>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 27.06.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na środę - 27 Czerwca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
__________________
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
Spotkanie: Sp. Luqueno - Sol De America
Typ: Over 3
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Na środę znalazłem bardzo ciekawe spotkanie zaczynające się zaraz po północy .
Spotkanie pomiędzy
Sp. Luqueno [7 lokata w tabeli z bilansem goli 20:25] a Sol De America [4 lokata w tabeli z bilansem 35:24 bramki ]
W ataku
Sp. Luqueno zobaczymy wyśmienitego G. Di Vanni na 13 spotkań strzelił 7 bramek ale to i tak nic w porównaniu z napastnikami Sol De America mowa np o J. Ortigoza na 14 spotkań 11 bramek, E. Prono 8 bramek w 18 spotkaniach . Chciałem grać over 2,5 ale liczę że obie drużyny się rozstrzelają i widzowie oraz kibice będą oglądać bardzo ciekawe i owocne w bramki spotkanie .
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Paragwaj Torneo Apertura
Spotkanie - Olimpia Asuncion : Guarani
Typ - 5 goli lub więcej
Kurs - 6.00
Buk - Bwin
Analiza :

Na dzisiaj zaryzykuję na ilosc goli w meczu Paragwajskiej Torneo Apertura pomiędzy liderem Olimpia Asuncion a 5 w tabeli Guarani . Po ostatnich spotkaniach tych drużyn możemy zauważyć lekki kryzys lidera jeżeli chodzi o zdobycz bramkową bo w 5 spotkaniach zdobyli tylko 3 gole no a ogólnie w 18 spotkaniach mają tych goli 25:16 a gdy popatrzymy na bilans bramkowy gosci to 28:22 czyli goscie trochę więcej mają tych goli zdobytych co też pokazują w ostatnich swoich spotkaniach i tak w 5 ostatnich pojedynkach mają bilans 8:8 . Dlatego liczę na ciekawe widowisko bo gospodarze jak dotąd są niepokonani na swoim terenie 7-2-0- i 17 :10 w bramkach . Patrząc na H2H możemy dopatrzeć się takich wyników jak np. w ubiegłym sezonie 2 razy po 4:3 . Dzisiaj postawiłbym na 3:2 dla gospodarzy . ZobaCZYMY !
⛔100
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012 ⚽
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: Dokładny wynik: 1-2, 1-3 lub 1-4
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Pierwszy półfinał ME - wielkie widowisko, czy klepanie piłki i nieudane kontry? Jeszcze niedawno sądziłem, że te spotkanie będzie nudne i zakończy się na 0:0, a Hiszpanie rozprawią się w dogrywce. Przeanalizowałem te drużyny i doszedłem do wniosku, że sprawa zakończy się w 90 minutach. Portugalczycy jakoś super wybitnie nie grają, jak by grali bez Cristiano Ronaldo? Prawdopodobnie nie wyszliby nawet z grupy. Hiszpanie również nie zachwycają ale wyniki Hiszpanii na tym turnieju to: 1-1, 4-0, 1-0, 2-0. Osiem bramek i tylko jedna stracona robi wrażenie. Hiszpanie potrafią się zmobilizować na ważny mecz i jedna rzecz, której Hiszpanie obecnie nie nienawidzą czyli przegrywać. Jestem przekonany, że ta mieszanka graczy Realu i Barcelony odprawi Portugalię do domu. Przewiduję dominację w posiadaniu piłki Hiszpanii (około 70%), natomiast u Portugalczyków masę kontr bo na tak pozycjny Hiszpanie im nie pozwolą. Uważam, że Portugalczyków stać (a szczególnie C. Ronaldo) na tę jedną bramkę w 90 minutach i będzie to bramka na remis. Hiszpanie zrobią swoje pod koniec meczu i będzie 1:2 lub 1:3 dla obecnych mistrzów. Nie wierzę, że padnie remis w takim meczu.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Portugalia - Hiszpania

Typ: Hiszpania
Kurs: 1,87

bwin

We środę pierwszy półfianłowy pojedynek pomiędzy ekipą Hiszpanii a Portugalią. Dla mnie faworytem tego pojedynku jest ekipa dyrygowana przez Vincente del Bosque. W meczu z Francuzami pokazali rywalom o co chodzi w futbolu. Trójkolorowi wyszli na murawę sparaliżowani i Hiszpanie bezstresowo to wykorzystali. Portugalczycy raczej postawią większy opór niż ekipa Francji ale czy mają szansę na wygraną ? Cristiano Ronaldo rozgrywa chyba najlepsze zawody w historii swoich występów na wielkich turniejach. Jednak rywale znają go bardzo dobrze, większość z nich to jego rywale z ligi lub klubowi koledzy. Zapowiada się walka w środku pola gdzie obie ekipy radzą sobie chyba najlepiej. Ja w tym meczu innej możliwości niż zwycięstwo mistrzów świata i europy nie widzę.
⛔100
 
szczepcio 0

szczepcio

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie: Portugalia- Hiszpania
Typ :Kto awansuje: 2
Bukmacher: doxxbet
Kurs : 1.45

Witam wszystkich na forum jak i oglądających typy. Moim typem na jutrzejsze spotkanie półfinałowe jest mecz pomiędzy Hiszpanią - a Portugalią. Z moich obserwacji wynika że bukmacherzy podnieśli kurs na Hiszpanów, również czytając na różnych forach można zauważyć że daje się szanse Portugalczykom na awans. Trzeba zadać pytanie na jakiej podstawie? Co zrobili w tym turnieju żeby mieć argumenty aby ograć mistrzów Świata i Europy. Wygrali ze słabymi Holendrami którzy jak każdy wie nie zdobyli punku, wygrali ze średnią drużyną z Danii która nic nie zwojowała. Na tym chyba osiągnięcia trzeba zakończyć, no bo przecież nie można zakładać że zwycięstwo w ćwiercfinale z Czechami to wielki sukces.. Bramka w 80 minucie dała upragniony półfinał, ale moim zdaniem to już wszystko co może ta ekipa osiągnąć. Hiszpanię jak każdy zna, może większość jest już znudzona ją dominacją i dlatego niezbyt pochlebne recenzje, jakie się słyszy. Jak dla mnie to zespół który będzie grał w finale. Hiszpania ma generację piłkarzy wybitnie uzdolnionych. Nie kibicuje im lecz muszę potwierdzić ich klasę jako kibic piłki. Podsumowując, naprawdę typ jak dla mnie jest bardzo fajny , dla mnie Hiszpania w tym meczu to faworyt numer jeden. Pozdrawiam

⛔100
 
saluto1981 18

saluto1981

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, 1.Białoruś
Spotkanie : Neman Grodno - BATE Borisov (HT/FT)
Typ : 2/2
Kurs : 2,60
Bukmacher : bwin
Analiza :
Zespół z Borysowa po sensacyjnej porażce na własnym boisku z Brestem będzie chciał udowodnić kto mimo tej wpadki trzęsie białoruską ligą. Pare słów o tej bezprecedensowej wtopie z Brestem: cały mecz cisnęli oczywiście żółto-niebiescy ale szwankowała skuteczność (m.in. poprzeczka po strzale Vitalija Radzionau). Decydującego gola stracili w doliczonym czasie. Cóż, zdarza sie najlepszym nawet. Korzystając z kilkudniowej przerwy w rozgrywkach rozegrali sparing z drużyną Smolevichi i strzelili rywalowi 4 gole poprawiając zapewne morale ekipy... BATE jak na białoruskie warunki to gigant. Pozwolili sobie nawet na zatrudnienie słynnego serbskiego napastnika Mateję Kezmana znanego z gry w takich klubach jak PSV, Chelsea, Fenerbachce, Atletico M. czy PSG. Nie sądze by stracili punkty w dwóch z rzędu meczach. Stawiam pewne ich zwycięstwo.

BATE (1.miejsce w tabeli) (wyjazd) : 5zw. -0rem. -1por. bramki 8-1
Neman (6.) (dom) : 2 -3 -2 bramki : 11-6

Pozdrawiam.
⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: Awans Portugalii
Kurs: 2.90
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Przed nami pierwszy z półfinałów. Dla wielu zdecydowanym faworytem jest tutaj Hiszpania lecz ja stawiam na Portugalie. Hiszpania oprócz meczu z Włochami nie miała zbyt silnych przeciwników jak do tej pory. Łatwe zwycięstwo z Irlandią,a potem wymęczone z Chorwacją. Mecz z Chorwatami mógł się zupłnie inaczej potoczyć, gdyż Chorwaci mieli kilka sytuacji w tym jedną 200% kiedy jeden z zawodników znalazł się 5 metrów przed bramką i nie trafił z główki. Włochy zremisowały z Chorwacją, ale do zdobycia trochę przepadkowej bramki przez Chorwatów Włosi mieli mecz całkowicie pod kontrola i było widać, że Modric i spóka wcale tacy mocni nie sa. W ćwierćfinale Hiszpanie ograli słabo grająca Francję, która nie miała żadnego pomysłu na tym turnieju na grę z przodu. Bez polotu gra Xavi, Iniesta jest bardzo aktywny, nie da mu się odebrać piłki, ale jest mało efektywny. Hiszpanie nie mają dobrego napastnika, gdyż Del Bosqe pomija Llorente, Torres może zmarnowac w meczu nawet 3 dogone sytuacje i dlatego grał nawet fabregasem jako fałszywym napastnikiem. Portugalia w obronie szału nie gra, ale sa na tyle solidni aby poradzić sobie z Hiszpanami, którzy nie graja tak jak nas do tego przyzwyczaili. Co do Portugali to wiele się mówi o Ronaldo jakby sam grał w tej drużynie. Oczywiście robi dużo roboty dobrej z przodu, ale warto podkreślić, ze środek Portugalczyków wyglada nie najgorzej, a i do obrony nie ma za bardzo się o co przyczepic. Grają dobry turniej, Ronaldo widac dojrzał aby grać świetnie w reprezentacji. Myślę, ze Nani także się obudzi i w tym meczu zostanie wykorzystana jego szybkość. HIszpania grała bez szału już w RPA, ale tam nikt za wiele nie pokazywał i myslę, że nie dojdą drugi raz do finału prezentując się tak średnio. Stawiam na Portugalie.
⛔100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna J-League Japonia
Spotkanie - Gamba Osaka : Nagoya Grampus
Typ - zespół 2 zwycięży a w meczu padnie więcej niż 3,5 gola
Kurs - 6.75
Buk - Bwin
Analiza :

Na boiskach J-League dzisiaj zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Gambą Osaka a Nagoyą ja stawiam na zwycięstwo tych drugich . Gospodarze w tym sezonie nie radzą sobie kompletnie zajmują 16 miejsce i niestety jest to miejsce spadkowe ich dorobek to 3-3-8 i 20:27 w bramkach niekiedy zdarzają im się przebłyski jak np. w ostatnim spotkaniu pokonali na wyjezdzie aż 4:0 Sapporo ale Sapporo to najgorsza drużyna w lidze która ma bilans 1-1-13 i 10:36 tak więc nie uważał bym tego zwycięstwa Gamby jako zwiastunu jakiejs lepszej gry ( ale to moje zdanie ) . Na swoim terenie Gamba też więcej razy przegrała niż wychodziła zwycięsko bo na 7 pojedynków domowych tylko 2 zwycięstwa 1 remis i 4 porażki . Goscie natomiast ostatnio w trochę lepszej formie i dwa ostatnie spotkania to 2 zwycięstwa najpierw na wyjezdzie pokonali 3:2 zespół Kashima a w ostatnim meczu u siebie wygrali z Iwatą 2:0 są co prawda na 8 miejscu w tabeli ale tracą np. do 3 w tabeli Urawy tylko 3 oczka i przy ewentualnym dzisiejszym zwycięstwie ( a na takie liczę ) mogą się z nimi zrównać i włączyć się do czołówki . Goscie na wyjazdach no powiedzmy srednio bo ich bilans wynosi 2-2-2 i 8:11 no jakis fantastyczny to on nie jest jednak uważam że stać gosci na komplet pkt. w dzisiejszym pojedynku . Co ciekawe obie 11 ubiegły sezon miały bardzo udany i Gamba zajęła ostatecznie 3 miejsce a Nagoya 2 miejsce , w ubiegłym sezonie wyniki między nimi to 1 wygrana u siebie Nagoyi 4:1 i remis na Gambie 2:2 , gdy popatrzymy na H2H to Nagoya wyrywała tutaj w stosunku np. 3:2 , 3:1 dlatego patrząc na aktualną formę obu ekip skłaniam się na zwycięstwo gosci np. 3:1 .
⛔100
 
H 19

hasol

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: Zwycięstwo Portugalii
Kurs: 4.00
Bukmacher: Betclick
Analiza:

Dzisiaj pierwszy półfinał Euro 2012: Hiszpania vs Portugalia. Portugalia gra zdecydowanie lepsze zawody od Hiszpanii, wygrywają mecze ze stylem i grają do samego końca (mecz grupowy z Danią,ćwierćfinał z Czechami). Hiszpanie przeplatają trochę lepsze mecze ze słabymi i tylko ich umiejętności pozwalają prześlizgnąć się dalej. Poza tym żadna drużyna jeszcze nie zdobyła jeszcze 3 tytułów pod rząd więc Hiszpanii wypadałoby odpaść już w półfinale, tak na wszelki wypadek ???? Jeżeli mam jeszcze pobawić się w wieszcza to w tym roku w półfinałach Ligi Mistrzów odpadły dwie hiszpańskie drużyny bez których nikt sobie nie wyobrażał finału... a jednak. Portugalia awansuje, liczę na to, że w regulaminowym czasie.
⛔100
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 5.50
Bukmacher: William Hill

Analiza: Dzisiaj wieczorem wojna Iberyjska pomiędzy Portugalią i Hiszpanią. Pojedynki pomiędzy obiema drużynami przysparzają wielkich emocji, nie tylko w tamtej części kontynentu, ale i w całej Europie. Do tej pory Hiszpanie na tej imprezie wcale nie zachwycają, ale tak czy inaczej są już w pierwszej 4-ce imprezy. Taktyka del Bosque odnośnie zagęszczenia środka pola póki co przynosiła pozytywne skutki. Dzisiaj może i Hiszpanie będą w posiadaniu piłki na poziomie nawet 60% momentami gry, ale grając z przodu tylko z Fabregasem wydaję mi się, że nie są w stanie aż tak bardzo postraszyć rywali. Przypomnijmy sobie pierwszy mecz grupowy Hiszpanów z Włochami, gdzie La Roja trochę została zaskoczoną zarówno grą jak i ustawieniem Italii, która zagrała dosyć ofensywnie (z dwoma napastnikami z przodu), dosyć ofensywnie jak na Włoski styl gry oczywiście. A czy to się opłaciło to mamy już odpowiedź - cenny remis 1:1, to dla Włochów wynik niemal zbawienny i dlatego też grają dalej i jutro walczą z Niemcami o finał.
Nie mam nic przeciwko Hiszpanom, ale grają jak na razie bardzo zachowawczo i to na razie im się udaję, ale kiedyś może ich to na prawdę skarcić. Co ciekawe klasyczni napastnicy La Roja - Llorente, Mata oraz Negredo nie zaliczyli w tym turnieju ani minuty gry. Zagrał jedynie Torres (174 min - 2 gole). Taktyka Hiszpanów jest dosyć ciekawa, ale w momencie gdy Portugalczycy wyjdą do nich bardzo wysoko, to w momencie przejęcia piłki może dojść do na prawdę groźnych kontr w wykonaniu Portugalii. Chciałbym generalnie, żeby ten mecz szybko się otworzył i najlepiej Portugalia pierwsza strzeliła gola, wtedy del Bosqe przejrzy na oczy i wzmocni atak i wtedy na prawdę może być dobry mecz. A liczę w końcu na jakąś ofensywną grę Hiszpanów, a nie ciągłe rozgrywanie piłki w środkowym sektorze boiska. Obie ekipy mają bardzo kreatywnych skrzydłowych, o tym nie trzeba nawet nikomu przypominać, liczę że Portugalia wykorzysta ten atut chociaż raz i zdoła zdobyć gola. Motywacji nie powinno zabraknąć na pewno, tym bardziej gdzie spotykają się ekipy z tego samego regionu.
Ja w odróżnieniu chyba od większości, raczej obstaję już za kilkoma golami w dzisiejszym meczu. W tym meczu już nie powinno być gry zachowawczej, tylko walka na całego o finał. Po cichu liczę na niespodziankę :smile:
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2012
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ: Portugalia powyżej 39,43 % posiadania
Kurs: 1.75
Bukmacher: expekt
Analiza: Może i faworytem jest reprezentacji Hiszpanii, ale na pewno nie skreślałbym drużyny Portugalii, która szczerze mówiąc bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie spodziewałem, że Portugalczycy będą w stanie zajść aż tak daleko, tym bardziej, że na podobnych turniejach trochę zawodzili kibiców. Ale najważniejsze jest to, że drużyna Bento z meczu na mecz się rozkręca i przede wszystkim Ronaldo zaczął rozgrywać świetne zawody. Hiszpania zaś gra w kółko tak samo, czyli ich gra polega na rozgrywaniu i wymienianiu pomiędzy sobą setek podań w środku pola. Oczywiście wszystko przekłada się na ich wysokie posiadanie piłki, ale nie uważam, żeby La Roja kompletnie zdominowała Portugalczyków. Podopieczni del Bosque nie są drużyną niepokonaną, dwa czy trzy lata temu nie było na nich bata, jednak teraz ich styl gry jest do pokonania, a wydaję mi się, że Portugalczyków stać na zwycięstwo lub chociażby remis. Włosi udowodnili w meczu z Hiszpanami, że mogą uzyskać korzystny rezultat i nawet wygrać gdyby nie &quot;świetny&quot; Balotelli. Oczywiście mieli też trochę szczęścia, ale mając w składzie Buffona można być spokojny o tyły. Hiszpania notuje średnio 60 % posiadania, z Włochami 60, Irlandią 66 no i Francją jedynie 55. Portugalia liczy sobie praktycznie zawsze gorsze posiadanie od rywala, jednak nie są oni na straconej pozycji w tym aspekcie. Na dodatek nigdy nie zanotowali gorszego wyniku niż 40 % na tym Mistrzostwach, więc pomimo koncepcji gry Hiszpanii nie sądzę, żeby byli w stanie tak przycisnąć takich graczy jak Ronaldo, Nani czy Moutinho, którzy grają na wysokim poziomie. Z Niemcami zespół Bento zaprezentował się bardzo odważnie w ataku, a przecież nasi zachodni sąsiedzi są głównymi kandydatami do wygrania turnieju i na pewno nie odstają umiejętnościami od Hiszpanii. Portugalia bardzo dojrzała jako zespół i jeśli chcą coś ugrać w dzisiejszym meczu, muszą zaatakować i nie grać jedynie z kontry. Może i drużyna Hiszpanii zna Ronaldo, ale Portugalczyk równie dobrze zna swoich rywali z drużyny, więc jestem pewien, że znajdzie odpowiedni sposób, by przełamać defensywę przeciwnika. Z kolei w drużynie Portugalii jest jeszcze Nani, który również potrafi w pojedynkę zdobyć bramkę, Coentrão szarżujący po lewej stronie czy Moutinho, który rozgrywa naprawdę dobry turniej. Tak jak wcześniej powiedziałem, gra Portugalczyków będzie dużo zależała od występu Ronaldo, defensywa La Furii na pewno będzie na to przygotowana i dlatego też najdroższy piłkarz na świecie musi otrzymać wsparcie ze strony swoich kolegów z zespołu. Hiszpania lubi utrzymywać się przy piłce, lecz jestem pewien, że Bento znajdzie sposób na swojego rywala i nie da mu dużej przestrzeni do rozgrywania, bo w innym przypadku mogą zostać skarceni przez zespół del Bosque. Portugalia dysponuje dobrymi zawodnikami w środku pola i myślę, że nie są na straconej pozycji. Spodziewam się zaciętego spotkania i mam nadzieję, że nie jedynie jednostronnego.
✅75
 
funt 2,9K

funt

Użytkownik
???? Wimbledon
Spotkanie: A.Ivanovic vs M.Martinez Sanchez
Typ: Martinez Sanchez, Maria Jose (+5.5)
Kurs: 1.83
Bukmacher: (bet365)

Piękna Ana dziś zagra swój pierwszy tegoroczny mecz na trawniku w Wimbledońskim Wielkim Szlemie..Czy będzie to pierwszy i ostatni?..
Wcale bym się nie zdziwił zważywszy na problemy z koncentracją i wyrzutem piłek przy serwisie..
Problemy te są aktualne zarówno na nawierzchni twardej, clayu czy tez na trawie więc dziś spora zagadka..
Z kolei Hiszpanka już miała trzysetową &quot;przebieżkę&quot; na turnieju w Eastbourne&quot;, gdzie uległa przedstawicielce gospodarzy Laurze Robsob 6:3,2:6,2:6..
Trochę ciężko uwierzyć, by dziś Ana dała się ograć..Ale z górki też mieć nie będzie..Bo przecież Martinez Sanchez obok naszej Agnieszki to jedna z pewniejszych tenisistek operujących drop shotem (czyli po naszemu &quot;skrótem&quot;)..
Ambicją też nigdy nie grzeszyła..Ulubiona nawierzchnia to clay ale i na trawie jest w stanie urwać ładnych kilka gemów lub seta..
Co ciekawe Hiszpanka już dwukrotnie dochodziła tu do trzeciej rundy..W zeszłym roku i w 2008..Pech chciał że za każdym razem na jej drodze stawała Venus Williams.. ;)

Panie Moderatorze Proszę nie liczyc do konkursu..Pierwszy typ w tym miesiącu..Nie ma co mnie szukać w tabeli.. :razz:
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Mecz: Gulbis E. - Janowicz J.
Data: 27-06-12 13:45
Typ: 3:0 dla Gulbisa
Kurs: 4.61
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Bardzo dobry kurs dzisiaj na zwycięstwo Gulbisa bez straty seta. Jak dla mnie zdecydowanie za duzy i pokuszę się, a nóż siądzie. Ernests Gulbis to dopiero jak na jego umiejętności 87 gracz w rankingu ATP, a predyspozycje ma naprawdę na zdeccydowanie lepszą pozycję. Jest szczególnie dobry na trawie oraz nawierzchnii sztucznej, więc liczę na to, że dzisiaj to udowodni. W pierwszej rundzie WImbledonu Ernests Gulbis pokonał samego Tomasa Berdycha, czyli zawodnika, który jest w czołowej dziesiątce i ta nawierzchnia także mu &quot;leży&quot;. Nie ogloądałem meczu, lecz jużsam wynik o czymś świadczy. Ernests Gulbis wygrał 3:0, wygrywając trzy razy w tie-breakach. Wcześniej na trawie rozegrałtylko 1 spotkanie i uległ 3:6, 4:6 w Londynie Włochowi Simone Bolleliemu, a co ciekawe tego zawdonika w pierwszej rundzie pokonał Jerzy Janowicz. Polak wygrał 3:6, 6:3, 6:3, 6:3. Jednak mecze na Wimbledonie mają znacznie większy prestiż niż te, które przygotowują zawdonika do turnieju, więc dzisiaj nie ma taryfy ulgowej dla Jerzego Janowicza i według mnie nie ma czego szukać w starciu z Gulbisem. W ostatnim czasie Jerzy Janowicz poczynił naprawdę duże postępy, jednak to już jest za wysoko postawiona poprzeczka. Jerzy Janowicz w rankingu jest 136. Wcześniej doszedł do ćwierćfinału w Nottingham 2, no i wygrał 3 mecze kwalifikacyjne do Wimbledonu. Z Gojowczykiem, który skreczował, 6:1, 6:2 z Kamilem Capkoviciem oraz z Denisem Kudlą także oddając rywalowi 3 gemy w 3 setach! Wyniki świetne, lecz zobaczymy. Ja stawiam na Łotysza!
⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ ME 2012
Portugalia - Hiszpania
Czerwona kartka w meczu? TAK
3.50
Bet365


Dzisiaj pierwszy półfinał Mistrzostw Europy. Zmierzy się ze sobą reprezentacja narodowa Portugalii i Hiszpanii. Co ciekawe zagrają sąsiedzi z półwyspu iberyjskiego. Zapowiada się więc wyrównany, ostry mecz. Portugalia do półfinału trafiła wygrywając z Czechami, a Hiszpania zwyciężyła z mocną reprezentacją Francji. W dzisiejszym meczu, który odbędzie się w Doniecku na Donbas Arena, stawiam na czerwoną kartkę w meczu. Poniżej kilka zdań argumentujących mój typ. Po pierwsze ranga spotkania. Obie drużyny będą grały o wielki finał Mistrzostw Europy. Żaden zawodnik nie będzie odstawiał nogi i będą walczyć na całego. W składzie Portugalii jak i Hiszpanii jest kilku piłkarzy grających ostrą zdecydowaną piłkę. W Portugalii mamy nieobliczalnego Pepe czy Coentrao. W Hiszpanii potencjalną czerwoną kartkę mogą dostać obrońcy Ramos czy Albiol. Oprócz tego, każdemu zawodnikowi mogą puścić nerwy i turecki sędzia C. Cakir może sięgnąć po czerwoną kartkę. Skoro jesteśmy już przy arbitrze tego spotkania to trzeba wspomnieć o tym, że lubi on pokazywać żółte kartki jak i czerwone. Wystarczy przytoczyć przykład z ostatniego jego meczu, który prowadził kiedy to ukarał czerwoną kartką piłkarza Irlandii w meczu z Włochami (ME). W tym sezonie pokazała aż 142 żółte kartki w 28 meczach! Co daje średnią 5 kartek na mecz. Jego rekord w tym sezonie to 10 żółtych kartek i 1 czerwona w meczu Fenerbache z Galatasaray. W 28 meczach jakie sędziował w tym sezonie pokazał 6 czerwonych kartek. To właśnie on pokazał czerwony kartonik J. Terremu w meczu Barcelona - Chelsea. Jest to wyjątkowo surowy sędzia, a w meczu Portugalii z Hiszpanią nie zabraknie groźnych, ostrych wejść. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu Turek pokaże mnóstwo żółtych kartek i między innymi co najmniej 1 czerwoną. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Portugalia gra wyjątkowo dobrze na polsko-ukraińskich mistrzostwach. Hiszpania gra solidnie i jest już w półfinale ale nie zachwyca jak to miało miejsce 2 czy 4 lata temu. Skłaniał bym się ku remisowi w tym meczu ale najbardziej prawdopodobne wydaje mi się, że sędzia Cakir pokaże czerwoną kartkę. Ranga meczu, ostro grający zwodnicy no i sędzia lubiący karać żółtymi i czerwonymi kartonikami. Jest duże prawdopodobieństwo, że któraś z drużyn będzie kończyć mecz w osłabieniu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 12

karpiarz1977

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Białoruś Vysshaya League
Mecz: Naftan Novopolotsk - Slavia Mozyr
Data: 27.06.2012, godz. 17:00
Typ: over 2,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Typ na dzisiaj padł na ligę Białoruską.
Na pierwszy rzut oka, ktoś pomyśli, że &quot;wariat&quot; ze mnie typując te dwa zespoły. Ale do rzeczy.
Do zagrania powyżej 2,5 gola w meczu skłoniła mnie lubiąca tracić na wyjeździe dużą ilość bramek Slavia Mozyr.
Obydwa zespoły patrząc na ilość strzelonych bramek są typowo do gry na poniżej 2,5 gola, lecz w dzisiejszym spotkaniu spodziewam się zdecydowanie większej ilości goli (conajmniej trzech).
Rozegrane całkiem niedawno spotkanie (14.04.2012) pomiędzy tymi zespołami, gdzie gospodarzem była Slavia Mozyr, zakończyło się wynikiem 2:1 dla Slavii.
Myślę, że w dzisiejszym spotkaniu Naftan weźmie sprawy w swoje ręce i to on będzie nadawał ton grze, strzelając kilka bramek.
Jak dla mnie dobry kurs na dzień dzisiejszy i dość spore prawdopodobieństwo na wejście tego typu.
Dodam, że w tabeli obydwa zespoły zajmują 8 i 9 miejsce, zatem walka będzie o przysłowiowe 6 punktów.
Skrót tabeli:
8. Slavia Mozyr (4-1-9), bramki (9-33)
9. Naftan (3-4-6), bramki (9-16)

Zatem jak widzimy, mało strzelają, ale w dzisiejszym spotkaniu myślę, że wpadną więcej niż 2 bramki.
Powidzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EURO 2012
Mecz: Portugalia - Hiszpania
Typ: X
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś pierwszy półfinał na EURO. Faworytem meczu jest Hiszpania, ale ja jednak uważam że ten mecz nie skończy się po 90 minutach, i będzie co najmniej dogrywka. Hiszpanie to mistrzowie Europy i Świata, Portugalia nic nigdy nie wygrała, ale jeśli doszli do półfinału to nie po to żeby się tym zadowolić, dlatego mecz na pewno będzie zacięty i jeśli któraś drużyna wygra to na pewno minimalnie. Gdyby nie Ronaldo, to Hiszpania pewnie by wygrała spokojnie ten mecz, ale Ronaldo wreszcie gra w reprezentacji dobrze i myślę że może poprawidzić druzynę do finału, ale pewnie nie wygrają po 90 minutach bo jednak Hiszpania jest za mocna, a jeśli będą karne to tam może się wszystko zdarzyć, tak więc remis 0:0 jest mocno prawdopodobny. Myśle że w tym meczu za dużo nie będzie goli i padnie wynik 0:0 lub 1:1, będzie za to dużo fauli i kartek, bo jednak większość graczy gra w Realu i Barcy. Na mistrzostwach Świata i Euro remis pomiedzy tymi drużynami padał 3 razy, może i dawno ale historia lubi się powtarzać.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Wimbledon Doubles ( 27 Jun 2012, 16:00 )
Spotkanie: Dlouhy L./Mertinak M. - Lindstedt R./Tecau H.
Typ: Lindstedt R./Tecau H. 3-0
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet-at-home

Ciekawy typ wpadł mi w oko, a mianowicie DW 3-0 na dwukrotnych finalistów Wimbledonu Lindstedta/Tecau. Szwed i Rumun graja wspólnie już od 2010 roku. Rozumieją się świetnie i razem tworzą bezapelacyjnie genialny duet. By to nie były tylko puste słowa to przytoczę kilka statystyk. Ta para odkąd zaczęła wspólnie grać dochodziła 16 razy do Finałów Turniejów ATP. Ośmiokrotnie wygrywali te finały. Grali w 4 finałach na trawie i tylko jeden z nich wygrali i to w tym roku tuż przed Wimbledonem w Holenderskim &#39;s-Hertogenbosch. W 2010 i 2011 roku grali w Finale Wimbledonu. Tutaj na Londyńskich kortach czują się doskonale i jak najbardziej są w stanie powtórzyć wyniki z dwóch ostatnich lat, a co więcej są nawet w stanie polepszyć te wyniki, wygrywając po raz pierwszy turniej wielkiego szlema. W deblu bardzo istotne jest zaufanie i wzajemne zrozumienie. Tego tej parze odmówić nie można, gdyż oglądając ich mecze widać to bezsprzecznie. Dziś inaugurują swój trzeci wspólny turniej na kortach Wimbledonu. Rywale to dość znane nazwiska aczkolwiek nie grają ze sobą zbyt często. W tym roku zaledwie 3 razy grali wspólnie na clayu, niby wygrali 2 mecze, ale były to spotkania z bardzo przeciętnymi deblistami, a gdy przyszło im się zmierzyć już z lepszą parą to odnieśli porażkę. Zdecydowanie nawierzchnia przemawia za Szwedem i Rumunem. Oboje posiadają świetny serwis i ciężko ich przełamać, to powinien być ich atut w dzisiejszym meczu. Niestety nie miałem przyjemności oglądać jak wspólnie grają Dlouhy z Mertinakiem, ale zaufam swojej intuicji i zagram na to, że nie ugrają choćby seta w tym pojedynku. To spotkanie rozegrane zostanie nie wcześniej niż przed godziną 16 polskiego czasu. GL!

✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EURO 2012
Spotkanie: Portugalia - Hiszpania
Typ : Połowa / cały mecz 1/1
Kurs : 8.00
Bukmacher : Expekt
Analiza :

Witam.Moim zdaniem kurs na Portugalie jest warty zagrania.Wszyscy upatruja Hiszpanie w roli faworytow , co moze byc zgubne.
Jak juz pare razy wspominalem na forum Portugalia zastosuje gre jaka widzielismy w spotkaniu Realu z Barcelona.Porownanie wydaje mi sie byc na miejscu.
Chodzi mi o atakowanie obroncow juz na ich polowie i uniemozliwienie im rozgrywania pilki.Dlugie przerzuty nie beda wchodzic w gre z tego powodu ze Hiszpanie posiadaj bardzo niskich zawodnikow w przednich foramcjach.
Jezeli trener Portugalczykow nie popelni tego bledu co Blanc bedziemy swiadkami odpadniecia Hiszpanii.Oczywiscie to moj scenariusz ale sadze ze ma pokrycie z tym co powinno sie wydarzyc.Jedyna sprawa , ktora moze martwic
to brak typowego rozgrywajacego u Portugalczykow.&quot;La Roja&quot; jest juz pelna sukcesow i nie podchodzi az z takim zaangazowaniem do turnieju , chyba ze sie maksymalnie spreza i beda chcieli przejsc do historii.W koncu udalo sie znalezc sopsob
na Barcelone , teraz pora na Hiszpanie.
⛔100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Puchar Norwegii
Molde - Rosenborg
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,40
Buk: Expekt
Analiza:

Hitowy mecz w Pucharze Norwegii rozpocznie się o 18.Obecny mistrz Norwegii,zespół Molde podejmie na własnym obiekcie zespół Rosenborga Trondheim.Patrząc na kursy wystawione przez bukmacherów zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy.Nie jestem jednak przekonany co do ich zwycięstwa,ze względu,że jest to puchar,a w pucharze jak w każdym kraju zdarzają się niespodzianki.
Molde jest w ostatnim czasie prawdziwą rewelacją Tippeligaen. Po objęciu stanowiska managera przez Ole Gunnara Solskjaera zespół zdobył mistrzostwo Norwegii i wystartuje w eliminacjach do LM.W obecnym sezonie Molde spisuje się równie dobrze,tracąc zaledwie jeden punkt do lidera.Z pewnością piłkarze Molde myślą o obronie mistrzowskiego tytułu.na uwagę zasługuje postawa ekipy Solskjaera na własnym boisku,gdzie wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania ligowe.
Zespół Rosenborga jest w ostatnich latach najbardziej utytułowanym klubem w Norwegii.W przeciągu minionych 10 lat,Rosenborg aż 6 razy zdobywał tytuł mistrzowski.Udawało się także kilka razy wystąpić w LM.Teraz co prawda nie jest najgorzej,lecz z pewnością zajęcie 3 miejsca w minionym sezonie nie było szczytem marzeń.W obecnym sezonie postawa Rosenborga również nie napawa optymizmem.Zespół zajmuje 5 miejsce,tracąc już 7 punktów do lidera.Stąd walka o mistrzostwo raczej oddala się od Rosenborga.Na dodatek w lidze zespół z Trondheim nie wygrał od 5 spotkań.Kolejny kłopot drużyny gości to absencja dwóch podstawowych obrońców.Nie zagrają Jim Larsen i Stefan Strandberg.
Faktem jest,że drużyna Rosenborga ma małe szanse na zwycięstwo w lidze.Dlatego,w mojej opinii,mogą bardziej skupić się na grze w Pucharze Norwegii i ewentualnie myśleć o odniesieniu sukcesu w tych rozgrywkach.Odmienna sytuacja jest w drużynie Molde,gdzie raczej priorytetem będzie walka o mistrzostwo kraju.Wynika to też trochę z wyników osiąganych w obecnej edycji pucharu.Rosenborg trzy razy gromił swoich przeciwników,nie tracąc nawet bramki.Natomiast Molde raz wysoko wygrało,aby następnie zwyciężyć po dogrywce i minimalnie jedną bramką u siebie.
Kolejnym czynnikiem przemawiającym za drużyną gości jest stosunek gier h2h.Ewidentnie Molde nie potrafi grać z drużyną Rosenborga.Na ostatnie 5 spotkań wszystkie kończyły się zwycięstwami ekipy z Trondheim. Patrząc na dysproporcję w kursach wystawionych na ten mecz stawiam na zwycięstwo gości,podpierając się opcją DNB.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom