>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 29.07.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sarpsborg 08 - Start
Typ: 1/+2,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami 18 kolejka Norweskiej Tippeligaen. 6 w tabeli Sarpsborg 08 zmierzy się u siebie z ostatnią w tabeli Start.
Gospodarze tego meczu mają w dorobku 28 punktów i walczą o podium które daje szanse na walkę w pucharach europejskich, tracą zaledwie 4 oczka do 3 miejsca. W meczach u siebie na 8 rozegranych spotkań tylko 1 spotkanie przegrali 3 remisy i 4 zwycięstwa 10:2 w bramkach.
Jesli chodzi o Start to są głównym faworytem do spadku i jeśli ich gra nie zmieni się kolosalnie to spadną z ligi, póki co są najsłabsi w lidze, na 17 kolejek nie wygrali jeszcze ani jednego meczu. Co dziwne lepiej grają w meczach na wyjeździe bo na 8 meczy 4 remisy i 4 porażki 6:13 w bramkach.
Jesli chodzi o mecze bezpośrednie to padało dużo bramek - 4:1, 1:2, 3:1, 2:1 i 1:3
Co do zwycięstwa to nie mam watpliwości, ze 3 oczka zgarną gospodarze ale myślę, że w tym meczu obejrzymy co najmniej 3 gole, może goście strzelą 1 gola a jeśli nie to gospodarze na pewno są w stanie strzelić te 3 gole sami.
Mój typ to zwycięstwo gospodarzy oraz powyżej 2,5 gola w meczu.
Powodzenia.
⛔ 100
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech - Jagielonia
Typ: Poniże 1.5
Kurs: 3,47
Bukmacher: Oddsring

Analiza:
Witam serdecznie! Dzisiaj gram mecz Lecha Poznań z Jagiellonią. Typuję poniżej 1,5 bramki w meczu. Lech stracił Linettego, Nielsen jest totalnie bez formy chyba, że mówimy o formie z instragrama czy tam snapchata. Kto ma w Lechu strzelać? Brak armat, Pawlowski sam tego nie pociągnie. Lech będzie prowadził grę ale nic z tego nie będzie wynikało. Jaga będzie czekała na kontry jak to na wyjeździe. Historia meczy mówi, że tylko raz na 5 meczy kibice zobaczyli mniej niż 2 bramki. Mimo to wydaję mi się, że ten mecz będzie bardzo zachowawczy po słabej grze na początku sezonu Lecha. Jagiellonia ma już 4 pkt i na terenie Lecha remis nawet 0:0 nie powinien ich martwić. Natomiast Lech będzie bił głową w mur.
⛔ 100
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Ekstraklasa
Godzina:20:30
Spotkanie:Lech-Jagiellonia
Typ:Jagiellonia over 1,5 gola
Kurs:3,40
Bukmacher:bet365
Analiza;Witam ktos mnie juz uprzedził na granie czystej dwójki ale over 1,5 gola jest nawet po dobrym kursie.Lech w 1 kolejce zremisował tylko 0:0 ze Śląskiem i przegrał z Zagłebiem 2:0 i na chwilę obecną rozczarowuje.Jagiellonia w 1 kolejce wywiozła remis z Warszawy i w 2 kolejce pogonilą na własnym boisku Ruch 4:1.Ostatnie 3 mecze to trzy zwycięstwa Jagi z czego we dwóch meczach Jaga strzelała minimum dwie bramki.Lech na chwilę obecną zawodzi a Jaga po zwycięstwie z Ruchem jest bardzo mocno zmotywowana.Głównym motorem napędowym Jagi jest Kosta we dwóch meczach zdobył bramke i zaliczył aż trzy asysty więc o bramki się nie martwie.Lech od początku meczu powinien atakować co Jagiellonia bardzo lubi,ponieważ gra z kontry.Licze na zwyciestwo Jagi i over 2,5 gola w meczu bo widać że Jaga zaczyna się rozkręcać.Ktoś napisał że Jaga będzie czekała na kontry jak to na wyjeździe a jak gra u siebie.Cały czas atakuje?Wyczekuje na błąd przeciwnika i rusza z kontrą.Typ wesług mnie godny grania.Pozdawiam kibiców Jagi z Białego i nie tylko.Walczysz Jaga walczysz!Pozdrawiam i życze wysokich wygranych!
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom