanie: Row Rybnik - Sandecja Nowy Sacz
Typ: Sandencja nie strzeli gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet

Row Rybnik, na 5 meczów, 5 remisów... czas przerwać tą passę :cool: Z kim innym, jak nie z Sandencją.
Piłkarze z Rybnika jak już wspomniałem remisowali, ale z mocnymi rywalami... Flota, Nieciecza, Wisła Płock to oznacza, że nie są chłopcami do bicia jak jutrzejsi rywale, 4 porażki 1 remis i uwaga 0 zdobytych bramek i 10 straconych. Sandencja w ofensywie to totalny niewypał, zapewne w tym sezonie czeka ich spadek o ligę niżej.
Więcej słów nie ma co pisać, mimo iż to polska liga, dla mnie typ dość pewny, a na pewno po takim kursie ????
⛔100
 
p44 12

p44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Witam, w piątek o godzinie 18:00 spotkają się ze sobą dwie drużyn ze strefy &#39;spadkowej&#39;. Ruch Chorzów na tą chwilę plasuje się na 10 pozycji, z kolei Zagłębie Lubin na ostatniej - 16, które od początku sezonu gra katastrofalnie. Zagłębie Lubin do tej pory na 5 kolejek w T-Mobile Ekstraklasie zremisowało dwukrotnie, za to Ruch Chorzów trzykrotnie! Do Zagłębia od ostatniego przegranego meczu u siebie z Cracovią 0:1 dołączyło dwóch zawodników: doskonale znany Chorzowskim kibicom bramkostrzelny Arek Piech oraz Tomasz Ptak, były już bramkarz Jagiellonii Białystok, co może pozytywnie wpłynąć na grę zawodników Zagłębia, którzy doskonale zdają sobie z tego sprawę, że jeśli nie będzie wyników to będą przychodzić kolejni, a jak nie teraz to na zimę, a wtedy może być już za późno dla niektórych piłkarzy, jeśli nie wezmą się w garść. Ruch Chorzów po za spotkaniem z Legią przypomina mi trochę drużynę z ubiegłego roku, która to do ostatniej kolejki broniła się przed spadkiem, tylko z tą różnicą, że w tym sezonie trochę bardziej dopisuje im szczęście - m.in szczęśliwie uratowany remis w meczu z Górnikiem po błędzie Witkowskiego(doliczony czas gry) czy strzelona w końcówce meczu bramka dająca również remis ze słabo grającym Lechem. Mecz w moim przekonaniu będzie wyrównany, z być może lekką przewagą Ruchu, ale myślę, że nie przełoży się to na zwycięstwo żadnej z drużyn. Pozdrawiam.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ekstraklasa Polska
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,87
bwin
Na piątek zaplanowano obydwa spotkanie na godzinę osiemnasta i na temat jednego z nich napiszę kilka słów. Mecz który mnie zainteresował to spotkanie Lechii Gdańsk i Górnika Zabrze. Kto by przypuszczał przed sezonem że będzie to mecz na szczycie. Ekipy te są liderami tabeli i obydwie maja po jedenaście punktów. Gospodarze wygrali trzy ostatnie spotkania kolejno z Mistrzem Polski Legią Warszawa jeden do zera, z Cracovią Karków trzy do jednego i z Jagiellonią Białystok dwa do zera. Ponadto zremisowali z Ruchem Chorzów oraz Podbeskidziem Bielsko Biała. Zabrzanie z kolei wygrali z Widzewem Łódź, Piastem Gliwice i Podbeskidziem Bielsko Biała a zremisowali z Ruchem Chorzów i Wisłą Kraków. Dwa z wygranych spotkań to zwycięstwa wyjazdowe więc w tym meczu napewno zechcą udowodnić swoją wysoką formę na boiskach rywali. Z kolei Lechia jak już wspomniałem zanotowała passę czterech zwycięstw z rzędu wliczając w to Puchar Polski i wygrany dwa do zera mecz z Siarką Tarnobrzeg. W ekipie podopiecznych Michała probierza brylują dwaj zawodnicy Paweł Buzała który ma na koncie już trzy trafienia oraz Japończyk Daisuke Matsui z dwoma trafieniami. Dwaj ci gracze doskonale ze sobą współpracują co pokazała znakomita wymiana podań w meczu z &quot;Pasami&quot; wykończona przez Buzałę. Doskonale gra też prawy obrońca Deleu który moim zdaniem jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszym graczem w Ekstraklasie na swojej pozycji. Co do graczy Górnika to też gra im się układa ostatnio znakomicie. Mają fantastyczne skrzydła w postaci Pawła Olkowskie i Prejuce Nakoulmy. Formą błyszczy także Mateusz Zachara. Tercet ten ma na koncie pięć trafień. Jak więc widać jedni i drudzy mają kim postraszyć. Zatem warto postawić w tym spotkaniu na trafienia obydwu zespołów. Mam nadzieję że to realne i że nie będzie to tylko po jednym, trafieniu.
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria Erste Liga
Spotkanie: First Vienna-Parndorf
Typ: wygra First Vienna ( 1)
Kurs:2,25
Bukmacher: Bet365

Dzisiaj w Austrii dojdzie do pojedynku drużyn które zajmują odpowiednio przedostatnie miejsce w tabeli ( First Vienna 9 ) i ostatnie ( Parndorf 10). Jak dla mnie First Vienna powinna sobie poradzić bez trudu z Parndorf. Zacznijmy od tego że First Vienna jest 9 w tabeli ale powinna być co najmniej 7 lecz z godnie z decyzją związku odjęto jej 3 pkt. Parndorf to beniaminek ligi i to przez duże &quot; B&quot; zasłużenie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli mając na kącie 5 porażek 1 remis i 1 zwycięstwo. I tu trzeba zaznaczyć że zwycięstwo i ten remis wywalczyli grając u siebie na wyjazdach po awansie same baty i nie ma takiej opcji aby dzisiaj poprawili tą statystykę. Trzeba również dodać że porażki które doznali są wysokie i jedyny mecz w którym podjeli jaką kol wiek walkę to przeciwko Hertaberg z którą przegrali 3-2 a tak to porażka z Matersburg 3-0,Horn 4-1,Liefering 4-1 i Kapfenberg 2-0. I tu można zadać pytanie jak sposobem zdołali wygrać ten jeden mecz z St.Polten ??która przecież jest całkiem wysoko bo na 6 miejscu. To zwycięstwo nie jest wynikiem Ich jakieś ukrytych możliwości a raczej słabości St.Polten które fajnie zaczęło sezon, teraz notuje już 4 porażkę z rzędu i wszystko wskazuje na to że drużynę dopadł duży kryzys. First Vienna nie jest i na pewno nie będzie w tym sezonie potęga ligi ale o tym że urwą jeszcze nie jednej drużynie punktów, nie dawno przekonała się 2 drużyna ligi Liefering która po 4 z rzędu zwycięstwach przyjechała do Vienna i nie spodziewanie przegrała 1-0 . Kurs Na First Vienna wynosił 5,0 !! Trener First Vienna ma do dyspozycji praktycznie cały skład w Parndorfie braknie Dornhackle David ( czerwona kartka ważny obrońca) Silberbauer Dominik ( dopadła go angina, ważny rezerwowy wpuszczany w czasie meczu, pomocnik) no i już od dłuższego czasu nie obecny jest Justis Thomas ( pomocnik podstawowy skład ) braki niby małe ale jednak. Myślę że dzisiaj First Vienna która ma duże doświadczenie na tym szczeblu rozgrywek poradzi sobie z beniaminek, będącym wyrażnie nie przygotowanym do gry na tym poziomie.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
1 2

1975

Użytkownik
Spotkanie:UEFA Super Cup Bayern - Chelsea
Typ: HC 1-0 REMIS
Kurs: 6,75
Bukmacher: UNIBET

Dziś zagrają ze sobą w ramach EUROPA: UEFA Super Cup Bayern z Monachium i Londyńska Chelsea.
Kibiców czekają wielkie emocje i kolejne starcie trenerskich geniuszów - Jose Mourinho i Josepa Guardioli
Na wstępie warto dodać iż jedna i druga drużyna są wybitne.
Mecz odbędzie się na Eden Arena (Praga) więc nikt nie będzie miał prawa przewagi jeśli chodzi o grę na własnym terenie.
Będzie to również walka dwóch jakże trenerskich osobowości z Primera Division Guardiolą i Mourinho.
Charyzmatyczny szkoleniowiec Mourinho nie boi się nikogo i niczego i zapowiada walkę o zwycięstwo z Bayernem. - Oni nie są już tak
mocni, jak w poprzednim sezonie - powiedział &quot;The Special One&quot;. (niestety nie mogę zamieścić link-ów. (brak 10-postów)
Franck Ribery został najlepszym piłkarzem sezonu 2012/13 według UEFA (pokonał Messiego i Ronaldo). Do drużyny dołączył Mario Goetze, (Thiago Alcantara nie zagra z powodu kontuzji).
Z tego co zauważyłem, Bayern zanotował spadek formy z tym co grał w poprzednim sezonie.
27.08.13. (Freiburg - Bayern 1:1), Superpuchar Niemiec 27.07.13 (Dortmund - Bayern 4:2) pozostałe to skromne zwycięstwa w lidze (jednak skuteczne).
Co do Chelsea to wydaje mi się że formą przewyższają drużynę Bawarską.
Wiem ,że żadna z drużyn nie odpuści ale to Chelsea będzie mogła o sobie powiedzieć że jest najlepszą drużyną kontynentu.
Według mnie Chelsea wygra jednym golem.
⛔100
 
maer 229,3K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania ( Superligaen )
Spotkanie: Odense BK - AGF Aarhus
Typ: 1
Kurs: 2.20
Data: 30.08.2013
Godzina: 18.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na siódmą kolejkę Superligaen w Danii.
W meczu zmierzą się Odense BK oraz AGF Aarhus.
Odense BK w sześciu rozegranych swoich meczach zdobyło dziesięć punktów po dwóch wygranych oraz czterech remisach i zajmuje drugą pozycję w tabeli, bilans bramek 8-5.
AGF Aarhus zdobyło dziesięć punktów w sześciu rozegranych meczach po trzech zwycięstwach, remisie oraz dwóch porażkach i plasuje się na trzecim miejscu w Superligaen, bilans bramek 9-10.
Gospodarze u siebie grali trzy razy i zdobyli siedem punktów, bilans bramek u siebie 6-3.
Goście na wyjazdach w trzech meczach zdobyli cztery punkty, bilans bramek na wyjazdach 4-6.
Mój typ w tym meczu to jedynka, Odense BK gra u siebie dobrze i choć będzie to dla nich ciężki mecz z nawet niezłym AGF Aarhus to uważam że sobie poradzą i wygrają.
⛔100
 
stanley-63 814,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Finlandia 2 liga
Spotkanie - Haka : Ilves
Typ - Haka powyżej 3.5 gola
Kurs - 6.50
Buk - Bet365
Analiza :
.. końcówka sezonu w 2 lidze Fińskiej zbliża się dużymi krokami bo to 23 z 27 kolejek i gospodarze myślą o rychłym powrocie do 1 ligi jak na razie są na drugiej pozycji jednak ustępują liderującemu SJK fotel lidera tylko dzięki gorszej różnicy bramek ( Haka +24 , SJK +27 ) tak więc idą łeb w łeb z SJK w walce o awans . Dzisiaj na swoim Tehtaan kentta Valkeakoski podejmują beniaminka zespół Ilves i w/g mnie nie widzę tu innego rezultatu jak zwycięstwo gospodarzy i to chyba paroma bramkami jest to ich trzeci pojedynek w tym sezonie i wyniki , najpierw Haka wygrywa u siebie 3:0 w rewanżu można powiedzieć niespodzianka 1:1 ( piłkarze Haki prowadzili jednak w końcówce spotkania w 81 min dali sobie strzelić gola i tak to się zakończyło ) dzś myślę że scenariusz będzie podobny do pierwszego ich spotkania . Haka na 11 spotkań u siebie jeszcze nie doznała porażki i bilans 8-3-0 no i te gole 22:4 w tej statystyce na najlepiej grający zespół u siebie zresztą prowadzą , natomiast zespół gości czyli beniaminka ostatnio spuścił mocno z tonu i dwa ostatnie pojedynki i to u siebie to 2 porażki ta pierwsza no powiedzmy przewidywana bo polegli z liderem SJK 1:3 natomiast w ostatnim pojedynku podejmowali też beniaminka AC Kajaani i polegli 2:0 zresztą i cel na ten sezon został osiągnięty bo spadek im nie grozi zajmują 4 miejsce w tabeli z dosyć dobrem bilansem 10-6-6 i bramki 39:28 tak więc nie żle jak na beniaminka , wyjazdy też nie najgorzej chociaż w bramkach na minus popatrzmy 4-4-3 i 13:16 , jeżeli jeszcze chodzi o gospodarzy to dwa ostatnie ich pojedynki u siebie to dosyć pewne wygrane bo z OPS 3:1 i z AC Oulu 4:0 dlatego liczę przede wszystkim na takich piłkarzy w Haka jak V. Zeze czy J. Aalto którzy w ostatnich meczach dysponują dobrą skutecznością i regularnie zdobywają gole zresztą Jussi Aalto prowadzi w klasyfikacji króla strzelców 2 ligi z 12 bramkami na koncie no a dziś naprzeciw siebie w drużynie Ilves będzie miał rywala do tej korony króla strzelców bowiem piłkarz Ilves Kalle Multanen ma tyle samo bramek 12 tak więc pojedynek zapowiada się ciekawie i osobiście liczę na przynajmniej 4 gole ze strony gospodarzy . Pozdrawiam !
⛔100
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - WTA - US Open Spotkanie: Laura Robson (GBR) - Na Li (CHN)
Typ: Laura Robson (GBR)
Kurs: 5.09 Bukmacher: pinnacle

Historia lubi się powtarzać. Niemal dokładnie rok temu obie zawodniczki spotkały się w na kortach Flushing Meadows na tym samym etapie 3 rundy. Wtedy Brytyjka sprawiła sensację ogrywając Chinkę w zaciętej trzysetówce. Dzisiaj dojdzie do rewanżu i znowu moim zdaniem Robson ma spore szanse przynajmniej napsuć sporo krwi faworyzowanej rywalce , a może i coś więcej. Obie zawodniczki przeszły pierwsze dwie rundy bez straty seta. Chinka oczywiście wygrywała pewniej swoje mecze, ale też z racji dużo wyższego rankingu jej rywalkami było głębokie zaplecze kobiecego tenisa. Z tych samych powodów Robson miała dużo trudniejsze zadanie, ale poradziła sobie z nim śpiewająco, pokazując klasę zwłaszcza w ostatnim meczu z Garcią. Obie utalentowane nastolatki pokazały w nim naprawdę świetną formę, czyli mocną wymianę ciosów forhendowych, relatywnie mało błędów własnych i przełamań. Zwłaszcza drugi set świetnie się oglądało i niewiele brakowało do trzysetówki. Nie pozwoliła na to Robson, która w końcówce pokazała hart ducha broniąc setboli przy serwisie rywalki, a po przełamaniu rywalki dokończyła dzieła w tiebreaku. Oczywiście Chinka słusznie jest faworytką, ale biorąc pod uwagę zeszłoroczną porażkę z Brytyjką, ale przede wszystkim jej formę w tym roku, to spodziewam się, że to będzie trudny mecz dla faworytki i nie wykluczam nawet niespodzianki w postaci awansu Robson. ⛔100
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna / Holandia / Jupiler League
Spotkanie: Dordrecht : Jong PSV
Typ: Jong PSV - w której połowie strzeli więcej bramek ? 2. połowa
Kurs: 2.50
Bukmacher: WilliamHill
__________________________________________
Gospodarze do tego spotkania podejdą bez takich graczy jak:
Wormgoor 4/0 Obrona, Pisas 4/0 Atak, Onyeike 2/0 Obrona - zawieszony, Mayele 2/0 Atak, Lima 3/0 Obrona, Carrasco Rodríguez 2/0 Pomocnik
Dordrecht po 4 kolejkach plasuje się na pierwszym miejscu, gdzie po trzech wygranych i jednym remisie ukocił 10 pkt. Jong PSV gdzieś tkwi w połowie tabeli na 11 miejscu z 5 punktami. W kadrze przyjezdnych nie zagra zawieszony Geraldo 4/1 Atak. W ostatnim meczu Jong PSV w doliczonym czasie M. Rayhi otrzymał czerwoną kartkę ale komisja mu to unieważniła i gracz ten przystąpi do tego spotkania. Widzę w tym meczu szanse na remis.. Fakt, faktem że to gra młoda drużyna gdzie średnią wieku zawyża nasz bramkarz Tytoń, z doświadczoną drużyną Dordrecht&#39;u, ale przy osłabieniu przeciwnika warto szukać szczęścia.. jak spoglądam na wyniki spotkań drużyny Jong PSV, to chłopaki szukają bramki w przeważającej części w II połowie dlatego też taki typ z mojej strony na to spotkanie. ⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Siatkówka Mistrzostwa Świata U21
Mecz: Estonia - Rwanda
Typ: +2,5 Rwanda
Kurs- 2.70
Buk: Unibet
Analiza. Witam, dziisja ponownie siatkówka młodzieżowa. Tak patrzę i oczom nie wierzę, jaki ogromne value dzisiaj, kursy brane z kosmosu. Wczoraj mało co i Estonia nie przegrałaby z Marokiem po burzliwym i ciężkim meczu, a dzisiaj będzie się mierzyć z Rwanda, która wczoraj wygrała po kursie 5.0 z Wenezuelą również bardzo mocno faworyzowaną. Nawet jeśli nie wygra tego meczu to takie handi po takim kursie po prostu grzech nie wziąść. Jestem przekonany że spokojnie seta są im w stanie urwać a może nawet i doprowadzić do kolejnej sensacji. Tak jak i we wczorajszych meczach 3-0 dla żadnej z drużyn nie wchodzi w grę. Lapać kursy bo mało czasu. Pozdrawiam, ale typ, ale typ.
Gorący typ Maxiego ???? . Jestem tutaj dla Was
⛔100
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
30.08.13 / 11:15
Dyscyplina: Koszykówka, Governors Cup
Meralco Bolts - Text Texters
Typ: Powyżej 197,5 pkt w meczu
Kurs: 3,50
Buk: WilliamHill
Rozgrywki Governors Cup na Filipinach, Meralco po trzech spotkaniach ma tylko jedno zwycięstwo na koncie, podobnie jak Text, tyle, że oni rozegrali dotąd dwa mecze i dziś mimo, że grają na wyjeździe - są faworytem. Jednak zwycięzca mnie tu nie interesuje, bardziej spodziewam się otwartego, overowego meczu. Meralco wprawdzie w ostatnich potyczkach nie prezentowało zbytnio takiego stylu (wyniki: 85:98, 89:90, 89:80) rzucając w okolicach 90 punktów, ale za to Texters znajdują się w takiej formie, że powinni tutaj sporo nadrobić. Ostatnie mecze w ich wykonaniu to wyniki: 99:118, 113:118 (101:101 w regulaminowym), 103:111 - jak więc widać linia 200 pkt przekraczana za każdym razem i to ze sporym zapasem. Jak się spojrzy na h2h to widać, że sporo spotkań też kończyło się wynikami bardziej overowymi: 99:92, 98:109, 110:112, czyli grając ze sobą obie ekipy stawiają raczej na ofensywny basket niż na defensywne szachy. Tym w ogóle cechują się filipińskie rozgrywki, choć dużo tu zależy od tego jak drużyny wchodzą w mecz. Jeśli od początku jest wymiana ciosów, duże tempo gry i duża skuteczność to można być pewnym wysokiego końcowego wyniku. Jeśli zaś gra od początku się nie klei, brak skuteczności, tempo gry jest szarpane to nie ma co liczyć na rozkręcenie meczu i najczęściej kończy się on underowym jak na tą ligę wynikiem w okolicach 170-180 punktów. W tym spotkaniu spodziewam się tego pierwszego scenariusza.
⛔100
 
W 9

wojtas128

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Superpuchar Europy
Spotkanie - Bayern Monachium - Chelsea
Typ - Drużyna gości wygra i utrzymuje czyste konto
Kurs - 7,95
Buk -Betsson
Dzis wieczorem bardzo ciekawy mecz pomiędzy Bayernem Monachium który w poprzednim sezonie zdobył potrójną korone z Chelsea do której wrócił charyzmatyczny trener Jose Mourinho. Forma Monachijczyków nie jest chyba najwyżsa na co wskazuje ostatni pojedynek ligowy z Freibourgiem który zremisowali 1:1. Chelsea natomiast też formą nie błyszcze lecz 2 wygrane w lidze i ostatnio ważny remis 0:0 na wyjeździe z Manchesterem. Myślę że kurs na Chelsea sporo zawyżony dlatego warto spróbować stawiać. Chciałem obstawić czysta wygraną Chelsea ale ktoś mnie ubiegł. Nie zmienia faktu że Chelsea zagra solidnie w obronie jak z Manchesterem a jakąś choćby jedną bramkę strzeli. Warto próbować po takim kursie dla mnie szanse 50:50.
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Piłka nożna:
Bayern Monachium- Chelsea Londyn
kto więcej rzutów rożnych: 1 (-3)
kurs: 2,2
Bukmacher: bet365
ANALIZA. Witam, (na samym początku zaznaczam, że typ mój popieram analizą gry Bayernu i głównie na tej ekipie się skupie) dzisiaj postanowiłem ruszyć największą niewiadomą tego wieczoru, a mianowicie FC Chelsea vs Bayern Monachium. Dużo zostało napisane o tym spotkaniu w tym miejscu: http://forum.bukmacherskie.com/f21/uefa-super-cup-bayern-monachium-chelsea-londyn-30-08-2013-praga-95806.html. z postów użytkowników forum wynika, że grają na Chelsea bo Monachijczycy są bez formy a kurs tylko zachęca. Pisałem robiąc analizy Bayernu w tym sezonie w meczach ligowych, że coś nie działa, że Bayern gra dużo piłką, a z tej gry niewiele wynika, grają w chodzonego bo tak właśnie jest, ale jak we wtorek dostali gola w 85 minucie to mieli 2 okazje do objęcia prowadzenia no i wcześniej przystanie 1-0 zlekceważenie rywala (3x sam na sam w okresie 2 minut i ani jednej sytuacji nie wykorzystali). Bayern ma zacząć w optymalnym dla siebie składzie, bo prawdopodobnie nawet z Bastim na defensywnym, (chociaż decyzja nie zapadła w 100%) i PEP już dzisiaj nie będzie kombinował z ustawieniem zawodników na innej pozycji (Lahm w ostatnim spotkaniu po zejściu Szwaniego grał na defensywnym a Shaqiri gdy pojawił się Robben grał na środku razem z Kroosem). Takie ustawienie sprawiło, że zawodnicy się gubili, nie trzymali pozycji i z tego wg mnie wynikła ta kontra, która zabrała Bawarczykom zwycięstwo w ostatnim meczu ligowym.
Link z oficjalnej strony Bayernu z przewidywanym składem: http://www.bayern.munchen.pl/art/show/zapowied-fc-bayern-vs-chelsea-londyn/12789
Tyle słowem wstępu, teraz do meritum: Bayern wyjdzie swym optymalnym składem i podejrzewam, że PEP nie będzie kombinował, nie będzie wymagał „gry barcelońskiej” tylko pozwoli Bayernowi grać swoje co grali z Joepem, bynajmniej ja widzę taką grę. Bayern to klub, gdzie trener ma wolną rękę co do transferów i stylu gry, ale jak każdy pracownik rozliczany jest z wyników i zarząd FCB mając za sobą taki sezon wymagają od swych zawodników zdobycie superpucharu europy- jedyny puchar europejski niezdobyty przez gwiazdę południa. Dlatego podejrzewam, że jak Bayern by grał tak jak grali w lidze i tego nie wygrali to fala krytyki spadłą by na PEPE, więc podejrzewam grę z polotem z dużym wykorzystaniem skrzydeł, a tam po jednej stronie nie byle kto, bo najlepszy zawodnik globu a po drugiej Robben- szybki, zwinny, z ułożoną silną lewą nogą i przede wszystkim już nie egoista (powiedzmy). Do tego boczni obrońcy, Alaba i Lahm, którzy wzmacniają boczne sektory boiska. W Środku boiska Muller i Kroos, zawodnicy bardzo bramkostrzelni, którzy potrafią uderzyć z dystansu- zwłaszcza ten drugi, za nimi mózg zespołu- Schweinsteiger (bo podejrzewam, że zagra). Do tego w środku Boateng i Dante, bo takiej dwójki środkowych obrońców się spodziewam. Czyli Bayern sprzed sezonu, a tam przypomnijmy sobie ile rogów potrafili wykręcić w meczu, jak grali, opierali atakna skrzydłach i albo rajdy w pole karne przez francuza bądź holendra albo bezpośrednie wrzutki na Mandzukića, a taki styl gry wpływa na dużą ilość rogów- dośrodkowania wybijają obrońcy na róg, po samotnych akcjach z boku boiska również przerywanie akcji wybijaniem piłki za linię końcową no i jeszcze ten niesamowity Cech w bramce, który może nie da się tak szybko zaskoczyć, ale każdej piłki postrzałach nie złapie i też parę razy przyczyni się do rogów. A wracając do dośrodkowań to takich spodziewam się często- mając taką głowę w polu karnym rywala jaką ma Chorwat to trzeba to wykorzystać.
Na koniec kilka słów o Chelsea, po tym jak grali z MU to była rozsądna gra oparta przede wszystkim na trzymaniu korzystnego wyniku od tyłu, a gdy bramka Cecha była bezpieczna próbowali atakować, ale głównie zależało im na niestraceniu gola. Dzisiaj podejrzewam podobnego stylu gry, a im więcej niebieskich będzie pod swoją bramką tym prawdopodobieństwo rogów wzrasta, natomiast Bayern jest ekipą, która nie często daje rogi rywalom (a zwłaszcza będą unikać rogów przeciwko niebieskim- co prawda Drogby już nie ma, ale Monachijczycy w poprzednim sezonie tracili sporo bramek z rogów, więc tego będą unikać) a Chelsea nie jest drużyną, która dużo rożnych zdobywa.
Osobiście mam nadzieję, że trofeum powędruje do Monachium i daję 60% szans Bayernowi, ale na to, że wygra w rogach 100% a że więcej niż 3 to 90%
Ale jak będzie okaże się za kilka godzin
(to moja pierwsza taka dłuuuuuuuuga analiza- oby była owocna i wam pomogła w jakikolwiek sposób)
POWODZENIA i POZDRAWIAM
✅120
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - UEFA Super Cup
Spotkanie: Bayern Monachium - Chelsea Londyn
Typ: X
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Uważam, że nie ma się nad tym spotkaniem co dużo rozwodzić, wygrać może każdy, goli też może być multum (gdy np. pierwsza strzeli Chelsea i to już w pierwszej połowie) a może ich wg nie być jak zespoły będą grały tak zachowawczo jak w ostatnich swoich ligowych spotkaniach. Ja stawiam remis bo dla mnie to najbardziej prawdopodobny wynik dzisiaj, w dodatku kurs elegancki i nie ma tu czego szukać innego na siłę.
Ogólnie można powiedzieć, że Bayern jest lepszym zespołem, ale patrząc na teraźniejszą formę to Chelsea jednak chyba jest trochę bardziej w swoim żywiole, że tak się wyrażę tak więc znowu wszystko mi się na koniec wyrównuje.
Kolejny argument to Jose Mourinho. Pisałem już o nim w ramach opisywania remisu Chelsea na Old Trafford i teraz napiszę to samo: to cwany lis i na pewno zrobi wszystko, żeby wygrać to trofeum a, że puchary potrafi wygrywać to do tego nikogo przekonywać nie potrzeba.
Bukmacherzy nie doceniają Chelsea a ja mimo braku do nich jakiejkolwiek sympatii i owszem. Co z tego, że znowu zagrają 90 minut padaki jak i tak znając życie nie pozwolą sobie na przegranie tego meczu w regulaminowym czasie gry. Także bez zbędnego wgłębienia się w to spotkanie stawiam remis i zobaczymy jak będzie. Powodzenia !
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom