>>> 600 zł CASHBACK + 50 zł TOKIO FREEBET! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

Championship League Snooker 2021 (18.07-13.08.2021)

psotnick 75K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
13319
Championship League Snooker 2021
18 lipca - 13 sierpnia 2021


Trzecia edycja zmienionej Championship League Snooker 2021 będzie jednocześnie pierwszym turniejem sezonu 21/22, który znowu będzie miał status rankingowego. Turniej odbędzie się w Morningside Arena w angielskim Leicester i weźmie w nim udział 128 zawodników, (z czego 121 to profesjonaliści z touru, a 7 to będą najwyżej notowani zawodnicy z Q School) podzielonych na 32 grupy po 4 zawodników. Pierwsza faza grupowa zostanie rozegrana w 3 turach pomiędzy 18 lipca - 6 sierpnia. Druga faza grupowa odbędzie się w dniach 9-12 sierpnia, a wszystko zwieńczy grupa finałowa i sam finał który rozegrany będzie dzień później 13 sierpnia. Wszystkie mecze w formacie 4 frejmów, za zwycięstwo gracz dostaje 3 punkty, za remis - 1 punkt. Do kolejnej fazy przechodzą tylko zwycięzcy grup, a kolejność w tabeli ustalana jest na podstawie ilości punktów, różnicy frejmów, bezpośredniego meczu a jeśli nadal będzie remis, to o wyższym miejscu decyduje wyższy brejk danego zawodnika wbity w meczach tej grupy.

W turnieju wezmą udział wszyscy najlepsi na czele z Juddem Trumpem, Ronnie O'Sullivanem, Neilem Robertsonem czy Markiem Selbym. Pula nagród wynosi 328,000 funtów, z czego dla zwycięzcy przypadnie 33,000. Tytułu bronić będzie Kyren Wilson.


Więcej informacji pod poniższym linkami:

Livescore

źródło: championshipleaguesnooker.co.uk, wst.tv

Pokaż załącznik 3045

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
Ostatnia edycja:
psotnick 75K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
13319
Michael Holt - Fergal O'Brien
Zwycięzca meczu: Fergal O'Brien @ 3.34 2-2 było blisko, ale tylko blisko..
Betfan (kurs po odliczeniu podatku)

Mecz już za 15 min ale chyba warto postawić na O'Briena w drugim meczu grupowym, a właściwie to przeciwko Holtowi, który w pierwszym meczu wygląda żałośnie (akurat zerkam na ten mecz). Rywal Lloyd słabiutki, a Mikeowi udało się to jakoś przebić i wygląda jeszcze żałośniej. Zaraz będzie 0-2, w sumie wbił chyba 3 bile w jednym podejściu, punktów w sumie uzbierał z 40 w obu frejmach. Ja rozumiem, pierwszy mecz po długich wakacjach, forma może falować, ale powinno to wyglądać przynajmniej przyzwoicie, a nie jak poziom amatora. W drugim meczu z taką grą Holt nie będzie miał czego szukać, O'Brien go zje na surowo, tym bardziej że już ma za sobą pierwszy mecz z Higginsonem (2-2) który stał na zaskakująco przyzwoitym poziomie z obu stron, a sam Irlandczyk wbił setkę (100) i 50tkę (51), co na tak krótki jest niemałym wyczynem i świadczy o dobrym przygotowaniu.
 
Ostatnia edycja:
psotnick 75K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
13319
Ben Fortey VS David Grace
Handicap: David Grace (-1.5) @ 1.52 1-3
Farakh Ajaib VS Bai Langning
Zwycięzca meczu: Bai Langning @ 1.65 2-2 nie wziąłem pod uwagę, że nawet przegrana dawała mu awans...
Kurs całkowity: 2.209

Farakh Ajaib VS Bai Langning
Handicap: Bai Langning (-2.5) @ 2.684 2-2

Ben Fortey VS David Grace
Dokładny wynik: 0 – 3 @ 2.464 1-3

Grace i Langning to zdecydowani faworyci tej grupy. W pierwszej kolejce nie dali żadnych szans swoim rywalom ogrywając amatorów Forteya i Ajaiba do zera. Zwłaszcza Chińczyk pokazał moc, bo rywalowi pozwolił na wbicie w sumie 39 pkt w 3 frejmach, a sam postarał się o wysoki brejk (80), co może mieć znaczenie bo przy równej ilości punktów i takiej samej różnicy frejmów (a w tej grupie tak może być) o awansie będzie decydowała wysokość najwyższego brejka. Grace z kolei dwa razy wbił 73, więc na razie to Langning jest tutaj górą co może zdecydować o awansie, pod warunkiem że w bezpośrednim meczu faworytów padnie remis. Ale na razie najważniejsze, że teraz Grace z Langningiem zamienią się rywalami z pierwszej kolejki i znowu zagrają z amatorami i to tymi z gorszej półki. Przed paroma godzinami Fortey i Ajaib zakończyli swój bezpośredni mecz grupowy i był to pokaz nieudolności i pudeł z nawet łatwych pozycji, a końcowy remis 2-2 będzie jednymi dla nich punktami w tej grupie. Dlatego w wieczornych meczach faworytów z amatorami spodziewam się dokładnie takiego samego wyniku jak w pierwszej kolejce, czyli łatwe wygrane do jednej bramki, najprawdopodobniej bez straty frejma.

Lvbet - kursy po odliczeniu podatku
 
Ostatnia edycja:
psotnick 75K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
13319
Anthony McGill VS Mark Davis
Zwycięzca meczu: Mark Davis @ 4.10 0-3 Davis na luzie, potrzebował do awansu wygranej 3-0 i wygrał 3-0
Lvbet

Od 20-ej trzecia i ostatnia kolejka fazy grupowej, a sytuacja w grupie nr 12 jest taka że przed ostatnimi meczami wiadomo już kto o co gra, a kto gra o przysłowiową pietruszkę. Mianowicie McGill po dwóch gładkich porażkach (1-3 z Castle’em i 0-3 z Sijunem) nie ma absolutnie żadnych szans na nic, wystarczy zerknąć na układ tabeli: Davis i Sijun na czele z identycznym bilansem punktowym (po 4 pkt) jak i frejmowym (po 5-2 we frejmach), za nimi Castle z 3 pkt, a na szarym końcu McGill z okrągłym zerem. Ostatnia kolejka to mecz Sijuna z Castlem, a że obaj mają szansę na awans to może nerwowo, choć Chińczyk nie powinien mieć problemu z wygraną. Natomiast Davis zagra z McGillem który już nie gra o nic, a że forma Szkota wybitnie wakacyjna (co pokazały jego pierwsze 2 mecze) to Davis może mieć dużo łatwiejszy mecz niż wskazują kursy, które najwyraźniej nie uwzględniają sytuacji w grupie przed tą ostatnią kolejką. Szansa na to tym większa, że okazja do awansu dla Davisa wręcz wymarzona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +133
psotnick 75K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
07/2009
Posty
13319
Robert Milkins VS Zhao Jianbo
Zwycięzca meczu: Zhao Jianbo @ 4.50 2-2 miał na wyciągnięcie ręki.. w 4 fremie 12 przewagi i 13 na stole.. miał sporo szans, ale nie wykorzystał, trema chyba, a potem coś się wywaliło i po pudle Milkins miał łatwą na dobicie..
STS

Faworyt grupy nr 18 zawodzi na całej linii. Milkins pokazuje tutaj formę wakacyjną i nie za bardzo się przejmuje wynikami. Dostał już dwie gładkie wtopy (od amatora Pinheya 1-3 i 0-3 od Greene’a). Sytuacja w grupie jest taka że faworyt już po dwóch meczach nie ma szans na awans. Milkins bez ani jednego punktu i z jednym wygranym frejmem i zostało mu tylko dograć ostatni, a znając jego nonszalanckie podejście nie tylko nie będzie przeszkadzał rywalowi, ale nawet mu pomoże, byle tylko szybciej zawinąć się do domu. Za to młody Chińczyk Jianbo będzie miał o co walczyć w ostatnim meczu: na razie ma tylko punkt za remis z najtrudniejszym rywalem Greenem, teraz czeka go mecz z amatorem Pinheyem, którego powinien łatwo ograć i na koniec mecz z Milkinsem, w którym wygrana może mu dać awans z grupy i chyba najlepszy wynik w karierze. Motywacja ale i chyba obecnie umiejętności będą po stronie Chińczyka i myślę, że to będzie dużo łatwiejszy mecz niż się mógł spodziewać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +59
K 265

konradjerzy

Użytkownik
Dołączył
03/2015
Posty
10
Witam. O co chodziło w końcówce bo po 2 pierwszych framach już witalem się z gaska, byłem pewien że będzie identycznie jak w piątek. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +165