>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.11.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 28. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
jozzy22 595,5K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA Development League
Godzina: 01:00
Spotkanie:
Erie BayHawks - Raptors 905
Typ: Raptors 905 (3drogowo)
Kurs: 2.04
Bukmacher:
lvbet
Analiza:
Meksyk ostatnio nie wypalił(choć nie do końca) więc wracam do Ameryki.
Mecz rewanżowy między obiema ekipami.W pierwszym meczu Raptors dosłownie rozniosło rywala w pył.Tym razem zapewne mecz będzie bardziej wyrównany ale licze,że powracający do dobrej formy zawodnicy z Toronto dadzą rade.
Zapowiada się kawał dobrego kosza na niższym szczeblu.Typ napewno obarczony ryzykiem ale jak dla mnie warto.Różnica poziomu między obiema ekipami jak dla mnie aż nadto widoczna.
Takie kursiwo pobieram choć bez specjalnych szaleństw!
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Dortmund-Club Brugge
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza: 5 kolejka Ligi Mistrzów ekipa Borussi Dortmund ma na swoim koncie 9 punktów w tabeli i dopiero w poprzedniej kolejce została pokonana w wyjazdowym spotkaniu do Atletico Madryt, oprócz tego zanotowała 3 zwycięstwa. Teraz w starciu z zespołem z Belgii jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu puntów, do awansu brakuje im punktu w tym spotkaniu, ale na pewno gospodarze powalczą o awans z pierwszego miejsca co później może dać im łatwiejszego rywala . Club Brugge sprawił niespodziankę wyjazdowym zwycięstwem z zespołem Monaco i w tej chwili ma 4 punkty na swoim koncie co pewnie uprawni ich do gry w kolejnych rundach piłkarskiej Ligi Europejskiej w następnym roku. Obie ekipy grają raczej ofensywnie , gospodarze w 8 kolejnych meczach na swoim stadionie zdołali w każdym ze spotkań zdobyć co najmniej po 2 bramki w spotkaniu, goście tez na wyjazdach strzelają praktycznie w każdym spotkaniu. Tu liczę na grę obu zespołów do przodu a nie obrone i kalkulację. W ekipie Borussi nie zobaczymy Schmelzera i może Hitza. W ekipie przyjezdnych natomiast absencji jest znacznie więcej: Cools, Denis, Diatta, Vossen, Groeneveld, nie wiadomo natomiast czy zagrają Denswil oraz Vlientick. Mój typ 3:1 na koniec meczu.
⛔100
 
bula3411 143

bula3411

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Napoli -Cervena Zvezda
Typ: 2 druzyna strzeli gola
Kurs: 2.56
Bukmacher: fortuna
Analiza:Witam na lupe wzielem mecz z grupy w ktorej jest jeszcze wszystko mozliwe i do konca nie wiadomo kto przejdzie dalej , zvezda to druzyna waleczna i mysle ze po wygranej nad liverpoolem 2;0 uwiezyla w siebie ze moze jeszcze nie wszystko stracone i mozna cos ugrac w tej grupie , Napoli ostatnio nie robi jakos na mnie dobrego wrazenia ostatni mecz z Chievo liderem dolnej czesci tabeli to po prostu kpina roznica klas ogromna a gry w pilke nie bylo wynik 0:0 ogladalem i nie moglem na to patrzec po prostu chwilami myslalem ze chievo to wygra nawet , tak tez przez ten aspekt mysle ze jutro waleczna druzyna gosci moze ukluc napoli i strzelic honorowego gola lub tez tego decycujacego o wygrana w calym spotkaniu .
Polecam i pozdrawiam .
✅156
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Detroit Pistons-New York Knicks
Typ: Drummond i Griffin 55 lub więcej punktów
Kurs: 4.50
Bukmacher: expekt
Analiza;Koniec miesiaca coraz blizej dlatego gram typy o kursie prawie 5.00.Polecam zagrac to za mniejsza stawke.Moj typ na spotkanie pomiezdy Detroit a New York Knicks to zdobycie przez zawodnikow Pistons 55 lub wiecej punktow chodzi tu o zawodnikow Drummond i Griffin.Ostatnio z Phoenix zdobyli razem tylko 35 punktow ale dzisiaj rywal jest bez formy i na pewno poprawia sie w grze bo dla Griffina nie wchodzilo nic za 3 punkty.Patrzac na jeszcze wczesniejsze starcie z Rakietami to tam rzucili 51 koszy.Graja dzisiaj na wlasnym parkiecie gdzie sa grozni i licze ze ta dwojka zapewni dzisiaj zwyciestwo swojej druzynie bo zapowiada sie over punktowy w tym starciu.W jeszcze wczesniejszym starcu z Rakietam na ich hali razem rzucili 57 punktów.Trener ostatnio daje im duzo grac i przy odrobinie szczescia bez problemu powinni pokryc ten handicap.Powodzenia!
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
kosz, NBA
01:00
Detroit - NYK
typ: NYK wygrają 6+
kurs: 5,75
etoto
Dziś liczę na mecz w którym nie będzie wahań formy - tj. wszystkie kwarty będą miały jednakowy przebieg. Moim zdaniem NYK grają wyśmienicie w ostatnich meczach - w tym pokonali Boston 6+, czyli w rozmiarach które dziś zakładam. Na ostatnie 6 meczy między tymi drużynami 5 wygrało Detroit. Pora na rewanż i podtrzymanie formy ze strony NYK. Oby się działo w tym meczu - by nie powtórzyło się że z prowadzenia 25 punktami skończy się nędznymi 3 jak we wczorajszym meczu. Mecz do oglądania na Unibecie gdzie jest 4,0 na dnb. Pozdrawiam
⛔100
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Phoenix vs Indiana
Typ: Bojan Bogdanovic over 21,5 pkt, zb i as (wliczając dogrywkę)
Kurs: 1,87
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bojan pod nieobecność Oladipo jest liderem Indiany w ofensywie. Ostatnie 6 meczów to 6 razy przekroczona taka linijka. Mam nadzieję, że Bojan swoje dorzuci i utrzyma dobrą formę. Ostatnie mecze to 15pkt, 20, 21, 22, 16. Do tego dorzuca parę zbiórek najczęściej i mniej asyst. Wczoraj grałem pkt i to nie wpadło, ale teraz myślę że są spore szanse na powodzenie. Pomimo tego że są dzień po dniu to grają z Suns, więc miejsca powinno być sporo na rzuty. Kilka trójek powinien dorzucić i do tego parę wejść pod kosz. Nie są zbyt przemęczeni bo łatwo się z Utah rozprawili. Jest naprawdę bardzo regularny i liczę że podtrzyma swoją serie bo dalej lider Indiany poza grą. Powodzenia!
⛔100
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Inter M.
Typ: Tottenham / obie strzelą
Kurs: 3.10
Bukmacher: fortuna
Analiza: Tottenham po efektownej wygranej z Chelsea w lidze czeka kolejna trudna przeprawa z Interem. W tej grupie komfortowo może czuć się tylko FC Barcelona, która może sobie zapewnić 1 miejsce jeśli wygra na wyjeździe z PSV. Tottenham po pierwsze musi wygrać z Interem Mediolan u siebie, a po drugie liczyć na to, że Barcelona podejdzie do meczu z nimi z większym luzem. Tottenham od porażki z Manchesterem City jest bardzo konkretny - zalicza passę 5 kolejnych zwycięstw i podchodzi do meczu z Interem z dużą pewnością siebie.
Inter jest na pewno w lepszej sytuacji jeśli chodzi o sytuacje w tabeli, bo nawet jeśli przegrają na Wembley, to i tak zdają sobie sprawę z tego, że z Barceloną gra się bardzo trudno na Camp Nou, a sami zagrają w 6 kolejce z ostatnim PSV, które najpewniej nie będzie walczyło już o nic.
Przewiduje, że mecz będzie bardzo wyrównany, ale zwycięsko wyjdzie Tottenham, który ma dostatecznie dużo argumentów, by pokonać ekipę z Mediolanu. Przewidywany wynik 2-1 dla Tottenhamu
⛔100
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Phoenix vs Indiana
Typ: M. Turner over 10,5 Pts
Kurs:
1,70
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Nie jest to wysoka linia, np. Etoto czy Unibet wyjechali z linia 12,5 i pobieram ta z fortuny, te 2 pkt różnicy mogą się okazać zbawienne. Typ głównie opieram na tym ze Oladipo czyli główna strzelba Pacers dalej po za gra i jego punkty musza się rozłożyć na pozostałych. Pod koszem Suns szału nie ma, Turner to tez nie jest gracz który tylko w trumnie czeka na łatwe piłki, ma niezły rzut z półdystansu, zdarza mu się nawet sypnąć trójkę jak zostanie bez opieki. Mecz wg mnie będzie na styku, myśle ze pogra te 25-30 min. Ostatni mecz to 16pts i to na matchupie przeciwko Gobertowi, dziś powinno być teoretycznie jeszcze luźniej i mam nadzieje na podobny wynik punktowy ???? Próbujemy !
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Memphis - Toronto
Typ: Away team and over 208,5pkt
Kurs:
2,75
Bukmacher: unibet
Analiza:
Różnica klas widoczna gołym okiem. Miśki są największym zaskoczeniem w tym sezonie oczywiście według mojej opinii. Nikt nie spodziewał się że para weteranów GASOL I CONLEY poprowadzi ich aż tak dobrze. Jednak dziś przyjeżdża Toronto. Przyjeżdża zespół który znów szaleje, ale ciekawe czy w końcu pokażą to samo w PO. Jest to zespół świetny w obronie i bardzo dobry w ataku. Kahwi wpasował się tam idealnie. Lowry wrócił do formy. Do tego polot młodości Siakam, Anunoby, czy VanVleet. Zapomnieć nie można o chyba największym zwycięzcy tego sezony w tym zespole czy Ibace który gra jak nigdy dotąd. Toronto wygląda troszkę jak maszyna, ciekawe kiedy jednak troszkę zejdzie z nich para, ale ... ławka robi swoje przez co gwiazdy często grają tylko 30 minut. Memphis jak to Miśki bardzo dobra defensywa, a po atakującej stronie liczą na jakiegoś bohatera w każdej akcji. Dziś raczej wygra Toronto chociaż niespodzianki w tym roku są zbyt częste, a dlaczego over skoro wszystko wskazuje na under? A no to, że Toronto w gazie rzuci dzisiaj 110 lub nawet 120 punktów. Memphis myślę, że do granicy 100pkt też się dobije. Liczę na kapitalne spotkanie maszyny z Kanady i na jej popis ofensywny. Ktoś w końcu musi złamać defensywę misiów, a Toronto jest jednym z głównych kandydatów. Szybko, skutecznie i efektywnie. Liczę na wynik w granicy nawet 115-105 dla gości.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia 2ga Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: Braila-Luceafarul Oradea
Typ: 1/2
Kurs: 17.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zaklad ryzykowny,ale chętnie go spróbuję ???? W Braili nie dzieję się dobrze-zespół na 99% spada z ligii-brakuje pieniazkow na wyplaty oraz na podstawowe sprawy. Ile to razy Braila ustawiała mecze w tym sezonie? Musiałbym policzyć bo było tego wiele-ich ulubionym schematem było over 1.5 bramek do przerwy lub 3.5 bramek meczowy. Zdecydowanie jedna z najbardziej ,,brudnych&#39;&#39; ekip tej ligii.
Dziś spróbuję pograć tutaj popularnego ,,łamańca&#39;&#39;-kursy na Oradee zaczely spadać-na ten schemat również-i nie ma co się temu dziwić-Oradea ma bardzo realne szanse na utrzymanie. I jeśli chcą tego dokonać to taki zespół jak Braila muszą pokonać z palcem w nosie-dla Braili pewnie będzie zalezało aby coś dorobić-pytanie tylko w jaki sposób-nie sądze aby ten mecz był czysty ????
Pomogłem? Zostaw proszę ,,reputkę&#39;&#39; ????
Typującym i Grającym życzę Powodzenia ????

Kto się lubi bawić w takie schematy to polecam jeszcze zajrzeć do spotkania również drugiej ligii rumuńskiej:
Poli Timisoara-Daco Getica I również TYP: 1/2 KURS: 22.00- Timisoara coraz częściej powiela ten schemat-najczęściej w lidzę-im bliżej końca rozgrywek tym robią to chętniej.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 18:55
Spotkanie: Atletico M - Monaco
Typ: obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie
Kurs: 3.05
Bukmacher: fortuna
Witam, typ z rodzaju bardzo ryzykownych, wiadomo że w Monaco źle się dzieje, a jeszcze jakby zobaczyć listę kontuzji i nieobecności w Monaco to wydaje się że francuzi dostaną lanie w Madrycie i to z handicapem. Ale lubię takie kursy i na pewno zagram ten typ bo myślę że Atletico strzeli gola w obydwóch połowach, co też z tego meczu zagram (kurs 1,89) a zmiennicy w Monaco może postarają się o przynajmniej jedno trafienie.
Nie będę pisał kto nie zagra w klubach bo gdzie się nie spojrzy tam piszą inaczej. Atletico 9 pkt w grupie i razem z BVB przewodzą, dzisiaj wygrywając będą spokojni o awans, a raczej już są , Monaco z taką grą i z takimi problemami które ma obecnie raczej nawet się nie załapie do Ligi Europy po fazie grupowej Ligi Mistrzów. Podsumowując, jeśli Monaco strzeli gola to typ na 100% siądzie bo Atletcico powinno strzelić więcej niż jednego, powodzenia
⛔100
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 18:55

Spotkanie: Atlético Madrid - Monaco
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.86
Bukmacher: Unibet
Analiza: Tak na szybko bo czas goni. Ogólnie faworyt meczu wszystkim znany myślę, że niespodzianek nie będzie. Ale ja jak zwykle o rzutach rożnych. Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonywali 7,2 rzutów rożnych a Goście średnio 5,2 więc same liczby przebijają podaną linię. Sprawdzając poprzedni mecz tych drużyn można zobaczyć, że linia została pokryta więc dziś liczę na to samo ???? Jak ja to widzę ? Atletico gra u siebie będzie mocno atakować i stwarzać wiele sytuacji pod bramką rywali, Monaco może mieć trochę problem z obroną bo zabraknie Glika który tam ich trochę ustawiał więc liczę na mały chaos i ratunek poprzez wybijanie na rzuty rożne. A więc tak Atletico atakuje i atakuje ???? liczę z ich strony na jakieś 6-8 rożnych. Monaco jakieś kontry dorzucają resztę rożnych do puli a My liczmy kasę. Powodzenia !!
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00

Spotkanie: PSG - Liverpool
Typ:
powyżej 2 bramek w meczu, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 10 rzutów rożnych
Kurs: 3,65
Bukmacher:
iforbet
Widzę duże value w tym typie, zakład łączony bramki, kartki, rożne w forbecie. Zdecydowanie najpewniejsze wydają się być bramki. Obie ekipy ofensywnie nastawione, tworzą niesamowite widowiska z dużą liczbą bramek - w 4 meczach Liverpoolu w tej edycji LM padały średnio 3 bramki z kolei w spotkaniach PSG oglądaliśmy jeszcze więcej goli - średnio aż 4,5 na mecz. Nie ma dwóch zdań w tym meczu muszą paść bramki, i to nie trzy a myślę, że minimum 4-5.
Rzuty rożne w tej edycji LM to z kolei statystyka niemal 12 cornerów na mecz w spotkaniach z udziałem Paryżan i nieco mniej bo 9,75 rożnych w meczach z udziałem Liverpoolu. Wydaje się, że jak na mecz o takim ciężarze gatunkowym te 11 cornerów to mus. W pierwszym spotkaniu było ich aż 14.
Zdecydowanie ciężej w tym meczu będzie o kartki - w pierwszym meczu między tymi drużynami sędzia pokazał 2 kartoniki, ogółem zaś piłkarze Liverpoolu obejrzeli w tej edycji LM 3 żółte kartki zaś zawodnicy PSG 7. Swoich szans w tym typie upatruję w osobie arbitra - mecz będzie sędziował dobrze wszystkim znany Szymon Marciniak, sędzia ten gwizdał do tej pory w dwóch meczach tej edycji LM, w których pokazał 9 kartek, jak łatwo policzyć średnia 4,5, co pokrywa nasz zakład. W naszej lidze Łysy również utrzymuje przyzwoitą, w kontekście tego zakłądu, średnią powyżej 4 kartek na mecz. Wreszcie swoje nadzieje co do wielu kartek w tym meczu opieram na tym, że zarówno dla Liverpoolu jak i PSG ten mecz ma wielki ciężar gatunkowy. Przegrywający w tym spotkaniu może nie wyjść z grupy, więc nikt tu nie będzie odstawiał nogi, nawet kosztem kartek. To będzie walka na śmierć i życie, bo ewentualne odpadnięcie już w fazie grupowej byłoby kompromitacją zarówno dla Liverpoolu jak i PSG.
Biorąc pod uwagę wysokość kursu, zakład jak najbardziej do grania.
⛔100
 
L 1,2K

lechita921

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna | Liga Mistrzow
Godzina: 21:00
Spotkanie: Paris SG - Liverpool
Typ: Liverpool wygra / BTS
Kurs: 5.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Najważniejszy mecz grupy C. PSG musi wygrać lub przynajmniej zremisować, jeśli marzy o wyjściu z grupy.
Motywacji nie zabraknie też Liverpoolowi, który na pewno chciałby uniknąć meczu o wszystko z Napoli u siebie i już dzisiaj zapewnić sobie awans eliminując faworyzowany klub z Paryża.
W takich meczach wszystko jest możliwe, a Liga Mistrzów to rozgrywki specyficzne i nieprzewidywalne, tutaj nic nie jest oczywiste.
Faworytem bukmacherów jest PSG, które może odetchnąć z ulgą, bo do składu po kontuzji wracają Mbappe i Neymar, jednak nie wiadomo w jakiej będą dyspozycji, dlatego nie można wykluczyć ławki któregoś z nich lub obydwu.
W Liverpoolu podobna sytuacja, tylko że z jednym kluczowym piłkarzem - Mane, który wraca do kadry.
W pierwszy meczu były fajerwerki i Liverpool wygrał po golu w 92 minucie, choć w przekroju całego meczu wyglądał dużo lepiej niż PSG.
W tym spotkaniu wykorzystuje fakt, że kluczowi piłkarze z Paryża wracają po kontuzjach (a o tym jak bardzo tracą z przodu przy ich braku pokazał mecz z Tuluzą) i decyduje się na grę pod Liverpool, którego ewentualna porażka nie skreśla w walce o awans, ale tak jak wspomniałem wyżej - zmusza do zwycięstwa z Napoli w ostatniej kolejce.
⛔100
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: Dynamo Mińsk - Jokerit
Typ: Jokerit -2,5
Kurs: 4,35
Bukmacher: Fortuna
Rzecz, która bardzo mnie zdziwiła to ruchy kursów dotyczących tego spotkania. Aktualnie ma się to tak: Kurs na Dynamo spadł z 4,60--&gt;3,15, a na Jokerit wzrósł z 1,60--&gt;1,95. Czy może to być spowodowane ostatnimi dwiema porażkami? Czy kontuzją Anttili i Jensena? Ciekawe. Lepiej dla mnie bo nie daję zbyt wielkiej szansy na przełamanie Dynama akurat z Finami. Gospodarze zaliczyli cztery porażki w pięciu ostatnich spotkaniach, a ich bilans bramkowy wygląda tak: 6-22. Nie będę się rozpisywał o grze Mińska, bo i nie ma o czym. Jokerit po dwóch zwycięstwach z czołówką (Lokomotiv i Omsk) poniósł dwie porażki - w dogrywce z Astaną i ostatnio z moskiewskim Dynamem. W ostatnim spotkaniu Dynamo naprawdę mocno przycisnęło i osiągnęło taki a nie inny rezultat, ale nie wydaje mi się, żeby tego samego dokonali ich &quot;imiennicy&quot; z Mińska. Jokerit w tym sezonie tylko raz zaliczył seirę trzech porażek z rzędu, ale były to zespoły z Jekaterynburga, Magnitogorska i CSKA - czyli czołówka i pechowy terminarz. Podrażniony porażkami Jokerit powinien ograć takiego rywala jak Dynamo więcej niż jedną bramką. Handicap -2,5 jest dość ryzykowny, ale nie niemożliwy. Powodzenia!
✅335
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serbia, Prva Liga
Godzina: 13:00
Spotkanie: TSC Bačka Topola - Javor Ivanjica
Typ: BTTS
Kurs: 1.81
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Dziś wybierzemy się w mało popularne rejony, a wiec druga liga serbska. Nie bede się rozpisywał bo mecz o 13. Spotkanie 3 i 4 drużyny ligi, spotkanie dwóch najbogatszych klubów zaplecza ekstraklasy. Gospodarze przed sezonem zrobili kilka wzmocnień z ekstraklasy i na pewno bedą walczyć o wejście do elity. Javor to spadkowicz z ekstraklasy, wiec prosta sprawa- na pewno chcą wrócić do ekstraklasy. Jeżeli chodzi o zdobywanie goli nie ma problemu z jednej i drugiej strony. Bačka Topola w ostatnich 5 meczach 14 bramek, a średnia bramek na mecz na swoim stadionie 2,38. Goście rownież prezentują się całkiem niezle ostatnie 5 meczów i 12 bramek. Średnia bramek na wyjezdzie 1,75. Dodatkowo maja świetny duet napastników którzy przewodzą w klasyfikacji strzelców Markovic(14bramek) oraz Petkovic(13bramek). Jeżeli chodzi o h2h to odbył się jeden mecz i było 2:2, to było w tym sezonie. Oby dzisiaj nie zapomnieli jak się strzela. Powodzenia ????
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stal Mielec- Puszcza Niepołomice
Typ: Stał wygra i obie strzelą
Kurs: 4,30
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Spotkanie w 1 lidze polskiej pomiędzy Stalą Mielec i Puszczą Niepołomice. Stal jest teraz w fenomenalnej formie, nie przegrali od 9 spotkań a na własnym boisku przegrali ostatnio w połowie sierpnia z Podbeskidziem 0-1. Drużyna prawie niezawodna, wygrywająca swoje mecze w pięknym stylu, zdobywająca dużo goli bo aż 27 w 19 spotkaniach. O zespole z Mielec można powiedzieć wiele dobrego ale najbardziej wymowne jest to, że stawiam dziś na ich zwycięstwo. Nie zaryzykuje jednak typu, że skończą mecz z czystym kontem, bo ich dzisiejszych rywal- Puszcza Niepołomice- to drużyna zajmująca tylko miejsce niżej w tabeli i też w nienajgorszej formie. Puszcza zdobywa przynajmniej 1 gola od przeszło 12 spotkań, na meczach wyjazdowych radzą sobie całkiem nieźle: w ostatnich 10 padła z ich strony conajmniej 1 bramek.
Zapowiada się zacięty pojedynek dwóch sąsiadów z tabeli. Ja liczę na gol z obu stron i ostatecznie zwycięstwo gospodarzy.
⛔100
 
stanley-63 840,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 18:00
Spotkanie : GKS Katowice : ŁKS Łódż
Typ : ŁKS wygra / obie strzelą
Kurs : 4.80
Bukmacher : Unibet
Przedostatnia kolejka 1 ligi w tym roku , Katowice podejmują u siebie wicelidera grupy ŁKS i aż trudno uwierzyć aby GKS dał radę wygrać z rewelacyjnie spisującym się do tej pory ŁKS-em , goście doprawdy imponują , ostatnia porażka ŁKS-u miała miejsce 1 września kiedy to polegli u siebie z Drutex-em od tego czasu chłopaki zanotowali 7 zwycięstw i 4 remisy natomiast GKS gra piach , ostatnio dostali baty od Tyszan którzy też nie grają rewelacyjnie , Katowiczanie zamykają ligową tabelę a ich bilans to 4-4-11 a ich stadion też dla nich nie jest żadnym atutem bo 1-3-5 i br 8:12 tak więc jak już wspomniałem nie widzę w nich zwycięzcę tego pojedynku , ŁKS natomiast w meczach wyjazdowych spisuje się także 5-3-1 i br 14:6 tak więc stawiam na nich ale liczę także na bramkę słabego GKS-u !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom