>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 26.08.2020 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 26. Sierpnia



Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Celtic - Ferencvarosz
Typ: BTTS/ +2.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Dla obydwu drużyn to druga runda eliminacji. Celtic rozbił w domu islandzki Reykjavik 6:0 , natomiast Węgrzy również w domu ograli szwedzkie Djurgarden 2:0. Skala trudności była większa po stronie Węgrów. Ze względu na losowanie gospodarzem Celtic , jednak spotkanie dla wyrównania szans odbywać się będzie bez publiczności. Kursy na zwycięstwo miejscowych bardzo niskie bo ok. @ 1.45- 1.50 co według mnie wcale nie jest takie oczywiste . Szkoci rozegrali 3 ligowe kolejki , Ferencvaros dopiero inaugurował ligę w ub weekend remisując z MTK Budapest 1:1.

Ferencvaros to typowa ekipa budowana na zasadzie pozyskiwania piłkarzy zagranicznych. Dość powiedzieć że w spotkaniu z Djurgarden w pierwszym składzie wybiegło dwóch Węgrów natomiast reszta zawodników reprezentowała aż 7 narodowości ( 2 Brazylijczyków , 2 Bośniaków , Słoweniec, Albańczyk , Ukrainiec , Norweg i gracz z WKS). Na ławce rezerwowych podobny mikst. W rodzimej lidze póki co przynosi to efekty , zobaczymy jak ta mieszanka poradzi sobie w Szkocji. Pisząc o Ferencvarosu nie sposób zwrócić uwagi na czarnoskórego Norwega grającego na skrzydle. Tokmac Nguen to 26 latek o korzeniach afrykańskich który przyszedł do Ferencvarosu z norweskiego Stromsgodset w 2018 r. To błyskotliwy i szybki zawodnik zdobywca dwóch goli we wspomnianym spotkaniu z Djurgarden. Może być też groźny dla Szkotów na co liczę.

Nie sądzę by " Węgrzy" oddali mecz bez walki i liczę że zdobędą chociaż jedną bramkę , a może coś więcej. Celtic mnie nie przekonuje na arenie międzynarodowej od dawna. Słaba liga w której walczy praktycznie tylko z Rangersami odbija się potem czkawką w konfrontacji z drużynami z Europy. Liczę na wyrównany mecz , być może niespodziankę.

135
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +181
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów Kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cluj - Dinamo Zagrzeb
Typ: awans 2
Kurs: 1.7
Bukmacher: Iforbet
Analiza:
Pograłem już tydzień temu czysty win Dinama. Od tego czasu kursy spadają. Ale 1.7 na awans wydaje mi się dość pewnym typem. Oglądałem Cluj w poprzedniej rundzie z Floriana i wyglądało to tragicznie. Kopanina jak naszej Legii. A miałem ich z handi -2 azjan i w 90min zwrot uratowali. Czyżby się dostosowali do przeciwnika?
W składzie Rumunów z przodu goście od 31-37 roku życia.
Dinamo mocno zaczęło ligę od 6:0 z Lokomotivem osłabionym, później wymęczone 1;0 grając w 10. Niewiem czemu nie gra Kądzior ale transfery Dinama wyglądają na dobre. Podkupili właśnie z Lokomotivu najlepszego strzelca. Wiem, że wygrane Cluj wyglądają ładnie ale idę w awans Chorwatów.

70
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +74
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 16:30
Spotkanie: Alkmaar – Pilzno
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 3.50
Bukmacher: STS
Analiza


Gospodarze to chyba najbardziej wściekła ekipa na koronawirusa, ekipa grała wyśmienity sezon który to wszystko przerwał wcześniej bo sezonu w Holandii nie dograliśmy i ekipa skończyła z taką samą ilością punktów to mistrz Ajax – przegrali tylko bilansem bramek, bo Ajax ograli dwa razy a co gorsza i tak skończyli sezon jak druga najskuteczniejsza ekipa i najlepsze defensywa. Przed nimi wyzywanie jakim jest Liga Mistrzów gdzie brakuje im na pewno doświadczenia w tych rozgrywkach ale ekipy z Holandii zawsze się wierne swojej grze jaką prezentują na krajowym podwórku a ta piłka jest oparta raczej na ofensywnym podejściu i tak gospodarze powinni podejść do tego spotkania, dla nich to pierwszy mecz co może martwić w kontekście zgrania i czucia piłki a przy ofensywnym podejściu najwięcej to kosztuje defensywę. Alkmaar jestem przekonany że u siebie nie będzie czekał tylko zaatakuje mimo że rywal doświadczony już w Lidze Mistrzów, który utrzymuje swój poziom a mowa o wicemistrzu Czech Pilzno. Ekipa która mierzyła się w tych rozgrywkach już z najlepszym i jest zaprawiona w tych bojach, nie raz widziałem ekipę w akcji grają dużo piłką, szybko, kombinacyjnie. W poprzednim roku polegali w eliminacji z mistrzem Grecji przegrywając na wyjeździe 4:0 bo trzeba przyznać że poziom na krajowym podwórku jest niższy i im rywal aktywniejszy tym dużo ciężej gra się w defensywie. To co istotne to jest to jeden mecz a obie ekipy na pewno należą do tych co potrafią świetnie kontrować, nie czekają z odrabianiem wyniku, i nie bronią się całą jedenastką.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- WNBA(USA)
Godzina: 1:00
Spotkanie: Chicago Sky-New York Liberty
Typ: Suma punktów z dogrywką- powyżej 180,5
Kurs: 3.90
Bukmacher: eWinner
Analiza:


Zdecydowałem się zagrać mecz Chicago Sky-Newy York Liberty. Koszykarki z Chicago w tym sezonie bilans 10-4 i ostatnio 4 wygrane z rzędu. Ich rywalki tylko 1 wygrana w 13 spotkaniach i ostatnie miejsce w lidze. Zdecydowałem zagrać się w tym spotkaniu na over z kilku powodów. Chicago Sky ma obecnie najwięcej rzuconych punktów w lidze-1219. Od 2 lat bezpośrednie pojedynki są bardzo overove. 6 z ostatnich 7 to co najmniej 182 punkty. 4 razy zdarzyło się,że jedna drużyna przekroczyła barierę 100 oczek. Poprzednie 4 mecze to wygrane Chicago i średnia aż 98 punktów na grę! W tym sezonie zagrały już jeden mecz między sobą i było to 21 sierpnia czyli kilka dni temu. Wtedy padł wynik 101-85. Dlatego liczę,że dzisiejszej nocy będzie podobnie i będziemy świadkami dużej liczby punktów.

290
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +391
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaMLS
Godzinna: 1:00
Spotkanie:
DC United - New England Revolution
Typ: remis
Kurs: 3.35
Bukmacher: Totlotek
Analiza


Spotkanie dwóch drużyn nie w najlepszej formie. Co do ostanich spotkań tych drużyn to padały przeważnie remisy. I moim zdaniem nie będzie tutaj faworyta, dlatego stawiam na remis. Dodatkowo jak spojrzymy na spotaknia w lidze tych drużyn to przeważnie wypadały remisy. A dokładnie na 10 spotkań wypadło po 5 remisów na spotkanie, czyli mówiąc krótkko mamy po 50/50 szanse na wypadnięcie remisu, aczkolwiek to jest sport i wypaść może w 3 kierunkach, nawet jak wypadną dwa 0:0 to wygrywamy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- NBA
Godzina: 0:30
Spotkanie: Denver Nuggets- Utah Jazz
Typ:
Mitchell powyżęj 4,5 asysty
Kurs: 1,72
Bukmacher: betclic
Analiza:

Donovan MItchell gra swoją życiówkę w Orlando i bije rekordy statystyk. W ostatnim pojedynku dającym zwycięstwo w rywalizacji play-off 3:1 z Denver Nuggets rzucił 51 punktów, zebrał 3 piłki i zrobił 7 asyst. W ogóle Utah bardzo dużo rzuca w tej rywalizacji- 129, 124, 124, 125. Oprócz Mitchella świetnie prezentuje się Conley, Gobert czy też Ingles. Mitchel w obecności Conleya na parkiecie gra jako rzucający ale zdarza mu się podczas penetracji pod kosz obsłużyć podaniem lepiej ustawionego kolegę. Często zgarnia też piłkę od razu pod swoim koszem i sam reżyseruje akcje. Ciężko było mi się zdecydować jaki typ tego zawodnika zagrać, ponieważ zdobycz punktowa też wygląda kusząco. Liczę jednak na altruizm Donovana i te co najmniej 5 podanych piłek.

72
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +81
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - USA, MLB
Godzina: 00:37
Spotkanie: Toronto Blue Jays - Boston Red Sox
Typ: V. Guerrero Jr. Over 0.5 Home Runs
Kurs: 4.80
Bukmacher: Etoto
Analiza:

Typ dość ryzykowny, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
Vladimir Guerrero Jr., ubiegłoroczny finalista home run derby (przegrał z Petem Alonso w ścisłym finale). Jego 4 home runs w 27 spotkaniach w tym sezonie nie zachwycają, ale dziś widzę okazję do podreperowania tej statystyki, a oto dlaczego.

Red Sox od początku rozgrywek prezentują się słabiutko. Nie jest to ta sama drużyna, która rok w rok walczyła o World Series. 9 zwycięstw w 29 spotkaniach plasuje ich na samym dnie konferencji AL (obok LA Angels). Warto również dodać, że tracą średnio ponad 6 obiegów na mecz!
Dodatkowo sprzyjającym czynnikiem dla zdobywania punktów dziś będzie start Kyle'a Harta. Poniżej jego statystyki:
Hart.png
Widać, że w obu startach prezentował się fatalnie. Rozegrał niecałe 6 inningów, w których pozwolił rywalom na zdobycie aż 7 obiegów!

Toronto z drugiej strony wygrali 7 z ostatnich 10 spotkań. Widać, że powoli ich młodziutki skład się rozkręca.
Bukmacherzy wystawiają tutaj wysoką linię 11,5 runs. Liczę że Toronto zdobędą większość punktów, a Vladdy wybije przynajmniej jedną piłkę ze stadionu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Dyscyplina: Koszykówka- NBA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Milwaukee Bucks vs Orlando Magic
Typ:
Bucks do przerwy(-8,5)
Kurs: 1,92
Bukmacher: betclic
Analiza:



Krotko, bo to statystyka.
W kolejne rundzie juz czekaja Zary i Bucks po przelamaniu wydawaloby sie ostatníego zrywu Orlando, powinni szybko zastopowac rywalizacje i dograc lawka by Greak Freak i wesola kompania na luzie przygotowywali sie mentálnie do kolejnego starcia.

W tej sérii swietna i niezla polowke Magic juz zagrali (+10pkt, - 6pkt), dwie pozostaje to demolka že strony Bucks, a co ciekawe tě dwie lepsze byly w pierwszym meczu na zaskoczeniu(tak nazwijmy) i ostatním kiedy Orlando goscili u siebie-tak jakby dzisiaj tego nie robili.)

Reasumujac byly to dwie okazje na cos w meczach, raz wyszlo raz mniej, a dzisiaj Či teoretyczni gospodarze powinni w Bance spokojnie ograc rywala kilkunastoma punktami do przerwy i spokojnie dowiezc série na 3:1

przełożone
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dynamo Brześć-FK Sarajewo
Typ: BTTS/ +2.5
Kurs: 2.42
Bukmacher: Fortuna
Analiza,
Obie drużyny strzelą i padnie ponad 2,5 bramki/Tak
Drużyna gospodarzy słabo spisuje się w lidze i po 20 spotkaniach zajmuje 10 miejsce 9-2-9 br 33-25.Mają jednak rozegraną mniejszą ilość spotkań o 2,ze względu na L.M.a 33 gole to całkiem nieźle.
Trener zapowiadał już wcześniej,że skoncentrowani są na rozgrywkach w L.M.
Ostatni mecz z Astaną 6-3,jak w hokeja.Astana grała w poprzednich rozgrywkach ligowych L.M,to nie jakieś ogórki.
Goście to 5cio krotny mistrz BiH,oraz dawniej 2krotny mistrz Jugosławii.Klub z tradycjami.
W lidze po 4 meczach 5 pozycja 2-2-0.Pięć ostatnich spotkań bez porażki.Wygrana w Walii na wyjeździe z Connah 2-0
Nie dowierzam do końca piłce białoruskiej.Na plus to ostatnie spotkanie z Astaną,dużo goli,ale obrona dziurawa.Są również w cyklu meczowym.Jako jedyny kraj w Europie nie przerwał rozgrywek ligowych.
Sarajewo będzie grało z kontry i wcale nie musi tego meczu przegrać.
Liczę na otwarty mecz gole z obu stron i wysoki wynik.

142
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +87
paskovesl 462

paskovesl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Sudava- Mac.Tel-Aviv
Typ: Sudava powyżej 1.5 gola
Kurs: 4.00
Bukmacher: fortuna
Analiza
Dziś ciekawie zapowiadający się pojedynek Litewsko - Izraelski.
Według mnie kurs na Sudave zawyżony ,patrząc na h2h gospo dwukrotnie już sobie poradzili z ekipą z Tel Awiwu (2-1).

Obie ekipy ograne ,już po kilku ligowych i pucharowych meczach w 1/8 obie ekipy przeszły swoich rywali Sudava dopiero w karnych pokonała florę talin ,ale patrząc na statystyki była drużyna lepsza tak samo Maccabi wygrało swój mecz z Ryga gdzie wyraźnie widać ich przewagę. Dlatego myślę ,że dziś będzie ciekawy ofensywny mecz. Skłaniam się ku wygranej Litwinów ,ale zagram bezpieczniej na gole które napewno dziś w tym spotkaniu zobaczymy a obie ekipy są zdolne do tego żeby strzelić przynajmniej po 2.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Żużel - Polska, Finał Złotego Kasku w Gdańsku
Godzina: 17:00
Spotkanie: H2H N. Krakowiak - S. Szlauderbach
Typ: S. Szlauderbach
Kurs: 3.15
Bukmacher: STS
Analiza: Trudne do typowania zawody. Kursy dość mądrze rozłożone i brak zdarzeń pomimo szerokiej oferty, które można polecić. Pojedynek H2H Krakowiaka ze Szlauderbachem jest wyjątkiem i wydaje mi się, że kurs na zawodnika Unii Leszno jest przesadzony. Gram w stronę Szymona, choć patrząc jedynie na statystyki i średnie biegowe mogłoby się wydawać, że to Norbert będzie tu zdecydowanym faworytem. Faktycznie, może i lekkim będzie, ale ja wystawiłbym tu kursy w okolicach 1.60 do 2.00. Tak się jednak nie stało, więc spróbuję wykorzystać zaniżone szanse na Szymka. Przede wszystkim patrząc na statystyki miejmy na uwadze z kim obaj panowie jeżdżą w drużynie. Krakowiak przewodzi swojej parze w Zielonej Górze. Czy to Tonder, czy Pawliczak, obaj zazwyczaj oglądają plecy swojego kolegi i z góry raczej są skazani na pomaganie mu niż na walkę z nim. Inna sytuacja jest w przypadku Unii Leszno. Tu przewodzi Kubera, który rywalizuje już na równi z mocnymi seniorami. Szymek jednak trzyma poziom, choć w tabelkach statystycznych tak to nie wygląda. Młody Byk jest szybki, a jego motory wyglądają naprawdę dobrze. Widać u niego braki techniczne i małe doświadczenie, bo tak naprawdę to dla niego pierwszy poważny sezon w PGE Ekstralidze. Na poziomie juniorskim myślę, że z powodzeniem będzie rywalizował z resztą stawki, może wyłączając Kuberę, choć kto wie, czy indywidualnie nie napsuje krwi również i koledze z drużyny. Krakowiak spokojnie w jego zasięgu, pomijając statystki myślę, że szanse na powodzenie tego typu są większe niż wskazuje na to kurs.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - RPA
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Steenberg United - Jomo Cosmos
Typ:: X2
Kurs:1.75
Bukmacher: STS
Analiza:

Tylko 2 kolejki do końca a więc gospodarze z 8 punktami przewagi nad strefą spadkową są już pewni utrzymania. Dodatkowo spośród ostatnich 10 meczów ... nie wygrali ani razu.
Goście za to są w strefie spadkowej ale mają tyle samo punktów co TS Sporting na bezpiecznym miejscu i jeden punkt mniej niż Mbombela. Wygrali 4 z ostatnich 10 meczów w tym 2 razy w ostatnim tygodniu. To oni mają o co grać i widzę duże szanse że ugrają tu co najmniej punkt.

75
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +50
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - LM
Godzina: 18:00
Spotkanie: FK Qarabag vs Sheriff Tiraspol
Typ: Awans Sheriffu
Kurs: 4.05

Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Obie ekipy dominują w swoich ligach i tak naprawdę każda z nich ma szanse na awans. Qarabag jest na pewno bardziej doświadczony, ale nie jest powiedziane, że potencjałem kadrowym znacząco przewyższa Sheriff. Myślę, że ten mecz może być długimi momentami wyrównany i sprawa awansu jest otwarta dla każdego zespołu. Goście są nieobliczalni i z samą ligą mołdawską mają niewiele wspólnego, patrząc na nazwiska w ich kadrze, to w zasadzie tylko 1 zawodnik jest z Mołdawii - bramkarz, pozostali to mieszanka międzynarodowa.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów Kwalifikacje
Godzina: 16:30
Spotkanie: Alkmaar - Pilzno
Typ: awans 2
Kurs: 2.6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam,
Ten typ chodzi mi po głowie od kiedy pojawiły się kursy a na początku były wyższe i mam już to pograne .Ale przejdźmy do sedna a mianowicie Bukmacherzy w roli faworyta stawiają zespół holenderski i ja już nie jestem tego pewiem czy to dobry kierunek ponieważ obie drużyny są ograne w europejskich pucharach to fakt, ale ja w tej parze stawiam na doświadczenie naszych sasiadów.Stawka ogromna i tylko jeden mecz.Dadzą się wyszaleć gospodarzom a później kontra bądź dwie i będzie po meczu taki widzę scenariusz w tym spotkaniu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +4
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA
Godzina 20.30
Spotkanie: O.Jabour - V.Azarenka
Typ Azarenka
Kurs 2.25
Forbet
Analiza : Hm typ lekko życzeniowy bo od lat juz wyczekuję jakiegoś comeback'u Azarenki a on jakoś nie nadchodzi ale mylę ze ten comeback w koncu musi nadejść.Wiec może właśnie teraz ? Takie mam przeczucie chociarz i sporo wątpliwości. Wielcy i Wielkie w sportier mają comebacki przykladow jest wiele w tenisie rowniez wiec nie będę ich przytaczał.
TUNEZYJKA ONS Jabour ostatnie dwa sezony zaskakuje szczytowa forma i wiele razy sprawdzała się w roli doga.
VICCA AZARENKA po przejsciach ostatnie sezony nie moze odnaleźć formy ale widziałem fragments ostatnich dwoch meczy i jakby widać światelko w tunelu .Czy to światełko zgaśnie czy się rozświetli pełnią blasku ? .....na dwoje baba wrozyła ale kurs lepszy po stronie Białorusinki I tutaj trochę postawie.Tunezyjka lubi mocno zaczynać I myślę ze lepszy kurs moze sie pojawić na live.
SPOKOJNE STAWKI.

125
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +50
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:15
Spotkanie: YB Bern - Klaksvik
Typ: YB Bern -2
Kurs:
1,53
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przed nami ćwierćfinały w kwalifikacjach do ligi mistrzów. YB Bern rozpoczyna dopiero batalie o ligę mistrzów natomiast Klaksvik prawdopodobnie nie grał by już gdyby nie dostali walkowera 3:0 ze Slovan Bratysława z powodu koronawirusa w zespole.
YB Bern to mistrz Szwajcarii, który bardzo dobrze radzi sobie w swojej lidze a grając u siebie bardzo rzadko przegrywają. Strzelają bardzo dużo bramek, grają ofensywnie.
Klaksvik co prawda rozbija swoich rywali w lidze ale nie można porównywać obu lig do siebie bo Wyspy Owcze są po prostu bardzo słabe.
Myślę, że gospodarze wygrają minimum 3 bramkami, co prawda kurs nie jest za bardzo wysoki i taki handicap powinni pokryć dość spokojnie ale z racji kończącego się miesiąca nie szarżuję z wysokimi kursami - można zaryzykować wyższe handi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Legia Omonia
Godzina 20.00
Typ remis, Legia wygra zwrot
Kurs 1.55
Bukmacher forbet
Faworytem jest Legia ale spodziewam się kolejnego ciężkiego meczu i liczę na rozstrzygnięcie dopiero w dogrywce czy rzutach karnych. Legia w pierwszej rundzie pokonała 1:0 Linfield. Omonia po dogrywce wygrala z mistrzem Armenii. W teorii Legia powinna spokojnie wygrać ale wiemy jak w praktyce wyglądają mecze polskich drużyn w europejskich pucharach.

55
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +20
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Tenis stołowy
Godzina: 15:55
Spotkanie: Sergii Lugovskyi-Roman Rybachuk
Typ: 1 set powyżej 18,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Witam szybki strzal czyli po prostu szybki typ.Dzisiaj o 15:55 w turnieju TT cup dojdzie do starcia Lugovskiego z Rybachukiem.Licze tutaj na przynajmniej po 8 punktów w 1 secie obu zawodnikow i typ nedzie na zielono.Tutaj bardzo duze zmiany w kursach byly i smierdzi mi tutaj po prostu tym overem z daleka.Do meczu zostało bardzo mało czasu.W ostatnim meczu miedzy nimi w 1 secie padlo 26 punktów a mecz sam w sobie byl bardzo wyrownany.Zakonczyl sie wynikiem 3:2 i w az 2 setach musialy decydowac dodatkowe punkty.Nie sadze aby ktorys z zawodnikow odjechal na 4 lub wiecej punktow w tym 1 secie.Powodzenia!

85
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Cincinnati
Godzina: 20:30
Spotkanie: Azarenka - Jabeur
Typ: Azarenka i powyżej 18.5 gema
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Ostatnie 2 mecze mega w jej wykonaniu, grała swoje konsekwetnie od początku do końca i takiego występu życzę sobie w jej wykonaniu również dziś. Jabeur zachwyca w ostatnim czasie, gra najlepszy Tenis w swojej karierze i to nie ulega wątpliwości. Spodziewam się spotkania bardzo zaciętego, obie dobrze serwują i są bardzo zawzięte co skłoniło mnie do podbicia kursu gemami. Gram na Białorusinkę bo lubię oglądać mecze w jej wykonaniu, mimo że wciąż szuka formy z przed kilku lat to technika oraz zaangażowanie mogą się podobać. Azarenka ogrywala na turnieju w Cincinnati kolejno Vekic, Garcia i Cornet, wszystkie bez starty seta. Ogólnie podoba mi się również zakład na dokładny wynik 2:1 dla Bialorusinki ale wybrałem bezpieczniejsza opcje i podbijam Typ gememi ale nie aż tak żeby mecz musiał trwać 3 sety.

200
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +172
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom