>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 27.11.2014 (czwartek)

Status
Zamknięty.
N 0

niuniu94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lokeren - Legia
Typ: 2
Kurs: 3,02
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam, jest to mój pierwszy typ na tej stronie. Zaczynam swoje typowanie od meczu mistrzów Polski grającym na wyjeździe z belgijskim Lokeren. Myślę, że o klasie tych dwóch drużyn nie ma co się rozpisywać. Legia lider Polskiej Ekstraklasy, zespół celujący w mistrzostwo, zaś Lokeren zespół, który będzie walczył o europejskie puchary (na razie nieźle im to założenie idzie). W pierwszym meczu tych drużyn na stadionie przy Łazienkowskiej padł wynik 1:0 dla gospodarzy po bramce Radovicia, którego w tym meczu zabraknie. Uważam jednak, że nie wpłynie to źle na grę naszego zespołu. Zespół ma świetnych zawodników, którzy pociągną grę Wojskowych, takich jak Duda, Kosecki, Żyro, a w obronie solidny mur postawią Rzeźniczak z Astizem. Nie rozumiem dlaczego kurs jest tak wysoki, to nic, że goście mają pewny awans, ale będą grać o 1 miejsce w grupie i rozstawienie przed losowaniem, a także o punkty do rankingu i premie pieniężne. Dla odważniejszych proponuje grać w handicapie (-1) na Wojskowych.
⛔100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - LE
Godz: 21:05
Spotkanie: Estoril - PSV
Typ: -1,5 PSV
Kurs: 4,40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przedostatnia kolejka fazy grupowej, grupa E. Na 1. miejscu z kompletem 4 zwycięstw, już pewne awansu Dynamo Moskwa, na 2. miejscu PSV z 7 pkt, na 3. Estoril z 3 pkt i na ostatnim, z 1 pkt Panathinaikos i to jest najmniej istotne.
Dla mnie wyraźnym faworytem w tym meczu jest ekipa z Holandii. Tak naprawdę do pewnego awansu PSV wystarczy remis, ale nie sądzę by chcieli tu kalkulować, raczej będą chcieli mieć wszystko pod kontrolą. Trener Phillip Cocu ma do dyspozycji cały skład i to też jest atut, poza tym, że moim zdaniem PSV ma po prostu mocniejszą drużynę. Co do Estoril, w ostatnim meczu ligowym zremisowali z Porto i to teoretycznie może robić jakieś wrażenie, ale poza tym spisują się naprawdę bardzo przeciętnie, a jedna jaskółka wiosny nie czyni. Należałoby też wspomnieć fakt, że ten właśnie ostatni mecz z Porto odbył się prawie 20 dni temu (9.11) i od tego czasu Estoril nie grało żadnego meczu. To właściwie tez można uznać jako minus po ich stronie.
Typ na intuicję, nie ukrywam, że jest dla mnie ciut ryzykowny, ale przy takim kursie mówię zawsze, że ryzyko jest warte stawki i jest to oczywiście typ do pogrania za mniejsze pieniądze. O wiele pewniejsza jest po prostu &quot;dwójka&quot;, którą również mogę polecić, ja jednak zaryzykuje z handi.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 909K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Liga Europejska /
Godz. 19:00
Spotkanie - Aalborg : Steaua Bukareszt
Typ - Steaua B strzeli gola w obydwu połowach
Kurs - 3.70
Buk - Unibet
Liga Mistrzów poza nami czas na Ligę Europejską a tu wybieram spotkanie w grupie J gdzie dojdzie do ważnego pojedynku Duńsko-Rumuńskiego i tak na przeciw siebie staną Aalborg i Steaua B ja liczę na tych drugich bo wyniki jakie osiągają napawają optymizmem , w lidze Steaua lideruje i po 15 kolejkach na ich koncie 37 pkt i 5 pkt przewagi nad rywalami ale mnie interesują gole a te Steaua ma 33 strzelone i zaledwie 8 straconych ale to liga a jak to się ma w LE a tu chłopaki zajmują 2 miejsce z 7 pkt a dzisiejszy rywal 6 pkt tak więc jeżeli Rumuni dziś zgarną pełną pulę to mają awans jeżeli nie to trzeba będzie w ostatniej kolejce pokonać lidera Dynamo Kijów dlatego w/g mnie Steaua zrobi wszystko aby już dziś zapewnić sobie awans ale pójdę w tym spotkaniu na bramki bo jak już wyżej wspomniałem w lidze wygląda to bardzo dobrze a w LE też nie żle bo ich bilans to 11:6 porównując to z bilansem Aalborga 4:8 to typ na gole w wykonaniu gości całkiem realny i liczę na gole Steauy w obydwu połowach , w ich pierwszym pojedynku w Rumunii Steaua pokonała pewnie rywala 6:0 no trochę to przeczy mojemu typowi bo w tym pojedynku Steaua strzeliła wszystkie 6 bramek w drugiej połowie ale dziś myślę że strzelą w obydwu !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: KOSZYKÓWKA EUROLIGA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Crvena - Neptunas
Typ: Marjanovic over 14.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Szybka analiza. W eurolidze nie ma zawodnika, który może zatrzymać &quot;mariana&quot;. W Neptunasie nie ma nawet nikogo, kto mógłby z nim powalczyć. No, ale 221 cm robi swoje, do tego gość jest mobilny, ma dobrze ułożoną rękę. Rzuty z gry na poziomie ponad 60 % (no przy tym wzroście połowa z tego to &quot;dunki&quot;). Prawie 75% z linii osobistych. Jeśli tylko dostanie swoje miniuty na parkiecie to taki over powinien zrobić bez problemu. Neptunas nastawiony jest na obwód i pod koszem Crvena powinna szukać swoich przewag. Bez fauli ciężko będzie gościom zatrzymać Bobana. Tydzień temu też go grałem z Galatą (22 pkt, co prawda były dogrywki, ale zanim się zaczęły Marian już miał 19 pkt).
✅
75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
saaid 0

saaid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Liga Europejska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Krasnodar - Lille
Typ: 1
Kurs: 2.11
Bukmacher: Bet-at-home
Witam,
Jest to mój pierwszy typ na tym forum, aczkolwiek bukmacherką zajmuje sie juz dobrych kilka lat, a wiec pora zacząć..
Dzisiaj jak widac mamy sporą oferte z ligi europejskiej, Ja zabieram was do mróznej Rosji gdzie Krasnodar podejmie francuski zespół Lille.
Zepół gospodarzy dobrze spisuje sie na wlasnym terenie i gra fajna dla oka, ofesywna pilke, ostatnie zwyciestwa z CSKA i Rubinem tylko to potwierdzaja.
Przyjezdzaja francuzi, zespoł Lille, który ostatnio jest w starsznym dołku, mecze wyjazdowe jak i mała ilosc strzelanych bramek tylko to ukazują.
Bardzo waznym aspektem bedzie równiez temperatura, jak wiemy Rosja to nie Madryt, a już w ogole o tej porze roku, co bedzie duzym atutem dla Krasnodaru.
Obstawiam 2-0, po duzej ilosci akcji podbramkowych stworzonych przez drużynę gospodarzy!
Polecam!
⛔100
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Euroliga
Godz: 19:15
Spotkanie: Fenerbahce-Turów
Typ: Tony Taylor over 10,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Ónibet
Analiza:
Na dzisiaj wybieram overek gracza Turowa Zgorzelec, Tony&#39;ego Taylora. Wydaję się to rozsądną opcją, zwłaszcza, że do Turcji nie pojechał Mardy Collins, który obok Damiana Kuliga był czołową opcją strzelecką. Jednak ostatnio zarówno w meczach ligowych, jak i tych na parkietach europejskich Mardy trochę spuścił z tonu i oddawał mniej rzutów i częściej dzielił się piłką, co na początku sezonu nie miało miejsca. Natomiast zawsze oddawał po kilka rzutów i w okolicy dwucyfrówki się kręcił.
Taylor dostaje sporo minut, jest starterem i na pewno obok Kuliga będzie dzisiaj liderem w starciu z Fener. Sądzę, że są bez szans i przegrają powyżej 10 pkt, ale ktoś te punkty dla nich musi zdobywać. Nie sądzę, że na siebie weźmie grę np. Jaramaz czy Moldoveanu.
Taylor będzie dzisiaj grał na Goudelocka, który nie jest jakimś wybitnym defensorem, raczej typem shootera. Polecam :wink:
Suche cyferki jak ktoś lubi takie rzeczy:
Euroliga: 9,12,3,15,15,13
TBL(ale to inna para kaloszy): 3,19,7,10,20,12,7,7
Warto zaznaczyć, że Taylor w Polskiej lidze dostaje mniejsze minuty, bo nie ma potrzeby, żeby grał. Ostatnio nie zaczyna nawet w S5, ale w Eurolidze zawsze 30 min+ , a nie -20.
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: PIŁKA NOŻNA
Godzina: 21:05
Spotkanie: VILLARREAL - M&#39;GLADBACH
Typ: VILLARREAL i BTS
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Moim zdaniem lekkim faworytem jest tutaj żółta łódź podwodna , w dodatku Villarreal gra u siebie , a samczkiem jest tutaj walka o pierwsze miejsce w grupie .
Dla drużyny z niemiec będą tutaj napewno prostopadłe podania , które są naprawde na wysokim poziomie , ale dla Villarreal utrapieniem będą dośrodkowania zespołu M&#39;Gladbach , bo napewno duzo osób zauważyło , że stoperzy z obrońcami hiszpańskiej druzyny robią tutaj jakieś jajca , byc może tutaj sie troche ustrzega tego bo przeciwnik jest klase lepszy od Zurichu , ale nie mozna wybaczać i zapominać o tak głupich błedach , gdzie do piłki skacze dwóch obrońców , do tego wszystkiego wychodzi bramkarz i ni z h*** i pietruchy mamy straconą bramke ... jest to dobry prognostyk na typ ,że obie strzelą .
W ostatni weekend Villarreal pokonał Getafe natomiast M&#39;gladbach doznali juz drugiej porazki ligowej co dla mojego typu nieźle wróży .
Brai kadrowe w Villarreal to : Jokić ,G. Santos i Musacchio , w druzynie niemieckiej zabraknie : Dahoud&#39;a .
Typ bardzo prawdopodobny , a co do jednej z opcji to sądze ze jedna wejdzie na99 % , a jak bedzie zobaczymy już wkrótce .
⛔100
 
M 191

mr96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – UEFA Europe League
Godzina: 19:00
Spotkanie: AC Sparta Prague – SSC Napoli
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher: Bet365

5 kolejka Ligi Europy, grupa I, pojedynek Sparty Praga z włoskim Napoli. Po 4 kolejkach sytuacja w grupie prezentuje się tak:
1. Sparta Praga 4 3 0 1 11:4 9
2. Napoli 4 3 0 1 8:3 9
3. Young Boys 4 2 0 2 8:6 6
4. Slovan Bratislava 4 0 0 4 0:14 0
Oznacza to, że dzisiejsze starcie jest starciem o awans i prawdopodobnie także zwycięstwo w grupie, co daje rozstawienie w losowaniu 1/16. Osobiście wierzę w wygraną włoskiego zespołu. U gospodarzy nie zagrają z powodu kontuzji Josef Husbauer, Patrik Schick, Martin Nespor i Michal Breznanik, a w drużynie Neapolu zabraknie tylko Faouzi Ghoulama, a niepewny jest występ Driesa Mertensa. Włosi są w dobrej formie,nie przegrywając 5 ostatnich spotkań, pokonując m.in. Romę, Fiorentinę czy Young Boys Berno. Czesi grają powyżej oczekiwań w tym sezonie, jednak wątpie, by dziś byli w stanie zdobyć punkty. W lidze radzą sobie dobrze, nie ma jednak co porównywać czeskiej ligi do Serie A. W pierwszym starciu tych ekip Włosi wygrali 3:1. Sparta prowadzi głównie dzięki temu, że rozegrała już dwa starcia z outsiderem grupy z Bratysławy), podczas gdy Napoli i Young Boys zagrali z nimi tylko raz. Wierzę, że Napoli wygra to spotkanie, a dla Sparty meczem o wszystko będzie starcie w ostatniej kolejce z Young Boys.
⛔100
 
K 5

kamiltg11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wolfsburg - Everton
Typ: x
Kurs: 4,10
Bukmacher: bet 365
Analiza:
Wracając do wczorajszego typu Arsenal-Borussia (Arsenal strzeli pierwszy bramkę) można zaliczyć na +1,80. Szybko i łatwo trafiony typ ( 2 min meczu).
Mam nadzieję , że komuś pomogłem tamtą analizą.
W dniu dzisiejszym zabrałem się do analizy omijanego spotkania Wolfsburg-Everton.
Wolfsburg obecny wicelider bundesligi. Do ostatniej kolejki miał passę 8 zwycięstw z rzędu. Niestety zawodnicy Schalkę przerwali tą passę prowadząc w tym spotkaniu już 3-0 by zakończyć wynikiem 3-2 . Warto jednak zauważyć, że wszystkie zwycięstwa oprócz Augsburga były z drużynami poniżej 9 miejsca w lidze. Po zwycięstwie nad Wolfsburgiem Schalke dostało upokorzenia od angielskiej Chelsea aż 0-5.
Absenscje :
-W drużynie Wolfsburga najprawdopodniej zabraknie trzech zawodników podstawowego składu : Josuha Guilavogui , Ricardo Rodrigueza , Vierinhi. Uważam, że trener Hecking nie będzie chciał ryzykować ich zdrowia.
-W drużynie Evertonu również pojawiły się kontuzję. Trener nie będzie mógł skorzystać z Naismitha, Bainesa oraz Garetha Barry. Można powiedzieć, że ofensywa w tym meczu będzie osłabiona ale nie zapominajmy o duecie jakże groźnych napastników Lukaku oraz Eto.
Odnośnie drużyny Evertonu po słabszym początku sezonu wrócili na właściwy tor. Od siedmiu meczy są niepokonani. W ostatni meczu pokonali groźną drużynę w tym sezonie West Hamu. Uważam, że w tym meczu Everton skupi się na obronie i będzie liczyć na stałe fragmenty gry i swoich dwóch napastników Eto-Lukaku. Zauważmy, że Evertonowi pasuje wynik remisowy i do tego będą dążyć by zapewnić sobie awans. Dojść często w tym sezoniu Everton tak kończył spotkanie W tegorocznych rozgrywkach LE zespół Evertonu stracił tylko 2 bramki w 4 meczach co świadczy, że obrona zespołu gra na dobry poziomie. Trener Evertonu z szacunkiem wypowiadał się o graczach Wolsfburga,dlatego ustawi tak zespół by wykonać plan remisu.
Uważam, że w tym meczu padnie remis co już 7 razy w tym sezonie przytrafiało się drużynie z Liverpoolu.Drużyna Wolfsburga nie zremisowała od 9 meczy gdzie zremisowała właśnie u siebie z drużyną Lille w rozgrywkach LE.
⛔100
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Asteras T. - Besiktas
Typ: Besiktas
Kurs: 2,15
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Drużyna z Turcji aktualnie lideruje w swoim kraju. Ponad to warto powiedzieć, że twarda obrona i kontrataki wyprowadzane przez Besiktas po prostu się sprawdzają. W formie zdecydowanie Ba oraz Gülüm. Ten pierwszy ostatnio zdobył dwie bramki w lidze i zapowiada się, że będzie kontynuować tą passę. Z drugiej strony dopiero siódme w lidze Asteras. Grecka ekipa zanotowała ostatnio kilka porażek ze średniakami. Co jednak kluczowe w kontekście meczu na którym się skupiam, to goście są w formie i to goście walczą o przypieczętowanie awansu ale i zarazem pierwszą pozycję. Gdyby stracili punkty w tej kolejce, prawdopodobnie zaprzepaściliby swoją szansę na zwycięstwo w grupie. Jeżeli jednak zdobędą trzy punkty to powalczą z Tottenhamem o lidera. Patrząc na historię meczów u siebie, gospodarze prezentują się na prawdę fajnie, aczkolwiek ich seria 6 zwycięstw z rzędu zakończyła się już na początku października. Od tego momentu zanotowali jeden dobry mecz z Kalloni (wymagający rywal), a tak dwa remisy ze średniakiem ligowym oraz potentatem na lidera - Olympiakosem; oraz porażka z Tottenhamem. Z drugiej strony Besiktas, który wyjątkowo dobrze radzi sobie na wyjazdach. Od lipca mają mini serię, bowiem przeplatają dwa zwycięstwa z remisem bądź porażką i od tego czasu zanotowali: 7 zwycięstw, remis oraz 2 porażki. Ostatnio było zwycięstwo ze średniakiem ligowy, cóż dziś trzeba ten wyczyn powtórzyć tyle, że z grecką ekipą. Taka uwaga, pomimo że widziałem, że Turcy są w dobrej formie, nie szalałbym ze stawką.
⛔100
 
W 16

wiacek92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Torino. - Club Brugge
Typ: Club Brugge
Kurs: 3,65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Club brugge będzie chciał przypieczętować awans wygrana w turynie. W lidze objęli fotel lidera. Po ostatnich wynikach widać że są w formie. Turyńczycy złapali ostatnio lekko zadyszkę. Wpadkę z HJK i ostatnia przegrana w lidze.
A już w najbliższy weekend prestiżowe derby z Juventusem i piłkarze już pewnie ten mecz mają w głowach.
Dla mnie pewniakiem jest belgijski klub.
⛔100 / Typ powtórzony!!!
 
K 18

kyna7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dynamo Mińsk - PAOK
Typ: PAOK
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To zakończenia ligi europejskiej są 2 kolejki ostatnie, PAOK w tabali jest 3 z dorobkiem 4 pkt, Dynamo Mińsk 4 ostatni z jednym remisem, drużyna z Grecji jeśli chce dalej awansować do następnej fazy pucharowej, ten mecz musi wygrać, i następny mecz z Guingampem przynajmniej z remisować, jeśli PAOK przegra lub z remisu ten mecz a drużyna z Francji wygra z Fiorentina, tak PAOK może sobie odpocząć Ligą Europejską. Tak jak więc mówie PAOK nie przegra tego, a z pewnością wygra. U siebie PAOK wygrał aż 6:1, pogrom można powiedzieć. Mińsk ma może matematyczne szanse ale sądze aby jeszcze wyszli z grupy, raczej to jest nie możliwe, i ja widzę w tej Tabeli 1.Fiorentina 2.PAOK 3. Guingamp 4. Dynamo Mińsk. Bardzo gorąco polecam do grania, dla tych co boją się grać, może zagrać 2X lub zakład bez remisu ;)
⛔100 / Typ powtórzony!!!
__________________
Pomogłem? Podziękuj, to motywuje ????
 
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Aalborg - Steaua B
Typ: BTS
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz duńskiej drużyny z Rumunami, obie drużyny dzieli ledwie punkt, gra duńskich drużyn bardzo przypomina mi grę drużyn w wysp, w zasadzie dużo sytuacji i ostrej walki, myśle że podobnie będzie w tym spotkaniu, mecz może zadecydować o awansie z grupy ponieważ jedna drużyna odskoczy od drugiej. Aalborg w lidze nie radzi się najgorzej traci 5 pkt do 3 lokaty premiującej awansem, ostatnio co prawda przegrali 0:2, na swoim stadionie Duńczycy są nie pokonani od 8 sierpnia , u siebie rozgromili m.in D.Kijów 3:0 (lidera grupy) . Steaua u siebie co prawda rozgromiła Aalborg 6:0 ale Duńczycy u siebie będą groźniejsi zdecydowanie i na pewno będą chcieli się zrewanżować. Uważam że w tym meczu muszą paść bramki, liczę że obie strony coś strzelą.
⛔100
 
W 6

wpnw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Inter - Dnipro
Typ: 1
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Inter nie pewny awansu będzie chciał dzisiaj zamknąć temat. Ze zmienionym ustawieniem przez Roberto Manciniego, Inter wyglądał w ostatnich derbach już inaczej, momentami gra mogła się podobać. Najważniejsza mimo wszystko i tak jest atmosfera w okół zespołu, znacznie się poprawiła. Do formy zdaje się powoli wraca Palacio. Polecam grać w ciemno, nie ma innej opcji niż wygrana czarno-niebieskich.
✅80
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: PIŁKA NOŻNA
Godzina: 21:05
Spotkanie: Celtic - Salzburg
Typ: Połowa/Koniec Celtic/Celtic
Kurs: 5.1--&gt;5.0
Bukmacher: expekt
Analiza:
Przed ostatnia kolejka fazy grupowej LE. W tej grupie nie powinno się już dużo wydarzyć prócz walki o pierwszą pozycje w grupie i teoretycznie słabszy rywal w 1/16. Salzburg 10 punktów, a szkoci tuż za nimi z 8 oczkami. W pierwszym meczu tych drużyn w Austrii zdecydowanym faworytem byli gospodarze, którzy uratowali remis 10min przed koncem meczu. Uważam, że dziś będzie podobna sytuacja, a Celtic już nie pozwoli wyrwać sobie 3 punktów. Nie lubie porównywać rozgrywek europejskich z własnymi podwórkami gdyz są to inne priorytety i inne cele. Stawiam tutaj na doświadczenie i markę, którą zdecydowanie większą są piłkarzy z wysp. Typuję na wynik 2-1 dla gospodarzy, którzy juz w pierwszej połowie obejmą prowadzenie. Kurs na czystą jedynkę także kuszący. Pozdrawiam
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lokeren - Legia
Typ: Powyżej 3 goli
Kurs: 3,20
Bukmacher: Bet365
Dla Lokeren starcie z Legią ma ogromną wagę. Jeśli przegrają ograniczą szanse awansu do minimum. Muszą zagrać ofensywnie i strzelić najlepiej jedną bramkę więcej niż rywal. Z drugiej strony mocna Legia, która spisuje się świetnie w LE. Dziś mogą zagwarantować sobie pierwsze miejsce w grupie. Jednak nie sądzę, że będą &quot;gryźć trawę&quot;, aby odnieść zwycięstwo. Liczę, że podejdą do meczu na luzie, bez presji. Jeśli, Legia strzeli pierwsza gola to wtedy mecz się otworzy i na pewno zobaczymy kolejne bramki, a właśnie taki scenariusz przewiduję.
⛔100
 
K 87

k95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Aalborg - Steaua B
Typ: Aalborg wygra
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz zapowiada sie niezwykle ciekawie. Gospodarze maja 6 punktow, goście 7. Duńskie drużyny grające u siebie w Europejskich pucharach maja to cos. W m sezonie Aalborg rozbił Dynamo Kijów i skromnie pokonał Rio Ave, ale w pamięci mam rownież występy Kopenhagi z poprzedniego sezonu. Pogoda rownież da znac o sobie na korzyść gospodarzy. Steaua w lidze nie ma rywali wiec ciezko ocenić ich formę na podstawie tych meczy. W Lidze Europejskiej radzą sobie solidnie, lecz w tym meczu kilku kluczowych graczy bedzie nieobecnych. Pierwszy mecz to był szok. 6:0 dla Rumunów i Aalborg dzisiaj bedzie walczył o honor, o to, zeby sie odkuć za mecz w Bukereszcie. Co oglądam Duńskie drużyny grające u siebie pozytywnie mnie zaskakują. Widziałem mecz Aalborga z Dynamem Kijów i zrobili na mnie wrażenie. Szanse 55:45 według mnie a kurs 3,0 zacheca
✅200
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykówka Euroliga
27.11 20:45
Laboral - Olympiakos
typ: -5,5 pkt Laboral
4,33
WilliamHill
Analiza
Dziś kolejna kolejka Euroliga, hiszpański Laboral na wlasnym parkiecie spotka sie z Olympiakosem. Grecy maja juz na 99% zapewniony awans do kolejnej rundy. Jak do tej pory wygrali wszystkie szesc spotkan. Wydaje sie wiec ze zawodnicy z Pireusu mogą nieco odpuscic to spotkanie. Maja zapewniony awans, dlaczego więc maja spinać się do tego meczu? Nie widzę powodów. Ponadto Olympiakos dużo gorzej czuje sie w spotkaniach wyjazdowych, wygrane z Valencią, Neptunasem i Crveną byly minimalne. Hiszpanie natomiast musza wygrac to spotkanie, aby bić się dalej o awans. Aktualnie zajmuja 5. lokatę z zaledwie 2 zwyciestwami. Powinni jednak dziś wykorzystac slabsza motywacje Greków i pozostać w walce o top 16.
✅333
 
19hames08 28

19hames08

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: VfL Wolfsburg - Everton FC
Typ: powyżej 3.5 kartki
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Motywacja z obu stron jest ogromna, bowiem w przypadku zwycięstwa obie drużyny zdecydowanie ułatwiają sobie plany wyjścia z grupy, bowiem zaraz za plecami czuć oddech Lille. Tak więc walka na boisku będzie odbywała się na każdym centymetrze boiska - z tego bowiem w tym sezonie słyną obie drużyny.
Jeżeli jest o co walczyć oraz obie drużyny nie szczędzą we wzajemnych pojedynkach jeden na jednego to dlaczego, jak dla mnie niski kurs 3.5 kartki miałby nie być przekroczony.
Ponadto bardzo mocno liczę na sędziego dzisiejszego meczu Hiszpana Fernando Teixeirę. Jest to sędzia, który piłkarzy uspokaja żółtym kartonikiem. Jeżeli sytuacja na boisku zrobi się nerwowa to z pewnością nie będzie się wachał pokazywać kartki.
⛔100
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Villareal - M&#39;gladbach
Typ: Obie drużyny strzelą gola w 1 połowie
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365

Analiza:
O godzinie 21:05 zobaczymy bardzo ciekawy pojedynek. Na przeciw siebie staną drużyny Villareal oraz Borussia M&#39;gladbach. Villareal w grupie A po 4 kolejkach zajmuje 2 pozycję z dorobkiem 7 punktów oraz bilansem bramkowym 11:5. Borussia M&#39;gladbach jest liderem z dorobkiem 8 punktów oraz bilansem bramkowym 9:2. Villareal do tej pory wygrał 2 spotkania u siebie i strzelił 8 bramek i stracił 1 a M&#39;gladbach w spotkaniach wyjazdowych razy wygrało i raz zremisowało strzelając 3 bramki i tracąc 1. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 1:1.
⛔
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom