>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 29.11.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 29. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie A
Godzina: 15
Spotkanie: Roma - Atalanta
Typ: handicap Roma (-1)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Roma w tym sezonie z tego co widzę ma chrapkę na mistrzostwo. Juve na początku zawodził, więc inne kluby aspirujące o 1 miejsce wzięły się w garść i grały dobry futbol, żeby zrobić sobie jakąś przewagę, póki klub z Turynu się nie obudzi na dobre. Wyniki kilku kolejek wstecz pokazują, że chyba przebudzenie Juve nastąpiło, a więc Rzymianie będą mieli jeszcze większą motywację, żeby zachować kilku punktową przewagę nad mocnym rywalem. Kolejnym aspektem jest fakt, iż od początku obecnego sezonu nie przegrali ani jednego spotkania u siebie. Co więcej wygrywali w większości różnicą conajmniej 2 bramek. Atalanta zaliczyła dobry początek sezonu, dzięki któremu nadal utrzymują się na dobrym, 10 miejscu. Mimo wszystko widać po ich wynikach, że w meczach wyjazdowych zdecydowanie sobie nie radzą. Myślę, że w obecnej dyspozycji obu zespołów nie ma innej możliwości, niż wygrana gospodarzy, i to pewna wygrana, a co to oznacza - wygrana conajmniej różnicą 2 bramek.
⛔ 100
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
NHL
4:00 AM
San Jose Sharks v Calgary Flames
@Brent Burns score (3.40)
Betsson
HP Pavilion, godzina 4:00 czasu polskiego. San Jose Sharks podejmować będą bliskiego rywala z dywizji pacyficznej - Calgary Flames. Rekiny prezentują się dobrze i zajmują obecnie 2 miejsce w lokalnej tabeli i 6 w konferencji zachodniej. Oczywiście nie jest to szczyt ich możliwości ale drużyna prowadzona przez Petera DeBoer&#39;a po dobrym starcie sezonu wpadła w dół z którego już zdążyła wyjść i z meczu na mecz wrzuca wyższy bieg. Mankamentem Sharks jest w ostatnim czasie własna tafla a to do tej ekipy raczej nie podobne. Myślę, że nadchodzi idealny czas na przełamanie tym bardziej, że Rekiny mają do wyrównania rachunki z Płomieniami, nad którymi musiały uznać wyższość w 3 ostatnich pojedynkach. Po 2 niepowodzeniach z ustrzeleniem score&#39;a próbuję raz jeszcze bo nie zdarzyło mi się więcej jak 2 razy pod rząd spudłować strzelca. A jak trwoga to do Drwala. Brent Burns bo o nim mowa jest w ostatnim czasie największym rekinem z wszystkich w San Jose. Zaliczył w ostatnich 10 meczach największy pik spośród wszystkich graczy NHL i wskoczył już na 37 miejsce w klasyfikacji kanadyjskiej z 19 punktami (9+10). Dzisiaj Brodacz ma kolejną okazję do podrzucenia swojego nazwiska wyżej w tej klasyfikacji. Rywal statystycznie wygodny bo Flames straciło już 82 bramki co jest wynikiem katastrofalnym na tym etapie i co idzie najgorszym rekordem ligi. Kolejną ważną informacją jaką należałoby podpiąć pod nazwisko Burns jest jego spory pik skuteczności gry w PP. Pod nieobecność Logana Couture, Burns stał się obok Joe Pavelskiego, największej gwiazdy Sharks, głównym ogniwem ekipy dzisiejszych gospodarzy podczas gry w przewadze. Dla tych, którzy nie potrzebują zbędnego ryzyka w postaci łowienia strzelców polecam znalezienie dobrego value faworyzującego Sharks.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Premier League
Godzina: 17.15
Spotkanie: Norwich - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Siemanko, niedziela i ciekawe mecze w Angielskiej Premier League. Ja wybrałem spotkanie mojego ulubionego zespołu czyli Arsenalu, już po ostatnim meczu Arsenalu w LM było widać, że to już jest to, do czego przyzwyczaił nas Arsenal, świetne akcje, dobra gra i piękne bramki, w prawdzie Arsenal boryka się z kilkoma problemami, bo kilku zawodników złapało kontuzję, ale na szczęście tych kontuzji nie doznali Alexis oraz Ozil - dwa konie napędowe drużyny Wengera. Po kontuzjach wracają również Ramsey, OX, tak więc sytuacja wygląda coraz lepiej. Arsenal w ostatnim ligowym spotkaniu dał plamy i przegrał z WBA 2:1 co było zaskoczeniem. Norwich to beniaminek który na początku przyzwoicie sobie radził, ale teraz raczej dobrego słowa o nich się nie mówi, ponieważ na ostatnich 5 spotkań wygrali tylko 1. Ten typ to dla mnie &quot;pewniaczek&quot;, ponieważ Arsenal na pewno poważnie myśli o wygraniu mistrzostwa, a z takimi drużynami jak Norwich muszą po prostu wygrać, bo trzeba trzymać się czołówki! Liczę na 1:2/1:3 dla Kanonierów.
⛔ 100
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Utah Jazz - New Orleans Pelicans
Typ: New Orleans Pelicans +8,5
Kurs: 1,76
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Muszę powiedzieć, że miałem spory problem z wybraniem czegoś na dzisiaj, ponieważ oferta jest dość uboga o praktycznie samych niskich kursach, jednak przed chwilą pojawiła się informacja o bardzo prawdopodobnym występie Anthonego Davisa (we wczorajszym spotkaniu z Los Angeles Clippers doznał urazu i jego dalsza gra
stała pod sporym znakiem zapytania, jednak na szczęście dla wszystkich fanów koszykówki okazał się mało poważny) a więc takie handi na Pelikany wydaje się dość rozsądnym posunięciem. Gracze z Nowego Orleanu sezon zaczęli tragicznie, jednak duży wpływ na takie wyniki miały kontuzje z którymi z dnia na dzień jest jednak coraz lepiej. Ostatnie dni mogą napawać ich kibiców optymizmem, zanotowali serię 3 wygranych z rzędu (ograli San Antonio Spurs i dwukrotnie Phoenix Suns) i dopiero wczoraj zostali zatrzymani przez wściekłych Clippersów. Dużo do drużyny w ostatnim czasie wnosi Ish Smith, zanotował nawet parę dni temu double-double i ogólnie nieźle się prezentuje rzutowo. Anthony Davis wiadomo, przyszły MVP tej ligi czy trójkowicze w postaci Erica Gordona i Ryana Andersona gwarantują co spotkanie odpowiednią ilość punktów. Ogólnie poziom obu ekip oceniam jako bardzo zbliżony, śmiało może być tutaj jakieś close game, więc takie handi wydaje mi się dobrą opcją.
⛔ 100
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Godzina: 13:00
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Typ: obydwie strzelą gola,a wygra Tottenham
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pojedynek 5 w tabeli Tottenhamu z 15 Chelsea.
Chelsea na wyjazdach nie idzie. W lidze porażka ze Stoke, z West Hamem, remis z Newcastle, porażka z Evertonem. Nawet u siebie przegrała z Southampton.
Ostatnio w europejskich pucharach wygrała z Maccabi, ale to efekt kiepskiego przeciwnika,w dodatku osłabionego czerwoną kartką w 41min.
Remis bezbramkowy z Dynamem Kijów, przegrana z Porto. No kiepsko. Abramowicz na prawdę jest cierpliwy.
Tottenham u siebie super, wygrana z West Ham 4-2, Aston Villą 3-1,bezbramkowy remis z Liverpoolem, ale wcześniej sprawili baty 4-1 Manchesterowi City, co pokazuje ich siłę na własnym obiekcie. 8 listopada nie dał się na wyjeździe Arsenalowi.
Co do bezpośrednich meczów: w styczniu Tottenham wygrał z Chelsea 5-3. Tym razem nie liczę na wynik hokejowy, ale bramki z obydwóch stron, a punkty
zostaną ww londyńskiej dzielnicy zwanej Tottenham.
Lubie mecze, które odbywają się wcześnie jak ten, bo o 13:00, nawet jak nie wejdzie, pozostanie niemalże cała niedziela na dalsze emocje i inne podpowiedzi kolegów ????
Jeżeli pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Spotkanie Washington-Toronto
Typ: Toronto wygra w przedziale 6-10 punktów
Kurs 6.50
Buk Sportingbet
Godz: 01:00
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z NBA w którym ekipa Washington podejmowała będzie na sowim parkiecie ekipę Toronto, goście są faworytem do wygranej w tym spotkaniu, zanotowali bowiem dwie wygrane z zespołami z Los Angeles w poprzednich dwóch kolejkach , najpierw z Lakers następnie z Clippers, w obu sytuacjach były to wygrane wyżej niż 10 -ma punktami, gospodarze natomiast nie potrafią zagrać kilku równych spotkań, niezależnie czy grają na swoim parkiecie czy też na wyjeździe, moim zdaniem gospodarze którzy ponieśli 3 porażki pod rząd, nie będą w stanie zdobyć punktów z zespołem , który zanotował 3 wygrane pod rząd. Toronto również przewodzi w swojej dywizji natomiast Washington jest najgorszym zespołem w swojej dywizji , myślę że goście tu pokryją spokojnie ten minimalny Handicap -3.5 punkta.
⛔ 100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna,Turcja Super Liga
Godzina: 16
Spotkanie:Besiktas - Akhisar Belediyespor
Typ: 1
Kurs: 1.43
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gospodarze mierza w tytul wiec takie mecze musza wygrywac i w tym sezonie wygrywaja.Sa niepokonani w ostatnich 33 z 37meczow ligowych u siebie a w tym sezonie maja juz 9zwyciestw w 12meczach.Co prawda grali w czwartek pucharowy mecz, ale to byly ogorki z Albanii i najwazniejsi zawodnicy jak Gomez,Sosa,Sahan,Tore,Quaresma nie grali w ogole albo w pelnym wymiarze czasowym, Besiktas jest zdecydowanym faworytem tego meczu i powinien spokojnie wygrac ten mecz.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Nashville - Buffalo
Typ: 2
Kurs: 4.25
Bukmacher: gamebookers
Analiza:
Spotkanie druzyn Nashville Predators i Buffalo Sabres. Faworytem tego spotkania sa gospodarze, ale moim zdaniem kurs na nich jest zbyt niski by ryzykowac. Zbyt niski, bo dzis nie są kompletnie w formie. Ogladajac ich gre widzi sie jakoby byli zlepkiem zawodnikow, ktorzy kompletnie nie wiedzą co mają robić, a obrona woła o pomste do nieba. Te druzyny na ten moment dzieli 8 punkow. Jakas to roznica jest, Preds są lepsi, ale jak pisalem graja fatalnie. Sabres z kolei graja bardzo wytrwale, z pasją, wiedzą co robic. Graja mocno defensywnie z druzynami z czolowki i jesli przegrywaja to nisko. Wczoraj wygrali z Hurricanes 4:1, gladko, choc tez nie byli faworytami (kurs 2.80). Dzis dodatkowo gospodarze zmieniaja bramkarza i wystawiaja totalnie niedoswiadczonego Sarosa. Handicap dla gosci jak nic.
✅ 325
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - POLSKA: Ekstraklasa

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Legia Warszawa
Stadion Miejski w Bielsku-Białej, godz. 15:30
Legia Warszawa HA -1,5 @3,00 Betano

Na początek sytuacja ligowa - Podbeskidzie tak jak były oczekiwania tak jest, czyli środek tabeli z dorobkiem 19 punktów, ostatni mecz przegrali u siebie z Lubinem 1:2. Legia zajmuje aktualnie drugą pozycję i traci aż 11 punktów do zespołu z Gliwic, ostatni mecz wygrali, który odbył się na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 1:0 przeciwko Śląskowi Wrocław. Gospodarze u siebie nie wygrali jeszcze w sezonie ligowym meczu i myślę, że dzisiaj się to także nie stanie i po raz kolejny zejdą z boiska pokonani. Na 7 meczy na Stadionie Miejskim strzelili tylko 7 goli, a stracili ich już 16. Legia mnie jakoś bardzo nie zachwyca za trenera Czerczesowa, ale chyba jest odrobinę lepiej jak za kadencji trenera Berga na początku sezonu. W tygodniu wygrali u siebie w LE 1:0 przeciwko duńskiemu Midtjylland i nastroje na pewno dopisują, bo kontynuują zwycięską ścieżkę. W meczach wyjazdowych Legia do tej pory przegrała tylko 1 mecz na 7 rozegranych, dołożyła do swojego bilansu 4 wygrane i 2 remisy, a strzeliła w delegacji 17 goli, natomiast straciła tylko 8 bramek. Legioniści w tym roku pokonywali już czterokrotnie Podbeskidzie w tym raz w Bielsku-Białej, ale w każdym z tych meczy padł proponowany handicap na korzyść Legii. Myślę, że dzisiaj nie będzie inaczej i zobaczymy znowu zwycięstwo Legii minimum dwoma bramkami.
⛔ 100​
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka NBA
godzina: 20:00
Spotkanie: Bucks@Hornets
Typ: Bucks
Kurs: 3.40
Buk: Unibet
Godz: 20
Analiza: Końcówka konkursu więc trzeba pokusić się o zaatakowanie czołówki...Myślę że Lecha Poznań sobie odpuszczę bo za długo wygrywa więc zagram znów na Bucks w NBA. Grają fatalnie ostatnio ale dziś wraca trener na ławkę Jason Kidd i bardzo będzie dzis zależało na wygranej gościom by podnieść się z dna, a ze maja kim grać pisałem wielokrotnie. Z tym że coś jest nie tak ze zgraniem wszystkich graczy i zaangażowaniem i stąd te kursy...szczerze to Hornets wydaje mi się że teraz będą spadać w dół tabeli a dziś szansa na to moim zdaniem spora. Niech pokryją mocno Big Ala i sam Kemba z Batumem nie wystarczą. Lamb te musi być mocno kryty a o to się nie boję bo Bucks mają kim bronić.
⛔ 100
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Hiszpania - Segunda Division B Grupa 2
Godzina: 12:00
Spotkanie: Fuenlabrada - Amorebieta
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dzisiejszym meczu czternasta w tabeli Fuenlabrada podejmie piątą Amorebietę. Mimo niższej pozycji w tabeli faworytem dzisiejszego spotkania są gospodarze.
W ostatnich pięciu meczach Amorebieta strzelała przynajmniej jedną bramkę. Fuenlabarda z kolei w swoich sześciu ostatnich meczach strzeliła osiem bramek. Nie są to jakieś super liczby, ale są dobrym prognostykiem.
Głównym czynnikiem przez który zdecydowałem się dziś postawić na over w tym meczu są pojedynki bezpośrednie między tymi zespołami. Na cztery takie mecze trzy z nich zakończyły się overem 2,5 bramki i były to trzy ostatnie mecze między nimi. Ostatni raz mierzyły się ze sobą w maju tego roku i tam padł wynik 6-1 a więc może to dobrze prognozować.
Przy dużym kursie na over 2,5 w dzisiejszym spotkaniu warto postawić na ten mecz. Wg mnie ryzyko się opłaci.
✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Francja Ligue 1
Godzina: 14:00
Spotkanie: St Etienne - Guingamp
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam... typ opieram głownie na statystykach i fakcie którym jest bardzo dobra gra zespołu St Etienne na własnym stadionie... z pamięci wygrzebuje spotkania z Lyonem czy Monaco które w zawsze były bardzo trudne dla przyjezdzających ,,mocniejszych&quot; ekip, zas Guingamp w tym jak i w zeszłym sezonie nie jest drużyną która na tym terenie może wywieź jakieś pkt.
przypomne poprzedni sezon gdzie St Etienne na 19 meczy u siebie 12z5r2p br. 32-11
Guingamp wyjazdy 19 meczy 6z3r10p br. 18-30
Moim zdaniem faworyt jest tylko jeden, a kursik nieco zawyzony... powinno byc kolo 1.65 ale dla mnie to bardzo dobra informacja i jest gdzie pomnożyc pieniądze ;)
Pozdrawiam i zycze wygranych
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Godzina: 13:00
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Typ: Tottenham -1,5
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś pod uwagę biorę mecz PL w którym zmierzy się zajmujący obecnie piąte miejsce Tottenham z grającą w tym sezonie poniżej wszelkich oczekiwań Chelsea. Gospodarze radzą sobie w lidze bardzo dobrze wygrywając sześć meczy tyle samo remisując i tylko raz przegrywając z Arsenalem. U siebie zdobyli większość z swoich punktów nie przegrywając jeszcze na własnym boisku pokonując nawet Lidera tabeli 4:1. Chelsea zawodzi i nic nie wskazuje na to by to się miało zmienić jak wygrywa to tylko z samym dołem tabeli na wyjeździe w 6 meczach zdobyła 4 pkt raz wygrywając raz remisując cztery razy przegrywając. Na pewno Tottenham nie zlekceważy swojego rywala i wyjdą bardzo zmotywowani by dziś wygrać i to jak najwyżej Myślę że po tym kursie warto spróbować grać ten typ.
⛔ 100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Typ: 2
Kurs: 2,62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Tydzień temu pisałem, że w Gańsku mają problem. Po mału ten problem urasta do rangi katastrofy. Mecz z Cracovią dobitnie udowodnił stan w jakim znajduje się Lechia von Heesena. Abstarhując od czerwonej kartki Maka z początku spotkania, Lechia w tym spotkania nie pokazała dosłownie NICZEGO! Prócz indywidualnych zrywów Sławomira Peszko, z przodu Lechia nie miała absolutnie żadnych atutów. Jak wyglądały tyły, widzimy po samym wyniku, a śmiem twierdzić, że gdyby Cracovia podkręciła tempo wynik mógłby być jeszcze bardziej okazały.
Von Heesen miał być zbawcą po nieudanym początku pod wodzą Jerzego Brzęczka, jednak gra Lechii nie poprawiła się ani jotę. Po ubiegłotygodniowej porażce w Krakowie, niemiecki trener nie wytrzymał presji i uciekł z pomeczowej konferencji prasowej.
Jak widać na przykładzie Lecha, zmiana trenera może mieć pozytywne efekty. Jan Urban szybko wyciągnął Lecha ze strefy spadkowej, a w przypadku dzisiejszej wygranej ,,Kolejorz’’ wyprzedzi Lechię w tabeli. Tydzień temu Poznaniacy poradzili sobie na boisku drużyny będącej w lekkim kryzysie czyli Pogoni. Tym razem jadą do mocno zdołowanych rywali co też powinni wykorzystać.
W ubiegłym sezonie Lech trzykrotnie pokonał Lechię, był także lepszy w pierwszym spotkaniu obecnego sezonu.
W Lechii nie zobaczymy dziś zawieszonego Maka a niepewni występu są Makuszewski i Krasić. W Lechu na pewno nie zagra Robak.
✅ 162
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
E 48

endnever

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Tottenham - Chelsea
Typ: Powyżej 2,5 (over 2,5)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie w angielskiej Premier League. Znajdujący się w bardzo wysokiej formie Tottenham podejmuje wciąż grającą poniżej swojego poziomu Chelsea.
Tottenham na własnym stadionie nie przegrał od 8 spotkań (biorę pod uwagę tylko Premier League). W śród tych spotkań nie pozostawił złudzeń m.in. Manchester&#39;owi City (4-1).
Chelsea gra bardzo słabo. Patrząc na tabelę, w której na 13 rozegranych spotkań sprawa wygląda następująco 4-2-7 (W-R-P) nie można powiedzieć o chwilowym kryzysie. Oczywiście jest to drużyna, z którą zawsze trzeba się liczyć, ale zbyt długo czekamy już na przebłysk czegokolwiek w jej wykonaniu.
Statystyki mówią swoje, ale wszystko zależy od dyspozycji obu drużyn o godzinie 13:00. Typ suma bramek powyżej 2,5 jest bardzo komfortowy i mało stresujący. Patrzymy na mecz i liczymy tylko na dużą ilość bramek. Kurs 1,75 niczego sobie, w porównaniu z kursem na BTS (1,58). Dużo bardziej opłacalny i bezpieczny. Od BTS do over 2,5 już bardzo blisko.
Z bukmacherskim pozdrowieniem, EndNever!
⛔ 100
 
A 332

abes1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 20:00
Spotkanie: Start Lublin - Energa Czarni
Typ: Czarni (różnica zwycięstwa 11-15 włącznie)
Kurs: 5.25
Bukmacher: Bet365

Cóż by tu napisać, typ ryzykowny, ale intuicja podpowiada mi, że dziś Czarni wykręcą właśnie takie zwycięstwo lub bardzo zbliżone do zaproponowanego przedziału. Po wyjazdową wiktorią nad Kutnem z pewnością złapali wiatr w żagle, ich potencjał w ofensywie wygląda bardzo przyzwoicie, pozostało tylko nieco poprawić obronę. Akurat na drużynę z Lublina nie musi to być jakaś mega mocna defensywa, bo zwyczajnie sportowo odstają od gości ze Słupska. Dlaczego zatem idę w wygraną Czarnych, myślę każdy rozumie, pozostała kwestia nieco zwariowanych widełek. Zwyczajnie, czasem lubię podjąć ryzyko po wyższym kursie, a dodatkowo po rzucie oka na statystyki z rywalami podobnej klasy (80:66 z Treflem, 93:81 ze Szczecinem), pokrywali proponowany przedział, więc tym razem nie zaszkodzi spróbować za rekreacyjną stawkę.
⛔ 100
 
bitner 2

bitner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:15
Spotkanie: Liverpool - Swansea
Typ: WINCAST: Coutinho strzeli gola i Liverpool wygra.
Kurs: 8,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Krótko i na temat. Liverpool pod wodzą Kloppa to zupełnie nowa jakość. Pod jego skrzydłami nawet przesłaby wcześniej Lallana złapał drugi oddech. Zaczyna grać na swoim poziomie także Firmino. Powoli i Benteke aklimatyzuje się w szeregach The Reds. Defensywa spisuje się znacznie lepiej. Jednakże to Brazylijczyk jest motorem napędowym LFC. Przez niego przechodzi każda ofensywna akcja. Świetnie drybluje, podaje a i strzały z dystansu nie są mu obce.
Uważam, że Liverpool dziś zwycięży a jedną z bramek zdobędzie właśnie Cou.
ZWROT
 
psotnick 935,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2015
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Anthony McGill v Luca Brecel
Typ: Anthony McGill - powyżej 0.5 Centuries
Kurs: 3,40
Bukmacher: bet365
Analiza: Fakt, MacGill wystrzelił w pierwszej rundzie i teraz trudno przejść obojętnie obok takiego kursu. Rzadko się zdarza, nawet największym mistrzom, żeby jeden gracz wbił 3 grube setki (142, 127, 128) już w pierwszej mini sesji. Szkota zawsze miał duży potencjał w grze punktowej, świetnie wbija, pilnuje białej bili i kiedy tylko przydarzy się korzystny układ na stole, to wysoki brejk zawsze w jego zasięgu. Dzisiaj naprzeciwko będzie miał Brecela, czyli kolejnego błyskotliwego breakbuildera, w ofensywie świetny, gorzej jeśli gra przechodzi w fazę odstawnych. Dlatego myślę, że McGill powinien dostać parę solidnych szans na punktowanie i tylko od niego zależy czy wpadnie setka. Forma z poprzedniej rundy wskazuje, że szansa na to jest większa niż wskazuje kurs.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER ⛔ 100
 
O 0

orlando.sa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła - Cracovia
Typ: Remis i obie strzelą.
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Wisła mistrz remisów zmierzy się dziś w derbach z Cracovią, która ostatnio pokazuje, że obecne miejsce w tabeli to nie przypadek. Jednakowoż mam 3 argumenty które przemawiają dziś za moim typem:
1)Derbowe pojedynki zawsze są zacięte, rywalizacja nie tylko sportowa dodaje tutaj podwójnej mocy i z reguły padają w takich meczach remisy. Jakiś tam mądrzejszy od Nas wszytkich kiedyś tak wyliczył.
2)Oba zespoły grają ofensywnie i strzelają sporo bramek, więc typ, że obie strzelą jest bardzo prawdopodobny.
3)Wisła jest mistrzem remisów w obecnym sezonie a Cracovia nie zremisowała od 13 spotkań czyli od 3 miesięcy. Może czas w końcu na podział punktów?
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom