>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 3.11.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2.30
Spotkanie: Blackhawks - Kings
Typ: Blaskhawks 60&#39;
Kurs: 2,40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Moj typ na dzisiaj to zwycięstwo ekipy z Chicago nad gośćmi z Los Angeles.
Generalnie liczę dzisiaj na podwójne przełamanie i wydaje mi się, że jest na to dzis doskonała okazja. Ekipa Kings co prawda jest w wyśmienitej dyspozycji wygrywając kolejne 7 spotkań, w moim odczuciu niektóre z tych zwycięstw były mocno szczęśliwe ale jednak zakończone po myśli ekipy Kings. Blackhawks z kolei odnotowali 2 wyjazdowe porażki z nieobliczalną wg mnie Minnesotą i silnymi Jets&#39;ami. Czemu zatem taki typ? Blackhawks jako obrońcy tytułu nie pozwolą sobie na 3 porażkę z rzędu. Ponadto jest to drużyna własnej tafli. Na 5 rozegranych u siebie meczy wygrali 5 z nich notując bilans bramek 13-4. Wydaje się, że mecz będzie ciężki ale z happy endem dla drużyny z Chicago. powodzenia
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 21

toosieek

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSV - Wolfsburg
Typ: 1
Kurs: 3
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Z ligi Mistrzów wybrałem bardzo ciekawe spotkanie z jeszcze lepszym kursem. PSV na wyjedzie przegrało z Wolfsburgiem. Drużyna gospodarzy jest na ostatnim miejscu w tabeli i jeśli chcą liczyć w tej tabeli muszą to spotkanie wygrać. Wolfsburg nie jest słabą drużyną lecz myślę że ulegną drużynie z Holandii.
kiepska analiza
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2015/2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madrid - Paris SG
Typ: RR+ 10.5
Kurs: 1.81
Bukmacher: Uni Bet
Analiza:
Pierwszy mecz tych zespołów grałem na PSG DNB, niestety nie wpadło, ale już po 20 min na live zagrałem na ilość rożków over 11, jak wiadomo padło ich 13, zespoły nabijały je bardzo zgrabnie.
Sądzę, że spotkanie może bardzo podobnie przebiegać tyle tylko, że Real będzie próbował grać pozycyjnie a PSG nastawi się na szybkie kontry a Di Maria do tego nadaje się idealnie, sam wchodząc bokiem spokojnie z dwa rożki nakręci.
Jedynie martwiłbym się o bet gdyby Real jakimś fartem szybko gola zdobył bo wtedy pewnie by się cofneli i z meczu zobaczylibyśmy szachy.
Sądzę, że wystawiona linia na 10.5 jak najbardziej jest do pobicia, mimo iż w swojej lidze PSG ma najmniej z drużyn &quot;Against Corner&quot; bo tylko 2.92 ale właśnie Real jest trochę lepszy niż zespsły Ligue 1 isam im wbił 9 rogów.
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Bucks vs Nets
Typ: Brook Lopez Over 18,5 pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj będziemy świadkami meczu pomiędzy 2 zespołami ze wschodu, Brooklyn Nets i Milwaukee Bucks. Obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa i trudno przewidzieć zwycięzcę, ale to czego jestem pewien to zdobyte pkt. przez Lopeza...
Wysoki center, Brook Lopez jest centralnym punktem ataku Nets i jest światełkiem w tunelu dla zespołu. W pierwszych 3 meczach miał trudne zadanie gdyż mierzyli się z- Memphis, Chicago i San Antonio. Zdobył 26 oczek z bykami, 17 i 13 odpowiednio na Spurs i Grizzlies. W tym sezonie jego średnia to 18,3 punktów, a w zeszłym sezonie miał 20,7 punktów.
On ma niesamowitą siłę, nie musi nawet skakać a pod koszem robi dobrą grę podczas zamieszania, jest ważnym czynnikiem w grze drużyny, więc możemy spodziewać się go na 30-35 minut i to wystarczy nawet na ponad 20 punktów.
Ostatnio Milwaukee grało przeciwko Toronto i Jonas Valuncianas zdobył 19 oczek, a on średnio zdobywa o 5 pkt mniej niż Lopez. Greg Monroe, który będzie starał się pilnować Brooka jest dość cienki i powinien mieć spore problemy i moim zdaniem nie jest wystarczająco dobrym graczem aby go powstrzymać, na dodatek wciąż brakuję Johna Hensona (jest jednym z lepszych graczy, którzy nieźle poczynają w defensywie w zespole) byłoby to dość zaskakujące gdyby jeden z najlepszych graczy w drużynie nie pokrył takiej linii przeciwko Bucks.
⛔ 100
 
K 10

kuubaa

Użytkownik
Dyscyplina: KoszykówkaUSA , NBA
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Oklahoma City Thunder – Houston Rockets
Typ:
Oklahoma -5,5
Kurs:
2.05
Bukmacher:
bet365
Analiza:

Witam, po ostatnim ryzykownym typie dzisiaj stawiam na rozpędzoną Oklahomę, która mimo meczu dzień po dniu powinna sobie spokojnie poradzić z będącymi w dużym kryzysie Rakietami. W meczu zagra Howard, jednak nie dość że nie ma wsparcia (kontuzje Motiejunasa i Jonesa) to ma przed sobą całą armię podkoszowych (Adams, Kanter, Ibaka). Obawiam się, że może mieć problemy z faulami, a bez niego droga pod kosz jest otwarta dla kosmity Westbrooka, chociaż dla niego to chyba nie robi różnicy kto stoi mu na drodze :p, niszczy wszystkich. Durant już chyba odrdzewiał po kontuzji, Waiters i Augustin robią robotę z ławki.


Houston ma 26 obronę (OKC 20), ale 29 obronę (OKC 2!). Harden buduje nową halę z kolejnych cegieł (w ostatnim meczy 1/10 za 3pkt), w 3 meczach ma skuteczność 0,222 z gry i 0,094 za 3pkt przy UWAGA 10,7 rzutach za 3 na mecz. Bez Hardena ten zespół mógłby się nie załapać do PO, a wątpię w eksplozję formy w meczu przeciwko byłej drużynie.


Dla mnie to mecz z najlepszym value dzisiejszej nocy.

⛔ 100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Mistrzów
Godz: 17:00
Spotkanie: Dynamo Moskwa - Vfb Friedrichshafen
Typ: Dynamo Moskwa (-2,5 seta)
Kurs: 1,68
Buk: Unibet
W meczu 1. kolejki Ligi Mistrzów, Dynamo Moskwa zmierzy się z Vfb Friedrichshafen. Gospodarze w ostatnim czasu zajęli trzecie miejsce w Pucharze Rosji. W półfinale polegli po ciężkiej walce z Belgorodem, by w małym finale pokonać Ufa w trzech setach. Sporym atutem Rosjan jest bez wątpienia utrzymanie trzonu zespołu z zeszłego sezonu. Sprawia to, iż zespół jest ze sobą zgrany i nawet przerwa reprezentacyjna nie powinna ich wybić z rytmu. Zresztą Dynamo rozegrało kilka meczów pucharowych o stawkę. Trener Czerednik ma w kadrze solidnych zawodników w zespole niemal na każdej pozycji. Friedrichshafen wygrało dwa swoje mecze w Bundeslidze, ale rywali nie ma co porównywać. Zdarzyła im się jednak wpadka, jakim bez wątpienia była strata punktów z Russelsheim. Niemcy w letnim okienku transferowym stracili dwóch świetnych graczy: rozgrywającego - Toniuttiego oraz jednego z najlepszych libero świata - Grebennikova. Do tego środkowy Günthör zakończył karierę. Zwłaszcza brak Jenia może odbić się na przyjęciu i na licznych obronach, które dawały możliwości kontry. W kadrze Friedrichshafen znajduje się kilku zawodników, którzy nie sprawdzili się w ostatnich latach w Plus Lidze m.in. Gontariu czy Tischer. Sądzę, że Rosjanie będą wywierać sporą presję zagrywką na drużynie gości, co przełoży się na ilość skutecznych bloków. Gospodarze dysponują o wiele mocniejszym składem i myślę, że od początku narzucą swój rytm gry. Stawiam, że Dynamo wygra ten mecz bez straty seta.
✅ 68
 
masiiv 4

masiiv

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Houston Rockets vs Oklahoma City Thunder
Typ: Suma punktów 1. kwarty : Poniżej 53.5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam, dzisiejszej nocy dojdzie do konfrontacji pomiędzy Houston Rockets a Oklahoma City Thunder. Przeglądając oferte buka dotyczącą tego spotkania, napotkałem na dosyć fajny bet, a mianowicie Suma punktów 1. kwarty : Poniżej 53.5. Przyznam się szczerze bez bicia, że NBA, jak i wgl koszykówka, nie są moją mocną stroną. Jednak typ wydał mi sie dosyć ciekawy i postanowiłem zagłębić się w jego szanse na powodzenie. Przeglądając statystyki ostatnich meczy ( nie tylko tych drużyn, lecz ogólnie NBA ), zauważyłem, że taki under jest dosyć często spotykany, mógłbym rzec, że nawet bardzo bardzo często. Więc idąc dalej tropem statystyk, postanowiłem przyjrzeć się bezpośrednim meczom granych przez te drużyny, co ciekawe w 10 ostatnich ich bezpośrednich potyczkach, ani razu nie doszło do przełamania tej lini, którą dzisiaj wystawił dla nas buk. Uważam, że typ jak najbardziej do grania, choć jak już mówiłem nie jestem żadnym znawcą od NBA, jednak no sami spójrzcie, żadne znaki na niebie nie wskazują na to, aby I kwarta obfitowała w wiecej punktów. Dodatkowo śmiem twierdzić, że dzisiejszej nocy, &quot;Rakiety&quot; będa się starały przerwać serie porażek, co za tym idzie, powinni stawiać opór, który tylko może nam pomóc w naszym typie. To chyba na tyle, pozdrawiam serdecznie
✅ 95
 
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL :hokej:
Godzina: 01:30
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Dallas Stars
Typ: Dallas Stars
Kurs: 2,00
Bukmacher: B-365
Analiza:
Po nieudanym typie piłkarskim ( nie zauważyłem braku króla strzelców w składzie) czas wrócić na tafle, która ostatnim razem dała mi punkty.
Do Toronto głośnymi krokami zmierza Dallas Stars są rozpędzeni i głodni dalszych punktów. Toronto gra jak na razie fatalnie będąc aktualnie w serii 6 porażek pod rząd i myślę, że to jeszcze nie czas i na pewno nie przeciwnik na przerwanie tej strasznej passy, chociaż H2H wygląda bardzo obiecująco dla Toronto wątpię by byli w stanie ograć Gwiazdki z Dallas, zastanawiałem się nad handicapem 1,5, ale fakt dziurawej obrony Dallas trzyma mnie przy bezpiecznym typie.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Aguila
Godzina: 00:00
Spotkanie: Petrolera - Ind. Medellin
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 18 kolejki ligi kolumbijskiej. Spotykają się Alianza Petrolera z Independiente Medellin. Obie druzyny plasuja sie w górnej połówce tabeli. Konkretnie Petrolera zajmuje miejsce 5 z 29 punktami, a Medellin ma 28 i to jest 7 miejsce. Roznica niewielka, do tego obie walczą o play-off. Obu wystarczy punkt do kwalifikacji. Aczkolwiek Petrolera u siebie jeszcze nie przegrali ani jednego meczu, tylko raz zremisowali. Ten remis przedzielił passę 6 zwycięstw u siebie z rzędu. Zdecydowana większość to wyniki 1:0. Raz wygrali 2:0 i raz 2:1. Przede wszystkim bazują na defensywie, dlatego X do przerwy wydaje sie miec dużą szanse. Goście z kolei na wyjazdach przegrali 5 z 6 ostatnich meczów. Choc początkowo wydawało mi się że logicznie bedzie postawic X/X to jednak forma obu druzyn daje lekka przewage gospodarzy i to oni powinni wygrac.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
weed233 854

weed233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:05
Spotkanie: Philadelphia 76ers vs Cleveland Cavaliers
Typ: J.Okafor over 15.5 points
Kurs: 1,87
Bukmacher: Betano
Analiza:
Philadelphia podejmuje dziś Cavs, z którymi zbyt wielkich szans na zwycięstwo nie mają, jednak rzucił mi się w oczy typ na Okafora
jego średnia w tym sezonie to 18pts - 26pts z Bostonem i 10pts z Utah
Po doskonałym występie w Bostonie zaliczył nienajlepszy przeciwko zespołowi z Salt Lake City, jednak trzeba pamietac ze Utah to jedna z najlepsza defensyw pod koszem, tak więc 4-12 Okafora w tym spotkaniu dziwić nie może
dzisiejsza linia jest absolutnie do gry, bo jeśli Phila ma dziś zdobywać punkty to głównie dzięki punktom z pomalowanego. Mozgov to dużo lepszy match-up niż Gobert i spodziewam się dziś dobrego spotkania Okafora w ofensywie, gdzie 16pts to minimum.
✅ 87
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka (NBA)
Godzina: 2:05
Spotkanie: Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
Typ: Houston Rockets (ML)
Kurs: 2,65
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jest to dobry mecz dla bukmacherów, żeby zarobić. W sumie to nie ma się co dziwić, że większość stawia na Oklahoma City Thunder, bo oni wygrali swoje trzy mecze, a Houston Rockets przegrali. Do tego wszystkie mecze Houston to były porażki różnicą dokładnie 20 punktów. Skąd więc typ na Houston Rockets? Bo ich gra w końcu musi być lepsza. Oklahoma City Thunder na swoim terenie jest bardzo trudna do pokonania, ale na wyjazdach zawsze im się jakieś wpadki przytrafiały, co sezon tak jest. Taka wpadka była bardzo bliska i to już w ich pierwszym meczu na wyjeździe. Z Orlando Magic cudem doprowadzili do dogrywki, bo mieli już stratę 18 punktów przed rozpoczęciem ostatniej kwarty. Houston Rockets potrafi wygrywać z Oklahomą, bo wygrali z nimi wszystkie mecze zeszłego sezonu. W dwóch z nich Oklahoma była osłabiona kontuzjami, ale akurat w jedynym meczu w Houston Oklahoma była faworytem i przegrała 101:112.
✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2015/2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madrid - Paris SG
Typ: X/1
Kurs: 4.75
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Mecz na szczycie o to ktora druzyna zajmie premiowane 1miejsce w grupie.Mysle, wiec ze zacznie sie dosc spokojnie w 1polowie, zadna ze stron nie bedzie chciala podejmowac zbytniego ryzyka.PSG na pewno bedzie mialo mnostwo sil w 1polowie na sktuteczna gre w obronie.Ogolnie jednak juz w 1meczu Real pokazal, ze nawet oslabiony jest wciaz lepszy od PSG i sprawniej operuje futbolowka majac jednak nieco wieksze gwiazdy z Ronaldo strzelajacym hurtowo, a takze moze najlepsza obrona jaka Real mial w historii z Varane, Ramosem i kocurem Navasem na bramce.Real u siebie w lidze mistrzow przegrywa niezwykle rzadko, w ogole rzadko przegrywa w LM notujac tylko 3porazki w ostatnich 29meczach wiec mysle ze w ostatecznym rozrachunku to oni na pewno stworza wiecej klarownych sytuacji i beda blizej wygrania i w drugiej polowie na podmeczonych gosci moga przechylic szale na swoja korzysc.
⛔ 100
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Paryż
Spotkanie: Wawrinka Stanislas - Tomic Bernard
Typ: Tomic Bernard
Kurs: 3.00
Godz: 14:00
Bukmacher: bet365
Analiza:

To już ostatni poważny turniej przed wieńczącym sezon w tenisie finałem mistrzostw ATP, turniej w którym zagrają wszyscy najlepsi tenisiści na świecie. Skupmy się na tym konkretnym meczu, w którym wystąpią 4 w światowym rankingu Wawrinka i nierozstawiony tutaj Tomic. Faworytem jest oczywiście Szwajcar, to o nim w tym sezonie było bardzo głośno kiedy to wygrał Roland Garros, a w finale pokonał lidera rankingu Djokovica. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z młodym nieprzewidywalnym zawodnikiem z Australii, i to właśnie w tym upatruję największą szansę Tomica. Jak wiadomo jest to końcówka sezonu, zawsze się dużo mówi o kłopotach zawodników ze zdrowiem podczas tego okresu, wyeksploatowany organizm daje o sobie znać. Szwajcar niedawno miał problem z kolanem, dokładnie pod koniec września, od tej pory rozegrał co prawda 3 turnieje, pojedynki z rywalami z czołówki przegrywał, jak to było w przypadku meczu z Nadalem, gdzie ugrał zaledwie 3 gemy czy w ostatnim pojedynku z Karlovicem, w którym był faworytem. Tomic natomiast gra bardzo nierówno, potrafi przegrać mecze w których jest zdecydowanym faworytem, ale też potrafi sprawić niespodziankę. Na ostatnim Mastersie w Szanghaju pokazał się z bardzo dobrej strony, pokonał świetnie dysponowanych pod koniec sezonu Gasqueta i Ferrera. Australijczyk miał już przetarcie na turnieju w Paryżu, w I rundzie w niecałą godzinę rozprawił się z Włochem Fabio Fogninim, pokazał na prawdę dobry tenis. Wawrinka zaczyna od drugiej rundy, nie próbował jeszcze swoich sił na tej nawierzchni i to na pewno może być atut dla Tomica. Według mnie Szwajcar jest bardziej zmęczony sezonem i to będzie widoczne, Tomic nie może uznać za udany tego sezonu, ale jeszcze ma okazję to zmienić w tym ostatnim turnieju. Na pewno będzie mocno zdeterminowany żeby pokazać, że stać go na więcej, bo do tej pory był określany jako ogromny talent, nieco nam przygasł, ale jeszcze nie jest za późno.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: MU - CSKA
Typ: 1/tak - (spotkanie/obie drużyny strz.gola)
Kurs: 3.45
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj oczywiście LM. Ja zaglądam do Manchesteru, gdzie MU zagra z CSKA. Obie drużyny z taką samą ilością punktów (4) i ilością strzelonych i straconych bramek (4:4). MU nie gra jeszcze tak jakby życzył sobie tego Louis van Gaal. W prawdzie w Moskwie MU miało ogromną przewagę w posiadaniu piłki, wręcz miażdżącą, bo aż 74% to jednak brakuje tam przysłowiowej „kropki nad i” do pełni szczęścia. Grają nie stabilnie. Nie wydaje mi się, żeby przegrali dzisiejsze spotkanie, ale to będą męczarnie i chyba stracą bramkę w rezultacie wygrywając mecz, może 2:1 albo 3:2?
W MU brak: Luke Shaw, James Wilson, Patrick McNair, Antonio Valencia, Memphis Depay.
W CSKA: Vassili Berezutski, Bibras Natkho.
CSKA natomiast gra dobrze, zajmuje pierwsze miejsce w lidze rosyjskiej, bilans bardzo dobry: 11 zwycięstw i 3 remisy, 36 punktów i 9 punktów przewagi nad drugim Rostow.
Także nie stawiałbym tu CSKA w roli chłopca do bicia. Myślę, że dzisiejszy mecz będzie pojedynkiem Martiala z MU z Doumbia z CSKA. Pytanie pozostaje tylko jedno, która linia pomocy za tymi zawodnikami jest lepsza? Ta Manchesteru czy ta z Moskwy?
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 104

pszczolka

Użytkownik
Godzina: 20:45
Spotkanie: Shakhtar - Malmo FF
Typ: 1/1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Betgun
Analiza:
Runda rewanżowa meczy grupowych. Niespełna dwa tygodnie temu lepsze okazało się Malmo wygrywając 1:0 przed własną publicznością. Shakhtar na chwilę obecną ma 0 punktów i bilans bramkowy 0-8. Wiele osób może pomyśleć że ukraińska drużyna może sobie odpuścić te rozgrywki, bo i tak tu za wiele nie ugrają i skupić się na lidze. Ja na ten temat mam zupełnie inne zdanie. LM to za duże pieniądze i prestiż, żeby pozwolić sobie na odpuszczanie (za wygrany mecz klub dostaje bodajże 1,5 mln euro). Trzecie miejsce w grupie daje prawo do gry w lidze europejskiej i właśnie ten mecz o tym zadecyduje. Shakhtar jest liderem dość silnej ukraińskiej ligi, Malmo ledwie 5 miejsce w słabej lidze szwedzkiej. Shakhtar w lidze czy pucharze Ukrainy wygrywa wszystko od ponad dwóch miesięcy, niejednokrotnie gromiąc swoich rywali. Uważam, że dziś Shakhtar ruszy zdecydowanie od pierwszej minuty na bramkę rywala i niesiony dopingiem swoich fanów szybko strzeli gola. Po porażce w Szwecji nie ma mowy o lekceważeniu rywala, który to w moim mniemaniu jest przynajmniej o klasę słabszy.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Młodzieżowa Liga Mistrzów
Spotkanie: Benfica U19 - Galatasaray U19
Typ: over4.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Godzina: 14:00
Pierwszy typ w listopadzie i od razu z grubej rury bo over wydaje się wysoki, ale jest spokojnie do gry, już w pierwszej połowie może paść tyle goli.
Dwa tygodnie temu Portugalczycy wygrali w Turcji 11-1!
W pozostałych meczach wygrali z Atletico 2-1 na wyjeździe i u siebie pokonali Astanę 8-0. Strzelają gole jak szaleni.
W lidze w ostatniej kolejce pokonali 6-1 Torreense U19, przedostatnia kolejka to 3-2 z Académica U19.
Strzelają i tracą idealnie na over.
Turki oprócz wpierniczu od dzisiejszego rywala wygrali z najsłabsza Astaną 3-0 na wyjeździe i przegrali u siebie z Atletico 1-3.
W lidze ostatnio dwa remisy 1-1 i porażka 3-4 na wyjeździe.
Tracą sporo goli.
Nie będę się rozpisywał bo kursy polecą na pewno. Sama Benfica może strzelić 5 goli.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

mchmielu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina:20.45
Spotkanie: Borussia M&#39;gladbach - Juventus
Typ: Juventus
Kurs: 2,00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Borussia po słabym początku sezonu, zdecydowania poprawiła swoją grę i od 7 meczów nie przegrała spotkania, Juventus gra w tym sezonie poniżej oczekiwań, bardzo słaba forma w lidze włoskiej i odległe miejsce.Obie drużyny wygrały w ten weekend mecze ligowe, Borussia z Schalke a Juventus derby Turynu z Torino, sytuacja w grupie LM jest skomplikowana , stawiam na Juventus i ich doświadczenie w europejskich pucharach, mniej ryzykowne jest zagranie x2.
⛔ 100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP Masters Paris (FRA) - Doubles
Godzina: 15:00 CET
Spotkanie: Fleming, C/Murray, A - Peya, A/Soares, B
Typ: Peya, A/Soares, B
Kurs: 1,53
Bukmacher: pinnacle
Analiza:
Dla mnie dobry bet na dzisiaj. Peya z Soaresem ten sezon mocno rozczarowujący, ale finiszują w niezłym stylu i mają realne szanse na awans do londyńskich Finałów ATP (w tej chwili są na 9. miejscu z niewielką stratą do duetu Bopanna/Mergea). Paryż to ostatni turniej przed Londynem i dobry występ w tym tygodniu to konieczność, bo punktów do zgarnięcia multum, dlatego motywacji im na pewno nie zabraknie, a i forma też w ostatnich tygodniach dobra. W niedzielę wygrali turniej w Bazylei ogrywając po kolei 3 pary już pewne awansu do Londynu (Matkowski/Zimonjic, Rojer/Tecau, Murray/Peers), a co równie ważne ograli również swoich najgroźniejszych rywali do ostatniego premiowanego miejsca, czyli Bopannę i Mergeę. Po takim turnieju dla pary austriacko-brazylijskiej i z takim perspektywami i doświadczeniem można zakładać, że zagra swój najlepszy tenis, a to powinno gwarantować, że nie walczący o nic brytyjski składak nie będzie dla nich realnym zagrożeniem. Znając życie Murray będzie bardziej skoncentrowany, żeby nie złapać kontuzji tuż przed prestiżowym Mastersem na własnych kortach niż o grze.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS
✅ 53
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Młodzieżowa Liga Mistrzów
Spotkanie: Szachtar U19 - Malmo U19
Typ: x2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Godzina: 13:00
Analiza:
Myślę że jedynym argumentem przeciwko Malmo jest to że grają na wyjeździe,ale Szachtar z wiadomych przyczyn też gra na wyjeździe. Bardzo kiepska obrona Szachtara dobrze dla nich nie wróży. 13 straconych bramek w 3 spotkaniach to tragedia. Z drugiej strony nie licząc ostatniego starcia Malmo pokazało bardzo solidną obronę remisując 0-0 z PSG i wygrywając 1-0 z realem. Ostatnie ich starcie zakończyło się remisem typowo hokejowym 5-5 !! Malmo w tamtym meczu prowadziło już 3-1 żeby później stracić 3 bramki w 11 minut. Jednak mimo takiego ciosu zdołali się podnieść i ponownie wygrywali 5-4. W 87 minucie Szachtarowi udało się zremisować. Dla Malmo jest to mecz o wyjście z grupy ,dla Szachtara mecz na otarcie łez bo z taką obroną nie wywalczą ani jednego punktu z drużynami realu i PSG. Stawiałbym na czystą 2 ale dla bezpieczeństwa dodaje 2x po i tak niezłym kursie 2,00 .
⛔ 100
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Nadal R./Paes L. Vs. Inglot/Lindstedt
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Godzina: 15:30
Analiza:
Dzisiejszy mecz debla wg buków nie ma faworyta bo na Nadala &amp; Paesa jest 1.90 . Według mnie przebieg tego spotkania będzie jednostronny, konkretny i szybki. Nadal - okey okey, zwyżka formy, finał z Fedem w Basel (typowo nadalowski) i to chyba na tyle . Paes - wybrał się do Valencii razem z naszym Łukaszem i efekt tego był słaby, żeby nie powiedzieć fatalny. Pierwszy mecz wygrali z Careno Bustą i Delbonisem 2:0 co jakoś nikogo nie dziwi, natomiast w następnym spotkaniu odnieśli porażkę 2:0 z Guccione&amp; Sa A. Skoro Paes wypadł tak słabo z Kubotem ( obaj znani przecież z gry deblowej &amp; mikst ) to nie rozumiem dlaczego niby miałby tu coś ugrać z Nadalem, który nie jest przecież dobrym deblistą, ani nie ma serwisu konkretnego , bedzie grał te swoje forehandy w pół kortu i beckhandy w siatkę. Po za tym Ci co śledzą tour to wiedzą jak Rafa podchodzi do gry deblowej = rozgrzewka. Zagra sobie zazwyczaj zz M.Lopezem w parze odpadną w 1 lub 2 rundzie i jest okey. Tylko, że tym razem różnica jest taka, że nie gra z M.Lopezem i ważniejsza - w pierwszej rundzie trafili na deblistów z prawdziwego zdarzenia, którzy grają ze sobą od jakiegoś czasu i naprawde nieźle im to wychodzi.
Teraz szybko o Inglotcie i Lindstedzie - podobnie jak Nadal wybrali sie do Basel gdzie rozegrali dobry turniej . W pierwszej rundzie gładkie 2:0 z Haase i Stakhovskym (nie moło być inaczej), potem Cabal &amp;Farah i tu już było cieżej, ale pokazali klasę mimo przegraego pierwszego seta wyciągneli zwycięstwo. No i porażka w SF z Murrayem i Peersem po zaciętym pojedynku (7:5,6:1,12-10) . To jak grali w Basel nie ma nic wspólnego z &quot;rozrywkową&quot; grą deblową Rafy, dlatego wniosek jest jeden:
Grać na parę, za którą przemawia tennis&amp; zwycięstwo ! Gram za gruby hajs bo to jest lepsze niż lokata panowie. Życzę powodzenia !
✅ 80
Pozdrawiam fanów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom