>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 28.07.2021 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 28. Lipca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
G 9,9K

glosuuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 18:00
Spotkanie: Flora :, Legia
Typ: Legia wygra minimum 3 golami
Kurs: 5.68

Bukmacher: STS
Analiza:


Myślę, że dziś Legia w pełni będzie kontrolowała spotkanie i wygra pewnie. Ostatnio w lidze grały rezerwy, więc dziś powinni mieć dużo sił i ambicji. W pierwszym meczu oba zespoły popełniały błędy jednak myślę, że drużyna z Warszawy jest dużo lepsza i silniejsza psychicznie co odzwierciedli wynik. Myślę, że będzie to łatwy mecz dla Warszawskiej drużyny.

100
Mecz 27.07.2021
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - IO
Godzina: 12:40
Spotkanie: Japonia - Włochy
Typ: Japonia
Kurs: 3,95
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ja bym w tym meczu nie skreślał gospodarzy. Japończycy bardzo dobrze rozpoczęli ten turniej. Najpierw pewnie pokonali Wenezuelę 3:0, gdzie w żadnym secie nie byli zagrożeni, potem wygrali 3:1 z Kanadą z którą to Włochy wygrały tylko 3:2. Wydaje się, ze Japończycy trafili z formą na ten turniej.
Włochy się nie popisały w obu meczach. Najpierw strasznie się męczyli z Kanadą, gdzie przegrali dwa pierwsze sety ostatecznie wygrywając 3:2, a następnie dostali solidny łomot od naszej reprezentacji. Z nami powalczyli jedynie w drugim secie, który to przegrali 24:26. Pozostałe dwa sety przegrali wyraźnie 20:25. Gra Włochów jest póki co daleka od tego na co ich stać. Możliwe, że później się rozkręcą, ale aktualnie wygląda to nieciekawie. Wiadomo, że potencjał mają większy niż Japonia, ale moim zdaniem Japończycy w obecnej formie, ogromnie zmotywowani mogą sprawić niespodziankę i wygrać.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kamasutra10 604,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina:19:45
Spotkanie: Midtjylland - Celtic
Typ: Midtjylland /+1.5
Kurs: 3.10

Bukmacher: STS
Analiza:




Wynik pierwszego spotkania z Glasgow (1:1) sprawia że każde zwycięstwo miejscowych daje im przepustkę do następnej rundy.
Gospodarze rozpoczęli już sezon ligowy zbierając 3 pkt w dwóch spotkaniach i myślę że do tego pojedynku mogą podejść całkiem na spokojnie. Nie jest Celtic ekipą z którą nie mogliby Duńczycy wygrać na własnym terenie tym bardziej że Szkoci póki co ligi nie grają a w spotkaniach sparingowych prezentują się średnio.


Atut własnego boiska też powinien mieć wpływ na postawę miejscowych. Mimo że jak wspomniałem wcześniej skromne 1:0 da awans to sądzę że nie skończy się ten mecz takim wynikiem a zobaczymy więcej jak jedną bramkę z jednoczesną wygraną gospodarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka M IO
Godzina:14:45
Spotkanie: Brazylia - ROC
Typ:1
Kurs:1,53

Bukmacher:fortuna
Analiza:


Dla mnie faworyt bez dwóch zdań kurs nie za wysoki ale mimo wszytskim dla mnie jest zawyżony, Brazylia jest ponad wszytskimi w siatkówce meżczyzn. To druzyna to druzyna mistrzów graja pieknie nie ma na świecie ani jednej druzyny ktora mogla by im zagrozić. Niby polacy chca im dorównać ale widzimy ze brakuje im sporo, Caniorinios to potęga jak dla mnie ROS czyli Rosja nie jest aktualnie druzyna któa moze nawet doprowadzić do TB. Brazylia potrafi grać na ważnych spotkaniach i uwazam ze to bedzie łatwe 3:0 bądź 3:1 maksymalnie. Kurs 1,53 nie jest jakiś mega zadawalajacy ale jak dla mnie idealny kurs na dubla a jestem niemalże pewien tego zakłądu tego dnia. Duzym atutem tego zakładu jest to ze ROC prowadzi w tabeli a na 2 miejcu jest Brazylia wiec po meczu Brazylia awansuje na 1 miejsce . Proszę nie patrzec na to ze brazylia ostatnio wygrała 3:2 z argentyna to bedzie zupelnie inne spotkanie .

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka IO M
Godzina: 14.00
Spotkanie: Czechy - Francja
Typ: Czechy
Kurs: 4,60
Bukmacher: STS
Analiza:

Wszyscy rzucą się na Francję, bo pokonali niezgraną drużynę USA, tą od NBA. Czyli wniosek jest prosty. Jak pokonają graczy NBA to są bogami koszykówki. Nic bardziej mylnego. USA z Francją od zawsze ze sobą rywalizują i po prostu Francuzi wzięli mecz maksymalnie poważnie no i się udało. Teraz mogą się odprężyć, bo tak jakby zagrali już w finale. Co to może oznaczać? Że zrobią falstart w meczu z Czechami, które mogą tu być czarnym koniem Igrzysk. Przypominam że Czesi w kwalifikacjach do IO odprawili Kanadę w Victorii oraz świetną Grecję. Kurs jest wielkim value i wcale nie trzeba się modlić, by wszedł. Wg mnie zaskoczą ponownie i wygrają, ale Czesi. Mają ku temu papiery.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
infes 9,8K

infes

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Igrzyska olimpijskie (Świat), twarda - Ćwierćfinał
Godzina: 05:30
Spotkanie: Elina Svitolina vs Camila Giorgi
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Osaka i Jej stan psychiczny.... No nic.
Svitolina, przegrała pierwszego seta po czym wróciła niczym feniks z popiołów. Do tego niedawno "ohajtała" się, mówiąc kolokwialnie a to może mieć znaczenie i przełożenie na boisku. Więcej zaangażowania, pasji, chęci wygrania i udowodnienia czegoś. Przeciwniczki Giorgi, wcale nie można lekceważyć bo odprawiła Pliskova. Mimo wszystko, myślę ze to był delikatny przypadek i Elina pokażę się z najlepszej strony.

70
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +436
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - IO Tokio
Godzina: 05:30
Spotkanie: Diego Schwartzm - Karen Khachanov
Typ: Diego Schwartzm suma gemów powyżej 14
Kurs: 3.20
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

W jednym z meczów 1/16-tej tenisowego turnieju olimpijskiego zagrają 28-letni Diego Schwartzman z o trzy lata młodszym Karenem Khachanovem. Przewiduję dużą ilość gemów w tym spotkaniu. Będzie to piąta konfrontacja tych tenisistów, poprzednie cztery były wyrównane. Dwa z nich na twardej nawierzchni to trzysetowe pojedynki. Podobnie może być w boju o 1/8mą. Po raz kolejny szukam, wysokiego kursu a takim będzie przynajmniej 14-ście gemów Argentyńczyka.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Atlanta
Godzina: 02-30
Spotkanie: Anderson - Kyrgios
Typ: Kyrgios
Kurs: 1.73

Bukmacher: Betfan
Analiza:

Dla mnie takie kursy w takim zestawieniu byłyby sensowne może w 2018/19 roku. O ile obaj nie są w szczycie formy to jedna sprawa, tak ich możliwości i jako tako styl gry to co innego. W wymianach zawsze w tym zestawieniu będzie dominował Kyrgios, który ma niesamowitą technikę i potrafi kończyć wymiany na niemalże wszystkie sposoby. Wiadomo często przez ryzyko będzie tracił punkty, ale np. ze strony Andersona nie grozi mu jakiś dropshot lub nie wiem backhand wzdłuż linii w biegu czy inne wynalazki. Dodatkowo Kyrgios nie powinien mieć w zasadzie problemów z serwowaniem przeciwko Andersonowi, bo o ile znajdzie on kort to może serwować nawet lżej niż zwykle i i tak Anderson nie będzie groźny z returnu o ile nie złapie jakiejś wystawki na forehand. Anderson szuka formy już ładny rok i moim zdaniem już chyba nie znajdzie tego co grał w latach podanych wyżej. Nick jeśli podejdzie bez spiny to prawdopodobnie ogra go w 2 setach, jeśli tylko będzie chciał.

73
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +474
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - IO
Godzina: 7:20
Spotkanie: Argentyna - Francja
Typ: Argentyna i powyżej 3,5 seta
Kurs: 6,8
Bukmacher: betclic
Analiza:


Bardzo ważne spotkanie w grupie B. Argentyna przed turniejem była typowana do zajęcia piątego miejsca w grupie. Tymczasem siatkarze z Ameryki Południowej w dwóch pierwszych meczach zaprezentowali się naprawdę dobrze przeciwko potęgom. Z Rosją wygrali seta, choć mogli ugrać więcej. W drugim meczu z Brazylią prowadzili 2:0 i wydawało się, że dojdzie do sensacji. Jednak w decydujących momentach podopieczni Marcelo Mendeza nie wytrzymali presji i przegrali po tie-breaku. Bardzo dobrze wygląda tutaj rozgrywający Luciano De Cecco, jest prawdziwym kreatorem gry. Całkiem nieźle gra atakujący Bruno Lima, a swój poziom trzymają doświadczeni zawodnicy jak Conte czy Sole. To pozwala na walkę z każdą drużyną na świecie. Argentyńczycy mają ochotę na więcej. Do tego potrzeba zwycięstw, a wydaje się, że Francja to ekipa w zasięgu Albicelestes.

Trójkolorowi do tej pory na IO nie pokazali nic ciekawego. Z USA byli bezradni i przegrali w trzech partiach. Wygranie z Tunezją było obowiązkiem, choć tam też Francuzi trochę się pomęczyli. W starciu z Amerykanami podopieczni Laurenta Tilliego mieli ogromne problemy w ataku. Brakowało tej drużynie prawdziwego lidera. Oczywiście tacy gracze jak Ngapeth, Patry, Toniutti to gwiazdy europejskiej siatkówki, ale wydaje się, jakby byli trochę pod formą. Z czwórki potęg w grupie B to Francja wydaje mi się najsłabsza.

Spodziewam się, że Argentyna w tym meczu postawi się naprawdę mocno. Gracze z Ameryki Południowej dobrze wiedzą, że ten mecz może decydować o wyjściu z grupy. Stawiam tutaj na to, że wygrają ten mecz a w meczu będzie powyżej 3,5 seta. Kurs na to jest zacny i myślę, że warto zaryzykować

400
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +920
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Segovia
Godzina: 12:00
Spotkanie: Viola - Bonzi
Typ: Viola
Kurs: 3.75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Bonzi w swoim poprzednim spotkaniu z Andreevem był tragiczny i tylko wodogłowie i niefrasobliwość Bułgara sprawiła, że mecz ten przegrał. Francuz był notorycznie łamany i Andreev serwował nawet na mecz w trzecim secie, ale psychika panienki nie pozwoliła mu trafić w boisko kilka razy z rzędu. Bonzi potrafił niedawno przegrać z takim asem jak Geerts po kursie podobnym jak dziś, więc nie widzę powodu, żeby Viola nie mógł go również odstrzelić.
Włoch pokonał wczoraj Basicia będąc również underdogiem w dwóch setach. H2H obu panów grających dziś jest na korzyść Violi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger Trieste
Godzina: 13:00
Spotkanie: Tirante - Bonadio
Typ: Bonadio wygra
Kurs: 2.19
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Argentyńczyk Tirante przeszedł 2 rundy kwalifikacji i jedna turnieju głównego bez straty seta, eliminując po drodze trzech Włochów. W każdym z tych meczów był faworytem, podobnie jest dziś ale ja postawie ze wkoncu któryś z Włochów go zatrzyma. Obaj zawodnicy całkiem dobrze czuja się na clayu, Bonadio ma kilka ciekawych zawodników na swoim koncie z którymi zwyciężył. Uwazam że szanse w tym spotkaniu to 50/50 dlatego Kurs wystawiony na Bonadio to dla mnie ciekawa propozycja na dzisiejszy dzień, kort zweryfikuje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/kwalifikacje LM
Godzina: 20:30
Spotkanie: Crvena Zvezda vs Kairat Ałmaty
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs: 4.00
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Wczoraj celowałem w żółte kartki, dzisiaj już w jedną, ale czerwoną. Przede wszystkim liczę na bałkański klimat w stolicy Serbii. Gospodarze to doświadczona ekipa w Europie, która regularnie bierze udział w fazie grupowej rozgrywek na Starym Kontynencie. Teraz niestety muszą odrabiać straty po porażce w Kazachstanie i wydaje się, że nie będzie to wcale łatwe zadanie. Jasne własny stadion, kibice oraz wcześniej wspomniane doświadczenie to spory handicap po ich stronie, ale Kairat Ałmaty bardzo dobrze zaprezentował się w poprzednim spotkaniu oraz w dwumeczu z Maccabi Hajfą i poza tym są w rytmie meczowym. Ich ewentualny awans nie będzie dla mnie niespodzianką, ja jednak liczę na nerwy i emocje na boisku oraz poza nim. Uważam, że pojawi się wiele fauli taktycznych, prowokacji i nerwów, a że arbitrem będzie mało doświadczony Łotysz Treimanis to może sobie z ciężarem tego pojedynku nie poradzić. Dwie twardo grające ekipy dają nadzieję na czerwień w tym ważnym spotkaniu dla obu drużyn.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
kubabrenner 36,2K

kubabrenner

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka mężczyzn - IO
Godzina: 12:40
Spotkanie: Japonia - Włochy
Typ: Włochy powyżej 90.5 punktów
Kurs: 1.65
Bukmacher: fortuna

Zgadzam się z kolegą wyżej i także nie skreślam w tym meczu gospodarzy, choć idę jednak w (teoretycznie) bezpieczniejszą opcję. Mój typ nie wyłania wygranego, a sprowadza się do zaciętego spotkania. Drużyna z Włoch faworytem spotkania, jednak w moim odczuciu nie aż takim jak pokazują to kursy. Mieli postraszyć Polaków, nie wygrali ani jednego seta. Udało się póki co wygrać tylko z Kanadą i to wymęczonym 3-2. Japonia co prawda łatwe dwa mecze na start, bo Wenezuela i Kanada, jednak wygrane dość pewnie i bez większych problemów. Ligę Narodów zespoły zakończyły na 10 i 11 miejscu, więc forma bardzo wyrównana. Mecz w ramach tej Ligi na korzyść Japonii wynikiem 3-2. Na ostatnie 5 pojedynków bezpośrednich Japonia wygrała aż 3 razy. Wszystkie argumenty są na korzyść Japonii, więc ciężko mi tu uwierzyć w 3-0 dla Włochów. Ciężko może im się grać z presją, bo jeśli nie wygrają dziś, czeka ich jeszcze niewygodny Iran i sytuacja może im się mocno skomplikować, to by była prawdziwa niespodzianka jakby nie awansowali dalej. Japonia na pewno zmotywowana mając póki co najlepszy bilans w grupie, będzie chciała iść za ciosem i już zapewnić sobie awans do dalszej rundy. Mecz na pewno będzie zacięty, uważam że wygrają go jednak Włosi, ale nie sądzę że to będzie rozjazd, możemy zobaczyć nawet 5 setów. Typ może wejść nawet przy zaciętym 3-1 dla Japonii.

65
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +491
stanley-63 814,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LM kwalifikacje
Godzina 20:30
Spotkanie : Sparta Praga : Rapid Wiedeń
Typ : obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli
Kurs : 3.95
Bukmacher : Fortuna

Dla mnie chyba najciekawsza para tej rundy kwalifikacji , w Wiedniu padł wynik 2:1 dla Rapidu chociaż już w 3 minucie gry Sparta wyszła na prowadzenie i do przerwy wygrywali 1:0 jednak w drugiej połowie Rapid potrzebował zaledwie 7 minut aby wyjść na prowadzenie i ostatecznie wygrać 2:1 , i jak nie trudno wyliczyć Sparta potrzebuje dwóch goli aby grać dalej jednak nie tracąc ani jednego gola i to raczej nie możliwe aby Rapid nie strzelił , zapowiada się wiec niezwykle ciekawie , Rapid w lidze odpuścił ostatni mecz i poległ u siebie z Hartberg 0:2 z kolei Sparta wygrała swój mecz 3:2 z Sigmą Ołomuniec , liczę na bramkę za bramkę !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni Trieste Włochy
Godzina: 16:45
Spotkanie: Cobolli - Hoang
Typ: Cobolli wygra
Kurs: 1.71
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Faworyt według buka to Cobolli. Dobrze sobie radzi na ziemnej nawierzchni, ponadto potrafił ugrać seta z Altmaierem, który dotarł do półfinału w Umag. W Trieste Cobolli wygrał z małymi problemami 2:0 w pierwszej rundzie, Hoang wygrał 2:1 ale w ostatniej chwili odwrócił losy tego pojedynku. Wydaje mi się że faworyt jest tylko jeden to Cobolli, ponadto jego rywal lepiej sobie radzi na trawie niż na ziemnej nawierzchni. Powodzenia:) z fartem:)

71
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +484
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Eliteserien
Godzina: 19:00
Spotkanie: Odd BK - Sondefjord
Typ: Sondefjord lub remis
Kurs: 1,95
Bukmacher: etoto

Analiza: Odd to średniak, który jest obecnie w dobrej formie (5 miejsce w tabeli formy). Sondefjord to jedna ze słabszych drużyn w tej lidze w ostatnich latach. Obecnie jest jednak również w dobrej formie (4 miejsce w tabeli formy).

W ligowej tabeli wyżej są gospodarze (3 punkty różnicy), maja stosunek bramek 18:21, gdy goście notują statystyki bramkowe 15:19. Statystyki H2H są miażdżąco korzystne dla Odd, również statystyki sezonowe Odd u siebie (3-2-0 bramki 10:5) są znakomicie lepsze niż wyjazdowe Sonderfjord (2-0-3 bramki 6:10). Mimo to stawiam tutaj na to, że goście wywiozą minimum 1 pkt. Powodem jest absencja najważniejszego napastnika gospodarzy - Bakengi - który zdobył 11 goli (z 18 całej drużyny) i zanotował też 1 asystę. Ma uraz uda. W drużynie Odd nikt więcej nie zdobył dotąd powyżej 1 gola.! Goście mają dwóch solidnych napastników, którzy dobrze ze sobą współpracują, co potwierdzają ich łącznie statystyki bramkowe (8 goli i 5 asyst). W tej drużynie są też dwaj inni gracze, którzy zanotowali 2 bramki. Własne boisko Odd nadal jest oczywiście ich atutem i dlatego stawiam ostrożnie. Jednak ze wskazanych wyżej statystyk widać, że defensywa gospodarzy generalnie też nie jest lepsza od obrony gości. A sam stadion i nawet przychylni kibice nie wygrają tego meczu dla Odd. Potrzeba odpowiednich wykonawców na boisku, a wygląda na to, że dzisiaj prawdopodobnie zabraknie ich gospodarzom.

Uwaga dodatkowa:
na portalach norweskich, ani innych nie znalazłem informacji o innych i ważnych absencjach. Pewności w tej sprawie jednak nie mam. Natomiast strona oficjalna Sonderfjord informuje, ze podstawowi ich piłkarze nie zagrali, z nielicznymi wyjątkami, w ostatnim meczu Pucharu Norwegii, 4 dni temu. Odpoczywali przed tym meczem. Stawka średna - 5-6/10 jednostek.

95
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +455
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje LM
Godzina: 20:30
Spotkanie: Crvena Zvezda - Kajrat Ałmaty
Typ: Awans - Crvena Zvezda
Kurs:
1.60
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Rewanżowe spotkanie drugiej rundy eliminacji LM. Pierwsze spotkanie wygrał Kajrat Ałmaty 2:1. Moim jednak zdaniem nie utrzymają tej przewagi i w tej kolejce zakończy się ich sen o Lidze Mistrzów.
Przede wszystkim Kajrat jest drużyną typowo własnego boiska. Wiadomo, jest to zespół z Kazachstanu, także bardzo daleka podróż, sztuczna nawierzchnia, inna strefa klimatyczna, przestawienie zegaru biologicznego, wysokie temperatury. To wszystko sprzyja gospodarzom, dlatego zawsze Kajrat ugrywa jak najwięcej u siebie, a potem jedzie bronić wyniku. Moim zdaniem jednak Serbowie są zbyt doświadczeni, by dać się ograć.
Ze względu na zmianę zasad, nie obowiązują już reguły bramek na wyjeździe. Z tego powodu każde jednobramkowe zwycięstwo Crveny daje dogrywkę. Każde wyższe zwycięstwo daje awans. Moim zdaniem Crvena nie grała źle w Kazachstanie. Przespała pierwsze 30 minut, ale potem już cisnęła dosyć mocno swojego rywala, jednak brakowało trochę skuteczności. Ktoś pomyśli, że jedyną bramkę jaką strzelili to bramka samobójcza, czyli nawet tak naprawdę nie ich ta bramka. Ale była to bardzo ładna akcja zespołowa, w której obrońca Kajratu musiał interweniować w jakikolwiek sposób, bo piłka została dograna na 5 metr, gdzie już był napastnik Crveny, także gdyby nie interwencja to i tak byłby gol, bo była pusta bramka. Druga bramka dla Kajratu to też mega fuks. Zagranie górnej piłki plecami do bramki "na pałę" w pole karne przez zawodnika gospodarzy. Nawet obrońcy Zvezdy nie pomyśleli, że ktoś wpadnie na coś tak głupiego. Nawet sam napastnik na to nie wpadł bo było widać, że jest zaskoczony, że piłka na niego spadła, ale trzeba mu oddać, że dobrze wykończył akcję. Tak czy siak uważam, że zwycięstwo ekipy z Kazachstanu nie było do końca zasłużone.
Crvena teraz grając u siebie ma oczywiście swój stadion, rzeszę swoich zagorzałych kibiców i kilka innych atutów. Ich boisko jest ich twierdzą, Ostatni raz przegrali na nim w 2019 roku w fazie grupowej LM w meczu z Bayernem. Od tego czasu były tam niemal same zwycięstwa. W samej lidze z 19 spotkań wygrali 18 i 1 zremisowali. Co do ligi to ta serbska się dopiero zaczyna, a Kazachstan już gra, jednak nie uważałbym tego za plus na stronę gości. Czemu? A bo temu, że sezon tam już właściwie się kończy (zostało tylko 7 kolejek do końca ligi), więc bardziej byłbym skłonny patrzeć w stronę zmęczenia sezonem w szeregach Kazachów. Do tego sezon nie idzie im jakoś mega dobrze, gdyż zajmują dopiero 3 miejsce, co jest zdecydowanie poniżej ich oczekiwań.
Do tego 8-10 godzinna podróż samolotem może zmęczyć Kazachów, a gorąca atmosfera na trybunach zdeprymować.

60
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +455
psotnick 861,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: SnookerChampionship League Snooker 2021 - Stage One WK1
Godzina: 19:00 CET
Spotkanie: Robert Milkins VS Zhao Jianbo
Typ: Zwycięzca meczu - Zhao Jianbo
Kurs: 4.50
Bukmacher: STS
Analiza:


Faworyt grupy nr 18 zawodzi na całej linii. Milkins pokazuje tutaj formę wakacyjną i nie za bardzo się przejmuje wynikami. Dostał już dwie gładkie wtopy (od amatora Pinheya 1-3 i 0-3 od Greene’a). Sytuacja w grupie jest taka że faworyt już po dwóch meczach nie ma szans na awans. Milkins bez ani jednego punktu i z jednym wygranym frejmem i zostało mu tylko dograć ostatni, a znając jego nonszalanckie podejście nie tylko nie będzie przeszkadzał rywalowi, ale nawet mu pomoże, byle tylko szybciej zawinąć się do domu. Za to młody Chińczyk Jianbo będzie miał o co walczyć w ostatnim meczu: na razie ma tylko punkt za remis z najtrudniejszym rywalem Greenem, teraz czeka go mecz z amatorem Pinheyem, którego powinien łatwo ograć i na koniec mecz z Milkinsem, w którym wygrana może mu dać awans z grupy i chyba najlepszy wynik w karierze. Motywacja ale i chyba obecnie umiejętności będą po stronie Chińczyka i myślę, że to będzie dużo łatwiejszy mecz niż się mógł spodziewać.

100

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +81
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow-kwalifikacje
Godzina: 19:45
Spotkanie: Midtylland
- Celtic
Typ: HT/FT 2/2
Kurs:4.65

Bukmacher: fortuna

Analiza:Juz za chwile rewanze w kwalifikacjach do ligi mistrzow a w nich mecz Celticu z Midtylland.Moj typ na ten mecz to wygrana Celticu ht ft o kursie 4.65.Celtic tym razem na wyjezdzie,w 1 meczy Szkoci przewazali lecz mecz zakonczyl sie remisem 1-1.Midtylland nie jest w formie z poprzedniego sezonu,zaledwie 1 strzal na bramke druzyny z Danii szczesliwie uncanny.,Celtic musi strzelic minimum 1 bramke chcac awansowac.Spodziewam sie ataku od 1 minuty Celticu,Mysle ze sa nieco lepszym zespolem i tym razem benda mieli wiecej szczescia,rywal napewno jest w ich zasiegu.Moze nie byc latwo ale kurs jest zachecajacy.Midtylland musi zagrac lepiej niz w 1 spotkamy gdzie nie pokazali zbyt widely.Niestety atut wlasnego boiska bedzie po stronie Dunczykow mimo to Mysle ze zaklad jest weary get.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom