>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.08.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 902,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 28. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HOLANDIA: Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Volendam - Venlo
Typ: 1
Kurs: 2.24
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz lidera z druzyna ze srodka tabeli i kursy bardzo wysokie . Gospodarze swietnie weszli w sezon , 4 mecze i 4 zwyciestwa przy 15 zdobytych bramkach i tylko 2 straconych . Venlo jedno zwyciestwo i dwa remisy ale rowniez strzelili sporo bramek w 4 meczech bo az 10 ale i 7 stracili . Poprzednie spotkania tych druzyn w ostatnich latach wygrywali badz remisowali przyjezdni jutrzejszego mecz i mysle ze stad ten wysoki kurs na Volendam . Lider zaplecza Eredivisie gra wysmienicie w tym sezonie i nie sadze aby jutro druzyna gosci miala cos do powiedzenia . Spodziewam sie dominacji Volendam i wyniku w granicach 3-0,3-1. Powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Winston-Salem (USA), twarda - Ćwierćfina
Godzina: 01:00
Spotkanie: Coric VS Anderson
Typ: Coric win 2:0
Kurs: 5,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Kevin Anderson brał Timeout medyczny w poprzednim spotkaniu, ze względu na jego ramie.
Jak można się domyśleć serwis to podstawa jego gry, więc zapewne będzie oszczędzać się przed US.
Aby nie pogorszyć stanu swojego ramienia.
Anderson pokonał Jerzyka oraz Kukushkina ale niczym wielkim się nie wyróżnił.
Jednego jestem pewien dzisiejsze starcie będzie z pewnością dla niego najtrudniejsze.
Coric wygrywał swoje pojedynki z łatwością chociaż nie miał wymagających rywali, ale oglądając go mogę powiedzieć że, on dziś jest dla mnie faworytem.
Chorwat, też dysponuję doskonałym serwisem a w trakcie wymian myślę że, pokaże przewagę nad grającym przeciętny tenis Andersonie ( w tym turnieju).
Coric do każdego pojedynku podchodzi na 100%, jest młody i chce się pokazać z jak najlepszej strony.
A taki turniej to najlepszy sposób, aby popykać jakiś grajków z czołówki.
Anderson chyba nie będzie tutaj wojował.
Już to pokazywał w tym sezonie, ja po takim kursie biorę z ucałowaniem ręki.
⛔100
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej (KHL)
Godzina: 18:30
Spotkanie: Naftekhimik Niznekamsk – Avto Ekaterinburg
Typ: 2 (ML)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Avto mimo zdobycia tylko punktu w Chelyabinsku pozostawiło po sobie bardzo dobre wrażenie. Świetnie prezentuje się na tafli Artyom Gereyev i Anatoli Golyshev. Pechowa porażka po rzutach karnych powinna raczej podziałać mobilizująco na ekipę z Ekateriburga. Przeciwnik dość niewygodny ale całkowicie w zasięgu. Petrochemicy w pierwszym spotkaniu w SCC Arenie choć wygrali to zaprezentowali się raczej średnio. Bardzo wysoka linia na tle słabej Yugry i tylko 2 trafienia to nie powód do dumy. Pre-season w wykonaniu Avtomobilistu był bardzo dobry o czym wspominałem dokładniej w mojej środowej analizie. Gospodarze na 10 rozegranych gier tylko 2-krotnie zjeżdżali z tafli zwycięsko. Ostatnie 3 spotkania obu drużyn w Tatarstanie kończyły się zwycięstwami Avto i wydaje mi się, że dobra passa gości zostanie podtrzymana.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Wisła-Ślask
Typ: Wisła dokładnie 1 golem
Kurs 4.00
Buk unibet
Godz: 20:30
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z polskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym Krakowska Wisła podejmowała będzie drużynę Wrocławskiego Ślaska, dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej 7 kolejce polskiej ekstraklasy piłkarskiej będzie ekipa z Krakowa, która w obecnym sezonie nie doznała jeszcze goryczy porażki w ligowych realiach. Wisła jest natomiast mistrzem w podziałach punktów, poniewaz w 6 dotychczasowych meczach aż 5 razy dzieliła się punktami i dlatego tez ma ich na swoim koncie zaledwie 7, Wrocławianie mają tych punktów 9 ,ale z wyjazdowymi meczami radzą sobie gorzej niż w tych rozgrywanych na swoim stadionie, Wisła musi się zrewanżować ekipie ślaska z końca poprzedniego sezonu, gdzie na tym stadionie uległa 0:1 , chociaż była w tamtym spotkaniu zespołem przeważającym, mój typ na ten mecz to że wisła tutaj nie przegra,ale ja osobiście liczę jutro na ekipę gości i ich zwycięstwo róznicą dokładnie jednej bramki, oraz wynik 1:0.
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Winston-Salem 2015
Godzina: 2:30
Spotkanie: Bellucci T. - Jaziri M.
Typ: Jaziri M. +1,5 seta
Kurs: 1.77
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 0:1 z 2005 roku, czyli po dobrej dekadzie Panowie spotykają się ponownie. Okropnie żałuję, że wczoraj nie grałem Jaziriego w meczu z &quot;Gabą&quot;, bo kurs był dość podobny, a ryzyko identyczne jak dzisiaj. Jaziri od jakiegoś czasu gra dość solidnie, w Winston-Salem jak na 31 latka trafił genialnie z formą i zapewne zagra o pełną pulę w tym turnieju, bo turniej jest tak słabo obsadzony, że &quot;masakra&quot;. 2:0 z Souzą, 2:1 z Troickim, 2:0 z Gabashvili to dobre wyniki i co by nie mówić, Bellucci wcale nie odbiega od nich jakoś poziomem. Na mączce oczywiście faworyt byłby tu jeden, ale tutaj jest sprawa wątpliwa. W dwóch setach Brazylijczyk stracił seta, z 17 latkiem Tiafioe z Ameryki i 22 latkiem Vesely który dla mnie jest na poziomie mentalnym typu Klizan - zagra 2-3 turnieje dobre w ciągu roku.
✅77
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Sudamericana
Godzina: 1:45
Spotkanie: U.Catolica - Libertad
Typ: X/1
Kurs: 4.9
Bukmacher: expekt
Analiza:
Spotkanie drugiej rundy rozgrywek Copa Sudamericana w której zmierzą się Universidad Catolica i Libertad. Gospodarze to 4. zespół ligi chilijskiej - z najlepszym atakiem i najcześciej remisujący z czołówki (ale i tak rzadko - 5 remisów na 17 spotkań). W tym sezonie rozegrali kolejkę mniej niż rywale, więc mają szansę wskoczyć na 2 miejsce w ligowej tabeli w przypadku wygranej. W ostatnim okresie lipiec-sierpień rozegrali 6 meczów z czego wygrali 5. Jeden remis uzyskali na wyjeździe. Goście z kolei to mistrz Paragwaju z 2014 roku. W 2015 zajęli 3 miejsce, jeśli chodzi o wiosnę i teraz zajmują 5 miejsce. Jest to jedna z najbardziej defensywnych ekip tej ligi. Na ostatnie 5 meczów zremisowali 4. Pierwsza moją myślą było stawiać X, ale zawsze trzeba pamiętać że w południowej ameryce gospodarze są jednak bardziej premiowani niż w Europie i mysle, że Catolica moze uzyskać 3pkty.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny????Winston Salem 2015 (USA)
Godzina: 02:30
Spotkanie: Bellucci Thomaz - Jaziri Malek
Typ: 2
Kurs: 3.17
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

W ostatnim czasie totalnie nie wychodzi mi typowanie i sierpień bieżącego roku jest chyba moim najgorszym w całej karierze bukmacherskiej. Próbuję dalej.... W tym turnieju było bardzo sporo niespodziewanych wyników i każda następna niespodzianka nie będzie żadnym zaskoczeniem. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Jazri 1:0 gdzie Panowie grali ze sobą w 2005 roku. Czyli mecz był rozgrywany kupę lat temu a co za tym idzie wiele się zmieniło. Faworytem tego meczu jest Brazylijczyk, Thomaz Bellucci sklasyfikowany obecnie na 30 miejscu ATP. Brazylijczyk czuje się najlepiej na kortach ziemnych i tam ma najwięcej ogrania bo wygrał na clayu 292 mecze a przegrał 155. Na twardych kortach natomiast wygrał 75 meczów i 85 przegrał. Tutaj w Winston Salem gra już 3 raz i jego najlepszym osiągnięciem było dotarcie w przeszłości do drugiej rundy także dzisiejszy ćwierćfinał to już wielkie osiągniecie turniejowe dla niego. Bellucci to tenisista który czuje się bardzo dobrze w ataku jak i obronie, nie ma raczej słabszych stron. Posiada uderzenie kończące jak i mocny serwis lecz mimo wszystko najlepiej czuje się w dłuższych wymianach. Thomaz może mieć trochę w nogach ponieważ rozegrał dwa długie mecze a on nigdy nie był herosem jeśli chodzi o kondycję fizyczną. Z Tiafoe wygrał 6:3, 2:6, 7:6 a z Vesleyem 6:1, 6:7, 6:4 także wygrał z tenisistami jakimi raczej powinien wygrać.
Jego przeciwnik to Tunezyjczyk, Malek Jaziri z 88 miejsca ATP. Dla Jaziriego ten ćwierćfinał to również wielkie osiągnięcie turniejowe jak i życiowe ponieważ on dochodzi tak daleko raz na przysłowiowy ruski rok. Tunezyjczyk sprawił w tym turnieju dwie dość duże niespodzianki. Mimo wszystko pokonanie Troickiego w trzech setach czy Gaby w dwóch to duże zaskoczenie. Malek w porównaniu do Bellucciego jeśli chodzi o technikę to się chowa lecz on również ma swoje mocne strony. Jaziri ma 185 cm wzrostu i waży 80 kilo także nie zalicza się do najwyższych ani do najlżejszych. Jego największą bronią jest serwis oraz forhend ponieważ podanie dostarcza mu często sporo punktów a forhend ma bardzo silny. Jeśli chodzi o bekhend to w większości przypadków używa slajsów. Ze slajsami jest tak, że jednemu przeciwnikowi to pasuje a drugiemu zupełnie nie. Stawiam tutaj też na Tunezyjczyka ponieważ on czuje się bardzo dobrze (jak na jego ranking) na twardych kortach. Jaziri jest w formie i może jak najbardziej ten mecz wygrać.
✅217
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Kolarstwo, Vuelta a Espana, etap 7
Godzina: 12:10
Spotkanie: Daniel Martin - Daniel Moreno
Typ: 2
Kurs: 2.42
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Martin jest wyżej w klasyfikacji generalnej i wczoraj po bardzo agresywnej jeździe zajął drugie miejsce. Sęk w tym, że on nie jest GC contender i dzisiaj choć miałby szansę powalczyć na samej końcówce, gdzie jest bardzo stromo (14%), to jednak ta góra jest za długa, jak na niego. Martina bardziej określiłbym bowiem jako typ hilly rider, a dzisiaj potrzeba mountainous rider. Takim bezsprzecznie jest Daniel Moreno, który obok Purito jest najważniejszym liderem w Katiuszy. Wczorajsze 22 miejsce może i nie robi wrażenia, ale nie było też potrzeby aby się zarzynać, gdyż Purito był wysoko i kontrowanie jego pozycji byłoby bez sensu i słusznie Hiszpan oszczędzał siły na dzisiejszy odcinek. W mojej ocenie kursy powinny być ustawione na odwrót. ⛔100
 
stanley-63 950,4K

stanley-63

Typer
⚽ Polska / Ekstraklasa /
Godzina 18:00
Podbeskidzie BB : Lechia G
- czerwona kartka w meczu / tak
- kurs 3.65 / Betsson
Spotkanie dwóch drużyn z tej gorszej części tabeli i powinno być ciekawie . Podbeskidzie jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie , w ostatniej kolejce także u siebie podejmowali Pogoń i po beznadziejnej pierwszej połowie gdzie przegrywali 0:2 w drugiej bardzo szybko doprowadzili do remisu i ta gra wyglądała dużo lepiej jednak ostateczny cios zadali portowcy i BB znów bez zwycięstwa , goście natomiast odrobinę lepiej spisują się w tym sezonie chociaż rewelacji nie ma , mecze wyjazdowe Lechii 0-2-1 i br. 4:5 jednak w ostatniej delegacji pokazali się z dobrej strony remisując z Wisłą 3:3 , ja jednak pójdę w innym kierunku w tym meczu i nie stawiam na gole ani zwycięstwo ale na kartki a tego chyba dziś nie powinno brakować , po 6 kolejkach dorobek kartkowy wśród obu drużyn dosyć pokażny i tak Podbeskidzie 11 żółtek i czerwona a w Lechii 18 żółtek no i dodatkowa atrakcja w tym meczu to sędzia którym jest pan Paweł Gil , co prawda pan Paweł jeszcze w tym sezonie w 4 meczach które sędziował nie pokazał czerwieni ale kiedyś musi być ten pierwszy raz i myślę że to będzie dziś , patrząc na statystykę meczy z udziałem obu dzisiejszych drużyn które miał okazję sędziować pan Paweł wygląda to bardzo obiecująco i tak mecze z udziałem Podbeskidzia 69 żółtych 6 czerwonych i 3 karne natomiast mecze z udziałem Lechii 81 żółtych 5 czerwonych i 4 karne tak więc statystyka palce lizać , ostatnie dwa pojedynki bezpośrednie pomiędzy nimi to : 17 kolejka poprzedniego sezonu też tutaj w Bielsku ... wynik 1:0 dla BB , sędzia T Kwiatkowski i 7 żółtek w konsekwencji 2 żółtych czerwona dla Podbeskidzia i mecz wcześniej gdzie gospodarzem była Lechia a była to druga kolejka wynik 1:0 dla Lechii , sędzia PAWEŁ GIL , 5 żółtych i bezpośrednia czerwona dla Podbeskidzia już w 38 min spotkania ( Marek Sokołowski ) no i jak tu nie iść dziś w stronę czerwonej !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga holenderska
Godzina: 20.00
Spotkanie: Willem II - NEC Nijmegen
Typ: 2
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza
Ten mecz pokaże o co tak naprawdę walczy ekipa z Nijmegen w tym sezonie. Przyszli do Eredivise jako mocarze z niewiarygodnym bilansem z drugiej ligi, a tutaj w trzech meczach wymeczyli zwycięstwo z bardzo przeciętnym zespołem, a następne dwa mecze sprowadziły ich na ziemię. Willem II to zespół z różnym losem, nigdy nie wzbudza strachu w drużynach przeciwnych, ale teżspokojnie uutrzymuje się w lidze, także jest dobrym wskaźnikiem o co te drużyny przeciwne grają. NEC chcąc walczyć o wwyższe laury w tym sezonie, musi takie mecze wygrywać.
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 7

toczu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Angielska Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Blackburn vs Bolton
Typ: 0
Kurs: 3.50
Bukmacher:
Bet365
Analiza
Dzisiaj w Angielskiej Championship mierzą się dwa zespoły z końca tabeli, których passa w ostatnich tygodniach jest beznadziejna.
Dla przykładu gospodarze w ostatnich 5 meczach przegrali 3 zas w dwóch wymęczyli remis z Cardiff oraz zremisowali z Huddersfield.
Zespół gospodarzy ma dokładnie taką samą serie w 5 meczach 3 porażki oraz 2 remisy z Nottingham oraz z Derby.
Ja, ze względu na ich passę oraz skłonnosć do remisów obstawiam dzisiaj czyste ,,0&#39;&#39; czyli remis. Kurs jest naprawdę fajny więc można zaryzykować ????
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka,Liga Europy kobiet
Godzina: 20:00
Spotkanie: Polska-Węgry
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Witam.Na dziś proponuję w/w typ.Dziwi mnie tak duże faworyzowanie Węgierek.Buki sugerują się chyba ostanim zwycięstwem madziarek nad Izraelkami(2 zw.) oraz dobym występom z Greczynkami(W i L).Jednak wszystkie te mecze rozgrywane były na Węgrzech.Zaś co do spotkań wyjazdowych...tu jest PIACH!Dwie porażki z Turczynkami po 3:0(z setami przegrywanymi do 15,14 a nawet10!!!).Dodatkowo Polki przy wygranych z Węgierkami awansują w tabeli wyprzedzając dzisiejsze rywalki a może nawet Izraelki bądź Greczynki.Dodatkowo zauważyłem pewną powtarzalność w grze naszych siatkarek...Otóż w większości przypadków Polki wygrywają pierwszy mecz u siebie(Ostatnio zagrały tak z silnymi Holenderkami oraz z Greczynkami w bieżących rozgreywkach LE).Powodzenia.
⛔100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Neustadt - FAC Wien
Typ: 2
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Lecimy do Austrii gdzie na zapleczu Tipico Bundesliga grać będą dwa najgorsze zespóły w lidze a mianowicie... spadkowicz z najwyższej klasy rozgrywek w Austrii NEUSTADT z FAC WIEN która to walczyła w poprzednim sezonie o utrzymanie do samego końca, jak widać udało się... w tym sezonie zapewne będzie podobnie bo FAC Wien zaczeła badzo słabo notując jak do tej pory serię 6 porażek z rzędu br. 4-16.
NEUSTADT zaś po spadku do Erste Ligi na samym początku bardzo szczęśliwy remis z LASK Linz potem 3 porażki w brzydkim stylu i ostatnio szczęśliwa wygrana 1-0 z Liefering, gdzie to zespół Liefering stworzył więcej okazji podbramkowych (16) i miał 62% posiadania piłki... przy 38% posiadania piłki zespołu z NEUSTADT i zaledwie7 okazjach do strzelenia gola... ale sie udało w minucie 75.... gospodarzom nie udało się już doprowadzić do remisu... tak wiec sytuacja Neustadt troszke mozna powiedzieć się poprawiła... ale jedynie sytuacja punktowa... dalej grają słabą piłkę, nie utrzymują się przy niej, stwarzają mało okazji podbramkowych, a szczęscie też nie będzie im sprzyjać zawsze ????
Co do zespołu FAC Wien, odrzuca nas fakt że po 6 kolejkach mają 0pkt ale tak... ostatni mecz z Kapfenberg jednostronne widowisko, FAC Wien nie było nawet w stanie się jakoś odgryść i zasłużona porażka 0-3 wcześniej przyszło zmierzyć się z A.Salzburg (wyjazd) gdzie spokojnie powinni zainkasować 3pkt a na pewno już tego meczu nie można było przegrać, a jednak przy 7 sytuacjach zespołu z Salzburga i 20 sytuacjach zespołu z Wiednia, wynik końcowy 2-1, zaś z Austrią Lustenau wyrównany mecz, gra przed własną publicznością i porażka 1-3, pozostałe 2 porażki tj z Innsbruck (obecny lider) chyba wliczone w ryzyko zawodowe (porażka aż 5-1) i nieudany wyjazd w 2 kolejce do Klagenfurtu gdzie przegrali 1-0. Tak więc o to są czerwoną latarnią ligi i jak chcą powalczyć, tak jak w poprzednim sezonie o utrzymanie to muszą zacząć punktować... z słabym rywalem jakim jest NEUSTADT pomimo tego że mają 4 punkty mniej powinni powalczyć o komplet... jak wejdziemy na stronę zespołu FAC Wien widzimy że na ten mecz jest wielka mobilizacja... miejmy nadzieje że piłkarze będą skuteczniejsi pod bramką rywali a o wynik tego pojedynku możemy się nie martwić.
Piłkarsko to wydaje mi się że drużyna Neustadt jest nieco słabsza od zespołu z Wiednia i dzisiaj na boisku muszą to udowodnić, nie tylko prowadzeniem gry i stwarzając sobie okazję podbramkowe ale i na tablicy wyników muszą mieć te jedno oczko więcej....co za tym pójdzie wyrwią 3 pkt głównemu rywalowi w kontekście walki o utrzymanie.
Seria 6 porażek z rzędu napewno psuje morale drużyny, ale jak niejednokrotnie tutaj pisaliście, każda seria się kiedyś kończy... no i taka prawda... licze że i ta seria zostanie dzisiaj zakończona.

- X2 po kursie 1.80 na bet365 do AKO w sam raz.....
⛔100
 
radovan 90

radovan

Użytkownik
Dyscyplina: Lekkoatletyka
Godzina: 15.00
Spotkanie: MŚ 200m kobiet
Typ: Elaine Thompson win
Kurs: 3,75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam dziś przenosimy się do Pekinu na Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce a dokładnie na bieżnie gdzie odbędzie się o godzinie 15,00 bieg na 200m kobiet w którym wystartują:
TOR ZAWODNIK KRAJ SB 2015 PB
2 Veronica CAMPBELL-BROWN JAM 22.47 21.74
3 Ivet LALOVA-COLLIO BUL 22.32 22.32
4 Dina ASHER-SMITH GBR 22.12 22.12
5 Elaine THOMPSON JAM 22.10 22.10
6 Dafne SCHIPPERS NED 22.09 22.03
7 Candyce MCGRONE USA 22.08 22.08
8 Jeneba TARMOH USA 22.23 22.23
9 Sherone SIMPSON JAM 22.52 22.00
Jak widać czasy wyrównane. Cztery zawodniczki z czasami mieszczącymi się w 0,04 sekundy.
Ja dziś typuje w wygraną Jamajki Elaine THOMPSON która pięknie i swobodnie pobiegła w eliminacjach, bieg możemy zobaczyć na youtube wpisując:
Elaine Thompson 22.13 Women&#39;s 200m Semi-Final IAAF World Championships beijing 2015
Po drugie biegnie z toru 5 i będzie gonić główną kandydatkę do złotego medalu Holenderkę Dafne SCHIPPERS i dlatego ma troszkę lepszą pozycję startową.
Po trzecie pamiętajmy że Elaine THOMPSON w przeciwieństwie do Dafne SCHIPPERS nie startowała w biegach na 100m. Nie oszukujmy się ale każdy taki bieg na takim poziomie kosztuję sporo sił. Liczę dziś na Thompson, na pewno powalczą do końca !
Podejrzewam że czas wygranej zejdzie poniżej 22 sekund ! Warto zaryzykować po takim kursie ????
⛔100
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: Polska Piłka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Podbeskidzie B-B - Lechia Gdańsk
Typ: Remis do połowy
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365

Ciężko wskazać faworyta w tym spotkaniu ponieważ obydwie ekipy prezentują na boisku piach..Podbeskidzie bez zwycięstwa z lekkimi 20 minutowymi przebłyskami w spotkaniach widać wyraznie że zmiana trenera nic nie dała i jest gorzej niż prezentowali sie za Ojrzyńskiego. Lechia natomiast ledwie 6pkt i w ostatniej kolejce zwycięstwo u siebie z Łęczna 3:1 mimo tego wyniku na stadionie było słychać gwizdy bo poziom gry prezentowany przez zespół Brzeczka jest daleki od ideału, a potencjał spory lecz po raz kolejny mamy przykład że nazwiska nie grają. Czego szukać w tym spotkaniu ? sera pleśniowego.. mecz raczej do najbardziej bramkostrzelnych nie będzie należeć, idę w strone remisu w pierwszej połowie obydwie drużyny nie powinny sie odkryć na dzień dobry.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - HOLANDIA: Eerste Divisie

FC Volendam - VVV Venlo
Kras Stadion, godz. 20:00
FC Volendam HA -2.5 @7.20 Bet365

Użytkownik orzeszek już napisał kilka słów o tym meczu, z którymi się zgadzam. Osobiście też gram &quot;czystą 1&quot;, jednak skoro już w konkursie jest podany ten typ to podam trochę bardziej ryzykownie, jednak uważam, że ma on też sporą szanse powodzenia. Volendam dobre ruchy transferowe podczas okienka i teraz widać efekty poprzez wyniki. Venlo tak naprawdę jest całkiem inną drużyną niż w tamtym sezonie - zrobiło sporo zmian kadrowych i jest to mniej więcej połowa nowych zawodników. Wartością oba zespoły się różnią mniej więcej o 1 mln € na korzyść dzisiejszych gości, którzy w meczach wyjazdowych jak na razie nie zawiedli bo wygrali ostatni mecz z Jong PSV 5:1, a wcześniejszy zremisowali z Almere 3:3 - ale nie byli to zbyt wymagający przeciwnicy. Dzisiaj jednak jadą na dużo trudniejszy teren i myślę, że stracą pierwsze punkty w meczach wyjazdowych, z którymi mają w sumie problemy. Gospodarze u siebie radzą sobie nieźle i myślę, że dzisiaj ogarną temat, ale mam nadzieję, że i pokryją moją propozycję. Gdybym miał stawiać na wynik to myślę, że padnie 3:0 lub 4:1. Liczę na pewno na to, że Volendan strzeli te 3 gole, bo są naprawdę w niezłym gazie.
⛔100​
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria - Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Austria Lustenau - FC Liefering
Typ: I połowa over 2,5 bramki
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Piąta drużyna tabeli podejmuje dzisiaj u siebie ósmą i to gospodarze są dzisiaj zdecydowanymi faworytami meczu. Liefering nie idzie ostatnio na wyjeździe. Trzy ostatnie takie mecze i trzy wysokie porażki i w pierwszej połowie zawsze tracili sporo bramek.
Z kolei o Lustenau nie można mówić, że są w jakiejś super formie, ale ostatnie ich wyniki nie są tak słabe jak u Liefering.
Obstawiam dzisiaj zwycięstwo gospodarzy, ale że mają oni tendencję do tracenia bramek w pierwszej połowie stawiam dzisiaj na over 2,5 właśnie w I połowie. Liczę, że gospodarze zaczną ostry napór na bramkę przeciwnika od pierwszych minut a ostatnie mecze między tymi drużynami pokazały, że pierwsza połowa spotkania to dla obydwóch drużyn ulubiony czas na strzelanie bramek.
✅350
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia - Kakkonen West
Godzina: 17:30
Spotkanie: MaPS - Abo
Typ: więcej niż 3,5 gola
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami 3 liga fińska. Konkretnie 22. kolejka. 6. w tabeli MaPs, które do tej pory zdobyło 25 punktów, podejmie przedostatnie Abo, które zebrało 19 oczek.
To czym charakteryzują się oba zespoły to bardzo słaba obrona - traciły kolejno po 34 i aż 49 bramek, w przypadku Abo, co sprawia że mają najgorszą obronę ligi. Grając wielokrotnie niższe ligi Finlandii byłem świadkiem jak rozwiązywały się koszyki z bramkami, a często do przerwy oglądaliśmy już 3-4 trafienia. Jeżeli dzisiaj by tak się stało to zasada będzie zachowana, bo w ostatnich meczach między oboma drużynami padał wyniki typu 4:1,1:4 czy 4:4. Moim zdaniem i tym razem będziemy oglądać grad bramek.
⛔100
 
Z 7

zielono-mi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie:
Guingamp - Marseille
Typ: 2

Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Pierwsze spotkanie 4 kolejki Ligue 1 zostanie rozegrane dzisiaj pomiędzy piłkarzami Guingamp i Marseille. Obie drużyny nie mogą być zadowolone ze swojej gry na początku sezonu, w dotychczasowych spotkaniach drużynie Marseille udało się zdobyć zaledwie 3 punkty co i tak jest dobrym wynikiem przy zerowym dorobku Guingamp. Co więcej gospodarze dzisiejszego spotkania nie zdobyli jeszcze bramki tracąc przy tym 5. Do poprzedniej kolejki dorobek Marseille też nie był imponujący, 2 porażki w dwóch pierwszych spotkaniach i żadnej strzelonej bramki, jednak tydzień temu udało im się rozbić na własnym stadionie Troyes aż 6-0. Przeciwnik co prawda niezbyt wymagający, ale uważam, że to było spotkanie na przełamanie i teraz będzie już tylko lepiej. Za piłkarzami gości przemawia również historia spotkań między tymi drużynami, ostatnie 5 spotkań to 4 zwycięstwa i jeden remis na korzyść Marseille. Marseille jest faworytem tego spotkania i uważam, że uda im się dzisiaj zabrać 3 punkty do domu
Przewidywane składy:
Guingamp: Lossl - Jacobsen, Kerbrat, Sorbon, Leveque - Salibur, Mathis, Sankhare, Giresse - Benezet, Briand.
Marsylia: Mandanda - Manquillo, N&#39;Koulou, Rekik, Mendy - Romao, Diarra, Lemina - Alessandrini, Batshuayi, Cabella.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom