>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 3.11.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
K 27

kazim

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Francja, Paryż - ATP
Godzina: 21:00
Spotkanie: Benoit Paire - Gilles Simon
Typ: 2:1
Kurs: 4.93
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam ????
Po wczorajszym wyczynie Pana Benoit&#39;a postanowiłem przyjrzeć się także jego dzisiejszemu pojedynkowi.
Zapewne większość ( w tym także ja ) została zaskoczona wczorajszym przebiegiem meczu Paire vs Monfils. Od początku byłem przekonany, że szykuje się ciekawy mecz z 3 setami, ale już w drugim byłem pewny że na nim się zakończy, a tu niespodzianka. Tak przegrywać a jednak się nie poddać i koniec końców wywalczyć swoje.
Dzisiaj szykuje się kolejny pojedynek dwóch francuzów. Tutaj już Benoit będzie miał bardziej wymagającego przeciwnika, ale to jednak nie znaczy że będzie Simon tutaj takim murowanym faworytem.
Ambicji nie brak starszemu i bardziej doświadczonemu francuzowi.
Na pewno będzie starał się wykorzystać swoją wprawę przeciwko młodszemu rodakowi, ale Paire nie podda się bez walki.
Nie sądzę, żeby była tu powtórka z wczoraj, gdzie dostanie od razu łomot i trzeba będzie się odrabiać. Tutaj także upatruję się ciekawej, 3 setowej gry, w &quot;miarę&quot; równej. Może będzie dominacja, ale moim zdaniem Tie Break jest tutaj bardzo możliwy w przynajmniej jednym secie.
Podsumowując kolejne wydarzenie z udziałem gospodarzy turnieju. Starszy rodak, bardziej doświadczony nie popuści koledze, ale łatwo mieć nie będzie. Stawiam po jednym secie dla każdego, a w ostatnim się przekonamy, kto ma większą wolę walki i czy ponownie zobaczymy dziś niespodziankę i popis Paire&#39;a, czy dobry mecz zakończony na korzyść bardziej utytułowanego gracza.
Nie stawiam tego razem z dzisiejszą LM, bo ten typ jest bardziej na przeczucie i ciekawość, jak nasza wczorajsza gwiazda poradzi sobie z takim rywalem. Ale kurs ciekawy więc SOLO można sobie puścić za drobne ;D
Zapraszam na dobrze zapowiadający się francuski pojedynek ???? pozdrawiam - KaZim ;D
⛔ 100
 
prst 75

prst

Użytkownik
Champions League, Szachtar Donieck vs. Malmo FF, godzina 20:45
rzuty rożne; Szachtar (-4) # 2.10
bet365

Ta linia wchodzi wg. mnie na miękko. W poprzednim spotkaniu tych ekip wynik rzutów rożnych wyniósł 10-4 na korzyść Szachtara. Ten mecz był rozgrywany w Szwecji, a mimo to drużyna z Doniecka osiągnęła sporą przewagę, więc co dopiero u siebie. O ile Malmo u siebie dało radę zgarnąć 3 punkty, tak dzisiaj już będzie bardzo ciężko. Gospodarze ostatnie dwa ligowe spotkania wygrali 7:1 i 4:0. Malmo w ostatnim spotkaniu przegrało przed własną publicznością 0:2 i do tego zgarnęli dwie czerwienie. Nawet jeżeli drużyna ze Szwecji urwie jakieś punkty, to raczej ciężko sobie wyobrazić inny scenariusz niż ciągłe ataki Szachtara. Po pierwsze grają u siebie. Po drugie na papierze są zdecydowanie faworytem. Po trzecie już w poprzedniej kolejce Ukraincy cisnęli ostro. Duża ilość ataków powinna pociągnąć za sobą dużą ilość kornerów.
✅ 110
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie: Real - PSG
Godz: 20:45
Typ: Posiadanie piłki Real over 52,5%
Kurs: 2,1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ na szybko bo mecze lada chwila. Zdecydowanie typ bardzo możliwy, Real u siebie dominuje rywali jeśli chodzi o posiadanie piłki zważywszy że PSG dzisiaj nie bedzie prowadziło gry i nastawi sie na defensywe. Mecz na Bernabeu wiec kibice żądają od swoich zawodników aby dominowali każdego rywala, tym bardziej PSG. Myśle ze tak wysoki kurs spowodowany jest wielką przewagą PSG u siebie w tym aspekcie gry jednak jak wiemy mecze na własnym boisku rządzą sie swoimi prawami. Polecam granie tego typu, Powodzenia;)
⛔ 100
 
J 0

james10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Spotkanie: Benfica - Galatasaray
Godz: 20:45
Typ: Galatasaray lub remis
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet 365
Podobnie jak u kolegi wyżej szybka analiza bo dopiero wróciłem do domu z pracy ???? .
Mianowicie pierwsze co przykuło moją uwagę to gigantyczny kurs na Galatę, który wynosił około 6 w zależności od buka. I pytanie brzmi dlaczego Benfica jest aż takim faworytem? Zespół ze stolicy Portugalii przegrał swój pierwszy mecz w Stambule a następnie zebrał srogie baty w derbach ze Sportingiem 0-3. Z kolei gra Galaty wygląda naprawdę dobrze, bardzo dobra ofensywa ( Snejider, Yilmaz, Podolski od początku występują ), która na 100% namiesza w szykach obronnych gospodarzy, na dodatek w zespole z Lizbony nie zagra jeden z ich ważniejszych zawodników, Eduardo Salvio natomiast trener Galaty ma do dyspozycji wszystkich swoich zawodników, typ ma ogromną szanse powodzenia, tak więc życze szczęścia!
⛔ 100
 
D 16

dawid_v22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Shakhtar - Malmo
Typ:
over 5,5 kartki
Kurs:
1.83
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Pierwszy mój typ był wybitnie nieudany, mam nadzieję, że dziś uda się zrehabilitować. Wybrałem spotkanie pomiędzy zespołami grupy A Ligi Mistrzów. Oba zespoły trafiły na o wiele mocniejszych rywali - PSG oraz Real Madryt, co w zasadzie z automatu pozbawiło ich złudzeń o awansie do fazy pucharowej LM. Szachtar ma obecnie 0 pkt i zajmuje ostatnie miejsce, natomiast Malmo z dorobkiem 3 oczek, dzięki wygraniu spotkania u siebie z zespołem ukraińskim, plasuje się na 3 pozycji. Warto zaznaczyć, że te zespoły nie walczą &quot;o pietruszkę&quot;. Na pewno będą jeszcze walczyły o awans do fazy pucharowej w meczach z PSG i Realem, ale tak naprawdę w ich zasięgu jest miejsce w Lidze Europejskiej, które daje zajęcie 3 miejsca w grupie. Stąd właśnie te bezpośrednie mecze między nimi są kluczowe. W pierwszym meczu rozgrywanym w Szwecji padło aż 7 kartek. Dziś przewiduję, że Ukraincy od razu &quot;rzucą&quot; się na rywala. W ostatnim meczu w lidze rozgromili Zoryę aż 1-7. Malmo zrobi wszystko, by się obronić i wydrzeć choćby remis, nieraz posuwając się do fauli. Jeśli jednak się im to nie uda, to będą musieli zaatakować by odrabiać straty, z obu stron wkradnie się nerwowość, która również spowoduje większą ilość kartek.
✅ 83
 
th14 42

th14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Championship
Spotkanie: Preston - Nottingham
Godz: 20:45
Typ: 1 połowa - remis
Kurs: 2.00
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Wszyscy starają sie wytypować wyniki słynnej ligi mistrzów a jest to nie lada wyzwanie i ja się go nie podejmę bo nawet najlepsi bukmacherzy &quot;łamią&quot; sobie zęby na tych rozgrywkach europejskich. To tyle we wstępie.
Chcę wam zaprezentować typ w którym buki wystawiają jak dla mnie zawyżony kurs na remis do przerwy powyższych drużyn.
Preston ogólnie jak i u siebie prezentuje bardzo lakoniczny futbol czyli nie strzela za dużo, gra bardzo dużo na 0 z tyłu, nasuwa sie prosty wniosek że drużyna gra o utrzymanie i nie chce tracić bramek, szczególnie u siebie, wskazują na to statystyki remisów do przerwy tej drużyny jak i strzelonych u siebie 4 bramek na 7 kolejek a straconych 6 z czego większość w jednym meczu.
Nottingham to drużyna która straciła wielu dobrych zawodników z poprzedniego sezonu i na wyjazdach wygląda na prawdę kiepsko z grą do przodu, strzeliła zaledwie 5 bramek a straciła 7.
Podsumowując nasuwa się prosty wniosek, że w pierwszej połowie obie drużyny bede starały sie za wszelką cenę nie stracić bramki, a dopiero w drugiej zaczną szukać bramek.
Powodzenia!
Jeżeli skorzystałeś z tego typu, kliknij &quot;+dzięki&quot;.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom