>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 26.07.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 26. Lipca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LM
Godz: 20:45
Spotkanie Szachtar-Young Boys
Typ: Szachtar wygra dokładnie 2 golami
Kurs 4.60
Buk Unibet
Analiza: Już we wtorek rozpocznie się 3 runda kwalifikacji do piłkarskiej Ligi Mistrzów, w tej rundzie zmagania rozpoczyna ekipa Szachtara Donieck, który praktycznie co roku grywa na poziomie grupowym europejskich pucharów nierzadko dochodząc w nich do fazy pucharowej. Zawodnicy z Ukrainy w tym meczu na swoim stadionie podejmowali będą Szwajcarskie Young Boys, dla mnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa oraz przybliżenia się do awansu do kolejnej fazy rozgrywek będzie ekipa Szachtaru, który na swoim stadionie rzadko traci punkty, goście sa zespołem nierówno grającym potrafią wygrać np 2 kolejne mecze a potem następne dwa wysoko przegrać według mnie gospodarze powinni sobie tutaj poradzić i przybliżyć się do awansu do następnej rundy tych rozgrywek , liczę iż ekipa ze Szwajcarii nie będzie w tym meczu w stanie ani razu pokonać bramkarza swoich rywali, dlatego też mój typ na to spotkanie to wynik 1:0 do połowy , oraz 2:0 po 90 minutach tego spotkania.
✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
challenger 22,4K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball - MLB, Regular Season
Godzina: 02:15
Spotkanie:
Kansas City Royals - Los Angeles Angels
Typ: Los Angeles Angels ML
Kurs: 2.06
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pitching MatchUp:
Angels LH Hector Santiago (8-4, 4.32 ERA) vs. Royals RH Ian Kennedy (6-8, 4.28 ERA)

Wczoraj nie pykło...dziś próbuję ponownie. Na tapecie open game w 3 meczowej serii rozgrywanej na Kauffman Stadium pomiędzy miejscowymi Kansas City Royals a Los Angeles Angels. Gospodarze z bardzo dobrym bilansem domowym (31-17) będą próbować zrewanżować się Angels (21-19 na wyjazdach) za sweep jaki ci zafundowali im w kwietniu, gdy 3 meczowa seria rozgrywana była na ich stadionie. Zaczynamy od rzeczy najważniejszej a więc od starterów wystawionych na ten mecz. Rzut oka na obu miotaczy:
  • Ian Kennedy (KC Royals): ostatnie 7 startów w jego wykonaniu to bilans W/L 2-3 z 4.70 ERA. W ciągu 38.1 IP oddał rywalom 20 ER w tym aż 12 HR przy okazji pozwalając rywalom na 32 hit&#39;s. Kennedy w domu wygląda następująco: 42.2 IP z 3.38 ERA, 1.10 WHIP i .290 OBP z bilansem W/L 3-2 [team jest 5-2 gdy on był starterem w domu] oddając przy tym rywalom 17 R (16 ER), 13 walków i 8 HR.
  • Hector Santiago (LA Angels): ostatnie 7 startów w jego wykonaniu to bilans W/L 5-0 z 2.28 ERA. W ciągu 43.1 IP oddał rywalom 12 R (11 ER) w tym 4 HR przy okazji pozwalając rywalom odbić 29 narzuconych przez siebie piłek. Santiago na wyjazdach: 59.1 IP z 3.03 ERA, 1.21 WHIP i .310 OBP z bilansem W/L 4-2 [team jest 7-3 gdy on był starterem w delegacji] oddając przy tym rywalom 22 R (20 ER), 26 walków i 6 HR.

Dlaczego gram na Angels??? Najważniejszy powód to chyba aktualna dyspozycja starterów, po drugie Kennedy w 4 dotychczasowych występach (3 startach) vs Angels zanotował bilans 0-3 z 6.35 ERA natomiast Santiago w 12 występach (6 startów) vs Royals ma bilans 1-1 z 1.70 ERA jednak oddając zaledwie 3 runy i pozwalając na 10 hit&#39;s w 21.1 IP grając na Kauffman Stadium! Po trzecie Angels dostali w weekend sweep grając w Houston po tym jak mieli passę 6 zwycięstw z rzędu więc ambicje na pewno podrażnione a jeśli mają wygrać coś kosztem Royals podczas tej serii to chyba tylko dziś...Liczę na kolejny solidny występ Santiago bo jest ostatnio w dobrej dyspozycji...Let&#39;s Go Angels!!!
106
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
makaveli23 581,5K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 01:20
Spotkanie: Milwaukee Brewers - Arizona Diamondbacks
Typ: Arizona Diamondbacks -1.5 run line pierwsze 4,5 innings
Kurs: 2.95
Bukmacher: bet365
Analiza:
W Arizonie pitcherem bedzie rookie Braden Shipley(RHP) dla ktorego bedzie to debiut, wczesniej gral w Triple-A Reno i mial tam 3.70 ERA w 119 1/3 inningsach. Dla Brewers bedzie narzucał Chase Anderson, który jest chyba najgorszym pitcherem Brew Crew, bo ma bilans ogolny 4-10 z ERA 5.50. W ostatnich szesciu spotkaniach ma bilans 0-4 i nie wyglada to zbyt optymistycznie z 9.13 ERA w tym okresie. No i jeszcze dogral w tym czasie tylko w jednym spotkaniu 5 inningów. Czyli wychodzi ze batterzy Arizony beda mogli sobie puchulac przy dobrych wiatrach dlatego daje handicap na poczatek spotkania bo slyszalem ze Arizona ma słaby bullpen i nigdy nie wiadomo czy nie spartracza duzego prowadzenia w koncowce ale mysle ze do polowy meczu beda prowadzic przynajmniej dwoma a co bedzie później mnie nie interesuje. Licze ze wszechstronny pitcher Arizony da rade przynajmniej przez te 4.5 inna na swiezosci, mimo ostatnio dobrej dyspozycji Millwauke i wygrywaniu jak pamiatam z Cubs na poczatku meczu do 5 inna przeciw Lesterowi, licze ze nie uda im sie powtorzyc tego wyczynu dzien po dniu a Arizona zrobi swoje.
⛔100
 
R 9

ricotypuje

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis , WTA Montreal
Godzina : 18:00
Spotkanie : M. Doi - Kasatkina D.
Typ : M. Doi wygra @ 2,37
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Spotkanie rozgrywane będzie na twardej nawierzchni gdzie Misiaki Doi przetarła się już w Stanford odpadając z turnieju w ćwierćfinale z 12 w rankingu Dominiką Cibulkovą. Mecz stał na bardzo niskim poziomie , wiele przełamań z obu stron i zabrakło czasem szczęścia a czasem doświadczenia żeby Japonka awansowała do półfinału.
Tymczasem jej przeciwniczka ostatni mecz w ogóle , nie licząc nawierzchni twardej rozegrała 1 lipca odpadając z Wimbledonu z Venus Williams. Na twardej nawierzchni po raz ostatni grała w ... marcu.
Obie zawodniczki znajdują się blisko siebie w rankingu jednak w tym spotkaniu stawiam na Japonkę. Widziałem jej mecz z Cibulkovą i wiem na co ją stać to znaczy : dobry serwis , niezły return nie lądujący na siatce , podczas wymian dobra praca , praktycznie idzie do każdej piłki.
W tym spotkaniu moim faworytem jest odwrotnie do bukmachera Misaki Doi. Kurs 2,37 niewątpliwie jest wartościowy.
100
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA Montreal
Godzina:eek:ne:00
Spotkanie:Magda Linette-Kvitova Petra
Typ:1 HG 5,5-0
Kurs:1,847
Bukmacher:pinnacle
Analiza ???? ziś o 1:00 czasu polskiego w Montrealu odbędzie się spotkanie 1/32 finału pomiędzy Magdą Linette a Czeszką Petrą Kvitovą.Bukmacherzy faworyzują Petre i na jej zwyciestwo otrzymamy kurs 1,22 a na zwyciestwo Polki 4,00.Powiem tak Magda w tym miesiącu zagrała 3 razy na nawierzchni twardej gdzie wygrała 2 razy i raz przegrała ze starszą z sióstr Williams czyli Venus ale co ważne potrafiła urwać seta Amerykance.Wygrała także z Niemką Lisicki 2:0 w kwalifikacjach do dzisiejszego turnieju.Co do Kvitovej to ostatnie mecze rozgrywała na Wimbledonie czyli ponad 2 tygodnie temu i od tamtego turnieju nigdzie więcej nie startowała.Magda według mnie na chwilę obecną jest w bardzo dobrej dyspozycji i powinna sie postawić wyżej notowanej rywalce ktora obecnie jest klasyfikowana na 13 pozycji w rankingu WTA.Nie wiadomo jak Petra zagra swój pierwszy mecz po przerwie i jak spisze się na twardej nawierzchni.Kursy naprawde zachęcające i polecam je grać bo to dla mnie dobry value.Mój typ ktory stawiam to że Polka nie przegra więcej niż 5 gemami.Licze po cichu na zwycięstwo naszej rodaczki.Aktualna seria to 4✅ i 2⛔.Powodzenia i zapraszam na moją stronę z kuponami.Pozdrawiam :cool:
100
 
D 0

dutra

Gość
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina:
01.07
Spotkanie:
Toronto Blue Jays - San Diego Padres
Typ:
Toronto Blue Jays więcej hits
Kurs:
1.68
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Toronto Blue Jays

Sanchez (10-1, 2.87 ERA)

San Diego Padres
Rea (5-4, 5.01 ERA)

Co ciekawe na początek to rekord HR Padres - 22 kolejne mecze, najdłuższa seria w National League od 2006 także dzisiaj ją przerywamy.
Toronto wystawia Sancheza, koleś przez ostatnie 6-0 u siebie oddał tylko 19 runów. Wczoraj za to z Happem pojechali Mariners dając im tylko jedno wybicie więc jest gaz.
San Diego
z ostatnich 7 meczy tylko 2 wygrane, Jays 4 z 6. Sanchez także przez ostatnie 6 występów oddawał 2 albo mniej runy.

Toronto jak już wygrywa to w znacznej większości najmniej 2 punktami więc handicap. Propozycje do wyboru do koloru, najbardziej cenie liczbę uderzeń następnie under Padres i handicap Jays.

Przewaga miotacza solidna więc nie widzę opcji tutaj przegrać w meczu otwarcia mimo że baseball to baseball



Wybrane Trendy:

Sanchez is 6-0 over his last ten starts.
Blue Jays are 5-1 in Sanchezs last 6 home starts.
Toronto is also 11-4 in Sanchez’s last 15 starts.
68
 
janowiczjerzy 343

janowiczjerzy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Toronto
Godz: 3:00
Spotkanie: Dancevic - Querrey
Typ: wygrana Dancevic
Kurs: 5.70
Pinnacle
Analiza:
Nie wiem co tak niesie w roli faworyta Querrey&#39;a. To ze pokonal Djokovica czy mocno uderza w trybuny albo za kort pileczke tenisowa. Spotkanie to czyste 50/50 moim zdaniem ze wskazaniem na Dancevica. Beda tiebreaki, oj beda ... ???? Frank niczym nie ustpuje Querrey&#39;owi. Moze btakiem szczescia w karierze. Dancevic zagral super ostatnio w Newport. Wielka sila i pewnosc siebie. Jest forma jest ciag na gre. Dobry serwis i zamyka pilki 1-2 tempa. Wymiana z lini koncowej jest i dobra reka jak i fart (moze nie w karierze ale w pojedynczych pilkach pomoze). W obronie niczym nie odbiega Amerykaninowi. Strzal jest jak i celnosc. Wiem ze Sam Querrey jest bardzo &quot;sztywny&quot; na hardzie i bedzie to drudny mecz. Wiem ze sam gral duzo trudniejsze mecze a w spotkaniach z nim zwlaszcza na &quot;betonie&quot; na jego kontynencie bedzie ciezko. Ale dzis decyduja o zwyciestwie pojedyncze pilki. Chwila zawieszenia jednego jak i drugiedo. Kanadyjczykowi moze braknac doswiadczenia i spokoju w wiekszych turniejach (on &quot;kocha&quot; challengery) ale gramy na jego ziemi w Kanadzie. Medzie mocno zdeterminowany i jest w 100% gotowy aby w duzym turnieju pobyc dluzej. W tiebreak&#39;ach szanse sa 50/50 a ja uwazam ze w nich beda sie konczyc sety, a jak wczesniej to w strone Dancevica.
100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia, Brasileiro Serie A
Spotkanie: Flamengo RJ - America Mineiro MG
Typ: Remis
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Godzina: 01:00

Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie kończące 15stą kolejkę brazylijskiej Serie A.
Pewnie niektórzy sobie mówią &quot;koleś chyba jest chory i głupi&quot; nie, jak dla mnie bukmacherzy są trochę chorzy wystawiając kursy poniżej 1,40 na zwycięstwo gospodarzy. To, że są faworytem wcale nie musi oznaczać, że to właśnie oni wygrają ten mecz mimo, iż są u siebie nie widzę tutaj by ktoś zgarnął 3pkt.. Chociaż tak się zastanawiałem nad wygraną gości to jednak postanowiłem zagrać na remis a co mnie do tego skłoniło powiem niżej..
Flamengo obecnie jest na siódmym miejscu z bilansem 7 wygranych, 3 remisy i 5 przegranych. Ostatnie 5 spotkań to remis oraz 2 zwycięstwa i 2 przegrane. Ostatni remis (3:3) zanotowali na wyjeździe ze słabym Botafogo.
Co do gości sytuacja fatalna a nawet gorzej.. Na 15 spotkań zaledwie 2 wygrane i 2 remisy a aż 11 przegranych.. ostatnie 5 spotkań to same przegrane..
I niby co przemawia za remisem? Sam właściwie nie wiem chyba jedynie co to przeczucie.. Zła passa kiedyś musi się skończyć a w nie jednym przypadku było tak, że drużyna na którą kurs wynosił 1,2 remisowała lub nawet przegrywała spotkanie.. Licze właśnie, że w tym przypadku będzie remis.. Za drobniaki można singla puścić a kto lubi ryzyko niech zagra wygraną gości..
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
http://www.flashscore.com/match/nqJkzr2p/#match-summary
100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna kwalifikacje ligi mistrzów
Data, godzina: 26.07.2016 20-00
Spotkanie: Bate - Dundalk
typ: Bate -1,5
kurs: 2.38
buk: bet365
Analiza:
lll runda eliminacyjna do Ligi Mistrzów. Tu już nie ma przelewek bo trzeba wygrac by nie odpaść z rozgrywek pucharowych. Zwycięstwo bowiem daje grę w conajmniej fazie grupowej Ligi Europy, co juz wiąże się z wieloma korzyściami sportowymi jak i finansowymi. I Bate akurat bardzo dobrze to wykorzystuje, bo od lat regularnie występuje w Lidze Mistrzów, albo w Lidze Europy. I choć to zespoł bez wielkich gwiazd to swietnie wykorzystuje pieniądze zarobione w rozgrywkach europejskich bo ma na tyle silny skład by zdominować rozgrywki krajowe a i w Europie radzą sobie przyzwoicie. Zdarzaja się co prawda porażki ale nie zmienia to faktu ze Bate to bardzo ograny i doświadczony zespół, ktory pewnie znow zamelduje sie w fazie grupowej LM. Rywal w lll rundzie to półamatorzy z Irlandii, ktory nie jest faworytem tego dwumeczu. W zeszłym roku obie ekipy spotkały się juz w ll rundzie i oczywiscie awans wywalczyli Białorusini, choc akurat nie przyszło im to łatwo, bo u siebie wygrali zaledwie 2-1 a na zielonej wyspie nie padła żadna bramka. We wtorkowym meczu bardziej przychylam sie w strone Bate, ktore moim zdaniem musi zameldowac sie w kolejnej rundzie, bo awans Irlandczyków byłby spora sensacją. Oba zespoły są w trakcie sezonu i liderują w swoich ligach. Czysto piłkarsko gospodarze są zespołem dużo mocniejszym co powinno się przełożyc na wynik pierwszego meczu w tej parze. Stawiam na Bate
100
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka Nożna, Międzyklubowe towarzyskie
Data, godzina: 26.07.2016, 19.45
Spotkanie: Aarhaus - Galatasaray
Typ: Galatasaray
Kurs: 1.83
Bukmacher:Bet365

Analiza:
Praktycznie nigdy nie stawiam meczy towarzyskich, gdyż często są wielkie niespodzianki w wynikach, jednak tym razem wydaje mi się że o niespodziankę będzie bardzo trudno, ponieważ zespół Aarhaus w tym meczu będzie bez kilku ważnych graczy. Najważniesze co przemawia za zwycięstwem Galaty jest to, że Aarhaus ma wystąpić w 2 różnych składach, każdy skład zagra 1 połowe, to już świadczy o podejściu do tego meczu, nie wierzę że składy będą wyrównane gdyż taki zespół jak Aarhaus z całą pewnością nie dysponuje aż tyloma graczami żeby sobie pozwalać na wystawienie 2 różnych składów w obu połowach, zwłaszcza że grają nie z byle jakim przeciwnikiem, zagra dużo niedoświadczonej młodzieży która w starciu z graczami Galaty będzie bez szans, mało tego zagrają bez swojego najlepszego napastnika Martena Rassmussena który leczy kontuzje, ich kapitan również ma niewystąpić w tym spotkaniu. Co do Galaty to wraca ze Szwajcarii gdzie zmierzyła się z Zurychem oraz YB , gdzie pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3-0, a drugi 1-1. Może to dziwne ale gracze gości będą mogli poczuć się jak u siebie, ponieważ wielu kibiców tureckich ma być na Ceres Park, już podczas meczy w Szwajcarii kibiców tureckich było zdecydowanie więcej, wiadomo że w tych czasach są oni wszędzie. Wiadomo że w tym spotkaniu nie wystąpi gwiazda drużyny Tureckiej L.Podolski który został w Turcji. Jest to dla nich ważne spotkanie ponieważ już w sobotę zmierzą się z Manchesterem United i każdy walczy o miejsce w składzie, także o zaangażowanie możemy być spokojni. Jedynym minusem jest to że gracze Aarhaus już jest w jakimiś rytmie meczowym ponieważ zagrali 2 mecze ligowe które wygrali, jednak w mojej opinii nie powinno to mieć znaczenia. W drużynie galaty oprócz Podolskiego nie wystąpi Koray Gunter. Kadra gości na ten mecz:
Fernando Muslera, Serdar Aziz, Hamit AltÄąntop, Ryan Donk Yasin Öztekin, Selcuk Inan, Wesley Sneijder, Martin Linneusz, Blerim Dzemaili, Emrah Bassan Sinan Gumus, cenk gönen, Bruma, Aurélien Chedjou, Hakan Balta Lionel Carole, Salih Dursun, Berk Ä°smail Ünsal Semih Kaya, Sabri Sarioglu, Eray iScan, Gökay Güney, Birhan Vatansever. Dla mnie zdecydowany faworytem tego meczu jest drużyna Turecka i będe zaskoczony innym wynikiem niż ich zwycięstwo.Radzę jak najszybciej pobierać kurs, jestem przekonany że do rozpoczęcia meczu spadnie do granicy 1.70 jeśli nie niżej. Powodzenia!
83
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 168

kbak93

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis stołowy
Godzina:13
Spotkanie:Bohumil Vozicky- Josip Huzjak
Typ:2
Kurs:4,50
Bukmacher: Bet365
Historia meczów które ciężko znaleźć wskazuje że Huzjak ogra Vozickyego, aktualna forma Huzjaka pokazuje, że jest w bardzo dobrej formie fizycznej. Koledzy z bundesligi zawsze się śmieją z Vozickyego gdy ma grać na czopa, wiem, że nie rozumiecie dialogu ale boje się zawsze pisać gdzieś typy bo dostaje 30 wiadomości czy to na pewno wejdzie i się troche ciesze, że się nie znacie bo w ping ponga można wtopić ogromne pieniądze w 10 sekund, ja mam na tyle szczęście, że po 2 latach grania wiem co się z czym je co widać. Poprzedni bet wszedł o kursie 2,25 dzisiaj jest szansa na nowe rozdanie i nie mogę się doczekać, aż znów zablokują mi 365. Gram ten mecz za grube pieniądze i jeśli Ty też grasz to polecam grać 4-5 mniejszych betów. Czy mam coś na Vozickyego gdy kurs na niego wynosi 1,16? Nierówna forma, jest po kontuzji i przygotowuje się do nowego sezonu w lidze co na pewno się odbija na nim ponieważ w okresie letnim zawodnicy bardziej trenują po 10 godzin i są nieregularni i tak jutro widze ten mecz. Braki umiejętności grania na defensywe oraz długie treningi i cykl przygotowawczy sprawia, że jutro będzie łatwy mecz dla Huzjaka i obstawiam 3:1 dla niego
100
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Międzyklubowe towarzyskie
Data, godzina: 26.07.2016, 18.30
Spotkanie: Fortuna Koln - 1. FC Koln
Typ: 2
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dobra, wiem, że pierwsza zasada bukmacherki brzmi, że nie stawiamy meczów towarzyskich ???? Niemniej w typach dnia sobie na to pozwolę. Co można powiedzieć o zespołach? 3-ligowiec podejmie w meczu zespół grający regularnie na najwyższym szczeblu rozgrywek niemieckich. W poprzednich dwóch latach odbyły się dwa podobne sparingi i w obu Fortuna przegrała 3-1. Nie widzę innego scenariusza jak wygraną 1. FC Koln. Choć to mecz towarzyski, więc jednego możemy być pewni, że wygra zespół z Kolonii ????
100
 
M 1

markos44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Kwalifikacje Ligi Mistrzów
Godzina: 20:15
Spotkanie: Plzen ( CZE ) - Qarabag ( AZE )
Typ: 1
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam . Podaje na dzisiaj jak dla mnie jeden z tak zwanych pewniaków ponieważ spotykają się zespoły które piłkarsko dzieli przepaść . Drużyny z Republiki Czeskiej jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać w tegorocznej batalii kwalifikacji a drużyna Qarabag już jedną rundę zagrała i jak dla mnie bez polotu . Nawet mogę stwierdzić że słabiutko jak na rywala z jakim się mierzyli . Wiem że nie ma w tej chwili w Europejskich pucharach i kwalifikacjach zespołu do &quot; pyknięcia &quot; ale Qarabag z ekipą Dudelange z Malty grał kompletnie bez pomysłu . Fakt faktem iż u siebie wygrali 2:0 ale w rewanżu w Luxemburgu przegrywali od 71. minuty i gdyby nie brak doświadczenia ekipy z Luxemburgu różnie by się mecz mógł potoczyć . Mecz zakończony wynikiem 1:1 ( bramka Qarabag w 94. minucie ). Dzisiaj Qarabag nic nie ugra ponieważ Plzen to jest drużyna ograna w Europie i ma bardzo doświadczonych piłkarzy . Kilku z nich to kadrowicze reperezentacji Czech . Plzen bez problemu będzie górą z Azerami . Pospieszcie się ponieważ stawka na Czechów spada i przed meczem będzie na pewno dosyć niższa . Powodzenia
Nieregulaminowy bukmacher
Więcej niż 1 typ w jednym dniu
100
 
M 1

markos44

Użytkownik
Dyscyplina: Kwalifikacje Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - Dinamo Tbilisi
Typ: Dinamo Zagrzeb -1 handicap
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam
Dzisiaj o godzinie 20:45 na stadionie &quot; Maksimir &quot; w Zagrzebiu zmierzy się Dinamo Zagrzeb i mistrz Gruzji Dinamo Tbilisi . Przejde do faktów tego spotkania a są one miażdżące dla ekipy z Gruzji . Dinamo Zagrzeb to zespół który już 11 razy pod rząd wygrywa mistrzostwo Chorwacji i od kiedy liga Chrowacji istnieje jako samodzielna jest najbardziej utytułowanym klubem kraju . Tak . Wiem . Ktoś pomyśli a Hajduk Split ? Jednak odpowiedz jest prosta Hajduk musi się sporo jeszcze nauczyć od stołecznych ponieważ finansowo Dinamo Zagrzeb ma sytuacje bardziej niż stabilną a Hajduk wiecznie ma problemy finansowe . Coś troche o Gruzinach : Jest to zespół który co roku wyprzedaje to co sie nadaje a więc zgranie zespołu jest na niskim poziomie . Ograli w poprzedniej rundzie Armeński Aleshkiert 2:0 u siebie i blady remis 1:1 w Armenii . W Armenii ca całe 90 minut oddali tylko 3 celne strzały co mnie jeszcze bardziej przekonuje że w Zagrzebiu z taką grą nie mają czego szukać . Może ktoś powie : No ale Dinamo Zagrzeb się też męczyło z Vardarem Skopje z Macedonii .
Tak zgadza się męczyli się ale to były &quot; Bałkańskie Derby &quot; . Każdy wie jak te spotkania są gorące . Dodam że te zespoły regularnie rywalizowały między sobą do 1991. roku ( do upadku Federatywnej Jugosławii ) . Dodam że drużyne z Zagrzebia można uznać za regularnych uczestników fazy grupowej w Europie . Więc dzisiaj wszystko przemawia za drużyną z Chorwacji ( forma , zgranie zespołu i motywacja zagrania kolejny rok w rozgrywkach grupowych ) . Typuje gładkie zwycięstwo Chorwatów . Pozdrawiam
Nieregulaminowy bukmacher
Więcej niż 1 typ w jednym dniu
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna International Champions Cup
Godzina: 12:00
Spotkanie: Juventus - Tottenham
Typ: 1 (handi -1.5)
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

A więc lecimy.... bo do meczu zaledwie 2.5 godzinki a moze jeszcze ktoś skorzysta i zagra ww typ
Dlaczego Juventus ? ponieważ Juventus zagrał już pierwszy mecz w mocno rezerwowym składzie z Melbourne Victory (zwłaszcza 2 połowę) i gdzieś te otarcie przed sezonem jest... i wydaje mi się że po lekko kompromitującym dla siebie wyniki z Melbourne Victory 1-1 i porażka w karnych dzisiaj zagrają nie co bardziej zmobilizowani i w lepszym składzie z bardziej renomowanym zespołem jakim jest Tottenham... z tego co mi wiadomo ma dzisiaj już dostać szanse gry Pjanic zakupiony do Juventusu Bośniak a to już jest bardzo dobra wiadomość... dodajmy że w składzie Juventusu na ten turniej są tacy piłkarze jak Dybala, Alex Sandro, Rugani, Pjanic, Benatia czy Pereyra
Więc trzon drużyny idzie zbudować...
Zaś co do Tottenhamu na ten turniej z bardziej znanych ,,pierwszo-składowych&quot; postaci widzimy tylko Christian Eriksen oraz Erik Lamela wiec co jak co ale dwóch piłkarzy to raczej Juventusu nie podbije...
Dla mniej odważnych samo zwyciestwo Juventusu za które bet365 płaci 2.40....
SMACZNEGO !!!
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 0

patryk_0707

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LM
Godz: 20:45
Spotkanie Sparta Praga - Sterua Bucharest
Typ: X2
Kurs 2.37
Buk bet 365
Analiza: Patrząc na ostatnie spotkania Sparty jest to jedne wielkie dno. Swój typ kieruję przeczuciem i statystykami. Pozdrawiam
KIEPSKA ANALIZA
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Toronto Masters 1000
Godzina: 17:00
Spotkanie:
Stepanek R. - Paire B.
Typ: Stepanek R.
Kurs: 2.31
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Stepanek ma 37 lat, Paire jest 10 lat młodszy. Czech w tym roku gra z dość niezłą formą w takim wieku, 5 setówka z Murrayem (finalistą) na French Open robi wrażenie. Do tego gra tutaj od kwalifikacji, więc wygrał już 2 mecze - zaaklimatyzował się z kortami, na pewno stać go na dobry wynik w tym meczu.
Paire jak już nie raz pisałem, to niezwykle nieobliczalny zawodnik, gra w kratkę, raz genialnie, raz beznadziejnie. Pokonał Mullera w Waszyngtonie w meczu na styku (o którym rozstrzygnął tie-break w 3 secie), w kolejnym spotkaniu z nastolatkiem Zverevem ugrał zaledwie 4 gemy. Francuz to dość dziwny zawodnik, jego można grać jak nie jest faworytem w zdecydowanej większości, przynajmniej w mojej opinii. .
131
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wta Montreal
Godzina: 20-30
Spotkanie: Safarova - Bouchard
Typ: 2
Kurs: 1,9
Bukmacher: unibet
Analiza:
Jesli nie teraz to kiedy?! Mloda Kanadyjka szuka rozpaczliwie swietnej dyspozycji z przed 2 lat gdy byla w rankingu 5-ta. Teraz bedzie miala za soba publicznosc i szanse na sporo punktow jesli wygra bo broni tu tylko 2 rundy. Lucie od Wimbledonu nie grala a na hardzie 0-3 w 2016r. Spadki kursow na Kanadyjke tez daja do myslenia.

90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Kwalifikacje Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ajax Amsterdam : PAOK Saloniki
Typ: PAOK over 1.5 gola
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
A może warto spróbować ? Powiem szczerze Ajax mnie jakoś nie przekonuje swoją formą i to nie teraz w okresie przygotowawczym do kwalifikacji LM i nowego sezonu ale już dużo wcześniej jeszcze w poprzednim sezonie , mistrza mieli praktycznie w kieszeni jednak wiemy co się wydarzyło w ostatniej kolejce Eredivisie , zaledwie remis i po mistrzostwie . Zajrzałem też na poprzednie eliminacje do LM w wykonaniu Ajaksu i co ? w 3 rundzie el. zmierzył się z Rapidem W , na wyjeżdzie padł remis 2:2 czyli wymarzony wynik ( dwie bramki w meczu wyjazdowym ) natomiast u siebie Ajax przegrywa 2:3 i po marzeniach . Dziś u siebie podejmują PAOK nie wiem jak Grecy sobie radzą bo nie interesuje mnie liga Grecka jednak z tego co można przeczytać to spisują się raczej dobrze zresztą tak też twierdzi Peter Bosz nowy trener Ajaksu który w dzisiejszym spotkaniu ma nie mały problem gdyż jak wiemy nie wystąpi dziś Arek Milik który dopiero wrócił do trenowania i nie może zostać uwzględniony w jedenastce na dodatek niedysponowany jest również Riechedly Bazoer najbardziej wartościowy środkowy pomocnik tak więc trochę problemów się trenerowi pojawiło , z ostatniego sprawdzianu Ajaksu z Marsylią Bosz powiada że zadowolony jest jedynie z pierwszej połowy w wykonaniu jego zawodników bo o drugiej nie ma co za bardzo wspominać , mecz zakończył się wynikiem 2:2 ale wiadomo to mecz towarzyski a dziś przed trenerem debiut w meczu o pkt i pytanie czy udało mu się w krótkim czasie tak poukładać zespół jak sobie marzy ? nie wiem ale uważam że PAOK będzie miał w tym spotkaniu swoje szanse i powinien je wykorzystać i jak to u mnie zaryzykuję po fantastycznym kursie na dwa gole Greków !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom