>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 29.11.2015 (niedziela)

Status
Zamknięty.
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina:
15:30
Spotkanie:
Podbeskidzie - Legia
Typ: 2

Kurs:
1.65
Bukmacher: Betclic
Analiza:
17 kolejka Ekstraklasy, Piast goli wszystkich jak leci,Legia goni lidera jeśli dziś wygra będzie miała 9 pkt straty do drużyny z Gliwic.Nie jestem fanem Legii a wręcz przeciwnie ,ale jeśli chodzi o interesy to nie ma miejsca na sentymenty.Obserwując ostatnie mecze Legii można powiedzieć tak &quot;Czerczesow robi robotę&quot; Legia gra coraz lepiej i widać ,że w nastąpiło tam nowe rozdanie ,każdy ma szanse na grę nie ma świętych krów i gwiazdorów.Zmiana trenera wpłyneła pozytywnie na Legie i myślę ,że z tym potencjałem nie będą mieć problemy ze zdobyciem trzech punktów w dzisiejszym meczu.Podbeskidzie to waleczna drużyna ,ale brakuje im argumentów czysto piłkarskich ,aby dziś wygrać z coraz lepiej grającą Legią.
Padł już jeden typ na to spotkanie więc nie będę się za bardzo rozpisywał myślą że Legia dziś wygra i nie wykluczam zwycięstwa więcej niż jedną bramką ,ja jednak idę dziś troszkę asekuracyjnie i stawiam dziś na czystą 2, kurs przyzwoity i godny uwagi.
⛔ 100
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A - Włochy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Chievo - Udinese
Typ: poniżej 2,5 bramki
Kurs: 1,56
Bukmacher: uni
Analiza:
Wczorajszy typ rozklepałem aż miło ???? dzisiaj gram coś podobnego. Chievo u siebie jest niesamowicie skuteczna w obronie. W tym sezonie w 6ciu meczach domowych stracili tylko 4 bramki, a to są ich ostatnie mecze domowe:
02.11.15 SER Chievo Sampdoria 1 : 1
25.10.15 SER Chievo Napoli 0 : 1
03.10.15 SER Chievo Verona 1 : 1
23.09.15 SER Chievo Torino 1 : 0
20.09.15 SER Chievo Inter 0 : 1
Inna statystyka pokazuje, że obie drużyny grają underowo. Na 13 meczy tylko 4 razy jedna i druga drużyna przekroczyły over 2,5 bramki.
A ostatnie 2 pojedynki między nimi zakończyły sie remisem 1:1
W dzisiejszym meczu nie powinniśmy zobaczyć wielu goli... spodziewam się tutaj również remisu 1:1 albo 0:0.
⛔ 100
 
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina:
14:30
Spotkanie:
FC Zwolle - Ajax Amsterdam
Typ:
2 (HC 1:0)
Kurs:
2.77
Bukmacher:
bet-at-home
Analiza:
Ajax, lider, 13 meczów, bramki 36:7.
W tym sezonie na wyjazdach jeszcze nie przegrał, 5 zwycięstw, 2 remisy, bramki 15:4, idą jak burza. Ostatnio dowalili Celticowi w Glasgow 2:1.
FC Zwolle u siebie 3 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki. Bramki 12:12 (w tym niedawno 1:5 z Vitesse, które z kolei u siebie dostało 1:3 z Ajaxem, również niedawno).
Przed Ajaxem ostatnie spotkanie w grupie LE, ale sytuacja nie ułożyła się dla nich komfortowo i raczej odpadną z dalszej rywalizacji, a zatem pozostaje walka o tytuł w rodzimej lidze. Bezpośrednie spotkania Ajax - FC Zwolle to: 7-3-2, bramki 25:11, więc nie wydaje się to być jakiś niewygodny przeciwnik.
Poza składem aż 5 zawodników FC Zwolle, w tym 2 regularnie grających. Ajax natomiast jedynie bez Sinkgravena, reszta zdrowa i gotowa do zwycięstwa w dniu dzisiejszym różnicą przynajmniej 2 bramek. Powodzenia! ????

✅ 177
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mat77 158

mat77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:15
Spotkanie: Liverpool - Swansea
Typ: Liverpool (-1,5)
Kurs: 2.4
Bukmacher: Bet365
Analiza:

&#39;&#39;The Reds&#39;&#39; w gazie nareszcie można rzecz &#39;&#39;lepiej późno niż wcale&#39;&#39;.Klub z taką historią i o takiej renomie musi wygrywać i wrócić na szczyt póki co chociaż w BPL i w końcu powoli zaczyna coś w tym kierunku robić.Z ostatnich 4 z 5 spotkań wychodzili zwycięsko.Przyszedł &#39;&#39;The Normal One&#39;&#39; Klopp no i po kilku spotkaniach już widać jaki potencjał ma ten trener i ile potrafi wyciągnąć ze swoich piłkarzy.U gospodarzy co prawda zabraknie kilku mniej lub bardziej ważnych zawodników (Sturridge ??,Lucas Leiva,Sakho,Henderson czy Ings) jednak mimo to Klopp ma do dyspozycji: największą gwiazdę zespołu, Coutinho czy bardzo groźnego Benteke.Jest także Lallana, Firmino, Can czy Milner więc kilka bramek powinni &#39;&#39;Łabędziom&#39;&#39; zaaplikować.Swansea, notabene która mi bardzo zaimponowała przez ostatni rok-dwa wygrywając regularnie z topką BPL, od kilkunastu spotkań bez formy.Na ostatnie 10 spotkań tylko jedno zwycięstwo z beznadziejną AV.Ponoć pozycja trenera Monka jest zagrożona.To na pewno nie napawa optymizmem przed rywalizacją z rozpędzonym Liverpoolem.Wg mnie Nasz polski bramkarz będzie miał dziś 90 minut pełne roboty.Na ten mecz miałem też w głowie typ, że &#39;&#39;The Reds&#39;&#39; wygrają do zera, kurs trochę gorszy to raz a dwa, że trzeba pamiętać, że Swansea ma w swoich szeregach takiego Gomisa, Ayew&#39;a czy Sigurdssona którzy już nie niejednej defensywie sporo krwi napsuli.Kiedyś pewnie się &#39;&#39;przebudzą&#39;&#39; jednak moim zdaniem jeszcze nie dziś, choć na jednego gola ich stać.
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy Bundesliga
Godzina 15:30
Borussia D : VfB Stuttgart
- czerwona kartka ? tak
- 5.00 / Unibet
No a ja tradycyjnie szukam czerwonego kartonika , w meczu pomiędzy Dortmundem a VfB spodziewam się ostrej walki , niewątpliwie Dortmund powinien zgarnąć tutaj pełną pulę ale przed meczem nikomu jeszcze 3 pkt nie dopisali , ale teraz dlaczego znowu czerwień , dwa powody ! jeden nie ukrywam kurs bo aż 5.00 nie rzadko się zdarza ale czasami wchodzi a drugi powód już bardziej dla mnie przemawiający to sędzia którym jest Manuel Gräfe - w tym sezonie sędziował zaledwie 5 meczy i pokazał 18 żółtek i podyktował 1 rzut karny no i to nie jest pocieszająca wiadomość ale ogólny bilans pana Manuela pod względem czerwieni to 47 takich kartem w tym 22 bezpośrednie i to już jest dla mnie OK ale najbardziej przemawiająca statystyka u tego pana dla mnie to bilans w/g klubów a tu mamy coś takiego : mecze z udziałem Borussii aż 8 czerwonych 4 dla nich w tym 2 bezpośrednio i 4 dla rywala w tym 1 bezpośrednia , teraz VfB i 5 czerwonych dla nich 2 bezpośrednie a dla rywali 7 w tym 3 bezpośrednie no i to już jest bardzo kusząca informacja , w tym sezonie Borussia gra dosyć czysto jeżeli zaglądamy do ich statystyki kartek natomiast VfB już z 3 czerwonymi a wśród ukaranych mamy naszego Przemka Tytonia którego interwencje są nieprzewidywalne tak więc dziś liczę że pan Manuel Gräfe pokaże swój pierwszy czerwony kartonik .
⛔ 100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Empoli - Lazio
Typ: 1
Kurs: 2.90
Bukmacher:bet365
Analiza:
Ostatnie 4 mecze ligowe Lazio to marność nad marnościami jeden remis i trzy porażki, obraz nieco ratują zwycięstwa w LE ale czy przeciwnicy pokroju Dnipro(wiem zeszłoroczny finalista jednak w ich przypadku to już dawno i nieprawda) czy Rosenborg z którymi się ostatnio mierzyli pokazują rzeczywistą formę? Raczej nie. Do tego dochodzi fakt że na wyjazdach w Serie A Rzymianie na razie sobie nie radzą bilans 1-0-5 br 4:16 mówi sam za siebie. Za kartkę pauzować będzie środkowy obrońca S.Gentiletti a że od dłuższego czasu kontuzjowany jest inny z DC S.de Vrij oraz defensywny pomocnik O.Onazi to w obronie zaczyna brakować opcji.
Empoli to drużyna dość młoda i nieobliczalna, potrafią napędzić stracha Fiorentinie na wyjeździe (2:2 prowadzili już 2:0) ale i przegrać u siebie z Atalantą(0:1). Ostatnie mecze pokazują że forma się chyba pomału stabilizuje. Patrząc miesiąc wstecz to bilans jest następujący 2-2-1(porażka z Juventusem) czyli nie najgorzej. Z ważnych zawodników brakuje od 2 miesięcy pomocnika D.Croce ale tak się składa że bez niego drużyna lepiej sobie radzi niż gdy był w składzie. W zeszłym sezonie na stadionie Empoli było 2:1 dla gospodarzy. Liczę na powtórkę.
✅ 190
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
f1sheer 20

f1sheer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Segunda Division
Godzina: 17:00
Spotkanie: Mirandes-Gimnastic
Typ: X
Kurs: 3.1
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Zespół gospodarzy nie przegrał 7 meczy u siebie w tym sezonie, przy czym 4 razy zremisowali, raz w dość kuriozalnych okolicznościach gdyż stracili bramkę z Albacete w 90+5. Zespół gości na 7 rozegranych meczy na wyjeździe zdołał wygrać zaledwie raz, 3 razy zremisować i 3 razy przegrać. Jest to pierwsze bezpośrednie starcie obu zespołów. Ekipa Vicenta Moreno w przypadku wygranej może awansować o 4 pozycje. Po 14 kolejkach w tym sezonie oba zespoły dzieli od siebie tylko 1 pkt. także liczę na wyrównane spotkanie, nie obfite w gole, widzę w tym spotkaniu 1:1
⛔ 100
 
dits0on 46

dits0on

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia
Godzina: 19:30
Spotkanie: Steaua Bucharest - Astra
Typ: X2
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Analiza: W meczu 19 kolejki rumuńskiej ekstraklasy 4 w tabeli Steaua podejmie liderującą Astrę. Ostatnie 3 spotkania między tymi drużynami zakończyły się zwycięstwami dzisiejszych gości oraz jednym remisem. Astra na wyjeździe przegrała w tym sezonie tylko raz. Grają bardzo dobrze i chcą zdobyć mistrzostwo ligi. Steua ostatnio gra w kratkę. Przegrała 2 z 3 ostatnich meczy. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że ekipa z Bukaresztu nie odniosła jeszcze porażki na swoim stadionie w obecnych rozgrywkach. Myślę, że będzie to wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na Astrę, stąd mój typ X2.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom