>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.09.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 863,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na poniedziałek - 28. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Boliwia
Godzina: 01;30
Spotkanie: Blooming-Oriente Petrolero
Typ: Blooming&amp;over 2.5
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza: Koniec miesiaca blisko, rozstrzygniecie konkursu blisko, zmusza mnie to do wyszukiwania ryzykownych typow i oby szczesliwych. WYbralem spotkanie ligi Boliwijskiej pomiedzy Blooming a Oriente Petrolero ,gdyz zaciekawil mnie wysoki kurs na gospodarzy. Druzyna Blooming jest 4 druzyna poprzedniego sezonu, w tym jak narazie spisuja sie znacznie gorzej, 9 pozycja po 8 spotkaniach(2 ostatnie mecze wygrane , widac ze zaczyna im gra sie ukladac) Jednak najwazniejsze jest to ze u Sb graja wprost rewelacyjnie! na 4 spotkania tego sezonu wygrali 3 (3:2,2;1,2;1) ulegajac raz 1;0, co wiecej ta porazka jest ich jedyna na ostatnie 15 meczy przed wlasna publicznoscia , 3-krotnie remisowali, wygrywajac az 11 x!. Ich rywale druzyna Oriente Petrolero zajmuje 6 miejsce(o 1pkt wiecej od druzyny Blooming) i podobnie jak gospodarze sa druzyna wlasnego boika (10/11 pkt zdobyli przed wlasna publicznoscia) natomiast wyjazdy to ich prawdziwa bolaczka.W tym sezonie na 4 spotkania ulegali 3-krotnie(6;1,2;0,2;1) remisujac 1x 0;0 , co wiecej nie wygrali na wyjezdzie od 10 spotkan. A wiec statyskyki sa bezlitosne dla gosci i mysle ze ten mecz bedzie podobny. Dwie druzyny o zblizonym poziomie , ktore graja tylko u Siebie a wiec wynik moze byc tylko jeden, zwyciestwo Gospodarzy i mam nadzieje ze nie bedzie to skromne 1;0 .Warto zaznaczyc ze Blooming na ostatnie wygranych 8 meczy u Sb w tych wszystkich meczach strzelalo przynajmniej 2 bramki. Przeczuwam wynik 3;0,2;1, 3;1. Powodzenia!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Spotkanie Lanus-Independiente
Typ: Lanus dokładnie 1 golem
Kurs 4.10
Buk Unibet
Data; 28;09.2015 02:30
Analiza: Jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Argentyńskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym to Lanus podejmował będzie przed własną publicznością drużynę Indepediente. Dla mnie faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu będzie drużyna gospodarzy, która w spotkaniach na swoim stadionie jak do tej pory zanotowała bilans 4-4-4 bramki na swoją korzyśc 10:7. jest to również ekipa która mało bramek na swoim strzelała jak do tej pory,ale jak widać też nie wiele traciła , w tej kolejce na pewno będzie chciał podtrzymać swoją dobrą passę i znów zdobyć komplet punktów, goście bowiem już od prawie 10 lat na tym stadionie nie wywalczyli kompletu punktów, po prostu im tu nie idzie , zazwyczaj przyjazd na ten stadion kończy się dla nich porażką lub podziałem punktów, w tym spotkaniu uważam że może być podobnie, Independiente co prawda na wyjazdach przeagrło do tej pory tylko dwa razy,ale większość swoich spotkaniach kończyła remisami, myślę że tutaj przyjdzie dla nich 3 porażka, ponieważ Lanus ma nich patent,dlatego tez mój typ to wynik 1:0 dla gospodarzy tego meczu.
⛔ 100
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wuhan
Godzina: 14:00
Spotkanie: A. Radwańska - V. Williams
Typ: 2
Kurs: 2.37
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo mało ciekawych spotkań na jutro w ofercie piłki nożnej, trzeba czekać na lige Mistrzów, a na jutro bardzo ciekawy kurs na wypoczętą i gotąwą do wygrywania Venus Williams. Oczywiście nie ma co łączyć patriotyzmu sportowego z bukmacherką. Osobiście życzę Radwańskiej jak najlepiej, ale według mnie może mieć problem nawet z ugraniem seta. Wiele razy się zdarzało, że zawodnik wygrywający turniej, w następnym odpadał w pierwszej rundzie z pierwszym lepszym zawodnikiem i to jeszcze takim który walczył w kwalifikacjach. Po wygranym Turnieju w Tokyo Radwańska nie trafia na byle kogo! Trafia na rywalkę z którą ma nienajlepszy bilans bezpośrednich pojedynków. W historii grały ze sobą dotąd 11 razy i 7 razy lepsza była amerykanka i 4 krotnie wygrywała isia. H2H jednak warto brać jedynie z twardej nawierzchni, a tu panie spotkały się 5 razy. 3:2 w meczach dla Venus. Warto zaznaczyć, że ostatnie 2 pojedynki odbyły się w tym roku i obydwa wygrała Venus. Faktem jest, że Radwańsa w Tokyo nie straciła nawet seta, ale bardziej bym się jednak skupił na Venus.
Odpoczywała od US Open gdzie ją siostra Serena wyeliminowała po 3 setach w ćwierćfinale. Radwańska w US Open gorzej wypadła odpoadając 1/16 finału z Medison Keys i to można śmiało powiedzieć bez walki!
Podsumowując amerykanka według mnie wyjdzie wypoczęta, skoncentrowana i chętna odnieść 3 zwycięstwo w tym roku na twardej nawierzchni z Radwańska. Emocje po finale w Tokyo zeszły, sił trochę straconych i sądzę, że trafiając na tak ciężką rywalkę, Isia w Chinach niestety na pierwszej rundzie już zakończy występ.

✅137
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
karolas0611 3,9K

karolas0611

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, MLS
Godzina: 03:30
Spotkanie: Los Angeles Galaxy - FC Dallas
Typ: powyże 2.5 i BTS (bramki)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:


Witam. Idąc za ciosem podaję kolejny typ który postanowiłem zagrać.
Galaxy od trzech spotkań w lidze jest bez wygranej. Ba! Nawet nie strzelili bramki. Jak wiadomo takie serie kończą się i drużyna właśnie w takim momencie i w takim spotkaniu MUSI strzelać i wygrywać. Na szczęście w tym typie chodzi o bramki więc na tym się skupmy. Uważam, że LAG za wszelką cenę będą dąrzyć aby jak najszybciej strzelić bramkę. Tak też zapewne będzie.
FC Dallas...obecnie plasuje się tuż na swoimi rywalami (2miejsce). Ostatnia porażka 1-3 sprawia, że goście nie zadowolą się żadnym remisem. Oba kluby biją się w lidze o 1wsze miejsce.
H2H obu drużyn jest genialny. Ostatnie 6 meczy kończyło się OVEREM 2.5. Biorąc pod uwagę tą statystykę, chęć przełamania złej passy przez Galaxy oraz 1wsze miejsce o ktore bija sie obie druzyny śmiem twierdzić, że w tym meczu padnie duuuuużo bramek.

Powodzenia!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Kuala Lumpur 2015
Godzina:
10:00
Spotkanie:
Groth S. - Becker B.
Typ:
Groth S.
Kurs:
1.53
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Becker ma 178 cm wzrostu, czyli jest to dość mało jak na tenisistę, a to się równa najczęściej słaby serwis, ale za to dobre poruszanie się po korcie. 34 lata na karku, jeszcze rok temu coś tam w ATP działał - wygrywał spotkania, w Kuala Lumpur 2014 wygrał dwa mecze, ale w tym roku? Bardzo słabo wygląda, chociaż nie da się ukryć faktu, że w większości swoich meczów które nawet gdy przegrywał to potrafił postawić czoła. Rok temu 20 zwycięstw na hardzie, w tym roku tylko 4 i to mówi nam wszystko o jego formie.
Groth za to wręcz przeciwnie w roku 2015. Z poziomu gry przede wszystkim w Challengerach przeskoczył w ładnym stylu do ATP co zaowocowało bilansem w tym roku 18-19, gdzie rok temu to było tylko 9-13 (2013 1-3). Groth to przede wszystkim serwis, na US Open Series przede wszystkim w Waszyngtonie pokazał całkiem niezły tenis. Rok temu próbował swoich sił na turnieju w Shenzhen i urwał set w drugim meczu turnieju Tommiemu Robredo który doszedł do finału grając genialne spotkanie z Andy Murrayem mając kilka piłek meczowych, następnie zagrali &quot;rewanż&quot; w Valencii i znowu był horror na korcie.
Mój typ dnia wrzesień: ✅ +191 10/12
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Apertura Mexico
Godzina: 00:00
Spotkanie: Puebla - Cruz Azul
Typ: X/X
Kurs: 5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie 10 kolejki meksykańskiej Primera Division. Zmierzą się Puebla i Cruz Azul. Goście to wielokrotny mistrz Meksyku, ale od dłuższego czasu grający marginalną rolę w tej lidze. 2 sezony obserwuje tę drużynę to faktycznie potrafią często grać miło dla oka, ale w dłuższej części stawiam ich w roli takiej drużyny która jedynie co chce grać o jak najniższy wynik. Często 0:0 czy 0:1. Ostatnio jest podobnie, ale mecze z nikłą ilością bramek przeplatają z overami. Jakość jest po stronie gosci, ale gospodarze u siebie z bilansem 4 zwyciestw w 5 meczach. Także druzyna dość defensywna - ostatnio 0:0, 2:1, 0:0, 0:1, 0:1. Faworyta więc wskazać trudno. Ten mecz raczej albo będzie remisowy, albo zacięty i zadecyduje 1 bramka. Nawet 3 ostatnie mecze bezposrednie to mówią: 0:0, 1:0, 1:0 ale dla Cruz Azul. Puebla ostatnio z Cruz wygrała w 2011.
⛔ 100
 
P 26

parasolki

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Wuhan
Godzina: 10:30
Spotkanie: Zarina Diyas - Irina-Camelia Begu
Typ: 2
Kurs: 1.40
Bukmacher: bet365

Analiza: Jak dla mnie to będzie mecz bez żadnej niespodzianki - w prawdzie mały kurs, ale dopatruję się pewnego zwycięstwa Begu, ponieważ w ostatnich 5 spotkaniach odniosła same zwycięstwa co doprowadziło ją do wygrania turnieju w Seulu. Z drugiej strony u Diyas widać spory spadek formy, gdyż na ostatnich pięć spotkań ma tylko jedno zwycięstwo (z Bartens, która również gra bez polotu). Warto też dodać, że zawodniczki spotkały się na kortach tenisowych 3 razy z czego dwukrotnie górą była Begu.

✅40
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Ekstraklasa polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Sz- Jagiellonia B
Typ:eek:ver 2,5 gola
Kurs: 2,1
Bukmacher: Bet365
Nie analizuję bo do pracy się śpieszę ;)
Kiepska analiza (trzecia lub kolejna w miesiącu)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 18:00
spotkanie: Pogoń-Jagiellonia
typ:eek:bie strzelą
stawka: 1.7
bukmacher: bet365
Witam wydaje mnie się ,że typ jak w mordę strzelił powinien w statystycznie w prawie co każdym meczu obu drużyn padają Bts-y .I tak Pogoń na 15 meczy 13 betesy.Jagiellonia w przynajmniej 11 meczach strzelała gole. W tym roku obie drużyny spotkały się trzykrotnie w dwóch padł Bts. Jak dla mnie zobaczymy tutaj gole z obu drużyn a nie zdziwię się jeżeli Pogoń poniesie dziś porażkę Jaga jest w stanie ich pokonać.Pozdrawiam
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
N 0

niepewnyjutra

Użytkownik
Dyscyplina: NIEMCY: 2. Bundesliga
Godzina: 20:15
Spotkanie: Braunschweig - Furth
Typ: Obie strzelą i powyżej 2,5
Kurs: 2,3
Bukmacher: betano
Analiza:
Braunschweig: 2,8 B/M; 3,0 B/M w meczach u siebie; 3 mecze z ostatnich 5 kończyli z over 2,5
Furth: 3,4 B/M; 4,0 B/M w meczach wyjazdowych; 4 mecze z ostatnich 5 kończyli z over 2,5; w 4 ostatnich spotkaniach aplikowali rywalom co najmniej 2 bramki
Kiepska analiza
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Anglia Premier
21:00
West Brom - Everton
Dokładny wynik 1-1
Kurs 6.00
Betlic
Nie będe analizował bo mam roboty trochę. Króciutko , dokładne wyniki często mi wchodzą a szczególnie jeśli chodzi o remisy. Myśle że bez dwóch zdań mecz zakonczy sie podziałem pkt.
Kiepska analiza
 
A 18

andrzej77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Typ: lb 2.5 - 2
Kurs: 1.94
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Obie ekipy dobrze radzą sobie w obecnym sezonie Ekstraklasy. Sporym zaskoczeniem jest świetna passa gospodarzy, którzy jako jedyna drużyna nie przegrała jeszcze meczu. Warto podkreślić przy tym bardzo dobrą postawę w obronie - średnio 1 bramka tracona na mecz. Klasę udowadnia również Zwoliński, który zanotował 5 trafień w obecnych rozgrywkach. Ekipa gości przystąpi do spotkania w Szczecinie w kiepskich nastrojach po porażce z Zagłębiem w Pucharze Polski. Podopieczni trenera Probierza zagrali najgorszy mecz w sezonie, oddając zwycięstwo bez walki. Piłkarze z Białęgostoku zdążyli jednak odpocząć przed dzisiejszym meczem i po zmęczeniu nie powinno być śladu. W 3 z 4 potyczek wyjazdowych w tym sezonie z udziałem Jagi padały więcej niż 2.5 bramki, dlatego dzisiaj stawiam na podobny rezultat. Tak jak napisałem wcześniej, biorąc pod uwagę formę Zwolińskiego czy umiejętności Vassiljeva można spodziewać się kilku bramek.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Z 46

zaiebiaszczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Rosja - Premier Liga
Godzina:
18:00
Spotkanie:
FK Rostov - Kubań Krasnodar
Typ:
dodatkowy handicap azjatycki Kuban -0.5,-1.0
Kurs:
4,650
Bukmacher:
bet365
Analiza:
typuje zwycięstwo Kubania w tym meczu minimum 2 golami, analizę swoją popiera progresją? Nie wiem ja to nazwać, bo jak ja walnę porządna analizę czasem jakie to gwiazdy nie grają w tym zespole i jak bardzo chcą wygrać to później się okazuję, że piłkarz bierze 1 mln zł nie za granie w piłkę a sprzedawanie meczy to byłoby bardziej prawdopodobne stwierdzenie - dlatego też nie każdy może grać w polskiej extraklasie - gdzie były i są? ustawiane całe kolejki spotkań a nie jeden mecz - a gość powiedzmy Dariusz W. skazany na więzienie za ustawki po wyjściu z więzienia komentuje sobie mecze w studiu TVP jakby się nic nie stało wiadomo co robi kasa, hmm to może dokończę jednak tą analizę - wyniki zespołu Rostov są jednym słowem ***** oszołamiające jak na ruskie warunki itd - więc nie zdziwiłbym się gdyby a powtarzam, że wyniki drużyny Rostov są ***** naprawdę oszałamiające - link tutaj do ich meczów u siebie http://www.flashscore.pl/mecz/IJXuSJ1G/#h2h;home to proszę, spojrzeć, że taka drużyna jak Rostov od ponad roku !!! czasu w lidze takiej jak rosyjska gdzie jest i Zenit i Lokomotiw i Spartak i CSKA i Dynamo Moskwa i są sprzedawane mecze tak długo jak długo Chodorkowsky będzie siedzi w więzieniu to właśnie taka drużyna jak to FK Rostov pomijając takie fakty, że dziwnym trafem w Sankt Petersburgu potrafiła ograć Zenit 2:0 :p to właśnie taka drużyna jak FK Rostov od ponad roku nie ma już przegranej u siebie więcej jak albo minimum 2 golami - czy ta drużyna jest jakimś ***** Batmanem? hmm szczerze w to powatpiewam - i dodam jeszcze, że taka drużyna jak Kuban aspirująca do gry w np LE jeśli dziś nie wygra nawet tego meczu to sobie go po prostu kupi to dwubramkowe zwycięstwo tam bo wiadomo wszem i wobec, że Boga już nie ma a kasa się liczy - także Rostov - spokojnie powinien spaść w tabeli tam gdzie jest jego miejsce czyli dolna półka a Kuban gdyby faktycznie zwyciężył i to co ja piszę okazało by się prawdą to dopiero by wyszedł ze strefy spadkowej - oczywiście mogę się mylić - to jest czysty strzał - nie jest to taka analiza tak jak Hulk strzela pierwszego gola w walencji i od połowy boiska biegnie sam nie pilnowany - obrońca 10 metrów od niego tak aby to zenit strzelił pierwszy bramkę - bo wiadomo meczów w LM nie sprzedaje się Valencia, Monaco i Zenit to wiedzą napewno, ciekawe tylko dlaczego Valencia ma długi, a Monaco szejków a Zenit ludzi co chcą zarobic kasę? hmm dziś myślę, że sporo ludzi może na tym meczu zarobić kasy jeżeli Kuban wygra tu dwoma bramkami a statystycznie nikogo to nie zdziwi nawet jakby ten mecz był ustawiony na 0:2 no bo takiego wyniku już od roku nie miał Rostov

P.S. stawiasz oczywiście na własne ryzyko i pamiętaj czy wygrana czy przegrana bez króla w Polsce to Ty masz jedynie wydany na siebie wyrok śmierci a wcześniej full cierpienia &quot;c&quot;zło&quot;wieku&quot; dobrze, że nie &quot;zło&quot;dzieju&quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 19:00
Spotkanie: Frosinone-Empoli
Typ: Gosp Over 1.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet 365

Analiza: Tabela mówi ewidentnie że drużyna gospodarzy jest drużyną do spadku, ale tabela to jedno a gra to drugie, Mecz Frosinone zremisowany z Juve dosłownie cudem, gdyż nic nie wytworzyli nic i cały czas byli atakowani, ze słabą Bologną przegrali 1:0 po dobrej grze zaprezentowali się fajnie na boisku tworząc całkiem sporą ilość niebezpiecznych sytuacji, Z Romą mimo tego iż przegrali także swoje akcji wytworzyli zabrakło im trochę szcześcia niestety, Empoli gra przeciętny futbol i jest w zasięgu drużyny gospodarzy którzy naprawdę mają nóż pod gardłem i muszą wygrać, czy dadzą sobie radę to się okaże.
✅ 200
 
stanley-63 817,9K

stanley-63

Typer
⚽ Polska / Ekstraklasa
28.09.2015, godz. 18:00, Stadion im. Floriana Krygiera w Szczecinie
- Pogoń : Jagiellonia
- Jagiellonia strzeli over 1.5 gola
- kurs 3.15 / Unibet

Pogoń jako jedyny zespół naszej Ekstraklasy jeszcze nie zaznała goryczy porażki i w/g mnie nic nie może przecież wiecznie trwać a Pogoń to nie Bayern czy Real tak więc kiedyś musi być ten pierwszy raz , dlaczego dziś ? a no myślę że Jaga da z siebie 120% i po raz kolejny wygra z Pogonią , w 5 ostatnich ich pojedynkach 3 razy górą Jaga tylko jeden raz zwycięsko wychodziła Pogoń ale w moim typie nie daję 3 pkt Jagiellonii tylko liczę że chłopaki zdobędą dziś przynajmniej dwie bramki , w tych wygranych meczach Jagi z Pogonią widać że Jaga nie ma zbytnio trudno strzelić bramkę Pogoni 2:1 , 3:1 i nawet 5:0 a teraz jak obie wyglądają pod względem strzelonych w tym sezonie i tu Pogoń 13 bramek Jaga 14 , na ostatnie 10 meczy Pogoń 3 zwycięstwa Jaga 4 , no i najważniejsze ... w lidze Pogoń nie przegrała ale w PP poległa i to właśnie z Jagą 2:1 dlatego myślę że i dziś na pewno Jaga nie jest na straconej pozycji i zrobi wszystko aby to oni byli pierwszym zespołem który przerwie tą dobrą passę portowców , no ale wiadomo analizy analizami a jak będzie zobaczymy !

⛔100
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia: Primeira Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rio Ave - Academica
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: bet365

Dzisiaj 7 drużyna ligi portugalskiej Rio Ave podejmuje na własnym stadionie zespół, któremu nie najlepiej wiedzie się w lidze. Academica zajmuje obecnie ostatnią pozycję w tabeli z zerowym dorobkiem pkt i stosunkiem bramek 1:12, jedna bramka chyba cudem wbita Sportingowi. Ostatnie dwa spotkania między tymi drużynami to dwa remisy 1:1 i 0:0 tyle, że obydwa mecze rozgrywane był w Coimbrze, dziś Rio gra u siebie i ciężko wskazywać inny typ niż wygraną gospodarze w starciu z obecną formą gości. Chociaż wiadomo wszystko się może zdarzyć po ostatnim meczy Realu z Malagą, gdzie sytuacji bramkowych nie brakowało to ja już wszystkiego się spodziewam niemniej jednak gram tutaj czystą 1. Powodzenia.
✅ 65
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 19:00
Spotkanie: Atalanta - Sampdoria
Typ: over 6 kartek (azjan)
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365

Stawka: 2j

Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Paolo Valeri , Włoch jest sędzią który nie boi się wyciągać kartek, jegoo średnia w Serie A to 6,05 kartek/mecz, jeżeli chodzi o ostatnie 10 sędziowanych ligowych meczy to aż w 8 pokazał 6 lub więcej kartek, w tym sezonie prowadził już 2 mecze ligowe i w obu pokazał po 8 kartek, liczę że dziś też nie będzie zbyt pobłażliwy dla piłkarzy


  • moim zdaniem poziom obu zespołów jest podobny, Atalanta na pewno po ostatnim remisie na swoim stadionie chce się pokusić o wygraną szczególnie że goście zawsze trochę słabiej grają na wyjazdach, Sampdoria do tej pory miała 2 ciężkie wyjazdy i dziś na pewno chce zdobyć komplet punktów, spodziewam się meczu walki z obu stron, myślę że sędzia będzie miał co robić gdyż powinniśmy zobaczyć sporo fauli


  • jeżeli chodzi o h2h między tymi zespołami to w większości meczy pojawiało się przynajmniej 6 kartek, na ostatnie 6 meczy tylko w jednym było mniej kartek, Atalanta w tym sezonie u siebie ma śr. 2,0 kartki/mecz, natomiast Sampdoria na wyjeździe śr. 2,5 kartki/mecz, Atalanta w tym sezonie u siebie ma śr. 15,0 fauli/mecz, natomiast Sampdoria na wyjeździe śr. 9,0 fauli/mecz


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Anglia
Spotkanie: WBA - Everton
Godz: 21:00
Typ: under 2,5
Kurs: 1,65
Buk: bet365
Analiza:
Na zakończenie 7 kolejki angielskiej Premier League zmierzą się ze sobą ekipy West Bromwich Albion i Everton. Bardzo trudno jest wytypować zwycięzcę tego starcia, ale spodziewam się bardzo zaciętego i wyrównanego spotkania i w związku z tym zdecydowałem się zagrać na liczbę goli, poniżej 2,5. WBA z dorobkiem 8 oczek zajmuje 14 pozycję, natomiast przyjezdni zgromadzili do tej pory 9 punków i plasują się na 9 miejscu. Gospodarze ostatnio są w bardzo dobrej dyspozycji i w 3 ostatnich rundach zdobyli 7 oczek. Najpierw na wyjeździe ograli Stoke 1-0, następnie bezbramkowo zremisowali u siebie z Southampton, a ostatnio zgarnęli komplet punktów ogrywając skromnie w delegacji Aston Villę 1-0. Ogólnie ich bilans bramkowy wynosi 4-6, czyli 1,6 bramki na spotkanie. Na własnym boisku mają stosunek 2-6, co daje średnią około 2,6. ale bramki zaaplikowały im Man City i Chelsea. Natomiast zawodnicy Evertonu ostatnio zanotowali 2 wyjazdowe, bezbramkowe remisy, które przepletli wygraną u siebie 3-1 z Chelsea. Ich dorobek strzelecki wynosi 13-6, czyli średnio 2,1 gola na mecz. ale na wyjazdach ich bilans jest mniejszy, gdyż wynosi zaledwie 3-0. W delegacjach bramkarza Evertonu jeszcze nikt nie zdołał pokonać, a grali przeciwko Southampton, Tottenhamowi i Swansea. W 2 ostatnich, bezpośrednich pojedynkach rozgrywanych na tym stadionie padały wyniki 1-1 i 0-2. Biorąc pod uwagę słabą dyspozycję strzelecką gospodarzy oraz bardzo dobra grę obronną Evertonu, dzisiaj również liczę na małą ilość goli. Absencje: WBA - bez znaczących osłabień. Everton - Mirallas (3/0), Cleverley (4/0).

⛔ 100
 
T 0

taxido

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premiership
Godzina: 21:00
Spotkanie:
West Bromwich Albion - Everton
Typ:
poniżej 2,5 gola w spotkaniu
Kurs:
1.65
Bukmacher:
betclic Analiza: Jest to spotkanie, w którym faworytem jest everton. West brom ma całkiem dobre wyniki w tym sezonie (2z,2r,2p) z czego porażki odnotował mocniejszymi rywalami- city i słabiej grającą chelsea. Patrząc po wynikach west brom jest drużyną solidnie grającą w obronie. Ostatniego meczu z Norwich nie biorę pod uwagę i traktuję jako wypadek przy pracy. Everton (2z,3r,1p) też grał z city i chelsea i wygrał z chelsea po niesamowitym wejściu z ławki S.Naismith, gdzie chłop wchodzi na samym początku pierwszej połowy i pakuje dwie bramki chelsea w niecałe 15min. To potrafi dodać otuchy całemu zespołowi, bo chelsea w tym meczu nie dawała rady. Nawet świetny gol matica nie odebrał pewności siebie graczom evertonu, i S.Naismith dołożył jeszcze jedną ustanawiając wynik na 3:1.
Wg mnie mecz ten będzie meczem walki w środku pola, dwie drużyny będą atakować mała liczbą zawodników, obie są solidne w obronie. Jednak ze wskazaniem na everton, który ma tylko jeden punkt więcej ale prezentuję lepszą formę (wygrana z chelsea i southampton) i lepszy skład, którym może postraszyć obronę west bromu.
Ogólnie to stawiam większą stawkę na under, mniejszą na everton win w takich proporcjach że jak siądzie jedno z tych to wychodzę na 0. Zapomniałem dorzucić minek- :]:-| ???? :?::;/:.
Powtórzony typ
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom