>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 3.04.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
O 3

olijumper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia 2 liga
Spotkanie: UC Dublin - Finn Harps
Typ: 2
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:45
Witam, nigdy wczesniej nie raczyłem dzielić się swoimi typami ale ostatnimi czasy wielu z Was pomoglo mi zarobić dobra sumkę, wiec postanowiłem trochę oddać w postaci typu.
Codziennie analizuje wiele meczy i robie jak to zwą &quot;wariaty&quot;. Wiekszosc wchodzi. Niejednokrotnie przez kumpli wysmiany ze nie wejdzie, a potem wielkie oczy robią. Chyba mam nosa i cos jest na rzeczy.
Dzisiaj widze ze Finn Harps druzyna której ostatnio fajnie idzie w lidze bez straty gola, graja co prawda na wyjezdzie ale sa w zugu. Bukmacher wystawil kurs po analizie meczy z wczesniejszych lat dlatego jak dla mnie jest to mega okazja na zaryzykowanie paru złotych po kursie ktory jest wg mnie idealny. Czas pokaże czy i dzis mój wariat okaze się trafiony.
Pozdrawiam!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
king-of-tennis 73

king-of-tennis

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - USA, Miami
Godzina: 19:00
Spotkanie: Andy Murray - Tomas Berdych
Typ: Andy Murray
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
USA, Miami - jest to jednej z najważniejszych turniejów Murraya w jego kalendarzu. Triumfował już tutaj kilka razy, co może wskazywać na to, że ma parcie na wygranie tego turnieju. Zanim znalazł się w półfinale pokonał Younga, Giraldo - bez najmniejszych problemów, dopiero przy Andersonie i Thiemie pojawiły się niewielkie problemy, ale mimo to Andy rozstrzygnął spotkanie na swoją korzyść. Teraz powinno być podobnie.
Berdych na swojej drodze największe problemy miał Tomiciem, kiedy w tamtej fazie turnieju mógł się już pakować do domu. Następnie pewnie wygrał pierwszego seta z Monfilsem i w połowie drugiego seta Francuz skreczował. Ostatni mecz rozegrał z Monaco. Argentyńczyk nie należy do zawodników z największej, światowej klasy przez co pokonał go bez najmniejszych kłopotów. Trzeba zaznaczyć, że Berdych miewa problemy z koncentracją. Daje to o sobie znać zwłaszcza w ważnych meczach kiedy gra z zawodnikami światowej czołówki (Murray do takowej należy). Wszystko wskazuje na to, że Murray pokona Tomasa i zawita do wielkiego finału.
✅ 53
 
elgonzalo 4

elgonzalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia Liga 1
Godzina: 17:00
Spotkanie: ASA Targu Mures -CSMS Iasi
Typ: handi -1 ASA Targu Mures
Kurs: 3,7
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj postanowiłem zagrać bardzo ciekawy typ. W lidzę Rumuńskiej zespił Targu prezentuje wyśmienitą formę po 23 spotkaniach może pochwalić się tylko 3 meczami przegranymi co na zespół który przed rozpoczęciem sezonu był skazywany na byt w środku tabeli to imponujący wynik. Mało tego zespół ten jest wiceliderem ligi. Szans na zagrożenie lidera nie ma , ale jeżeli podtrzymają swoją dobrą passę trzymając równą formę to europejskie puchary są jak najbardziej w zasięgu. Ich przeciwnicy zespół CSMS to ligowy średniak co pokazuje jego obecna pozycja. Mają bliżej do spadku niż europejskich rozgrywek. Do rzeczy ASA nie przegrała u siebie żadnego meczy imponujące statystyki bo na 16 strzelonych bramek traci tylko 2 . Jeżeli gospodarze wygrywają to zazwyczaj więcej niż 1 bramką;)
Polecam typ;)
Typ podany po czasie
⛔100
 
H 8

hsarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Derby County - Watford FC
Typ: Watford FC
Kurs: 3.45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dziś o 20.45 zmierzą się dwie mocne ekipy z zaplecza angielskiej ekstraklasy. Będące w kiepskiej dyspozycji Derby County, które w ostatnich sześciu spotkaniach zanotowało tylko 2 remisy i aż 4 porażki, strzelając w tych spotkaniach jedynie trzy bramki. Słaba skuteczność gospodarzy dzisiejszego spotkania idzie w parze ze słabą grą obronną bowiem we wspomnianych spotkaniach stracili aż dziesięć goli. Po drugiej stronie barykady staje Watford - drużyna ze ścisłej czołówki bijąca się o promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej. Od stycznia tego roku Watford został pokonany tylko czterokrotnie (m.in. Chelsea czy Bournemouth), wszystkie te porażki odniósł z ekipami, które były bądź są w niesamowitej formie. W takiej zaś nie jest Derby... Dobrze grająca ofensywa gości, w połączeniu z skuteczną ostatnimi czasy obroną w ich wykonaniu powinny dać efekt w postaci 3 punktów na Pride Park Stadium. Punkty te są o tyle ważne dla gości że pozwolą im się utrzymać w walce o bezpośredni awans do Premier League, tak więc o odstawianiu nogi w dzisiejszym meczu podopieczni Jokanovicia na pewno nawet nie myślą.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Słowacja 1, 19:00
Dun. Streda - Trnava
Over 3.5 gola
4.50
Unibet
Na dzisiaj wybrałem mecz z ekstraklasy naszych południowych sąsiadów. W 24 kolejce spotkań ligi słowackiej zmierzy się ze sobą drużyna Dun. Streda i Trnava. Gospodarze to 8 siła w ligowej tabeli, a goście są na 3 pozycji. Mój typ na ten mecz to over 3.5 gola. Pierwszy argument to fakt, że poprzedni mecz między tymi drużynami zakończył się wynikiem 3:1, a więc została przekroczona linia powyżej 3.5 gola. Po drugie obie ekipy w tym sezonie zaliczyły sporo rezultatów 4 bramkowych i wyższych. Gospodarze dzisiejszego spotkania mają na koncie między innymi takie wyniki jak 3:2, 1:3, 2:2. Goście zanotowali takie rezultaty jak 4:0, 5:2, 5:1 czy 3:1. Dzisiaj moim zdaniem w pojedynku między Stredą, a Trnavą nie zabraknie emocji i bramek. Mój typ to 2:3 dla przyjezdnych i over 3.5 gola.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 2 Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong Ajax-FC Eindhoven
Typ: obie strzela
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza
Sorki za bledy. Pisze z komy. Obie ekipy bramkostrzelne. W 2 lidze holenderskiej pada sporo bramek i dzisiaj mysle ze bedzie tu bts. Bez glebszej analizy, kieruje sie po prostu statystykami i stawiam na wynik 1:2 lub 2:3.
powodzenia
Kiepska analiza
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Piłka Nożna - Słowenia
Godzina: 19
Spotkanie: NK Radomlje - NK Domzale
Typ: powyżej 11 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 3,25
Buk: Bet365
Na dziś dość egzotyczny kierunek jakim jest Słowenia. Trzeci zespół ligi, aspirujący do mistrzostwa zagra na wyjeździe. Gospodarze to outsider i najprawdopodobniej po sezonie spadną z ligi. Rozważałem grę bramek w tym meczu jednak, statystki obu drużyny odrzucają w tym elemencie. Zaryzykuję natomiast z rzutami rożnymi. Faworyt bez wątpienia będzie chciał wygrać co przełoży się na liczbę sytuacji podbramkowych. Linia jedenastu rożnych w tego typu meczach nie jest wysoką przeszkodą. W obu drużynach brakuje topowych strzelców, ale tak jak możemy zauważyć siłą gości jest kolektyw. W mojej ocenie zespół z podium wygra na wyjeździe i udowodni swoją wyższość.
⛔ 100
 
iscoalcaron23 573

iscoalcaron23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Auxerre - Nimes
Typ:
2
Kurs:
5,40
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Długo szukałem typu na dzisiaj aż pewne spotkanie przykuło moją uwagę.
W ten świąteczny okres zagrają ze sobą 2 drużyny z góry tabeli Francuskiej Ligue2.
Auxerre, które w 5 ostatnich spotkaniach u siebie zgromadziło 7 punktów podejmie Nimes, które w 5 ostatnich spotkaniach w delegacji zdobyło 9 oczek.
Patrząc na całokształt sezonu Auxerre u siebie nie czuje się dobrze, zdobyli u siebie 19 oczek (5-4-5) natomiast Nimes radzi sobie na wyjeździe z drużynami z górnej półki bardzo dobrze oraz wygrali 4 z ostatnich 5 ligowych spotkań, moim zdaniem nie jest to pewny wybór na drużynę gości aczkolwiek z takim kursem i prawdopodobieństwem wygranej sądze, że warto spróbować zagrać na drużynę gości.
⛔ 100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PN - JPL
Genk vs. Zulte
Zulte powyżej 0.5 gola,
1.50
WillHill
Genk to najwięksi przegrani zasadniczego sezonu. Porażka ze Standardem Liege i jednoczesnym sukcesie Charleroi nad Mouscron-Peruwelz wyrzuciła ten zespół z czołowej szóstki. Automatycznie stracili szanse na łatwiejszy dostęp do europejskich pucharów, a i również ewentualna walka o tytuł również przepadła. Pozostała jedynie rywalizacja o Ligę Europy. Nie jest to ich pierwotny cel, ale na pewno będą walczyć o występ na europejskiej arenie. Dzisiejsza batalia jednak nie będzie należała do najłatwiejszych, a wszystko za sprawą absencji w defensywie. W kadrze zabrakło takich zawodników jak: Tshimanga (14/0 defensywa), Mbodsji (24/2 defensywa), Ngcongca (26/1 defensywa). Zatem są to poważne absencje, a jedynie z podstawowych kopaczy w tej formacji pozostał Kabasele. Niestety i w napadzie zabraknie ważnego ogniwa, którym jest Mboyo (19/8). Mają jednak doświadczonego Buffela czy Schrijversa. Zulte to natomiast największe rozczarowanie sezonu. Gościom udało się uniknąć walki o utrzymanie, ale przez krótki okres byli bardzo blisko strefy spadkowej. Forma Essevee jest beznadziejna. Nie wygrali od 17.01 :!: Jest to wręcz tragiczny wynik. Kadra przyjezdnych jest jednak całkiem przyzwoita na to spotkanie, a poważniejszych braków nie ma. Forma przyjezdnych jest co prawda katastroficzna, ale zespół jest w całkiem solidnej kondycji kadrowej, a Genk po fatalnym obrocie w ostatniej kolejce ma mocno obniżone morale. Tym samym spodziewam się dość dobrego występu ze strony gości. Zulte może wykorzystać chwilowy kryzys Genku, a i ma kim postraszyć - choćby Troisim. Essevee również często zdobywa bramki w rywalizacji z dzisiejszym rywalem. Stąd liczę na gola w ich wykonaniu w tym meczu. Kurs wbrew pozorom korzystny.
⛔ 100
 
fury 26

fury

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 23:00
Spotkanie: Colo Colo-Cobresal
Typ: 2
Kurs: 6
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj wieczorem dojdzie do bardzo emocjonującego widowiska na Estadio Monumental David Arellano. Gospodarze tego spotkania podejmą u siebie lidera ligi.Colo Colo po sromotnej porażce będą chcieli zatrzeć złe wrażenie po tym spotkaniu ale to nie będzie łatwe.Drużyna Cobresal w tym sezonie spisuje sie znakomicie i przoduje w tabeli na pewno pokusić się mogą o zwycięstwo.Dotychczasowe bezpośrednie starcia wskazują że faworytem powinni być gospodarze lecz mecze przed własną publicznością nie wychodzą im najlepiej. Tracą w prawie każdym meczu u siebie bramkę i w tym trzeba upatrywać sukcesu, bardzo prawdopodobny scenariusz tego spotkania będzie taki że Colo Colo od początku zaczną atakować a goście skupią sie na obronie i na grze z kontry
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom