>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 27.11.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 27. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna LE
Spotkanie-St,Etienne-Quarabag
Typ: St-Etienne 1 golem
Kurs 3.44
buk William Hill
godz: 21:05
Analiza: Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie 5 kolejki piłkarskiej Ligi Europy w którym francuskie St,Etienne będzie podejmował na swoim stadionie Karabach. Obydwa zespoły po 4 kolejkach mają na swoim koncie po 4 zdobyte punkty, sytuacja w tej grupie jest bardzo ciekawa pierwszy Inter Mediolan ma na swoim koncie 8 punktów, reszta zespołów ma po 4 oczka.Gospodarze w dotychczasowych spotkaniach zanotowali 4 remisy co za często się nie zdarza, strzelili tylko 1 bramkę i tyle samo stracili, Goście niespodziewanie wygrali spotkanie w Dniepropietrowsku 0:1 pomimo tego że nie byli faworytem i w przekroju całego spotkania byli zespołem gorszym, gospodarze tam stworzyli sobie dużo więcej okazji zabrakło po prostu skuteczności, w tym meczu jak i w poprzednich na swoim stadionie to na pewno St,Etienne będzie dyktowało warunki gry, w tej kolejce gospodarze praktycznie mogą zapewnić sobie awans, muszą w tym spotkaniu wygrać , liczyć na to że Inter też w swoim spotkaniu pokona Dnipro. Postanowiłem w tym spotkaniu zagrać na zwycięstwo gospodarzy ponieważ ogólnie na tym boisku w ostatnich 30 spotkaniach tylko raz zostali pokonani, co na prawdę jak na dosyć silną ligę francuską daje do myślenie, liczę że jutro zwyciężą po raz kolejny.
⛔100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Tampa Bay Lightning- New York Rangers
Typ: TB Lightning 60&#39;
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Śmieszy mnie ten kurs, imo Rangers w tym sezonie nie są żadną siłą by ustawiać na wyjazdach takie drużyny jak Tampa. W domu, na MSG to oczywiście co innego, Rangers potrafili odprawiać takie drużyny jak Montreal czy Penguins po 5:0 czy Sharks 4:0. Na wyjazdach potrafili przegrać chociażby z Blue Jackets aż 5:2. Lightning rozegrali u siebie 11 spotkań i tylko 3 przegrali. Pozostaałe 8 wygrali i to dość pewnie bo aż 7 razy w regulaminowym czasie gry. Bardzo dobrze gra Stamkos, znakomicie Johnson po którym mało kto by się chyba spodziewał tak wyrównanej walki w klasyfikacji kanadyjskiej ze Stamkosem. Naładowany na pewno będzie Callahan który w szeregach Strażników rozegrał aż 8 sezonów. W bramce Rangers, prawdopodobnie Lundqwist ale i on potrafi rozegrać beznadziejne zawody. Jeszcze nie wiadomo kto będzie starterem Bolts ale jeśli to będzie Bishop- jestem spokojny o typ, jeśli Nabokov będę troszkę niespokojny, może dlatego że po prostu nie lubię tego gościa ????
Reasumując, Lightning w pełni składu stoją przynajmniej półkę wyżej nad Rangers i to oni mają w tym roku wyższe cele niż ubiegłoroczni finaliści.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Godzina:21:05
Spotkanie:Torino-Club Brugge
typ:2
Kurs:3.91
Bukmacher:pinnacle Sports
Analiza:

Zapraszam na spotkanie fazy grupowej Ligi Europy, w ktorym Torino podejmie na własnym stadionie Club Brugge. Na wstępie zaznacze, ze nienawidze grac zarowno na mecze reprezentacyjne jak i Lige Europy z uwagi na to, ze jest to straszna loteria, a wiekszosc wynikow zalezy głównie od podejścia do rozgrywek druzyn, ktore zaliczaja sie do tej silniejszej grupy, a czesto sobie je po prostu olewaja, dlatego w swoim typie poszukalem niespodzianki. Torino to nie jest jakas potęga, ale z pewnością solidny włoski zespół. Nie wiem jak podejdą do tego meczu (czy wystawią rezerwe czy pierwszy skład), ale jestem przekonany, ze belgijski zespół podejdzie do meczu serio i będzie chciał w nim zwyciężyć, a sadze, że nawet w przypadku mierzenia sie z pierwszym składem rywali mają szanse na triumf. Club Brugge co prawda zajmuja obecnie pierwsze miejsce w tabeli, ale nie posiadaja tyle punktow, aby mogli juz sie relaksowac, poniewaz w dwoch meczach musza zdobyc co najmniej 2 punkty, aby myslec o awansie. Torino jest za plecami zaledwie 1 punkt, ale analizujac starcia obu tych zespolów z pozostałymi rywalami z grupy mozna dojsc do wniosku, ze Brugge lepiej sobie radzi, co dobitnie potwierdzaja bilanse bramkowe. Torino: 4:2, Club Brugge 8:1. Pierwszy mecz zakończył sie wynikiem 0:0, ale patrzac na statystyki z tamtego spotkania można dojść do wniosku, że to zespół z Belgii był znacznie bliżej zwycięstwa. Jako ciekawostke dodam, ze Club Brugge nie przegrał meczu od 17 spotkań, co potwierdza ze nie jest to łatwy przeciwnik. Szanse na ten typ oceniam mniej wiecej 55/45 na korzysc gosci, a taki kurs jak 3.91 biore w ciemno.
⛔100
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina: 01:30
Spotkanie: Florida Panthers - Carolina Hurricanes
Typ: Florida Panthers 60&#39;
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Carolina Hurricanes dziś wieczorem zawita do BB&amp;T Center na Florydzie, gdzie skonfrontuje swe siły z miejscowymi Panthers. Goście kontunuują swój 5-meczowy trip ale póki co jego bilans nie jest dla nich satysfakcjonujący - win w Dallas i porażki kolejno w LA i Kolorado. Dziś wydawać by się mogło okazja przednia na przełamanie - w ubiegłym sezonie Huragany zafundowały Panterom 3-meczowy sweep w którym rozstrzelali ich w bilansie bramkowym 11:3. Jednak graczom Caroliny nie bardzo wychodzi gra w BB&amp;T Center, gdzie polegli aż 4-krotnie na ostatnie 5 wizyt.
Gospodarze natomiast w poniedziałek polegli na inaugurację 3-meczowego homestandu z Minnesotą Wild co było dla nich drugą porażką z rzędu. Ich problem polega na tym, że nie potrafią wygrać 2 kolejnych spotkań a ich bilans w listopadzie prezentuje się następująco (4-4-3).
Moim zdaniem z dzisiejszej konfrontacji zwycięsko wyjdą gospodarze, których szeregi wzmocnili ostatnio dwaj gracze formacji ofensywnych (Sean Bergenheim i Brandon Pirri) a także fakt, że coraz lepiej spisujący się między słupkami Luongo. Kurs może nie powala dlatego spróbuję pograć win gospodarzy w regular time mając w pamięci, iż w żadnym z ostatnich 10 spotkań pomiędzy obiema ekipami nie było dogrywki a więc...Let&#39;s Go Panthers!!!
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Astra Giurgiu - Dinamo Zagrzeb
Typ: Astra i over 2,5
]Kurs:[/b] 5,00
Bukmacher: [/] Bet365
Analiza:
Na jutro w Lidze Europy postanowiłem nie skupiać się na hitach kolejki i wybrałem spotkanie pomiędzy rumuńskim Astra Giurgiu a chorwackim Dinamem Zagrzeb. Oba zespoły grają w fazie grupowej znacznie poniżej oczekiwań, ok nazwijmy to po imieniu - grają tragicznie. Astra ma zaledwie 1 punkt, z kolei Dinamo 3. Przyznaję, że nie jestem wielkim fanem obu drużyn i swój typ opieram na statytykach, domieszki psychologii oraz intuicji. Zauważyłem, że oba teamy zupełnie inaczej i bez wiary grają na wyjeździe (np. Astra choćby 5:1 away właśnie z Dinamem, Zagrzeb nie popisał się za to m.in. w delegacji w Salzburgu, 4:2).
Oba zespoły genialną defesywą nie grzeszą ,nie widzę wyraźnego dysonansu między ligą rumuńską, a chorwacką. To będzie pojedynek o resztki honoru w tej grupie, a Astra wiele zyskuje siebie, podobnie jak Dinamo, ale to no zawita do Rumunii.
Bet z cyklu: wiele się może zdarzyć, ale wobec wyrównanych i overowych dotychczas zespołów kurs @ 5,00 poprzewracał mi w głowie i spróbuję 4 fun.
Powodzenia !
⛔
100
 
stefan-padlo 84

stefan-padlo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Inter - Dnipro
Typ: obie drużyny strzelą - TAK
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie 1 drużyny grupy F mającej 8 punktów z 3 siła tejże grupy, która ma punktów 4. Inter bramkę strzeli, według mnie nie ulega to wątpliwości. U sibie jest to dość mocna ekipa, zwłaszcza, że awans nie jest jeszcze w 100% pewny. Dnipro, tak jak St. Etienne i Qarabag ma 4 punkty. Możliwe, że na koniec będzie potrzeby bilans bramek. Poza tym, po prostu będzie im zależało na zwycięstwie i uważam, że ten mecz będzie wyrównany, a Dnipro spokojnie strzeli bramkę.
Wymarzoną sytuacją byłby pierwszy gol dla Dnipro. Wtedy Inter ruszyłby na swoich rywali i po prostu strzelił bramkę.
Naprawdę dziwi mnie ten kurs, jak na taką perspektywę jest bardzo wysoki. Bukmacherzy wzięli pod uwagę ostatni mecz między tymi dwiema drużynami. Wtedy to Inter wygrał na wyjeździe 1-0. Jednak to problem bukmacherów, a nie nasz!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michas16 156

michas16

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Korea Południowa - Liga Kobiet
Godzina: 09:00
Spotkanie: IBK - Expressway Co
Typ: Expressway Co
Kurs: 2.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jutro o godzinie 9 naszego czasu zostanie rozegrany ciekawy mecz siatkówki kobiet. Gospodynie w dorobku mają 6 zwycięstw na 9 rozegranych meczy, natomiast EX 5 na 8 spotkań. Obie drużyny plasują się na wysokich pozycjach, obie grają wyrównaną siatkówkę. W wym roku to gospodynie były 3 razy lepsze, a tylko raz udało się wygrać drużynie EX, jednakże większe szanse w tej konfrontacji przypisuje przyjezdnym. Mecz powinien być wyrównany, być może nawet rozstrzygnie się w tie-breaku. Na złość mogą również wygrać gospodynie w 3 setach. Taki jest sport, ale w tym pojedynku zwycięsko wyjdzie drużyna EX.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Villareal - M&#39;gladbach
Typ: Obie strzelą
Kurs: 1,88
Bukmacher: Betclic

Analiza:
Po raz kolejny niech analitycy buka sie opanują, bo dają nam co raz to lepsze promocję. Już dziś przeglądałem ofertę na jutrzejsze spotkania i tu taka perełka się trafiła. Obie ekipy są bardzo dobre, z lekką przewagą na Niemców, jednak Hiszpanie grają na własnym erenie więc siły sie równoważą. Jest pewne, że obie jedenastki strzelą po bramce, bo zwycięzce tutaj nikt nie wytypuje, to jak rzut monetą. Villareal szczególnie w LE jest bramkostrzelne, z Apollonem oraz Zurichem wbili po 4 bramki na mecz! Niemcy tak samo, minimum dwie bramki na mecz w ostatnich spotkaniach. W ich ostanim meczu we wrześniu było 1:1 (co ciekawe, dałem tamtego dnia typ właśnie w tej zabawie - weszło) i teraz będzie tak samo. Polecam z całego serca!
Korzystając z okazji, dziękuję za punkty reputacji oraz miłe słowa, że komuś wchodzą moje typy, które ostatnio są bardzo skuteczne. Dziękuję!
✅88
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dynamo Moskwa - Panathinaikos Ateny
Typ: 1 (-handi)
Kurs: 1.98
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać ? Silny rosyjski klub podejmie greckiego średniaka (Tak, dokładnie średniaka !). Koniczynki wygrały co prawda ostatnio bardzo prestiżowe spotkanie z PAOK-em jednak przełomu bym się nie spodziewał. Nawet jak pominiemy rezultaty obu klubów lidze i skupimy się tylko na Europejskich Pucharach to bilans jest jeszcze bardziej przytłaczający: Kuranyi,Valbeuna i paczka zrobi w 4 meczach 12 punktów (podobnie jak Legia) natomiast Panathinaikos wywalczył tylko 1 punkt prezentując się że wszystkich spotkaniach żałośnie. Niby Grecy przyjeżdżają na Chimki Arena powalczyć o cokolwiek, ale pytanie brzmi jak wysoko jutro przegrają.
Zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 27

domek1990

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Buffalo Sabres - Winnipeg Jets
Typ: Buffalo Sabres bez dogrywki
Kurs: 3.20
Bukmacher: unibet
Analiza:

Buffalo Sabres podejmie na własnym lodowisku First Niagara Center drużynę Winnipeg Jets. Osobiście moim dużym faworytem są Szable. Choć zajmują ostatnie miejsce w konferencji wschodniej z tylko czteroma wygranymi spotkaniami to ostatnio ich gra wygląda naprawdę dobrze. Posiadają passe trzech zwycięstw z rzędu z dość dobrymi zespołami w tym dwa u siebie, gdzie w nich strzelili 10 bramek. Także widać że wszystko powoli wraca do normy i Szable odzyskują wiarę w swój potencjał. Odrzutowcy są po wczorajszym zwycięstwie nad Kurtkami, gdzie mecz był wyrównany ale zdecydowały błędy popełniane przez Columbus. Nie wiele mają odpoczynku a tu już czeka na nich Sabres, które ma 4 dni od ostatniego meczu więc są w 100% wypoczęci i gotowi na kolejne pewne zwycięstwo. Liczę że Szable w końcu odbiją się od dna i będą pchać się w górę tabeli a mają naprawdę okazje bo Jets ostatnio gra przeciętnie. Polecam!
⛔100
 
P 1

pompka

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Godzina:21:05
Spotkanie:Feyenoord Rotterdam - FC Sevilla
typ:Sevilla -1
Kurs:4.29
Bukmacher: betathome
Analiza:
Co tu dużo mówić, trzeba walić prosto z mostu, a mianowicie: spotkają się dwa silne kluby. Z jednej strony sevilla, która imponowała od początku sezonu w lidze hiszpańskiej, natomiast po drugiej stronie feyenoord, który radzi sobie świetnie w lidze holenderskiej. Obie drużyny w swoich ligach mają dużo strzelonych bramek więc można spróbować zagrać, że obie strzelą po bramce. Ja osobiście stawiam na pewną wygraną sevilli gdyż jest to o niebo lepszy zespół, a różnica między ligami, w których grają te oto zespoły jest wielka. Handicap: sevilla - 1 i z takim kursem? Trzeba brać!:grin:
⛔100
__________________
Pomogłem? Podziękuj, to motywuje ;)
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA: NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Washington Wizards
Typ: Over 206 pkt
Kurs: 2.35
Bukmacher: Bet365
Analiza:

USA, Cleveland Cavaliers (gospodarze, 6-7) VS. Washington Wizards (goście, 9-4). Już za chwilę zmierzą się ze sobą 7. i 2. drużyna Konferencji Wschodniej. Typuję mecz obfitujący w sporą ilość akcji i punktów, z uwagi na przynajmniej 2 fakty - siłę ofensywną Cavaliers - LBJ, Irving i Love, oraz nieobecność po stronie Wizards Nene. Mecz za 15 minut, stąd krótka dziś analiza.
⛔100 (następnym razem to będzie potraktowane jako kiepska analiza)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 4,7K

root

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Orlando Magic - Golden State Warriors
Typ: Orlando Magic
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dość ryzykowny typ, ale według mnie ma szanse powodzenia, dlaczego tak uważam? otóż do składu drużyny z Orlando powraca kilku ważnych zawodników, takich jak Tobias Harris, Evan Fournier czy Kyle O&#39;Quinn.
Orlando Magic w tym sezonie spisuje się całkiem nieźle, obok Milwaukee Bucks jest z pewnością pozytywnym zaskoczeniem początku sezonu na wschodzie, Magicy po dwóch porażkach z rzędu podejmą Wojowników z Oakland, którzy mają serię 6 zwycięstw z rzędu, która według mnie może zostać dziś przerwana, H2H zdecydowanie na korzyść ekipy z Orlando, chociaż tym aż tak bardzo bym się nie sugerował, bardziej jeżeli już to tym, że Wojownicy są b2b, grali wczoraj dosyć ciężki mecz do pewnego momentu z Miami Heat, gdzie odskoczyli na dobrą sprawę dopiero w 4 kwarcie, więc starterzy rozegrali sporo minut i stracili sporo sił.
Podsumowując według mnie warto zaryzykować, oczywiście nie przesadzając ze stawką, bo jednak obie drużyny sporo dzieli i mają zupełnie inne cele.
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka EuroLeagueWomen
Godzina: 20:30
Spotkanie: Famila Schio - Nadezhda Orenburg
Typ: Nadezhda Orenburg(-2,5pkt)
kurs:2.14
Bukmacher:Pinnacle

Na dzisiaj spotkanie kończące 4 kolejkę Euroligi pań i pojedynek pomiędzy włoskim zespołem Famila Schio i rosyjskim Nadezhda Orenburg. Moim faworytem w tym spotkaniu są koszykarki rosyjskie, które w dotychczasowych spotkaniach Euroligi zdecydowanie lepiej się prezentowały, na uwagę zasługuje spotkanie gdzie to pokonały w spotkaniu u siebie ekipę Bourges 78:68, jeśli chodzi o resztę spotkań to ograły jeszcze &quot;nasze&quot; Torunianki 65:63 i przegrały wyjazdowe spotkanie z hiszpankami Halcon Aveninda 50:61. Zespół włoski natomiast do tej pory oprócz ogrania zdecydowanie najgorszej drużyny tej grupy Euroligi Imos Brno u siebie 87:58, doznały też dwóch porażek z Bourges 67:79 i zespołem hiszpańskim Halcon Aveninda, aż 65:90 u siebie!!! Jak widać same spotkania Euroligi w o wiele lepszym świetle ukazują wyniki Nadezhdy, dodając jeszcze fakt że koszykarki równie dobrze prezentują się w silnej lidze rosyjskiej gdzie póki co wygrały wszystkie spotkania m.in. z zespołami Dynama Kursk czy Spartaka Moskwa to można spokojnie skusić się na postawienie tego typu, jeśli nie z handi to na zwycięstwo Nadezhdy po kursie w okolicach 1.8.
✅114
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lokeren - Legia Warszawa
Typ: Handicap Lokeren (-1)
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wszystko fajnie wygląda, bo Legia jest liderem, jednak myślę, że jutro Legioniści nie podołają zespołowi z Belgii. Taki typ obstawiam, ponieważ myślę, że Legia już z góry zlekceważyła rywala i podchodzi do tego meczu z myślą o łatwej wygranej. Lokeren dość dobrze radzi sobie na krajowym podwórku zajmując 4 lokatę i niedawny mecz z Anderlechtem pokazał, że ich gra nie jest marna i potrafią walczyć i z tymi lepszymi zespołami. Tutaj w tej tabeli raczej bierzemy tylko 2 zespoły pod uwagę o walkę do awansu, więc jeśli Lokeren przegra, to zapewne Trabzonspor to wykorzysta, więc myślę, że Lokeren naprawdę zagra dziś dobrze i wygra różnicą handicapem z Legią. 2:0 (czyli hacicap) taki mój typ i myślę, że wejdzie, ładny kurs więc myślę, że warto zagrać. Pozdrawiam.
zwrot
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Rijeka - St. Liege | 1
2,05 Bet365
wynik:
HNK Rijeka potrafi wykorzystać atut swojego boiska co zaprezentują również dzisiaj.
Od 15 marca bieżącego roku na swoim stadionie ich bilans to: 20-2-1.
W ostatnim meczu u siebie wygrali 6-0 z Lok. Zagreb.
W tej edycji LE potrafili powstrzymać dobrze grającą w tym sezonie Seville (2-2) jak i pokonać Feynoord (3-1).
W poprzedniej edycji LE już w eliminacjach pokazali się z wyśmienitej strony, eliminując VfB Stuttgart, wygrali u siebie 2-1. W fazie grupowej natomiast zremisowali min. z Olympique Lyon (1-1) i Real Betis (1-1).
St, Liege ostatni mecz wyjazdowy w lidze przegrał, w grupie LE zajmuje ostatnie miejsce, ma tyle samo punktów co Rijeka.
Jeżeli gospodarze myślą realnie o wyjściu z grupy to muszą jutro wygrać, dodatkowym bodźcem może być chęć rewanżu za porażkę na wyjeździe 0-2.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dynamo-Panathinaikos
Typ: Dynamo
kurs:1.55
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zespół Dynama zapewnił już sobie awans do kolejnej rundy, jednak by przypieczętować ten sukces z pierwszego miejsca powinni dziś wygrać spotkanie.Mają 12 punktów przed drugim PSV z dorobkiem 7 także w wypadku remisu Dynama i zwycięstwa holendrów będzie trzeba zaczekać na wszystko do ostatniej kolejki w której zderzą się oba zespoły na obiekcie w Eindhoven, czego gracze Dynama z pewnością będą chcieli uniknąć więc należy zakładać że wezmą już dziś sprawy w swoje ręce.
Panathinaikos nie spisuje się najlepiej w tych rozgrywkach, w lidze też nie idzie im najlepiej na 9 spotkań zdobyli jedynie 16 pkt, w grupie ligi europejskiej plasują się na ostatniej pozycji z dorobkiem jednego punktu.Warunki atmosferyczne też zapewne ich nie rozpieszczą, drużyna Grecka od dawna słynie z atutu własnego boiska na wyjazdach niestety nie grają na odpowiednim poziomie, choć obecnie w tym wypadku nawet ich meczach na własnym podwórku nie ma za co pochwalić.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
solucky 283

solucky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lokeren - Legia
Typ: Tomasz Jodłowiec - otrzyma kartke
Kurs:5.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jodłowiec we wszystkich meczach grupowych faulowal lacznie 10 razy i nie otrzymal zadnej kartki, wiec jesli dzis takowa zlapie to nic sie wielkiego nie stanie. Jest to defensywny pomocnik, wiec bedzie musial bronic atakow gospodarzy, a mysle, ze Lokeren dzisiejszym wieczorem bedzie gryzlo murawe aby wygrac ten mecz i sporo akcji bedzie sie rozgrywalo na polowie Legii. Jestem przekonany, ze bedzie to mecz ostry i obfity w kartki. 3 zawodnikow Legii ma szanse sie dzisiaj wyzerowac z kartek i byc pewnym wystepu w fazie pucharowej, a jest to: Rzezniczak, Duda, Kucharczyk, lecz niestety na nich nie ma zakladu w tych bukach, w ktorych ja akurat gram. Mysle, ze Tomkowi zdarzy sie jakis grozniejszy faul i dostanie zoltko. Kurs na pewno warty uwagi.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 10

sardyn16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dynamo Mińsk - PAOK
Typ: 2
Kurs:1.85
Bukmacher:
Analiza:
5. kolejkagrupy K, sytuacja w tabeli:
1. Fiorentina 10
2. Guingamp 7
3. PAOK 4
4. Dynamo Mińsk 1
PAOK jeśli chce myśleć o awansie z grupy musi ten mecz wygrać, ponieważ kolejny gra u siebie z Guingamp (prawdopodobnie decydujący o awansie). W pierwszym meczu tych drużyn PAOK pewnie wygrał u siebie z Dynamo 6:1.
W lidze, grecka drużyna spisuje się bardzo dobrze prowadząc w tabeli po 9 kolejkach, a ich bilans na wyjeździe to 3 wygrane.
✅85 (następnym razem to będzie potraktowane jako kiepska analiza)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom