>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 26.10.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
mireck 33

mireck

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Lech Poznań - Górnik Łęczna
Typ: 1(-3.00)
Kurs: 6.60
Bukmacher: Bet365
Analiza: Lech Poznań gra u Siebie gdzie jest piekielnie mocny i potrafi gromić rywali. 5-0 Z GKSem czy 6-2 z Zawiszą czy nawet 3-0 z Jarocinem. Pokazują siłę ofensywną Lechitów. Dodatkowo uważam, że po frajersko zremisowanym meczu z Koroną 2-2 dziś nie odpuszczą i będą cisnęli, żeby mieć spokojne choć 2 gole przewagi. A gdy zdobędą przewagę Górnik będzie musiał się otworzyć, a jeśli to zrobi to uważam że Lech swoimi szybkimi kontrami może ukłuć Górnik który nie ma najlepszej obrony te 2 razy i pokazać beniaminkowi gdzie jego miejsce. Górnik na wyjeździe gra piach, pokazali to chodźby w meczu z Legią 0-5, myślę że aktualny poziom Lecha jest podobny do LEgii, a skoro Legia pokryła Handi to i LEch może.
W najgorszym wypadku zwrot, ale przeczuwam dziś BET dnia w takiej postaci. ;)
⛔100
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 15:10(przy stanie 1:0 w setach dla dziada
Spotkanie Federer - GoofinŁęczna
Typ: Guffi
Kurs: 21
Bukmacher: WilliamHill
Stwka 33 $
DO WYJĘCIA OK 700$
MECZ BARDZO WYRÓWNANY, JAK DZIAD PRZESTANIE TRAFIĆ TO PRZEGRA ???? ???? ????
Regulamin (nie podajemy typów live)
⛔100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Valencja
spotkanie Murray - Robredo
godzina 16.00
Typ Andy Murray handicap - 4.5 gema
kurs 2.0
bet 365
Kolega stronę wczesniej zrobił analizę z której wynika że Andy Murray dzisiaj odpusci ten mecz , ja jednak jestem innego zdania.Myślę że Murray już dawno ma w nosie jakies 500 pc do obronienia w przyszłym sezonie , ma też w nosie czy jest numerem 1 AtP czy 2 czy 3 czy 4 itd.Andy ma od lat wyrobioną markę , a tak naprawdę w tym roku niczego jeszcze nie wygrał i moim zdaniem w tym finale Murray się zepnie jak Serena Williams dzisiaj .Finał turnieju to finał turnieju , to się w rekordzie zawodnika zapisuje na zawsze.Kolejny argument to to że ma z Robredo dawne porachunki h2h , obu panów 4 do 4 więc jeden z nich dzisiaj będzie miał przewagę w h2h po meczu.Obaj są w wyśmienitej formie Robredo też przed własną publicznością da z siebie 150 % ale moija intuicja podpowiada mi że Robredo limit szczęscia wyczerpał wczoraj , wyszedł w pierwszym secie z 3 do w taibreku
a do tego w decydujących momentach wczoraj z Chardym raz za razem grał w linie .Moim zdaniem dzisiaj szczęscie uśmiechnie się do Szkota.Gram handi - 4,5 ale po spokojnej stawce bo to finał.Powko wszystkim.
⛔100
 
J 43

jarasinjo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - : Allsvenskan - Kolejka 29
Godzina: 17:30
Spotkanie: Halmstad - Falkenbergs
Typ: X
Kurs: 3.50
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Witam. Na dzisiejszy dzień wybrałem mecz przedostatniej kolejki Szwedzkiej najwyższej klasy rozgrywkowej,gdzie spotkają się ze sobą zespoły Halmstad oraz Falkenbergs.Gospodarze tego spotkania utrzymali się już w lidze i ten mecz stanowi dla nich pożegnanie się z własną publicznością,po wielu niepowodzeniach u siebie nic nie wskazuje na to żeby poprawić dzisiejszy bilans o 3 pkt,który wynosi 4-5-5 dlatego że ich przeciwnikiem będzie zespół któremu do utrzymania brakuje jednego punktu.Po serii trzech zwycięstw z rzędu drużyna dzisiejszych gości tym właśnie punktem utrzyma się w lidze.Obie drużyny chcą mieć już ten sezon za sobą,dlatego nie krzywdząc siebie nawzajem podzielą się punktami. Po dobrym kursie polecam. Powodzenia. Pozdrawiam.
⛔100
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Premier League
Spotkanie:Manchester United-Chelsea
typ:gość wygra/LB gość wygra i LB -2,5/+2,5 @2
Kurs:3.5
Bukmacher:totolotek.pl
Analiza:
Po wczorajszym Gran Derbi Madrytu dzisiaj zapraszam na Niedzielne spotkanie drużyn Manchersteru United oraz Chelsea które rozpocznie się o 17.00! Chelsea jest teraz w gazie po wygranej w LM z Mariborem aż 6:0! natomiast Mancherster od początku sezonu gra dla mnie wielki piach, co pokazują statystyki -&gt;&gt; (3-3-2) natomiast drużyna ze Stamford Bridge odnotowała w tym sezonie 7 zwycięstw i tylko jedną porażkę! Gra Chelsea mnie przekonuje do zagrnia w ich stronę!
Dla mniej odważnych można zagrać :
Manchester United - Chelsea 2 @2,57
Typ podany po rozpoczęciu meczu
Zły zapis
Nieregulaminowy bukmacher

⛔100
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - AUSTRIA: EBEL
Godzina: 18:45
Spotkanie: Bolzano - Graz
Typ: poniżej 5.5
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bolzano
zajmuje 9 pozycję w lidze. Ostatnio na własnej tafli utrzymuje świetną passę 3 zwycięstw z rzędu. Zaraz po Linz jest drużyną z najmniejszą ilością straconych goli w roli gospodarza. Strzelecko spisują się przeciętnie raptem 12 goli w 6 spotkaniach to najmniej w lidze na własnej tafli. Średnia ilość goli u siebie 4.3. W ogólnym bilansie na 13 spotkań w 9 padło mniej niż 5.5 gola, ze średnią 4.4 bramki w meczu tuż przed Vienną zamykają ligową tabelę. W składzie nie posiadają zawodników wyróżniających się na tle ligi prezentujących wysoką skuteczność strzelecką.
Graz jest wiceliderem ligi z jedną z najmocniejszych defensyw w lidze. Z dorobkiem 42 goli nie imponują najwyższą skutecznością wśród drużyn z górnej części tabeli. Zdecydowanie z obecnym liderem Vienną grają bardzo rozważny i zdyscyplinowany hokej, nie szarżując ofensywą ale i prowadząc twardą taktykę defensywną. Graz na wyjazdach jest w cugu, z serią 4 zwycięstw z rzędu. Statystycznie w dotychczas rozegranych 5 meczach stracili tylko 10 bramek strzelając 15. Na wyjazdach średnia bramek na mecz to 5 gdzie tylko w jednym z 5 meczów padło więcej niż 5.5 bramki.
Obie drużyny są w świetnej serii meczów zwycięskich, także liczę, że z respektem podejdą do przeciwnika. Przy zachowaniu swojej taktyki nie sądzę aby mecz przebiegał pod dyktando goli.
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna : Torneo Transicion
Spotkanie: Boca Jrs - Defensa y Justicia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.02
Godz: 22:15
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dość krótko, ponieważ start za około pół godzinki. Szukanie &quot;over&#39;ów&quot; w lidze argentyńskiej to raczej rzadkość, jednak w tym wypadku po sporym kursie można spróbować! Boca, już bez szans na tytuł - miejsce 7, z bilansem 6-2-4. Jesłi chodzi o bramki 15 do 15 (średnia bramek w meczu z ich udziałem to równe 2.5 - 8 miejsce w lidze pod tym względem). Jeśli chodzi o under/over w meczach niebiesko-żółtych mamy równe 6/6 w 12 meczach, jednak na Bombonera już 4 overy przy 2 underach. Goście - beniaminek, 18 miejsce z bilansem 3-3-6. Tutaj w 12 spotkaniach mamy aż 9 overów przy jedynie 3 underach, a średnia bramek z meczów z udziałem DyJ jest 3 w lidze i przekracza 3 bramki na mecz. Można być niemal pewnym, że faworyt coś ustrzeli w spotkaniu na swoim gorącym stadionie, a goście mimo niskiej pozycji stosunkowo rzadko wracają z wyjazdów bez zdobyczy bramkowej. Uważam, że warto spróbować.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom