>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 3.01.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
R 11

robaczekxd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna / PGNiG Superliga / 17:00
Spotkanie:Sambor Tczew - Zagłebie Lubin
Typ: Zagłębie Lubin -4,5 bramki
Kurs: 2,30
Bukmacher:BET365
Analiza:
Jestem z Tczewa, ostatnio nawet wybrałem sie na traning Sambora... Ogolnie wyszedłem zawiedziony. Ich trening wygladał jak wychowanie fizyczne w szkole. Jedynie na co było można zwrócić uwagę to pare ładnych dziewczyn. W Samborze doszło do zmiany trenera, teraz dodatkowo doszedł znany Giennadij Kamielin. Drużyna Zagłebia to wicemistrzynie Polski z ubiegłego sezonu teraz zajmują 4 miejsce a ich aspiracje sięgają wyżej. Ich ostatnie pojedynki zawsze były pokryte tym HC na korzyść Zagłębia. Gospodynie dzieiejszego meczu są jeszcze młode, może mają ten potencjał ale nie ma ich kto pokierować aby ich kariery się rozwineły. To co widziałem na ich treningu to po prostu wołą o pomste do nieba. Trener nie ma pomysłu na gre i na to jak kierowcać zespołem. Do tego zawodniczkom obcięto pensje co chyba też ne wpływa motywująco ???? W grze Samborzanek są przestoje nie potrawią zagrać całego meczu na przyzwoitym poziomie jedną połowe wygrają zaś drugą potrafia oddać bez walki.
Mój typ to wyraźna wygrana gości ????
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
H 0

homofobonoid

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - 17. kolejka La Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Athletic Bilbao
Typ: Athletic Bilbao
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza
Wczorajszy typ na Cardiff z handi siadł pięknie, mam nadzieję, że znalazły się osoby które zagrały razem ze mną, bo można było ładnie zarobić ;).
Odwiedzając rano livesportsa wpadł mi w oko powyższy mecz i naprawdę bardzo zdziwiłem się, że do tej pory nikt tego nie zagrał. Drużyna dzisiejszych gospodarzy w swoich ostatnich 5 meczach na własnym terenie zdobyła 5 punktów (1-2-2). Ostatnio u siebie skromna wygrana 1-0 z Elche, ale bądźmy szczerzy, kto z Elche nie wygrywa? Poza tym potem nastąpiły dwie porażki kolejno 4-1 z Malagą i 4-0 z Valencią. Athletic w ostatnich 5 meczach na wyjeździe, wliczam w to również mecz LM, zdobył 9 punktów (2-3-0). Ostatni mecz na wyjeździe to remis 1-1 z Sociedad, następnie skromne 1-0 u siebie z Alcoyano i porażka 4-1 z Atletico. Można stwierdzić, że obie drużyny są pod formą, lecz to Athletic wychodzi z dołka. Ja stawiam tu, podobnie jak wczoraj, na różnicę klas, ponieważ nie ma co się oszukiwać - Athletic piłkarsko jest lepszy. Czy Deportivo zacznie grać tak aby się utrzymać? Na pewno nie dzisiaj. Czy szczęście dopisze gospodarzom? Nie tym razem, Czarek Wilk i koledzy kolejny raz sobie nie poradzą. Drużyna gospodarzy wystąpi w pełnym składzie, w Athleticu kontuzjowany jest Iraola, ale nie ma co się tym przejmować. Reasumując, mecz 17. kolejki La Liga, pomiędzy 17., a 11. drużyną obecnego sezonu, wygrają goście. Bilbao w razie zwycięstwa może wskoczyć nawet na 8. pozycję, dlatego mają o co walczyć. Ja osobiście gram to w dubelku z Bragą. Polecam wszystkim, powodzenia.
PS. Gdybym miał obstawiać dokładny wynik - 0:2
⛔ 100
 
Q 1

qlim6i

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 17. kolejka La Liga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Levante
Typ: do przerwy/koniec meczu Atletico-Atletico
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pierwsze mecze dla obu drużyn po przerwie świątecznej i drużyny z dwoma różnymi celami, Atletico walka o czołówke, Levante o pozostanie w lidze.
Gospodarze chcąc liczyć sie w walce o mistrzostwo musza po prostu takie mecze wygrywać. Ich domowy bilans to 6-1-1 (w tym aż 6-krotnie zwycięstwa zapewniali sobie już przed przerwą). Co do gości, to tylko raz zdołali zdobyć 3 pkt w delegacjach (z bardzo słabą Granadą), do tego trzeba dodać, że ich ofensywa prezentuje się bardzo kiepsko, strzelili tylko 12 goli co jest (razem z Getafe) trzecim najgorszym wynikiem w lidze, a więc nie przewiduje tutaj jakiejś zdobyczy bramkowej po ich stronie.
Atletico będzie chciało sobie ustawić ten mecz jak najszybciej i skupić się bardziej na kontrolowaniu gry i dowiezieniu spokojnego zwycięstwa do końca meczu. Dlaczego? Popatrzmy na ich najbliższe mecze, które pokażą ich potencjał lub jego brak:
W najbliższą środę czekają ich derby z Realem Madryt na Vicente Calderon, następnie ligowa potyczka na Camp Nou z Barceloną i rewanż z Królewskimi na Santiago Bernabeu. W przypadku zwycięstwa nad rywalem zza miedzy, Atletico zmierzy się z Barcą jeszcze dwukrotnie w ramach Pucharu Króla.
✅ 61
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Godz: 18-00
Spotkanie: Legionovia - Budowlani Łódź
Typ: Legionovia +1,5seta
Kurs: 1,75
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dziś mecz dwóch drużyn które mocno rozczarowują w Orlen Lidze i zamiast walczyć o coś więcej to obie ekipy walczą tylko o awans do play-off.
Na pewno Legionovia ma znacznie większy potencjał niż przedstawia to obecnie tabela. Widziałem tą ekipę na żywo w meczu w Rzeszowie gdzie akurat dość niespodziewanie przegrały z Developresem 0-3 i muszę przyznać że... bardzo ładne dziewczyny (zwłaszcza Chojnacka i Tibault) grają w tej Legionovii, moim zdaniem najładniejsza ekipa w całej Orlenlidze. Wracając do aspektów sportowych niedawno wróciła do gry atakująca Malwina Smarzek i liczę że ona dziś spowoduje że Legionovia ugra przynajmniej dwa sety. Na przyjęciu Paszek i Wójcik mocno rozczarowują.
Zresztą Łódź też oglądałem na żywo w Rzeszowie gdzie wygrały 3-2 z Developresem. Na pewno ostatnio rozegrała się Sanja Popović, gra dużo lepiej, choć ta Łódź gra kiepsko, Śliwa ma ponad 40 i to mocno a ona jeszcze rozgrywa, Sieczka i Skrzypkowska też takie jakieś nijakie, nawet bym się skłaniał że Legionovia to wygra dziś po kursie 2,50 lecz obie te ekipy grają sporo tiebracków w tym sezonie więc nie będę szarżował na TD żeby nie zacząć ewentualnie miesiąca z jakimś minusem.
✅ 75
 
T 7

tiic

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Puchar FA
Spotkanie: Preston - Norwich
Typ: 2 [Norwich]
Kurs: 2.25
Bukmacher bet365
Analiza:
Dzisiaj polecam mecz Preston - Norwich. Uważam że Norwich bez problemu pokona swojego rywala w pucharze Anglii. Norwich zajmuje 7 miejsce w Championship a Preston 3 w League One. Chyba nie muszę mówić że różnica między tymi ligami jest kolosalna. Norwich po małym dołku jest teraz w formie, widać u nich ambicję oraz chęć wygrywania. Oczywiśćie preston również zajmuje wysokie miejsce w swojej lidze, ale moim zdaniem to głównie przez terminarz, ostatnie mecze grali ze słabymi rywalami i wygrywali 1:0, więc minimalnie.
Patrząc również na piłkarzy to Norwich przebija klasowo kolegów z Preston. Tak więc jestem spokojny o zwycięstwo.
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: ???? TENIS - WTA - SINGIEL: Auckland (Nowa Zelandia) - Singiel - Kwalifikacje, twarda ????
Godzina: 23:20
Spotkanie: Glatch Alexa - Eguchi Misa
Typ: EGUCHI
Kurs: 1,91
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Dużymi krokami wraca do nas tenis , dyscyplina która przynosi dla mnie największe zyski jak i również czerpie z tego przyjemność .
Co do meczu to kursy na japonke w tym meczu już pospadały , ale 1,90 wydaje się być tutaj do przyjęcia .
Eguchi za pare miesięcu skończy 23 lata i zajmuje obecnie 126 miejsce w rankigu WTA , jej dzisiejsza przeciwniczka jest o 3 lata starsza i zajmuje odległe 606 miejsce WTA.
Amerykanka w pierwszym spotkaniu pokonała M.Irigoyen w dwóch setach tracąc łacznie 5 gemów.
Eguchi natomiast rozprawiła się z młodziutką nowozelandką Cheng która rozegrała drugie oficjalne spotkanie , więc jeszcze wszystko przednią .
Panie spotkały się ze sobą raz 5 lat temu w Hamamatsu w ITF-ach , wtedy glorie świeciła Glatch , dziś sądze ze role się odwrócą .
Bilans amerykanki z tamtego seoznu to tylko 9/6 i tylko na nawierzchni twardej , Eguchi 41/17 na hardzie z tamtego roku , i mimo ze grała głownie w ITF -ach stawiam dziś na jej zwyciestwo .
Misa jest praworeczna i preferuje obu reczny backhend tak jak jej dzisiejsza rywalka , pomimo tego sądze ze po wyrównanym meczu wygra japonka.
✅ 91
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania , Primera Division
Spotkanie: Sevilla - Celta
Typ: Ilość rzutów rożnych - Powyżej 11
Kurs: 2.00
Bukmacher Bet365
Mój podstawowy typ na 17 kolejkę Primera Division. Rzuty rożne w spotkaniu Sevilli. Spodziewam się ofensywnego spotkania = dużo rzutów rożnych. Dlaczego? Sevilla, wiadomo aspiracje to gra w europejskich pucharach, jeśli dziś wygrają mają szansę przeskoczyć Valencie i Villarreal oraz dobrze zacząć Nowy Rok przed własną publicznością. Celta Vigo - bardzo dobry początek rundy, zakończenie wiadomo - fatalne. Dziś znów jest szansa aby dobrze zacząć początek nowej rundy i doskoczyć do czołówki. Najbardziej jednak to postawienia tego typu przekonały mnie statystyki z ostatnich spotkań pomiędzy tymi drużynami.
Celta - Sevilla (ilość cornerów - 18)
Sevilla - Celta (ilość cornerów - 15)

⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Spotkanie: Derpotivo La Coruna – Ath. Bilbao
Typ: over 2.5
Kurs: 2.76
Buk: Pinnacle
Godz. 22:00
Analiza:
Po przerwie świątecznej wracamy na boiska Hiszpańskiej Primera Division, szlagier dopiero jutro ale i dziś nie będzie można się nudzić. Krótka ale jednak przerwa na pewno wielu ekipą się przydała a do tego grona zaliczymy zespoły które zmierzą się dziś na El Riazor a więc miejscowa ekipa i beniaminek Deportivo La Coruna będzie podejmowała ekipę z Bilbao. Jak zobaczyłem tutaj kurs na bramki to mnie trochę zaskoczyło, ja rozumiem że są to zespoły które na ten moment strzeliły bardzo mało bramek no ale nie przesadzajmy argumentów z a tym że będzie over dla mnie jest znacznie więcej.
Ekipę Deportivo czeka walka o utrzymanie co dobitnie pokazuje ich dotychczasowa postaw na boisku, w 16 spotkaniach zdobyli tylko 13 punktów to i tak wystarcza by zajmować jeszcze bezpieczne miejsce ale szybko w tej niechcianej strefie mogą się znaleźć.
Jak wspomniałem jesteśmy po przerwie a to na pewno w jakiś sposób odbije się na obu zespołach, jeśli wypadli z rytmu meczowego to najbardziej przecież na tym ucierpi cała gra zespołów w defensywie. Jeśli potrzebowali tej świeżości to najwięcej pracy włożyli właśnie w poprawę gry w ofensywie. Deportivo widziałem kilka razy w akcji przed własną publicznością i nie widziałem w tych spotkaniach by się bronili a jak już tak próbowali grać to nie wyglądało to najlepiej, ogólnie moim zdaniem jest to zespół któremu brakuje jakość na tyłach, w przodach też jej nie ma ale u siebie z doświadczonymi napastnikami będą potrafić tworzyć sytuacje. Bilbao wręcz tragiczne rozpoczęło tegoroczną kampanię patrząc na to co grali w zeszłym roku a przecież kadrowo prawie nic się nie zmieniło. W głównej mierze zatracili skuteczność bo po ich grze widać prawie tą samą jakość, gorzej też jest na tyłach. Jednak dla mnie ten zespół będzie szedł tylko w górę zresztą ostatnie wyniki wcale takie najgorsze nie są. Dla nich każde spotkanie to w tej chwili walka o komplet punktów bo strefa Europejskich Pucharów już daleko w przodzie.
Kolejna spraw to obie ekipy w nienajlepszy nastrojach udali się na przerwę przegrywając swoje spotkania bardzo wysoko i na pewno będą chcieli zdecydowanie w odmienny sposób rozpocząć nowy rok.
Na koniec jeszcze kilka zdań o brakach kadrowych. Do składu Deportivo wróci po zawieszeniu za kartki Luisinho. Z powodu kontuzji w meczu nie zobaczymy na pewno Lucasa. Jeśli chodzi o sytuację kadrową przyjezdnych, niedostępni ze względu na problemy zdrowotne są Guillermo, Xabier Etxeita i Andoni Iraola.
⛔ 100
 
miguel1992 180

miguel1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primiera Division
Godzina: 20:00
Spotkanie: Elche - Villarreal
Typ: 1
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Wiem, że ten mecz już został poddany analizie, ale mój typ jest bardziej odważny, a może szalony? Darzę sentymentem drużynę Elche, bo mieszkałem tam prawie rok jak pracowałem, więc myślę, że 2015 rok to dobry czas na odrodzenie i utrzymanie się w tym sezonie w Primera Division.
Zaczynając od Elche jest to aktualnie zespół zamykający tabelę, lecz aby uciec ze strefy spadkowej wystarczy im tylko zdobyć w tym meczu 3 punkty. Ciekawe jest to, że np do środka tabeli tracą tylko 9 oczek, a mecze z najsilniejszymi mają za sobą.
Elche u siebie zdobyło do tej pory 5 punktów z bilansem 6:13, więc nie jest najgorzej. Na ten mecz wyjdą bez jakichkolwiek osłabień, więc tym bardziej jest to okazja do pokazania pazura na własnym boisku. Ostatnie pięć meczy tej drużyny to jedno zwycięstwo, jeden remis oraz trzy porażki.
Goście to drużyna z piątego miejsca w tabeli. Jest to drużyna, która strzela w tym sezonie dosyć sporo bramek przy małej stracie 27:14. Na wyjeździe zdobyli do tej pory 15 oczek czyli 50% całego dorobku punktowego. Ostatni mecz przegrali 06.11.2014 w Lidze Europejskiej z Zurich, a w lidze 02.11.2014 z Valencią. Aktualnie ciągną passę siedmiu meczy bez porażki, ale ta w końcu musi przyjść. Moim zdaniem głównym osłabieniem drużyny będzie nie brak obrońcy, lecz ich zlekceważenie drużyny Elche co odbije się już w pierwszej połowie.
Obie drużyny grały ze ssobą w tym roku dwukrotnie: raz wygrało Elche po karnych, a raz padł remis 1:1.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
johnydrabik1 57

johnydrabik1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primiera Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sevilla - Celta
Typ: powyzej 10 rzutów rożnych
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza: W dzisiajszym spotkaniu zmierza sie druzyny ofensywne , spotkanie bedzie szybkie co da nam duzo rzutow roznych . Tym bardziej ze Celta jest druzyna ktora naprawde duzo rzutów roznych zbiera srednia rzutow roznych jaka zdobywa celta w meczu to ponad 7 . Gspodarze tez bardzo czesto maja rzuty rozne bo az 6 na mecz to jest bardzo duzo . Mysle ze nie bedzie jakims duzym problem dla obu druzyn uzbierac razem 11 roznych a kurs na to zdarzenie jest dla mnie zadawalajace . Mysllem o daniu wiekszej ilosciu roznych , ale wole spokojniej a pewniej bo kurs rez juz jest fajny .Dla graczy ktorzy lubia ryzykowac proponuje dac powyzej 11 roznych .
⛔ 100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - FA cUP
Spotkanie: Tranmere - Swansea
Typ: Tranmere lub remis
Kurs: 2,4
Godzina: 16:00
Bukmacher: Bet365
Choć w przeważającej liczbie spotkań bezpośrednich dotychczas przeważali piłkarze Swansea, ja jednak w dzisiejszym spotkaniu typuję wygraną gospodarzy. Przede wszystkim w najwyższej lidze angielskiej goście przy okazji spotkań wyjazdowych spisują się naprawdę średnio na 10 rozegranych takich spotkań zwyciężając zaledwie w dwóch. Gospodarze z kolei walczą o utrzymanie w angielskiej League Two. Większość ich zdobyczy punktowych pochodzi ze spotkań rozegranych na własnym boisku. Dodatkowo ich następny mecz zostanie rozegrany dopiero za dwa tygodnie, co może znacząco zwiększyć motywację drużyny w tym zbliżającym się wielkimi krokami spotkaniu. Dodatkowo zespół ten podczas występów na własnym stadionie regularnie strzela gole.
⛔ 100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Irlandia Północna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Crusaders - Ballinamallard
Typ: 1 HA -1.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Krótko bo mecz za chwilę. Crusaders mają ciśnienie na liderowanie w tabeli i będą grali o trzy punkty na pewno. U siebie to bardzo mocna ekipa i na swoich śmieciach taką linię zazwyczaj pokrywa.
Ballinamallard bardzo przeciętny zespół środka tabeli. Biorąc pod uwagę aspekty czysto sportowe - nie mają dzisiaj szans na chociażby remis.
Na wyjazdach wygrali tylko z drużynami które mają za plecami w tabeli, wszystko co powyżej u siebie ich ogrywało. Wygrana Crusaders dwoma bramkami to minimum.
✅ 100
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Portugalia
Godzina: 17:00
Spotkanie: Maritimo - Braga
Typ: under 2,5
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Maritimo 11 miejsce w tabeli, Braga na premiowanej 3 pozycji. Ważne spotkanie dla obu drużyn. Gospodarze potrzebują każdego punktu, ich sytuacja nie jest najlepsza - dzieli ich tylko 5 oczek od miejsca spadkowego. Braga natomiast musi ogrywać słabeuszy jeśli myśli o tak dobrej końcowej pozycji jak teraz. Spotkanie na pewno będzie zacięte, to nie będzie otwarta i szczęśliwa gra byle do przodu. Teraz rzut oka na bilanse bramkowe obydwu drużyn. Gospodarze 19:19, w przeciągu 14 spotkań, także drużyna bardziej overowa. Bilans gości to 25:8. Czyli żelazna defensywa i naprawdę niezły atak. Maritimo nie będzie łatwo zdobyć bramkę, dlatego sądzę, że będą chcieli dowieźć choćby ten 1 punkcik i skupią się na obronie.
Bilans ostatnich spotkań h2h:
Braga 1:1 Maritimo
Maritimo 2:2 Braga
Braga 2:0 Maritimo
Maritimo 0:2 Braga
Maritimo 1:2 Braga
Czyli under padał w 3/5 spotkań. Jednak sytuacja się trochę zmieniła, Maritimo gra poniżej oczekiwań, zeszły sezon mieli dużo lepszy, Braga natomiast przeżywa chyba jeden z najlepszych startów. Maritimo ostatnie 5 spotkań, to 4 mecze poniżej 2,5, Braga 2/5.
⛔ 100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna Portugalia
Godzina 17:00
Ferreira - Rio Ave
over 3.5 gola
4.30
Bet365
Na dzisiaj wybrałem mecz z Portugalii. W tamtejszej ekstraklasie zmierzy się ekipa Ferreiry i Rio Ave. Gospodarze zajmują 7 miejsce w lidze, a goście plasują się o jedną lokatę niżej. Zagrają sąsiedzi z tabeli. Typuję w tym meczu na kilka goli. Mój typ to powyżej 3.5 gola. Podoba mi się bezpośrednia rywalizacja między tymi ekipami. Często mecze między Ferreirą, a Rio Ave kończyły się wysokimi wynikami. Były to między innymi takie rezultaty jak 6:1, 2:2, 3:2, 3:1. Ostatni mecz między tymi ekipami to wynik 0:0 i dlatego moim zdaniem tym razem nie powinno zabraknąć goli. W obecnym sezonie Ferreira zaliczyła 2 razy over 3.5 gola, a Rio Ave miało 4 razy over 3.5 gola (5:0, 2:2, 4:0, 1:5). Dzisiaj moim zdaniem mecz zakończy się wygraną gospodarzy 3:2, a mój typ to powyżej 3.5 gola.
⛔ 100
 
K 9

kamilogks

Użytkownik
Hokej SHL
HV 71 - Lulea
typ: under 4.5
Kurs: 1.92 pinnacle

Tym razem jak dla mnie bardzo mocny bet z Szweckiej ligi hokeja na lodzie SHL. Hv71 zmierzy się z Lulea. Myślałem nad zagraniem w stronę Lulei ale x2 trochę mały kurs ale myślę że HV71 nie wygra tego meczu w regulaminowym czasie gry, lecz zdecydowałem się na zagranie na poniżej 4.5 bramek w meczu a dlaczego ? . HV71 5.1 bramki na mecz Lulea 4.8 bramki na mecz 17/16 , 15/18 w U/O 4.5 ale jedna klasyfikacja skłoniła mnie do zagrania w tym meczu undera , spotykają się dziś ze sobą najlepsi bramkarze ligi Joel Lassinantti 92.84 % obronionych strzałów zaś Gustaf Wesslau 92.44% obronionych strzałów , po za tym mocną bronią gości od zawsze była defesnywa i ostatnio prezentują się w niej znakomicie i dzięki temu wygrywają mecze myślę że będzie tak także i dziś.
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis WTA Auckland kwalifikacje
3.01 22:00
Lucie Hradecka - Van Uytvanck
typ: 2
1,42
Unibet
Analiza
Dziś w spotkaniu kwalifikacji WTA w Auckland Lucie Hradecka spotka sie z Belgijka, Van Uytvanck. Dla Czeszki ubiegloroczny sezon był fatalny, wypadła z pierwszej setki rankingu, a i w deblu, po zmianie partnerki nie wiodlo juz sie tak dobrze. Czuje ze wiek nie pozwoli juz jej na odpowiednio dobre start w rozgrywkach singlowych, powinna raczej skupić się na grze deblowej. Już nowozelandka, Westbury sprawila jej ogromne problemy, Lucie wygrala dopiero po 3 partiach. Belgijka natomiast systematycznie pnie sie w gore rankingu, jest juz tuz za czolowe 100 rankingu i zapewne w tym sezonie przekroczny magiczna barierę. W pierwszej rundzie ograła inna Czeszkę, Voracovą. Dziś powinna odprawić kolejną.
⛔ 100
 
xael 83

xael

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - British Elite League.
Godzina: 20:00
Spotkanie: Belfast Giants - Shieffield Steelers
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolejno druga i trzecia drużyna tabeli. Wczoraj grali ze sobą, też w Belfascie i lepsi byli miejscowi wygrywając 5-3. Belfast ogólnie u siebie bilans 13-1-0-1 takim samym bilansem może się też tylko pochwalić ów rywal, Miejscowi lepszy stosunek h2h home. Dzisiaj rewanż i myślę, że goście nic lepszego jak wczoraj nie pokażą, zwłaszcza, że wczoraj wygrywali 2:0 po 1 tercji to i tak dali się dogonić, przegonić i ostatecznie przegrać mecz. W dodatku Shieffield ciągną za sobą serie 3 porażek, i napewno dziś łatwiej nie będzie. W przypadku zwycięstwa - Belfast przeskoczy w tabeli Shieffield o jedno oczko i obejmie fotel lidera. Pewnie tylko tymczasowego bo goście mają rozegrane o 1 spotkanie mniej. Jestem zdania, że to bedzie dwumecz na korzyść gospodarzy.
✅ 95
 
S 6

spinelek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Hiszpańska Liga BBVA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sevilla - Celta Vigo
Typ: powyżej 3,5 bramek
Kurs: 3.00
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Zacznijmy od gości: 5 porażek i 0 strzelonych bramek co nie napawa optymizmem przed meczem ale czas w końcu się przełamac chocby ze strzeleniem bramki na co liczę w tym meczu. Gospodarze natomiast muszą wygrac aby utrzymac się w czołówce, zapewne marzy im się LM bo LE to raczej na pocieszenie. Był czas na odpoczynek gdyż ostatnia kolejka była grana dawno wiec każdy odpoczął i drużyny będą mieli wiecej sił na atakowanie , natomiast z drugiej strony brak rytmu meczowego pozwoli na trochę niedokładności w kryciu i ustawieniu co pozwoli w tym meczu na strzelenie minimum 4 bramek. Typ ryzykowny ale warty wg mnie zagrania.
⛔ 100
 
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Dart - PDC World Darts Championship
Godzina: 22:00 CET
Spotkanie: Phil Taylor - Raymond van Barneveld
Typ: Raymond van Barneveld Najwyższy Checkout (Dwudrogowo)
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
To aż dziwne, ale Taylor przez cały turniej ani razu nie rzucił checkoutu +100. Jeden powód jest taki, że po prostu nie musi, bo za dobrze punktuje, w każdym meczu średnia powyżej 100 i zwykle ma czas ustawić sobie wygodniejszy zamek. Ba, on często specjalnie odpuszcza wysoki zamek na rzecz wygodniejszej D16 albo D8 i to nawet kiedy rywal ma ustawiony zamek. Skalkulowane ryzyko 16-krotnego mistrza świata często popłaca i jeszcze dodatkowo oddziałuje na psychę rywali, kiedy pudłują. Drugi powód jest chyba nawet ważniejszy: na tym etapie kariery Phil ma po prostu gdzieś jakieś statystyki i rekordy, bo wszystkie i tak są od dawna jego. Zupełnie nie dba o wysokie zamki, nie ściga się na 180tki, ma gdzieś nawet kasę jaka jest do wygrania. Dla niego liczy się tylko wygrana. &quot;It’s all about winning&quot; – powtarza w każdym wywiadzie i akurat w to wierzę. By wygrać turniej pewnie w którymś momencie będzie potrzebował błysnąć wysokim zamkiem, ale akurat dzisiejszego rywala będzie piekielnie ciężko przerzucić, bo trudno znaleźć lepszego speca od wysokich zamków od van Barnevelda. W każdym meczu po kilka, wczoraj z Buntingiem również (113, 107, 125), a wcześniej w turnieju już zaliczył choćby 170. Stawiam, że dzisiaj będzie podobnie, bo przy spodziewanej wyższej średniej Taylora, będzie miał sporo okazji do wysokich zamków. Dla mnie value.
⛔ 100
 
H 0

hanss52

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - British Elite League.
Godzina: 20:00
Spotkanie: Braehead - Dundee
Typ: Over 6,5
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kolejna kolejka w brytyjskim hokeju. W spotkaniu dwóch szkockich ekip faworyt jest tylko jeden - Braehead. Ja uważam, że zobaczymy w dzisiejszym meczu dużo bramek. Braehead, lider tabeli, to razem z Belfastem najlepsza ofensywa w całej lidze- 114 bramek w 30 meczach. Niestety (a dla nas stety) dużo też bramek tracą bo aż 92. Drużyna Dundee to drużyna bardzo chimeryczna. Tracą mnóstwo bramek, często przegrywają ale potrafią też strzelić, czego dowodem jest chociażby ostatni mecz przegrany na wyjeździe z Belfastem 9:3 (!). Podsumowując, uważam, że zobaczymy dzisiaj co najmniej 7 bramek ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom