>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.12.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na czwartel - 3. Grudnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Korea KBL
Godzina: 11:00
Spotkanie: Sonic Boom - Goyang Orions
Typ: Sonic Boom
Kurs: 2.16
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Goyang po mocnym starcie sezonu łapie pomału zadyszke i to było do przewidzenia.W dodatku od kilku spotkań muszą grać bez swojego najlepszego gracza Arona Haynes.
Aron nie gra już od jakiegoś czasu i to widać w grze Orions, zaczeły się porażki.Sonic ponownie bije się o playoffy i u siebie potrafią być niewygodni dla każdego w tej lidze.To nie jest zły zespół i sama myśl o dwóch porażkach z Orions w tym sezonie powinna ich dodatkowo zmotywować.Wydaje mi się, że nowy nabytek który miał zastąpić Arona w Goyang to nie ta sam jakość.Goyang notuje zniżke formy i to było raczej do przewidzenia, że nie utrzymają takiego tempa.
Sonic powinien jutro wykorzystać atut własnego parkietu i wygrać ten mecz, Goyang jest w tym momencie do ogrania.
✅ 116
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Houston-New Orleans Pelicans
Typ: Houston wygra w przedziale 6-10 punktów
Kurs 5.00
Buk Sportingebt
Godz: 02:00/03.12.2015
Analiza: Na dzień jutrzejszy postanowiłem zagrac spotkanie z NBA w którym ekipa Houston Rockets podejmowała będzie w swojej hali drużynę New Orleans Pelicans. Gospodarze są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów,ale tylko dlatego że goscie na wyjazdach grają po prostu beznadziejnie na 10 rozegranych meczów wyjazdowych przegrali az 9 z nich, nie ma chyba gorszej ekipy w NBA pod tym względem, gospodarze zbyt czesto też nie rozpieszczają swoich kibiców i wygrywają mało spotkań, jednak historia spotkań pomiedzy obiema ekipami pokazuję iż w poprzednich 10 grach na parkiecie w Houston gospodarze wygrywali az 8-krotnie i dwa razy przegrywali swoje spotkanie, myślę że w dniu jutrzejszym będą zespołem znacznie lepszym i będa w stanie pokryć jakiś delikatny hadicap, postawiłabym też na over punktów i ich wygraną w przedziale 6-10 punktów.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: New York Knicks - Philadelphia 76ers
Typ: 76ers
Kurs: 4,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Nie ma się co pieścić, drugi dzień z rzędu stawiam na &quot;Szóstki&quot;, bo jak to się po amerykańdżańsku ???? mówi, pozbyli się małpy z pleców wczorajszym zwycięstwem nad Lakersami i teraz powinno już pójść lżej. Tak jak przeczuwałem, ich passa 18 przegranych została w końcu przerwana i dziś, mimo że grają back-to-back, to myślę, że szanse na powtórkę wyniku są dość dobre, a już na pewno warte tego kursu. Nowojorczycy, na moje skromne oko, mają lepszy obecnie bilans, niż na to zasługują. Oglądałem kilka ich spotkań, w tym ostatnią porażkę z Houston, kiedy to grali bez Melo (ma zagrać dziś w nocy) i nie zachwycają, co potwierdza seria czterech kolejnych porażek. Houston ich pokonało, mimo iż sami gracze Rakiet są w konkretnym dołku. Wiele się chwali świeżaka z Łotwy Porzingisa i nawet zasłużenie, Afflalo stary wyjadacz nawet dobrze się prezentuje, no i jak ma dzień to i Anthony potrafi coś pokazać. Jednak zawsze gdy oglądam Knicksów w MSG to rozczarowują i idąc tym tropem liczę na pierwszą wygraną na wyjeździe 76ers. Moim zdaniem podkoszowi gości mają więcej do zaoferowania niż np. drewno Lopez, Seraphin. Okafor i Noel powinni ich zajeździć. Koszykarze przyjezdnych żartują, że w końcu się przełamali i zaczynają być chciwi kolejnych zwycięstw. Uważam, że taki kurs jest do spróbowania, to tylko NBA a NYK to drużyna wg mnie nie mająca szans na walkę o Play-Off&#39;y (bilans 8-10) i zaczęli właśnie powoli osuwać się w kierunku dna, czyli tam gdzie byli w zeszłym sezonie. Szóstki nie mają nic do stracenia, bo wiedzą, że nikt od nich nie może oczekiwać czegoś wielkiego. Teraz tylko nie chcą mieć najgorszego startu sezonu jeśli chodzi o pierwsze 20 spotkać, a to już malutka motywacja no i sam fakt gry w Mecce daje zawsze pozytywnego kopa. Typ z ryzykiem, ale po takim kursie bardziej wole wziąć ten mecz niż równie prawdopodobne, aczkolwiek znacznie słabiej cenione zwycięstwa na dziś Pelicans, czy też Raptors.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
chamberlain 494,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:30
Spotkanie: New York Knicks - Philadelphia 76ers
Typ: Kristaps Porzingis over 10.0 zbiórek
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Porzingis okrzyknięty został już przez Melo jego następcą, nie wiem czy nie za szybko ten entuzjazm, ale jak na razie chłopak radzi sobie bardzo dobrze. Dzisiaj spotkanie przeciwko Sixers, które dopiero przerwały swoją serię porażek, wygrywając z Lakersami, nie wiadomo czy w meczu zagra Melo, ale Porzingis swoje minuty powinien dostać, na przeciwko niego zagra Okafor, czyli również debiutant w tym roku, na pewno obaj powalczą, by pokazać się z jak najlepszej strony i udowodnić który z nich jest lepszy, jeśli Kristaps dostanie z 35 minut to linie powinien spokojnie pokryć, w tym sezonie zdobywa średnio 9.3 zbiórki na spotkanie.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Zenit - Ufa
Typ: over 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.88
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Statystycznie wygląda to tak: Zenit na własnym boisku wykonuje średnio 7,44 kornerów, Ufa na wyjeździe 3,33. Jeśli drużyna z Petersburga gra u siebie w jej meczach jest średnio 9,78 rzutów rożnych, w grach Ufa na obcych boiska takich stałych fragmentów gry jest 9,22. Wygląda to więc dość stykowo. Jednak biorę pod uwagę jeszcze jeden czynnik mianowicie Ufa to dla Zenitu dość niewygodny przeciwnik.Na przestrzeni ostatniego roku te zespoły mierzyły się trzy razy i choć bilans jest na korzyść dzisiejszych gospodarzy 2-1-0 to trzeba zauważyć że mecze te kończyły sie wynikami 1:0,1:0 i 1:1, więc o żadnym pogromie mówić tu nie można , a goście w zeszłym sezonie wcale lepszą drużyną nie byli, gdyż ledwo unikneli spadku zbierając ledwie dwa oczka więcej od drużyny skazanej na relegację. Dlaczego to jest ważne? Z dwóch powodów.Po pierwsze w meczach tych wykonywano kornery 14,10 i 13 razy.Po drugie im dłużej Zenit nie zdobędzie bramki tym zacieklej będzie atakować co z pewnością przełoży się na ilość RR i może być tak jak w niedawnym meczu z Sarańskiem (0:0) gdy gospodarze sami nabili over wykonując 11 rzutów rożnych. Goście całkiem nieźle ostatnio sobie radzą ich bilans z 5 najświeższych gier to 2-2-1 stać ich na 3-4 kornery w tym meczu(w dotychczasowych meczach z Zenitem średnio nabijali 4 RR) a o resztę zadbają gospodarze.

✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 04:30
Spotkanie: Anaheim Ducks - Tampa Bay Lightning
Typ: Tampa -1
Kurs: 4,10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wczoraj Kojoty były blisko, po drugiej tercji prowadzenie 2-1 ale to jakie bombardowanie im urządzili w 3.. Dziś celuje w Tampe - zespół który walczy o czołówke play off a który ewidentnie dostał zadyszki - w tym sezonie czegoś im brakuje, jedynym wyrózniającym się zawodnikiem jest Stamkos a to chyba na razie za mało jak na PO, jednak według mnie to wciąż bardzo dużo na słabe w moim uznaniu kaczki, które dziś znów dostaną srogie lanie, półtorej tygodnia temu w Amalie Arena Kaczki dostały od Tampy 5-0 i myślę, że dziś historia może się powtórzyć - nie tak wielkim pogromem, jednak zwrot przy zwyciestwie jedną bramką po takim kursie jest dla mnie wielkim value.
⛔ 100
 
D 11

dawidps

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, 1 Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Astra - Voluntari
Typ: 1
Kurs: 1.44
Bukmacher: b e t 365
Analiza:
Po raz drugi uderzam w ligę rumuńską. Mam nadzieję, że tym razem się powiedzie, ostatnio brakło niewiele. Teraz stawiam na lidera ligi rumuńskiej Astrę, która na swoim boisku będzie podejmować przedostatnie Voluntari i gdyby nie kara 6 ujemnych punktów dla ostatniej ekipy to oni znajdowali by się na tym miejscu.
Astra przez 19 kolejek zdołała zgromadzić 40 punktów legitymuje się bilansem 12-4-3, ostatni mecz w roli gospodarzy przegrali 13 września, a była to porażka z obecnym viceliderem.
Teraz trochę o drużynie Voluntari, która do tej pory wygrała jeden mecz i to w zasadzie mogłoby zakończyć już tę analizę. Ale rozwinę jeszcze troszkę kwestię tej ekipy. Dodam, że Voluntari w delegacjach zdało ugrać 2 pkt, a w całej lidze są drużyną, która straciła do tej pory najwięcej bramek i zapewne jeszcze jutro kilka goli Astra im wbije.
Kurs na Astrę jak na tak oczywistego zwycięzcę tego pojedynku jest stosunkowo wysoki, dlatego warto tym meczem podbić sobie kupon.
⛔ 100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Suns@Pistons
Typ: Suns
Kurs: 2.55
Bukmacher: bet365
Analiza: Nie wiem czemu do mojej analizy tak się wczoraj przyczepili prawda jest że powinienem za wczoraj dostać 175 punktów i liczę że przy podliczaniu to uwzględnią bowiem dużo podobnie krótkich wczoraj było analiz do których się nie przyczepiono bo nie siadły...przejdę w końcu do rzeczy, do typu na ten konkurs ale zarazem graniem na pieniądze. Dziś moim zdaniem dobry kurs w porównaniu do ryzyka jest na Suns w Detroit. Ostatnio znów Pitons świetnie zagrali ale przeplatają dobre mecze ze słabymi Reggie Jackson i Andre Drummond to kozaki ale dopiero na najwyższy level wejdą...dlatego nie będę co mecz wygrywać a w Suns talentu mamy bardzo dużo backcourt jeden z najlepszych mój ulubiony Brandon Knight jak ma mecz to pokona każdego, do tego mini Lebron, wiadomo maskara gracz eric Bledsoe do tego skrzydłowi bliźniak Morris Markief rzecz jasna i weterani na czele z Tysonem Chandlerem. T.J Warren zastępuje Greena z zeszłego sezonu dlatego Suns powoli się będą piąć w ranku power rankings. Jednak waśnie czytam że nie zagra podpora defensywy, skąd ten kurs bo coś był za duży więc mecz nie taki łatwy a z kasą się zastanowie może wybiorę inny jednak należy pamiętać że jeden gracz naprawdę nie zmieni aż tak tego meczu nadal myślę że jak wejdzie za niego Alex Len wygrają z Pistons i to w Mo-Town. ławka Pistons grała ostatnio świetny mecz, nie będą tacy gracze grac ciągle dobrze. No dobra to już powinno starczyć myślę jeśli chodzi o długość analizy a jak wiemy w bukmacherce wszystko zależy ostatecznie od szczęścia...
⛔ 100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, USA, NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Boston Bruins vs Edmonton Oilers
Typ: Boston Bruins
Kurs: 2.20
Bukmacher: bwin
Analiza:
Cześć po raz trzeci w tym miesiącu, po raz trzeci, z uwagi dosyć ubogiej oferty piłki nożnej - w zakątku NHL. Mam również nadzieję, że po raz trzeci typ okaże się skuteczny. A więc zaczynajmy. Pod lupę biorę spotkanie Bostonu, który gości w hali Oilersów. Jak im się tutaj wiedzie? Ano, trzeba powiedzieć, że nie najgorzej. Większość spotkań z Oilersami w rolach gospodarzy wygrywali, z wyjątkiem tego ostatniego, gdzie padł remis, a decydującą bramkę z rzutu karnego, strzelił Marincin. To był ostatni, 24 strzał serii karnych :grin:
Myślę, że to idealny moment na to, by się zrewanżować. Tym bardziej, że Boston jest w gazie - ma serię 5 wygranych meczów z rzędu i gra Oilersów na ten moment nie wskazuje, by seria ta miałaby być zakończona. Trochę o gospodarzach: co prawda u siebie grają lepiej, niż w delegacjach, ale bilans 4-5 naprawdę nie powala, jak na gospodarzy. Kibice zadowoleni na pewno nie są. W przeciwieństwie do Bostonu, gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach mogli cieszyć się zwycięstwem tylko raz, dosyć szczęśliwym, co prawda - z Pingwinami. Jednak ostatnie spotkanie to lanie od Toronto, gdzie nie udało im się nic ustrzelić. Są trzecią drużyną w swojej konferencji, która traci najwięcej goli (62:77), a Boston lubi strzelać, stosunkowo mało tracąc (77:64). Co jeszcze przemawia za tym typem? A to, że Boston w delegacjach spisuje się wyśmienicie! Bilans spotkań 8-2 robi wrażenie! Jest to druga najlepsza w wyjazdach drużyna konferencji Wschodniej, zaraz po Montrealu.
Spodziewam się ładnego overa, który to też znajduje się na jednym z kuponów, ale typuję zwycięstwo gości w dzisiejszym meczu.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Włochy, Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sassuolo - Cagliari
Typ: 1
Kurs: 2.02
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Szósta drużyna pierwszej ligi włoskiej podejmuje co prawda lidera, ale jednak drugiej ligi. Już samo to powinno dać do myślenia, kurs w końcu ponad 2.
Sassuolo w ostatnich meczach u siebie remisowało z Fiorentiną 1-1 i wygrywało kolejno z Carpi, Juventusem i Lazio. Nic dodać nic ująć. To co dla nich będzie stanowiło pokonanie 2 ligowego zespołu, który mimo, że jest liderem, to w ostatnim wyjazdowym pojedynku poległo z 7 w tabeli Brescią aż 4-0, w ogóle z zespołami z niższych klas rozgrywkowych w ostatnich 10 meczach wygrywa tylko 3.
Stawiam twardo na Sassuolo. Mam nadzieję, że nie odpuszczą pucharów.
Typ umieszczam wcześniej, bo to zawsze pomaga w doborze meczów do kuponu.
Powodzenia!
Jeżeli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
maveg 2

maveg

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 04:30
Typ: Lightning OT
Kurs: 2,06
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Obie drużyny, Anaheim Ducks i Tampa Bay Lightning na pewno nie grają tak jakby chciały, a wiemy, że obie mają ogromny potencjał, aby te wyniki były jeszcze lepsze. Czegoś brakuje i ciężko odnaleźć czego.
Gospodarze po fatalnym początku jakby nabrali werwy i wygrywają już mecze, a przede wszystkim strzelają bramki, co na starcie było ich zmorą. Ruszyli Perry, Getzlaf, odpalił się również Ryan Kessler, ale widać, że nie jest to ta sama ekipa co rok temu. Andersen w bramce nie robi dużej różnicy jak to miało miejsce sezon wcześniej.
Goście z kolei grają sobie jak chcą. Potrafią zagrać znakomicie, a następnej nocy jakby kompletnie nie wyszli na taflę. Stamkos jak to ma w zwyczaju przewodzi punktacji kanadyjskiej w teamie, lecz sam nie zdziała wiele. Kucherov czy Johnson nie złapali jeszcze odpowiedniego rytmu. Pozytywnym zaskoczeniem jest postawa w bramce Bena Bishopa, który w 19 meczach wpuścił średnio 2,04 gola na mecz. Jest to naprawdę dobra statystka i napawa ona optymizmem przed kolejnymi spotkaniami. Mecz ten z pewnością będzie trudny i pełen walki dla obu drużyn. Ja gram tutaj na gości, ponieważ do końca nie ufam jeszcze ekipie z Anaheim i kurs na Błyskawice jest nieco przesadzony.#GOLIGHTNING
✅ 106
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Sudamericana
Godzina: 1:00
Spotkanie: Huracan - Santa Fe
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Finał rozgrywek Copa Sudamericana. W pierwszym meczu z dwóch zmierzą się ze sobą Atletico Huracan i Santa Fe. Gospodarze to zespół z Argentyny. Ostatnio bardzo solidny u siebie. Od 10 meczów bez porażki (5 zwycięstw, 5 remisów). W sumie i tak jest to największa niespodzianka tej edycji, ponieważ Atletico gra w dołach tabeli Primera Division, a ostatnio m.in wyeliminowali River Plate które było faworytem tych rozgrywek. Dysponują też niezłą defensywą (12 bramek straconych w 15 meczach u siebie), więc Santa Fe będzie miało ciężko grając dziś na wyjezdzie. Zespół gości to aktualnie 8 zespół ligi kolumbijskiej, w poprzednim półroczu zajęli miejsce 9. Zespół bardzo defensywny i wygrywający mało meczów na wyjazdach (3 na 10). W koncowej fazie Copa Libertadores notowali wylącznie wyniki 0:0, 0:1, 1:0 i 1:1. Gospodarze dziś mają sporo większe szanse na wygraną niż goście ,tylko wahałem się czy 1/1 czy X/1, bo przykładowo ostatnio z River Plate wygrywali po połowie 2:0 by zremisować 2:2, ale wczesniej prowadzili bardziej defensywne mecze.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
:hokej: NHL
01:30 CET
Winnipeg Jets - Toronto Maple Leafs
over 5,5 @ 2,11 Pinnacle

Wczorajszy over wszedł stosunkowo izzi i mam nadzieję że dziś Kanadyjczycy dadzą mi a także wam zarobić. Typ opieram głównie na niedoświadczonych bramkarzach ponieważ obydwaj rozegrali równo po 60 minut w NHL. Co prawda Sparks spisał się lepiej i zaliczył shootout w debiucie ale nie dajmy się zwariować, Oilers zagrali fatalny mecz i przeszli obok spotkania. Po meczu były łzy wzruszenia, gratulacje itd ale dziś już tak słodko nie będzie. Co do goalie Jets. To również póki co żółtodziób. Wygrał z Jets w debiucie ale Wild oddali zaledwie 15 strzałów a i tak potrafili pokonać młodego Amerykanina. Nie wróżę mu wielkiej kariery pomimo że w AHL spisywał się przyzwoicie, jednak NHL to zupełnie inny poziom. Mecze bezpośrednie raczej ołwerowe. Ostatnie spotkanie z mniej niż 5,5 bramkami mieliśmy przyjemność oglądać w 2013 a więc 8 spotkań temu. Liczę na over po bardzo przyjemnym kursie.
✅ 111
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
leszeksxx 44

leszeksxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Króla
Godzina: 20:00
Spotkanie: Linense - Ath. Bilbao
Typ: 2
Kurs: 1,6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Linense - zespół znajdujący się w dolnej tabeli jednej z grup 3 ligi hiszpańskiej. Zdecydowanie nie błyszczy formą w tym sezonie o czym mówi minimalna przewaga nad strefą spadkową. Bilbao po słabym początku sezonu zdecydowanie powraca do optymalnej dyspozycji. W ostatnich meczach zarówno w lidze hiszpańskiej jak i w lidze europejskiej pokazują świętną piłkę, strzelając dużo bramek. Ostatnie 10 meczy tej drużyny to aż 8 zwycięstw, jeden remis i tylko jedna porażka. Oba zespoły dzielą aż dwie klasy rozgrywkowe. Patrząc na różnicę klas tych zespołów jak i na dyspozycję w ostatnich meczach realny wydaje się być tylko jeden wynik - zdecydowane zwycięstwo drużyny gości. Kurs wydaję się być przesadzony, być może dlatego, że Bilbao nie wyjdzie w najmocniejszym składzie i kilku kluczowych graczy będzie miało okazję odpocząć. Nie martwi mnie to wcale, Bilbao jako jeden z czołowych klubów Primera Division ma mocną ławkę rezerwowych, którzy z pewnością jutro będą chcieli pokazać się z dobrej strony.
Polecam serdecznie ????
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Godzina: 19:00
Spotkanie: Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza
Typ: MKS Dąbrowa Górnicza
Kurs: 4,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na wstępie powiem że jestem zdziwiony wystawionym kursem na Dąbrowę. Wiadomo że faworytem w tym spotkaniu nie są ale bez jaj. Na parkiecie na pewno się nie położą przed taką drużyną jak Asseco... Rozumiem Asseco bardzo dobry bilans 6-2 wysokie miejsce w tabeli i bardzo przyzwoita gra zawodników biorąc pod uwagę jaki mają budżet. Ich gra w dużej mierze opiera się na Amerykaninie Hickeyu, doświadczonym Frasunkiewiczu i Szczotce, którzy zawsze coś dorzucą oraz młodych graczach po których nie wiadomo czego się spodziewać. Z młodych Polaków na razie wyróżnili się Żołnierewicz(występ pod znakiem zapytania z powodu kontuzji nawet jeśli zagra będzie widocznym brak rytmu meczowego) Kowalczyk i Matczak. Każdy wie jak to z młodymi bywa często dobre mecze przeplatają bardzo słabymi występami. Naprzeciw nich stanie drużyna z Dąbrowy Górniczej. Jest to ekipa po której nie wiadomo czego można się spodziewać. Potrafią naprawdę bardzo fajnie grać w koszykówkę - przykład mecz z Toruniem,
Włocławkiem czy choćby nawet z Treflem gdzie wygrali przegrany mecz zeby nastepnie w fatalnym stylu przegrać z Ostrowem. W tej drużynie układanka jest prosta - Broadus, Williams, Dower i Dłoniak. To na ich barkach spoczywa zdobywanie punktów dla drużyny. Asseco Gdynia graczy typowo defensywnych nie ma - oprócz Szczotki. Będzie to okazja żeby Amerykanie mogli pokazać na co tak naprawdę ich stać. Gołym okiem widać też bardzo dużą przewagę pod koszem graczy z Dąbrowy Górniczej. Mam nadzieję że podopieczni Wieczorka bezlitośnie to wykorzystają i wygrają 4 mecz w sezonie 2015/2016.
✅ 340
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Islanders - Rangers
Typ: Rangers (-1.5)
Kurs: 3.95
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiejszej nocy odbędzie się spotkanie które zelektryzuje cały Nowy Jork! Dojdzie do wielkich hokejowych derbów tego miasta. Wyspiarze podejmą we własnej hali Strażników i wydaje się, że będziemy świadkami niesamowitego widowiska. Jak na derby przystało lekko mówiąc drużyny nie przepadają zbytnio za sobą i wydaje się, że kości dziś będą trzaskać i nikt nie odpuści nawet na centymetr.. Rangersi wydaje się, że powoli podnoszą się z kolan po 3 kolejnych porażkach i ostatnio zwyciężyli (choć trzeba przyznać, że nie bez problemów). Uważam, że na dzisiejsze spotkanie nikogo nie trzeba będzie mobilizować i zagrają na 100%. Oczywiście to samo można powiedzieć o Wyspiarzach, pełna mobilizacja od pierwszej do ostatniej minuty. Jednak wyżej cenię umiejętności Strażników i myślę, że w grze nerwów i pod wpływem emocji pokażą swoją wyższość i opanowanie w trudnych sytuacjach i pewnie pokonają dzisiejszego rywala zza miedzy. Lekki handicap w stronę gości w obsadzie bramki, gdzie Lundgvist jest jednak wyższej klasy bramkarzem niż Halak, który będzie strzegł bramki Wyspiarzy. No i również powracający do formy Nash, który w mojej opinii coś dzisiaj ustrzeli. Jeśli chodzi o sam typ, to oczywiście można zagrać bardziej zachowawczo. Czyste zwycięstwo za 2.70 lub OT za 2.09 ???? polecam i zachęcam do obejrzenia spotkania bo zapowiada się na prawdę gorąco !
⛔ 100
 
M 0

mchmielu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie:M.Saransk - Terek
Typ: Terek
Kurs: 2.15
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Terek, który w ostatniej kolejce rozbił u siebie 4-1 sam Zenit, jest stawiony w roli faworyta chociaż na wyjazdach przeplata mecze tymi słabszymi, z kolei drużyna z Saranska chcąc się utrzymać musi zdobywać cenne punkty, a gdzie ma być łatwiej jak nie na swoim stadionie? Gospodarze w ostatnich 5 meczach zdołali wygrać tylko raz, obstawiam minimalne wymiary zwycięstwo Tereka, który jest zdecydowanie wyżej w tabeli i w ostatnim czasie prezentuje wyższą formę od gości.Mam nadzieję, że występ przeciwko Zenitowi nie był przypadkiem.
⛔ 100
 
heyz 11

heyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Huesca - Villarreal
Typ: 2
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, pomimo ubogiej oferty, znalazłem coś dla siebie, coś co warto moim zdaniem pograć, tym bardziej po tak przyjemnym kursie. Zdaję sobie sprawę, że przyjezdni mają w tym sezonie dość napięty grafik, jednak śmiem przypomnieć, że w zeszłym sezonie wcale nie mieli nic lżej, i pomimo zmagań w LE, zdołali dotrzeć do półfinału Pucharu Króla ???? dziwię się, że został wystawiony taki kurs :O osobiście, nie sądzę by przyjezdni tak po prostu odpuścili sobie te rozgrywki i odpadli z pretendentem do spadku w 2 lidze ... Gospodarze tego meczu, aktualnie bez formy, co potwierdza ich pozycja w tabeli i ostatnio rozgrywane spotkania, ich bilans ostatnich 5-ciu meczy wygląda nastepująco 1-1-3, czego więc się spodziewać w jutrzejszym starciu ?
Pozdrawiam, i życzę wysokich wygranych !
⛔ 100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Atlanta Hawks - Toronto Raptors
Typ: Atlanta Hawks
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Atlanta ostatnio ograła pretendentów do tytułu tj. Oklahomę i Memphis. Na wyjazdach nie porywają jednak u siebie potrafią przypominać ekipę z poprzedniego sezonu, która to wygrywała mecz za meczem i śrubowała swój fantastyczny rekord wygranych z rzędu. Trzy porażki we własnej hali zawdzięczaja uważam zlekceważeniu rywali, myśleli że mecze same się wygrają a dużo niżej notowani rywale położą się przed nimi, jednak nic takiego nie miało miejsca. Toronto jest bardzo chimeryczne, mają ludzi do grania ale w ważnych meczach / momentach się palą i dlatego nie mogą nigdy nic konkretnego ugrać. Uważam ze dzisiaj jest ważne spotkanie dla obu drużyn, ponieważ patrząc na początek sezonu te ekipy mogą mieć na finiszu sezonu zbliżony bilans i mogą bezpośrednio rywalizować o wyższe miejsce w konferencji a że wyżej ze względu na zawodników czy kulturę gry cenię gospodarzy uważam iż oni wyjdą z tego pojedynku zwycięsko.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom