>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.10.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
D 2,8K

davidian

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Tranmere - North Ferriby Utd
Typ: Tranmere i obie drużyny strzelą gola: NIE
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Niskie ligi angielskie. Pojedynek 4 z 22 zespołem ligi. North legitymuje się bajecznymi 6 trafieniami w 16 spotkaniach i passą 7 porażek z rzędu. W ostatnich 4 ligowych spotkaniach nie ustrzelili ani jednej bramki. Zespół Tranmere to solidny ligowiec który ostatnie dwa mecze ligowe wygrał pewnie do 0. Dzisiaj stawiam że będzie tak samo.
✅66
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Vanarama National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Southport - York City
Typ: 1
Kurs: 2,41
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Wczoraj jednak solidna wpadka z tym typem na Wexford Youths. Cork jednak nie odpuścili i zagrali silnym składem lejąc nie miłosiernie rywali. Na dzisiaj proponuję typ niższej ligi rozgrywkowej w Angli. Jest to spotkanie z odpowiednika 5 ligi. Przed tą 17 kolejką tabela wygląda następująco

Jak widać oba zespoły dołują w ligowej tabeli. FC Southport u siebie ma jak narazie słaby bilans zaliczając 1 wygraną, 3 remisy i 4 porażki. York z kolei na wyjazdach gra jeszcze gorzej niż Southport u siebie, zaliczając 2 remisy i 6 porażek. Po dzisiejszym meczu uważam, że goście dalej zostaną bez wygranej na wyjazdowym szlaku. Dla York będzie to 4 mecz w ciągu 10 dni i dla drużyny z piątej ligi napewno może być to spory problem związany ze zmęczeniem piłkarzy. Napewno więcej czasu na regenerację i wypoczynek mieli piłkarze gospodarzy, którzy aż tylu meczy nie musieli grać. Kolejną sprawą są problemy kadrowe u gości. W York City kilku piłkarzy jest kontuzjowanych a wielu się rozchorowało i nie wiadomo czy dzisiaj zagrają. Z powodu choroby pod znakiem zapytania stoją dziś występy obrońcy Rooneya (14 występów w tym sezonie) i napastników Nti (11 występów w tym sezonie) i najlepszego strzelca drużyny Brodie (15 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie), do tego z powodu kontuzji niepewne są występy obrońcy Robinsona (5 występów w tym sezonie) i napastnika Wrighta ((7 meczy rozegranych w tym sezonie, 1 gola na koncie) a z powodu kontuzji napewno dziś nie zagrają obrońca Oyebanjo (2 występy w tym sezonie) i napastnika Connolly (11 meczy rozegranych w tym sezonie, 3 gole na koncie). Jeżeli już jakiś piłkarz z tych skarżących się na chorobę dziś zagra to tez nie oczekujmy, że będzie w optymalnej formie, bo każdy wie jak to w chorobie jest albo zaraz po jej przebyciu ;) To jest piąta liga więc napewno drużyny nie mają takich ławek rezerwowych jak w zespołach z wyższych lig i tutaj ciężej jest zastąpić piłkarza z pierwszego składu w miarę solidnym graczem rezerwowym. Ja tutaj oczekuję wygranej FC Southport, gdzie aż takich problemów nie ma i dla mnie ta drużyna w obliczu tych problemów u gości jest faworytem.
✅141
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , WTA Singapur
Godzina: 15:35
Spotkanie: M.Keys - D.Cibulkova
Typ: 2-0 dla M. Keys
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po 15:30 w Singapurze zagrają Amerykanka Keys z Cibulkova. Panie przegrały swoje pierwsze mecze i lepiej zaprezentowała się Dominika Cibulkova. Keys nic nie zagrała. W sezonie Keys demolowala Dominike gdy obie były w formie. Ja jej pierwszy mecz traktuje jako wielki niewypał. Ochłonęła i dziś ma dużo łatwiejsza przeciwniczke. Taka niemoc drugi raz z rzędu jest nieprawdopodobna w wykonaniu Amerykanki. która ma wrecz kosmiczny serwis i gra jak jest w formie niczym niegdyś Andy Rodick. Po drugiej stronie Cibulkova jak zwykle będzie kipiala i krzyczala. Ale jak wiemy jest niska i zawsze traci serwis. Dziś czuję lepsza gra Keys i ona to bierze. Ponadto ostatni mecz Cibulkovej z podobną do Keys zawodniczka, czyli Kvitova skonczyl sie dla niej sromotna porażka, dziś będzie podobnie czyli 2-0 w setach dla Keys
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Le Mans - Khimik
Typ: 1 (-9.5)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
2 Kolejka Koszykarskiej Ligi Mistrzów.
Zmierzy się 3 drużyna poprzedniego sezonu ligi Francuskiej z najlepszą drużyną poprzedniego sezonu ligi Ukraińskiej a więc Khimiku.
Faworyt w tym spotkaniu jest jeden a jest nią drużyna gospodarzy.
W 1 kolejce BCL pokonała Venezie aż 68:49.
Nie inaczej spodziewam się dzisiaj, moja propozycja to wygrana gospodarzy z handicapem azjatyckim -9.5.
Obie drużyny jeszcze nie grały ze sobą w historii.
Le Mans w poprzednim sezonie grało w Eurocupie gdzie zajęło 5 msc w I fazie (3-7).
Khimik natomiast przegrał w 1/4 FIBA EUROPE CUP z Chalon 0:2 w dwumeczu.
Le Mans zdołało już przegrać 4 mecze w tym sezonie, Khimik zaznał porażki tylko raz w 1 kolejce BCL kiedy przegrał u siebie z Saratovem 77:80.
Le Mans wzmocniło się przed sezonem min Watsonem z Usaku czy Hanlanem z Żalgrisu.
Odeszli min Pitard do Halon,Travis do Cantu czy McKee do Turk Telekom.
Uważam że gospodarze wygrają ten mecz minimum 10 punktami.
Powodzenia.
✅75
 
dominikx 22

dominikx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Irlandia,
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. patricks - Dundalk
Typ: 1
Kurs: 2,2
Bukmacher: unibet
Analiza:
Sytuacja jest prosta. Dundalk zapewnił sobie mistrzostwo Irladnii i nie będzie już im zależeć na zwycięstwie w meczu z St. patricks. Prawdopodobnie w drużynie gości wystąpią juniorzy!
Kursy na gospodarzy ciągle spadają, a kilka dni temu były w okolicy 5.
Zespół St. Patricks zajmuje 7 miejsce w tabeli i mają szanse powalczyć o wyższą lokatę, wiec nie odpuszczą sobie tego meczu w przeciwieństwie do Dundalk.
Statystyki przemawiają za mistrzem Irlandii, ale trudno opierać się w analizie takiego meczu na liczbach, gdyż losy mistrzostwa są rozstrzygnięte!
Typ polecam, moim zdaniem bet dnia i zachęcam do gry. Powodzenia!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
xbrajanx 13,8K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Puchar Polski
Godzina: 17:30
Spotkanie: Drutex-Bytovia - Arka Gdynia
Typ: X
Kurs: 3,05
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dzisiaj wziąłem pod lupę spotkanie PP. Od razu piszę że nie jest to pewny typ, ostatnio trochę punktów trafiłem i mogę teraz zaryzykować, ale dam dobrą analizę i myślę że ten typ to może nie pewniak ale też nie taki zły. Drutex
w 5 ostatnich meczach zremisował aż 3. W tym sezonie 1 ligi ma już razem 6 remisów. Zawsze źle zaczynają, dostają bramki potem dobrze grają, odrabiają i remisują. Bardzo często się im to zdarza. Arka remisuje rzadko, ale ich forma ostatnio jest słaba. W 5 ostatnich meczach wygrali tylko 1, w ostatnim meczu z Pogonią dostali 3 bramki , co było ich kolejną porażką.
Tutaj jest inna sprawa, jest to spotkanie pucharu polski. Arka pokonała KSZO, natomiast Drutex pokonał Śląsk Wrocław. W tych rozgrywkach obydwie drużyny radzą sobie bardzo dobrze. Jeżeli chodzi o mój typ to pomyślałem o tym, ponieważ na tym etapie PP jest dwumecz. Dlatego myślę że w tym meczu obydwie drużyny nie będą grały na 100% bo, jest rewanż. Według mnie będzie trochę walki w tym meczu, ale ten mecz nie będzie zbyt ciekawy i jak już to padną może dwie bramki (1:1).
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Vanarama National League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Solihull - Forest Green
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 2.44
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Lider 5 ligi angielskiej z Zielonego Lasu gra z 15. ekipą rozgrywek. Na tym poziomie rozgrywek ryzyko typu zawsze jest większe, ale:
1. Lider przegrał w sezonie tylko 2 mecze, a 3 zremisował. Wygrał 11.
2. Na wyjeździe ma bilans 6-0-2. Z tych dwóch przegranych raz prowadził HT, drugi raz przegrał HT/FT (ale zawsze jedną bramką)
3. Z 6 wyjazdowych wygranych 100% to HT/FT 2/2. Po kolei:
Woking - FG 0:1 (0:1)
Maidstone - FG 1:4 (1:2)
Chester - FG 1:2 (0:1)
Braintree - FG 0:1 (0:1)
Aldershot - FG 0:4 (0:4) - od 17&#39; przy 0:2 gospodarze grali w 10
North Ferriby - FG 0:3 (0:1)
4. W tym zestawie są ekipy lepsze i gorsze od Solihull. Ci mają bilans 5-4-7, u siebie 3-2-3. Ostatni mecz u siebie przegrali z Tranmere 0:3 (0:1). Analogicznie w porażkach u siebie mają dwa układy HT/FT porażka/porażka i jeden zwycięstwo/porażka.
5. Reasumując: lider podczas wyjazdów ustawia się ofensywnie. Wyjść może różnie, ale najczęściej wychodzi co najmniej jedna bramka zdobyta przed przerwą (często przed 20&#39;). Udaje się też co najmniej dowieźć zwycięstwo do końca. Jak będzie tym razem? Myślę, że przeciwnik pozwala myśleć o powodzeniu typu
PS. Ale z drugiej strony muszę uprzedzić, że w październiku idzie mi nie za bardzo. Chcesz - pomyśl - zaryzykuj. Ja ryzykuję.
⛔100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHolandia – KNVB Beker , 1/16-finału
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Volendam – Almere City
Typ: Almere wygra
Kurs: 3,72
Bukmacher: OddsRing
Analiza:
W Holandii w 1/16 finału pucharu krajowego zmierza się ze sobą drużyny grające w 2 lidze. Oba zespoły zaczynały swoje zmagania w pucharze od poprzedniej rundy, Volendam wygrało w karnych , po remisie 3:3 na boisku, a Almere ograło na wyjeździe przeciwnika z 4.poziomu rozgrywkowego Rijnsburgse 2:0.
Tym razem stawiam na wygraną jednej z drużyn. Almere jest na fali, ma bardzo dobra passę 6 zwycięstw z rzędu. W 1/32 finału wygrali na wyjeździe z niżej notowanym rywalem 2:0. W lidze radzą sobie całkiem nieźle, aktualnie są na 6.miejscu z ciekawym bilansem 6-1-4 . Ostatnie 5 spotkań ligowych to dosyć przekonywujące zwycięstwa, w których strzelili łącznie 14 bramek, a stracili tylko 5. Szczególnie ostatnia wyjazdowa wygrana może robic wrażenie, w której pokonali aż 4:1 zespół Dordrecht.
Volendam w poprzedniej rundzie męczył się z zespołem Maastricht na swoim stadionie. Przegrywał najpierw 0:2 po 1.poł. , a potem już 1:3 , aby ostatecznie doprowadzić do dogrywki i wygrać w karnych 5:4. W lidze w sumie tez nie najgorzej im się wiedzie, są 2 pozycje nizej od Almere , a bilans spotkan maja 5-3-3.
W ostatnich kilkunastu latach, w konfrontacjach obu drużyn na stadionie Volendam, przeważnie wygrywał zespół gospodarzy, ale nigdy nie spotkali się w pucharze. Ponieważ puchary rządzą się swoimi prawami i nie zawsze wygrywa faworyt, którym wg.buków jest Volendam, dlatego dzisiaj stawiam na rozpędzone Almere, po myślę trochę zawyżonym kursie na nich.
Powodzenia !
⛔100
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EPL
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newcastle - Preston
Typ: 1 i O 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: b365
Analiza:

Obie drużyny w dobrej formie. H2H na korzyść gospodarzy 3:0 w 2010r.
Preston ostatnio zdobył 3pkt. u kanarków na wyjeździe co jest nie lada wyczynem.
Jestem przekonany, że newcastle wróci do PL, mają najwięcej strzelonych goli (30) a tylko 11 straconych. Dodatkowe trofeum może dać im więcej $$$. Topowe drużyny tj. w ostateczności mogą*odpuścić ten puchar ze względu na LM.
Dzisiaj Newcastle gra u siebie i myślę, że pokażą dobrą angielską piłkę.
Można obstawić dodatkowo O 2.5 i BTS.
Skoro Preston urwało gola kanarków, którzy stracili najmniej bramek to newcastle też mogą.
✅
105
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia EFL Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arenal-Reading
Typ: Over 2,5 i BTS
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Tak na szybko bo mecz już za chwile i nie ma co się długo rozpisywać.
Arenal u siebie lubi sobie postrzelać. Skupia się bardziej na grze ofensywnej niż na defensywie. Świadczą o tym wyniki: 3:4, 2:1, 3:0, 3:2, 0:0. Myślę że dzisiaj wygrają ten mecz ale tą jedną bramkę przynajmniej stracą. Sugeruję się tym, że goście na 8 meczy wyjazdowych (w tym puchar) w 5 strzelali przynajmniej jedną bramkę. Historia h2h pokazuje że mecze z udziałem tych drużyn kończą się dużą ilością bramek. Wyniki: 1:2, 4:1, 2:5, 5:7. Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom