>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 30.01.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
grzesio 47,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 30. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
makaveli23 290,2K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Al Shoalah - Al Ahli SC (Arabia Saudyjska 1 Liga)
Typ: 1
Kurs: 4.20
bet365
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post4117723
W ostatni czwartek nie skorzystalem z okazji jaka bylo zagranie na Al Shoalah po kursie 4.6 ale teraz juz nie odmówię sobie spróbowania typu na ich wygraną, w kolejnym meczu w ktorym są underdogiem. Jak widac po powyzszym linku z typu z przeszło miesiąca temu, nie wierzylem ze ta druzyna zdola wygrac z 4 drużyna ligi, wiec stawialem remis, ktory wygladal nieźle do 80 minuty (1-1), jednak skończyło się na 1-3 . Jak widac zmiana trenera to najlepsze co mogło się im przytrafić. Od tamtej pory druzyna pnie sie w gore tabeli i jest w swietnej formie. Jest to 6-2-2 od momentu gdy Paulo Comelli przejął drużynę. Jak widac po tej lidze którą rządzą szejki, są dwie druzyny które są poza zasięgiem pozostałych. Mowa tu o roznicy 18 punktów pomiedzy 2 a 3 druzyna ligi. jesli wezmiemy pod uwage miejsca 1 a 3 to mamy jeszcze wieksza roznice bo az 24 pkt! Al Ahli SC jest 3 i ma solidną obronę, bo stracili tyle samo bramek (20) co druga druzyna ligi Al Hilal. Ich ostatnia formę mozna nazwac formą w kratkę, bo wygryne przeplatają z porazkami. na wyjazdach nie spisują sie najlepiej (4-1-4) i sa tylko 1-0-4 w 5 ost. meczach wyjazdowych. Al Shoalah u siebie rowniez nie jest najlepsze 2-3-4, ale wszystkie slabe wyniki notowali wczesniej gdy nie trenowal ich obecny trener. Mimo wszystko warto powiedziec ze zanotowali dobry remis 2-2 z drugim Al Hilal, natomiast tak jak mowilem o przepasci tak znalazla ona potwierdzenie w pierwszej od 9 meczy (!) PORAŻCE z Al Nasr 0-3 czyli niekwestionowanym liderem i jedynym kandydatem do mistrzostwa. Podsumowujac mysle ze value stoi po stronie gospodarzy i rozprawia sie oni z Al Ahli ktore pokazuje oznaki slabosci w ostatnich meczach wyjazdowych. Gospodarze wola grac na wyjeździe gdzie notuja 4 wygrane z rzedu i dobrze czuja sie jako underdog. U siebie moze to wygladac inaczej dlatego sadze ze zobaczymy troche bramek. Gospodarze dobrze radza sobie z druzynami z pierwszej piatki wiec nie ma powodu by nie sadzic ze bedzie z nimi źle w tym meczu. Wiele wygranych gosci jest z druzynami z ostatnich miejsc tabeli, a traca oni w nich bramki wiec mozna wywnioskowac ze nie jest to tak ogarnieta druzyna jak Al Nasr czy Al Hilal, co za tym idzie są do pokonania przez Al Shoalah w dobrej formie. Oczywiscie typ egzotyczny bo nie wiem jak to tam wyglada, powtorek nie ogladalem wiec wnioskuje typ glownie na statystykach.
⛔ 100
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
⚽ Mecze towarzyskie
Meksyk - Korea Południowa
Meksyk @ 2.05 Bet365

Pierwszy mecz towarzyski przygotowujący do Mistrzostw Świata w Brazylii, ich przeciwnikami będzie drużyna Korei Południowej, dla której będzie to drugie spotkanie rozgrywane w Ameryce Północnej, tym razem w San Antonio a dokładniej na stadionie Alamodome, na którym głównie rozgrywane są mecze koszykówki i futbolu amerykańskiego. Obie drużyny z wiadomych powodów nie będą mogły skorzystać z zawodników występujących w Europie, dlatego dla obu szkoleniowców będzie to dobra możliwość do sprawdzenia ligowców. Czemu stawiam na Meksyk? Odpowiedź jest prosta, Korea prezentuje albo totalny brak formy, albo to zawodnicy grający na tym zgrupowaniu są słabi, żeby nie określać ich słowem wulgarnym. To co pokazali w meczu z Kostaryką jest jakąś kpiną i obie drużyny są siebie warte. Oprócz tego Meksyk na pewno będzie miał wsparcie fanów, którzy albo mieszkają w USA albo przyjechali za swoją drużyną + wydaje mi się, że zawodnicy Meksyku są lepsi.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Paris (Francja), twarda (w hali)
Spotkanie: Svitolina E. (Ukr) - Voskoboeva G. (Kaz)
Typ: 1
Kurs: 1.89
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Na wstępie bardzo chciałbym przeprosić za typ skierowany na Szwajcarkę Voegele, która dzisiaj po prostu zawiodła na całej linii. Oglądałem całe spotkanie, pierwszy set kontrolowany przez Voegele i wygrany 7:5, byłem spokojny o wynik w 2 secie, ponieważ grała dobrze, mając przełamanie na swoim koncie i nagle, zawodniczka, która rozgrywa ostatnio bardzo fajne mecze, zupełnie się posypała i przegrała seta w tym samym stosunku. w decydującym secie działo się wszystko, najpierw Kazaszka wykorzystała słabość rywalki, i prowadziła juz 5:2, Stefanii odrobiła nawet stratę i przy stanie 5:5 miałą 4 break pointy(Kazaszka rzucała już rakieta, popełniała głupie błędy) i ich nie wykorzystała, co później się zemściło i przegrała całe spotkanie po tiebreaku na własne życzenie. Strasznie się zawiodłem na Stefanii i dziwie się, że ta zawodniczka zajmuję miejsce w czołowej 50 WTA.
Ale próbuję dalej, bo zła seria w końcu się musi skończyć. Obiecałem sobie, że jak pojawią się kursy na spotkanie Ukrainki właśnie z Kazaszką i kurs będzie wynosił na Svitolinę w granicach 1.70 to uderzę w tym kierunku. Młoda Ukrainka, zaledwie 20 letnia w tamtym sezonie wkroczyła do czołowej 50 rankingu WTA, był to przełomowy sezon w Jej wykonaniu, gdzie rozgrywała kilka fajnych spotkań. Ten sezon też rozpoczęty w dobrym stylu, w AO dotarła do 3 rundy i przegrała tam z nieobliczalną Stephens, w Paryżu w 1 rundzie pokonała wyżej notowaną Vinci. Włoszka na początku sezonu jest bez formy, jednak to nie zmienia faktu, że Ukrainka rozegrała bardzo fajny mecz i przeszła do kolejnej rundy. Teraz zagra z Voskoboevą, którą miałem okazję dzisiaj oglądać. Gra bez rewelacji, proste błędy, słabiutki 2 serwis, który Ukrainka będzie bezwzględnie wykorzystywała, kończąc returnami. Dzisiaj Voegele popełniała sporo niewymuszonych błędów, sporo returnów zepsutych i to przyczyniło się do porażki. Na plus trzeba zaznaczyć dobrą grę Voskoboevej przy siatce oraz dobrej grze w obronie. Jednak to jutro może być za mało na Svitoline. Dodatkowym faktem, który skłonił Mnie do gry na Ukrainkę jest fakt, że Kazaszka 2 swoje ostatnie spotkania kończyła po prawie 3 godzinnej batalii, z Pliskovą w eliminacjach 2.32 i dzisiaj 2.52. Na pewno będzie to jutro odczuwała w nogach,a będzie to już jej 5 spotkanie w Paryżu. Ogólnie, Svitolina gra ostatnio dobrze, będzie to jej 2 pojedynek w Paryżu, o zmęczeniu nie ma nawet mowy, myślę, że będzie miała jutro sporo szans na przełamanie, bo serwis rywalki nie wygląda najlepiej, a sama dzisiaj pokazała, że jest w dobrej formie pokonując Włoszkę Vinci. Jedyne czego się obawiam to presji, jaka będzie ciążyć na Ukraince, bo jest niespełna 20 letnią zawodniczką, mało doświadczoną, i gra w Paryżu pierwszy raz, jednak w tej fazie turnieju nie powinno być to widoczne. Stawiam na Ukrainkę, a kurs zachęca do ryzyka. Oby ten pojedynek był moją reaktywacją. GL
__________________
✅89
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina Hokej, NHL
Spotkanie: Chicago Blackhawks @ Vancouver Canucks
TYP: Chicago Blackhawks (włącznie z dogrywka)
KURS: 1,82
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Blackhawks przechodzą aktualnie przez swój prawdopodobnie najsłabszy okres tego sezonu. Można podać tutaj kilka powodów takiej a nie innej sytuacji, ale przede wszystkim brakuje instynktu w ekstremalnych, najbardziej wymaganych momentach danego meczu, bo nie można w żaden sposób usprawiedliwić aż 13 porażek w doliczonym czasie gry w ciągu całego sezonu, a wydawało mi się , że nikt nie przebije już notorycznych wtop Red Wings pod tym względem. Quenneville jednak zapewnił ,że będą w szczególności pracować nad tym aspektem gry. Ponadto brakuje ostatnio w ekipie Jastrzębi tej wrodzonej umiejętności zamykania rywali, która była ich stałą wizytówką od wielu miesięcy, a teraz jeszcze na domiar złego wychodzą ciągnące się za nimi niemal od początku sezony mankamenty w &#39;special teams&#39; , a w szczególności gra w osłabieniu, która utrzymuje się na opłakanym poziomie. Niby jest power w ofensywie, potrafią przegrać mecz mając cztery bramki na koncie , Hossa przechodzi drugą młodość strzelając ostatnio w każdym meczu, aktywniejszy jest Kane i być może niebawem wskoczy do I linii. Ogólnie nie jest rewelacyjnie, ale jest też druga strona medalu i jestem pewien, że po prezerwie Olimpijskiej , Hawks się odrodzą i wrócą na właściwy tor.
Jeśli chodzi o Canucks, to nie prezentują się lepiej, a mógłbym powiedzieć że są jeszcze bardziej wypompowani w ostatnim okresie. Zacząć można od ich trenera, który został odsunięty na kilka spotkań po incydencie z Flames (według mnie postąpił słusznie, ale to odrębna sprawa) kontuzjowany jest ich kapitan Henrik Sedin, a brat bliźniak tak na prawdę sporo traci na jakości grając pod jego nieobecność (13 spotkań bez gola). Skuteczność w grze w osłabieniu także poddawana jest ostatnio ciężkiej próbie, a przez długi okres był to ich główny znak firmowy. Dochodzą do tego wszystkiego porażki na własnym terenie z ekipami pokroju Predators czy Oilers, które na pewno obniżają morale i nie wnoszą nic korzystnego do zespołu.
Jest kilka zespołów na zachodzie, które potrafią zmobilizować się do starć z mocniejszymi ekipami i Orki z pewnością mogą dzisiaj pokazać charakter, zagrać znacznie lepiej w defensywie, a we własnej hali może być znacznie łatwiej. Warto jednak pamiętać , że Blackhawks również polują na swoje upragnione zwycięstwo ,a w ogólnym rozrachunku są zespołem mimo wszystko lepszym niż Nucks, szczególnie w ich aktualnej sytuacji kadrowej. Jestem zdania, że dziś odpowiedni czas dla Hawks.
✅82
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 265,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Championship )
Spotkanie: Nottingham Forest - Watford
Typ: Obie strzelą - NIE
Kurs: 2.00
Data: 30.12.2013
Godz: 20.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na dwudziestą ósmą kolejkę angielskiej Championship.
W mieście Nottingham liczącym prawie trzysta tysięcy mieszkańców a na City Ground spotkają się w meczu zaplecza angielskiej Premier League miejscowy Nottingham Forest Football Club a w gości przyjedzie Watford Football Club z miasta Watford liczącego około osiemdziesiąt tysięcy mieszkańców.
Nottingham Forest rozegrał w tym sezonie ligowym dwadzieścia sześć spotkań w których zdobył czterdzieści cztery punkty po jedenastu zwycięstwach, jedenastu remisach oraz czterech porażkach i zajmuje obecnie wysokie piąte miejsce w tabeli z bilansem bramek na poziomie 39-26.
Watford zdobył trzydzieści jeden oczek w swoich dwudziestu pięciu rozegranych meczach po siedmiu zwycięstwach, dziesięciu remisach oraz ośmiu porażkach i zajmuje szesnastą pozycję w tabeli ligowej angielskiej Championship, bilans bramek 36-31.
Gospodarze zagrali u siebie trzynaście meczy zdobywając dwadzieścia pięć punktów po siedmiu wygranych, czterech remisach oraz dwóch porażkach, Bilans bramek na swoim City Ground 22-12.
Goście na wyjazdach zdobyli szesnaście oczek w swoich dwunastu meczach na obcych stadionach po trzech zwycięstwach, siedmiu remisach oraz dwóch porażkach, bilans bramek na wyjazdach 19-15.
W tym meczu mój typ to że Obie strzelą - NIE i moim zdaniem jest to pewniejszy typ niż kolegi wyżej ponieważ drużyny które spotykają się w tym meczu lubią remisować swoje mecze a goście z Watford na wyjazdach szczególnie ale równie dobrze może wygrać ten mecz gospodarz strzelając jedną bramkę lub gość też strzelając jedną bramkę.
⛔ 100
 
B 22

bet_shooter

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie:Miami Heat - Oklahoma City Thunder
Typ: Miami Heat - Oklahoma City Thunder, Miami Heat -3.5
Kurs: 1.85
Bukmacher:bet-at-home
Analiza:
Ostatni mecz Miami kończący serię meczy odbywających się na parkiecie drużyny z Florydy. Po wygranych z Celtics, Lakers, oraz San Antonio przyszedł czas na Oklahomę City Thunder, która aktualnie może pochwalić się serią 8 zwycięstw z rzędu za sprawą fenomenalnie grającego ostatnimi czasy Kevina Duranta. Dzięki znakomitej dyspozycji zawodnika z Oklahomy drużyna potrafi wygrywać pomimo kontuzji drugiego czołowego gracza Russela Westbrooka. Drużyna z Miami wydaję się jednak w tym spotkaniu faworytem oraz sprawia wrażenie iż posiada &quot;patent&quot; by wygrywać z zawodnikami z Oklahomy. W zeszłym sezonie dwa razy zwyciężyła mimo wysokich zdobyczy punktowych Kevina Duranta (33 pkt, 40 pkt) oraz wsparcia Westbrooka. Pewne jest, że któraś z drużyn przerwie swą serię zwycięstw po dzisiejszym meczu. Sądzę jednak iż to Miami zakończy serię meczy na własnym parkiecie z kompletem zwycięstw przed wylotem na mecz z Knicks.
⛔ 100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
New York Islanders- New York Rangers 1OT @ 2,35 Pinnacle
Na dziś typ ryzykowany ale kurs smakowity. Dziś o 1:30 czasu polskiego rozegrane zostaną derby Nowego Jorku z serii Winter Classic. Ostatni Winter Classic rozgrywany w Nowym Jorku pomiędzy Devils i Rangers zakończył się laniem. Strażnicy wygrali wtedy 7:3 grając naprawdę fajny hokej. Moim zdaniem Devils to nie jest drużyna nawet średnia. Ten sezon jest po prostu beznadziejny dla nich. Nie grają tego co powinni a skład mają przecież nie najgorszy. Ale nieważne. Strażnicy ostatnio trzymają fason. Fakt, porażka z Blues i właśnie Islanders u siebie ale jest to już zupełnie inna drużyna niż ta z Listopada czy Grudnia kiedy dostawali od każdego po kilka bramek. Ale właśnie dość dawno było rozgrywane spotkanie pomiędzy Islanders i Rangers. Wtedy wygrali właśnie Islanders 5:3. Patrząc na przebieg tego spotkania a obejrzałem je dziś dość dokładnie, w mojej ocenie troszkę lepiej zaprezentowali się dzisiejsi gospodarze. W świetnej formie jest Okposo a jego bramka strzelona prawie że z ławki kar w ostatnim meczu z Bruins, przekonuje mnie o tym. Warto zobaczyć powtórkę tego zdarzenia ???? Fajnie prezentuje się też Tavares i Vanek, chociaż w ostatnim meczu z Bruins był niewidoczny. Skuteczny jest Nielsen. Gra wyżej wspomnianej czwórki bardzo mi imponuje i co ważne jest efektywna. Jeśli chodzi o Rangers to w poprzednim meczu tych drużyn bardzo fajnie zaprezentował się Nash i Kreider. Na tych dwóch zawodników trzeba najbardziej uważać. Jeśli chodzi o bramkarzy, ten zdecydowanie lepszy po stronie Rangers. Lundqwist to chodząca reklama Rangers jednak w tym sezonie nie gra tak dobrze jak od niego się oczekuje. Poulin natomiast to dość młody bramkarz. Jednak jego kariera w NHL to równia pochyła, z sezonu na sezon gra co raz gorzej ale mam nadzieję że dziś zagra dobre spotkanie.
⛔ 100 zły zapis
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Spotkanie: River Plate-San Lorenzo
Typ: x/2
Kurs: 4.80
Bukmacher: Expekt
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie ligi Argentyńskiej Torneos De Verano, w którym na przeciwko siebie staną ekipy River Plate, oraz San Lorenzo. Obie drużyny śrubują teraz swoje rekordy, gospodarze są niepokonani od 5 spotkań, natomiast drużyna goście nie przegrała już od ośmiu kolejnych meczy. Faworytem dla mnie jak i dla bukmacherów jest ekipa gosci, która ostatnie dwa spotkania wyjazdowe zakończyli zwycięstwami. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami , to 3 remisy pod rzad, dlatego też uważam ze to spotkanie nie zakończy sie kolejnym podziałem punktow, uważam że mocniejszą druzyną są tutaj goście z San Lorenzo, którzy może nie wygraja tutaj pierwszej połowy spotkania,ale uważam ze w przekroju całego spotkania okazą się drużyną mocniejszą i w drugiej połowie udokumentują to strzeleniem zwycięskiej bramki, stawiam 0:0 do przerwy i 0:1 na koniec spotkania, a czy moje przypuszczenia są słuszne zobaczymy jutro.
✅380
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Paryż
Spotkanie: Kvitova - Cornet
TYP: Cornet
KURS: 4.5
Bukmacher: Bet 365
Po przemyśleniach próbuje zagrać na Cornet kursy moim zdaniem zawyżone zdecydowanie. petra po wygraniu Wimbledonu w 1991 roku zamiast grać coraz lepiej często zawodzi. Rok 2011 i 2012 to dużo ciekawych wyników półfinały w Australian Open oraz Roland Garros Rok 2013 to momentami bardzo dobra gra i niespodziewane wpadki. Na początku sezonu również z formą na bakier w Sydney porażka z Pironkovą natomiast w Melbourne absolutna sensacja porażka z Kumkhum. Handi 2-0 dla Kvitovej. Grały niedawno 3 sety w Pucharze Hopmana w Perth gdzie wygrała w 3 setach Kvitova. Jednak Cornet po tragicznych sezonach powoli wraca do wysokiej formy. Cornet była jako 19 latka na 11 pozycji w rankingu później lepiej nie mówić. Obecnie na 25 miejscu po udanym 2013 roku gdzie zanotowała udane występy. Cornet zagrała w III rundach w Wimbledonie US Open i Roland Garros.Dlatego licże na ciekawy mecz i niespodziankę.
▶ 0
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NBA, Koszykówka - 1:00
Miami Heat - Oklahoma City
Typ: Kevin Durant powyżej 34,5 |1.72|
Betsson !
Nie ma co się oszukiwać, jeśli Oklahoma chce dzisiaj powalczyć o zwycięstwo z Heat to Durant musi ciągnąć tą ekipę za ręce i nogi. A że jest w stanie to zrobić nie mam do tego żadnych wątpliwości. Odkąd Westbrook odniósł kontuzję KD notuje imponujące statystyki i chyba jest głównym kandydatem do zdobycia MVP Regular Season. Linię 34,5 pkt Durant w tych kilkunastu meczach pod nieobecność Russella przekraczał dość regularnie, a nawet jeśli nie to kręcił cyferki w powyżej 30 pkt. Istotnym faktem jest to, że im lepszy przeciwnik tym Durant rzucał częsciej i lepiej. Świadczą o tym rezultaty osiągnięte z takimi zespołami jak: Portland (2 razy) Minnesota, Houston, Memphis, GSW czy Spurs. We wszystkich tych meczach Durant notował wyniki powyżej 34 pkt. Dzisiaj Heat to najwyższa z możliwych półek, Durant powinien czuć się jak ryba w wodzie i dać szansę OKC na zwycięstwo na parkiecie Mistrzów. Myślę, że jeśli bariera 40 pkt zostanie przekroczona to nie będzie to nic zaskakującego.
⛔ 100
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Spotkanie: NY Islanders vs NY Rangers
Typ: Over 5,5
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Godzina 01:30
Dziś zagram derby NY w klasyku zimowym. Po ciekawym spotkaniu 3-7 miedzy Devils a Rangers, dziś tez nie powinno zabraknać bramek.
NY Islanders vs NY Rangers
Over 5,5
Kurs 2,05
Bet365
Gra Islandersów jest niezmienna od jakiegos czasu i mialem wąptliwości, czy w ostatnim meczu z Bruins - twardą i solidną obroną - dadzą radę wyciągnąć wysoki wynik, czy zmienią taktykę gry, bo nie styl. Zagrali tak samo, jakby kazda druzyna w NHL byla podobna i trzeba atakować, nie liczyć na obronę. Wynik 3-6!
Dziś w klasyku może być podobnie, bo okazuje się ze w tym sezonie Wyspiarze sa lepsi w pojedynkach z derbowym rywalem. Dwa mecze wygrane 3-5 to niepodobne do Islanders, a tym bardziej do Rangers. Strażnicy na pewno będą dzis walczyc o zmazanie plamy ostatnich gier, a mają naprawde niezly sklad, tyle ze sa nieregularni, nieustabilizowani. Nash, Callahan, Hagelin czy Zuccarello sa w formie i wplywaja na gole.
Wyspiarze polegaja caly czas na grze Vanka, Tavaresa oraz pomocy Okposo czy Nielsena. Bez wzgledu na goalie w tym meczu, Nabokov badz Poulin, obaj nie zapewnia malego wyniku, wazne by Islanders nie popsuli sie i zrobili swoje. Lundqvist to swietny bramkarz, ale maja swoje slabe chwile, takze w meczach derbowych. Spodziewam sie wyrownanego meczu i ostatecznej wygranej Rangers, ale wynik powinien byc wysoki, 6-7 bramek!
Dobrze, że Islanders są po przegranych, to tylko moze pomoc w walce i golach. Spodziewam sie jak zawsze w tych meczach kar i sporej liczby PP, szans na gole i min bramkarzy na puszczone gole!
Ostatnio 5-3, 5-3. Nie ma gospodarza, ale to nie powinno przeszkodzic w golach.
Polecam
⛔ 100
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Norwegia
Spotkanie: Frisk - Stavanger
Typ: Stavanger -3.5 AH
Kurs: 3.9
Bukmacher: Unibet
Frisk radziło sobie naprawdę nieźle - ale do czasu. Ostatnio zupełnie zeszło z nich powietrze. Przegrali 4 ostatnie mecze - każdy z nich różnicą co najmniej 4 bramek....
Stavanger za to radzi sobie znakomicie. Jeszcze nie tak dawno wygrywali ale z reguły minimalnie ale w ostatnich meczach sytuacja zmieniła się. Nie licząc wpadki ze Spartą - 5 ostatnich zycięstw to wygrane różnicą co najmniej 3 bramek.
Obie ekipy spotkały się w tym sezonie już czterokrotnie i dwukrotnie powyższy handicap został pokryty - liczę na kolejne takie rozstrzygnięcie....
✅290
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPuchar Króla 2013/2014
Spotkanie: Real Santander – Real Sociedad AHC (1,5:0)
Typ: 2
Kurs: 3,00
Buk: Bet365
Data i godzina: 30.01.14 21:00
Stawka: 3/10

Dziś o godz. 21:00 odbędzie się mecz rewanżowy w ramach rozgrywek o Puchar Króla miedzy Realem Santander a Realem Sociedad. W pierwszym meczu padł wynik 3:1 dla zespołu z Primiera Division.

Gospodarze to wicelider Grupy 1 Segunda Division B. Ostatni mecz tej ekipy w tych rozgrywkach to porażka z dziewiątą w tabeli Zamorą. W drodze do ćwierćfinału Real Santander eliminował kolejno L&#39;Hospitalet (awans po dogrywce), Leganes (awans po karnych), Sevillą (awans po rozstrzygającej bramce z 90. minuty) oraz Almerię.

Goście to obecnie szósta ekipa Primiera Division. Real Sociedad w drodze do ćwierćfinału eliminował kolejno Algeciras (5:1 w dwumeczu) oraz Villareal CF. W miniony poniedziałek Real rozbił Elche aż 4:0.

Gospodarze przegrali ostatnie dwa mecze o stawkę, w klubie panuje atmosfera buntu (z powodu kłopotów finansowych piłkarze z Santander myślą o bojkocie meczu pucharowego domagając się dymisji prezesa i zarządu klubu). Goście natomiast muszą przypieczętować awans do półfinału, stracona bramka na własnym obiekcie niepozwana bowiem na podejście do meczu „na luzie”.

W składzie Realu Sociedad nie zobaczymy takich graczy jak Estaban Granero, Alberto De la Bella, Markel Bergara, Carlos Vela, Gorka Elustondo, Dani Estrada oraz Diego Ifran. Mimo wszystko uważam, iż te braki w starciu z klubem z trzeciej ligi nie będą tak widoczne. Po za tym bez Granero , Ifrana, Estrady oraz De la Belli zespół musi sobie radzić od tygodni i zostali oni zastąpieni przez zawodników rezerwowych. Dla nich mecz z Santanderem będzie okazją do wykazania się przed powrotem ich klubowych kolegów do treningów

Jeszcze w sezonie 2011/2012 oglądaliśmy Real Santander w Primiera Division, dziś ten klub stacza się ku równi pochyłej w dół krajowej hierarchii. Obecnie trzecioligowe Santander „na farcie” ogrywało pucharowych rywali. Tym razem będący w dobrej formie Baskowie powinni pokazać im, że różnica dwóch klas rozgrywkowych dla trzecioligowych kopaczy jest nie do przeskoczenia dla nich.
✅200
 
J 139

jasmistrz

Użytkownik
Snooker &gt; German Masters
Poomjaeng D. - Guodong X.
typ: Guodong
kurs: 1,40
Buk: expekt
Analiza:

Już po pierwszej kolejce German Masters i po paru niespodziankach. Teraz będzie można obstawiać z większą świadomością w jakiej zawodnicy są w formie turniejowej, szczególnie jak ogląda się mecze w tv. Niestety na razie niewiele meczy można obejrzeć, ale poprzez statystyki i wyniki można coś wykombinować.
Guodong &#39;przejechał&#39; dzisiaj po Jimmym White. Chociaż nietrudno ostatnim czasem wygrywać z Whitem, to on to zrobił w ładnym stylu, popisując się breakiem 138. Guodong widać że jest w formie i dodając jego umiejętności jakie posiada, myślę że może nie przejedzie, ale wygra z Tajem. Ten sympatyczy Taj dzisiaj wygrał z Carterem 5-4, robiąc trzy ładne breaki +50. Carter dzisiaj grał bardzo cieniutko, jakby mu się nie chcaiało. W ogóle to niespodzianka (z taka grą) że wygrał aż cztery partie. Owe partie co wygrał to bardziej przegrał Poomjeang. Z taką ilością błędów co grał dzisiaj nie ma szans wygrać jutro z tak dysponowanym przeciwnikiem, pomimo dzisiejszych ładnych paru podejść. Ogólnie postawiałbym hendi -1,5, ale niestety taki hendicup wystawiają nieregulaminowe buki!
✅40
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Koszykowka NBA
Typ: OKLAHOMA CITY wygra 7-9 pkt
buk:bet365
kurs 12
Witam
Jest to zakład typowo losowy, sportowy typ to zwyciestwo GOSCI 2,55 / roznica zwyciestwa przy takim małym przedziale to slepy traf, nie majacy nic wspolnego z typowaniem - szczerze takie zaklady nie powinny byc brane pod uwage przez gracza ktory nie chce stracic, jak juz pisalem wczesniej MH sa w dolku mimo ostatnich zwyciestw nad LAL i SA.. Ja dla zabawy wybieram taki przedzial / mniej niz 10 a wiecej niz 5 - oby tylko goscie nie wygrali 6 -cioma punltami ???? kazda koncowka z gra faul moze dac +/- 5 pkt w kilku sekundach... ostanio niedziela i CSKA Moskwa polegli z Himikiem Mosckwa choc bylem pewny ze bedzie dogrywka... Na dwoje babka wrozyla/ moze byc i bardzo niski wynik np 67-76 moze byc i bardzo wysoki ... GENERALNIE poza zakładem +21 to ciezko wybrac przedział z mozliwosci
a) 1,2 pkty
b)3,4,5,6
c)7,8,9
d) 10,11,12,13
e)14,15,16
f)17,18,19,20
g)21+
Zakład loteryjny i tyle
dla manny 2 , dla kaszy tez 2:p)
⛔ 100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Championship
Spotkanie: Nottingham Forest - Watford FC
Typ: Nottingham
Kurs: 2,00
bet365
Dzisiaj kwadrans przed godzina dwudziesta pierwszą Nottingham Forest podejmie na swoim obiekcie The City Ground zespół Watford FC. Moim zdaniem większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Zajmują oni obecnie piąte miejsce w ligowej tabeli i walczą o awans do Premier League. Na swoim obiekcie przegrali tylko dwukrotnie z Reading FC dwa do trzech oraz z Blackpool zero do jednego. Zanotowali ostatnio znakomitą passe pokonując kolejno na swoich śmieciach Queens Park Rangers dwa do zera, Leeds United dwa do jednego oraz Blackburn Rovers cztery do jednego. Najlepszym strzelcem zespołu jest dwudziestotrzy letni pomocnik Henri Lansbury. W ostatnim wygranym meczu z Blackburn dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Goście z Watford zajmują szesnaste miejsce i jak dotąd znajdują się w strefie bezpiecznej. Na wyjeździe wygrali tylko trzykrotnie ale aż siedmiokrotnie dzielili się punktami z rywalami. Co ciekawe remisowali w ostatnich sześciu wyjazdowych meczach. Czy dzisiaj czas na przełamanie tej remisowej passy ? Moim zdaniem tak. Gospodarze są w formie i stać ich dzisiaj na odniesienie zwycięstwa. Na początku stycznia ograli West Ham United pięć do zera a przecież jest to jak by nie było ekipa z Premiership. Ja stawiam dzisiaj na podopiecznych Billy Daviesa.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
awesome-types 16

awesome-types

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka (Euroleague)
Spotkanie: Armani Milano - Fenerbahce
Typ: 1 (+2.5)
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Godzina 20:30
Analiza:
Nie ma co ukrywać, forma Milano na wyjazdach wygląda słabo. Z ostatnim w Grupie E Euroligi Anadolu Efes przegrali 1 punktem, 6 dni temu. Nie zmienia to jednak faktu, że na własnym parkiecie Milano wygrywa nieprzerwanie już od 8 spotkań (5 grudnia 13r - przegrali z Realem Madrid - a Hiszpanie już wtedy byli w niesamowitym gazie). Fenerbahce z kolei na wyjazdach radzi sobie też słabo. Myślę, że i tym razem zbyt dobrze im nie pójdzie. Kursy w tej chwili już zaczęły na Milano spadać, przypadek? Mała asekuracja z +2.5, niemniej jednak stawiam tutaj sporo kasy.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 0

lucas002

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Braunschweig vs Dortmund
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.45
Buk: Bet-at-home
Data i godzina: 30.01.14 20:30
W tym meczu typuje over 2.5 gola po kursie 1.45 troche nie rozumiem rosnacych kursow na over 2.5 gola ktory wydaje sie byc bardzo pewny. Borussia na pewno bedzie chciala sie zrehabilitowac po ostanim meczu i wydaje mi sie ze dadza z siebie wszystko w tym meczu wiec over 2.5 gola wyglada bardzo dobrze. Ogolnie liga niemiecka jest liga overowa wpada w niej duzo bramek. Braunschweig to ostatnia druzyna ligi wiec mysle ze Borussia bedzie w stanie im troche postrzelac. Wydaje mi sie ze juz sama Borussia moze pokryc ten over bo co to dla nich 3 bramki ale mysle ze Braunschweig tez moze cos dolozyc, chociaz ta 1 bramke. Jezeli mial bym w tym meczu typowac 1 X 2 to na pewno zagralbym na Borussie i to z HC -1,5 gola. Tak jak juz pisalem Borussia po malej wpadce w 1 meczu tej rundy bedzie chciala pokazac na co ich stac i licze ich pewne zwyciestwo z overem 2.5 gola.
⛔ 100 zła data, mecz 31.01.2014...
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Racing Santander- Real Sociedad
typ: x
kurs: 4
unibet
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3-1 dla dzisiejszych gości i według mnie jest to wynik, który spokojnie da ekipe z Sociedad awans do półfinału rozgrywek. Oczywiście Santander przed swoją publicznością powalczy, ale będzie im cięzko odrobić straty z pierwszego spotkania. Sociedad też pewnie zagra bez większej spinki, bo jak mówie awans już praktycznie mają, a ciągle liczą się w lidze o 4 miejsce. Myślę, że weekendowe spotaknie ligowe będzie dla gości priorytetowe. Santader ostatnie 2 mecze przegrał, Sociedad 2 ostatnie wygrał. Gospodarze od 5 spotkań u siebie są niepokonani. Nie są na tyle mocną ekipą by ograć badź co bądź mocną ekipe Realu.
Pachnie mi tu remisem, oczywiście to tylko moje przypiszczenie, ale za drobne można spróbować.
ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom