>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 26.10.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna HOLANDIA: Eerste Divisie
Spotkanie: Sittard - Achilles 29
Typ: 2
Kurs: 6,55
Bukmacher: ComeOn
Na dziś przygotowałem dość ryzykowne spotkanie ale według mnie z kursem przewyższonym przez bukmachera. Jeśli zobaczymy na statystyki obydwu zespołów to goście dzisiejszego spotkania nie są w aż tak złej sytuacji. Sittard obecnie zajmuje 13 pozycje z 16 punktami na koncie a Achilles 18 tylko że z 13 punktami więc różnica nie jest taka duża między tymi klubami jak mogłaby sie wydawać i jak sugerują bukmacherzy. W ostatnim czasie lepiej radzą sobie goście którzy w 10 ostatnich meczach wygrali 5 natomiast gospodarze wygrali tylko 3 razy, 3 razy remisując i 4 razy przegrywając. Według mnie nie ma co przekreślać szans gości w tym meczu którzy na wyjazdach radzą sobie całkiem całkiem wygrywając 2 razy na 5. Ogólnie rzecz biorąc to kurs jest bardzo zachęcający a Achilles ma jeszcze 1 mecz zaległy w stosunku do Sittard więc gdyby mieli rozegrane po tyle samo spotkań mogłoby się okazać że mają po tyle samo punktów i już kursy byłyby całkiem inne. Tak więc nie ma się nad czym zastanawiać dziś tylko grać wysoki kurs bo w tym meczu jest całkiem możliwe że nie warto stawiać na faworyta lecz przeanalizować statystyki i się okaże że goście są drużyną lepszą.
⛔ 100
 
zeus1.1983 4

zeus1.1983

Użytkownik
dyscyplina: piłka nozna Anglia : League One
Spotkanie : Walsall - Coventry
Typ: Coventry powyzej 2,5 gola w meczu
kurs : 5,50
buk: william hill
Analiza:
Mecze Walsall z Coventry w ostatnim sezonie kończyły sie wysokimi overami najpierw Coventry wygrało 5:1 by w rewanzu przegrac 4:0. Dzis licze na bramki Coventry ktore znajduje sie w swietnej formie i potrzebuje zdobywac punkty poniewaz zaczeli sezon z - 10 pkt. W ostatniej kolejce strzelili 3 bramki najlepszej defensywie w lidze i pokonali lidera Leyton O. Gra ofensywna przynosi wymierne skutki w ataku i do tej pory w 13 meczach coventry strzliło 30 bramek a duzy udział w tym ma 2 napastnikow Wilson 10 goli oraz Clarke 9 jest tez Moussa 5 bramek. Jesli Coventry wygra to spotkanie to zblizy sie do dzisiejszego rywala a tym samym do miejsc barazowych na 5 pkt i napewno im na tym bardzo zalezy. Coventry powinno dzis wygrac ale walsall napewno sie łatwo nie podda wyniki H2H z ostatniego sezonu oraz swietna forma strzelecka Coventry a takze kurs skłniają mnie do grania na over Coventry 2,5
⛔ 100
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division
Spotkanie:
FC Barcelona - Real Madrid
Typ:
poniżej 2,5 gola
Kurs:
3,00
Bukmacher:
WilliamHill
Analiza:

Dzisiaj chyba najbardziej wyczekiwanie spotkanie w hiszpańskim futbolu. Co roku, co rundę rozgrywek wszyscy miłośnicy futbolu zasiadają aby obejrzeć to widowisko. Fantastyczni piłkarze, pełne trybuny, tysiące dziennikarze. Wyjątkowa atmosfera. Dzisiaj po raz pierwszy w Gran Derbi spotkają się nowi trenerzy obu klubów. Gerardo Martino, który debiutuje dopiero w europejskim futbolu w roli trenera Barcy oraz utytułowany Carlo Ancelotti, który spróbuje zastąpić Jose Mourinho. W obu zespołach także nowe gwiazdy. Piłkarze na których wydano miliony i którzy mają wnieść grę obu hiszpańskich kolosów na jeszcze wyższy poziom. Neymar, który od początku sezonu był wprowadzany ostrożnie ostatnio gra coraz więcej i coraz lepiej. Wielu sądziło, że Brazylijczyk sobie nie poradzi, a on pokazuje, że daje sobie radę i może być tylko lepiej. Na drugim biegunie znajdują się w Madrycie jeśli chodzi o Bale&#39;a. Walijczyk gra niewiele, a jeśli już gra to nikogo nie przekonuje i wydane na niego prawie 100 mln zaczyna coraz bardziej ciążyć. Obie drużyny mają swoje problemy i nie zachwycają grą, chociaż punkty zdobywają regularnie. Barcelona u siebie jest bardzo mocna drużyną i niezwykle ciężko jest wygrać na Camp Nou. W lidze same zwycięstwa na swoim stadionie. Aby znaleźć ostatnią porażkę u siebie należałoby się cofnąć aż do zeszłego sezonu Ligi Mistrzów i meczu z Bayernem. W międzyczasie zaledwie 1 remis z Atletico w Superpucharze. Ale mecze ligowe mają niewiele wspólnego z meczami przeciwko Realowi. Nawet w największych sezonach FCB miała problemy z Realem u siebie. W 8 ostatnich meczach między tymi drużynami na Camp Nou katalończycy tracili bramki. Ostatnio także obrona wydaje się być najsłabsza formacja tej drużyny i szukanie typu na bramkę Realu wydaje się być uzasadnione. Wszystko byłoby jasne, gdyby nie to że madrytczycy na wyjazdach nie przekonują ostatnio. Ostatnie mecze wyjazdowe to męczarnie z Villareal, czy skandal z karnym przeciwko Elche. Dzisiaj Bracelona postawi na pewno trudniejsze warunki, a do gry wraca Puyol, który tej drużynie daje bardzo dużo nie tylko w sensie piłkarskim. Bardzo ciekawym typem wydaje się under kartkowy i to mimo obecności na boisku Neymara. Real bez Mourinho powinien wyglądać w meczach w Barceloną trochę inaczej. Więcej grania w piłkę i spektaklu niż wojny psychologicznej i prowokacji. Brak czerwonej kartki także prawdopodobny. Ja jednak trochę wbrew statystykom i głosom większości myślę, że warto zastanowić się nad wariantem poniżej 2,5 bramki. Wszystko wskazuje na dużo bramek, ofensywne zespoły, wspaniali zawodnicy z przodu, problemy w obronie. Ale nauczony doświadczeniem przeczuwam, że jednak możemy nie mieć tak otwartego meczu. Ancelotti nie przyjedzie na Camp Nou otworzyć się i dostać 2 szybkie bramki i żeby było po meczu. Wydaje mi się, że obie strony zaczną spokojnie i zagrają pierwsze minuty na przeczekanie. Zespoły się zmieniły, trenerzy się zmieniły i nikt nie będzie chciał niepotrzebnie tracić bramki. Oczywiście typ zagram za średnią stawkę, bardziej jako dodatek do oglądania tego spektaklu.
⛔ 100
 
mastertypowski 383

mastertypowski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Primera Division
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madrid
Typ: Real Madryt +1.0 Azjan
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
El Classico, w koncu wielki pojedynek gigantow. Nowi trenerzy nowe koncepcje gry i obaj napewno chca wygrac to pierwsze dla nich Gran Derby. Kursy dosc dla mnie niezrozumiale bo 1.65 na Barcelone to chyba jakas prowokacja. Obie druzyny dysponuja zawodnikami ktorzy sami potrafia przesadzic o wyniku spotkania, Di Maria w zyciowej formie, Ronaldo szaleje po drugiej stronie Messi, dla Neymara tez pierwsze &#39;&#39;Derby&#39;&#39; bedzie chcial pokazac sie z dobrej strony. Ciezko przewidziec co sie wydarzy tutaj raczej duzo znaczenie bedzie miala &#39;&#39;dyspozycja dnia&#39;&#39; i skutecznosc w ofensywie i tutaj wydaje mi sie ze Real ma wiecej argumentow ostatnio. To bedzie takie chyba troche &#39;&#39;nowe&#39;&#39; el classico, mapewno inne bez Mou. Dziwia mnie bardzo te kursy i tutaj glownie nimi sie sugeruje mecz moze potoczyc sie roznie a kurs ponad 4 na gosci dziwnie wysoki jak dla mnie faworytem jest Real. Powdzenia
0/zwrot
 
W 9

wojtas128

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka orlen plus liga
Mecz: Trefl Sopot - BKs Bielsko Biała
Typ: 2
kurs: 5.4
Buk: betsson
analiza:
Ciekawy mecz dzis w kobiecej lidze siatkówki. Spotykają się dwie bardzo mocne drużyny które z pewnością będą walczyć o 1 miejsce bądź czołową trójke gdyż chyba Chemik Police będzie druzyna bardzo trudną do pokonania przez każdego. BKS jak narazie 3 wygrane jednie w pierwszym meczu męczyli się z łodziankami. Atom wygrał dwa spotkanie bez większych problemów i przegrał z wcześniej już wspomnianym Chemikiem Police. Uważam ze mecz wyrównany kursy bardzo zawyżone. Dla osob bardziej ostrożnych plus 2.5 seta dla bielska kurs 1,74
kiepska analiza
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Super League
Spotkanie:
Lausanne-Luzern
Typ:2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zespół Lausanne zwolnił trenera po dziesiątej porażce w tym sezonie. Dzisiaj zespół będzie prowadzony przez tymczasowego trenera, zespół jest ostatni w tabeli i zdecydowanie odstaje od innych klubów, a dzisiaj w skaldzie gospodarzy zabraknie dwóch podst. obrońców Sonnerata (8) i De Pierro (6).Jeśli chodzi o gości to zespół z Lucerny wystąpi bez: Wissa (midf.5 +3), a Sarra (def.4 +2) i Stahela (def. 11), występ tego ostatniego jest wątpliwy. Goście są faworytem w tym meczu są 3 w tabeli i nie przegrali ostatnich 3 meczów.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bagietka92 85

bagietka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Spotkanie: Ferrer-Almagro
Typ: Almagro
Kurs: 3,20
Bukmacher: bah

Analiza: przed nami ciekawe starcie pomiędzy dwoma hiszpanami. Turniej rozgrywany jest w Hiszpanii mianowicie w Walencjii. Swój typ opieram na stosunku h2h na korzyść Ferrera, myślę, że ten stosunek dzisiaj ulegnie zmianie i Almagro po prostu ogra Davida. Almagro dysponuje soczystym beckhandem, często przyśpiesza wymiane i ją prowadzi, Ferrer zaś dobrze się broni i jest niesamowicie waleczny na korcie. Brać póki ciepłe !!
⛔ 100 / kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom