>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 3.01.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
stanley-63 909K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Turcja Super Lig /
Godz. 12:30
Spotkanie - Rizespor : Konyaspor
Typ - czerwona kartka w meczu / tak /
Kurs - 3.60
Buk - Betsson
16 kolejka Super Lig w Turcji ja wybieram spotkanie drużyn które walczą w tym sezonie o być albo nie być i tak gospodarze są na miejscu spadkowym bo 16 natomiast goście na bezpiecznym 13 jednak różnica pomiędzy nimi to zaledwie 3 pkt tak więc dosyć ważny dziś pojedynek pomiędzy nimi , gospodarze jeszcze nie wygrali meczu przed własną publicznością 0-3-4 i bramki 4:11 natomiast goście nie wygrali ani jednego meczu wyjazdowego 0-2-5 i br. 4:14 tak więc trudno po tych fatalnych statystykach wskazać zwycięzcę dlatego stawiam na kartkę oczywiście jak to u mnie bywa czerwoną bo wydaje mi się że będzie na boisku bardzo ostro , sędzią tego pojedynku jest Bülent Yildirim który co prawda nie sypie czerwienią ale też je od czasu do czasu pokazuje natomiast jeżeli chodzi o żółte kartoniki to tu jest tego od groma , w tym sezonie w 8 spotkaniach które sędziował w SL pokazał 55 żółtek i tylko 1 czerwoną , sędziował też jeden mecz gospodarzy kiedy w 4 kolejce podejmowali oni u siebie Bursaspor i przegrali 1:0 a pan Bülent Yildirim pokazał w tym meczu 6 żółtych kartoników , sędziował on też ich bezpośredni pojedynek ale w poprzednim sezonie w 30 kolejce wynik 3:1 dla Rizespor a w meczu zostało pokazanych 6 żółtek , zdecydowałem się dziś na czerwień z trzech powodów .... po pierwsze pan Bülent Yildirim sporo czerwieni pokazuje bezpośrednio tak więc nie trzeba załapać dwóch żółtek , po drugie w rubryce pana sędziego po nazwą bilans w/g klubów doczytamy takie wiadomości jak w meczach z udziałem Rizespor jedna bezpośrednia czerwień dla Rize a w sumie 56 żółtek natomiast mecze z udziałem Konyaspor 40 żółtych i 3 czerwone dla Konyaspor w tym 2 bezpośrednio no i ostatni fakt to H2H pokazuje że czerwieni było sporo pomiędzy nimi !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Turcja Super Lig /
Spotkanie : Rizespor - Konyaspor
Godz. 12:30
typ zw Rizespor
kurs 2,32
buk pinnnacle
Stanley już sporo napisał wyżej o meczu .Zgadzam się arcyważny mecz dla obu ekip i rzeczywiście prawdopodobna ostra gra i czerwona kartka choć z drugiej strony w takich meczach zawodnicy pilnują się by jej nie złapać , no ale w sytuacjach bramkowych w myśl zasady lepiej złapać kartkę niż stracić bramkę oczywiście będą faulować czy zagrywać ręką w polu karnym.Ja jednak na czerwień w tym meczu ciut boję się postawić , zdecydowałem się pójść w stronę gospodarzy , któży ostatnio mieli ciut pecha , przeciwnicy dostawali karnego , oni nie wykorzystywali karnego , wydaje mi się że dzisiaj szczęscie powinno się do nich uśmiechnąć w myśl zasady że bilans wychodzi na zero.Rizespor stoją pod ścianą i będą dzisiaj wychodzić ze skóry żeby ten mecz wygrać.
Ja stawiam że własnie dzisiaj przed własną publicznością się przełamią.Za spokojną stawke bo przeciwnicy potrafią skontrować a jak będzie przekonamy się:)pow all
⛔ 100
 
H 0

hussars

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Turcja Super Lig
Godzina: 12:30
Spotkanie: Rizespor - Konyaspor
Typ: 1 (Remis - Nie ma zakładu)
Kurs: 1.61
Buk: bet365
Tak, jak koledzy wyżej spróbuję wytypować pierwsze dzisiejsze spotkanie ligi tureckiej. Typ opieram wyłącznie na statystyce H2H. Przynajmniej od 2000 roku (od 22 spotkań) Konyaspor nie wygrał z Rizesporem na wyjeździe. Chciałoby się powiedzieć, że to pewniak dnia, bo ryzyko małe, a i kurs nie taki tragiczny. Ja w każdym razie spróbuję.
Kiepska analiza
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - PLK
Polski Cukier Toruń - Jezioro Tarnobrzeg
Godzina: 18:00
Typy: Polski Cukier -5.5
Kurs: 1,85
Buk: Expekt

Zmierzą się dwie słabe drużyny naszej ligi. Bilans obu drużyn obecnie to 3-10. Jezioro odniosło trzy zwycięstwa z rzędu po czym przyszedł czas na cztery kolejne porażki, lecz każda z nich była niewielka, losy do końca można było odwrócić. Toruń natomiast gra rwaną koszykówkę, poniósł siedem kolejnych porażek, ostatnia - jednym punktem po podobno niezłym meczu ze Słupskiem. Dlaczego coś mnie skłania do gry w tym meczu? Składy. Gospodarze bez większych kłopotów za to w Tarnobrzegu beznadzieja - szpital. W meczu z Kutnem złamania ręki doznał Kacper Młynarski, Kevin Wysocki w tym meczu również nabawił się urazu, który wyklucza go z gry. Wszystko wskazuje na to, że kolejny z Polaków - Dawid Morawiec - nie zagra.
- Nasza rotacja już teraz była wąska, a co się dzieje, kiedy jeden Polak już nam wypada - powiedział trener Jeziora.
Wczoraj kontkart podpisał Daniel Wall, który już wcześniej grał w Tarnobrzegu, jednak nie oszukujmy się - nie jest to persona która pociągnie zespół.
Nie widzę tutaj atutów po stronie Jeziora. Może wkraść się zmęczenie w ich poczynania, niektórzy praktycznie na parkiecie bez zmiany będą musieli spędzić całe spotkanie.
Pogram na gospodarzy, którzy powinni wykorzystać osłabienia rywala.
✅ 85
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Maroko
Spotkanie: Raja Casablanca - Chabab Atlas Khenifra
Godzina: 19.00
Typ Raja handicap -1(europejski)
Kurs: 2,3
Buk: Bet365
Raja w tabeli ciut poniżej oczekiwań , dzisiaj podejmują ostatnią drużynę w marokańskiej tabeli wiec wspaniała okazaja by wejsc zwycięstwem w nowy rok , poprawić dorobek pc i bilans bramkowy który również nie zachwyca.Liczę na gładkie zwycięstwo Raja minimum 2 golami , ostatni nie zawiodłem się a jak będzie dzisiaj?zobaczymy
Kiepska analiza
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka-Turcja TBL
Godzina:16:00
Spotkanie:Tofas Bursa-Usak Sportif
Typ:eek:ver 156,5
Kurs:1,88
Bukmacher:bet365
Analiza:Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Tureckiej ligii koszykówki TBL, które odbędzie się o godzinie 16.
Spotkają się dwa zespoły z dołu tabeli mianowicie Tofas który zajmuje 15 miejsce i Usak Sportif, który jest na miejscu 13.
Gram w tym meczu over ponieważ są to dwa zespoły według mnie zdobywające dużo punktów oczywiście też dużo tracą średnia punktów Tofas u siebie to 79:80 a Usak na wyjeździe wynosi 75:82.
Dzisiaj nie widzę innego wyniku jak minimum 157 punktów.
✅ 88
 
S 7

schuitema30

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Anglii
Godzina: 16:00
Spotkanie: Rotherham - Bournemouth
Typ: powyzej 2.5 bramki
Kurs: 1.75
Bukmacher: sts
Analiza : Patrzac na ostatnie 4 spotkania za 1 wyjatkiem mozna spokojnie postawic zaklad.Kurs wydaje Mi sie dobry ????
Kiepska analiza :!: i nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primiera Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sevilla FC - Celta Vigo
Typ: 1
Kurs: 1.67
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan będąca na 6.miejscu Sevilla FC podejmie ekipę, która jest raptem dwa oczka niżej (8.miejsce) czyli Celtę Vigo. Wydaje się jednak, że mimo, iż obie ekipy są bardzo wysoko w ligowej tabeli to jednak faworyt tego spotkania jest dość oczywisty i jest nim ekipa trenera Unaia Emer&#39;ego.
Celta Vigo bowiem od pewnego czasu jest w poważnym dołku, wszystko zaczęło się od sensacyjnej wygranej na Camp Nou (1-0) od tamtej pory coś w ekipie trenera Eduardo Berizzo się zacięło i w 5 kolejnych meczach ligowych doznali kompletu porażek. Dziś o przełamanie będzie bardzo ciężko, bowiem Sevilla u siebie w tym sezonie radzi sobie naprawdę dobrze - 6 zwycięstw i 3 remisy (w bramkach 16:5), ponadto należy również dodać do tego komplet zwycięstw w fazie grupowej Ligi Europy (z Feyenoordem, St. Liege i Rijeka).
Co prawda w przeszłości Celta Vigo nieźle radziła sobie na obiekcie Sevilli, w poprzednim sezonie wygrali tu nawet 1-0. Warto jednak dodać, że w sezonach 2005/06, 2006/07 i po powrocie Celty do La Liga czyli 2012/13 to Sevilla wygrywała odpowiednio: 1:0, 2:0 i 4:1.
W tym meczu w ekipie gospodarzy nie zobaczymy Coke (11 meczów i 0 goli w tym sezonie La Liga) a także decyzją trenera Kołodziejczaka (2/0), Barbosy (2/0), Iborry (5/1) i Arribas (3/0). Wraca natomiast do kadry meczowej Tremoulinasa, co na pewno jest sporym wzmocnieniem tej drużyny. Jeśli chodzi o Celtę to spore osłabienia są w ataku: Nolito (16/5), Joaquín Larrivey (16/7) i Augusto Fernández (10/0) a także Borja Oubina.
Podsumowując uważam, że Celta nie przełamie się jeszcze w tej kolejce i zanotuje szóstą już kolejną porażkę w lidze. Sevilla natomiast dzięki zwycięstwu ma szansę przeskoczyć w tabeli wyprzedzających ich minimalnie ekipy Villarreal i Valencii. Myślę, że 3 punkty pozostaną na
Estadio Ramon Sanchez Pizjuan.

✅ 67
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sofciarz 24

sofciarz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie:
BBTSBielsko-Biała - WKS Czarni Radom
Typ:
WKSCzarni Radom
Kurs: 1.70
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie 18 kolejki PlusLigi Mężczyzn, w którym spotkają się 12 drużyna w tabeli ekipa z Bielska Białej z drużyną z gości z Radomia. Faworytem bukmacherów do wygrania spotkania jest drużyna Czarnych, która zajmuje 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 pkt. Co do składów obu ekip goście zdecydowanie posiadają lepszych graczy. W ataku Oivanen, na rozegraniu Kamp a na środku były już reprezentant polski Daniel Pliński. Z kolei gra gospodarzy opiera się głównie na grze argentyńczyka Gonzaleza, który do tej pory nie gra na swoim wysokim poziomie. Patrząc na skład gości oraz ich wyższe miejsce w tabeli nie powinni mieć problemów z pokonaniem dużo słabszej drużyny.

✅ 70
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sevilla vs Celta Vigo
Typ:Suma goli / Obydwie druzyny strzela gola
Over 2.5 / Tak
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Faworytem meczu sa gospodarze,ktorzy jako jedyni z calej ligi nie przegrali jeszcze meczu przed wlasna publicznoscia.
Sevilla wygrywala 5-cio krotnie,zanotowala tez 3 remisy,bilans bramkowy 16:5.
Celta na wyjezdzie radzi sobie srednio,ich bilans to 2 wygrane,3 remisy i 3 porazki,w bramkach 6:9 ;)

Sevilla plasuje sie na 6 pozycji,do miejsca premiowanego gra w LM traca tylko punkt,walka o 4 miejsce bedzie bardzo ciekawa i najprawdopodobniej rozegra sie miedzy Valencia,Sevilla i Villarrealem,jezeli Malaga utrzyma obecna forme to rowniez beda mieli szanse powalczyc.
Podopieczni Unaia Emery&#39;ego oprocz rozgrywek ligowych,rywalizuja tez w LE,gdzie wyszli z grupy i w fazie pucharowej zmierza sie z Borussia Moenchengladbach.
W ostatnich meczach ligowych Sevilla zanotowala dwie wtopy..pierwsza wtopa byl tylko remis z Levante 1:1 a druga to remis bezbramkowy z Eibarem,oba te mecze rozegraly sie na stadionie Ramon Sanchez Pizjuan w Sewilli,gdzie gospodarze oba mecze powinni wygrac.

Co do Celty Vigo,to od sensacyjnego zwyciestwa na Camp Nou 1:0 druzyne dopadl powazny kryzys..
Zespol nie potrafil wygrac zadnego z kolejnych 6-ciu meczow,remisujac tylko z Granada,co gorsze - w tych 6-ciu meczach Celta nie strzelila nawet jednego gola..
Czyste konta zachowali bramkarze - Granady,Rayo,Eibaru,Realu Madryt,Malagi i Almerii...
Ostatnie dwa mecze pomiedzy tymi klubami to dwie wygrane Celty po 1:0.

Sevilla w ostatnich dwoch meczach nie nastrzelala sie za bardzo..najpierw wygrali tylko 1:0 z Rijeka w LE a pozniej zremisowali bezbramkowo z Eibarem,wczesniej strzelili po 5 goli Granadzie i Sabadell w pucharze krola.
Licze na to,ze Sevilla grajac u siebie strzeli ze 2 gole,na pewno ich na to stac grajac przed wlasna publicznoscia,graja ofensywna pilke a Celta nie nalezy do druzyn murujacych bramke..
Z drugiej strony licze na przelamanie Celty w ofensywie i w koncu strzelenie chociaz jednej bramki,gospodarze rowniez nie sa zespolem defensywnym,wiec szanse na gole z obu stron powinny dzis byc,pytanie tylko jak bedzie ze skutecznoscia pilkarzy po przerwie...
⛔ 100
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożnaSzkocja Championship
Godzina: 13:45
Spotkanie: Hearts - Hibernian
Typ: I połowa over 0,5
Kurs: 1.40
Bukmacher: Betsson

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 19 kolejki z zaplecza Szkockiej Premier Lig gdzie zmierzą się zajmujący aktualnie pozycję lidera drużyna Hearts z 3 FC Hibernian. Gospodarze tego spotkania wyraźnie odbiegają od reszty drużyn występujących w Szkockiej Championship mając aktualnie na swoim koncie 9 zwycięstw w 9 dotychczasowych spotkaniach na własnym obiekcie a do tego dochodzi ilość 30 zdobytych bramek a tylko 5 straconych wszystko to odzwierciedla nam siłę tej drużyny na własnym stadionie. Goście natomiast najprawdopodobniej będą walczyli w tym sezonie o powrót do Premier Lig po przez występy w rundzie play off gdzie będą występowały zespoły z miejsc od 2 do 4. Ekipa popularnego Hibs rozegrała w tym sezonie 9 pojedynków ligowych na wyjeździe w których to zdołali 5x zwyciężyć lecz też 4x doznali porażki strzelając przy tym 20 bramek a stracili 12. Jak widać goście sporo strzelają bramek często wygrywają lecz też sporo bramek na wyjazdach tracą. Faworytem tego spotkania wydają się być gospodarze lecz ja zaryzykuje tutaj i pobiorę over 0,5 bramki po pierwszych 45 minutach spotkania.
✅ 40
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 Hiszpania
Spotkanie: Alaves - Mirandes
Godz: 16
Typ: 2 w razie remisu zwrot
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj zapraszam na zaplecze Primera Division, gdzie Alaves obecnie na 12 miejscu w tabeli podejmie 9 drużyne tej ligi mianowicie Mirandes. Kursy dosyć wysokie na drużyne gosci, sprawdziłem i nie dostrzegłem nigdzie jakichś osłabien po stronie gości. Mirandes nie dość że jest wyżej w tabeli to mają ostatnio bardzo dobrą passe gdyż nie zaznali porażki w ostatnich 7 spotkaniach 4w i 3r. Alaves to drużyna która gra jak dla mnie poniżej oczekiwań, spodziewałem sie po nich dużo lepszej gry i walki o wyższe miejsce w tabeli. Spodziewam sie bardzo wyrównanego spotkania jednak ze wskazaniem na drużyne gości. Powodzenia;)
✅ 165
 
P 0

pajakadamin

Użytkownik
Dyscyplina :Piłka Nożna- Hiszpania, Primiera Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sevilla FC - Celta Vigo
Typ: Sevilla Handicpa -1.5
Kurs:2.65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Celta Vigo :

Ostatni mecz: Kryzys Celty trwa nadal, a porażka u siebie z Almerią świadczy o tym, że drużyna ma spore problemy. Jedyna bramka padła po kontrze i gol został co prawda zapisany Hemedowi, ale największy udział przy nim miał Fontas, który niepotrzebnie podawał głową w kierunku bramki. Celta miała wiele okazji: strzał w poprzeczkę, a nawet dyskusyjny rzut karny jednak nie zdołała pokonać bramkarza gości i przegrywa 6 mecz w tym sezonie..
Sevilla:
Ostatni mecz: Sevilla niespodziewanie zremisowała u siebie z nowicjuszem z Eibar 0:0 i obie drużyny miały w tym meczu dobre okazje do strzelenia gola.Ale żadnej z drużyn nie udało się tego gola strzelić ...
Przewidywane Składy Drużyn:
Sevilla :
w bramce ???? beto ) obrona : (Aleix vidal, Daniel Carrico, N Pareja ,B Tremoulinas) Tuż prze obroną zagrają : Grzegorz Krychowiak oraz M&#39;Bia..
w drugiej linii zobaczymy ( Jose Antonio Reyes, Denis Suarez, Vitolo)
Napstnik :C Bacca
Celta Vigo :
w bramce (sergio Alvarez) Obrona : (jonny Castro, Fontas, G Cabral, Hugo Mallo) druga linia : N radoja, P Hernandez, Krohn Dehil ) i w pierwszej linii ???? Santi Mina, J Larrivery, Nolito)
Podsumowanie: nie sądzę że Celta będzie wstanie coś ugrać Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan ba sądzę że straci wiecej niż jedna bramke nie strzelajac przy tym żadnej ..
⛔ 100
 
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Hiszpania, Primiera Division
Godzina: 22:00
Spotkanie: Malaga - Almeria
Typ: X
Kurs: 4.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybralem spotkanie pomiedzy Malaga a Almeria. Faworytem bukmacherow jest zespol gospodarzy, ktorego 4 ostatnie mecze to 4 zwyciestwa z rzedu. Mimo to moim typem na ten mecz jest remis. Malaga wydaje sie byc w dobrej formie, ale jak sie spojrzy na klase przeciwnikow w tych ostatnich meczach to nie jest ona powalajca - byly to wygrane z Elche, Celta Vigo oraz dwukrotnie z Deportivo. Patrzac teraz na Almerie, widac ze oni rowniez ostatnio ladnie graja, a mianowicie wygrana z Celta na wyjezdzie i Betisem u siebie. Do tego nalezy dodac fakt, ze jest to pierwszy mecz obu druzyn w Nowym Roku oraz ze ostatni ich pojedynek rok temu w lutym zakonczyl sie remisem 0:0. Podsumowujac mysle ze w tym meczu wszystko sie moze zdarzyc i w przeciwienstwie do bukow nie mysle ze remis jest mniej prawdopodbny niz jakikolowiek inny rezultat. Zatem trzymam kciuki za podzial punktow po dobrym kursie. Powodzenia.
⛔ 100
 
M 10

markur1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Championship
Godzina:
13:45
Spotkanie:
Hearts - Hibernian
Typ:
2
Kurs:
3,91
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gumbi trochę naświetlił już to spotkanie jednak dodam coś od siebie.Dziś dojdzie do ciekawego pojedynku na zapleczy szkockiej ekstraklasy. W derbach Edynburga zagrają Hearts jako gospodarz oraz Hibernian. Gospodarze tego spotkania sa absolutnym liderem, którzy na rozegranych osiemnaście spotkań nie przegrali i zanotowali dwa remisy. Goście w ostatniej kolejce rozbili u siebie Glasgow aż 4:0. Spotkania między tymi zespołami są bardzo wyrównane dlatego sądzę że dzisiejszy tym prawo powodzenia. Seria Hearts kiedyś musi się skończyć. Poza tym najlepszy strzelec Hibernianu Malonga jest w formie i moim zdaniem dzisiaj on trafi do siatki przybliżając swój zespół do wygranej.


⛔ 100
 
C 0

cezarn132

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primiera Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sevilla FC - Celta Vigo
Typ: Sevilla FC handicap -1
Kurs: 2.70
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Tak jak pisali inni dzisiajszy mecz na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan ma zdecydowanego faworyta, czyli ekipę gospodarzy. Ktora zmierzy się z będąca nadal w kryzysie Celtą. Celta ma ostatnio duże problemy. Od czasu sensacyjnej wygranej z Barceloną 1:0, nie wygrała żadnego z sześciu meczy ponosząc przy tym aż pięć porażek. Drużyna z Galicji spadła na ósme miejsce w tabeli co nie jest jeszcze tragedią jednak jeśli nie ustabilizuje formy może zaliczyć jeszcze większy spadek co grozi sytuacją podobną jak w zeszłym sezonie z Getafe. Sevilla natomiast w ostatnich 5 meczach wygrała aż 4 razy. Zespół trenera Unaia Emer&#39;ego będzie chciał podczas dzisiejszego spotkania zapomniec o ostanim bezbramkowym remisie z Eibarem. Sevilla musi pokonać Celte jeśli nie chce stracić kontaktu z czołówką. Licze na to że kryzys w ekipie Celty Vigo będzie trwał nadal a drużyna gospodarzy zaatakuje ze swoją charakterystyczną walecznością i poradzi sobie bez problemu z rywalem. Myślę że jeśli nie będzie szwankowała skuteczność to typ handi powinien spokojnie wejść.
⛔ 100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Francji
Godzina: 15:00
Spotkanie: Red Star- Arles
Typ: 1
Kurs: 2,1
Bukmacher: expekt
Analiza:
Wydaje się, że gospodarze w tym sezonie mają chrapkę na awans do ligue 2. Na trzecim szczeblu rozgrywkowym zajmują 3 miejsce ( 9-2-5 bramki 27-13) . Najbliższy mecz w lidze zagrają ze słabym przeciwnikiem na własnym terenie, także dzisiaj mogą zagrac na serio. Takie drużyny z niższych lig często chcą się pokazac w pucharach w meczach z wyżej notowanymi zespołami.
Jednak w tym pojedynku nie do końca można mówic o różnicy klas, ponieważ na dobrą sprawę obie ekipy dzieli nie wiele.
Arles-Avignon jest w fatalnej formie i zajmuje ostatnie miejsce w ligue 2( 2-4-12, bramki 13-32). warto dodac, że w meczach wyjzadowych zdobyli zaledwie 2 punkty. W pucharze do tej pory pokonali amatorów i po dogrywce zespół z 4 ligii , który zajmuje miejsce w dolnej części tabeli.
Uważam, że goście potraktują ten mecz przygotowawczo do kolejnej batali o punkty w lidze. Wkońcu szanse na utrzymanie , przy takiej formie jaką prezentują są naprawdę marne. Odpuszczą puchar, tak by było racjonalnie.
Tak więc, w tym spotkaniu nie powinno się zauwarzyc różnicy między zespołem z National ligue, a ekipą która gra naprawdę kiepsko na zalpeczu francuskiej ekstraklasy.
Stawiam na wygraną gospodarzy, ponieważ wyglądają zdecydowanie lepiej od dzisejszych rywali( mimo gry w niższej lidze).
Powodzenia!!
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna (Cypr – 1. Dywizja).
Godzina: 18:00.
Spotkanie: Doxa Katokopias – Othellos Athienou.
Typ: 1.
Kurs: 1,80.
Bukmacher: Bwin.

Analiza:
Co prawda gospodarze w ostatnich dwóch sezonach rozgrywki kończyli w dolnej części tabeli, jednak za każdym razem z dużą przewagą nad spadkowiczem. Myślę, że w tym sezonie będzie podobnie, chociaż apetyty w ekipie Doxa na pewno były większe. Wbrew pozorom jest to mocny zespół, jednak ciągle brakuje im tego „czegoś”. :-(

W obecnych rozgrywkach „jedenastka” z Katokopias również nie powala z nóg, ale ostatnie dwa mecze i 4 punkty wywalczone, dają nadzieję, iż drużyna złapała drugi oddech. I w tym upatruje swojej szansy na powodzenie w dzisiejszym meczu. Przebudził się wreszcie Diogo Ramos, pora aby do siatki zaczął trafiać również Ricardo Fernandes. Doxa ma naprawdę równy i doświadczony skład i chyba nikt nie spodziewa się, aby opuściła pierwszoligowe szeregi.

Othellos? To beniaminek, który powinien być spokojny o zachowanie bytu. Othellos lepiej jednak prezentuje się na własnym terenie. W meczach wyjazdowych bilans 1-1-5 pozostawia wiele do życzenia.

Warto podkreślić, że w konfrontacji pomiędzy obiema drużynami, minimalnie lepszy bilans ma Doxa (3-2). Co jednak ciekawe, Doxa za każdym razem w lidze ogrywała Othellos na własnym obiekcie. Co prawda były do mecze jeszcze w 2. Dywizji, ale zawsze to coś i dla graczy lubujących się w tego typu statystykach, to mocny argument, aby postawić na miejscowych. :spokodfhgfh:
Osobiście liczę jednak na zwyżkę formy Doxa. 1:0 mile widziane. :gool:
⛔ 100
 
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Grecka
Godzina: 16;15
Spotkanie: Kerkyra - Asteras Tripolis
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Witam. Spotkanie ligi greckiej, według mnie ma wyraźnego faworyta, jakim jest Asteras Tripolis. Jest to drużyna, która bardzo rzadko mecze przegrywa. W ostatnich 15 meczach tylko 3-krotnie, raz z Atromitosem, a dwa razy w lidze europejskiej z silnym Tottenhamem. Drużyna gospodarzy obecnie zajmuje 12 miejsce, z niewielką przewagą nad strefą spadkową. W 3 ostatnich meczach, gdzie gospodarzem był zespół Kerkyra, zespół dzisiejszych gości wygrywał drukrotnie. Historia, forma obu drużyn, oraz jakość zespołu przemawia za Asterasem Tripolis, ale dzisiaj zagram bezpiecznie DNB, bo zawsze może zdarzyć się jakaś wpadka, czyli remis, bo przegranej nie biorę pod uwagę. Asteras jest po prostu zbyt dobrą drużyną i takie mecze jak dzisiaj musi wygrywać, by walczyć o czołowe miejsce w lidze greckiej, dające miejsce w pucharach.
Pozdro
⛔ 100
 
the_riddler 2

the_riddler

Użytkownik
Dyscyplina: Rugby XV, Francja Top 14 16:35
Spotkanie: Montpellier - Toulon
Typ: Toulon
Kurs: 1.90
Bukmacher: Expekt
Anal Iza:
Dziś we francuskim Montpellier dojdzie do ciekawego spotkania w ramach rozgrywek Top 14. Jest to najlepiej opłacana i najsilniejsza liga rugby w Europie. Do ubiegłorocznego wicemistrza przyjeżdża dziś mistrz, naszpikowany gwiazdami Toulon.
Na półmetku rozgrywek, ekipa ze Stade Yves-du-Manoir plasuje się na średnim 8 miejscu z 31 punktami. Goście natomiast, są na 2 miejscu z dorobkiem 42 punktów, w przypadku wygranej wskoczą na fotel lidera. Stawiam dziś na wyrównany mecz, w którym decydować może dyspozycja strzelecka kopaczy. W tym elemencie Toulon ma przewagę w osobie Leigh Halfpennego.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom