>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.12.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
J 18

joker1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia A-League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Central Coast Mariners - Melbourne City
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,6
Bukmacher:bwin

Analiza:
8 drużyna spotyka się z 6 co przemawia za tym typem, bo kiedy spojrzymy na drużynę gospodarzy to tylko w 2 ostatnich meczach z 5 pokryli Over, jednak kiedy spojrzymy na drużynę gości tutaj mamy festiwal bramek w każdym meczu, tylko w 1 meczu z 5 nie pokryli overu, dodatkowo jak wiemy liga w Australii cechuje się dużą liczbą bramek, dodatkowo średnia ilość bramek w meczu gości to 3, licze na wygraną gospodarzy 1:2
✅ 60
 
Z 0

zadi3001

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Brose Baskets - CSKA Moscow
Typ: Brose Baskets + 4,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiejszy dzień przygotowałem typ z Euroligi w kosza. Niemieckie Brose Baskets podejmuje u siebie pierwszą w tabeli CSKA Moskwę. Oba zespoły w swoich krajowych ligach radzą sobie wyśmienicie, Brose na drugim miejscu w tabeli, a CSKA na pierwszym. Oba zespoły są niepokonane na własnych obiektach zarówno w Eurolidze jak i w ligach krajowych. Sytuacja w Eurolidze wygląda następująco: CSKA Moskwa na pierwszym miejscu z wynikiem 6-1, Brose Baskets na trzecim miejscu z wynikiem 5-2. Ostatnie ich spotkanie pomiędzy sobą skończyło się zwycięstwem CSKA na własnym obiekcie 83-77. Myślę, że w tym meczu Brose Baskets może odnieść zwycięstwo, a jeśli przegra to niewielką ilością pkt grając końcówkę na przewagi. Mój typ na to spotkanie jest w miarę bezpieczny, ponieważ jest to handicap +4,5 pkt dla Brose, a kurs w tym przypadku jest zaskakująco wysoki, bo wynosi aż 2,10.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Snooker (UK Championship)
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jamie Burnett - John Higgins
Typ: Jamie Burnett
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Trudno jest zaprzeczyć, że faworytem meczu jest John Higgins, który jest w dobrej formie. Mimo to uważam za przesadę dawanie kursu 4,50 na jego przeciwnika, którym jest Jamie Burnett. Nie jest to zawodnik nalezący do czołówki, ale nie jest też przypadkiem, że zaszedł tak daleko. Jamie Burnett gra dobrze w tym turnieju i stać go na to, żeby chociaż powalczyć z Higginsem. W pierwszej rundzie bez problemu ograł 6:1 Sandersona Lama wbijając setkę i pięć brejków ponad 50 punktowych. Z McManusem wygrał 6:3 robiąc pięć brejków 50+. Z Li Hangem też wygrał 6:3. Jamie Burnett już może uznać ten turniej za bardzo udany, ale na pewno ma ochotę na jeszcze lepszy rezultat. Przeczuwam, że to będzie trudny mecz dla Johna Higginsa i nie jest wykluczone, że dojdzie tu do dużej niespodzianki, których w ostatnich dwóch dniach turnieju nie brakowało. Można zagrać bezpieczniejszy typ z handicapem, ale dobrym pomysłem według mnie jest też zaryzykowanie i zagranie na zwycięstwo Burnetta.
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia, Beker van Belgie
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Club Brugge KV - Sporting Club Lokeren
Typ:
Wygra pierwsza drużyna do 0 ? - TAK
Kurs:
2.49
Bukmacher:
bet-at-home

Analiza:
Wczoraj typ na Antwerpię bliski szczęścia, ale gospodarze wyrównali pod koniec spotkania :/
Dzisiaj ponownie Puchar Belgii. Tym razem jesteśmy w Brugii, gdzie wicelider belgijskiej ekstraklasy podejmie dwunaste w tabeli Lokeren.
Brugia w 8 ligowych meczach u siebie strzeliła 24 bramki, a straciła CAŁE 3 ????
Lokeren w 8 ligowych meczach na wyjeździe ma zerowy bilans bramek - 8:8, w tym tylko 1 strzelona drużynie z czołowej szóstki w tabeli (Zulte-Waregem w przegranym 1:3 meczu w lipcu). Potem strzelili bramkę Standardowi Liege (10 bramek straconych u siebie), i po 2 bramki: Westerlo (15 bramek straconych u siebie), Genk (11 bramek straconych u siebie) oraz Charleroi (8 bramek straconych u siebie).
Mimo, że Brugge bije się o mistrzostwo, trener Michel Preud&#39;homme zapowiada, że nie odpuści tego meczu, i że w marcu 2016 ponownie chce wziąć udział w finale Pucharu Belgii, gdyż emocje związane ze zwycięstwem w ostatniej jego edycji były niesamowite. Jego słowa zdaje się potwierdzać powołana na ten 21-osobowa kadra, złożona z praktycznie samych podstawowych zawodników:
Bramkarze
Sébastien Bruzzese (14/0), Sinan Bolat (3/0), Jens Teunckens (0/0)
Obrońcy
Davy De fauw (9/1), Oscar Duarte (12/0), Thomas Meunier (11/0), Stefano Denswil (8/0), Brandon Mechele (12/0), Boli Bolingoli (9/0)
Pomocnicy
Timmy Simons (14/0), Claudemir (11/2), Victor Vazquez (11/0), Felipe Gedoz (7/1), Hans Vanaken (14/1), Ruud Vormer (12/5)
Napastnicy
Lior Refaelov (1/0), Jelle Vossen (10/6), Abdoulay Diaby (15/8), Leandro Pereira (10/0), José Izquierdo (5/1), Tuur Dierckx (15/5).
Powodzenia!
✅ 149
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy - puchar
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zlin-Liberec
Typ: BTS
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj szybka analiza. Puchar Czech. Ostatnio w lidze czeskiej pada sporo bramek. Zlin swoich meczach pucharowych tracił po jednej bramce z takimi drużynami jak Karlovice, Prostejov. Z Liberecem przegrał 1:0. Dzisiajmyslę, że wynik będzie koło remisu, 1:1, może uda się wygrać 2:1. Zlin wygrał w prawdzie ostatni mecz ligowy 2:0 30 listopada, jednak dzisiaj myślę, że mecz będzie bardziej wyrównany, to jest już 1/8 tych rozgrywek, więc Liberec jak i Zlin na pewno nie odpuszczą i postarają się o kilka bramek.
✅ 65
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna Rosja Premier
17 00
Zenit StP - Ufa
Zenit i Bts
3.75
Bet365
Witam na dziś wybieram spotkanie moim zdaniem z jednej z najciekawszych lig gdzie wszystko moze się zdarzyć a jest to rosyjska premier gdzie Zenit sankt petersburg zagra u siebie z Ufa. Wczorajsza cracovia z bts weszła bez problemu więc i dziś typuje w wygraną gospodarzy z bramkami po obu stronach z racji tego że, zenit mocno wziął się za ligę mistrzów co jest dobrym posunięciem ale opuścił się przez to trochę w lidze, od października grają w kratkę owszem u siebie nie przegrali zadnego spotkania ale wyjazdowego nie wygrali ani jednego aż od wrzesnia. Jest to chyba jak się nie mylę ostatnia kolejka przed przerwą zimową więc pora nadrabiać te punkty gdyż 4 miejsce które zajmuje zenit powoli im ucieka. Goście zaś zajmują 13 miejsce w lidze i też patrząc na statystykę grają w kratkę , oczywiście dziś nie mają szans aby wywieźć jakieś pkt z petersburga ale w ostatnich meczach coś strzelali także myślę że jakaś walka o gola z kontry powinna być. Zatem podsumowując gospodarze wygrywając spotkania u siebie wygrywali je wysoko 2 lub 3 golami muszą dzisiaj wygrać by zachować się w pierwszej czwórce przed zimą , kurs na wygraną z bts jest całkiem wysoki i wart postawienia gdyż goście w ostatnich 5 spotkaniach wyjazdowych strzelili 4 gole w 4 meczach w kazdym meczu po jednym więc powinno i dziś się im udać wpakować choć jedną dla honoru. Powodzenia
⛔ 100
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
:hokej: KHL
14:30
Barys Astana v Slovan Bratislava
@Nigel Dawes score
(3.00)
Betsson
Nigel Dawes pozostaje bez zdobyczy bramkowej już od 8 spotkań. To bardzo długa i dość zaskakująca bessa jak na 3 strzelca całej KHL. Kanadyjczyk mający za sobą bogatą przygodę w NHL zdobył jak dotąd 29 punktów (18+11) w ponad 37 występach. Wynik przyzwoity dający mu w łącznej indywidualnej klasyfikacji 14 miejsce. Dzisiejszym rywalem Panter będą Orły, które prezentują w obecnych rozgrywkach podobny poziom. Po fantastycznej serii słowacki team w ostatnim meczu poległ 3-4 w Ekaterinburgu a dziś czeka kolejny wymagający rywal na trudnym terenie. Kursy moim zdaniem zbyt mocno nagięte na rzecz gospodarzy. Nigel Dawes jest moim indywidualnym faworytem w tym spotkaniu. Za długo już trwa ten czas bez jego nazwiska wśród strzelców tym bardziej, że jego statystyki meczowe wyglądają tak samo dobrze jak wcześniej.
⛔ 100
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BUŁGARIA: A PFG - Kolejka 18
Godzina: 16:30
Spotkanie: Pirin Blagoevgrad - Lok. Plovdiv
Typ: Pirin Blagoevgrad
Kurs: 2.70
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Wczoraj nie siadło w końcówce na 3:3 Emelec zremisowało 3 czerwa w meczu..... ale do rzeczy.
Pirin Blagoevgrad jest na ostatnim miejscu w lidze i ktoś zapyta czemu na nich postawić? Chociażby temu że ostatnie 4 mecze to albo remisy albo zwycięstwa takie jak z 2 drużyną ligi, wiec ta drużyna jest w formie i bd chciała wydostać się z ostatniego miejsca w tabeli które gwarantuje spadek. Teraz przeanalizujmy drużynę gości, która jest TRAGICZNA na wyjazdach we wszystkich meczach zaledwie 2pkt! Czyli atut własnego boiska w tej lidze przeważa. Dla bardziej lękliwych 1X spokojnie wejdzie a kurs na takie coś naprawdę fajny.
Moje typy grudzień: 1/2 ✅⛔
✅ 170
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Bułgaria - A PFG
Godzina: 16:30
Spotkanie: Pirin Blagoevgrad - Lokomotiv Plovdiv
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.60
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz bez faworyta. Dziesiąty (ostatni) w tabeli Pirin podejmuje u siebie siódme Lokomotiv. Oba zespoły w swoich czterech ostatnich meczach zdobyły 6 punktów, Pirin ostatni mecz zremisował a Lokomotiv przegrał u siebie 1-3.
W ostatnich dwóch meczach u siebie Pirin strzelił po jednej bramce. Lokomotiv z kolei ma złą passę i w ostatnich trzech meczach na wyjeździe nie strzeliło bramki. Ogólnie na 17 meczów w lidze Pirin ma strzelonych tylko 5 bramek a Lokomotiv 15. Mimo to w dzisiejszym spotkaniu możemy ujrzeć bramki, bo obie drużyny mają sporą motywację. Jeśli Pirin chce uniknąć spadku musi wreszcie zacząć wygrywać a dzisiaj jest do tego najlepszy moment, bo rywal nie jest z najwyższej półki. Dzisiejsze zwycięstwo a porażka drużyny z 9 miejsca pozwoli Pirin zrównać się punktowo z tą drużyną. Z kolei zwycięstwo Lokomotivu daje im teoretycznie szansę na awans o jedną lokatę.
Bardzo ciekawą rzeczą są mecze bezpośrednie między nimi. Ostatni z nich odbył się we wrześniu tego roku i padł wynik 2-1 dla Lokomotivu. Nawiasem mówiąc pięć ostatnich meczy między nimi zakończyło się overem 2,5 lecz cztery mecze poprzedzające mecz wrześniowy odbyły się kilka sezonów temu. Mimo to dzisiaj mecz pachnie overem 2,5 i ja zamierzam zaryzykować ten typ.
✅ 160
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Dolcan Ząbki - Miedź Legnica
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Witam.
W dni dzisiejszym wybrałem mecz w I lidze polskiej.
Faworytem według bukmacherów jest drużyna gospodarzy.
Trudno się z tym nie zgodzić. Dolcan jest jedną z drużyn, która powalczy o wejście do ekstraklasy. Miedź natomiast zawodzi (13 miejsce w lidze).
Dodatkowym elementem, który przemawia za drużyną Dźwigały jest atut własnego boiska na którym Dolcan gra dość solidnie.
Nie można tego powiedzieć o gościach, którzy na ostatnie 5 meczy wyjazdowych przegrali 4.
Myślę, że kurs jest godny uwagi.
⛔ 100
 
chrisantoua 5

chrisantoua

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Grecji
Spotkanie: Kalloni - Panserraikos
Typ: Kalloni
Kurs 3,40
Buk Bet365
Godz: 14:00
Analiza:
Pod lupę wziąłem dziś spotkanie drugiej rundy pucharu Grecji. Moją uwagę przykuły przede wszystkim kursy. Wczoraj na gospodarzy bukmacher wystawił kurs 1,33 by do dziś kurs ten skoczył do 3,4. Natomiast na gości kurs początkowy wynosił 7,00 by dziś spaść do 1,65 !!! . Coś mi tu śmierdzi ???? Kilka firm już wycofało z oferty ten zakład. Oba zespoły grały ze sobą dotychczas 5 razy, za każdym razem wygrywał zespół Kalloni. Ten mecz będzie 4 meczem na terenie Kalloni a dotychczasowe 3 mecze kończyły się wynikiem 1-0 dla gospodarzy. Moim zdaniem wałek polega na tym, że buki celowo tak mocno opuścili kurs na gości aby ludzie właśnie na gości grali a tymczasem mecz mają wygrać gospodarze.
Dla odważnych jeszcze dokładny wynik 1-0 po kursie 13,00 na całorocznym.
✅ 240
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina:
21:00
Spotkanie: Olympiacos
- Milano
Typ:
McLean over 11.5
Kurs:
1.85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Armani dziś ponownie bez &quot;snajpera&quot; nr 1 czyli Gentile oraz bez Macvana. Ktoś pkt będzie musiał rzucać. Dużego wyboru nie ma. Jamel jest rewelacyjny, z uwagi na duży atletyzm, w grze 1 na 1. Ciężko będzie jakiemukolwiek obrońcy z Olympiacosu ustać w defensywie. McLean ma dobrą &quot;windę&quot;, umieć grać tyłem do kosza, dużo akcji kończy z &quot;góry i do tego 2 plus 1. Jak go będą dobrze obsługiwać to 12 pkt powinien zrobić bez problemów. Ostatnie 2 mecze 13 (jeszcze z Gentile, ale bez Macvana) i 26 (bez Macvana i Gentile).
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon - Bieg indywidualny kobiet na 15 km
Godzina:
17:15
Matchup:
Tiril Eckhoff - Franziska Hildebrand
Typ:
Franziska Hildebrand
Kurs:
2.375
Bukmacher: marathonbet
analiza:
Widzę value. Może nie poodwracałbym kursów ale 2,375 na Niemkę to za dużo. Franziska odnajduje się w tej konkurencji. Rok temu mieliśmy 3 biegi indywidualne. W Oestersund, w Oslo Holmenkollen i Kontiolahti. W każdych trzech meldowała się w pierwszej 10. Eckhoff tylko w Oestersund była sporym zagrożeniem dla Niemki i znalazła się tuż za nią. W pozostałych dwóch odległe pozycje. Przyczyną oczywiście strzelanie, które jak już podkreślałem jest kluczowe w tej konkurencji. W tamtym roku procent trafień obu pań prezentował się tak: Hilda - 85,92% (90% w indywidualnych) Tiril - 78,64 (76,7% w indywidualnych). Biegowo wg statystyk bardzo podobnie, jednak mam nieodparte wrażenie, że to jednak Norweżka jest szybsza. W zawodach w Sjusjoen Eckhoff bardzo przyzwoicie, ale głównie biegowo. Dużo błędów na strzelnicy. To samo w mixach - 4 błędy. Hilda jeden. Więcej przemawia za Hildą. Do tego kurs. Warto pobrać

Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Spotkanie: Liang Wenbo vs Tom Ford
Typ: Tom Ford win
Kurs: 2,30
Buk: Bet365
Godz: 14:00
Analiza:
Przyznam się że, nie lubię grać snookera, wolę zdecydowanie oglądać, ale co mnie zaskoczyło to, kursy wystawione na spotkanie: Wenbo vs Ford....
Widać że, buki faworyzują Chińczyka, ale jakoś ja nie widzę tutaj jego przewagi....
Tom gra w ostatnim czasie nieźle.
Co prawda gdy sobie przypomnę jego wcześniejsze mecze, niegdyś popełniał sporo błędów, teraz gra trochę spokojniej, nie tyle co pewniej ale na pewno bd. zachowawczo. Nurtowało mnie pytanie dlaczego to Tom nie jest faworytem, ale pewno rozchodzi się o zwycięstwo Wenbo nad Trumpem.
Osobiście nie lubię Trumpa dla mnie to łeb, trochę nieokrzesany z niego snookerzysta a ponad to uważam że, kursy na niego wystawiane przez buki są śmieszne, po prostu go cenią aż ponad jego klasę...
Przegrać z 3:1 czy tam 4:1 na 4:6 to katastrofa .
Wenbo niczym mnie nie przekonuje, dlatego też dobrą opcją na to spotkanie jest, win Toma.
⛔ 100
 
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Dyscyplina: E-Sport - CS:Go Starseries
Spotkanie: Natus Vincere vs. EnVyUs
Typ: Natus Vincere win
Kurs: 2,25
Buk: bet365
Godz: 18.00
Analiza:
Na dziś wybrałem do analizy mecz dwóch &quot;topowych&quot; drużyn w grze Counter Strike Global Offensive. Bukmacherzy za faworytów stawiają francuska drużynę jednak granie ich po kursie 1.5 jest kompletnie nieopłacalne. Niedawno skończyły się finały FACEIT, na których faworyzowane EnVyUs uległo dwóm słabszym od siebie drużynom i odpadli w fazie grupowej. Z drugiej strony patrząc za tydzień(10.12) zaczyna się ostatni turniej lanowy w tym roku z pulą 250 tys $$ na którym zagrają obie drużyny. Wydaję mi się, że więcej do udowodnienia na zbliżającym się turnieju mają Francuzi dlatego dziś na pewno nie odsłonią jakiś zagrań czy taktyk. Wygranej NaVi można szukać również w układzie tabeli. Wygrali oni już mecz z Titan i wygrana z EnvyUs zapewni im już awans z tej grupy i co za tym idzie spokojne przygotowywanie się do innych turniejów. Z drugiej strony patrząc przegrana francuzów w tym meczu nie komplikuje sytuacji bo pozostałe dwie drużyny w tej grupie są zdecydowanie słabsze.
Dodam jeszcze że jest to pojedynek BO3 i według mnie obie drużyny wygrają wybrane przez siebie mapy, a zadecyduje 3 losowo wybrana.
✅ 125
 
psotnick 902,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2015
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Liang Wenbo v Tom Ford
Typ: Tom Ford - powyżej 0.5 Centuries
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
Analiza: Nie podejmuję się typowania wyniku końcowego (choć ciężko mi sobie wyobrazić, że Wenbo utrzyma taką formę jak z 5 ostatnich frejmów meczu z Trumpem), ale taki kurs na setkę Forda trzeba spróbować. Przede wszystkich w tym tygodniu punktuje bardzo dobrze i regularnie, w każdym meczu po kilka grubych podejść. Z Donaldsonem 2 setki 111, 125 plus 94, 65, 83, z Williamsem znowu kilka wygrywających podejść (72, 87, 70, 66), z Wilsonem to samo (67, 78, 70, 65). Przy takiej formie punktowej Anglika 2 mecze bez setki to wystarczająca przerwa, którą dzisiaj może przerwać. Gra najlepszy snooker od dawna, świetna szansa na życiowy wynik w UKC, a rywal znany z tego, że z regularnością u niego na bakier i dobre szanse na punktowanie się na pewno pojawią. Taki kurs wart jest ryzyka.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔ 100
 
stanley-63 948,7K

stanley-63

Typer
⚽ Dania 2 liga
Godzina 19:00
- Silkeborg : Horsens
- Horsens
- 3.90 / Bet365
Dziś u mnie 2 liga w Danii i mecz pomiędzy spadkowiczem z poprzedniego sezonu z Superligi zespołem Silkeborg a Horsens i na dziś to goście wyżej w tabeli bo na miejscu 3 czyli z awansem a gospodarze na miejscu 5 ze stratą 4 pkt do rywala , ja spróbuję iść w tym meczu w stronę gości - zaglądam jak idzie obu drużynom w tym sezonie i tak Silkeborg u siebie 12 pkt a bilans 3-3-2 br. 7:7 i w/g mnie nie powala na kolana , w meczach wyjazdowych Silkeborg spisuje się lepiej bo 4-3-2 no i gole 15:12 , ostatnie mecze u siebie to 2 porażki 2 remisy i zwycięstwo no i tu mnie to także nie przekonuje aby dziś na nich postawić , teraz goście a ci w meczach wyjazdowych również spisują się dobrze a ich bilans to 4-2-2 i 9:7 w bramkach , no i najważniejsze jak dla mnie H2H a tu mamy coś takiego : ogólnie 4-9-13 i br 25:40 a tu na boisku Silkeborga 2-5-8 i br 14:23 tak więc różnicę widać gołym okiem tak wiec liczę że tradycji stanie się zadość i goście zgarną pełną pulę a co najważniejsze zwiększą swoją przewagę nad rywalem do 7 pkt !
⛔ 100
 
T 7

tracii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga I
Godzina: 17:00
Spotkanie: Astra Giurgiu - FC Voluntari
Typ: Astra Giurgiu (-1,5)
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jest to mój pierwszy post, także witam wszystkich i zapraszam do zapoznania się z moimi typami. Póki co tylko pojedyncze na Typach Dnia, jeśli czas pozwoli będę zamieszczał więcej.
A więc Astra... Obecny lider ligi, najrówniej grająca drużyna (poza 2 pierwszymi meczami w sezonie nie zanotowali większej wpadki), póki co handicapem wygrali u siebie tylko 2 mecze (w ostatnich sezonach mieli takich zwycięstw odpowiednio 7,9 i 7, także czas nadrabiać). Dodatkową motywacją dla Astry będzie ostatnio wygrana z zeszłorocznym mistrzem Steauą na wyjeździe w ostatniej minucie meczu.
Przejdźmy teraz do ekipy Voluntari. Beniaminek; &quot;najtańsza&quot; drużyna ligi według transfermarkt; gdyby nie ujemne punkty drużyny Petrolul, byliby na ostatniej pozycji; najgorszy bilans bramkowy; najsłabsza drużyna na wyjazdach (zaledwie 2 remisy, ze wspomnianym Petrolulem oraz słabym Botosani); na 7 porażek wyjazdowych 4 przegrali moim handicapem (jedyne niepokojące 2:1 z Pandurii, lecz zawsze bywają odstępstwa od reguły).
W obecnym sezonie drużyny spotkały się już 2 razy na terenie Voluntari, oba mecze wygrane przez Astrę - 1:2 w lidze i 0:2 w Pucharze Ligi. W dzisiejszym meczu, jeśli Astra wykaże się odpowiednią skutecznością, pokona wysoko swojego przeciwnika. Przy większym ryzyku można spróbować -2,5.
⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - Puchar Belgii, 20:45
Club Brugge vs. Lokeren
1 (-1 AH),
1.60
Pinnacle
Ostatnia para 1/8 finału pucharu Belgii do rozstrzygnięcia. Gospodarze to zespół broniący tytułu i traktują ten turniej bardzo poważnie. Ich teoretycznie największy rywal, a zarazem finalista poprzedniej edycji, Anderlecht odpadł po porażce z Kortrijk 2:4. A to kolejny powód determinujący. CB to wiceliderzy tabeli w JPL. W weekend czeka ich mecz z Charleroi, gdzie także są faworytami. Do dzisiejszego meczu podejdą po pięciu ligowych triumfach ligowych z rzędu, jednym sukcesie w LE, a także porażce w tychże zawodach, ale przeciwko Napoli. Do dzisiejszego meczu, obrońcy tytułu podejdą w niemal najsilniejszym składzie, jedynie bez defensora Mechele. Jednak najbardziej istotna w przypadku tej ekipy jest formacja ofensywna, a tutaj nie zabraknie najważniejszych piłkarzy: Izquidero, Vossen czy Direckx są gotowi do gry w walce o ćwierćfinał. Ich rywale, Lokeren grają bardzo chaotycznie, ale w głównej mierze po prostu słabo. Ostatnio co prawda poprawili swoją formę i pną się w tabeli. Mimo to są wciąż daleko od zamierzanego celu. W pucharze na pewno nie odpuszczą, ale dzisiaj będą mieli trudności z naprawdę nieźle grającą Brugią. Skład także optymalny. Ja jednak wciąż nie wierzę w ten zespół. W obecnym sezonie jest to różnica klas. Ponadto dla gospodarzy ich dzisiejszy przeciwnik jest bardzo wygodny - patrz H2H. Ja idę w kierunku obrońców tytułu.
zwrot
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Króla
Godzina: 20:00
Spotkanie: Linense - Ath. Bilbao
Typ: over 2,5 gola
Kurs: 1,85
Bukmacher: B e t s a f e
Analiza:
To ja tez zagram cos z tego meczu i postawie na over bramkowy. Goscie to zespol w przyzwoitej formie, bramkostrzelny na wyjazdach zarowno w lidze jak i LE. W ostatnich 5 wyjazdowych meczach over 2,5 pokrywali samotnie 3 razy. w 4 na 5 spotkani strzelali tez gole. Gospodarze to ekipa ktora w swojej dywizji radzi sobie slabo, i wiekszosc pkt zdobywa na wlasnym stadionie, gdzie prezentuje sie o niebo lepiej niz na wyjazdach. W domu Linense do tej pory rozegralo 8 spotkan z czego bilans maja taki 3-1-4 oraz w bramkach 13:13 co daje im tytul (jak do tej pory) najgorszej defensywy w spotkaniach domowych w lidze oraz 2 najleszej ofensywy w meczach domowych w lidze. Mysle, ze bramke gospodarze sa w stanie dzisiaj ustrzelic ale nawet i brak gola gospodarzy nie musi oznaczac z automatu przegranego zakladu, gdyz goscie sa w stanie samotnie pokryc taki over. Kurs nawet przyzwoity a z powodu tego, ze to puchar, dogi maja zawsze szanse na awans a faworycie nierzadko graja na pol gwizdka mysle, ze bedzie to otwarte spotkanie i over zostanie pokryty.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom