>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 28.05.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 937,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 28. Maja


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Real-Atletico
Typ: Torres kartka w meczu:TAK
Kurs 4.5
Buk:Betano

Finał Ligi mistrzów więc nie ma zabawy, myślę jednak że gracze którzy jadą na Euro będą mieli w głowach pewne hamulce w uwadze o swoje zdrowie, no chyba każdy się zgodzi że żaden piłkarz nie chciałby wypaść z nadchodzącego turnieju we Francji, oczywiście nie chodzi o sportowe odpuszczanie w tym meczu ale grę z rozsądkiem przy ostrych starciach, mój kandydat na kartkę może grać bez pardonu i ten element u zawodników bez powołania będzie w tym meczu dużym atutem.Torres na Euro nie zostanie zabrany a w meczu uczyni wszystko by udowodnić że to był błąd, sam zresztą w wypowiedziach wyraźnie podkreśla jakie znaczenia to spotkanie ma dla niego, jest bardzo związany z klubem i będzie gryźć trawę i przeciwników jak będzie trzeba by zdobyć ten puchar.Torres często w walce o piłkę czy pozycję lubi przesadzać, potrafi symulować, czy wdawać się w niepotrzebne dyskusję i liczę że w tym spotkaniu coś na kartkę przeskrobie.
Finał Ligi Mistrzów zostanie rozegrany w Mediolanie na San Siro dodatkowy smaczek do tego dodaje że są to derby, dla mnie dużym faworytem jest jednak Real, Atletico pokazało wielkie serducho w lidze i w tych rozgrywkach jednak na obcych terenach dużo tracą i nie ma co patrzeć że odprawili Barce czy Bayern, w obu spotkaniach szale przenosili na swoim stadionie, stadion neutralny to jednak obce boisko a na takich uważam że bardziej skuteczny jest Real.Atletico będzie miało więcej roboty niż się wydaje.

✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Godzina: 04:05
Spotkanie: Detroit Tigers vs. Oakland Athletics
(Michael Fulmer vs. Sean Manaea)
Typ: over 7.5 runs w meczu
Kurs: 1.71
Bukmacher: Bet 365
Analiza:

Statystycznie to bardzo pewny typ.

1. Siła ofensywna teamów:

Detroit Tigers
- na ostatnie 10 meczów Tigers zdobyli w każdym przynajmniej 3 runy a w 9 z tych 10 meczów zdobyli minimum 5 runów. W tym jednym (wynik 3-1) spotkali się po prostu dobrzy miotacze
- na ostatnie 10 spotkań Tigers w aż 9 (!) padło przynajmniej 9 runów

Oakland Athletics
- na ostatnie 10 gier linia 9 runów została pokryta aż 6 razy (ale grali serie z troszkę mniej ofensywnie usposobionymi Yankees i Mariners)

2. Słabi miotacze debiutanci:
(Obaj panowie zaliczyli pierwsze gry w MLB w tym sezonie i jak na razie płacą frycowe, zwłaszcza Manaea).

Michael Fulmer (Detroit):

Chłopak ma co prawda bilans 4-1, ale ERA już na poziomie: 5.13 i na 26 rozegranych zmian pozwolił łącznie na 16 runów. Rozdaje też średnio przynajmniej 2 walks na mecz.
Świetny bilans zwycięstw zawdzięcza kolegom z pola (gdyby grał w takiej Atlancie albo Padres miałby bilans 0-5.), którzy bardzo dzielnie wspierają go dużą ilością uderzeń i zdobywanych runs, na co wszyscy także dzisiaj liczymy ????

Sean Manaea (Oakland):

To od gry dla vs. Red Sox 10 maja, w której miałem okazję przyjrzeć mu się po raz pierwszy, został moim ulubieńcem. Słaba kontrola, pałkarze są w stanie z łątwością odbijac jego uderzenia. W meczach z BRS i z NYY ponad połowa strikeów pochodziła z kontaktów pałkarzy z piłką. To bardzo duży współczynnik. Dobra ofensywna ekipa zrobi z tej cechy miotacza użytek.

Na 5 gier w MLB w w 4 oddawał min. 4 runy (odpowiednio: 4,4,8,1,5).
Ekipa z Detroit będzie wiedziała co z nim zrobić ???? .

Statystycznie patrząc to fantastyczny typ. Ja gram bezpiecznie linię 7,5 jednak uważam iż warto rozważyć linię nawet o parę runs wyższą.

Powodzenia.

⛔ 100
 
zelka43 843

zelka43

Użytkownik
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real-Atletico
Typ: 2
Kurs: 3.3
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Juz dziś odbędzie się najważniejszy mecz piłki klubowej.
Naprzeciw siebie stają dwie drużyny z Madrytu.
Dlaczego myślę, że tym razem to Atleti zdobędzie tytuł ?

Po pierwsze: Real mnie w tym sezonie jakoś nie przekonuje. Jasne, po przyjściu Zidane drużyna odrobiła 12 pkt do Barcelony, i awansowała do finału, jednak moim zdaniem więcej w tym niemocy przeciwników, niż zasługi Realu. Umówmy się, że dla takiej drużyny
Wolfsburg(choć i tu nie obyło się bez poważnej wpadki) czy Roma to nie jest jakiś równorzędny rywal, a i Manchester City, który zagrał kompletnie bez jaj (Toure!) do końca miał szansę Real wyeliminować. W lidzę rywale rozjeżdżani byli głownie na Santiago
Bernabeu, na wyjeździe już tak przekonująco nie było, choć oczywiście i zwycięstwo z Barceloną się zdarzyło.Nie mniej jednak to właśnie wtedy Barca była w największym dołku, dodatkowo gracze z Katalonii zeszli do szatni mniej więcej w 60 min.

Po drugie: Atletico nie leży Realowi. Tu wiele chyba wyjaśniać nie trzeba od finału z 2014 roku Królewscy wygrali tylko jedno z 10 bezpośrednich spotkań!

Po trzecie: Banda Simeone. Dlaczego Atletico tak nie leży Realowi? Dzięki mistrzowi w swoim fachu. El Cholo stworzył z bronienia sztukę. Jego ekipa uprzykrzanie życia rywalom opanowała do perfekcji. Wiemy, że Królewscy muszą grać ofensywnie. Taki ich styl, filozofia. Jak bardzo frustrujące musi być ciągłe przerywanie akcji przez obrońców, pomocników oraz napadziorów przekonały się w tym ekipy które były faworytami do końcowego tryumfu czyli Barcelona i Bayern. W ataku też biedy nie ma. Jasne ta drużyna nie wygrywa zbyt często 2 czy 3 bramkami, ale taki właśnie jest ich styl, czyli żelazna obrona(18 straconych bramek w lidze !!!), a z przodu zawsze coś wpadnie. Zresztą jak ma nie wpadać, skoro Simeone potrafił odkurzyć nawet Torresa?

Po czwarte: Rewanż. Wszyscy wiemy w jakich okolicznościach drużyna Simeone przerżneła finał 2 lata temu. 94 min i gol Ramosa na 1:1. Każdy w Atletico od klubowej praczki po trenera muszą pałać żądzą zemsty. Oczywistym jest, że na finał CL nie trzeba nikogo specjalnie motywować, ale mimo wszystko jest to jakiś dodatkowy bodziec.

Po piąte: Ronaldo. Tutaj trochę spekuluję. Otóż na wtorkowym treningu lekkiego urazu dostał CR7, jednakże już w czwartek w klubie stwierdzili, że wszystko jest ok. Ale czy na pewno? To, że Cristiano wystąpi w sobotę jest oczywiste. Pytanie tylko brzmi czy rzeczywiście będzie gotowy w 100% czy jednak sztab próbuje zatuszować jego problemy z udem? Wiemy, że aż do finału Portugalczyk będzie trenował indywidualnie, więc wydaje mi się, że faktycznie coś może być na rzeczy. Oczywiście jak zaznaczałem na wstępie, są to tylko i wyłącznie moje podejrzenia, więc wcale tak nie musi być.

Po szóste: Trenerzy. Tu nie mamy chyba większych wątpliwości kto ma na chwilę obecną lepszego szkoleniowca. Simeone doświadczeniem zjada swojego oponenta na śniadanie. Zidane trenerem dorosłej drużyny jest dopiero od niecałych 5 miesięcy. Umówmy się, że nie
jest to zbyt wiele czasu na przebudowanie zespołu według swojego pomysłu. Natomiast Cholo swoją drużynę buduje od lat, dobiera sobie piłkarzy do swojej wizji. To, że zarabia więcej od swoich podopiecznych jest chyba dość wymowne. Gość jest w tej części
Madrytu bogiem. Jego podopieczni pójdą za swoim trenerem w dym. Boże ile bym dał, aby zobaczyć ich rozmowę motywacyjną przed finałem, czujecie jaki tam będzie ogień ? Al Pacino przy tym zapewne schowałby się ze wstydu(Męska gra, taki film był z ognistą
przemową Ala właśnie).

Atleti jest dla mnie faworytem do tryumfu od czasu wylosowania par półfinałowych, dziś muszą tylko potwierdzić swoją klasę, którą niewątpliwie udowodnili eliminując Bayern i Barcelonę.El Cholo nie takich trenerów potrafił przechytrzyć, mam nadzieję, że dziś będzie podobnie. Kurs 3.3 jest bardzo przyjemny, chętnie przytulę.

Powodzenia ;)

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
drughi 430

drughi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka,NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Toronto Raptors-Cleveland Cavaliers
Typ: Toronto (zwycięstwo z dogrywką)
Kurs: 3.21
Bukmacher: BAH
Analiza:
Dawno mnie nie było,może to i lepiej bo jak początki miesiąca mam dobre tak im dalej tym gorzej...Przejdźmy do rzeczy-Raptors zadziwili mnie już wielokrotnie w tych play offach,bardzo lubię ten team ale jak pewnie większość fanów ligi patrzyłem na nich w kategorii niespodzianki.Przeszli Indiane-no fajnie,to mogło się udać.Przeszli Miami-tutaj już duże zaskoczenie dla mnie.Teraz walczą jak równy z równym(?hmm) z Cavs-WOW,to jest już niespodzianka dużego kalibru,jeśli chodzi o moje spojrzenie na ten match-up.Jeśli chodzi o tą równą walkę stąd ten pytajnik bo jednak 2 pierwsze mecze to były blowouty,piąty mecz również-jednak w meczach u siebie w Toronto wstępuje w zawodników Raptors niesamowity duch walki i potrafią odwracać na swoją korzyść losy pojedynków.Zawierzę im i tym razem bo liczę na to że ta seria po prostu skończy się po 7 meczach.Tyle serca ile wkładają w walkę gracze Raps zasługuje na to żeby nie odpadli w meczu u siebie.Trybuny,ba-pewnie i całe Toronto będzie dziś w nocy wspierać swoją ekipę i ja daje im także ten kredyt zaufania i że doprowadzą do finału w Cleveland a tam już może zdarzyć się wszystko-dziś mały finał,Let&#39;s go Raps!!

⛔ 100
 
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Finał UEFA CHAMPIONS LEAGUE
Godz: 20:45
Spotkanie Real-Atletico
Typ: Atletico wygra w rzutach karnych
Kurs 11.00
Buk:BET365
Analiza:

Po pierwsze trzeba sobie zadać pytanie ... why not ? Żadne statystyki juz nie grają, mecz w , którym trzeba dać z siebie milion procent aby wygrać . Ale ,żeby nie było , ze kiepska analiza to juz podaję powód dlaczego myśle, ze Atletico po karnych wygra Ligę Mistrzów :
1. Derby Madrytu tutaj nawet jakby grali o natkę pietruszki obydwie drużyny dały by z siebie wszystko .
2. Możliwość zdobycia trofeum Ligi mistrzów jako kolejna motywacja
3. Bardzo dobra gra w obronie Atletico w tym sezonie ... co moze mieć naprawde duzy wpływ na mega ofensywną grę REALU .
I chyba najważniejszy punkt ???? moje przeczucie ... Słuchajcie, wierzcie lub nie ,ale od sezonu 2010/2011 trafiam jak nie zwycięzce LM(mówę tutaj o prognozowaniu po zakończeniu rywalizacji grupowiej) to , chociażby dokładny wynik , kiedy to wytypowałem dokładne 3-1 z zeszłego sezonu gdzie płacili za to 24/1 ???? myślałem ,że to jest kumulacja moich typów , ale nie ... pamiętam kiedy pierwszy raz jak miałem jakies 15 lat z moim kumplem złoiliśmy się jak dzikie świnie na finale kiedy to Jurek Dudek powstrzymał AC MILAN ... na koniec podstawowego czasu gry kumpel wygarnął mi tylko tyle , że kupon mi wszedł , bo zagrałem remisem ... haha pamiętam to jakby to było wczoraj i dlatego jezeli przychodzi dzień finału Ligi Mistrzów , ja chodzę jak *****any i wiem ,że łatwiej mi jest przewidzieć scenariusz bądz , dokładny wynik ... Nie wiem jak to opisać , układ gwiazd , przypadek czy też może dobre duchy tak sprawiaja , ale mam w tym dniu farta. Czuje karne w tym meczu , ogólną przewagę Realu , ale to jest przecież football ... najpiekniejsza rzecz , zaraz po kobietach jaką mogł nam Bóg dać , więc wszystko się może zdarzyć... Mój typ jest czysto teoretyczny , podparty czujem i tylko czujem . Jak masz 5 , którą mozesz przeznaczyc na piwko wypite w trakcie meczu , zapewne bedziesz miał tez 5 ,żeby obstawić taki wynik ;) powodzenia ????

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkowka, Międzynarodowe - Olympic Tournament Qualification
Godz: 08:40
Spotkanie: Polska - Kanada
Typ: Polska 3:0 Kanada
Kurs: 2,15
Bukmacher:: Betano
Analiza:

Zastanawialem sie tu nad 3:1 poniewaz kanadycyjcy sa wstanie urwac nam seta. Ale postawilem tu jenak 3:0 dla naszych latwo niebedzie wszystkim we wszytkich meczach. Jestesmy jednym z faworytow tego turnieju i chyba malo kto sie spodziewa ze nieawansujemy do Rijo. No wiec tak podopieczni Anitigi musze od pierwszego meczu byc skoncertowanym i dawac z siebie wszytko zeby niesprawic sobie i nam jakies niemilej nispodzianki.Nasi chlopcy pewnie dobrze wiedza o tym ze tu wszyscy na nich liczymy i nas niezawioda.Dlatgo sadze z prz stuprocentowej koncertacji od poczatku meczu powini wygrac 3:0 i dobrze rozpoczac turniej, choc moze byc ciezkoo

⛔ 100
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP French Open
Godzina: 11:00
Spotkanie: Corić - Bautista-Agut
Typ: Corić WYGRA pierwszy set i WYGRA cały mecz
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam na dziś przygotowałem mecz 3 rundy turnieju French Open Corić vs Bautista-Agut i idę w stronę tego młodszego. Czemu nie? H2H to 2-1 dla Bautisty, ale dwa mecze które wygrał miały miejsce w 2015 roku, Coric miał wtedy 18 lat, a jeden w tym roku i ten już na korzyść Coricia, i kursy były identyczne jak teraz na zwycięstwo 3.0 na Bornę do 1.36 na Roberto. Corić ma w RG na rozkładzie młodego i zdolnego Fritza, coś takiego jak on przed rokiem, oraz rozstawionego z nr 22 Tomicia, Bautista pokonał Tursunova oraz Mathieu. I tutaj dla mnie to typowy mecz 50/50. Obydwaj najbardziej lubiący chyba nawierzchnię ziemną. Przed rokiem, wyżej w tym turnieju zaszedł, mający wtedy zaledwie 18 lat Corić,niż jego 10 lat starszy przeciwnik. Corić odpadł w 3 rundzie z Sockiem, a Agut z Lukasem Rosolem w drugiej rundzie. Obydwaj już obronili punkty, a Agut jest nawet na plus. Ja tutaj idę w stronę tego młotego 19-latka który wciąż się poprawia, doskonali swoją grę i naprawdę fajnie to wygląda. Mecz typowy 50/50 a kursy nie adekwatne i można śmiało próbować grać w stronę młodziutkiego Borny, pozdrawiam!

⛔ 100
 
napletor 11

napletor

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Liga Mistrzów
Godz: 20:45
Spotkanie Real-Atletico
Typ: Doliczony czas gry/czas w 2. części/5 lub więcej
Kurs:5
Buk:Unibet

Myślę, że większość z was zgodzi się ze mną jeśli powiem, że najbardziej prawdopodobny wynik tego spotkaniu w 90 minucie to remis lub przewaga jednego z zespołów jednym golem. Jeżeli też tak uważasz to zapraszam do przeżycia ze mną kilku retrospekcji.


Estádio da Luz Lizbona, 24.05.2014
Zegar bije nieubłaganie, został ostatni kwadrans w meczu o najważniejsze trofeum klubowe starego kontynentu. Podopieczni Diego Simeone zdają sobie sprawę, że każda sekunda przybliża ich do zwycięstwa. Królewscy jednak nie pozwalają im na opuszczenie własnej połowy na zbyt długo. Dla nich 10 Puchar Europy jest już prawie niewidoczny. Wybija 90 minuta, wszyscy nerwowo spoglądają na linię boczną. Tam sędzia techniczny podnosi tabliczkę z numerem 5. Wśród zawodników słychać ostatnie okrzyki motywacyjne. Chwilę później Modric podchodzi do piłki w narożniku boiska. Reszta jest już historią.

Olympiastadion Berlin, 06.06.2015
Końcowe minuty meczu, zawodnicy Blaugrany czują, że to jest ich sezon. Luis Enrique, dla którego jest to pierwszy sezon w roli trenera Katalończyków powoli cieszy się na myśl o poprowadzeniu swojego zespołu do potrójnej korony. Mimo, że to piłkarze z Camp Nou dominują w posiadaniu piłki na przestrzeni meczu to jednak w końcówce przy piłce widzimy tylko graczy z Turynu. Ich wysiłki wydają się jednak bezcelowe. Nie potrafią znaleźć sposobu na strzelenie drugiego gola. Sędzia dolicza 5 minut. Oblężenie bramki Ter Stegena trwa. Katalończykom udaje się jednak wyprowadzić kontratak wykończony przez Neymara, który odbiera Starej Damie wszelkie nadzieje.

Stamford Bridge, Londyn 02.05.2016, sędzia:Mark Clattenburg
Ten sezon należy do Lisów. Jednak zawodnicy z White Hart Lane wciąż mają szanse na mistrzostwo. Niestety dla nich w 83. minucie meczu Eden Hazard umieszcza piłkę w siatce bramki strzeżonej przed Hugo Llorisa. Rok temu strzelił bramkę, która zapewniła mistrzostwo jego zespołowi. Dziś, mimo, że Chelsea waha się w okół dziesiątego miejsca w tabeli to jego gol znów może zapewnić mistrzostwo, tym razem jednak dla zawodników Leicester.
Pan Mark wiedząc o tym decyduje się przedłużyć marzenia Spursów o 6 minut. Nie udaje im się ich urzeczywistnić. Wśród fanów Lisów następuje euforia.


Webley Stadium, Londyn, 21.05.2016, sędzia:Mark Clattenburg
Zawodnicy z Old Trafford wiedzą, że to znów nie jest dobry sezon. Wciąż mają jednak nadzieję na jedyne trofeum. Zaraz wybije 90. minuta meczu o Puchar Anglii. Na tablicy wyników wciąż 1-1. Fani czerwonych diabłów powoli myślą już o sezonie, w którym na ławce ich ukochanego klubu zasiądzie Jose Mourinho. Mark Clattenburg dolicza 5 minut. Żadnemu z zespołów nie udaje się jednak rozstrzygnąć meczu w tym czasie. Wszystko rozliczy dogrywka.

San Siro, Mediolan, 28.05.2016, sędzia: Mark Clattenburg
Trwa finał Ligi Mistrzów, na boisku zacięta walka, żadnemu z zespołów nie udało się rozstrzygnąć meczu w pierwszych 90 minutach/trwa oblężenie bramki jednego z zespołów(niepotrzebne skreślić). Pan Clattenburg dolicza 5 min, a ja liczę banknoty ;).

Zapraszam do tematu o finale gdzie opisałem kilka typów z mniejszym kursem.

⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
Typ: Raptors -1,5
Kurs: 3,65
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś w Toronto G6 finałów na Wschodzie NBA. Raptors w sytuacji win or go home. Dwukrotnie byli w stanie wysoko pokonać Cavs na własnym parkiecie, jednak blowout w G5 skłania wielu graczy do zaufania Cleveland. Moim zdaniem Toronto jest w stanie doprowadzić do siódmego starcia. W tych playoffs widzieliśmy już jak OKC i GSW podnosiły się po blowoutach, a u siebie jest to dużo łatwiejsze. Kluczowe będzie wygranie deski, którą w G5 opanowała Kawaleria. Valanciunas dostał w poprzednim meczu solidne minuty, dzięki temu, że w czwartej kwarcie wszystko było rozstrzygnięte. Nie wiadomo, czy będzie w stanie być kluczowym punktem zespołu, ale na pewno będzie trzymać poziom i da cenny odpoczynek Biyombo, który w Toronto nie zawodzi. Kluczową sprawą będzie dyspozycja strzelecka K-Love, który udowadnia, że obręcze na wyjeździe nie są dla niego tak komfortowe, jak wtedy, gdy rzuca z doskonale znanych klepek. Drugi kluczowy gracz do zatrzymania to potrafiący zażegnać w minutę kryzys Cavs Frye, w jego przypadku nie spodziewam się gorszej dyspozycji, bo w tych playoffs strzela jak maszyna, jednak warto zauważyć, iż w ostatnim meczu podjął jedynie dwie próby trójek, z czego trafił jedną, także znalezienie sposobu ograniczenia Channinga, mimo wysokiej porażki, może być dobrym znakiem. Raptors u siebie w tej serii prezentują się zupełnie inaczej, niż w Cleveland, przede wszystkim widać, że Lowry znakomicie się tutaj czuje i to jego dobra dyspozycja napędza cały zespół, automatycznie czyniąc partnerów groźnymi dla LBJ i spółki. Raptors są -51 w zbiórkach na wyjeździe, ale u siebie +11. Nie można tego lekceważyć, ponieważ jeżeli podtrzymają ten trend, znów będą mieli szansę na wygraną. Uważam, że odpoczynek w ostatniej kwarcie piątki Raps oraz powrót do Kanady wpłynie pozytywnie na ten zespół, tak jak powrót do poważniejszej gry Valanciunasa, który z ławki da sporo atutów. W poprzedniej grze coach Lue znalazł sposób na ograniczenie Lowry&#39;ego i DeRozana, a właściwie odświeżył stare metody, które tym razem zapracowały. Teraz czas na odpowiedź Dwayne&#39;a Casey, ten solidny szkoleniowiec na pewno jest w stanie w tej materii coś wykombinować, a świetna defensywa Josepha i Carrolla na gwiazdach Cavs zmusi ich do polegania na umiejętnościach strzeleckich Love i JRSmitha, co jak najbardziej może skończyć się podobnie, jak w przypadkach G3 i G4. Raptors doskonale zdają sobie sprawę z tej sytuacji i nie będzie mowy o żadnym kunktatorstwie w ich grze. Spory wysiłek mogą przypłacić słabszą dyspozycją w G7, ale w tym meczu nie będzie miało to dla nich znaczenia. Liczę, że po raz kolejny wykorzystają magię Air Canada Centre i przeniosą ponownie rywalizację do Cleveland.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
Typ: over 202,5
Kurs: 2.6
Bukmacher: Unibet
Zgodze sie z dwoma przedmowcami, ze Raptors jak najbardziej maja dzis szanse na zwyciestwo i doprowadzenie do 7 meczu, w ktorym i tak Cavs beda faworytem. Warunkiem dzis koniecznym poprawienie skutecznosci. W poprzedenich dwoch (wygranych) spotkaniach Toronto rzucało 99 oraz 105 oczek. na wyjazdach wygladalo to oczywiscie duzo gorzej. Cavs w 3 bardzo pewnie wygranych domowych spotkaniach rzucali kolejno 108, 105 i 116. W ofensywie sa naprawde prawdziwa maszynka. Sam ogladalem 5 z 6 dotychczasowych gier. W Kanadzie mieli zdobycze 84 i 99 punktowe. Ten jeden niski wynik nie powinien sie dzis powtorzyc. Toronto rzuci na szale wszystko a goscie sie raczej tu nie poloza, chcac sprobowac bez presji zakonczyc ta serie. Oba teamy powinny zakrecic sie wokol 100 oczek...

⛔ 100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 28.05.2016 2-30
Spotkanie: Toronto Raptors - Cleveland Cavaliers
typ: Cavs -10.5
kurs: 2.85
buk: unibet

Analiza:
Trochę mnie dziwi przebieg tej rywalizacji, bo byłem przekonany że Raptors nie stawią aż tak dzielnego oporu Kawalerzystom. W Ohio Kanadyjczycy nie mieli zbyt wiele do powiedzenia, bo każda z trzch wizyt kończyła się wysokimi porażkami - w G1 trzydziestoma punktami, w G2 dziewiętnastoma, a w G5 trzydziestoma ośmioma. W Kanadzie natomiast niespodziewanie to Raptors wygrali oba mecze. Szczególnie w G3 wygrali wyraźnie piętnastoma punktami, natomiast już w kolejnym meczu tylko sześcioma. W tych dwóch meczach bardzo wyróżnił się center gospodarzy Biyombo, który łącznie w tych meczach zebrał czterdzieści piłek z tablic i zanotował siedem bloków. W ostatnim meczu już jednak tak nie brylował, a to z powodu powrotu na parkiet pierwszego centra Toronto Valanciunasa. I to akurat Raptorom na dobre nie wyszło, bo Kongijczyk w pełni zdrowia prezentował się dużo lepiej od rekonwalescenta z Litwy. Dziś pewnie znow Valanciunas dostanie ok dwudziestu minut kosztem Biyombo, który moim zdaniem zalicza bardzo dobre play-off. To powinni wykorzystać przyjezdni, gdzie znów swietnie gra wielkie trio James-Irving-Love. do tego swoje dokładają pozostali starterzy Smith i Thompson co powinno dam im przewagę w moim zdaniem ostatnim meczu w tej parze. Lowry i DeRozan mieli dwa udane w finale konferencji i ogólnie w play-off ciągnęli drużynę, ale widać po nich zmęczenie po trudach sezonu zasadniczego i długich seriach z Indianą i Miami. Dzis uważam, ze Kawalerzysci postawią kropkę nad &quot;i&quot; i po raz kolejny pewnie ograją przemęczonych Raptors.

✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru, Primera Division
Godzina: 03:00
Spotkanie: Juan Aurich - FBC Melgar
Typ: Rzuty rożne, over 11
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365

Na dzisiejszą noc zapraszam do obstawienia ponownie rzutów rożnych.

To dopiero będzie 4 kolejka peruwiańskiej ligi. Grają dwaj średniacy: 8 w tabeli Juan Aurich z 6 FBC Melgar. Gra może byc dośc otwarta, poniewać jest to początek sezonu i nie ma nic do stracenia a zyskać można wiele - można awansować nawet do pierwszej trójki.

Obie drużyny Mają niezły dorobek jesłi chodzi o ofensywę. W 3 meczach obie drużyny mają 4 bramki strzelone. Pod bramkami się dzieje dość dużo. Juan Aurich oddawał w 3 meczach aż 45 strzałów na bramkę. FBC Melgar oddał trochę mniej strzałów(28), ale ma bilans rzutów rożnych już bardziej wyrównany. W 3 meczach Juan Aurich padało 12, 15 i 12 rzutów rożnych natomiast w meczach Melgar 17, 13 i 9. Obie drużyny mają średnio po 13 rzutów/mecz.

Ja zagram troszkę bezpiecznej - over 11 z kursem 2.5, ale myślę, że mecz zakończy się bilansem 6:7.

Powodzenia

⛔ 100
 
A 57

albanczyk1988

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Handicap -1 bramka Real Madryt
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W końcu finałowe spotkanie elitarnej ligi mistrzów! Na przeciwko siebie staną dwie ekipy ze stolicy Hiszpanii, które zagrają w Milanie. Jak dla mnie faworyt tu jest tylko jeden ponieważ Real musi coś wygrać w tym sezonie aby nie powtórzyła się klapa z poprzedniego gdzie nie zostało wygrane żadne trofeum! Tak więc determinacja będzie nawet bardzo podwójna z uwagi na fakt iż Real nie wygrał nawet w lidze meczu z Atletico... Tak że wezmą dobrze za rewanż te wpadki i pokażą że za kadencji Zidane&#39;a Real będzie przeżywał swoją wielką świetlność bo to za jego kadencji Real znowu zaczął grać coś lepiej niż grał choć nie jest to jeszcze to na co ich stać! Ale uważam że jutrzejszy mecz będzie pierwszym boom mega drużyny która skleja Francuz! Atletico może i miało patent przez ostatnie mecze na Real bo strasznie Galaktycznii się męczyli z nimi... ale każda passa dobra ma swoją koniec i jutro to właśnie wg mnie nadejdzie i Los Blancos rozgniotą ekipę zza miedzy!

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
alko1906 0

alko1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real - Atletico
Typ: Puchar Atletico
Kurs: 2
Bukmacher: betano
Analiza:
Witam. Puchar zdobędzie Atletico z tego względu gdyż:
1. Większe doświadczenie ma Simeone niż jego przeciwnik Zidane co napewno będzie miało wpływ na grę drużyny.
2. Atletico gra wyśmienicie w obronie co strasznie utrudni grę Realowi.
3. Drużyna hiszpańska która pokonuje Bayern w pól finale na przestrzeni ostatnich lat wygrywa LM.
4. Atletico gra zespołowo co w przypadku Realu odnosi się jedynie do Ronaldo( jeżeli zagra idealny mecz to wiadomo jak się skończy)
5. Atletico miało dużo trudniejszą drogę do finału niż Real i to zaprocentuje w finale.

⛔ 100
 
5xharoldx5 1,6M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Real Madryt - Atletico Madryt
Typ: Real Madryt strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

No i znowu mamy derby Madrytu w finale Ligi Mistrzów. Zwykle z niecierpliwością oczekiwałem finału Ligi Mistrzów, ale w tym roku jest jakoś inaczej, nie jestem zadowolony z kolejnych derbów Madrytu. Finał Realu Madryt z Bayernem Monachium byłby znacznie ciekawszy, przynajmniej dla mnie. Ostatnio pomiędzy tymi dwiema ekipami były niskie wyniki. Teraz jako że jest to finał, to większość też przewiduje mecz z małą ilością bramek. Mnie coś podpowiada, że to będzie inny mecz i czego jak czego, ale bramek powinno być dużo, szczególnie ze strony Realu. Real Madryt od czasu zmiany trenera znowu odżył i zaczął grać tak jak nas do tego przyzwyczaił, czyli szybko, skutecznie i strzela mnóstwo goli. Patrząc na kilkanaście ostatnich meczów Reali Madryt, to w większości z nich udało im się strzelić w obydwu połowach. Real Madryt obok FC Barcelony ma najlepszy atak w Europie. Atletico Madryt można powiedzieć, że mają najlepszą obronę w Europie. W tym finale jednak stawiam na to, że atak Realu pokona obronę Atletico i Real strzeli gola w obu połowach.

⛔ 100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - NORWEGIA: Tippeligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rosenborg - Molde
Typ: Rosenborg
Kurs: 1.68
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Spotkanie lidera z wiceliderem 13 kolejki Tippeligaen więc powinien to być zacięty mecz jednak ja staje pewnie po stronie drużyny z Trondheim! Gospodarze zaczęli idealnie ten sezon o czym świadczy 6 pewnych zwycięstw w 6 meczach na własnym boisku i dość ładny bilans bramkowy 14:2. Natomiast Molde na wyjazdach próbuje wszystkiego po trochu 2 zwycięstwa, 2 remisy, 2 przegrane i z bilansem bramek 8:12 zajmuje 5 miejsce w tabeli pod względem meczy wyjazdowych. Zajrzałem jeszcze w H2H i tam w ostatnich spotkaniach triumfowało Molde bądź padał remis ale jak sam się przekonałem już kilka razy nie zawsze trzeba się kierować statystykami z poprzednich spotkań bo obecna forma jest dużo ważniejsza i to własnie Rosenborg ma ją wysoką a poza tym grają u siebie - dlatego mocno w nich wierzę.

✅ 68
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Kwalifikacje Olimpijskie mężczyzn
Godz: 08:40
Spotkanie: Polska - Kanada
Typ: Wynik po 2 setach, 2:0 dla Polski
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam, od dwóch dni myślałem nad typem na dokładny wynik 3:0 dla Polski, ale kolega wyżej troszke mnie wyprzedził i muszę postawić 2:0 po dwóch setach.

Tak więc mecz pierwszej kolejki turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Aktualny Mistrz Świata czyli Polska zmierzy się z aktualnym Mistrzem Ameryki Północnej i Karaibów, czyli Kanadą. Obowiązkiem Mistrzów Świata jest gra na tak wielkim turnieju jakim są niewątpliwie Igrzyska Olimpijskie. Stephan Antiga, Michał Kubiak i reszta zawodników mają tego pełną świadomość i dziś i przez z cały ten turniej na pewno zagramy na sto procent. A jeżeli taki zespół zagra na sto procent to mało który zespół jest w stanie Nas zatrzymać. Na każdej pozycji mamy zawodników światowej klasy, o których walczą najlepsze kluby w europie i na świecie.

Awans do docelowej imprezy uzyskają trzy najlepsze ekipy oraz najlepsza Azjatycka. Chętnych na te miejsca jest aż 8 drużyn z czego według mojej opinii szanse ma 5 drużyn. Na pewno My, Francja i Iran. A powalczyć mogą zawsze nieprzewidywalni Japończycy oraz zawsze groźni Kanadyjczycy. Wenezuela to outsider grupy, Chińczycy raczej też, chodź dziś ugrali z Francuzami jednego seta a w kolejnym przegrali do 23. No i zostaje Australia, która z roku na rok gra co raz słabiej. Sam Thomas Edgar nie wystarczy.

Takie mecze jak dziś, musimy wygrywac i to pewnie i jak najszybciej. Po pierwsze rywale dziś już wygrali na otwarcie i trzeba się ich trzymac, a po drugie w tym turnieju zagramy 7 spotkań w czasie tylko 9 dni, a więc praktycznie gramy co dzień. Trzeba dobrze dysponowac siłami w tym turnieju. Dlatego uważam że Nasi dziś pewnie ograją Kanadyjczyków 3:0, a ja stawiam wynik po dwóch setach, a oba te sety padną łupem biało-czerwonych. Powodzenia!

⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Real-Atletico
Typ; Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 4.10
Buk Unibet
Analiza: Na dziś moim zdaniem najpewniejszym spotkaniem będzie rywalizacja zespolów Madryckiego Realu z zespołem Atletico. Real ostatnio moim zdaniem prezentował wyższą formę aniżeli ekipa Diego Simeone , która zanotowała w ostatnich kilku spotkaniach dwie porażki, jedna z Bayernem na pewno nie jest zaskoczeniem,ale porażka z Levante , które w tym spotkaniu w mojej ocenie było zespołem lepszym jest na pewno mocną niespodzianką, w tym meczu Real będzie się staral utrzymywać przy piłce Atletico natomiast pewnie ustawi się tak aby zagrać z kontry , do tej pory im się to udawało ograli w ten sposób barcelone i Bayern , Real według mnie jest w tym meczu faworytem i już do połowy meczu powinien strzelić bramkę która da im prowadzenie w tym spotkaniu, Mój typ to wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach tego meczu.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom