>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.11.2020 (wtorek)

Status
Zamknięty.
tomek2144 34

tomek2144

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Arabia Saudyjska 2Liga
Godzina: 13:15
Spotkanie: Al Feiha-Al Jeel
Typ: Al Jeel bez remisu
Kurs: 5.50

Bukmacher: STS
Analiza:

Witam dzisiaj spróbuję trochę egzotyki, typ raczej bardziej na czuja. Gospodarze to spadkowicze z pierwszej ligi, Transfermark pokazuje że mają oni 10 razy bardziej wartościowy skład. Nie sugeruje się tymi danymi i nie zagłębiam się w składy obu drużyn, bo nie sądzę aby miało to jakieś duże znaczenie w takiej lidze. Zainteresował mnie natomiast fakt, że gospodarze nie zdołali jeszcze ani razu pokonać drużyny gości i mam nadzieję że ta passa zostanie podtrzymana. Ze względu na 4 remisy w ostatnich bezpośrednich potyczkach wybieram draw no bet na gości pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ziroxxx 794,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Salzburg - Bayern Monachium
Typ: over 10,5 RR
Kurs: 2.21
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Pierwsze co pomyślałem o tym meczu to rożne. Obie drużyny w swoich meczach często pokrywają linie zaproponowane przez bukmacherów. We wtorek spotykają się w lidze mistrzów i sądzę, że nie będzie problemów ze zrobieniem 11 rożnych. Bayern posiada wielką moc w ofensywie, skrzydła (Coman, Sane, Gnabry). Dużo akcji jest wykonywana skrzydłami. Czy poprzez obieg bocznych obrońców czy indywidualne akcje bocznych pomocników. Salzburg dominuje w swojej lidze, a w lidze mistrzów pierwszy mecz zremisowali z Lokomotivem, a drugi przegrali z Atletico. Srednia Bayernu w lidze to 6,8 RR - największa średnia w lidze. Średnia Salzburga w lidze to 7,3 RR - największa średnia w lidze.

Rożne w meczach Salzburga w LM:
z Lokomotivem: 11
z Atletico: 14

Rożne w meczach Bayernu w LM:
z Atletico: 13
z Lokomotivem: 8

Liczę, że sam Waldi1979 poprze mój typ bo obserwuję, że od jakiegos czasu gra regularnie rożne w kierunku Bayernu. Tym razem sądzę, że Salzburg też zrobi swoje.

121
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +223
ferguson2 679,7K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis stołowy, TT Cup
Godzina: 11:35
Spotkanie: Vasylchuk-Hubarev
Typ: Hubarev
Kurs: 1.82
Bukmacher: betclic
Analiza: Starcie na papierze zapowiada się wyrównanie, ale może być tylko w teorii. Hubarev pokazał się naprawdę dobrze w tych ostatnich trzech spotkaniach, w których miał okazję wygrać. Z Vasylchukiem grał jedynie raz, mecz zakończył się wygrana tego pierwszego 3:2. Hubarev powinien mieć na uwadze tamten mecz. Uważam, że jeśli podtrzyma formę z poprzednich pojedynków, to jak najbardziej ma szansę wygrać.

82
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +54
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: TENIS - ATP PARYŻ
Godzina: 18:10
Spotkanie: Cilic - Moutet
Typ: Cilic 2:0
Kurs: 2
Bukmacher: STS
Analiza:


Faworytem tego spotkania wedlug bukmacherów jest Cilic, ktory wczoraj po dosc wyrownanym pojedynku w roli doga pokonal zawsze niewygodnego Kanadyjczyka Augera. Moutet zaś wczoraj rozprawił się z Caruso. Obaj panowie spotkali sie w tym roku na Austarlian Open, wygrał Chorwat gładko w 3 setach. Uważam, że dzisiaj będzie podobnie. Cilic na hali czuje sie najlepiej, jego serwis zdecydowanie mu pomaga ukladac sobie wymiany pod jego dyktando. Moutet zas w tym aspekcie nie jest jakis wybitny, jest to typowy przebijak, czasami niewygodny, ale mysle, ze dzisiaj Cilic bierze to gładko w 2 setach. Polecam

zwrot - Cilic wygrał po przez walkower.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
BanksyGA 160,1K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka - Ligue A kobiety
Godzina: 18:00
Spotkanie: France Avenir 2024 vs ASPTT Mulhouse
Typ: poniżej 125,5 pkt
Kurs: 1.90
Bukmacher: etoto
Analiza:

France Avenir są zdecydowanie najgorszą drużyną ligi francuskiej. Nie ma co do tego absolutnie żadnych wątpliwości. 4 rozegrane spotkania i bilans setów 0:12. Grę ciągnie tam szesnastoletnia (!!!) Halimatou Bah. Ma aż 187 centymetrów wzrostu i łapie piłkę na bardzo fajnym zasięgu, ale nic to nie daje. Jest niedoświadczona i nie ma żadnych dobrych wzorców w drużynie. Wspiera ją osiemnastoletnia (!!) Leia Ratahiry. Czyli główne strzelby gospodyń mają łącznie 34 lata :D
Po drugiej stronie faworyt do wygrania ligi. Mulhouse sezon zaczęło dokładnie odwrotnie, czyli od czterech zwycięstw. W dodatku obie drużyny grały dokładnie przeciwko tym samym ekipom. U przyjezdnych głównie punktują Laetitia Momo Bassoko, do której idzie większość piłek, a zawodniczka z Kamerunu nie ma problemu ze zdobywaniem ponad dwudziestu punktów w meczu. Wspierają ją Helena Cazaute i Ivana Vanjak. Tak naprawdę do kogo nie pójdzie wystawa, ten jest w stanie punktować. W ostatnim meczu z TFOC każda z zawodniczek pierwszej szóstki (prócz rozgrywającej i libero) zdobyły minimum 12 punktów.
Widzę tutaj zdecydowane zwycięstwo przyjezdnych. Są drużyną znacznie lepszą i przede wszystkim doświadczoną. Skład France Avenir wygląda tragicznie, a swoją siłę opierają na zawodniczkach, które nie mają nawet 20 lat na karku. Gra przeciwko tak doświadczonej drużynie może okazać się bardzo ciężka i podejrzewam, że gospodynie nie zdobędą w żadnym secie dwudziestu punktów. Linia niska, ale liczę na szybki mecz i koncentrację.

90
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +254
P 6,8K

piotrf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Olimpiakos
Typ: druga drużyna strzeli gola - typ NIE
Kurs: 1,85
Bukmacher: STS
Analiza:
3 kolejka fazy grupowej. City z dwoma zwycięstwami na koncie lideruje w tej grupie a Olimpiakos ma 3 punkty co daje mu obecnie 3 miejsce. Anglicy stracili do tej pory w LM zaledwie jednego gola ( w pierwszym spotkaniu wygranym 3-1 z FC Porto) a strzelili ich 6.
Grecy to underowa drużyna. Ich bilans bramkowy w LM wynosi obecnie 1-2.
City po słabym początku w Premier League wydaje się wracać na właściwe sobie tory. W sobotę skromnie bo skromnie,ale pokonali 1-0 w wyjazdowym meczy Sheffield United. Gdy dodamy do tego czyste konto w zeszłotygodniowym meczu z Marsylią dzisiejszy typ wydaje się obiecujący.
Grecy co prawda w swojej lidze w 5 spotkaniach strzelili 12 bramek, jednak liga grecka w której są hegemonem w ostatnich latach nie do końca oddaje siłę ofensywy Olimpiakosu.

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +147
P 12,8K

plkbasket

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EBL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Radom - Śląsk W.
Typ: 1 (+8,5pkt.)
Kurs: 1.84
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: W Śląsku przez kontuzje rotacje opuścili Garrett Nevels, Jakub Musiał i Maksymilian Zagórski. W ostatnim wygranym meczu z GTK również Ci zawodnicy nie wystąpili, aczkolwiek oglądałem ten mecz i bardzo mocno zawiedli wtedy liderzy Gliwic, szczególnie w końcówce. Wracając do dzisiejszego meczu mam przeczucie, że dla gości nie będzie to łatwa przeprawa. Trzeba przyznać, że ostatnio są w formie lecz spadek formy na pewno ich dopadnie i myślę, że zdarzy się dzisiaj. Wrocławianie mają teraz maraton. W sobotę grali we wspomnianym meczu w Gliwicach, dzisiaj Radom, za trzy dni rownież cięzki mecz tym razem u siebie ze Szczecinem. W dodatku wąska rotacja spowodowana kontuzjami. Myślę, że jest to bardzo dobra okazja aby wreszcie odbić się dna dla Radomia. Warto zwrócić uwagę, że Radomianie wcale nie są tacy słabi. Wygrali przecież 19 punktami u siebie z Toruniem albo doprowadzili do dogrywki w Ostrowie Wlk. Należy również pamiętać o specyfice tej ligi, a także o sezonie COVIDOWYM, w którym naprawdę może zdarzyć się wszystko. Nawet jeśli gospodarze przegrają to na pewno po równej walce.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, League Two
Godzina: 19:00
Spotkanie: Oldham - Cheltenham
Typ: Cheltenham
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fotruna
Analiza:

Na dzisiaj wybrałem angielską czwartą ligę. W jedenastej kolejce Oldham będzie u siebie podejmować Cheltenham. Stawiam na drużynę gości, drużynę, która w tym sezonie będzie walczyć o awans tak samo jak w poprzednim. Cheltenham zajęło czwartą lokatę w poprzednim sezonie, odpadli w play offach,w półfinale przegrali z northampton, mimo że w pierwszym meczu na wyjeździe wygrali 2:0.
Na ten moment są na trzeciej pozycji, z sześcioma zwycięstwami, trzema porażkami oraz jednym remisem. Na wyjazdach do tej pory idzie im świetnie. Poza porażką z Port Vale, czyli również kandydatem do awans, wygrywali mecze bez strat gola oraz samemu strzelając minimum dwie bramki. Myślę, że nie powinni mieć problemu aby zgarnąć kolejne trzy punkty i dopisać czwarte wyjazdowe zwycięstwo, ponieważ Oldham nie jest nie wiadomo jak mocną drużyną. W poprzednim sezonie zajęli dziewiętnastą pozycję w tabeli z pięcioma porażkami u siebie, a już teraz mają ich cztery, do tego jeden remis i mamy wynik punktowy z meczy w roli gospodarza. Siedem punktów zdobytych na wyjazdach już może trochę lepiej wyglądają, lecz wygrana z czerwoną latarnią Southend czy kopiącym się po czole od kilku sezonów Boltonem nijak mnie nie przekonują co do formy w tym sezonie. Te mecze i tak nie były jakoś pewnie wygrywane, decydujące bramki strzelali dosłownie w ostatnich minutach meczu. Ostatni mecz rozegrany przez te drużyny, który miał miejsce w styczniu, Cheltenham pewnie wygrało u siebie 3:0.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Niemiec
Godzina: 16:30
Spotkanie: Schweinfurt - Schalke
Typ: (handicap 1:0) - Schalke
Kurs: 1.80
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Analiza trochę na szybko pisana, bo czekałem do samego końca na składy. Jak się spodziewałem, Schalke wychodzi dosyć mocnym garniturem.
Ogólnie rzecz biorąc, goście (jeżeli można ich tak nazwać, bo mecz nie jest rozgrywany na stadionie Schweinfurt, tylko na stadionie neutralnym) jak każdy wie, radzą sobie mizernie w Bundeslidze. Gospodarze natomiast grają w lidze Regionalnej i zajmują w niej 4 miejsce. Mimo wszystko, jest to jednak 4 poziom rozgrywkowy w Niemczech, więc różnica klas jest znacząca.
Nie ukrywam, że fanatykiem drużyny Schweinfurt nie jestem, więc nie do końca wiem w jakiej dyspozycji są gracza tejże drużyny, ale za to wiem, że piłkarze z Zagłębia Ruhry zawsze się starają w pucharach (co w przypadku niemieckich drużyn nie zawsze jest takie oczywiste i często dochodzi do niespodzianek). W zeszłym sezonie w tej samej fazie również zmierzyli się z drużyną z ligi Regionalnej i również będąc w słabej dyspozycji ligowej pokonali ich 0:5.
Kurs przed meczem trochę wzrósł na Schalke ze względu na "8 zmian w podstawowej jedenastce". Teoretycznie jest to prawda, ale praktycznie część to powroty, jak chociażby Fahrmann, który wraca po miesięcznej kontuzji. Jest on naprawdę dobrym bramkarzem i przede wszystkim gdy jest zdrowy - podstawowym. Poza tym, reszta zmian jest na podobnym patencie, Schalke w żadnym wypadku nie wychodzi rezerwowym składem. Jedyną znaczącą zmianą może być jedynie zastąpienie Utha Ibiseviciem, aczkolwiek stawiam, że Bośniak nie wytrzyma całego meczu i prędzej czy później Uth go zmieni i dołoży coś jeszcze od siebie.
Do tego jest to szansa pokazania się dla Ramana, który do tej pory zazwyczaj wchodził z ławki. Jest on szybkim napastnikiem i wchodząc na boisko zawsze ruszał trochę obronę rywala.
Koniec końców, nie spodziewam się tutaj jakiegoś wielkiego widowiska, ale uważam że Schalke tym bardziej że słabo gra w lidze to będzie chciało dać chociażby taką namiastkę radości swoim kibicom i pokonają spokojnie niżej notowanego rywala.

80
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +160
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Porto - Marsylia
Typ: obie strzelą
Kurs:
1.90
Bukmacher: STS
Analiza:


Witam, już dziś kolejna kolejka ligi mistrzów. Bardzo szybko to idzie no ale nie ma co się dziwić oby do przodu.
Jeszcze nikt nie podał typu na to spotkanie a wydaje mi się ono bardzo ciekawe.
FC Porto podejmuje na stadionie Estádio do Dragão zespół Francuski Olimpique Marsylia.
Porto zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 3 punktów i 3:3 w bramkach natomiast Marsylia zamyka tabelę z dorobkiem 0 punktów i 0:4 w bramkach - wynik nie napawa optymizmem...
Marsylia swój pierwszy mecz z Olimpiakosem dość pechowo przegrała tracąc bramkę w 91 minucie meczu natomiast z City przegrali 0:3 ale wszystko zaczęło się od fatalnego błędu obrońców już w 18 minucie i plan na to spotkanie legło w gruzach - wiadomo jak się odkryje zespół to City wykartkuje ich niemiłosiernie.
Porto w pierwszej kolejce przegrało 1:3 z City natomiast w ostatniej kolejce dość pewnie pokonało Olimpiakos 2:0.
Porto w lidze nie prezentuje się już tak dobrze, ostatnio przegrali 2:3 z Ferreira, na 6 spotkań w lidze straciło już aż 9 bramek więc widać, że obrona nie jest jakimś monolitem...
Jeśli chodzi o Marsylia w lidze to zajmują oni 5 miejsce i od 5 kolejek nie przegrali. Strzelili już 11 bramek na 8 meczy.
Dziś Porto może będzie musiało sobie radzić bez Pepe - podstawowego środkowego obrońcy a jest to duża strata i tacy zawodnicy jak Payet, Thauvin, Benedetto, Germain czy Cuisance będą mieć niejedną okazję do strzelenia gola. Myślę, że 3 mecze w lidze mistrzów bez bramki dla Marsylii to zdecydowanie za dużo - to nie jest drużyna, która cieszy się samym występem w lidze mistrzów.
Myślę, że Porto również powinni u siebie spokojnie strzelić bramkę.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
N 19,4K

nerfipro174

Użytkownik
Dyscyplina: Counter-Strike - Blast Premier Fall 2020
Godzina: 19:30
Spotkanie: MIBR - FURIA
Typ: MIBR (+1.5)
Kurs:1.95

Bukmacher: STS
Analiza:

Wczoraj MIBR zmierzyli się z Astralis, jedną z lepszych, jeśli nie najlepszą drużyną w Counter-Strike'u. Wszyscy obstawiali bezproblemowe zwycięstwo Astralis a tak się wcale nie stało. Powiem więcej, MIBR byli bardzo blisko wygrania tego meczu. Częściowo mogło tak być przez to, że Astralis trochę zlekceważyło przeciwnika, zwłaszcza, że 3 mapę wygrali już 16:5 bez żadnego problemu, ale mimo wszystko mieli ogromne problemy na dwóch poprzednich mapach. FURIA natomiast nie grała jakoś wyśmienicie w meczu z G2. Przegrali z nimi 2:0, mimo, że według bukmacherów byli faworytami. Stawiam tutaj na wygraną MIBR z handicapem, ale jeśli ktoś jest odważniejszy może postawić na czystą wygraną MIBR, bo uważam, że naprawdę mają szansę to zrobić. Wydaje mi się, że tak ogromny kurs jest tylko dlatego, że MIBR znajduje się na 234 miejscu w rankingu HLTV, a ich przeciwnicy na 3, ale jeśli MIBR zagra tak jak wczoraj to bardzo szybko się to zmieni.

95
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +226
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Porto - Marsylia
Typ: X2 i powyżej 1.5 gola
Kurs: 2.65
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Zespół z Francji po 2 kolejkach 0 pkt na koncie i tak naprawdę dzis ostatnia szansa żeby coś w tej kwestii zmienić, bo przegrana namieszała by na tyle że potem mogło by braknąć czasu na odrobienie. Goście w lidze po 8 kolejkach maja 15 punktów na koncie i bilans bramkowy 11-8. Dziś zawitaja do drużyny solidnej, zgranej która na własnym stadionie prezentuje się bardzo dobrze ale mimo wszystko uważam że stać ich dziś na urwanie punktów. Goście napewno żałują meczu z Olimpiakosem w którym bramka w doliczonym czasie gry zaważyła o losach meczu a przez 90 minut na boisku wyglądali dobrze. Uwazam że warto dziś iść w stronę gości, nie wiem czy stać ich na zwyciestwo ale punkt w perspektywie dalszych rozgrywek to obowiązek.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Inter Mediolan
Typ: Real wygra obie połowy
Kurs: 5.07
Bukmacher: Ewinner
Analiza:

Dziś jedna z ostatnich szans na podgonienie w tabeli nieoczekiwanego lidera z Doniecka wróć z Charkowa. Przeciwnik wymarzony bo nie taki że autobus i kontry tylko sam też będzie chciał pograć i stworzyć, a że forma Interu niczym Barcelony, to może się zdziwić. Mi się wydaje że jak nie dziś to kiedy, a kibice już mają lekko dość takiego przechodzenia przez mecz i takiego że tak powiem pykania. Cieszy powrót Hazarda i to z golem, wreszcie można było oglądać próby Strzałów z daleka, czego poza Modricem rzadko widuje. Inter bez gwiazdy Lukaku, Skriniar czy Sanchez bez szans na podstawowy skład po kontuzjach, Vecino i sensi out. Oczywiście problemy ma też Real, Militao wirus, Carvahal i Odriozola , Nacho , Oddegard kontuzje, niepewne Marcelo i Lucas. Jednakże skład awizowany z Courtuis odpoczynek w weekend, Ramos Varane, Hazard Benzema Valverde czy Asensio w coraz lepszej formie i jakości.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +13
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzow
Spotkanie: Midtjylland - Ajax
Typ: 2
Kurs: 1.83
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21:00 dbędzie się spotkanie w Lidze Mistrzów pomiędzy zespolami Mitdyljand i Ajaxu. Drużyna gosci jest bardzo zdeterminowana i dlatego będą chcieli zdobyć komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu. Uważam że gracze Ajaxu będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc bramki ktore dadza im zwyciestwo. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Uwazam że oby dwie drużyny powalczą w tym meczu i mozemy spodziewać sie bardzo dobrej gry obu ekip. Trener gosci wie jak wazny to mecz i z pewnością odpowiednio zmotywuje swoj zespol do walki. Chcąc walczyc o awans do kolejnej rundy Ajax musi dzis wygrac. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwyciestwo gości 0:1

83
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +54
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18:55
Spotkanie : Lokomotiv Moskwa - Atletico Madryt
Typ : atletico ponizej 6,5 celnych strzalow
Kurs : 1,60
Bukmacher : etoto
Analiza :

witam,dawno nie rzucalem typow w tym konkursie ale teraz codziennie bogata oferta i mam wiecej czasu wiec postaram sie zagrac przez caly miesiac.typ powtarzam z watku ligi mistrzow,czyli ponizej ilosci celnych strzalow tylko ze wczoraj przy podobnym kursie bylo o jeden celny strzal wiecej-no nic,kto czeka ten traci.zeby nabic tyle celnych strzalow to trzeba dominowac w spotkaniu,a nie wydaje mi sie zeby rosyjska druzyna pozwolila na taki stan rzeczy.nadal sa w grze o wyjscie z grupy i przeciwstawia sie hiszpanskiej ekipie.juz z bayernem pokazali ze na ich ziemi nie jest latwo i malo brakowalo zeby zdobyli cenny remisik.posiadanie piki oczywiscie mieli gorszy ale w pozostalych statystykach nie odbiegali od bayernu.kursiek moze nie powala ale lepszy maly i na plus niz wiekszy i w plecy.trzymam kciuki za naszych w tym meczu i pozdrawiam

60
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +72
F 860

fasolkin

Użytkownik
Dyscyplina :piłka nożna. Liga Mistrzów
Spotkanie :Real Madryt - Inter Mediolan
Typ:Vidal Arthuro otrzyma żółtą kartkę. Tak.
Kurs: 3,0
Bukmacher :fortuna.
Godzina :21.00
Analiza :
Stawka wysoka. Mecz prestiżowy i ważny dla układu tabeli. Nie uważam, żeby był to typ "życzeniowy".. Chilijczyk ma lekko ujmując "gorącą głowę".! Wybitnie. W szlagierach Serie A w ciemno można patrzeć, że kartkę złapie. Tak było już w tym sezonie w derby z Milanem czy w meczu z Lazio.. W LM też już znalazł się w notesie sędziego..
Piękny kurs, godny zagrania.
No i przede wszystkim gdyby się wydarzyło, że nie zagra od 1 minuty to jest zwrot.. Powodzenia

200
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +181
beny89 1,8K

beny89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Olimpiakos
Typ: Man City strzeli gola w obu połowach / TAK
Kurs: 1.77
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Tak jak to zostało wskazane przez osobę podającą nieco inny typ, ale również z tego spotkania, należy się tutaj spodziewać pełnej dominacji piłkarzy z niebieskiej części Manchesteru, która jest po prostu piłkarsko wyraźnie lepsza i gole powinny być tylko kwestią czasu. Widać to po tabeli grupy C, gdzie Obywatele przewodzą stawce z bilansem po 2 kolejkach 6-1, rywale natomiast plasują się 2 oczka niżej z 1 golem strzelonym i dwoma straconymi. O ile gra City w rodzimej lidze nie powala i są daleko w tabeli, bo mało kto by się spodziewał ze po 6 kolejkach będą okupować 10 lokatę, tak w Lidze Mistrzów wszystko idzie zgodnie z planem Guardioli, a wygrane z Marsylią na wyjeździe 0-3 i pokonanie Porto u siebie 3-1 tylko to potwierdzają, ponadto warto również zaznaczyć że w obu tych spotkaniach gospodarze trafiali do bramki rywala w każdej z połów i nie wyobrażam sobie by dziś miało być inaczej.Będzie to pierwsze spotkanie obu ekip w oficjalnym meczu o punkty, a przewidywane składy na ten mecz to: Manchester: Ederson - Cancelo, Garcia, Ake, Zinchenko - Rodri, Gundogan, Silva - Mahrez, Torres, Foden, Olympiakos: Sa - Rafinha, Semedo, Cisse, Vinagre - M'Vila, Bouchalakis - Randjelovic, Valbuena, Masouras - El Arabi.

77
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +59
czaro82 431,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Salzburg - Bayern Monachium
Typ:Bayern wygra,wykona powyżej 5 rożnych i otrzyma więcej niż 1 żk
Kurs. 5.0
Bukmacher: forbet
Analiza:


Witam wszystkich, przeglądając dziś ofertę różnych buków natrafiłem na zakład specjalny oferowany przez forbet. Zdaję sobie sprawę iż ciężko jest trafiać regularnie takie złożone bety lecz akurat ten wydaje mi się całkiem prawdopodobny. Obydwa zespoły pomimo dość sporych dysproporcji, zaczynając od konstruowania akcji skończywszy na różnicy w samych umiejętnościach poszczególnych zawodników. Zarówno jedni jak i drudzy preferują ofensywny futbol który jest ładny dla oka bo obfituje w sporą ilość bramek. Patrząc na absencje w obu drużynach wygląda to dość optymalnie choć większe braki w lini defensywnej u ekipy z Bawarii brak Daviesa,Sule oraz Goretzki. Rywalom w ofensywie zapewne będzie brakować bramkostrzelnego Zambijczyka Daki lecz mimo tego coś pewnie ustrzelą. Zespół z Monachium raczej nie powinien mieć większych problemów z ograniem przeciwnika z za między. Co do samych rzutów rożnych to raczej loteria ale patrząc ile razy koledzy z szatni RL9 pokrywali linięz nawiązką śmiem twierdzić że i dziś wieczorem dadzą radę ich nabić nieco więcej. Pozostały nam minimum dwie żółte kartki i tutaj jakby pojawia się największa niewiadoma. Sędzia dzisiejszego meczu nie należy do tych co szastają nimi na lewo i prawo ze średnią 3.6 żk na mecz więc może być różnie. Przy odrobinie szczęścia jak np. stracie bramki na remis lub strzeleniu przez piłkarzy Red Bulla na 1:0 o dwie ostatnie składowe zakładu jestem spokojny. Powodzenia.

-obie powyżej 1 korka w obu poł @ 4.35

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
barti2000 753,4K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie : Trefl Gdańsk - Verva Warszawa
Typ : Trefl Gdańsk win 3:0
Kurs : 4,70
Bukmacher :sts
Analiza:

Spotkanie Plusligi. Verva Warszawa znajduje się w sporym kryzysie. Widać, że od początku sezonu ta forma nie jest najwyższa. Porażki z Olsztynem, a ostatnio przegrane 3:0 z Radomiem i 3:1 własnie z Treflem nie mówią dobrze o tej drużynie. Widać, że brakuje tej drużynie atakującego, bo Ziobrowski, Superlak czy Król to nie są bombardierzy z prawdziwego zdarzenia. Rozgrywający Trynidad także jest transferowym niewypałem. Jedynie poziom w tej drużynie trzymają reprezentanci Polski. Jednak dzisiaj ma brakować lidera drużyny Bartosza Kwolka, a Artur Szalpuk jest po chorobie. Trefl natomiast to bardzo ciekawa drużyna. Znakomicie w ostatnich meczach gra Bartłomiej Lipiński, który bardzo dobrze wspiera Mariusza Wlazłego. Marcin Janusz pokazuje się coraz lepiej na rozegraniu, a środkowi też są mocnym punktem drużyny. Wobec takiej formy i osłabień Vervy tutaj Trefl jest dla mnie faworytem i powinien sobie poradzić.Ryzykuję 3:0, bo widać, że w drużynie ze stolicy nie funkcjonuje wiele rzeczy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +106
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Championship
Godzina: 20:00
Spotkanie: Sheffield Wednesday – Bournemouth
Typ: więcej niż 2,5 gola
Kurs: 2.1
Bukmacher: Etoto
Analiza:


W 10 kolejce Championship Sheffield zmierzy się z Bournemouth. Gospodarze w tym sezonie zostali ukarani odjęciem 12 punktów za naruszenie zasad dotyczących rentowności i zrównoważonego rozwoju. Notowali zbyt duże straty. W 9 kolejkach odrobili 8 pkt, nadal są na ostatniej pozycji, na pewno każde spotkanie jest dla nich bardzo ważne. Goście to spadkowicz z Premier League, są już jedyną ekipą, która nie odniosła porażki i zajmują wysokie 3 miejsce. Ze składu z poprzedniego sezonu zostało wielu bardzo dobrych zawodników, którzy będą walczyć o powrót ligę wyżej. Bournemouth często zmagało się z plagą kontuzji, ale dzisiaj zagrożony jest tylko Lerma i sytuacja kadrowa wygląda wyśmienicie. W Sheffield zawieszony jest dalej ich podstawowy obrońca Aken, a reszta to już zawodnicy, którzy długo mają kontuzję. Na pewno Sheffield stać na strzelenie gola, a Bourne pewnie nie pamięta już meczu w którym nie stracili bramki na wyjeździe. Faworytem tego spotkania są goście i uważam, że stać ich nawet na strzelenie 3 goli, w ataku między innymi King, który dochodzi do siebie po kontuzji, ale z każdym meczem powinno być coraz lepiej. Uważam, że w tym spotkaniu będzie wiele sytuacji po każdej ze stron, niby nie pada w ich meczach dużo bramek, ale stwarzają sporo okazji i dzisiaj wykorzystają przynajmniej trzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom