>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 29.07.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sarpsborg 08 - Start
Typ: 1/+2,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami 18 kolejka Norweskiej Tippeligaen. 6 w tabeli Sarpsborg 08 zmierzy się u siebie z ostatnią w tabeli Start.
Gospodarze tego meczu mają w dorobku 28 punktów i walczą o podium które daje szanse na walkę w pucharach europejskich, tracą zaledwie 4 oczka do 3 miejsca. W meczach u siebie na 8 rozegranych spotkań tylko 1 spotkanie przegrali 3 remisy i 4 zwycięstwa 10:2 w bramkach.
Jesli chodzi o Start to są głównym faworytem do spadku i jeśli ich gra nie zmieni się kolosalnie to spadną z ligi, póki co są najsłabsi w lidze, na 17 kolejek nie wygrali jeszcze ani jednego meczu. Co dziwne lepiej grają w meczach na wyjeździe bo na 8 meczy 4 remisy i 4 porażki 6:13 w bramkach.
Jesli chodzi o mecze bezpośrednie to padało dużo bramek - 4:1, 1:2, 3:1, 2:1 i 1:3
Co do zwycięstwa to nie mam watpliwości, ze 3 oczka zgarną gospodarze ale myślę, że w tym meczu obejrzymy co najmniej 3 gole, może goście strzelą 1 gola a jeśli nie to gospodarze na pewno są w stanie strzelić te 3 gole sami.
Mój typ to zwycięstwo gospodarzy oraz powyżej 2,5 gola w meczu.
Powodzenia.
⛔ 100
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech - Jagielonia
Typ: Poniże 1.5
Kurs: 3,47
Bukmacher: Oddsring

Analiza:
Witam serdecznie! Dzisiaj gram mecz Lecha Poznań z Jagiellonią. Typuję poniżej 1,5 bramki w meczu. Lech stracił Linettego, Nielsen jest totalnie bez formy chyba, że mówimy o formie z instragrama czy tam snapchata. Kto ma w Lechu strzelać? Brak armat, Pawlowski sam tego nie pociągnie. Lech będzie prowadził grę ale nic z tego nie będzie wynikało. Jaga będzie czekała na kontry jak to na wyjeździe. Historia meczy mówi, że tylko raz na 5 meczy kibice zobaczyli mniej niż 2 bramki. Mimo to wydaję mi się, że ten mecz będzie bardzo zachowawczy po słabej grze na początku sezonu Lecha. Jagiellonia ma już 4 pkt i na terenie Lecha remis nawet 0:0 nie powinien ich martwić. Natomiast Lech będzie bił głową w mur.
⛔ 100
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Ekstraklasa
Godzina:20:30
Spotkanie:Lech-Jagiellonia
Typ:Jagiellonia over 1,5 gola
Kurs:3,40
Bukmacher:bet365
Analiza;Witam ktos mnie juz uprzedził na granie czystej dwójki ale over 1,5 gola jest nawet po dobrym kursie.Lech w 1 kolejce zremisował tylko 0:0 ze Śląskiem i przegrał z Zagłebiem 2:0 i na chwilę obecną rozczarowuje.Jagiellonia w 1 kolejce wywiozła remis z Warszawy i w 2 kolejce pogonilą na własnym boisku Ruch 4:1.Ostatnie 3 mecze to trzy zwycięstwa Jagi z czego we dwóch meczach Jaga strzelała minimum dwie bramki.Lech na chwilę obecną zawodzi a Jaga po zwycięstwie z Ruchem jest bardzo mocno zmotywowana.Głównym motorem napędowym Jagi jest Kosta we dwóch meczach zdobył bramke i zaliczył aż trzy asysty więc o bramki się nie martwie.Lech od początku meczu powinien atakować co Jagiellonia bardzo lubi,ponieważ gra z kontry.Licze na zwyciestwo Jagi i over 2,5 gola w meczu bo widać że Jaga zaczyna się rozkręcać.Ktoś napisał że Jaga będzie czekała na kontry jak to na wyjeździe a jak gra u siebie.Cały czas atakuje?Wyczekuje na błąd przeciwnika i rusza z kontrą.Typ wesług mnie godny grania.Pozdawiam kibiców Jagi z Białego i nie tylko.Walczysz Jaga walczysz!Pozdrawiam i życze wysokich wygranych!
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom