>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 26.09.2016 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 897,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska Ekstraklasa
Godzina 18:00
Spotkanie : Piast Gliwice : Śląsk Wrocław
Typ : czerwona kartka
Kurs : 4.00
Bukmacher : Betsson
Dziś biorę naszą kopaną i na kopaninę w tym meczu liczę , w obu drużynach na pewno nie ma wesoło gdyż obie prezentują się poniżej oczekiwań , gospodarze na miejscu przedostatnim z zaledwie 7 pkt a goście o 3 pkt więcej i miejsce 13 stąd na początku zaznaczyłem że liczę na trochę a może więcej brutalności w grze bo wynik remisowy na pewno żadnej z drużyn nie będzie urządzał a prowadzenie w meczu którejś z nich również może zaostrzyć grę , w meczach rozgrywanych bezpośrednio pomiędzy nimi już nie raz czerwień została pokazana tak więc nie będzie to pierwszy raz a na dodatek zawody dzisiejsze poprowadzi jeden z moich ulubionych sędziów który nie waha się z pokazaniem czerwonej a mowa tu o panu Bartku Stefańskim który w tym sezonie w 8 meczach które do tej pory sędziował pokazał już 2 czerwienie no i moja ulubiona rubryka w/g klubów a tu mamy wysyp czerwieni i tak mecze z udziałem Piasta sędziowane przez pana Bartka to 7 czerwonych w tym 5 dla Piasta a mecze z udziałem Śląska 3 czerwienie tak więc zrobiło nam aż 10 czerwieni stąd też mój typ na czerwień ale głównym powodem to jednak myślę że jest atmosfera w obu klubach i zależy jak ten mecz się będzie układał dla jednych albo drugich to nerwowości i brutalnych fauli może być sporo no i pan Bartek na które dziś liczę !
⛔100
 
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina : 19:00
Spotkanie : Norrkoping - Djurgarden
Typ : Norrkoping
Kurs : 1.66
Bukmacher : Oddsring
Analiza :
Norrkoping wicelider Szweckiej Allsvenskan rozegra dziś na własnym boisku w ramach
dwudziestej czwartej kolejki mecz z Djugardenem .
Gospodarze 53 punktami zajmują drugie miejsce ze stratom do lidera Malme 1 punkt ,
Jeśli wygrają wyprzedzą o dwa punkty Malme , dzisiejszego lidera i 16 pażdziernika mecz u siebie własnie z Malme i to może byc mecz o mistrzostwo Szwecji.
Układ ostałych meczy gospodarzy jest następujący; za tydzien jeden z najtrudniejszych meczy na wyjeżdzie bo z trzecią drużyną tabeli AIK. pózniej wspomniany lider u siebie ,i znowu u siebie ostatnia drużyna tabeli ( pewny spadek)
dwa wyjazdy do 8 i 10 drużyny tabeli i ostatni mecz u siebie z czwartą drużyną
Geteborgem.Mecze u siebie to 9 wygranych i 2 remisy 0 porażek , bramki 33-10 . Djugarden walczy o utrzymanie się w lidze ma tylko 6 punktów przewagi od strefy spadkowej, co do gości na wyjeżdzie nie idzie im dobrze 3 zwycięstwa , 8 porażek i 0 remisów bramki 9-17 . Uważam jak koledzy powyżej że to pewniak , ja zagram
zwykłą jedynkę , i tak po dobrym kursie .
⛔100
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Amkar-Samara
Typ: Wynik/suma goli 1 i poniżej 2,5 gola
Kurs: 3,20
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Tak na szybko bo mecz się niedługo zacznie. Gospodarze ostatnio w bardzo dobrej formie. Obecnie zajmują 4 lokatę. Wygrali 4 mecze, 2 zremisowali i ponieśli 1 porażkę. Szczególnie na własnym boisku prezentują równą formę, gdzie wygrali 3 mecze i były to zwycięstwa: 1:0 , 1:0, 2:0. Widać wyraźnie że jest to raczej drużyna underowa.
Jeśli chodzi o gości to słabo to wygląda. Zajmują ostatnią pozycję. Zdołali tylko dwa razy zremisować i ponieśli 5 porażek. Grając na wyjazdach zanotowali następujące wyniki: 2:1, 0:0, 1:0, 1:0. Pomimo porażek nie tracą dużej ilości goli a to dobrze wróży dla podanego zakładu.
Jeśli chodzi o pojedynki bezpośrednie to na 6 ostatnich meczy w 5 był wynik poniżej 2,5 bramki. Ostatni mecz u siebie z Samarą, Amkar wygrał 1:0. Wydaje mi się że kurs warty ryzyka. Powodzenia

⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga 1
Godzina: 19:30
Spotkanie: AFC Astra Giurgiu - CS Municipal Studentesc Iasi
Typ: 1
Kurs: 1,49
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ten typ z ligi rumuńskiej wydaję się najpewniejszy na poniedziałkowe typowanie. Kurs być może mało atrakcyjny ale jak ktoś chce sobie podwyższyć AKO to może spróbować sobie do dorzucić albo ewentualnie popróbować pograć z handicapem 0:1 bądź 0:2 na 1. Ja tutaj bez wydziwiania po prostu proponuję 1 ogólnie w meczu. Astra zajmuje odległą 12 pozycję z bilansem 2 zwycięstw, 2 remisów i 5 porażek i potrzebuje 3 punktów aby wyjść nieco z dołu tabeli. CSM Iasi jest na miejscu 7 z 3 wygranymi, 3 remisami i 3 porażkami na koncie. Mistrz kraju bardzo słabo wystartował w nowym sezonie, jednak dzisiaj uważam, że 3 punkty zostaną u nich w domu. Goście przyjeżdżają dziś bardzo mocno osłabieni i Astra musi ten fakt wykorzystać. U gospodarzy nie zagra jedynie napastnik Niculae (7 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie), reszta piłkarzy jest do dyspozycji trenera. U gości sprawy mają się o wiele gorzej. Nie zobaczymy w tym meczu obrońców Michalahe (7 meczy w tym sezonie), Voicu ( 8 meczy w tym sezonie), Ciuca (4 mecze w tym sezonie) i Cretu (bez występu w tym sezonie), pomocników Tiganasu (9 meczy w tym sezonie, 1 gol na koncie), Bole (8 meczy w tym sezonie, 3 gole na koncie) i Martina (bez występu w tym sezonie) i napastnika Cristea (7 meczy w tym sezonie, 2 gole na koncie). Trener gości zapowiedział, że z powodu problemów kadrowych do drużyny na ten mecz dołączy kilku juniorów. Z tak osłabionym przeciwnikiem Astrze wypadałoby wygrać, bo sezon zaczęli niemrawo i te 3 punkty bardzo by im się przydały a okazja ku temu jest doskonała z tak osłabionym rywalem. Ja uważam, że Astra sobie w tym meczu poradzi i polecam grać na nich.
✅49
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Szwecja, Allsvenskan, kolejka.24
Godzina: 19:00
Spotkanie: Norrkoping – Djurgarden
Typ: over 3,5
Kurs: 2,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:

1… Dzisiaj krótko, bo czasu zbytnio nie ma. W Szwecji 24.kolejka i starcie najbardziej overowej drużyny u siebie z najbardziej underową na wyjazdach.
2… Gospodarze tylko punkt za liderem, ale po tym meczy mogą wskoczyć na pierwsze. Bramki 50:21 , srednia 3.1/na mecz . U siebie Norrkoping strzeliło do tej pory najwięcej bramek, ma najlepszy bilans 33:10 i najlepszą średnią 3,9 gola na mecz. Na 11 rozegranych spotkań , aż w 8 zanotowano over 3,5.
Kilka ostatnich wyników:
11.09.16 ALL Norrkoping - Jonkopings 5:1
10.08.16 ALL Norrkoping - Hacken 3:1
07.08.16 ALL Norrkoping - Örebro 3:1
23.07.16 ALL Norrkoping - Gefle 2:0
20.07.16 CL Norrkoping - Rosenborg 3:2
16.07.16 ALL Norrkoping – Östersunds 3:3
3… Goście z kolei to przeciwieństwo dzisiejszych gospodarzy. Na razie na 11.miejscu i jeszcze nie pewne utrzymanie (na 7 kolejek do końca). Na wyjazdach prawie same porażki (8/11) i co dziwne tylko 17 bramek straconych – jeden z lepszych wyników. No i niestety tylko w 1 meczu padł over 3,5, ale licze dziś na poprawę tej statystyki.
4… W ostatnich 3 spotkaniach obu drużyn padło tu w sumie 19 goli.
23.09.15 ALL Norrkoping - Djurgarden 4:2
14.07.14 ALL Norrkoping - Djurgarden 3:5
22.08.13 ALL Norrkoping - Djurgarden 2:3
Dzisiaj liczę na podtrzymanie tej tendencji i co najmniej 4 bramek w meczu drużyny, która będzie walczyć o obronienie mistrzostwa kraju.
PS. ten typ jest tak pewny, że dam sobie nawet obie ręce uciąć :cool: (if You know, what I mean :grin: hehe )
Powodzenia !
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 47

bociek6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: LOTTO Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Typ: Wynik/Obydwie drużyny strzelą gola - Śląsk/TAK
Kurs: 6,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiiejszy typ Dnia wybrałem mecz pomiędzy słabo spisującymi się drużynami Piasta Gliwice i Śląska Wrocław.
Piast Gliwice zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 7 pkt. Sląsk ma o trzy oczka więcej - 10pkt.
Piast u siebie na 4 mecze ma 1 zwycięsto, 2 remisy i 1 porażkę 5-6 w bramkach. Natomiast Śląsk na wyjeździe również na 4 mecze ma 2 zwycięsta, 1 remis i 1 porażkę.
Wyniki Piasta u siebie:
2-1 Wisła Płock
0-0 Zagłębie Lublin
0-2 Pogoń Szczecin
3-3 Górnik Łęczna
Wyniki Śląska Wrocław na wyjeździe
0-0 Legia Warszawa
2-0 Pogoń Szczecin
0-2 Arka Gdynia
5-1 Wisła Kraków
Spotkanie powinno być wyrównane i ale przewiduję, że obie drużyny strzelą gola. Będą chciały się pomału wydostać z dołka. Ale na dzień dzisiejszy lepszą drużyną wydaje mi się, że jest Śląsk Wrocław.
⛔100
 
erdezet 92

erdezet

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Typ : under 2,5
Kurs : 1,83
Bukmacher : Pinnacle
Analiza :
Przed nami dokończenie 10. kolejki polskiej Ekstraklasy, czyli spotkanie Piasta Gliwice ze Śląskiem Wrocław. Obie drużyny znajdują się w kryzysie, gospodarze nie wygrali od 8 spotkań (licząc puchary), z kolei goście po obiecującym początku sezonu złapali dużą zadyszkę, przegrywając ostatnie trzy mecze. Szczególnie bolesna była niedawna porażka w Pucharze Polski, z grającą o jeden szczebel niżej Drutex-Bytovią.
Aspiracje obu zespołów przed sezonem na pewno były dużo większe, Piast to przecież aktualny vice mistrz Polski, z kolei Śląsk po średnim sezonie 2015/16 liczył wreszcie na udaną kampanię i pewny awans do grupy mistrzowskiej. Obie ekipy potrzebują punktów i dobrego meczu, by przełamać złą passę.
Dlaczego under 2,5? Uważam, że w obecnej sytuacji drużyny te skupią się przede wszystkim, by meczu nie przegrać, a co za tym idzie, by nie tracić bramek - skupią się na obronie.
Nie sądzę, by Piast lub Śląsk w odpowiedzi na słabe wyniki nagle zaczęli grać ofensywny i miły dla oka futbol - wręcz przeciwnie, będą starali się walczyć, przeszkadzać przeciwnikowi, uważać w obronie. Zapowiada się typowy mecz walki.
Nie chcę mówić, że to będzie typowy mecz o utrzymanie, bo oczywiście byłoby to bzdurą, ponieważ nie mamy jeszcze półmetka sezonu, jednakże obie ekipy wiedzą, że muszą zacząć grać dużo lepiej.
Tak jak wcześniej pisałem, myślę, że będzie to typowy, Polski mecz walki, w którym obie drużyny nie stworzą dużo sytuacji strzeleckich i w którym zobaczymy mało bramek.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Szwecja, Allsvenskan, kolejka.24
Godzina: 19:00
Spotkanie: Norrkoping – Djurgarden
Typ: Norrkoping &amp; over 2,5
Kurs: 2,2
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wicelider tabeli Norrkoping podejmuje 11 Djurgarden.
Wygrał 9 z ostatnich 10 spotkań. Tylko w 4 z nich nie strzelono więcej niż 2.5 gola (3 z nich to wyjazdy).
Ale przyjrzyjmy się jak grają u siebie, wygrali 9 z 11 spotkań i 2 zremisowali. Bilans bramek to 33-10,więc są w stanie sami pokryć mój over.
Djurgarden na wyjazdach wygrał tylko 3 mecze (m.in.z będącymi w dole tabeli Gfle i Flkenbergs), a 8 przegrał.
Ostatnio u siebie przegrał z AIK 0-3.
W h2h ostatnio w lidze wygrał Norrkoping 4-2. Miał sporą przewagę, w posiadaniu 62% i sytuacjach bramkowych 19-7.
Liczę dzisiaj na otwarty mecz i podobny wynik, ale ustatysfakcjonuje mnie wynik 2-1.
⛔100
 
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - European Masters 2016 - kwalifikacje
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: David John v Bradley Jones
Typ: Bradley Jones
Kurs: 2,62
Bukmacher: bet365
Analiza: Kursy wystawione tak jakby Jones był zupełnym amatorem, a John doświadczonym zawodowcem. Tymczasem może być odwrotnie, bo Bradley Jones to nie żaden młokos szukający swoich szans, tylko doświadczony 41latek z kilkunastoma laty doświadczenia w tourze w latach 90tych i później. Wprawdzie bez większych sukcesów, ledwie jeden ćwierćfinał Welsh Open, ale to i tak więcej niż kiedykolwiek osiągnie jego dzisiejszy rywal. Potem miał przerwę od touru a teraz próbuje reaktywować swoją karierę, a grać się nie zapomina. David John to też nie żaden rutyniarz, tylko debiutant w tourze (po Q-School) i już miał okazję kilka razy się przekonać że różnica poziomów jest spora. Na razie same porażki i to dość bolesne. John też już nie młodzieniaszek bo 31lat, jako nastolatek nawet 2x wygrał amatorskie mistrzostwo Europy, ale potem na długie lata zakopał się w amatorskiej przeciętności. Podsumowując: status amatora Jonesa trochę oszukany, dodając do tego że John dopiero zaczyna w tourze, doświadczenie na pewno po stronie doga, umiejętności też, gorzej z regularnością, ale na tak krótkim dystansie meczowym (do 4 frejmów), to nie powinno mieć większego znaczenia. Moim zdaniem szanse są przynajmniej wyrównane i taki kurs na doga wydaje się value.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER

⛔100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka Nożna Włochy serie A
godzina 21.00
spotkanie : Cagliari - Sampdoria
typ: Sampdoria
kurs: 3,5
bukmacher: Bet365
analiza:
Zacznę od tego że wiele na to nie postawię ale uważam że po kursie 3,5 można spróbować.Jak dla mnie Sampdoria w tym sezonie gra całkiem nieźle i wizualnie wygląda lepiej od dzisiejszych przeciwników , do tego Sambdorii ostatnimi czasy zwyczajnie brakowało szczęścia i zimnej krwi w końcówkach.
Do tego dochodzi taka statystyka że Sampdoria nie wywiozła zwycięstwa z Caliari od 7 meczy , ostatnim razem wygrali w 2007 roku i każda passa musi mieć swój koniec.
Liczę że dzisiaj zagrają podobnie jak z Empoli gdzie grali uważnie w obronie i czychali na kontry.Kolejny argument za spokojną stawką to to że Sampdoria jeszcze w tym sezonie nie zaliczyła remisu.Mam nadzieję że i dzisiaj nie zaliczy.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
21:00
Spotkanie:
Burnley - Watford
Typ:
zdobędzie gola - Odion Jude Ighalo
Kurs:
2,5
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Już za dwie godziny odbędzie się ostatni mecz 6 kolejki angielskiej Premier League. Do Burnley przyjeżdża ekipa Watfordu. Delikatnym faworytem do zwycięstwa są &quot;szerszenie&quot; jednak nie pokusiłem się do gry na czystą &quot;dwójkę&quot;. Bardziej prawdopodobnym typem dla mnie jest obstawienie strzelca.
Watford w tym sezonie rozegrał 6 pojedynków (5 liga, 1 EFL Cup) i co przykuwa uwagę to w każdym spotkaniu strzela co najmniej jedną bramkę:
Wat - Utd 3:1;
Wes - Wat 2:4; (Ighalo)
Wat - Ars 1:3;
Wat - Gil 1:2; (Ighalo)
Wat - Che 1:2;
Sou - Wat 1:1;
Widać, że grają ofensywnie i nawet jeśli przegrywają to starają się trafić do sieci przeciwników. Watford w zeszłym sezonie dał trochę zarobić właśnie na strzelcach. Dla mnie to tylko dwóch zawodników:
T. Deeney - etatowy wykonawca rzutów karnych i
O. Ighalo - zawsze go piłka szuka w polu karnym.
Oczywiście nie mogę nie wspomnieć o E. Capoue (4 gole) ale to nie jest napastnik więc gram na gola Ighalo. Nie znalazłem jeszcze składów, ale nic mi nie wiadomo o jego ewentualnej absencji. Jeśli Nigeryjczyk dzisiaj by nie wyszedł na boisko to całoroczny daje zwrot. Uważam, że bramki dzisiaj padną a autorem jednej z nich będzie czarnoskóry O.J. Ighalo. Pozdrawiam
⛔100
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Everton u23 - Manchester United u23
Typ : azjatycka suma goli powyżej 3 ( przy 3 zwrot)
Kurs: 1.975
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Szynka analiza ba wcześniej nie było czasu Drużyna gospodarzy na 5 meczy 4 wygrane dość przekonywujace i tylko jedna przegrana u siebie z sonderlandem po wyrównanym meczu. Mlodzież z Manchesteru nie zachwyca i daje sobie strzelać dość łatwe bramki ale i dość często atakuje i coś tam im wpada. Dlatego liczę dziś na dość otwarte widowsiski szczególnie ze gospodarze są w swietnej formie i pomału się rozpędzaja . W 5 meczach 13 bramek i tylko 2 stracoNe inaczep jest z gośćmi któży w 5 meczach strzelili 6 i tez 6 stracili .
ogólnie grał bym za duża stawkę 1 ale lubię ryzyko wiec gram azjan powyżej 3 bramek dla lepszego widowiska meczu. Mam nadzieje ze i dziś szczęście się do mnie uśmiechnie...
Z fsrtem bo mecz juz za chwile
⛔100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Burnley - Watford
Typ: Over 3,5 gola
Kurs: 4,56
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Burnley w pierwszych 5 spotkaniach zaprezentowało dość słabą grę, przy czym zaledwie jedno zakończyło się ich zwycięstwem, a aż trzy porażką. Dodatkowo jest to zespól, który ostatnio dużo więcej traci niż strzela. U siebie jednak zdobyli w dwóch ostatnich spotkaniach jedyne swoje punkty, co napawa pod względem bramkowym moim zdaniem optymizmem. Watford z kolei dwóch jedynych spotkań na wyjeździe w nowym sezonie nie przegrało. W ich ostatnim wygranym spotkaniu na własnym terenie z Manchesterem United (3:1) zaprezentowali naprawdę dobrą piłkę, sądzę więc, że może im to dodać sporych skrzydeł przed tym pojedynkiem. Burnley również moim zdaniem może powalczyć o przełamanie niekorzystnej serii trzech meczów bez zwycięstwa z rzędu. W takiej sytuacji liczę na dość sporą liczbę goli.
⛔100
 
K 168

kbak93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Stołowy Challenger
Godzina: 09:00
Spotkanie: Evgueni Chtechinine vs Krystian Nagy
Typ : Evgueni Chtechinine -1,5 seta
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kolega Nagy nie potrafi grać na czopa, przegrał z innym czopiarzem o gorszej renomie Huzjakiem 3:0
Krystian jest typowym pałowcem, bije wszystko z całej siły i może wygra pare punktów ale więcej trafi w siatke.
Dla mnie jest to pewniak ponieważ już grali 3 razy ze sobą w tym roku i każdy mecz kończył się 3:0 dla Evgueniego. Po za tym ciężko będzie wygrać Krystianowi z samym sobą i jego dusza ujawnia się właśnie w tych meczach.
Pytanie kolejne czy będzie scamm gdy ktoś wjedzie grubo... raczej tak nie będzie bo stary już swoje zarobił i on tylko gra.
Kurs 1,25 to też żart ostatnio był 1,16 i kurs -2,5 był jakoś 1,61, tutaj mamy zapas jednego seta, więc mecz może się skończyć 3:0 lub 3:1,
przegrywamy tylko gdy mecz będzie miał 5 setów lub wygraną NAGYEGO.
Sorry ale będzie ciężko takie coś ogarnąć i wydaje mi się, że Nagy zrobi szybkie 3:0 i pójdzie się najeść. Następny mecz będzie decydujący by wyjść z grupy.
✅61
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Galan Riveros&amp;Hernandez vs Luz&amp;Zorman Da Silva
Typ: Pierwszy set: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/AcGyGwaD/#zestawienie-kursow;home-away;set-1
Data/godzina rozpoczęcia: 26.09.2016/22:00
Analiza:
Na dziś, na późny wieczór wybrałem spotkanie z challengera rozgrywanego w Kolumbii, a dokładniej w Medellin. Za kilkanaście minut na kort trzeci wyjdą pary kolumbijsko-brazylisjkie. Z pewnością niewielkiej liczbie użytkowników mówią coś te nazwiska tenisistów więc postaram się przybliżyć ich sylwetki. Brazylijski debel grał ostatnio w Polsce, w Poznaniu i Bydgoszczy, jednak niczym nadzwyczajnym nie zabłysnęli. Turnieje te były już miesiąc temu, ale w Poznaniu odpadli w 1/8 finału z polsko-amerykańskim deblem Kwaśniewski-Solarewicz. Porażki Brazylijczyków było takim zaskoczeniem, gdyż bukmacherzy wystawiali na nich kurs 12,00. Wygrali w dwóch setach. Wcześniej w Poznaniu też dość szybko odpadli pomimo tego, że byli rozstawieni z czwórką. Zarówno Luz Orlando jak i Zormann grają również w singlu. Zmęczenie może dać o sobie znać. Ten ostatni kilkadziesiąt minut temu wygrał w singlu, po długim trzysetowym meczu z Collarini.Luz gra natomiast jutro. Kolumbijski debel również nie imponuje formą. W turnieju deblowym rozstawieni są z ,,dziką kartą&#39;&#39;. Możliwość pokazania się na rodzimej ziemi z pewnością ich zmobilizuje do lepszej gry. Zarówno Galan jak i Hernandez grają jutro swoje mecze singlowe, więc wygrana w dzisiejszym spotkaniu, a przede wszystkim w pierwszym secie uważam, że da im impuls do działania. Turniej niższej rangi, mogą dziać się rożne dziwne rzeczy, są widoczne spadki kursów, jestem zdania, że warto spróbować-powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom