>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.05.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
maer 230,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwajcaria ( Super League )
Spotkanie: FC St. Gallen - FC Sion
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 03.05.2015
Godzina: 13.45
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam na 31 kolejkę ligową szwajcarskiej Super League.
W mieście Sankt Gallen na tamtejszym AFG Arena mogącym pomieścić prawie 20 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Fussballclub St. Gallen założonym w 1879 roku o barwach zielono-białych a w gości z miasta Sion przyjedzie drużyna założona w roku 1909 o barwach czerwono-białych a mianowicie Football Club de Sion.
FC St. Gallen rozegrał w tym sezonie ligowym 30 spotkań zdobywając w nich 41 punktów co daje obecnie 5 lokatę w szwajcarskiej Super League, bilans bramek 46-53 a FC Sion zdobył 32 oczka w swoich 30 meczach i zajmuje 8 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 35-43.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 6-6-3 czyli 24 oczka w swoich 15 meczach, bilans bramkowy na swoim AFG Arena 25-21 a goście w delegacjach 3-4-8 czyli 13 punktów w swoich 15 spotkaniach, bilans bramkowy na wyjazdach 13-20.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż gospodarze mają szansę na awans do europejskich kwalifikacji a goście nie sa jeszcze w stu procentach utrzymani na kolejny sezon na tym szczeblu rozgrywek.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Fussballclub St. Gallen w tym sezonie ligowym gra nieźle i to na swoim terenie zdobywa więcej punktów i z gośćmi z miasta Sion na ostatnie 18 potyczek o ligowe oczka na swoim terenie wygrał aż 12 razy a Football Club de Sion w tym sezonie ligowym gra średnio i na wyjazdach słabo i poza tym w mieście Sankt Gallen gra im się bardzo ciężko i moim komplet 3 oczek pozostanie na AFG Arena.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 0

zagumny5

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League - Rosja
Godzina:15:00
Spotkanie: Amkar Perm - Lokomotiv Moskwa
Typ: 1 DNB
Kurs: 2.24
Bukmacher: Gamebookers
Zapraszam do rosyjskiej Premier League , gdzie miejscowy Amkar Perm będzie podejmować Lokomotiv Moskwa.Gospodarze znajdują się na miejscu 15 ( spadkowym ) ,a Lokomotiv na miejscu 7. Postaram się wskazać dlaczego jutro to gospodarze ten mecz wygrają.
Amkar ostatnio notuje świetne wyniki i już tylko 2 pkt dzielą go od bezpiecznej 12 pozycji w lidze.4 ostatnie mecze to 3 zwycięstwa i jedna porażka.
Amkar ostatnio pokonał u siebie CSKA Moskwa , Dynamo Moskwa i Terek Grozny , więc drużyny dużo wyżej notowane. Goście natomiast 3 porażki z rzędu i nic nie zapowiada ,żeby jutro mieli się przełamać w Permie.
Od kilku kolejek nie gra ich najlepszy obrońca Durica, po ostatnim meczu z Krasnodarem wypadł defensywny pomocnik Sheshukov oraz pauzować będzie filar obrony Roman Shishkin.
Wątpliwy jest występ napastnika Oumar Niasse ( 3 bramki , 1 asysta ) , oraz kolejnego fundamentu obrony Corluki i Tarasa Mykhalyka. Jeśli potwierdziły by się informacje odnośnie Corluki to z defensywy Lokomotivu zostały by strzępy.
Lokomotiv słynie w lidze z najlepszej defensywy po Zenicie.
W dodatku strzelają mało bramek.
Jedziemy dalej , Lokomotiv ma w nogach 120 minut meczu w pucharze z Gazovikiem Orenburg gdzie grał podstawowym składem. Wygrali go dopiero w karnych ( meczy odbył się 29 kwietnia ).
Dla bardziej odważnych proponuję czysty win ????
Mam nadzieję,że typ wejdzie :spokodfhgfh:
ZWROT
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Estoril 2015 (Portugalia)
Godzina: 16:30
Spotkanie: Kyrgios Nick - Gasquet Richard
Typ: 1 handicap +3.0 gemów
Kurs: 1.84
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Jeśli deszcz nie przeszkodzi to mniej więcej o godzinie 16:30 powinien rozpocząć się finał Millennium Estoril Open z pulą nagród 494,310 Euro, finalista dopisze do swojego konta ponad 42 tysiące waluty Europejskiej oraz 150 punktów do rankingu ATP a zwycięzca 80 tysięcy Euro plus 250 punktów rankingowych. Wczoraj na live udało mi się złapać Gasqueta po 3.50 gdzie przegrał pierwszego seta lecz wyciągnął cały mecz a dzisiaj na &quot;dzień dobry&quot; już jestem przeciwko niemu. Najpierw napisze o faworycie bukmacherów czyli Richard Gasquet obecnie na 28 pozycji ATP a w jego najlepszym osiągnięciem była 7 lokata ale było to w 2008 roku. W sezonie 2014 przez długi czas był w TOP 10-15 ale przez kontuzje stracił w tej statystyce. W tym turnieju Francuz gra 7 raz i to własnie dzisiejszy finał jest jego najlepszym osiągnięciem ponieważ nie udawało mu się w przeszłości przechodzić trzecich rund. W obecnym sezonie 2015 Gasquet również musiał dwukrotnie robić sobie przerwy ze względy na kontuzję grzbietu. Jego problemy zaczęły się w pierwszej rundzie Dubai Open 26.02 gdzie w ćwierćfinale po przegranym pierwszym secie z Federerem 6:1 poddał mecz a wyglądało to przez cały set na totalną bezradność czysto tenisową.
Także przez ten uraz stracił 18 dni oraz później w swoim pierwszym meczu Indian Wells gdzie przegrywał z Berrerem 7:6, 4:6, 3:1 odnowiła się kontuzja pleców i od tamtego czasu aż do Estori nie występował w żadnych turniejach ( a było gdzie grać) i stracił 44 dni. Czyli przez jego kręgosłup wiele turniejów mu przepadło. Pomijając jego urazy to sezon ma w kratkę raczej z tendencją malejącą niż rosnącą. Richard wygrał jedynie turniej w Montpellier na hali po kreczu Janowicza także dostał tytuł za półfinał z Monfilsem gdzie ograł go 6:4, 6:3 i to właśnie jedyny TOPOWY rywal jakiego pokonał w tym roku. Tutaj na Portugalskiej ziemi pokonał kolejno: Matosevica 7:6, 6:1-&gt; gdzie w pierwszym secie nieco się napocił z Marinko który nie bardzo potrafi grać na clayu a kangur nie wykorzystał dwóch setówek, de Scheppera który na mączce czuje się bardzo źle a jak serwis mu nie siedzi to nie ma nic do zaprezentowania, Almagro 6:1, 7:6 który również wrócił po kontuzji w tym roku i nie jest w swoim rytmie. No i wczoraj w półfinale pokonał kolejnego Hiszpana, Guillermo Garcia-Lopeza 3:6, 6:2, 7:6 i to jest dobry wynik.
Pokonanie &quot;GGL&quot; na pewno może uskrzydlić Francuza ponieważ Hiszpan w ostatnim czasie prezentuje dobrą formę ponieważ wygrał turniej w Bukareszcie no i tutaj zanotował półfinał. Oglądałem ten mecz naturalnie i mam wiele zastrzeżeń do gry reprezentanta Francji. W pierwszym secie Gasquet do stanu 3:3 grał bardzo dobrze trzymał pewnie swoje podanie, przeciwnik również grał solidnie. Lecz kiedy serwował na 4:3 zaczął się jego dołek ponieważ stracił raz podanie, później &quot;GGL&quot; wygrał swój serwis do zera i na dodatek połamał raz jeszcze Ryśka do zera. Stracił wtedy Francuz 4 gemy z rzędu oraz aby tego było mało przegrał 13 albo 14 punktów z rzędu. Na moje oko wyglądało to tak, że po pierwszym przełamaniu nie chciało mu się już walczyć...ale raczej jego bezsensowne błędy to w siatkę to w korytarze deblowe zrobiły swoje. Hiszpan grał dobrze ale nie prezentował tak boskiego tenisa aby Gasquet nie miał nic do powiedzenia. Także ta zapaść mnie bardzo zirytowała ale później Rysiek wziął się w garść ponieważ gładko ogarnął drugiego seta, ograniczył proste błędy i wynik jak najbardziej zasłużony.
Ale to nie był koniec kłopotów Francuza ponieważ w decydującym secie serwował przy 5:4 i przełamał się do zera ponownie. Ogólnie poszczęściło się starszemu z finalistów ponieważ &quot;GGL&quot; miał w nogach trudy turniejowe i do wielu piłek już nie dobiegał z wyczerpania. Także moim zdaniem 28 rakieta świata nie jest bitym faworytem w tym finale. Przytoczę jeszcze statystyki serwisowe trójkolorowego z całego turnieju: zaserwował 13 asów serwisowych oraz popełnił 6 podwójnych błędów serwisowych...3 asy na mecz to bardzo kiepskie osiągnięcie. To teraz przejdę do tego drugiego....Nick Kyrgios wielka nadzieja Australijskiego tenisa ponieważ Hewwit kończy na 99.9% karierę podczas Australian Open w 2016 roku także na chwilę obecną tylko on może coś osiągnąć z tego kraju ponieważ Kokkinakis czy Groth to nie to....
Obecnie na 46 pozycji ATP a był już 34 lecz jeśli niczego nie spartaczy to niebawem zawita do TOP 20 a z czasem będzie w TOP 10. Nie będę pisał, że Nick był bardzo utalentowanym juniorem, osiągnął wiele w wielkich szlemach juniorskich ponieważ teraz walczy już na profesjonalnym poziomie. Na początku 2014 roku był 180 rakietą świata także zrobił ogromny postęp w swojej grze. Sezon 2015 może zaliczyć do bardzo udanych ponieważ tak naprawdę miał tylko jedną może dwie wtopy ale o tym za chwilę. Na początku roku przegrał z Janowiczem na swojej ziemi w Sydney 6:1, 6:7, 7:6...początek roku i nawet najlepszym zdarzają się nie takie porażki tym bardziej, że Janowicz nie jest jakimś słabiakiem. Podczas Australian Open zanotował swój życiowy sukces na tym kontynencie ponieważ doszedł do ćwierćfinału odpadając dopiero z Murrayem. Tutaj warto wstawić porównanie ponieważ Kyrgios jak i Gasquet dotarli najdalej do IV AO a dzieli ich sporo doświadczenia jak i lat.
Później w Indian Wells przegrał w trzech setach z Dimitrovem także taki wynik nie jest plamą na jego honorze. Kilka dni temu w Barcelonie przegrał 2:6, 5:7, 6:7 z Ymerem i ten wynik mnie zmartwił najbardziej ponieważ Szwed mimo, że robi coraz większe WOW w tenisowym świecie nie jest kimś szczególnym. Tym bardziej, że Nick nie wykorzystał tam dwóch meczówek i w 3 secie miał wiele szans na przełamanie a suma summarum przegrał mecz. Nie było transmisji do tego spotkania ale można to wytłumaczyć pierwszym oficjalnym meczem na korcie ziemnym. Także podsumowując to wszystko więcej plusów jak minusów. Dla Kyrgiosa będzie to pierwszy finał turnieju ATP lecz raczej nie obawiałbym się o jego nerwy ponieważ nie raz pokazywał, że potrafi trzymać je na wodzy. W tym turnieju mimo wszystko na pewno miał łatwiejszą przeprawę niż przeciwnik ale pokonał Ramos-Vinolasa, Krajinovica, Haase Robina oraz wczoraj Pablo Carreno-Bustę czyli pokonał czterech przeciwników dla których mączka jest najlepsza do grania.
Oglądałem mecz Nicka z Pablo gdzie w pierwszym secie dominował przy swoich gemach serwisowych i tak naprawdę miał jeden moment zawahania gdzie Hiszpan to wykorzystał bo w drugim a tym bardziej trzecim secie Kyrgios zagrał koncertowo. Najważniejsze w grze Australijczyka jest podanie, jeśli ten element mu siedzi to trudno go przełamać nawet na wolnej nawierzchni. Kiedy dołączy to z piekielnym forhendem to przeciwnicy nie mają wiele do powiedzenia. Niestety wychodzi wiele braków spowodowanych brakiem ogrania na kortach ziemnych w poruszaniu się no i bekhend który jest grany bardzo dobrze, średnio albo bardzo źle. W bekhendzie nie jest tak regularny jak przy forhendzie ale nie raz też ukąsił przeciwników skrótami. Kyrgios powinien być groźnym przeciwnikiem dla bardzo faworyzowanego Gasqueta. Przytoczę teraz statystyki serwisowe Nicka: 43 asy i 11 podwójnych błędów jeśli się nie mylę. Także dysproporcja na serwisie była i będzie kolosalna, jeśli Nick będzie serwował jak dotychczas to Francuzowi trudno będzie o przełamanie.
Bardzo prawdopodobnie będzie tak, że Gasquet będzie chciał wydłużać wymiany ponieważ w takiej strategii jest lepszy a Nick będzie chciał grać na kilka strzałów. Ciekawy jestem czy wygra niespełniona nadzieja Francuskiego tenisa czy wielka nadzieja Australijskiego tenisa????? Tym bardziej, że Panowie grali ze sobą dwa razy w 2014 roku gdzie najpierw w rozgrywkach Devis Cupu wygrał Rysiek 3:0 a na Wimbledonie Kyrgios 3:2 (10:8 w ostatnim gdzie Nick obronił 9 piłek meczowych). Z jednej strony Gaaquet będzie chciał rewanżu a z drugiej Kyrgios na pewno tanio skóry nie sprzeda. Tym bardziej, że sam Rysiek ma wielki szacunek i dla rywala i nastawia się na bój mówiąc &quot;Kyrgios jest przyszłością tego sportu i będzie wysoko notowany w rankingu ATP. To trudny przeciwnik. Myślę, że na mączce mam z nim większe szanse, ale on jest bardzo dobrym tenisistą i świetnie serwuje - powiedział tenisista &quot;. Stawiam tutaj na handicap gemowy w stronę Australijczyka ponieważ moim zdaniem to najbezpieczniejsza opcja z dobrym kursem i kibicować będę oczywiście do końca Kyrgiosowi!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zerowiec1 22

zerowiec1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, BPL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Tottenham - Manchester City
Typ: Over 3,5
Kurs: 2,34
Bukmacher: Bah
Analiza:
Na niedziele wybrałem hit kolejki BPL. Koguty u siebie będą podejmować Obywateli. Myślę, że gospodarze będą bardziej zmotywowani i spróbują jeszcze powalczyć o piątą, być może czwartą lokatę (jeżeli Diabły zamierzają do końca sezonu nie trafić już do siatki rywala, to jest to wysoce prawdopodobne...), która da im odpowiednio miejsce w LE bądź LM.
Natomiast tytuł jest już w rękach Chelsea, a City raczej nie wypadnie z TOP FOUR, więc być może nastąpi u nich podobne rozprężenie jak u sąsiadów z czerwonej części Manchesteru, którzy wyraźnie spuścili z tonu. Z drugiej strony goście to obecny mistrz Anglii i nie odpuszczają żadnego meczu.
Typ powyżej 3,5 wydaje się rozsądny, biorąc pod uwagę ostatnie 4 spotkania, gdzie udało się pokryć tę linię, oraz fakt, że City zagra w sporym osłabieniu. Nie wystąpi Y.Toure (bez którego City w tym roku odnotowuje fatalne statystyki) i dodatkowo na murawę wybiegnie mocno przemeblowana defensywa. Kolarov nie miał w tym sezonie zbyt wielu okazji do gry, Mangala to jeszcze młodziutki piłkarz, któremu przytrafiają się błędy, a Demichelis ma już swoje lata i odstaje prędkością i dynamiką (choć niczego mu nie ujmuję, bo ciągle gra na przyzwoitym poziomie: dysponuje dużym doświadczeniem i dobrze czyta gra). Niemniej uważam, że Hart będzie miał dużo roboty. City również powinno trafić do bramki, tym bardziej, że nie będzie strzegł jej Hugo Loris.
Dodatkowym smaczkiem będzie pojedynek: Kane-Aguero. Obaj piłkarze walczą o statuetkę dla najlepszego strzelca i będą szukać swoich szans również w tym starciu. Oczekuję szybkiego tempa, wielu bramek i emocji na miarę tych z meczu Sevilla - Real.
Poza tym sezon wkracza już w decydującą fazę. Drużyna grają otwarty futbol, nie chowają się za podwójną gardą, bo nie mają już nic do stracenia.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Francja
Spotkanie Monaco-Toulousa
Typ: Monaco wygra dokładnie 2 bramkami
Kurs 4.60
Buk Unibet
Godz: 17:00
Analiza: Witam, na dzień dzisiejszy postanowiłem zagrać spotkanie we Francuskiej ekstraklasie piłkarskiej w której Monaco na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Toulousy. Zdecydowanym faworytem moim jak i bukmacherów przed pierwszym gwizdkiem sędziego jest ekipa gospodarzy tego spotkania, która w chwili obecnej jest znacznie wyżej w ligowej klasyfikacji i walczy o udział w przyszłorocznych kwalifikacjach do ligi mistrzów . Goście borykają się gdzieś w dolnych rejonach tabeli , nie jest powiedziane że mają zapewnione utrzymanie w obecnym sezonie,ale ich sytuacja nie jest w tej chwili najgorsza. Monaco, na swoim stadionie w poprzednich 4 spotkaniach zanotowało 4 kolejne remisy jezeli doliczymy jeszcze ten w lidze mistrzów z Juve, goscie natomiast w wyjazdowych spotkaniach przez 17 spotkań zdołali ugrać zaledwie 12 punktów notując 4 wygrane, nie mam żadnych wątpliwości kto w tym spotkaniu bedzie dyktował warunki, poprzednie spotkania pokazuję że Toulousa bardzo leży monaco i gospodarze w 12 meczach na tym boisku 7 razy wygrywali , 2 raży przegrali i 3 razy dzielili się punktami, tutaj według mnie Monaco stać na handicap postawię na dokładny wynik 2:0.
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hawks - Wizards
Typ: Wizards +6.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Ze względu na to, że wczoraj nie zdążyłem stawić dwóch głównych typów nocy Mayweather oraz Clippers, to trzeba wybrać inny typ. Wybieram Wizards. Dlaczego? Powód jest prosty, są lepszą drużyną. W starciu z Raptors pokazali, że mają ogromny potencjał i ich celem jest finał ligi, a nawet jej wygranie. Hawks zaczęli niemrawo i nie dużo brakowało, aby to ósma drużyna ligi przyprawiła fanów o sensację. Hawks po prostu słabo weszli w ten turniej, jeśli rzeczywiście zasługują na miano pierwszej drużyny konferencji wschodniej, to pokażą to w dzisiejszym meczu. Szczerze mówiąc spodziewam się łatwego zwycięstwa Wizards, ale na wszelki wypadek wolę podeprzeć to handicapem. Polecam!!!
✅75
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, MŚ, Kanada - Niemcy
Godzina: 16:15
Spotkanie: Kanada - Niemcy
Typ: over 6.5
Kurs: 2.33
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzień mistrzostw nr 3. Kanadyjczycy wracają na lód po rozjechaniu Łotwy 6:1 oraz dniu przerwy. Niemcy dzień wcześniej wygrali ważny pojedynek ze swoimi rywalami w walce o utrzymanie - Francuzami (1:2).
Na ten turniej Kanada przyjechała z ogromnymi nadziejami na tytuł. Większość ważnych zawodników dostała zwolnienia ze swoich klubów (wszyscy NHL) i bynajmniej nie przyjechali do Europy na wakacje. Pokazał to ich pierwszy mecz, że mimo iż dopiero zakończyli rozgrywki w lidze w każdym spotkaniu będą gryźć lód. W pierwszym meczu zagrali bardzo ofensywnie i jestem przekonany, że dziś też tak będzie. Pięć - sześć bramek jest spokojnie w ich zasięgu. Nazwiska takie jak Crosby, Seguin i Giroux mówią same za siebie, tym bardziej tego pierwszego - najmłodszego w historii MŚ zwycięzcę klasyfikacji kanadyjskiej (2006 rok, 18 lat, 8 bramek, 8 asyst). Tegoroczne Mistrzostwa będą dla niego dopiero drugimi w karierze.
Ostatnie mecze Niemców również pokazały, że ofensywa nie jest dla nich zagadką. W 4 z ostatnich 5 meczów towarzyskich przed turniejem strzelali co najmniej 3 bramki. Myślę, że mocnym Kanadyjczykom są w stanie strzelić co najmniej jedną dokładając swoją cegiełkę to overa 6.5 ????
✅133
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, FA Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Tottenham Londyn - Manchester City
Typ: 1
Kurs: 3.60
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Wczoraj Manchester United przegrał 3 mecz z rzędu, po porażkach z Chelsea i Evertonem tym razem przegrał u siebie z West Bromem. Jest to wynik korzystny zarówno dla Tottenhamu jak i Manchesteru City, które dziś zmierzą się ze sobą na White Hart Lane. Dla Obywateli ponieważ MU wciąż ma szansę zając 2.miejsce w ligowej tabeli, natomiast dla Tottenhamu jest to okazja by dziś nieco odrobić punktów do &quot;Czerwonych Diabłów&quot; - w przypadku zwycięstwa ich strat zmniejszy się do 4 oczek na 3 kolejki przed końcem i znów zacznie się spoglądanie na 4.miejsce w ligowej tabeli.
Faworytem tego spotkania według bukmacherów jest jednak drużyna City z czym ja osobiście mam duże wątpliwości. Podopieczni Manuela Pellegriniego grają ostatnio po prostu słabo (już słychać głosy by latem nastąpiła zmiana na stanowisku menadżera The Citizens - i taka zapewne nastąpi). Ostatnio co prawda wygrali 2 mecze z West Hamem i Aston Villa ale nie były to porywające spotkania i były to spotkania domowe. Na wyjazdach The Citizens ostatnio jednak w ogóle nie idzie, 4 ostatnie wyjazdy to bowiem 4 porażki : 1:2 z Liverpoolem, 0:1 z Burnley, 1:2 z Crystal Palace i 2:4 z Manchesterem United. Jak więc widzimy przegrywali i z tymi mocniejszymi drużynami jak i tymi słabszymi, myślę, że dziś Tottenham grając u siebie będzie wstanie pokusić się o 3 punkty. Tym bardziej, że w tym sezonie u siebie potrafili pokonać już drużyny teoretycznie mocniejszy od siebie tj. Chelsea 5:3, Arsenal 2:1, zremisowali również z Manchester Utd. (0-0) i jedynie z Liverpoolem przegrali 0:3. To pokazuje, że podopieczni Mauricio Pochettino są wstanie rozegrać naprawdę dobre zawody z tymi lepszymi od siebie i przy wsparciu swoich kibiców nawet z nimi wygrać. Myślę, że taki scenariusz jest dziś możliwy, bo jak już wspomniałem wcześniej Man.City w ostatnich tygodniach nie gra rewelacyjnej piłki, a na wyjazdach po prostu się męczy.
Dla Tottenhamu ewentualne zwycięstwo dziś miałoby na pewno słodki smak bowiem w ostatnich spotkaniach z City przegrywali i to wyraźnie. W poprzednim sezonie The Citizens wygrywali 6:0 i 5:1, natomiast w tym 4:1. A przecież w przeszłości Tottenham naprawdę dobrze sobie radził w meczach z City i to szczególnie przed własną publicznością, dość powiedzieć, że w sezonach 2004/05 - 2009/10 zanotował 6 kolejnych zwycięstw ligowych nad Obywatelami.
W dniu dzisiejszym w ekipie gospodarzy nie zagrają Walker i Davies, po stronie gości natomiast nieobecni to Jovetić, Kompany, Toure i Clichy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? CHALLENGER - SINGIEL: Taipei (Tajwan), twarda (w hali) - Finał
Godzina: 10:00
Spotkanie: Kravchuk K. - Groth S.
Typ: 0:2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Moim zdaniem najlepsza perełka na dziś w tenisie. Groth przez turniej w Tajwanie idzie jak burza, nie stracił nawet seta w drodze do finału. Kravchuk natomiast miał jeden mecz, ale i musiał trzy sety dodatkowe w sumie rozgrywać.
Ranking graczy ATP wygląda następująco: 167 Kravchuk i 85 Groth.
Groth ma mocnego serwisa i naprawdę zawsze zależy mu na wygranej. Widziałem wielokrotnie jego pojedynki i jestem przekonamy, że dziś sobie poradzi bez problemu i również pokaże, że jest dobrym graczem. Jeśli chodzi o Konstantego to uważam, że przeciwko Samowi niestety jest spisany na straty i bardzo wątpię, aby dał radę takiemu graczowi urwać seta, a nawet zagrozić tie breakiem. Moim zdaniem warto pograć taki typ.
⛔100
 
W 6

wujeksid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primiera Division
Godzina: 19:00
Spotkanie: Valencia-Eibar
Typ: Valencia wygra do zera
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wiele więcej niż kolega wyżej nie bardzo jest sens pisać: Valencia ma szansę odskoczyć w walce o Ligę Mistrzów Sevilli która poległa wczoraj z Realem Madryt. Moim zdaniem będzie to mecz bez historii, beniaminek Eibar będący ostatnio w fatalnej formie, mający problem ze strzelaniem goli (1 bramka w 7 wyjazdowych meczach) przyjeżdża do jaskini lwa. Gospodarze na Mestalla nie stracili bramki od 25 stycznia(!) wygrywając 11 z 13 meczów, m.in. z Realem i Sevillą i tylko 2 remisując. Nie widzę innego scenariusza na ten mecz niż wysokie zwycięstwo gospodarzy, którzy zachowają czyste konto.
⛔100
 
kapitansts 41

kapitansts

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 13:30
Spotkanie: Aue - Karlsruher
Typ: Karlsruher
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W 2 Bundeslidze zapowiada się bardzo emocjonujący pojedynek. Drużyna Aue podejmuje na własnym stadionie Karlsruher. Drużyna Aue obecnie walczy o utrzymanie się w lidze (ostatnia pozycja), natomiast Karlsruher walczy o mistrzostwo w 2 lidze oraz awans do Bundesligi. Karlsruher obecnie zajmuje 4 pozycję, a po dzisiejszym meczu mogą objąć 2 pozycję.
Statystyki Aue na własnym stadionie z ostatnich 5 meczu to 1 wygrana, 1 remis i 3 przegrane.
Statystyki Karlsruher na wyjeździe to 2 wygrane i 3 remisy.
W ostatnich 5 bezpośrednich pojedynkach pomiędzy tymi drużynami (lata 2011 - 2014) Karlsruher wygrywało 3-krotnie, natomiast Aue wygrało 1 raz. Jeden raz padł remis.
Dlatego dzisiaj typuje wygraną Karlsruher.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Spotkanie: Espanyol – Vallecano
Typ: over 3.5
Kurs: 2.75
Buk: unibet
Godz. 12:00
Analiza:
Standardowo punkt południe polskiego czasu rozpoczynamy Niedzielne zmagania na boiskach Hiszpańskiej Primera Division. Jako pierwsi tego dnia zaprezentują się nam gracze Espanyolu którzy przed własną publicznością będą podejmować Vallecano. Gospodarze rozgrywają bardzo dobry sezon czego efektem może być bardzo wysokie miejsce w ligowej hierarchii którego już dawno nie zdobyli. Dokładnie mówiąc walczą o miejsce numer siedem wraz z Bilbao, Malagą, Celtą Vigo a nawet z dzisiejszym rywalem. Starta do aktualnie siódmego Bilbao wynosi trzy oczka przy czym ten zespół rozegrał swoje spotkanie wczoraj a więc jest szansa odrobienia punktów przynajmniej do jednego rywala bo dwie pozostałe ekipy grają dziś w późniejszej porze. Trzeba przyznać Espanyol czy to wyjazd czy dom gra stosunkowo bardzo równo oczywiście lepiej czują się przed własną publicznością gdzie grają na pewno atrakcyjnie dla oka. Największa siła zespołu tkwi w doświadczonej trójce napastników Caicedo, Stuani oraz Garcia cała trójka strzeliła w sumie 30 bramek dla swojej ekipy. Styl gry Vallecano jest już wszystkim dobrze znany i w żadnym ze spotkań które oglądałem nie widziałem by ten zespół przez większych okres czasu grał defensywie lub zwalniał grę. Duża liczba graczy bierze udział w ataku pozycyjnym a jak jest okazja do kontry to nie ma zwalniania tylko wszystko idzie na szybkości. Daje to solidne wyniki ale czasami zdarza się że błędów w defensywie jest za wiele jak chociażby niedawno z Celtą Vigo 6:1, taki wynik jednak nie zraził ich w następnym starciu i znowu grali swoje i tak też będzie w dzisiejszym dniu. Trener Paco Jemez ma dwa problemy które nazywają się absencję dwóch obrońców Ba 20/0 oraz Amaya 17/1. Idealnie styl gry zespołu obrazują tylko trzy remisy na tym etapie rozgrywek w tym jeden na wyjeździe na samym początku sezonu. Spotkają się dwa zespoły z bardzo dobrą wizją gry w ofensywie, mające dobrych graczy w ataku i po prostu lubiące grać do przodu. Grają też bez większego ciśnienia bo wyższe miejsce to tylko dodatek na którym jednak na pewno im zależy. Ostatnie trzy spotkania pomiędzy tymi drużynami kończyły się na wielu bramkach 2:2, 3:2 oraz 5:1 dyspozycja obu ekip wskazuje na to że dziś może któryś z wariantów się powtórzyć.
⛔100
 
bukmacheiro 77

bukmacheiro

Użytkownik
Dyscyplina:Siatkowka (niemiecka bundesliga)
Godzina 12.30
Spotkanie:Friedrichshafen-BR Volleys
Typ:1
Kurs:1.83
Bukmacher:William Hill
Analiza:
To co prezentuja obie ekipy w finale to prawdziwa karuzela.Powygrywali planowo pierwsze mecze u siebie,a pozniej na zlosc wszystkim solidarnie przegrali u siebie jedni i drudzy.No ale dzis ostatni mecz i poznamy mistrza volleja za nasza zachodnia granica.Nie bedzie dzis wcale latwo wytypowac tu zwyciezce,poniewaz berlinczycy latwo skory nie sprzedadza.Ogladalem ich w final four z Zenitem Kazan i naprawde prezentowali sie swietnie,urwali nawet seta pozniejszemu triumfatorowi tej imprezy jak i calej ligi rosyjskiej.Malo tego potrafili rozbic Friedrichshafen 3-0 na ich terenie w trzecim meczu play offs.Za gospodarzami w dzisiejszym meczu przemawia to ,ze to oni w ostatnim meczu byli gora w Berlinie,oraz fakt iz ostatni mecz ktory bedzie decydowal o majstrze rozgrywany bedzie w ich hali.Hill ocenia szanse w tym meczu 50/50 placa po 1.83 na jednych i drugich.I mysle ze to jest najbardziej obiektywna prognoza jesli chodzi o ten mecz.Jesli zamierzacie grac (jedynke) w tym meczu to lapcie kurs,bo widze ze u niektorych bukow kurs juz spadl do 1.65 Reasumujac,stan rywalizacji po czterech meczach 2-2,w setach 9-8 dla berlinczykow,wiec prawie idealny remis.Ja dzis ide w strone Friedrichshafen,przemawia za nimi kurs,wlasna hala,i wygrany sezon zasadniczy.Typ ryzykowny,ale kto nie ryzykuje ,szampana nie pije.Pozdrawiam,powodzenia!
✅83
 
r4ffi 30

r4ffi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPortugalia, Primeira Liga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Setubal – FC Porto
Typ: FC Porto i powyżej 2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam. W swojej pierwszej analizie zapraszam do słonecznej Portugali gdzie vicelider Primeira Ligi zmierzy się na wyjeździe z Setubal które obecnie zajmuje 16 pozycję w lidze, 1 powyżej strefy spadkowej. Historia ostatnich pięciu spotkań pomiędzy tymi zespołami nie daje żadnych szans drużynie gospodarzy. Wszystkie pięć meczy padło łupem dla FC Porto w tym aż we czterech padł over 2.5. Obecnie drużyna gości traci do lidera 6 pkt lecz ma do rozegrania 1 mecz więcej co zapowiada ostrą walkę o koronę mistrza w trzech ostatnich spotkaniach tego sezonu i w takim meczu goście nie mogę odpuścić jeśli mierzą w tytuł. Dodatkowo FC Porto obecnie jest w miarę dobrej formie, ostatnie mecze to bezbramkowy remis z liderem Benficą na wyjeździe, 3 zwycięstwa oraz wcześniej remis. Natomiast gospodarze ostanie mecze to 3 remisy i dwie porażki. Także w dniu dzisiejszym nie widzę innej opcji jak mocne zwycięstwo gości i dalsza ich walka o tytuł mistrza Primeiera Ligi.
⛔100
 
K 0

kryspin2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Seria A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Atalanta Begamo - Lazio Rzym
Typ: Lazio Rzym
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Lazio rozegrało w tym sezonie ligowym 33 spotkania zdobywajac w nich 62 punkty i zajmuje obecnie 2 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 63-31 a Atalanta plasuje się na 17 pozycji w tabeli włoskiej serii A ze zdobytymi 32 oczkami w swoich 33 meczach, bilans bramek 31-46.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym 4-6-6 czyli w 17 meczach zdobyte 18 oczekek, bilans bramek na swoim terenie 19-25 a goście na wyjazdach 7-4-5 czyli w swoich 17 spotkaniach zdobyli 25 punktów, bilans bramkowy w delegacjach 25-17.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Lazio, które w tym sezonie ligowym gra dobrze i potrafi zagrać dobre zawody. Lazio wygrało pięć z siedmiu poprzednich potyczek obu jedenastek. Różnica klas jest zbyt duża, a stawka dla gości zbyt wysoka, by mogło w Bergamo dojść do niespodzianki. Zaraz za Lazio w tabeli lest ich odwieczny wróg zza miedzy Roma która ma punkt straty do Lazio i walczy z nimi o bezpośredni występ w Lidze Mistrzów. Według mnie Padnie Spokojny wynik 2:0 dla Lazio! Powodzenia
⛔100
 
P 0

protervus95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Madryt
Godzina: 17:00
Spotkanie: K.Anderson - S.Bolelli
Typ: DW 2-0 K.Anderson
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pierwsze spotkania turnieju rangi ATP1000 w Madrycie. Reprezentant RPA Kevin Anderson zagra z Włochem Simone Bolellim. Pierwsza zasadnicza rzecz. Anderson mimo braku specjalnych wyników na mączce w tym roku gra na prawdę świetny tenis, diametralnie poprawił swoją grę na tej nawierzchni, a przegrywał tylko tylko z końcowymi zwycięzcami turniejów w których brał udział, w Houston z Jackiem Sockiem, natomiast w Estoril z Guillermo Garcią-Lopezem. Jego dzisiejszy rywal Simone Bolelli gra dość dobrze w tym roku, ale to &quot;dość dobrze&quot; nie wystarcza na zawodników z pierwszej trzydziestki, ogrywał go Goffin, ogrywał go Monfils i inni czołowi zawodnicy. Bolelli nie potrafi wejść na ten poziom na którym jest Anderson. Kevin głodny sukcesów i pierwszego w tym roku tytułu nie odpuści żadnej piłki, będzie nękał rywala swoim potężnym podaniem i kąśliwym returnem, liczę na szybkie 2-0 po jednym przełamaniu w każdym secie, coś typu 6-3 6-4, 6-4 7-5.
⛔100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Piłka nożna, Argentyna Primera Division
Godzina 23:15
VS

Boca Juniors - River Plate
Typ : Remis @3.22 Pinnacle
Kawał dobrego tekstu wprowadzającego w klimat SuperClassicos można poczytać tutaj -&gt; http://olemagazyn.pl/gol-latino-rewolucja-majowa-w-buenos-aires/
Dziś pierwsze z trzech starć na linii Boca - River w odstępie 11 dni.

BOCA: Agustín Orión; Gino Peruzzi, Guillermo Burdisso, Daniel Díaz y Luciano Monzón; Marcelo Meli, Andrés Cubas y Nicolás Lodeiro; Federico Carrizo, Daniel Osvaldo y Andrés Chávez
RIVER: Marcelo Barovero; Gabriel Mercado, Jonathan Maidana, Ramiro Funes Mori y Leonel Vangioni; Carlos Sánchez, Matías Kranevitter y Ariel Rojas; Gonzalo Martínez(lub Sebastián Driussi); Rodrigo Mora y Teófilo Gutiérrez.
Po składach widać, że jest w większości podstawa. W Boca wraca do bramki już Orion, który pauzował za czerwo ostatnimi czasy. Zastępował go Sara udanie w bramce. Po kontuzji wrócił już Fernando Gago, ale trener Boca nie ryzykuje i dzisiaj go oszczędza w kontekście meczu w Copa Libertadores&gt; A Gago jest bardzo ważnym graczem w jego układance. Ponadto Nicolas Colazo na lewej obronie zluzuje Monzon. Ale skład Boca jest na tyle szeroki i tak częśto były rotacje, że nie sposób stwierdzic już kto tam jest starterem poza paroma wyjątkami.
W River za to jest sytuacja jasna, Gallardo nie ma takiego wachlarzu wyboru jak Arruabarrena, ale też waha się przy kilku pozycjach. Przede wszystkim z ofensywnym pomocnikiem, Pischulichi po słabych występach odpocznie sobie a zagra ktoś z dwójki Pity Martinez lub Sebastian Driussi. Nie ukrywałem tutaj w tym dziale już wiele razy, że jestem sympatykiem talentu Martineza.
Ciężko wskazać faworyta tego meczu. Pierwsze starcie w lidze, może byc nieco zachowawcze, nikt nie będzie chciał przegrać.
Remis nikomu nic nie zabierze, obie strony będą zadowolone umiarkowanie, walki oczywiście nie zabraknie, ale ważniejsze na tym momencie sezonu są rozgrywki Copa Libertadores wg mnie.
Wczoraj też czytałem informacje odnośnie pogody w Buenos Aires, podobno lało tam mocno więc może to mieć wpływ na stan murawy La Bombonera, wiadomo, że grząska płyta sprzyja bardziej walce niż finezyjnej grze w piłkę.
Chciałbym tryumfu Boca Juniors w tym trójmeczu, ale dzisiaj coś mi się zapowiada na wyrównany bój i jakiś remis 1:1 wisi w powietrzu mimo wszystko...

--------------------------
Więcej -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f167/argentyna-2015-a-118441-2.html#post5340345
⛔100
 
oskar1709 39

oskar1709

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Chelsea - Crystal Palace
Typ: Chelsea 3 lub więcej bramek
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bah
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie pomiędzy liderem angielskiej ekstraklasy - Chelsea, a drużyną ze środka tabeli - Crystal Palace. Widać wyraźnie, że CP obniżyło loty ostatnio (2 porażki 0:2), a to za sprawą pewnego utrzymania w lidze. Obrona gości nie stanowi monolitu o czym świadczy 47 straconych bramek. Gram tutaj na 3 bramki Chelsea z kilku powodów. Mimo, iż w drużynie Mourinho brakuje typowego napastnika to Eden Hazard i spółka doskonale sobie dają radę. Chelsea dziś ma przedostatni mecz na swoim stadionie, a jeśli zdobędzie choćby 1 pkt to zapewni sobie mistrzostwo kraju, więc kiedy i gdzie jak nie dziś na Stamford Bridge? Wiadomo, że będą chcieli świętować mistrzostwo u siebie po zwycięskim meczu i w glorii chwały. Ostatni mecz na SB Chelsea rozegra z Liverpoolem, który ciągle może walczyć o TOP4 więc na pewno nie będzie łatwo dla Chelsea. Myślę, że niedzielne wczesne popołudnie będzie idealnym dla kibiców, trenera i piłkarzy aby przypieczętować mistrzostwo. Liczę na wielkie strzelanie i trochę szkoda mi Crystal Palace. Najlepszy gracz w Anglii dziś poprowadzi gospodarzy do wysokiego zwycięstwa, a Mourinho nie zamuruje bramki i da kibicom wielkie przedstawienie przez ofensywne ustawienie zespołu. Myślę, że Chelsea strzeli więcej niż 3-4 bramki, a nawet pokryje handicap -2 jednak gram over 2,5 gospodarz bo kurs wydaje się wysoki, a typ jak dla mnie pewny.
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Valencia - Eibar
Typ: 1 (-3,5ah)
Kurs: 4,8
Bukmacher: bet365
Analiza:

Valencia w ostatniej kolejce straciła 2 punkty w meczu z Rayo. Powód: zła interwencja bramkarza i znów spore szczęście drużyny z Vallecano (ile oni go ostatni mają?!) Gdyby wynik miałby być sprawiedliwy to wyglądałby on: Rayo 1, Valencia 2. Valencia zasłużyła na wygraną. Wcześnije rozgromili 4-0 Granadę, przegrali 0-2 z Barcą po naprawdę dobrym spotkaniu! Wygrali 3-0 z LEvante, remis 1-1 po stracie gola w ostatnich minutach po tym jak grali w dziesiątkę, 0-0 z Villarreal, gdzie mieli przewagę. Nie mam nic do zarzucenia tej drużynie.
Na swoim stadionie tylko jedna porażka - 0-1 z Barcą z listopada. Remisy z : Athletic Bilbao 0-0 z listopada, 4-4 z Rayo w pucharze, 0-0 z Villarreal. Czyli... w sumie nie z byle kim. A jeśli chodzi o puchar... tam różnie się składy wystawia, różna jest motywacja więc wyszedł taki babol 4-4 ????
8 goli straconych u siebie na 17 meczów, a już z najlepszymi grali, więc już raczej dużo goli nie stracą. To pokazuje jak mocną ekipą jest Valencia w tym sezonie! To ich najlepszy sezon w ostatnich latach!
Eibar domowa porażka z Sevillą 1-3... skoro Sevilla wygrała na wyjeździe to Valencia ma nie wygrać w domu z Eibarem? ????
Zobaczymy tylko jaką różnicą goli ;)
Wcześniej Eibar porażka z Almerią 2-0, 0-1 z Celtą (Celta raczej tylko u siebie mocna, a mimo to z Eibar na wyjeździe wygrali).
Po cichu liczę na spadek drużyny Eibar.
⛔100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Serie A
Godzina: 20:45
Napoli- AC Milan
Typ: 1
Kurs: 1,50
Buk: bet365
Analiza:
Moim zdaniem nie ma sensu szukać niespodzianki w tym spotkaniu.Kursy nie kłamią i to Napoli jest zdecydowanym faworytem tego spotkania.Owszem,w perspektywie półfinał Ligi Europy,ale w Serie A walczą o awans do Ligi Mistrzów.
Zacznę od sytuacji w Milanie,bowiem nie jest ona zbyt ciekawa.Zanosi się na kolejny sezon bez europejskich pucharów.W lidze wyniki bardzo przeciętne. Ostatnio 2 porażki z rzędu w słabym stylu z Genuą i Udinese. W prasie sporo doniesień o możliwym zwolnieniu Pippo Inzaghiego. Co prawda Inzaghi dalej piastuje stanowisko trenera,ale wydaje się,że jego dni na San Siro są już policzone. Z drugiej strony jakościowo skład Milanu nie wygląda też zbyt dobrze,w porównaniu do zespołu sprzed kilku lat. Jest kilku zawodników,od których należałoby oczekiwać dobrej gry,ale w tym sezonie zawodzą. W dodatku dziś Milan poważnie osłabiony. Zawieszeni są Menez,Mexes i Abate. Natomiast kontuzjowani są El Shaarawy i Montolivo.Poza kadrą znalazł się także Adil Rami.Jak widać sporo braków,co może przełożyć się także na dzisiejszą grę Rossonierich,która nawiasem mówiąc nie jest zbyt dobra.
Zdecydowanie inne nastroje w Neapolu. Napoli jak wspomniałem na początku gra w półfinale LE i ma spore szanse na awans. W Serie A 4 miejsce,ale wciąż szansa na awans do LM.Trochę tą sielankę zburzyła porażka w czwartek z Empoli 2:4. Jednak myślę,że był to wypadek przy pracy.Ostatnie mecze pokazywały wielki potencjał drużyny Rafy Beniteza. Przywołam wyjazdowy mecz z Wolfsburgiem czy mecz z Sampdorią na potwierdzenie tych słów. Kolega wyżej wspomniał,że może zagrać rezerwa z powodu meczu w LE. Nie zgadzam się z tym.Napoli gra pierwszy mecz na San Paolo i będzie miało sporo czasu na regenerację. Dziś zabraknie Zunigi,de Guzmana i Michu. Rotacji się nie spodziewam,gdyż bądź co bądź mecz z Milanem na pewno zalicza się do rangi prestiżowych starć. Nawet pomimo słabej dyspozycji gości,AC Milan to wciąż marka.
Kurs niski,ale polecam do jakiegoś dubla. Dzisiaj wiele przemawia za Napoli. Przede wszystkim zdecydowanie lepsza forma. Napoli ma dużą jakość z przodu i jak zakręcą Milanem to może się skończyć kilkoma bramkami.Milan wydaje się być rozbity. Wszyscy mają już poczucie,że ten sezon jest stracony. Coś się w tym klubie wyczerpało i najwyższy czas na zmiany.Na ten moment nie widzę zbyt dużych szans na podjęcie walki z Napoli.
✅50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom