>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.08.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Guingamp - Marseille
Typ: over 3,5 kartki
Kurs: 1,78
Bukmacher: Unibet

Stawka: 2/10
Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Amaury Delerue, Francuz ma całkiem niezłą średnią 3,44 kartki/mecz, w tym sezonie prowadził już jeden mecz w lidze francuskiej i pokazał w nim 7 kartek, mam nadzieję że dzisiaj też będzie co najmniej 4 razy wyciągał kartki z kieszeni


  • gospodarze powalczą dziś o swoje pierwsze punkty w tym sezonie, gdzie mają je zdobyć jak nie na swoim stadionie, na pewno będą mieć trudne zadanie bo za przeciwników mają Marsylczyków którzy na pewno są pokrzepieni po swojej pierwszej efektownej wygranej w ostatniej kolejce, uważam że gospodarze mają szanse coś dzisiaj ugrać gdyż jak wiadomo goście dość kiepsko spisują się na wyjazdach, będzie to spotkanie pełne walki, przypuszczam że będzie podobne do spotkania z 2 kolejki między Guingamp a Lyonem, myślę że przyjezdni namęczą się niesamowicie co będzie skutkować dużą ilością fauli, a sędzia już będzie wiedział co z tym zrobić


  • jeśli chodzi o h2h to dość często taka linia była pokrywana w meczach tych drużyn, więc liczę że dziś będzie podobnie

Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
✅78
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Chorwacja
Spotkanie: NK Zagrzeb - Lokomotiva Z.
godz: 20:00
Typ: over 2,5
Kurs: 1,7
Buk: bet365
Analiza:
Na inaugurację 8 kolejki w najwyższej klasie rozgrywkowej w Chorwacji, zmierzą się ze sobą ekipy NK Zagrzeb i Lokomotiva Zagrzeb. Oby dwie drużyny od początku rundy prezentują się bardzo słabo, ale w meczach z ich udziałem pada sporo goli i w związku z tym zdecydowałem się zagrać w tym pojedynku na liczbę bramek, powyżej 2,5. NK Zagrzeb zawodzi zarówno na własnym obiekcie, jak i na wyjazdach. Nie zdołali jeszcze wygrać żadnego spotkania i do tej pory wywalczyli zaledwie 3 oczka. W tym momencie gospodarze zajmują ostatnią, 10 lokatę w tabeli, ale co mnie najbardziej interesuje, ich bilans bramkowy wynosi 6-13, co daje średnią 2,7 gola na mecz. Natomiast Lokomotiva z dorobkiem 7 punktów zajmuje 8 pozycję, ale ich stosunek bramkowy jest zdecydowanie bardziej imponujący, ponieważ wynosi 13-12. Taki bilans daje średnią 3,5 trafień w meczach z ich udziałem. Przy czym w delegacjach po 4 rozegranych spotkaniach mają różnicę 5-7, zatem równo 3 gole na spotkanie. W 3 bezpośrednich starciach tych drużyn padały rezultaty overowe, mianowicie 0-3, 0-6 i 2-1. Zatem uważam, że dzisiaj również możemy się spodziewać otwartego pojedynku, gdyż tak naprawdę żadnej ze stron podział punktów nie będzie odpowiadał i myślę, że oby dwa zespoły będą dążyły do rozstrzygnięcia wyniku na własną korzyść, nie murując bramki.
✅70
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Wisła-Ślask
Typ: Wisła hc -1
Kurs 5.00
Buk Bwin
Godz: 20:30
Wisła w sześciu kolejkach zanotowała aż pięć remisów będąc zdecydowania bliższa zwycięstwa i dzisiaj z pewnością będą chcieli to zmienić zostając w dalszym ciągu niepokonaną drużyną w lidze.Wisła zremisowała pechowo w Szczecinie po karnym z kapelusza nie wykorzystując chwilę wcześniej klarownej sytuacji, z Lechią dwa razy utracili prowadzenie najpierw prowadząc 2-0 potem wychodząc na 3-2 również nie trafiając do siatki w dogodnej sytuacji w końcówce, wynik z Legią w Warszawie może i sprawiedliwy z przebiegu jednak i tam brakło odrobinę szczęścia by wywieźć 3pkt, nieuznana ręka w polu karnym czy brak czerwonej kartki dla Rzeźniczaka za tzw.rękę boga. no i zremisowane derby.
Śląsk także jest remisową drużyną, jednak ich dorobek punktowy jest odrobinę lepszy, wrocławianom udało się ograć Górnika Łęczna i Termalike przegrali u siebie na inaugurację z Legią aż 1-4 zremisowali u siebie z Lechią, Pogonią i Podbeskidziem.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
macias76 81

macias76

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska 1 liga
Spotkanie arka gdynia-kluczbork
Typ: arka -1
Kurs 2.65
Buk sportingbet
Godz: 17:30
No nic dzisiaj areczka gra u siebie ostatnio z wigrami suwalki dala ciala choc byla druzyna lepsza do tego na wlasnym boisku chlopaki sa zmotywowani i chyba poddenerwowani porazka przed wlasna publicznoscia ktora jest wymagajaca powinni ruszyc na kluczbork bez respektu do tego to jest tegoroczny beniaminek nie moga mu pozwolic nawet urwac punktow niech urywa slabszym gram -1 bo mysle ze arka przeprosi kibicow
Błędny dzień
⛔100
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Guingamp - Marsylia
Typ: Marsylia -1
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie Francuskiej ekstraklasy gdzie dzisiaj naprzeciwko siebie stanie zespół gospodarzy Guingamp i drużyna gości Olympique Marsylia. Oba zespoły jeszcze nie tak dawno były na tym samym biegunie, bowiem jedni i drudzy byli bez wygranej. Jednak kolejkę temu to się zmieniło. Marsylia ograła i to strzelając aż 6 bramek Troyes. Niestety ta sama sztuka (chociażby wygrana) nie udała się ekipie Guingamp i doznali oni trzeciej porażki z Bastią. Drużyna z zachodniej części Francji w dodatku nie zdobyła w aktualnym sezonie nawet bramki. Jedyny plus jaki widzę patrząc na tabelę i miejsce Guingamp to fakt, że stracili tylko 5 bramek. Dlaczego tylko? Patrząc na to, że grali z Lyonem i Nantes można byłoby się spodziewać mocniejszej przegranej chociażby z wicemistrzem z poprzedniego sezonu. Drugim okiem spoglądam na drużynę z południa i oni też nie zachwycają, dwie przegrane po 1:0 i dopiero niedawno przyszła okazała wygrana z Troyes jak wcześniej wspomniałem. Dosyć niespodziewana sytuacja wynikła również z byłym już trenerem Olympique Marsylii czyli Marcelo Bielsą. Podobno jego dymisja wynikała z kłótni o zmianie w jego kontrakcje, ale to nie zmienia faktu, że od niedawna Marsylia doczekała się nowego trenera w postaci J.M Gonzaleza. Z tym też trenerem OLM ograł średniaka z Troyes.
Mógłbym spokojnie powiedzieć, że ekipa Guingamp to idealny przeciwnik dla Marsylczyków, którzy wygrali wszystkie spotkania z EAG od przeszło 5 lat (pomijając jeden mecz pucharowy, który zakończył się dogrywką i dopiero ich wygraną). Trzeba przyznać, że taka kolej rzeczy rzadko ma miejsce żeby jedyna drużyna tak często pokonywała drugą w bezpośrednich pojedynkach.
Jeśli chodzi o braki w obu ekipach to nie ma ich zbyt wielu, drużyna gospodarzy ma dzisiaj dwa znaki zapytania, bo nie pewnie występu są Jacobsen i Benezet. Goście nie będą mogli skorzystać z usług Diabiego i Dja Djedje.
Według mnie ekipa Marsylii już się przełamała po małym kryzysie i teraz gdy pewnie nagrali pewności w siebie będą w stanie grać o wiele lepiej niż to miało miejsce jeszcze niedawno. W dodatku może pomoże im nowa osoba na pozycji trenera? Kto wie, trzeba jeszcze dodać, że to oni będą faworytem.
⛔100
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Typ: obie strzelą bramkę - tak
Kurs: 1.86
Buk: Betsson
Wynik:
W piątkowy wieczór przeniesiemy się do Krakowa na mecz tamtejszy Wisły z Śląskiem Wrocław. Gospodarze nie przegrali w tym sezonie jeszcze żadnego spotkania, a można powiedzieć, że są mistrzami remisów bo zanotowali ich aż pięć strzelając w każdym z nich przynajmniej jedną bramkę. Wisła na sześć rozegranych spotkań zaaplikowała rywalom łącznie 9 goli co jest dobrym prognostykiem odnośnie mojego typu. Dodam, że ktoś z duetu Jankowski - Boguski na pewno dołoży kolejne trafienie.
Drużyna gości nie jest wcale gorsza. Ofensywni pomocnicy jak Pich i Paixao strzelili łącznie sześć goli!, a Śląsk ma ich na koncie już osiem. Ekipa z Wrocławia w sześciu rozegranych spotkaniach raz tylko bezbramkowo zremisowała, a tak w pozostałych meczach rywali musiał przynajmniej raz wyciągnąć piłkę z bramki. Oba kluby prezentują dobrą formę strzelecką co widać w postaci strzelonych goli i dlatego polecam ten Typ po dobrym kursie!
Rewolucji w składach się nie spodziewam.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
yscyplina Piłka nożna Polska
Spotkanie Wisła-Ślask
Typ: Wisła powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,50
Buk expekt
Godz: 20:30
analiza:
Dziś uderzam w naszą ekstraklasę, a dokładnie mecz Wisły Kraków z wrocławskim Śląskiem. Piłkarze Białej Gwiazdy nie przegrali jeszcze w tym sezonie, co nie oznacza wcale dobrej lokaty w tabeli, a mianowicie dopiero 10 pozycja z jedną wygraną i pięcioma remisami. Wiślacy mają na koncie 7 punktów ponieważ PZPN zabrał im jeden punkt karny. Typ swój opieram na niezłych wynikach Wisły na własnym stadionie, gdyż ograli oni 2-0 Mistrzów Polski Lecha i zremisowali 3-3 z Lechią (bramkę na 3-3 stracili w ostatnich minutach). Jeśli chodzi o Śląsk Wrocław, to nie wyglądają oni najgorzej. Na sześć spotkań 9 punktów i tylko jedna porażka na inauguracje z Legią 1-4. Dziś upatruję ciekawego, a co najważniejszego bramkowego spotkania. Mój typ na dziś to 2-2 lub 2-1 dla Gospodarzy. Pozdrawiam
✅150
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom