>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 3.06.2021 (czwartek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 753K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja 1 liga Południe
Godzina 19:00
Spotkanie : Skovde AIK - Assyriska Turabdin IK
Typ : over 3,5 gola
Kurs : 1.80
Bukmacher : ETOTO

Gospodarze ostatnie 3 mecze to zero punktów co gorsze 1 bramka strzelona i aż 10 straconych , liczę jednak że nic nie może wiecznie trwać i ten mecz będzie takim na przełamanie tej fatalnej serii , goszczą dziś u siebie drużynę z którą jeszcze nie przegrali , co prawda rozegrali oni miedzy sobą zaledwie 4 mecze ale wszystkie padły łupem dzisiejszych gospodarze , w tych spotkaniach padało za zwyczaj sporo bramek , w poprzednim sezonie najpierw Skovde grało wyjazd i pokonali Assyriska Turabdin IK 4:0 w rewanżu u siebie wygrali 3:2 , obie drużyny w tym rozpoczętym sezonie po 9 meczach sporo już tych bramek stracili , Skovde bilans 10:15 natomiast goście 11:19 , liczę że gospodarze przełamią złą serię i poprawią skuteczność a i goście nie pozostaną dłużni , w ostatnim meczu Assyriska Turabdin IK zremisowała u siebie z IFK Malmo 3:3 , liczę na over 3.5 gola w tym spotkaniu !

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Turcja
Godzina: 16
Spotkanie: Efes : Fenerbache
Typ: Efes -19.5
Kurs: 4.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Efes to najlepsza drużyna w Europie i jest w mega formie i gazie. Zespół ten mentalnie zdobył szczyt i myślę, że dziś pokażą kto rządzi w Turcji. Sam osobiście złapałem Efes, jak byli poza Play off w Eurolidze. Nikt się nie spodziewał, że wygrają, a oni złapali wiatr w żagle i wygrali ligę. W Turcji nie mają sobie równych, a w meczach z lepszymi zespołami w Europie potrafili wygrywać różnica powyżej 20 PKT. Jest to finał, a Efes ma doświadczenie w takich meczach o stawkę. Ogląda się ich mecze z przyjemnością i dziś myślę, że również bardzo pewnie wygrają.

390
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +869
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Francja LNB
Godzina: 19:00
Spotkanie: Roanne Chorale - Monaco handicap [4,5 -0 ]
Typ:Roanne Chorale +4,5 pkt
Kurs: 4,00
Bukmacher : Etoto
Analiza: Gospodarze tego pojedynku koszykarze Roanne w tym meczu staną przed bardzo trudnym zadaniem ponieważ ich rywal koszykarze Monaco w tym sezonie rozgrywkowym grają bardzo dobrze zajmując teraz 1 miejsce w tabeli i mają aspiracje do walki o tytuł mistrzowski.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 22 mecze i 5 spotkań tylko przegrali. Roanne w tym sezonie rozgrywkowym gra bardzo słabo i czeka ich bardzo trudna walka o swoje utrzymanie się w lidze.Obecnie zajmują oni dalekie 16 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali oni 9 meczy i 20 pojedynków przegrali.Stawiam że na mecz z liderem zmobilizują się i powalczą nawet o zwycięstwo.

300
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +759
Specjalista_od_tenisa 11,9K

Specjalista_od_tenisa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rolland Garros
Godzina: 15:30
Spotkanie: Djokovic Novak - Cuevas Pablo
Typ: 2 handicap + 3.5 gemów pierwszy set
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


W bezpośrednich pojedynkach nikt nie prowadzi, bo o dziwo nigdy jeszcze nie grali ze sobą także jakieś niewiadome tym meczu są. Jak to w większości przypadków w tej fazie turnieju faworytem jest Djokovic. Urugwajczyk kiedyś TOP 20, aktualnie gdzieś pod koniec pierwszej setki. Na pewno jest to gracz utalentowany, grający najlepszy tenis właśnie na kortach ziemnych. Djokovic w Belgradzie nie imponował formą co nie oznacza, że tutaj będzie inaczej. Tracił tam gemy z o wiele słabszymi tenisistami jak Pablo. W Paryżu pierwszy mecz Djokovica zakończył się wynikem 6:2 6:4, 6:2. Ceuvas natomiast pokonał łatwo Poulie 6:3, 6:1, 6:3. Jeśli Urugwajczyk zaprezentuje się od razu z dobrej strony i nawet zostanie raz przełamany w pierwszym secie to typ powinien wejść. Moim zdaniem tak się stanie, bo doświadczenie Pablo jest naprawdę ogromne i nie jest to chłopiec do bicia.

96
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +830
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – MŚ
Godzinna: 15:15
Spotkanie: USA – Słowacja
Typ: over 5 azjan bramek
Kurs: 2.17
Bukmacher: fortuna
Analiza:


To już etp play-off i przegrany odpada, a więc nie ma już kalkulacji, odpuszczania czy grania na półgwizdka tutaj idą wszystkie siły i to co najlepsze dlatego spodziewam się bramek bo obie reprezentacje mają sporo do zaoferowania w ofensywnym hokeju. USA jest tutaj faworytem, bardzo spokojnie przeszli rundę pierwszą przegrywają tylko na otwarcie z Finlandią a później moim zdaniem grali raczej spokojnie, kontrolując sytuację w wielu spotkaniach, mam wrażenie że więcej spotkań zagrali naprawdę oszczędnie ale dziś będzie inaczej. Słowacy tak pewnie nie wyglądali w grupie, grali mocno nierówno potrafiąc ogrywać Rosjan 3:1, by dostać za chwilę od Szwajcarów 8:1. Mocnym punktem na pewno nie jest defensywa a też kar potrafią sporo łapać w tym turnieju.

117
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +803
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Rolland Garros
Godzina: 16:00
Spotkanie: Cilic - Federer
Typ: Federer powyżej 19.5 gemów w meczu
Kurs: 1.81
Bukmacher: fortuna


Choć Roger jest teoretycznie faworytem spotkania, kursy 1.35 na jego wygraną to jakiś żart. Szwajcar pierwszą rundę przeszedł bez straty seta tylko i wyłącznie dlatego, bo Istomin zagrał słaby mecz i robił masę błędów, czego niestety nie zobaczycie na powtórkach RG, które wklejają tylko świetne akcje, kto jednak oglądał mecz wie o czym mówie. Federer miał długą przerwę i to naprawdę widać, sporo nieudanych zagrań, także kilka błędów, których kiedyś nie popełniał. Po wyniku tego nie widać, ale tak jak mówię to kwestia tego że dostał w 1 rundzie Istomina, który kopie się w chellkach o wygrane, a tu przyszło grać z takim nazwiskiem na szlemie. Cilic bardzo pewnie przeszedł Rindera 3-0, który na mące wykręcał ciekawe wyniki z dobrymi nazwiskami przed turniejem. Chorwat wydaje mi się jest zmotywowany, kto z resztą się nie motywuje na mecze z takimi rywalami, tam walka jest do ostatniej piłki. Serwis powinien chodzić, Federer dzisiaj ma dużo trudniejsze zadanie niż w poprzedniej rundzie, może tu być zaskoczenie. Na ziemnej grali co prawa ostatnio 10 lat temu 2-setówkę, ale na twardej i trawie bilans ciekawy, Chorwat przeważnie seta urywał, a nawet raz wygrał na US Open 3-0. Na mączce wydaje się to jeszcze bardziej realne. Spodziewam się tu dziś 4/5 setów, myślę że Chorwat na pewno urwie secika, typ o tyle fajnie że 3-0 dla Rogera i 2 tb pokryje też linię, jednak kurs mamy wysoki a nie musimy typować kto wygra, ponieważ tutaj może być dziś wielkie zaskoczenie, Roger musi zagrać dużo lepiej niż 3 dni temu jeśli chce przejść dalej, ta masówka na kurs 1.35 może się źle skończyć. Mecz 50/50, może z lekkim wskazaniem na Szwajcara, ale kurs 3.50 na Cilica są moim zdaniem mocno value. Alternatywnie polecam set Cilica po kursie 1.48 lub over 32.5 gemów w meczu po kursie 1.46.

81
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +725
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA French Open
Godzina: 17:55
Spotkanie: Iga Swiatek - Rebecca Peterson
Typ:Sety handikap Peterson + 1,5
Kurs:5
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Przyznaje ze typ zyczeniowy i zadna pewnosc, ale dwa cznniki, a moze trzy na to wskazuja ze w koncu straci Iga seta. Po pierwsze, moze bezposrednio nie chodzi o ten mecz, ale juz pelno bylo pryzpadkow na tym turnieju, ze murowany kandydat seta tracil: Pegula, Ruud w poniedzialek, Cechinato, Berretini, Stephens wtorek, Carreno Busta wczoraj, czy nawet Medwiediew, alewszystkie powyzsze przypadki oprocz Medwedewa to kursy ponizej 1,1. Do tego bylo kilka meczow, gdzie zawodnicy skazyywani na pozarcie byliblisko wygrania seta, nawet w pierwszej rundzie Iga miala goraco w drugim secie.

Jak widac turniej sprzyja odwaznym, bezkompromisowym zawodnikm, nie ma sie czego bac, trzeba pojsc na wybory cytujac klasyka ;)

No a po drugie nawierzchnia jest dosc szybka, jak zawodnik nie jest totalnym łomotem to dowiezie przynajmniej do taja, gdzie szanse sie znacznie wyrownuja.

Drugim powodem sa meczarnie Igi w drugim secie pojedynku z przyjaciolka. Dzis rywalka wyzsza, lepsza, wcale nie ugodowa. Zdaja sie mamy juz bardzo dluga serie wygranych na FO bez straty seta, gdzies w koncu przyjdzie kryska, nie ujmujac ale z calym szacunkiem zeszloroczny trniej to polowa zawodniczek odpuscila i ie przyjechala, a obrona tytulu udala sie tylko Justine Henin w tym stuleciu, a wiec praktycznie 20 lat temu.

Niech tam Iga nawet wygra, ale 2-1 po przegraniu pierwszego seta, to zreszta powinno wzmocnic mental i nastawic ja bojowo pod trudniejsze zawodniczki

Iga - Rebecca 2-1

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ME U21
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia U21 - Niemcy U21
Typ: remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: Betclic
Analiza: Bardzo fajne te mistrzostwa... Wyrównane z dogrywka... Fajnie się to ogląda. Poziom również przyjemny, można zobaczyć sporo ciekawych akcji. Holandia trochę mnie zaskoczyła bo jednak w kolejnej rundzie widziałem Francuzów ale taka jest piłka. Dzisiaj mam wrażenie że znowu zobaczymy bardzo wyrównane zawody. Szkoła niemiecka czy holenderska to zdecydowane top jeśli chodzi o obecną piłkę. Nie sądzę żeby któraś z ekip zdominowała mecz. Wydaje mi się że bardzo prawdopodobna jest dogrywka a może nawet rzuty karne.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Żużel - Anglia, Premiership
Godzina: 20.30
Spotkanie: Sheffield Tigers - Wolverhampton Wolves
Typ: Sheffield Tigers
Kurs: 2.56
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mocno zaskakujący kurs, jak dla mnie. Choć liga angielska nie jest moją ulubioną to typowałem tu raczej na bardziej wyrównany układ. W tym roku wziąłem się porządniej za Premiership, bo przyznam co roku te rozgrywki sprawiają mi nie lada problemy. Teraz jednak ma być inaczej i od samego startu nastawiam się na zysk .
Co do meczu. Stawiam na Sheffield z najprostszych powodów. Po pierwsze własny tor, a pod drugie minimalnie według mnie lepszy skład u Tygrysów. Dzisiejsi gospodarze póki co dwie wyjazdowe porażki, choć ta z Belle nieznaczna. Wilki dwie wygrane i to dość pewne, dziś jednak przyjeżdżają do drużyny, gdzie żużla nie było od dwóch lat i wszyscy w Sheffield naprawdę są przed tym starciem mocno naładowani. Nie patrzę tu w ogóle na pierwsze mecze obu ekip, bo myślę, że dziś nie będzie to miało wielkiego znaczenia, a wynik może być nierozstrzygnięty do ostatniego biegu.
Przejdźmy do składów osobowych. Dla polskich kibiców najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem może być Troy Batchelor, były jeździec rybnickiego ROWu, który jednak w Ekstralidze wielkiej kariery nie zrobił i skupił się na jeździe na Wyspach. Póki co jednak słabo mu to idzie, bo w dwóch meczach obecnego sezonu zdobył zaledwie 7 oczek. Dziś powinien przywieźć spokojnie tyle punktów, co w dwóch meczach do tej pory. Najgroźniejszy u gości zdecydowanie Sam Masters, który póki co zamiata Premiership.
Piszę o Troyu, a zapomniałem o Jacku Holderze, zawodniku gorzowskiej Stali, który zawsze lubił jazdę w Anglii i od lat specyficzne brytyjskie tory bardzo mu odpowiadają. Wydaje się, że obecnie to on jest najjaśniejszym punktem Tygrysów i nie ma wątpliwości, że bez jego wygranych biegów gospodarze dziś nie mają, co marzyć o wygranej.
Poza tym stawiam, że nieźle zapunktuje Ellis na którego jest wystawiona niezła linia. Poza wymienionymi zawodnikami składy dość równe. Jacky na poziomie Mastersa, do tego podrażniony Batchelor i Ellis, który nie jechał z Belle.
Myślę, że patrząc na kursy może być dziś niespodzianka, choć dla mnie wygrana gospodarzy takową niekoniecznie będzie.

156
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +577
couchpotato 45,8K

couchpotato

Couch Potato
Dyscyplina : Piłka nożna / Islandia - Inkasso-deildin
Godzina 21:15
Spotkanie : Grindavik - Selfoss
Typ : Selfoss
Kurs : 3.70
Bukmacher : STS

Kursy już trochę spadły, bo gospodarze w kwarantannie a goście sportowo nie są bez szans. Wyciągnęli w 10 min wynik z 0x3 w poprzedniej rundzie, wiec jest potencjał. Dużo tracą, to fakt, ale gospodarze w indolencji karowej nie powinni byc az tak grozni. Różnice w tabeli niewielkie, jak to na początku, ale tez goście to niedawny material na ichniejszą ekstraklasę, więc punkty trzeba ciułać. Value.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom