>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.06.2021 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 3. Czerwca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 563,8K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U21
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia U21 - Niemcy U21
Typ: Holandia
Kurs: 2.80
Bukmacher: STS
Analiza:


Spotkanie półfinałowe. Obydwie ekipy zagrały ze sobą w fazie grupowej w marcu i w meczu tym padł remis 1:1. W efekcie Holendrzy wygrali grupę wyprzedzając Niemców lepszym bilansem bramek. W meczach ćwierćfinałowych trudniejszego rywala mieli Holendrzy ogrywając w końcówce Francuzów 2:1. Niemcy natomiast dopiero w serii rzutów karnych pokonali Duńczyków remisując w regulaminowym czasie 1:1 i po dogrywce 2:2.

Dzisiaj w spotkaniu rozgrywanym w Szekesfehervar ( Węgry) więcej szans daje Holendrom . Sądzę że okażą się tym razem lepsi i awansują do półfinału wygrywając w regulaminowym czasie gry.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:00
Spotkanie: Colorado Avalanche - Vegas GK
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher:STS
Analiza:

Colorado wyglada w tych PO jak druzyna z innej planety, zabawili sie z St Louis 4-0, a juz w pierwszym meczu na Vegas spadla potezna lawina 7-1 i kto wie czy nie powtorza stanu gier z pierwszej rundy, wielu graczy jest tam w optymalnej formie w ataku klopoty bogactwa, duzym bledem Vegas byla decyzja o zmianie bramkarza Lehner dla ktorego byl to pierwszy mecz w tym PO kompletnie nie tego nie udzwiga, dzis spodziewam sie powrotu Fleurego do bramki i bardziej wyrownanego meczu, bo taki pogrom juz sie raczej nie powtorzy,ale podwyzszenia stanu gier na 2-0 Colorado.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:05
Spotkanie: Colorado Avalanche - Vegas Golden Knights
Typ: Cale Makar strzeli gola (razem z dogrywką)
Kurs: 5,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Będzie to drugi mecz tej serii. Pierwsze spotkanie zakończyło się pogromem, gdyż Colorado Avalanche wygrali aż 7:1. Genialny mecz rozegrał Cale Makar. Makar zdobył w tamtym spotkaniu aż cztery punkty. Najpierw miał trzy asysty, a pod koniec spotkania udało mu się również wpisać na listę strzelców. Trzeba przyznać, że ta bramka mu się po prostu należała, w pełni na nią zasłużył. Makar od jakiegoś czasu jest skuteczny, gdyż na dziesięć ostatnich spotkań udało mu się strzelić bramkę w aż czterech z nich. W takiej formie w jakiej jest obecnie ma szanse na kolejnego gola.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Crazy Frog 926

Crazy Frog

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szwajcaria - Liechtenstein
Typ: under 4,5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Szwajcaria przygotowuje się do Euro, podobnie jak wiele innych reprezentacji grających na tym turnieju wzięła sobie niezbyt mocnego przeciwnika tuż przed ważnymi meczami o stawkę. Widziałem mecz Szwajcarów z USA i muszę przyznać, że ich gra mnie nie zachwyciła. Wygrali 2:1, ale wynik końcowy wcale nie musiał tak wyglądać.
Wydaje mi się, że kurs 1,75 na typ poniżej 5 bramek w tym meczu to spore value. Przede wszystkim gospodarze nie będą "gryźć trawy" (unikanie kontuzji przed Euro). Poziom tych słabszych reprezentacji w Europie się podnosi i nie będzie tak łatwo strzelić 5 goli Lichtnsteinowi.
Szwajcarzy grali pięciokrotnie z Lichtensteinem i nigdy w tych meczach nie padło więcej niż 3 gole (3:0, 2:1, 3:0, 3:0, 1:0).
Przeważnie gram i lubię grać overy, ale do postawienia takiego typu skłonił mnie wczorajszy mecz Chorwacja - Armenia, który skończył się wynikiem 1:1. Chorwacja powinna strzelić tam ze 4 - 5 goli, a skończyło się remisem. W meczu Szwajcarów może być podobnie, chociaż remisu bym nie ryzykował.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA - NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Utah Jazz - Memphis Grizzlies
Typ: Donovan Mitchell powyżej 27.5 punktów
Kurs: 1.92
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Jazz przed szansą zakończenia serii na własnym parkiecie,jeśli dzisiaj wygrają to będą mieć więcej odpoczynku od rywali bo Clippers i Mavs mają 2:2 w serii. Przedwczoraj Mitchell zagrał niecałe 35 minut i rzucił 30 punktów,wygląda coraz lepiej i dzisiaj powinien zagrać conajmniej 30 minut. U siebie to już inna bajka,nieważne czy to Grizzlies będą prowadzić czy Jazz,Mitchell jest liderem tej drużyny i najlepiej punktującym zawodnikiem więc przed własnymi fanami będzie mieć dodatkowe wsparcie. Liczę że obie drużyny też dużo rzucą bo linia jest 226.5 a Utah potrafi się rozstrzelać z drużynami które preferują szybkie intensywne tempo jak Memphis z Morantem. Kilka dni temu było 141:129 dla gospodarzy więc liczę na powtórkę z rozrywki,tym razem w pełni sprawnym Mitchellem.

92
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +650
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 01-30
Spotkanie: NY Knicks - Atlanta
Typ: T.Young rzuci min. 30 pkt & Atlanta win
Kurs: 5.00

Bukmacher: iForbet
Analiza:

Fajnie było, ale się skończyło. Od 3 gier atak Knicksów buszuje w zbożu. Moim zdaniem nie ma opcji, żeby oni wygrali serie w p-o, jeśli ich najskuteczniejszym zawodnikiem jest Derrick Rose ( z całym szacunkiem do byłego MVP ). W zespole Hawks to po prostu lepiej funkcjonuje, dodatkowo Knicks nie mogą sobie zbytnio poradzić na tablicy z Capelą, czyli 1 aspekt w którym byli bardzo mocni w trakcie sezonu został im odebrany. Co powiemy o ich ataku to jednak siła ognia widocznie po stronie Hawks, a Young nie pęka pod presją. Co mecz kręci się on wokół 30-tki i nie będzie to niespodzianka jak i w tym meczu pogrzebie Knicksow. Myślę, że morale już nie stoją na za wysokim poziomie i to formalność, a najlepszy strzelec serii dokończy co zaczął i ponownie uciszy Madison Square Garden. Liczę, że gra będzie stosunkowo overowa w porównaniu do reszty serii, bo co Knicks mają do stracenia, już raczej wywnioskowali że ich defense to za mało i musi się obudzić atak, a jak się chce na siłę podkręcać tempo to z reguły dużo się traci i punktów i piłki.

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1032
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:30
Spotkanie: Winnipeg Jets - Montreal Canadiens
Typ: Winnipeg Jets RT
Kurs: 2.20
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Udało się przewidzieć, że Montreal awansuje do IIr. Pucharu Stanleya, teraz jednak w pierwszym ich meczu gram na przeciwników. Odrzutowce można powiedzieć pokazali kosmiczną formę w serii z faworyzowanymi Edmonton Oilers. Nikt się nie spodziewał wygranej serii aż 4:0. Przez to jednak drużyna gospodarzy miała dużo odpoczynku przed tym meczem, bo Montreal męczył się w siedmiu meczach. Myślę, że ten aspekt fizyczny akurat dziś odegra ważną rolę. Nie musi być tak, że do końca serii będą grać na oparach, ale jednak kilka dni więcej przerwy powinno Odrzutowcom pozwolić zdominować dzisiejszy mecz. Kurs na zwycięstwo w meczu z dogrywką sporo zaniżony już, więc choć trochę obawiam się remisu (3/4 mecze Jets z Oilers kończyły się dogrywką, remisy były też w meczach Canadiens), to jednak myślę, że dziś im dalej w mecz, tym przewaga Jets będzie rosła i załatwią sprawę w regulaminiwym czasie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - 3 liga gr 2
Godzina: 14:00
Spotkanie: Bałtyk Koszalin - Pomorzanin Toruń
Typ: Bałtyk Koszalin wygra mecz
Kurs: 2.95

Bukmacher: fortuna
Analiza:

W ten świąteczny dzień na 3 ligowym froncie, w mojej ulubionej grupie Bałtyk podejmie Pomorzanina. O tej drugiej drużynie już w ostatnim czasie sporo napisałem - nie widzę ich jako utrzymujących się w III lidze. Słaby trener, już to wychodzi w ostatnim czasie. Bazowali na tym co nabili na jesieni z innym trenerem i co zrobili zimą na jeszcze innym, teraz niewiele już z tego zostało. Będą liczyć na stały fragment, ale i to ostatnio nie idzie, więc argumentów widzę tutaj bardzo niewiele. Z kolei home wkurzeni po meczu z Nielbą, gdzie na konferencji prasowej wysnuto wiele teorii kreowanych niby przez sędziów na niekorzyść Bałtyku, od teorii płaskiej ziemi po wpływ słońca na ekspansję Chin w Afryce. Jedno jest pewne, szczęścia to oni ostatnio dawno nie mieli, nawet dobre mecze grane przez Bałtyk kończyły się jakimiś dziwnymi akcjami i wypadał im co najwyżej remis. Dlatego mniej ryzykowny typ to Dnb na home na podwojenie stawki. Ja tutaj gram jedynkę, bo de facto potrzeba tutaj 3 oczek, mając na uwadze terminarz - zostało kilka kolejek i rywale są bezpośrednimi rywalami oraz sytuację w 2 lidze - na dzisiaj dużo drużyn poleci właśnie do grupy II i remisy tam już za bardzo nic nie dają. Jak będzie - to się oczywiście okaże.

195
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
C 229,7K

czary-mary

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Liga Narodów
Godzina: 10:05
Spotkanie: Niemcy - Argentyna
Typ: ARGENTYNA
Kurs: 2.38
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Argentyna zagra w pełnym składzie. Wąski skład mieli w poprzedni weekend. Do SKŁADU wracają Crer, Poglajen, Palacios, Loser. Sila rażenia rośnie niesamowicie. Jeżeli do tego dodamy gwiazdy światowej siatkówki jakimi są De Cecco, Sole, Conte to skald w tym momencie robi się bardzo groźny. Zdecydowanie lepsze zestawienie od Niemców, którzy w tej edycji grają bez liderów czyli mózgu zespołu Lucasa Kampy i bombardiera G.Grozera. Kurs na Argentynę sowity @2.38 w Fortunie jak najbardziej do gry

138
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1158
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis paryz
Godzina: 11
Spotkanie: Kwon-Seppi
Typ: over 38.5 gemow
Kurs: 2.02
Bukmacher: fortuna
Analiza: Podobni zawodnicy do siebie, kursy tez jednoznacznie nie wskazuja kto jest zdecydowanym faworytem. Wloch Seppi to zawodnik ktory raz potrafi zagrac swietny tenis a drugi raz totalnie nie radzi sobie z przeciętniakami. Po 1 rundzie wygral z Augerem. Kwon gral w przeszłości bodajze raz z Seppim i byl to wyrownany pojedynek. Jeden i drugi powinien oddac seta. Mecz o 11

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA French Open
Godzina: 11:00
Spotkanie: Sharma - Jabeur
Typ: Sharma
Kurs: 4.50
Bukmacher: LVBet

Analiza:

Jabeur bije zdecydowanie mocniej, ma lepszy bilans w tym roku, ale czy zdecydowanie powinna być aż taką faworytką w dzisiejszym meczu? Myśle, że nie. Na mące trzeba przede wszystkim biegać, a jak wiadomo Tunezyjka do zwinnych lisic nie należy, bliżej jej do potężnej krowy, która posyła bomby nierzadko idące poza kort i ten aspekt będzie tutaj kluczowy. Jeżeli Ons pomoże przeciwniczce wyrzucając sporo piłek, to mecz pójdzie w kierunku underdoga.
Sharma wygrała w kwietniu turniej w Charleston rozgrywany na amerykańskim clayu, gdzie w finale pokonała właśnie Jabeur w trzech setach. Byłem raczej pełen obaw sprawdzając jej matchup na pierwszą rundę tutaj w Paryżu, gdzie dostała rozpędzoną Bare Irine po kwalifikacjach, ale jednak Australijka zaimponowała mi i ograła Rumunkę 2-0 po niezłym display’u serwowania.

Jeśli Sharma będzie mobilna i dużo piłek bedzie wracać z jej strony na przeciwną część kortu, to Jabeur może w końcu się podpalić i psuć. Taki scenariusz pomoże Australijce w sprawieniu niespodzianki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
TENIS ATP Paryż French Open
Godzina 14.30 może ulec
Spotkanie Djokocic - Cuevas
Typ pierwszy set/mecz
DJOKOVIC/CUEVAS
KURS 29
Bukmacher williamhill
ANALIZA : Tu mam problem bo cokolwiek napiszę i tak mnie schejtują a że szukanie na siłę wysokiego kursie, a że Analiza pod Typ, a że jestem nies pełna rozumu itd.
Kurs 29 mówi wszystko o szansach merytorycznych tego typu bo szanse matematyczne są zawsze takie same beż względu kogo ustawimy po obu stronach siatki.
Zacznę od tego że jest to próba pobicia rekordu.Najwyższy kurs jaki trafiłem to 21 w meczu Djokovic Karłowic 2015.Był wystawiony w tym konkursie przegra 1go seta wygra mecz Karlovic.
O Novaku nic nie napisze bo po co ?a Pablo Cuevas - dla mnie najwybitniejszy zawodnik na MĄCZCE ostatniej dekady z Ameryki Łacińskiej , na cleyu stawiam go wyżej od del Potro i Schwarzmana.
PABLO MA 35 LAT wiele w swoim dorobku a z ciekawych sukcesów skalp Nadala na korcie ziemnym w Rio 2016.
Przegrał pierwszego seta wygrał mecz.
Pablo jest raczej daleki od tej dyspozycji w Rio 2016 ale dosc gładka wygrana z Posiłek w pierwszej rundzie to dobry omen.
CIEKAWA RZECZ ZE OBAJ PRZEZ TYLE LAT W TOURZE GRAJA DZISIAJ ZE SOBĄ PIERWSZY RAZ!
Tyle próba bicia rekordu a do poważniejszego zagrania obydwaj zawodnicy wygrają seta wydaje się dobrą opcją do zagrania kursy 3,5 .
OSTATNIA SPRAWA U REGULAMINOWEGO BUKMACHERA BETCLIC ZNOWU JEST COS NIE TAK
CUEVAS/CUEVAS 29 A DJOOWIC/CUEVAS 21.
WIEC PROSZE TO POTRAKTOWAC POZA KONKURSEM
W BET365 JEST NA TO 34 ALE JESTEM ZABANOWANY HAHAH

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Mordu 37,5K

Mordu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA French Open
Godzina: 12:30
Spotkanie: Aleksandrowa J. vs Krejcikova B
Typ: Wygra Aleksandrowa J.
Kurs: 2.26
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

French Open, 2. round, clay.Alexandrova Ekaterina vs Krejcikova Barbora,Myślę, że wygra Alexandrova Ekaterina. Oglądałem mecz Ekateriny Alexandrovy z Venus Williams(01.06.2021 17:05)i widziałem, że grała niezle forhendem,przy siatce dobrze grała.Dobrze grała przy serwisie. Techniczne zagrywki nawet Ekaterinie wychodziły.Może Venus Viliams Ekaterinie pozwoliła dobrze grać w tym meczu, i dlatego tak świetnie grała.Ale widziałem również tenis Ekateriny w innych meczach i gdy porównuje Ekaterine do Barbory to oczywiście, że wygra Ekaterina.Alexandrova Ekaterina gra na nawierzchni ziemnej od kwietnia i wygląda na porządnie przygotowaną.W kwietnie tego roku zdołała pokonać Bencic czy Muchove...Krejcikova Barbora na French Open pokonała Pliskova Kr. w trzech setach co można było przewidzieć.Turniej Strasbourg 2021 (France) został wygrany przez Krejcikove Barbore.W finale tego turnieju Barbora pokonała Cristee Soran.Finał odbył się 29.05.2021 r.NIewątpliwie Krejcikova Barbora ma formę.Ale nie sądzę, żeby mogła dzisiaj wygrać z tego względu, że Ekaterina Alexandrova ma po swojej stronie nawierzchnie na której według mnie powinna lepiej grać od rywalki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
K 15,6K

klakluki

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - mecz towarzyski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Belgia - Grecja
Typ: 2 (handicap +1.5)
Kurs:
1.75
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Belgia testuje się przed meczami na Euro. Niesamowicie bramkostrzelna drużyna, jednak czy mają zamiar się mordować na boisku i ryzykować ewentualne kontuzje? Mam nadzieję, że nie. Grecja dobrze broni i myślę, że schowają się za podwójną gardą i będą czekać na kontry. Na ostatnie 10 meczów tylko raz przegrała Grecja - 2:1, z Austrią. Oczywiście, większość z tych przeciwników to ogóry, ale np. wywieźli z Hiszpanii remis 1:1. Myślę, że styl ich gry sprzyja meczom z silniejszymi - kiedy to nie oni muszą grę kreować, a mogą skupić się na tym co robią najlepiej - kontrować. Jak ktoś lubi duże ryzyko to można pomyśleć nawet o x2. Ja preferuję bezpieczniejszą opcję, po całkiem niezłym kursie.

75
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +475
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Azja - Kwalifikacje MŚ
Godzina: 21:00
Spotkanie: Australia - Kuwejt
Typ: Australia AH-1.5
Kurs: 1.94
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Australia po 4 kolejkach ma komplet punktów no i dziś zagra z Kuwejtem,ale poraz kolejny w Kuwejcie,jednak wg mnie nie będzie miało to aż takiej wielkiej różnicy bo przecież Australia wygrała 3:0 właśnie z Kuwejtem na wyjeździe w 2019 roku, nawet jak Australia nie zagra dziś w pełnym składzie a wg mnie powinna bo przecież sezon w europie się skończył a liga australijska trwa tak więc nie ma przeciwwskazań do tego.
Kuwejt aktualnie na 2 miejscu z dorobkiem 10pkt w tej grupie,ale mają o jeden mecz rozegrany więcej od reprezentacji Australii. Niewątpliwie Australia to najlepsza drużyna w tej grupie - nie ma rywala bo pozostałe reprezentacje to nie ten poziom.. Australia strzeliła w tych 4 meczach aż 16 bramek i straciła zaledwie 1 gola w meczu z Chińskie Tajpej (1:7) co ciekawe to ta reprezentacja strzeliła zaledwie 2 bramki. Nawet jak Australia dziś straci bramkę w co wątpię to uważam,że jest w stanie strzelić 3 bramki i wygrać to spotkanie z handicapem azjatyckim -1.5. Kuwejt jak narazie stracił tylko 3 bramki.. właśnie w meczu z Australią.

94
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +609
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis French Open ATP
Godzina: 12:55
Spotkanie: Fritz - Koepfer
Typ: over 38.5 gemow
Kurs: 2.06
Bukmacher: etoto
Na moje oko to będzie mecz w którym bezie sporo gemow, Spotkanie dwóch bardzo walecznych zawodników którzy nie odpuszczają piłek. Obaj wygrali swoje 1 mecze 3:0 ale nie mieli specjalnie wymagających rywali. Uwazam że szanse na to że ten pojedynek skończy się po 3 setach są bliskie zera a skoro mamy ich zobaczyć więcej to warto zagrać na over gemowy. Być może będzie to nawet 5 setowe starcie ale ja wybrałem w miarę sensowna linie która mam nadzieję zawodnicy pokryją.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Narodów
Spotkanie: Brazylia - Francja
Typ: powyżej 182,5
Kurs:
1,90
Godz: 15:00
Bukmacher: STS

Brazylia po I fazie prowadzi w kompletem punktów, wygrali 3:0 z Argentyną i USA natomiast Kanadę ograli 3:1. Francuzi również komplet zwycięstw jednak punkt stracili z Niemcami 3:2 reszta wygrana za 3 punkty z Australią 3:1 i z Bułgarią 3:0. Francuzi większość zawodników już zagrało swój mecz, praktycznie w każdym meczu występował inny skład. Z Brazylią myślę, że Francuzi wyjdą najmocniejszym składem z N'gapeth, Boyer, Toniutti, Grebennikov zagrają.
W takim wypadku kurs na Brazylię około 1,4 jest mało opłacalny już wyższy był gdy grali z USA, którzy zagrali rezerwowym atakującym i przyjmującymi.
Myślę, ze obejrzymy znakomite spotkanie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Świata - Azja
Godzina: 18:45
Spotkanie: Zjednoczone Emiraty Arabskie - Malezja
Typ: (handicap 0:2) - 1
Kurs: 3.45

Bukmacher: STS
Analiza:

Dzisiaj rozgrywana będzie 7 kolejka kwalifikacji do Mistrzostw Świata w strefie Azji. Wybrałem spotkanie ZEA z Malezją i upatruję tutaj spokojnej, dosyć wysokiej wygranej gospodarzy. Już tłumaczę jak to wygląda.

Patrząc na tabelę nie wydaje się, żeby to spotkanie miało być takie gładkie. ZEA zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 6 punktów po 4 meczach. Odnieśli dwa zwycięstwa - 5:0 z Indonezją oraz 1:2 z Malezją na ich terenie. Potem nastąpiły dwie wyjazdowe porażki - 2:1 z Tajlandią oraz 1:0 z Wietnamem. Malezja natomiast znajduje się na 2 miejscu z 9 oczkami na swoim koncie, jednak ma ona jeno spotkanie rozegrane więcej. Odnieśli 3 zwycięstwa - dwa razy pokonali outsidera grupy, czyli Indonezję i raz pokonali Tajlandię. Ulegli jednak Wietnamowi oraz ZEA. Szybki wniosek - goście zawdzięczają wysoką pozycję w grupie dzięki dwóm spotkaniom z najsłabszą Tajlandią. Warto jednak zauważyć, że te mecze wcale nie były takie łatwe dla nich. W pierwszym wygrali 2:3 dzięki bramce w 96 minucie, natomiast drugi zakończył się wynikiem 2:0, jednak był dosyć wyrównany i kto wie jakby się potoczył, gdyby Indonezja wykorzystała rzut karny, który miała. Widać zatem, że ta ekipa nie odstaje jakoś mocno poziomem od tej najsłabszej drużyny w grupie. Emiraty natomiast pokonały Indonezję bardzo pewnie w bezpośrednim meczu, ponieważ aż 5:0. Goście nie mieli wtedy kompletnie nic do powiedzenia, a hat-trickiem popisał się najlepszy strzelec ZEA, czyli Ali Ahmed Makbout, który jest ostatnio w fantastycznej formie.

Trzeba jednak wziąć jedną rzecz pod uwagę, tamte mecze były rozgrywane pod koniec 2019 roku, także minął już szmat czasu. Są one pewnym wyznacznikiem, jednak już nie aż tak klarownym. Zatem czy reprezentacje się rozwinęły przez ten czas? Zjednoczone Emiraty Arabskie na pewno. W marcu 2019 roku zakontraktowano tam nowego selekcjonera - Berta van Marvijka - człowieka, który doprowadził chociażby Holandię do wicemistrzostwa świata w 2010 roku. Poza tym pracował on w takich klubach jak Feyenoord, Borussia Dortmund czy Hamburger SV. Do tego wprowadził Arabię Saudyjską na Mundial w 2018 roku, jednak nie było mu dane tej reprezentacji na nim poprowadzić, ponieważ federacja Arabii domagała się zmian w sztabie szkoleniowym, na które trener się nie zgodził i jeszcze tego samego dnia stracił pracę. Tak czy siak, widać że nie jest to trener z pierwszej łapanki. Został on jednak rzucony na głęboką wodę, ponieważ nie miał zbyt wiele czasu na przygotowanie reprezentacji do eliminacji, gdyż miał przed nimi do dyspozycji jedynie 2 mecze towarzyskie - z Dominikaną oraz Sri Lanką - oba wygrane wysoko. Jak było dalej to już opisałem. Jednak ważnym jest, że ten trener nadal jest zatrudniony i widać postęp w grze tej reprezentacji. Patrząc chociażby na spotkania towarzyskie dobyte w tym roku - remis 0:0 z jedną z lepszych drużyn w Azji, czyli Irakiem oraz dwa bardzo wysokie zwycięstwa. 0:6 z Indiami oraz 5:1 z Jordanią. Obie te reprezentacje są dużo mocniejsze od Malezji. W obu tych meczach hat-tricki ustrzelił wspomniany już przeze mnie Ali Ahmed Makbout, także widać, że jest naprawdę w dobrej formie.

Co do Malezji to ciężko się wypowiedzieć o czymkolwiek, ponieważ ta reprezentacja od części eliminacji z 2019 roku rozegrała tylko 1 spotkanie. I to kilka dni temu. Była to towarzyska porażka z Bahrajnem - 2:0. Bahrajn również uważam za słabszą ekipę od ZEA.

Do aspektów stricte piłkarskich można dorzucić to, że Emiraty mają kilku naturalizowanych zawodników, którzy zostali włączeni do kadry. Najlepszymi z nich są Fabio Lima z Brazylii, który w przeszłości grał głównie w zapleczu tamtejszej ekstraklasy, jednak zdarzył mu się również debiut na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Do tego jest Sebastian Tagliabue - naturalizowany zawodnik z Argentyny. I jeszcze jeden Brazylijczyk - Correa. Wszyscy Ci zawodnicy są z formacji ofensywnych, także jak widać dzisiejsi gospodarze mają czym straszyć.

Ostatnią rzeczą, która również może przemawiać za ZEA jest to, że od tej kolejki wszystkie mecze tej grupy będą rozgrywane właśnie w Emiratach. Niezależnie kto z kim będzie grał i kto ma by formalnie gospodarzem. Wszystkie mecze będą rozgrywane na stadionie w Dubaju. Także ZEA będzie cały czas u siebie i może spokojnie bez większych problemów przygotowywać się do kolejnych spotkań. Moim zdaniem przy takim złożeniu się okoliczności ta ekipa może jeszcze spokojnie powalczyć o awans z tej grupy. Spodziewam się dzisiaj spotkania do jednej bramki i spokojnego zwycięstwa gospodarzy. Handicap dosyć wysoki, jeżeli ktoś chce to może zagrać -1 zamiast -2.

245
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +704
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 16
Spotkanie: Federer - Cilic
Typ: Federer więcej asów
Kurs: 3,5
Bukmacher: betfan
Analiza:

Na początku wspomnę, że to ogromne value. Na innym bukmacherze kurs na to zdarzenie wynosi @2,0. Nie od dziś wiadomo, że gdy Roger jest w formie to serwuje wiele asów. Roger ma szybki, płaski, a co najważniejsze precyzyjny serwis. Cilic serwuje też bardzo dobrze z mniejszą precyzją niż Federer, ale z dużą siła i wysokim kickiem. W pierwszej rundzie obaj zaserwowali po 8 asów. W pojedynkach z Ciliciem to Roger w większości spotkań miał więcej asów. Dziś myślę, że również na to są duże szanse.

250
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +732
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom