>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.10.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Eredivisie
Godzina: 12:30
Spotkanie: SC CAMBUUR LEEUWARDEN VS. FEYENOORD ROTTERDAM
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Cambuur to zeszłoroczny beniaminek eredivisie. Co za tym idzie, za dużo na ich temat nie można powiedziec. Ubiegły rok zakończyli na 12 lokacie z bilansem 10-9-15,bramki 40-50, tak więc szału nie ma.
Początek tego sezonu to póki co niezła, zaskakująca dyspozycja. Na 9 kolejek tylko jedna porażka i to właśnie z jednym z potentatów ligi, PSV( 0:4). 16 punktów i 3 pozycja.
Feyenord to uznana marka w Holandii, początek rozgrywek zdecydowanie, poniżej oczekiwań.
W ostatnim czasie wygląda, jakby drużyna z Rotterdamu złapała wiatr w żagle, 3 zwycięstwa z rzędu i awans w ligowej tabeli na 9 lokatę, co i tak, jak na taką drużynę jest marnym osiągnięciem.
Mam nadzieję, że ostatnia porażka z Rijeką w LE to tylko wypadek przy pracy z solidną europejską drużyną i w lidze będą kontynuowac dobrą passę.
Na ligowym podwórku zespół Feyenoordu powinien łatwo ograc gospodarzy i zrzucic ich z tak wysokiego miejsca( 3 lokata). Uważam, że goście skończą ten marsz Cambuuru w górę tabeli, właśnie dziś ????
Tym bardziej H2H z poprzedniego sezonu jest bardzo korzystny dla graczy z Rotterdamu, 2 wygrane 2:0 i 5:1.
Liczę na spokojne 3 punkty Feyenoordu, a z takim kursem, żal nie skorzystac.
Powodzenia!!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Dania Superliga
Godz. 14:00
Spotkanie - Randers FC : Odense
Typ - Odense
Kurs - 4.75
Buk - Bet365
Analiza :
W 12 kolejce Superligi w Danii wybieram spotkanie pomiędzy Randers a Odense i liczę na niespodziankę , gospodarze to jak na razie 3 siła w lidze i po 11 kolejkach mają bilans 5-3-3 i br. 9:8 i w/g mnie nie powala to na kolana a od 3 kolejek nie potrafią zdobyć kompletu pkt , ostatnio przegrali mecz wyjazdowy 0:1 z FC Kopenhagą a wcześniej mocno męczyli się u siebie z najsłabszym Silkeborgiem z którym ostatecznie wygrali skromnie 1:0 po golu w 88 min , goście co tu dużo mówić grają fatalnie 2-3-6 i br. 12:16 co niestety daje im obecnie miejsce spadkowe 11 jednak uważam że dziś znowu postarają się o niespodziankę tak jak to było 17.08.2014 w ich pierwszym bezpośrednim pojedynku w tym sezonie bo zaglądając do ich bezpośrednich pojedynków to Randersom wyjątkowo nie leży ten przeciwnik ich bilans to 4-11-14 i br. 23:38 natomiast na boisku FC Randers 1-6-5 i 10:16 tak więc może znowu Odense postara się ograć rywala na ich terenie i zdobędzie komplet pkt co przy ewentualnej porażce Esbjerg z Brondby pozwoli im opuścić strefę spadkową .
⛔100
 
stanley-63 824,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Holandia Eredivisie /
Godz. 14:30
Spotkanie - Ultrecht : PSV
Typ - czerwona kartka w meczu / tak
Kurs - 3.95
Buk - Betsson
Wczoraj główny rywal PSV do tytułu mistrza Holandii Ajax wygrał swoje spotkanie i zbliżył się do Boren już tylko na 1 mały punkcik dlatego dzisiejszy pojedynek podopiecznych Phillipa Cocu niezwykle ważny i komplet pkt mile widziany aby znów przewaga wzrosła do 4 oczek . Ultrecht na 4 mecze u siebie raz tylko doznał porażki w ostatnim spotkaniu przegrał 2:3 z G.A. Eagles natomiast PSV na wyjazdach nie spisuje się najlepiej bo 2-0-2 i tylko 7:6 w bramkach tak więc szykuje się ciekawy pojedynek , no ale wrócę do kartki która w lidze zarówno Eredivisie jak i w niższych jest bardzo często pokazywana , nie wiem kto poprowadzi te zawody jednak pewne jest że na Galgenwaard w Ultrechcie będzie dziś ostro i zobaczymy czerwony kartonik , PSV w tym sezonie patrząc pod względem dyscyplinarnym nie wygląda dobrze bo już aż 4 krotnie byli karani czerwoną kartką a przoduje w tym z 2 czerwonymi na koncie Jeffrey Bruma natomiast piłkarze Ultrechtu z 1 czerwoną !
✅295
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Chiny, Chinese Super League
Spotkanie:
Guizhou Renhe - Shandong Luneng Taishan FC
Typ: HT = over 1,5 gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Godzina: 8:35
Analiza:

Na rozpoczęcie dnia preferuję coś z chińskiej piłki a mianowicie spotkanie, które rozegrają drużyny z górnej części tabeli a dokładniej gospodarze - miejsce 7 a goście miejsce 4 w ramach 29 kolejki.Faworytem bukmacherów na tę chwilą są gospodarze bo kursy poleciały w dół na zwycięstwo ich właśnie. Ostatnia forma nie wróżyła zbyt pięknie bowiem 5 ostatnich spotkań to zaledwie 1 remis i aż 4 porażki. Gospodarze w tym sezonie rozegrali 28 meczy z czego 10 wygrali, 7 zremisowali a 11 przegrali w sumie uzbierali 37 punktów. Goście natomiast radzą sobie ostatnio świetnie forma mówi sama za siebie bo ostatnie 5 meczy to 3 wygrane i 2 remisy. A ogólny bilans z tego sezonu to 12 wygranych 10 remisów i 6 porażek. Suma goli robi wrażenie bowiem bilans to 40:20 a gospodarze natomiast tracą tyle co zdobywają 30:33. W spotkaniach bezpośrednich wiele nei widać bowiem w tamtym sezonie goście wygrali spotkanie aż 1:5 a drugie skończyło się 0:0. Ostatnie 5 meczy obu drużyn a dokładnie mam na myśli bramki do przerwy to dla gospodarzy ma się tak: na 5 meczy tylko w jednym padły 2 bramki. U gości wynik prawie zbliżony bowiem w dwóch meczach pomimo dużego rezultatu padły tylko 2 bramki. Ostatnio rozgrywali jakie.ś pucharowe czy coś takiego więc liczę że są w formie i pokażą to jeszcze przed przerwą.
⛔100
 
K 87

k95

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Czechy / Synot Liga
Godz. 15:45
Spotkanie - Sparta Praga - Mlada Boleslav
Typ : Sparta Praga wygra i poniżej 2,5 bramki
Kurs : 2,95
Buk&#39;: bet365
Druga druzyna czeskiej ligi podejmuje 6 drużyne. Faworytem sa gospodarze, mistrz kraju którzy w tym sezonie grają wyśmienicie u siebie, przegrywając tylko 1 mecz ale słabe występy na wyjazdach i kilka głupich wpadek spowodowaly 4 punkty straty do lidera z Pilzna. Mecz ten musza wygrac aby nie tracić dystansu do rywali tym bardziej, ze grają w Europejskich pucharach. H2H z tamtego sezonu bezapelacyjnie dla Sparty 4:0 4:1. Lista kontuzjowych u gospodarzy : Hušbauer (7/2 m), Breznaník (5/0 m), Nešpor (3/1 f) - zawodnicy rotujacy w pierwszym składzie ale nie grają juz jakiś czas i Sparta bez nich wygrywała. Absencje gości : Skalák (10/1 f), Fabián (0/0 m), Rosa (6/0 d), Bořil (11/1 f) i tutaj mamy dwóch zawodników pierwszego składu którzy grali w poprzednich spotkaniach. Wygrana Sparty wiec nie powinna podlegać dyskusji a typ poniżej 2,5 bramek jest spowodowany tym, ze Sparta po lidze europejskiej i przy dobrym wyniku pewnie poluzuja. Sparta to druzyna ofensywna jednak bardzo czesto udaje im sie zachować czyste konto.
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie A
Godz: 18:00
Spotkanie: Cesena - Inter
Typ: 1x
Kurs: 2,40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nie będę udawał eksperta od ligi włoskiej, bo daleko mi do tego, ten typ oparty jest jedynie na obserwacji poczynań Interu, który nawiasem mówiąc jest jedną z moich ulubionych włoskich drużyn.
Po kilkuletnim okresie dominacji we Włoszech, od kilku sezonów Inter ma duże problemy z przebiciem się do ścisłej czołówki Serie A. Pamiętam dobrze poprzedni sezon, co szczególnie rzucało się w oczy to fakt, że kompletnie nie radzili sobie na wyjazdach. Nieważne czy były to mecze z czołówką, czy z ligowymi średniakami, a nawet drużynami z dołu tabeli, seryjnie tracili punkty, a więcej było nawet porażek niż remisów. W tym sezonie zagrali już 3 wyjazdy- były to 2 remisy i porażka. Co prawda wyjazdy na Fiorentinę, czy Torino nie są takie łatwe, ale już z takim Palermo, które obecnie jest w strefie spadkowej mogliby ugrać coś więcej. Zresztą 2 pkt na 9 możliwych to nie jest osiągnięcie na miarę drużyny, która miałaby walczyć o pierwszą czwórkę. Nie wiem jak wyglądały te mecze, kto miał w nich przewagę, ale jeśli już na początku sezonu sytuacja przypomina tę sprzed roku to chyba nie jest to przypadek.
Co do gospodarzy dzisiejszego meczu, Cesena znajduje się tuż nad strefą spadkową z 1Z 3R i 3P w 7 meczach, co jednak warto podkreślić, w 3 dotychczasowych meczach u siebie jeszcze nie przegrali. Wygrali z Parmą, zremisowali z Empoli i przede wszystkim nie dali się pokonać Milanowi, więc dlaczego nie mieliby powalczyć z będącym w kiepskiej formie Interem?
Może rozmyślałbym czy nie zagrać tutaj Interu przy kursie 1,8-1,9, choć i tak raczej bym podziękował patrząc na ich niepewną dyspozycję, ale 1,57 zaproponowane przez bet365 to dla mnie mało śmieszny żart. Myślę, że gospodarze zdecydowanie są w stanie sprawić w tym meczu niespodziankę i korzystając, z moim zdaniem trochę oderwanych od rzeczywistości kursów warto spróbować tego typu.
⛔100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1

Godzina: 20:00
Spotkanie: Lyon - Marseille
Typ: Over 2.5 + BTTS
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj typ na Real pięknie wszedł, dziś spróbujemy ligi francuskiej.
Absolutny hit kolejki Ligue 1. Lyon które jest na 5. miejsca w tabeli podejmie u siebie na Stade de Gerland, Marsylię która jest na pozycji lidera ligi. Widocznego faworyta tutaj nie mamy, ale ja jeśli miałbym grać 1X2, bardziej skłaniałbym się ku Lyonowi.
Jak zwykle wypada rzucić parę statystyk, więc :
Lyon po nieudanym początku idzie ostro w górę, na początku był na dole tabeli, teraz jest już na piątym miejscu. Bilans meczowy 5-2-3 i bramki 20:9. Ostatnie 5 meczy to 3 wygrane i 2 remisy. W tym ostatnia okazała wygrana z Montpellier 5-1 ! Marsylia - lider Ligue 1, bilans meczy 8-1-1, a stosunek bramek to 25:9. Bilans marsylczyków wprost znakomity, biorąc pod uwagę co OM grało w ostatnich latach, to na obecną chwilę jest bardzo dobrze. Oglądałem ostatni mecz Lyonu - 5:1 z Montpellier - świetny występ w wykonaniu Lyończyków, dwie bramki jeszcze nieuznane, więc mogło być wyżej. Montpellier przebudziło się tylko po bramce na paręnaście minut, tak to Lyon przewodził grę w całym spotkaniu. Jeśli wieczorem zagrają tak jak wtedy, wcale nie zdziwię się jeśli wygrają. Grali wtedy z najlepszą obroną w lidze, gdzie ekipa Montpellier, przez 10 meczy straciła ledwie 5 bramek, w tym meczu też stracili 5... ;) Widać jakie spustoszenie często sieje Lyon w meczach u siebie. Lyon w ostatnich 5 meczach u siebie, odniósł porażkę z Lens (0:1) żeby potem wygrać 4 spotkania z rzędu, strzelając w nich 14-cie bramek, tracąc zaledwie 2-ie. Ogólnie ten bilans domowy daje im pierwsze miejsce w lidze pod względem meczy rozegranych na własnym obiekcie. Marsylia podobnie na wyjazdach, jest na pierwszym miejscu w tabeli. Na pięć spotkań w delegacjach wygrała 4/5 i 1 zremisowali. Strzelili w nich również 14-cie bramek, stracili 5 - w tym 3 w meczu z Bastią.
Widać, że jest to spotkanie klubów z bardzo dobrą grą ofensywną, która nie zaniedbuje dobrej gry w defensywie. Mecz może potoczyć się na dwa sposoby, obie ekipy będą grały spokojnie i czekały na ruch przeciwnika, albo od razu ruszą do ataku, co według mnie jest bardziej prawdopodobne. Lyon pewnie od początku będzie chciał narzucić swoje tempo gry, jak w meczu z Montpellier gdzie zrobili to od początku spotkania. Marsylia zapewne dłużna nie pozostanie, dla mnie najbardziej prawdopodobny wynik to 2:1 lub 2:2, i co ciekawe, ostatnie dwa mecze między tymi ekipami na Stade de Gerland, właśnie takimi wynikami się kończyły. Z jednej strony wspaniały Grenier, który przewodzi klasyfikacji strzelców z 10-oma golami na koncie, z drugiej strony młody Lacazette, który jest pozycję za nim z 8-oma trafieniami.
Liczę na wspaniałe widowisko, które będzie obfite w bramki! ;)
Pomogłem? Odwdzięcz się, klikając &quot;+dzięki&quot; ????
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska I. Liga
Godzina: 12:15
Spotkanie:
Stomil - Chojniczanka
Typ: 1
Kurs: 2,38
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo ciekawy mecz -z ciekawym kursem na gospodarzy. Olsztyn musi się przełamać, a dziś ma do tego fantastyczną okazję. Goście grają nieźle na delegacjach, więc to będzie dodatkowy zastrzyk energi dla drużyny z Warmii. Po kolei - gospodarze ostatni bilans mają słaby, ostatnio porażka i trzy remisy. Chojniczanka ostatnio przegrała na wyjeździe z Flotą właśnie na wyjeździe, są osłabieni więc Stomil powinien to wykorzystać. W ramach ciekawostki, ostatni raz Stomil wygrał na własnym stadionie w... sierpniu. To chyba idealny moment aby wrócić na właściwe tory. Gramy 1 !
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: Koszykówka
godzina: 18:00
spotkanie: Anwil Włocławek-Szczecin
typ: 1 kwarta zwycięstwo gości
kurs: 2,40
bukmacher: Witam na dzisiaj postanowiłem nietypowo postawić na kosza miedzy druzynami okupującymi ostatnie miejsca i tak patrząc na Anwil to juz nie ta druzyna co z przed roku czy dwóch lat gdzie grywal tam Szubarga po jego odejsciu drużyna jakby stanęła zas co do druzyny Wilków nie wiele moge o nich napisac na mecze nie chodze śledze tylko wyniki i transfery i jak dla mnie te transfery zrobily wrażenie Szczecin ma trzech przedstawicieli,ktorzy maja wystepy i doświadczenie w tauronie Harris,Sroka i dobrze rzucający nie tak dawno w Czarnych Słupsk i Sląsku z dystansu Kikowski w składzie ze Szczecina jest tez dobrze rzucajacy z dystansu Majcherek jak popatrzyłem na sklad gospodarzy to szczerze prawie nikogo nie znam choć śledze taurona ,patrząc na wyniki obu klubów te mecze wyglądały na wyrównane ,że tak napisze jak Szczecin sie nie zesra to mogą pokonać dzisiejszych gospodarzy a kursy wg bukmacherow jak dla mnie są mocno przesadzone szczególnie patrząc na składy wg mnie bedzie tutaj wyrównany mecz. kusi mnie gola dwójka na koniec meczu jednak zegram pierwszą kwarte na gości,pozdrawiam
✅140
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Walia / Premier League
Godz: 15:00
Spotkanie: Druids - Airbus
Typ: 1
Kurs: 3,75 &lt;-------- 10/10
Bukmacher: bet365

Analiza:

Jest 10:00 nad ranem i udało mi się znaleźć ciekawą informacje na oficjalnej stronie drużyny Airbus, że mają problem z kontuzjami i nie zagra kilku podstawowych zawodników ! Uważam że warto pograć ten typ choćby za drobną sumę gdyż już widać delikatne spadki kursów na gospodarzy !
- Ostatnie dwa bezpośrednie mecze wygrali Druidzi 4:1 i 3:2. Informacja :
&quot;..A DEEPENING injury crisis at the Hollingsworth Group Stadium could even force director of football Andy Preece to come out of retirement.
The 47-year-old former Football League striker is considering registering as a player ahead of Sunday&#39;s Welsh Premier clash against Cefn Druids at The Rock.
Forwards Chris Budrys (napastnik 10/1) and Ryan Wignall (pomocnik 6/3) are both injured while Ryan Wade (napastnik 5/2) is suspended.Andy Jones, who would normally deputise up front for Budrys is required in central defence to replace Ian Kearney (obrońca 10/2), who faces a long spell on the sidelines after being forced-off in last Saturday&#39;s victory over Rhyl.

In addition, midfielder Jake Eyre (napastnik 1/0) is also injured, while Lee Owens (obrońca 8/0), Ashley Williams (pomocnik 9/1) and Jonny Spittle (obrońca 0/0) are struggling.
Only eight players were able to train on Tuesday night, including goalkeeper James Coates (bramkarz 10/0), which has left Preece with few options, one of which is a playing return more than four years after he last turned out for Northwich Victoria..&quot;
źródło: http://airbusfc.com/index.php/latest-news/857-preece-considers-return-amidst-deepening-injury-crisis
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 liga
Spotkanie: Pogoń Siedlce - Widzew
Typ: Remis do przerwy
Kurs: 2,04
Godzina: 12:30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jak niedziela to tradycyjnie zaglądam na zaplecze Ekstraklasy, spotkanie dwóch drużyn walczących o utrzymanie. Widzew gra w tym sezonie katastrofalnie, nie mają pomysłu na grę co widać w tabeli. Pogoń również nie zachwyca 2-5-6 i tylko oczko wyżej w tabeli niż Łodzianie. Zapowiada się mecz walki, oba zespoły nie będą bynajmniej na początku próbować ryzykować więc remis do przerwy jest opcją dobrą. Za tym typem przemawia również to że oba zespoły strzelają stosunkowo mało bramek Widzew tylko 8 w 13 kolejkach a Pogoń 12. Powodzenia;)
⛔100
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serbia 1 liga
Spotkanie: Jagodina-Partizan
Typ: 2
Kurs: 1.55
Godzina: 17;00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem liga Serbską gdzie Partizan wygrał wszystkie 8 meczów i nie prowadzi w tabeli tylko dlatego,że ma dwa mecze rozegrane mecze mniej od lidera.Ostatnio pokonała Crvene Zvezdę ,którą była dotąd nie pokonana i zajmuje obecne 3 miejsce.Jagodina zajmuje 13 miejsce,czyli jedno nad strefą spadkową.Ostatni mecz tej drużyny to przegrana 1;0 z przedostanią drużyną.Można zagrać nawet handi ale jest to ryzykowne bo Partizan będzie się pewnie oszczędzał.
⛔100
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 14:30
Spotkanie:
Burnley - Everton
Typ: 2
Kurs: 1.9
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj tylko Empoli mi zmoczyło a były fajne pieniądze do wzięcia dlatego dzisiaj apetyt jeszcze większy ;)
Stawiam na Everton, typ może trochę niepewny bo słabo grają na wyjazdach w tym sezonie ale Burnley to słaba ekipa raczej szybko wrócą do Championship jeśli nic nie poprawią, na wyjazdach słabo u siebie też słabo co prawda urwali punkty United ale to były pierwsze mecze sezonu.
Ostatnio przyjechał West Ham i łatwo sobie wywiózł 3pkt z ich terenu.
Everton ostatni mecz na wyjeździe wygrał z WBA później miał ciężkie delegacje w Liverpoolu i United, dzisiaj liczę na zwycięstwo, do składu powrócił Barkley co dodatkowo wzmocni ich siłę ofensywną.
Jak dla mnie Burnley nie ma argumentów by wygrać ten mecz, może cudem uda im się zremisować ale raczej pewna 2 tutaj będzie.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Udinese Calcio - Atalanta Bergamo
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Trwa ósma kolejka ligi włoskiej i tutaj moją uwagę przyciągnął mecz Udinese z Atalantą. Udinese gra bardzo dobrze u siebie, bilans 3-1-0, zremisowali tylko z Ceseną po głupim karnym dla Ceseny w ostatniej minucie meczu. Atalanta natomiast od początku sezonu z bilansem 2-1-4 i tylko 3 strzelonymi golami zajmuje 15 miejsce w tabeli. Co prawda mieli bardzo trudny kalendarz, grali już m.in. z Fiorentiną, Interem czy Juventusem, ale mimo wszystko wierzę, że dzisiaj Udinese powinno to spotkanie wygrać, tym bardziej, że gra Atalanty na wyjazdach nie napawa optymizmem. Powodzenia! :razz:
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis ATP Valencia Doubles
Godzina: 13:30
Spotkanie: Rojer/Tecau-Anderson/Chardy
Typ: 1
Kurs: 1.58
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Niby finałów się nie gra, ale tutaj mamy sytuację, która przeczy tej zasadzie. Po jednej stronie Rojery, o których już nie raz ostatnimi czasy pisałem. Zgrana para odnosząca w tym roku spore sukcesy. Ostatnio wygrali turniej w Pekinie pokonując znacznie cięższych rywali. Jest to już renomowany debel i na pewno zależy im na tym, żeby dołożyć do swoich osiągnięć kolejne cenne trofeum warte aż 500 punktów. Na przeciw nich staną singliści, tak stwierdzam, bo w tym sezonie i Chardy i Anderson nie pokazali się na podwórku deblowym z dobrej strony. Zawsze grają z różnymi partnerami i najczęściej kończą turnieje na wczesnych fazach. Tutaj mieli trochę szczęścia i trafili aż do finału. Jednak bazują oni głównie na serwisie, niby podobnie jak para holendersko-rumuńska, jednak ci drudzy grają znacznie lepiej przy siatce. Drugim argumentem za Rojerami jest zgranie, Anderson z Chardym rozegrali wspólnie w tym roku jedynie 4 spotkania, ich przeciwnicy ponad 60. Niedawno Rojer z Tecau ograli parę o podobnej charakterystyce, jednak jeśli chodzi o technikę jeszcze lepszą, mianowicie chodzi mi o Berdycha z Isnerem. Wprawdzie tamten mecz był rozgrywany na świeżym powietrzu, jednak myślę, że może mieć podobny przebieg, jednak tutaj może zakończyć się nawet w 2. setach.
Polecam także obserwację na live i jeśli nie daj Bóg Rojery przegrają 1. seta, to moim zdaniem można grać 2. set dla Rojerów, kontrując tym samym nasz przedmeczowy typ.
✅58
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Murray - Robredo
Godzina : 16:00
Typ : Robredo
Kurs : 4,50
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Finał w Walencji i tutaj upatruję kalkulację ze strony Szkota.
Nadal nie zagra w Londynie z powodu operacji wyrostka, tym samym Szkot ma awans prawie że w kieszeni. Jeśli dzisiaj wygra to za rok będzie musiał bronić 500 punktów, co dla gracza tego formatu nie jest zbyt opłacalne, Murray mierzy wyżej. Lada chwila będzie musiał grać w Paryżu, więc końcówka sezonu bardzo pracowita co wcześniej mu się rzadko zdarzało, zazwyczaj odpoczywał przed turniejem mistrzów.
Robredo z kolei jest w kapitalnej formie, gra na nawierzchni twardej idzie mu nadzwyczaj łatwo. Hiszpan jest świetnym defensorem, ale potrafi pokazać pazur, gdy trzeba minąć rywala przy siatce. Murray sporo pobiegał w meczu z Ferrerem i kolejny taka porcja &#39;rozrywki&#39; pewnie mu się nie spodoba.
Ponadto chimeryczny Szkot ma prawdopodobnie jakiś uraz w okolicach części lędźwiowej kręgosłupa, na pewno nie będzie się katował, kiedy zda sobie sprawę, że aby dziś wygrać trzeba zostawić na korcie 120 %.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 613

jarek23v

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godz: 17:00
Spotkanie: Man Utd - Chelsea
Typ: Chelsea + over 1.5
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Tutaj nie ma co dużo pisać. Spotyka się drużyna gospodarzy, która poniekąd wychodzi z małego dołka z drużyną gości która jest świetnej formie. Jeśli chodzi o absencje są one po obu stronach. Diego Costa jednak ma być gotowy na dzisiejsze spotkanie. Taki kurs na Chelsea ja biorę w ciemno. ManUtd ostatnio szczęśliwy remis, wcześniej szczęśliwa wygrana gdyż Everton nie strzelił karnego. Obrona tragiczna i nie sądzę aby Chelsea nie strzeliła przynajmniej dwóch bramek. Owszem może i coś stracić ale myślę, że nie tyle aby przegrać. Przypomnę tylko, że przed meczem Roma-Bayern / Liverpool-Real / Real-Barcelona również były takie spekulacje, a jak się skończyło wszyscy wiemy. Wygrała drużyna, która jest w gazie. Ryzyko jest ale myślę, że warte zagrania.
⛔100
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Belgia Division 2
Godz: 15:00
Spotkanie: Roeselare - Antwerp
Typ: Obie drużyny strzelą gola w 1 połowie
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 15:00 w 13 kolejce belgijskiej 2 ligi zmierzą się ze sobą drużyny Roeselare oraz Antwerp. Gospodarze po 12 kolejkach zajmują 9 pozycję z dorobkiem 17 punktów oraz bilansem bramkowym 14:12. U siebie grali 6 razy i dwa razy wygrali, raz zremisowali oraz trzy razy przegrali, zdobywając 7 bramek i tracąc 5. Goście zajmują 10 pozycję z dorobkiem 15 punktów oraz bilansem bramkowym 11:9. Na wyjeździe grali 6 razyi 3 razy wygrali oraz 3 razy przegrali zdobywając 5 bramek i tracąc 3. W ostatnim czasie obie drużyny prezentują dobry, ofensywny futbol i w ostatnich 3 meczach zdobyły po 7 punktów, Roeselare zdobyło 8 goli a Antwerp 4. Spodziewam się ciekawego spotkania oraz, że obie drużyny strzelą co najmniej po 1 golu do przerwy.
⛔100
 
J 33

janekpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia Premier League
Spotkanie: Manchester United - Chelsea
Typ: 2 (handicap 1-0)
Kurs: 4.75
Godz: 17:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zespół Czerwonych Diabłów początek sezonu ma bardzo przeciętny i z dorobkiem 12 punktów zajmuje aktualnie 8 miejsce w tabeli. W tym sezonie głównym celem dla podopiecznych Louisa van Gaala jest zajęcie miejsca w Top 4, tak by w kolejnym sezonie zagrać w Champions League. Drużyna większość punktów w tych rozgrywkach zdobyła na własnym obiekcie i w dzisiejszym meczu będzie chciała znów wykorzystać atut własnego boiska. Z delegacji gracze Czerwonych Diabłów nie potrafili przywieźć jeszcze kompletu punktów i to jest w głównej mierze główny powód tak niskiej lokaty w tabeli. Zespół Chelsea zanotował fantastyczny początek rozgrywek i jak narazie raz stracił tylko punkty, remisując na Etihad Stadium z Manchesterem City 1-1. Pozostałe mecze podopieczni Jose Mourinho wygrali i z dorobkiem 22 punktów przewodzą ligowej tabeli. W przypadku wygranej w tym meczu piłkarze The Blues powiększą swoją przewagę nad Obywatelami do 8 oczek i będzie to już naprawdę solidna zaliczka. Ostatni raz piłkarze z Londynu przegrali w meczu o punkty 30 kwietnia tego roku z Atletico Madryt w Champions League i dzisiaj kibice liczą na podtrzymanie tej serii. Bilans ostatnich spotkań jest zdecydowanie korzystniejszy dla piłkarzy Chelsea, którzy w tym meczu wydają się być faworytem do zwycięstwa. W tym spotkaniu typuje dwubramkową wygraną zespołu chelsea Londyn.
⛔100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milan - Fiorentina
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj dojdzie do hitu tej kolejki w Serie A. &quot;Jeśli chodzi o Fiorentinę, to aż takich powodów do radości nie ma. Tym bardziej, że cały czas kontuzje muszą leczyć dwaj czołowi zawodnicy drużyny, czyli Giuseppe Rossi oraz Mario Gomez. Prócz wspomnianej dwójki w zespole z siedzibą na Artemio Franchi zabraknie również Pizzarro. Gospodarze będą musieli sobie radzić bez: Montolivo i Armero...&quot;
Milan na Fali w dodatku u Siebie a Fiorentina rowniez radzi sobie jako tako ale zabraknie jak widac podstawowych graczy. A w Milanie od poczatku zagra Honda ktory w 7 meczach strzelil 6 bramek. Porazka z Lazio u Siebie i wygrana z słabiutkim ostanimi czasu nie robi na Mnie wrazenia. Historia meczy nie ma co sie wspierac. To nie ten sam Milan co kiedys ze gral slabo. Teraz dzieki transferom i dobrej grze zawodnikow zasluguja o walke o najwyzsze cele. To oni w moich oczach sa faworytami tego meczu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom