>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 3.04.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
B 123

bambino21

Użytkownik
Data i godzina: 03.04.2015 03:05
Dyscyplina: Tenis - WTA Miami
Spotkanie: Simona Halep - Serena Williams
Typ: Simona Halep
Kurs: 3.41
Bukmacher: Pinnacle

Myślałem o tym meczu i zagrałem na Simonę Halep . Wiem, że Serena chce wygrać ten turniej, a dodatkowo ma porachunki z Simoną. Rumunka jest bardzo inteligentna na korcie, wie jak Serena zagra i myślę, żemoże mieć plan na ten mecz . Martwię się trochę o jej koncentrację. Serena miała trudny mecz z Lisicki, który wygrała w 3 setach, 2 seta przegrała 1-6 ! Jeśli Simona zagra kątowo, będzie próbowała rozrzucić rywalkę i od czasu do czasu zagra dropshota to ma spore szanse wygrać, a kurs jest wyborny
⛔ 100
 
G 4

grisza638

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Miami
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hingis M./Mirza S. - Babos T./Mladenovic K.
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Półfinałowe spotkanie deblowe WTA w Miami to będzie kolejny popis gry w wykonaniu pary Hingis/Mirza. Panie, odkąd zaczęły ze sobą współpracę, odniosły 8 wygranych z rzędu, nie tracąc przy tym ani jednego seta ???? W Indian Wells bezproblemowo triumfowały, teraz czas na finał w Miami. Póki co w Miami odprawiają z kwitkiem każdą parę i nie zanosi się w dzisiejszym meczu na zmianę. W ćwierćfinale uporały się z siostrami Rodionovymi 6-3, 6-4, wcześniej z duetem Dabrowski/ Rosolska (bardzo solidna para) i Bogdan/Melichar 6-1 6-0. Martina i Sania świetnie się rozumieją, kapitalnie grają przy siatce. Po zakończeniu kariery Errani/Vinci będą teraz prowadzić prym w deblu kobiecym ???? . Sania już we wcześniejszych sezonach święciła triumfy z Carą Black, teraz może z Martiną, patrząc na iche grę, osiągnąć jeszcze więcej. Rywalki to młodziutka węgiersko- francuska para Babos/Mladenovic, która wygrała w tym roku turniej w Dubaju.
W Indian Wells zakończyły rywalizację w I rundzie, w Miami na tym samym szczeblu ledwo uporały się z parą Date-Krumm/Pliskova 6-2 6-7 , 13-11 w trzecim secie. Na pewno nie można im odmówić ambicji i woli walki (również umiejętności), lecz w dzisiejszym spotkaniu ulegną wyższości duetu Hingis/ Mirza.
✅ 50
 
meken 76

meken

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: CSKA Moskwa - Olympiakos
Typ: 1/1
Kurs: 1.52
Bukmacher: ComeOn
Analiza: Dzisiaj ekipa z Moskwy podejmuje drużynę Olympiakosu. Zdecydowanym faworytem są gospodarze, którzy są liderami w tabeli Grupy F tegorocznych rozgrywek Euroligi. CSKA jest w znakomitej dyspozycji patrząc na ostatnie spotkania na europejskim froncie, wygrali 4/4 spotkania rozgrywane w marcu. Na przeciwnym froncie są goście z Pireusu, którzy przegrali 2 spotkania w minionym miesiącu. W ostatnim czasie CSKA nie potrafiło znaleźć sposobu na Olympiakos, więc myślę że dzisiaj przerwę tę fatalną passę.
Drugi typ w ciągu dnia
⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Rosja VTB Youth Woman
Godzina: 9:00
Spotkanie: Dynamo GUVD - Enisey
Typ: 1 HA -7
Kurs: 2.02
Bukmacher: bet365
Analiza:

Chciałem pograć identycznie jak wczoraj chłopaków, ze wskazaniem na Enisey, ale meczu nie ma w ofercie. Może będzie live.
Gram więc dziewczyny i tu już nie przewiduję wygranej Enisey. Zalecam ostrożność, bo jednak to małolaty i w dodatku baby, ale jeżeli zagrają na swoich normalnych poziomach bez odstawiania szopek, to przyjezdne nie mają najmniejszych szans.
Na sześć ostatnich spotkań obu drużyn, w pięciu górą było Dynamo. Ostatnie trzy mecze to trzy wygrane Dynama: 14, 5 i 15 pkt. Można mieć troszkę wątpliwości patrząc na czerwoną serię Dynama, ale ostatnie spotkania dziewczyny grały z górną połówką tabeli. Nie szło, przegrywały, dzisiaj mają szansę się odkuć.
Enisey na wyjazdach marnie. Zdarzają im się raz na jakiś czas jakieś przebłyski, ale spowodowane głownie zlekceważeniem przez rywalki. Jak wiadomo mecze małolatów w Rosji odbywają się po dwa w tym samym miejscu i z tym samym przeciwnikiem. Mecze wygrane na wyjazdach przez Enisey zawsze były spotkaniami nr dwa danej pary. Dzisiaj w parze Dynamo - Enisey mamy spotkanie nr jeden, więc według tego prawidła cudów możemy spodziewać się ewentualnie jutro ;)
Dzisiaj Dynamo podrażnione czterema porażkami z rzędu u siebie, powinno odprawić rywalki ze sporym bagażem punktów.
Na to liczę ;)
⛔ 100
 
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - China Open 2015
Godzina: 08:30 CET
Spotkanie: Kurt Maflin v Shaun Murphy
Typ: Kurt Maflin - powyżej 0.5 Centuries
Kurs: 4.33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Obaj gracze to zbyt dobrzy breakbuilderzy, żeby tu nie trafiła się przynajmniej jedna setka. Maflin za dobrze wbija w tym tygodniu, a Murphy gra zbyt ofensywnie, a że nie jest bezbłędny, to musi się z tego urodzić kilka dobrych szans na punktowanie. Maflin udowodnił już w tym turnieju, że potrafi z nich robić dobry użytek, na koncie już 3 setki (128, 106, 101), do tego parę robiących brejków (91, 75). Murphy punktuje jak zwykle, 2 setki w tym najwyższy brejk turnieju (113, 143), sporo wygrywających podejść (68, 89, 64, 72, 67, 80). Bardzo się zdziwię, jeśli w tym meczu setka nie pęknie, nie będzie zaskoczeniem też setka Maflina, kilka szans od Murphy’ego dostanie na pewno, pokazał już w tym tygodniu, że szanse potrafi zamieniać na wysokie brejki i setki. Po takim kursie warto zaryzykować, ze uczyni to również dzisiaj.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
✅ 333
 
I 3

immunis95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Miami debel
Godzina: 20-30
Spotkanie: Hlavackova/Hradecka - Makarova/Vesnina
Typ: 2
Kurs: 1.62
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Półfinał gry deblowej pań w Miami, Czeszki kontra Rosjanki. Makarova/Vesnina to wytrawne deblistki robiące świetne wyniki niemal w każdym turnieju w którym biorą udział, ich rywalki natomiast to przeszłość, kilka lat temu były solidnymi deblistkami przechodzącymi pierwsze rundy, a nawet wygrywającymi turnieje, jednak teraz to tylko wspomnienia. Owszem zdarza im się grać w dalszym etapie turniejów ale przeważnie są to turnieje niższej rangi. Rosjanki w tym roku grają na prawdę dobrze o czym świadczą ich wyniki (finał w Indian Wells, półfinał w Doha, ćwierćfinał w Australian Open). W dodatku mają patent na czeski debel, grały ze sobą 2 razy i w obydwu przypadkach Rosjanki wychodziły zwycięsko 2-0. Ostatnim argumentem, który podam jest serwis Hlavackovej. Filigranowa Czeszka serwuje słabo ze względu na swój wzrost, więc tak dobrze returnujące zawodniczki jak Makarova i Vesnina wręcz zjedzą jej podanie. Polecam.
✅ 62
 
delpierro 56

delpierro

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: CSKA Moskwa - Olympiakos
Typ: CSKA Moskwa -6,5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie w ramach Euroligi pomiędzy CSKA Moskwa a Olympiakosem. Faworytem wg bukmacherów jak również i wg mnie są gospodarze. CSKA jest w świetnej formie. Wygrali ostatnie 9 spotkań na wszystkich frontach. W swojej grupie Euroligi są na pierwszym miejscu z bilansem 10 zwycięstw i 2 porażek. Olympiakos to dobry zespół, który ma niezłą formę. W bezpośrednich meczach z CSKA mają bardzo dobry bilans, w pięciu ostatnich potyczkach zanotowali 4 zwycięstwa z Rosjanami i tylko jedną porażkę. Pierwszy mecz w Grecji zakończył się wygraną Olympiakosu 84:76. Sądzę, że dziś rolę się odwrócą i to Olympiakos zejdzie z boiska pokonany. Mam nadzieje, że CSKA pokryje podany przeze mnie handicap.
⛔ 100
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis ????
Godzina: 21:00
Spotkanie: Teymuraz Gabashvili - Guido Pella
Typ: Guido Pella
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza:

Wczoraj grałem przeciwko Pelli, na Krajicka, ale nie udało mi się wygrać. Trzeba powiedzieć sobie jasno, że Krajicek wcale nie zagrał źle, za to Guido postawił poprzeczkę bardzo wysoko. Poza jednym wyjątkiem pewnie utrzymane serwisy, za to Argentyńczyk bardzo często kradł punkty przy serwisie Amerykanina, który przecież dysponuje bardzo dobrym podaniem. Stany 0:15, czy 0:30 były niemal w każdym gemie serwisowym Krajicka. Amerykanin musiał bronić bodajże 15 break pointów. W wymianach Pella wykazywał dużą pewność siebie, nie bojąc się trudnych zagrań, które zresztą musiał wykonywać wiedząc o tym jak dobrym forehandem dysponuje Krajicek. Spotkanie moim zdaniem stało na bardzo wysokim poziomie i to, że Pella pokonał tak cenionego przeze mnie rywala to absolutnie nie był przypadek. Gabashvili ten sezon spędził głównie na hardzie, gdzie radził sobie średnio. Na turniejach ATP szybko pakował walizki, natomiast udało mu się ugrać półfinał w challengerze w Dallas. Ogólnie słaby bilans 6/15, ale trzeba powiedzieć, że grał przeważnie z lepszymi od siebie. Teraz przeniósł się na mączkę do San Luis Potosi i wygrał swoje dwa pierwsze mecze. Nie widziałem ich, więc nie będę lał wody na ten temat. Nawierzchnia clay jest jego ulubioną, co potwierdza wynikami, które notuje najlepsze właśnie na mączce. Ja pamiętam go z ubiegłego roku z turnieju w Monte Carlo, gdzie zaprezentował się bardzo dobrze. Odpadł dopiero w pojedynku z Rafą Nadalem, którego nawet udało mu się przełamać. Od tej pory szło mu w kratkę, raz wygrywał, raz przegrywał, choć trzeba oddać, że przegrywał z bardzo dobrymi zawodnikami, a tych słabszych pokonywał. Pella więc, jeśli chce dziś wygrać musi zagrać na maksimum swoich umiejętności, jeśli powtórzy to co wczoraj, to moim zdaniem ma duże szanse.
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Croatia - 1. HNL ⚽
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lok. Zagreb - Zadar
Typ: LOK.ZAGREB EH-1,5
Kurs: 2,74
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Dziś mamy mase meczy do wyboru , a ja wybrałem spotkanie z ligi chorwackiej miedzy druzyna która walczy o puchary a druzyna która walczy o utrzymanie w lidze . Lok. Zagreb ostatnio muci zespoły które mu przeszkadzają w zajciu miejsca w pierwsszej trójce czyli : Rijeka i Hajduk .
O ile Zadar zagrał w marcu przyzwoicie i zgarnął 7 z 12 pkt. to przegrał z Rijeka wysoko 4:0 , remis na wyjeździe z hajdukiem co mozna nazwac niespodzianką , wygrana ze sredniakiem Belupo i Istra która zajmuje ostatnie miejsce .
W obecnym sezonie we wrzesniu Zadar wygrał w Zagrzebiu 1-0 , a pozniej w grudniu lokomotywa wzieła rewanż i wygrała 5-2 .
Dziś moze takiego pogromu sie nie spodziewam ale wygrana minimum dwoma bramkami to bedzie najmniejszy wymiar kary dla Zadaru bo to Lokomotiv Zagreb ma cenniejszy priorytet do zrealizowania i jest druzyna o wiele lepsza.
⛔ 100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eibar - Rayo
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza:

No i zaczynamy marcowe typowanie od spotkania w hiszpańskiej najwyższej lidze, na celowniku spotkanie Eibaru z Rayo. Wiele osób typuje tutaj Eibar jako faworyta i tutaj się nie zgodzę. Beniaminek gra fatalnie, od trzech spotkań ligowych na własnym terenie nie strzelili nawet bramki i to oni mają wygrać? Być może będzie przełamanie, ale tylko i maksymalnie na remis. Vallecano nie jest mocne na wyjazdach, co pokazują ostatnie mecze. Ciekawostką tutaj jest, że oba kluby w 4 ostatnich spotkaniach mierzyły się z tymi samymy klubami! (Elche, Barcelona, Atletico i Athletic) i wszystkie te spotkania przegrały po fatalnej grze. Przewiduje w tym spotkaniu drętwą grę z underem 1.5. Stawiam na remis, bo nie widzę żadnych stanowyczych argumentów na wygraną którejkolwiek z tych ekip. Powodzenia.
⛔ 100
 
grubcio 0

grubcio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Monaco - Saint-Etienne
Typ: Monaco handi (-1)
Kurs: 3,5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie z najwyższej klasy rozgrywkowej we Francji, w którym zmierzą się ze sobą dwa sąsiadujące zespoły.
Drużyna gospodarzy po rozegraniu 29 spotkań zamuje aktualnie 4 miejsce z dorobkiem 53 punktów oraz bilansem bramkowym 35-21. Podopieczni Leondardo Jardima tracą 6 punktów do pierwszego PSG, 5 pkt do drugie Lyonu i 4 pkt do trzeciego OM. Gospodarze na pewno do końca będą walczyć o mistrzostwo, a także o cel minimum na sezon - czyli o miejsce uprawniające do gry w LM w przyszłym sezonie. Sytuacja kadrowa AS Monaco na ten mecz wygląda dobrze, nie zagrają jedynie L.Traore oraz Carvalho (obaj z powodu kontuzji ) pod znakiem zapytania stoi występ Bakayoko.
Drużyna gości po rozegraniu 30 spotkań zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 52 punktów i bilansem bramkowym 37-24. Goście także na koniec sezonu będą chcieli znaleźć się w pierwszej trójce, a minimum w pierwszej piątce, aktualnie mają 4 punkty przewagi nad Bordeaux.
Goście na to spotkanie mają duże osłabienia kadrowe, gdyż nie zagrają : Cohade 17m, Pogba 13m, Sall 18m, Hamouna 22m (cała czwórka z powodu kontuzji ), a także Clement 23 m i co najważniejsze napastnik Gardel 24mecz - 10 goli (obaj z powodu kartek) pod znakiem zapytania stoi występ Brisona 19m
W normalniej sytuacji odpuściłbym sobie ten mecz, jednak z powodu licznych osłabień w ekipie gości postanowiłem zagrać na Monaco i to z handicapem. Gospodarze muszą, wykorzystać osłabienie rywali i pewnie sięgnąć po 3 punkty, które są dla nich bardzo ważne. Typ wydaje się mocno prawdopodobny i zachęcam do jego pogrania.
Typuje w tym meczu wygraną gospodarzy 2 lub 3 do 0.
⛔ 100
 
zelka43 843

zelka43

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Monaco-St Etienne
Typ: BTTS
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś spotkanie drużyn sąsiadujących w tabeli .Monaco w tym sezonie nie traci zbyt wielu bramek ,szczególnie u siebie(7) ,jednak ostatnio coraz więcej dziur w obronie stąd strata gola np. z Rennes czy Evian TG .Naprzeciwko mamy drużynę St Etienne ,która jest o klasę lepsza od wspomnianych drużyn .W tabeli wyjazdowej podopieczni Galtier&#39;a zajmują 2 miejsce za Monaco właśnie .Obie drużyny są w niezłej formie ,liczę na parę bramek ,kurs jak najbardziej zachęca .Poprzednie spotkanie w Etienne zakończyło się wynikiem 1-1 .
✅ 125
 
arek10ksc 69

arek10ksc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Znicz Pruszków - Stalowa Wola
Typ: powyżej 9 rożnych 2.20
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Tak jak wczoraj(typ trafny), również zapraszam na mecz II ligi polskiej. Dwie drużyny aspirujące o awans do pierwszej ligi. Znicz Pruszków zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 38 pkt, a Stalowa Wola 3 miejsce z 41 pkt. W niżowych ligach przeważnie górują typy z rzutów rożnych, a tutaj gospodarze będą chcieli za wszelką cenę wygrać oraz zrewanżować się za wysoką porażkę w rundzie jesiennej i zbliżyć sie do dzisiejszego rywala.
W rundzie jesiennej padł wynik 3-0 dla Stalowej Woli

PowodzeniA!

⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:45
Spotkanie: Eibar vs Rayo
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.24
Bukmacher: Pinnacle Sports
Obie druzyny podobaja mi sie pod wzgledem swojej filozofii gry,glownie mam tu na mysli Rayo Vallecano,ktore preferuje ofensywny styl.
W lidze zostalo juz tylko 10 kolejek do rozegrania,tak wiec jestesmy na ostatniej prostej.
W chwili obecnej Rayo moze czuc sie bezpiecznie,poniewaz zajmuja 11 pozycje i maja 10 punktow przewagi nad strrefa spadkowa.
Gorzej wyglada to jesli chodzi o beniaminka,czyli zespol gospodarzy.
Eibar zajmuje 14 miejsce i ma tylko 3 punkty wiecej od Levante,ktore zajmuje miejsce gwarantujace spadek,
Za Eibarem dzis przemawia wlasny stadion i fakt,ze przeciwnik nie bedzie dzis murowal bramki.
Eibar nie ma wyjscia,dzisiaj musza zagrac o zwyciestwo,poniewaz z meczow,ktore im jeszcze zostaly do rozegrania latwo o punkty nie bedzie.
Z teoretycznie latwiejszych rywali zostana im mecze z Almeria,Getafe i Cordoba,jednak nawet z nimi latwo grac nie bedzie a to dlatego,ze wszystkie te druzyny rowniez walcza o to,aby utrzymac sie w lidze.
Rayo ma praktycznie takich samych rywali pozniej co Eibar,no ale podopieczni Paco Jemeza sa w znacznie lepszej sytuacji.

Mysle,ze to moze byc podobny mecz do spotkania Eibar - Elche,tam skonczylo sie na wyniku 1:0 dla gosci,ale tylko ze wzgledu na dobra postawe..Przemyslawa Tytonia,ktory chyba zostal wtedy zawodnikiem meczu.
Eibar mial tam mnostwo okazji do zdobycia gola i mogl,a w zasadzie powinien strzelic minimum 3-4 gole ale niestety zabraklo szczescia i skutecznosci.
Eibar z pewnoscia strzeli minimum jednego gola,goscie z kolei ostatnio sa w formie a ze dodatkowo graja ofensywna pilke to swoje okazje tez stworzyc sobie powinni,obrony nie do przejscia nie maja jedni jak i drudzy,tak wiec powinny dzis pasc bramki.
W pierwszym meczu w tym sezonie Rayo przegralo u siebie z Eibarem 2:3,mecz stal na bardzo dobrym poziomie,dzisiaj powinno byc podobnie.
✅ 124
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Japonia, J-League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kashima - Tosu
Typ: X2
Kurs: 1.99
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Początek miesiąca, wypadałoby go dobrze zacząć ;) Liga japońska, nie jest to moja ulubiona liga, choć czasem jakieś mecze z tejże ligi zdarza mi sie obstawić. Pod lupę wziąłem mecz Kashimy z Tosu. Po przeanalizowaniu ostatnich spotkań, wydaje mi się, że kursy są trochę przesadzone i faworyzowanie Kashimy nie jest poparte faktami. W ostatnich 6 meczach odnieśli 5 porażek i jeden mecz zremisowali. Mecze u siebie - na ostatnich 8, wygrali tylko 2. Fakt, Kashima to ogólnie dobry zespół, kiedyś musi się przełamać, ale mam nadzieję, ze nie nastąpi to w tym meczu. Zespół Tosu po 3 kolejkach zajmuje 3 miejsce w tabeli po 2 zwycięstwach i porażce. Oba zespoły spotkały się w grudniu i w tym meczu wygrali goście, skromnie 0:1. Początkowo miałem stawiać na czystą dwójkę, lecz wolę podeprzeć się x-em, po całkiem dobrym kursie. Mecz rozpoczyna się 10 minut, powodzenia.
⛔ 100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia, J.League
Spotkanie: G
amba Osaka - Nagoya Grampus
Typ: Kiedy padnie więcej bramek? &gt;&gt; Druga połowa &lt;&lt;
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet-at-home
Godzina: 12:00

Analiza:

Już za chwilę spotkanie rozpoczynające czwartą kolejkę Japońskiej J-League. Do walki stają drużyny ze środka i końca tabeli mianowicie Gamba Osaka miejsce 10 a goście miejsce 16.
Gamba Osaka sezon zaczęła od remisu, później przegrali a ostatnio zdołali wygrać. Bilans to 1-1-1. Suma punktów to 4.
Nagoya w 3 kolejkach zgromadziła tylko 2 punkty co dało im 2 remisy i 1 porażkę. Bilans to 2 remisy i 1 porażka.
W bezpośrednich pojedynkach których było b. dużo ale przybliżę tylko te z poprzedniego sezonu czyli 2 - wygrały obie drużyny każde z nich. Pierwsze spotkanie wygrała Gamba Osaka będą na wyjeździe 1:2 a drugie wygrała Nagoya również będąc na wyjeździe ale skromnie 0:1. W obu przypadkach bramki padały w drugiej połowie do przerwy był remis 0:0.
Na ostatnie 3 spotkania gospodarzy więcej bramek padało w drugiej połowie a u gości 2 razy w drugiej połowie natomiast w jednym spotkaniu po równo. Tak więc liczę że dziś więcej bramek padnei w drugiej połowie.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Jupiler League
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nijmegen-Sparta Rotterdam
Typ: over 3,5 bramki
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza: Każdy kto lubi grać overy to musi w piątek zajrzeć do Holenderskiej drugiej ligi a ja na dzisiaj wybieram spotkanie z niekwestionowanym liderem który jest w genialnej formie a zmierzą się z przeciętna Spartą Rotterdam. Nijmegen może już myśleć o eredivisie mają już przewagę nad drugim Eindhoven przewagę 21 punktów i myślę że teraz mogą grać na luzie i dodatkowo zachwycić swoich kibiców dużą ilością strzelonych w tym meczu bramek ogólnie Nijmegen u siebie gromi rywali i większość zdobytych bramek zdobywają u siebie, a co można powiedzieć o Sparcie ostatnia gra tej drużyny nie zachwycała mało bramek w ich meczach przegrane z słabymi przeciwnikami mam nadzieję że ta przerwa wpłynie dobrze na tą drużynę i zaczną grać jak na jesień.
Nijmegen 1 miejsce 83 punkty 27-2-2 bramki 87-25 ich ostatnie spotkania to wyniki:
Maastricht-Nijmegen 1-4
Nijmegen-Volendam 7-0
Nijmegen-Telstar 2-0
Jong Twente-Nijmegen 0-1
Nijmegen-Roda 3-0
Sparta zajmuje 9 miejsce 47 punktów 13-8-10 i bramki 54-38 ich ostatnie mecze to wyniki:
Eindhoven-Sparta 1-0
Sparta-Achilles 0-0
Sparta-Sittard 3-0
Walwijk-Sparta 2-1
Sparta-Jong Twente 1-2
Oba zespoły na jesień zremisowały 2-2 ich wcześniejsze mecze to wyniki 3-1 i 0-1.
W tym meczu widzę tych kilka bramek i myślę że nie powinno być żadnych problemów aby ten typ wszedł.
⛔ 100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis-ATP Miami
Godzina: 19:00
Spotkanie: Murray-Berdych
Typ: Over 22.5
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle
Spotkanie numeru 3 i 8 w Miami. Ścisła czołówka, więc nic dziwnego, że spodziewam się zaciętego meczu. Obaj tenisiści miewają przestoje, nie potrafią zagrać na stałym, dobrym poziomie całego spotkania. W przypadku Tomka pokazał to mecz z Tomiciem, zaś u Panicza można było się o tym przekonać w meczu z Thiemem. O ile Czech cudem ocalał w meczu z Kangurem, gdzie kurs na jego zwycięstwo był już wyrażany w dwucyfrowym kursie, o tyle Murray nie był aż w takich tarapatach w spotkaniu z młodym Dominiciem. Patrząc jednak w przekroju całego sezonu obaj panowie są w doskonałej formie. 19/3 na hardzie, a w sumie 24/4 Brytyjczyka oraz 20/4 Tomka na twardej nawierzchni i 26/5 w sumie. Te liczby wyrażają więcej niż 1000 słów. Patrząc dokładniej na te zestawienia widać, iż obaj tenisiści przegrywali wyłącznie z czołówką. Pokazuje to &quot;stabilność&quot; ich formy w innym znaczeniu, niż jak to pisałem na początku. O ile podczas meczu mają czasem lekkie przestoje, o tyle w przeciągu dłuższego czasu nie ma wielkiej amplitudy w ich dyspozycji. Można także zajrzeć do h2h, które rozłożone jest aż na 10 lat, jednak wiadomo, iż mecze z wcześniejszych lat mogą posłużyć jedynie jako ciekawostka. Mamy tutaj jednak jedno spotkanie, które będzie pomocne w ocenie tej rywalizacji. Mam na myśli półfinał Australian Open. 4 setowy bój, który rozpoczął się tie breakiem wygranym przez Czecha. Wprawdzie kolejne sety okazały się już łupem Brytyjczyka, jednak nie można powiedzieć, że był to jednostronny pojedynek. W innych meczach z h2h widać, że zawsze rywalizacja tych dwóch panów była zacięta. Tutaj spodziewam się czegoś podobnego, nie widzę wyraźnego faworyta, więc wszystkie overy gemowe, czy nawet setowy uważam za stosowne. Biorąc pod uwagę, iż over 22.5 daje nam możliwość sukcesu nawet w 2 setach, a 3 sety są wyceniane na &quot;jedyne&quot; 2.40 uważam za bardziej opłacalną grę na ten over gemowy. Przy tym wszystkim kurs na poziomie bliskim 2.00 jest dobrą opcją na dzisiejszy wieczór.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
K 0

kadaj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna The Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Derby - Watford
Typ: Watford DNB
Kurs: 2.45
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś 40&#39;ta kolejka Championship w którym między innymi zmierzą się w ostatnim meczu dnia Derby z wiceliderem z Watford. Osobiście uważam i też na kuponie stawiam pewną dwójkę lecz tu daje lekko ostrożniejszy typ dla wszystkich.
Derby w ostatnim gra bez &quot;szału&quot;, obserwuję zaplecze angielskiej ekstraklasy od początku sezonu, Watford to mocna drużyna która chce awansować w tym sezonie i robi ku temu wszystko. Za gośćmi przemawiają też dobre wyniki w meczach wyjazdowych i to że praktycznie w każdym meczu strzelają po minimum 2 bramy. Gospodarze są w kiepskiej formie i spodziewam się że nie poradzą w tym meczu ponieważ Watford będzie chciało wygrać bo przy wygranej i potknięciu ekipy Artura Boruca(w co też wątpię) zostaną liderem tabeli a im właśnie o to chodzi.
zwrot
 
joker-124973 1

joker-124973

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna The Championship
Godzina: 18:15
Spotkanie: Ipswich - Bournemouth
Typ: Bournemouth hendi -1
Kurs: 4,75
Bukmacher: bet365
Na dziś wybrałem spotkanie na szczycie angielskiej Chamipionship. Lider Bournemouth zmierzy się z 6 w tabeli Ipswich. Zespół Boruca w ostatnich 5 meczach wygrał 4 razy i tylko raz zresmisował, przy czym rozgromił 3:0 trzecie w tabeli Middlesbrough oraz zaliczył 2 wysokie zwycięstwa z zespołami z dołu tabeli. Myślę, że również dziś padnie piłkarze Bournemouth strzelą przynajmniej 2-3 bramki. Z kolei Ispwich z ostatnich 5 meczach wygrali 2 razy, raz zremisowali i 2 razy schodzili pokonani. W każdym z tych meczy strzelali tylko po 1 golu. Moim zdaniem mecz skończy się wynikiem 1:3 dla Bournemouth.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom