>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 25.10.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 25. Października


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
desperopb 129

desperopb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, 1 Liga
Godzina: 17:45
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W sobotę w Lubinie odbędzie się spotkanie 14 kolejki 1 ligi, gospodarze - Zagłębie Lubin podejmują rozczarowanie tego sezonu czyli Arkę Gdynia. Na trybunach mecz przyjaźni, na boisku jednak walka o cenne 3 punkty w tabeli. Stawiam w tym meczu na gospodarzy za którymi przemawia praktycznie wszystko. Gospodarze zajmują 2 miejsce w tabeli i są głównym kandydatem do awansu. Zagłębie jest w tym sezonie najlepiej grającą drużyną na własnym stadionie poza tym w ostatnich latach radzą sobie z Arką bardzo dobrze. Zagłębie wyraźnie jest w formie, są w lidze niepokonani od 9 spotkań, goście natomiast na obecną chwilę są co najwyżej ligowym średniakiem, grają bardzo nie równo i mają problemy ze zdobywaniem bramek. Myślę, że w sobotę Zagłębie Lubin pewnie zdobędzie 3 punkty udowaniając wszystkim że chcą jak najszybciej wrócić na swoje miejsce, czyli do Ekstraklasy.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina-Piłka nożna Francja
Spotkanie PSG-Bordeaux
Typ: PSG wygra 1 golem
Kurs 3.55
buk Unibet
Godz: 17:00
Analiza:​
Witam, na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z Francuskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym PSG podejmię przed własna publicznością ekipę Bordeaux. Po 10 seriach spotkań obydwa zespoły mają na swoim koncie po 18 punktów, obydwa zespoły zajmują kolejno 2 oraz 3 pozycję we francuskiej Ligue one. Myślę że w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zdobycia 3 punktów jak i odskoczenia swojemu rywalowi mają zawodnicy gospodarzy , którzy kilka dni temu pokonali drużynę Apoelu w piłkarskich rozgrywkach Ligi Mistrzów. Bordeaux bardzo dobrze rozpoczęło obecny sezon, było nawet liderem przez jakiś czas, ale w ostatnich 3 spotkaniach wyjazdowych &quot;Żyrondyści&quot; zdobyli tylko 1 oczko, po remisie z St,Etienne, następnie dwukrotnie zostali pokonani przez Guingamp oraz Reims, czyli średniaków francuskiej Ligue one. PSG myślę że w takiej formie spokojnie bedzie w stanie sobie poradzić z zespołem gosci, którzy zdecydowanie gdzieś zgubili formę , szczególnie jesli chodzi o mecze na obcych stadionach , kolejna sprawa jest taka że Marsylia ma już 7 punktów przewagi nad zespołem ze stolicy, więc jeśli PSG mysli nad mistrzem kolejny rok pod rząd, musi w takich spotkaniach zdobywać o 3 punkty i liczyć na to że Marsylia w końcu gdzieś zacznie gubić punkty. Stawiam na wynik 2:1 dla PSG.
⛔100
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Premier League
Spotkanie:Liverpool-Hull City
typ:X2
kurs:2.80
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Liverpool zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli, ale moim zdaniem tam pozycja nie odwierciedla ich aktualnej formy.Jedynym meczem na + w tym sezonie to spotkanie na wyjezdzie z Tottenhamem. Reszta to wymęczone zwyciestwa z duzo slabszymi rywalami. Do tego dochodzi remis z Evertonem i porazki z Manchesterem City, Aston Villa i West Hamem. Ostatni mecz to niezasluzone zwyciestwo z QPR. Z pelna swiadomoscia mozna stwierdzic, ze londynczycy dominowali nad Liverpoolem i tylko szczescie uchronilo ich przed porazka, poniewaz QPR strzelilo sobie 2 samobojcze gole. Hull zajmuje obecnie 11 miejsce w tabeli i jest to moim zdaniem najnizsza lokata jaka powinni zajac na koniec sezonu. Wyniki nie sa jeszcze najlepsze, ale widac poprawe w grze i potencjal w tym zespole. Duze znaczenie mialy transfery jakie dokonali w letnim oknie transferowym goście. Z Arsenalem na poczatku meczu przegrywali juz 1:0, ale udalo im sie wyrownac, a nastepnie w drugiej polowie wyjsc na prowadzenie. Szczescie jednak dopisalo Arsenalowi, ktoremu udalo sie wyrownac w koncowce meczu.Statystyki tego spotkania moze nie do konca wskazuja na zasluzony remis, ale obroncy Hull mieli ten mecz pod kontrola. Mogli nawet dobic rywala i wygrac mecz strzelajac gola na 3:1, ale ich kontry konczyly sie niepowodzeniem. Uważam, ze biorac pod uwage aktualna forme obu zespolow ten typ ma szanse powodzenia.
Zły zapis
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sirocco 22

sirocco

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Swansea - Leicester
typ: 1
kurs: 1.95
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Swansea zajmuje 8. miejsce z 11-oma punktami i bilansem 11:10, natomiast Leicester na miejscu 15. z 9-oma punktami i stosunkiem bramkowym 11-13. W najblizszym meczu na pewno olbrzymie znaczenie bedzie miał atut wlasnego boiska. Swansea swietnie spisuje sie na swoim boisku, natomiast Leicester bardzo slabo. Swansea jak mniemam będzie chciało narzucić swój styl gry od początku, będzie stwarzać sobie więcej sytuacji strzeleckich, które Bony czy Sigurdsson prędzej lub później zamienią na bramkę co przy niepewnej obronie Leicester jest mocno prawdopodobne.
Ostatnie 5 meczów miedzy tymi druzynami kończyły się zwycięstwem gospodarzy, oby tym razem było podobnie.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maer 296,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: A.S. Livorno Calcio - Spezia
Typ: 1
Kurs: 2.00
Godzina: 15.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Włoch gdzie odbędzie się 10 kolejka gier Serie B.
We włoskim Livorno liczącym ponad sto sześćdziesiąt jeden tysięcy mieszkańców na Stadio Armando Picchi mogącym pomieścić ponad dziewiętnaście tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Associazione Sportiva Livorno Calcio założonym w 1915 roku o barwach czerwono-czarnych a w gości z miasta La Spezia liczącego ponad dziewięćdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna Spezia Calcio założona w 1906 roku o barwach biało-czarnych.
A.S. Livorno Calcio rozegrało w tym sezonie ligowym 10 spotkań w których zdobyło 17 punktów po 5 zwycięstwach, 2 remisach oraz 2 porażkach i zajmuje obecnie miejsce wicelidera w tabeli ligowej z bilansem bramek 16-6.
Spezia zdobyła 13 oczek w swoich 9 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 4 zwycięstwach, 1 remisie oraz 4 porażkach co daje tej drużynie obecnie 11 pozycję w tabeli włoskiej Serii B, bilans bramkowy 10-8.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 5 razy zdobywając w nich 11 oczek po 3 wygranych oraz 2 remisach, bilans bramkowy na swoim Stadio Armando Picchi 10-2.
Goście zdobyli 1 punkt w swoich 4 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 1 remisie oraz 3 przegranych, bilans bramek w delegacjach 1-5.
Mecz jak dla mnie zapowiada się bardzo ciekawie tylko z jednego powodu takiego że Livorno ciężko się u siebie gra ze Spezią a w ostatnich 3 spotkaniach o ligowe oczka w mieście Livorno raz padł remis oraz 2 razy punkty pojechały do miasta La Spezia, bilans bramkowy w tamtych spotkaniach 1-6 na korzyść Spezii.
Moim zdaniem jednak tym razem gospodarzom uda się wygrać z gośćmi na swoim terenie, Associazione Sportiva Livorno Calcio w tym sezonie ligowym u siebie gra można powiedzieć że wybornie szczególnie w ostatnim czasie i w ostatnim meczu u siebie strzelili aż 6 bramek nie tracąc żadnej i moim zdaniem uda się im w tym meczu na swoim terenie przełamać komplek Spezii a Spezia Calcio w tym sezonie ligowym punkty zdobywa praktyczbnie tylko na swoim terenie i w takiej formie wyjazdowej według mnie nie ma czego szukać na tym wyjeździe szczególnie z tak nakręconymi na przełamanie z nimi w meczach przed własna publicznością gospodarzami.
⛔100
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: BVB - Hannover
Typ: HA Hannover +2,5
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Sobotnie spotkania 9. kolejki Bundesligi, w których na celownik biorę mecz Borussii Dortmund z Hannoverem 96.
Borussia ma w tym sezonie dwa oblicza- to bardzo pozytywne w LM i tragiczne w lidze. W lidze brak zwycięstwa od 5 spotkań i w tej chwili 3 porażki z rzędu, w LM 3 efektowne zwycięstwa (Arsenal, Anderlecht, Galatasaray). Myślę, że mimo wszystko i w lidze, pomału powinno być coraz lepiej, tym bardziej, że wielu piłkarzy powraca po kontuzjach, jak jednak pokazał mecz tydzień temu z Kolonią, wyniki nie przyjdą same z siebie.
Co do Hannoveru, ten sezon zaczęli obiecująco, ale im dalej, tym gorzej. Obecnie podobnie jak BVB mają 3 porażki z rzędu i na pewno bardzo by chcieli przerwać tę serię, a patrząc na formę BVB mają prawo mieć nadzieję. Dodać też można, że Borussia po meczach w tygodniu w LM, często bardzo dobrych zresztą, lubi zaliczać wpadki w Bundeslidze. Nie chodzi tylko o 2 przykłady z tego sezonu, bo tak było też rok temu i myślę, że coś w tym jest.
Ogólnie jestem zdania, że Borussia po prostu musi się w tej chwili przełamać, bo limit potknięć jest wyczerpany na dobre pół roku, a kolejna wpadka to byłaby już przesada. Trzeba uciekać z dołu tabeli i gonić czołówkę, chociaż wiadomo, że piłka to piłka i niczego nie można być pewnym. Kolejna niespodzianka akurat przy tym zakładzie to nie mój problem, ale będąc obiektywnym, Borussia powinna wygrać, choć nie spacerkiem. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki uważam, że nie powinni przebić podanego handicapu. Kurs przy prawdopodobieństwie jest dla mnie satysfakcjonujący (~1,22 na Borussię mimo wszystko uważam za lekką przesadę) i spróbuję z tego skorzystać. Jak ktoś podziela moje zdanie to zachęcam i powodzenia.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dobi 203,3K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, La Liga

Spotkanie : Real Madryt - FC Barcelona
Godzina 18:00
Typ : 1
Kurs : 2.38
Bukmacher : Bet365
Ja idę dość prostą drogą. Faworyta w tych meczach nigdy nie było, nie ma i raczej nie będzie. Wygrane tych drużyn, nie zależą w dużej mierze od tego kto jest gospodarzem, na którym miejscu są te drużyny, tylko raczej od dyspozycji danej drużyny i przebiegu meczu. Gram tak ponieważ, kurs jest bardzo zadowalający, a widząc grę w ostatnich dniach czy to pierwszej czy drugiej drużyny, wniosek nasuwa się sam. Real u siebie punkty stracił tylko z Rojiblancos, przegrywając 1:2 na Estadio Santiago Bernabéu, resztę meczy wygrali. Ostatnie pięć spotkań rozstrzygnięte na ich korzyść, 4/5 z handicapem. Wyszli z dołka na początku sezonu, sam Ronaldo bardzo się do tego przyczynił. On jeden ma więcej bramek w tym momencie niż wiele klubów europejskich. Barcelona podobnie, od początku sezonu niepokonana. Tylko Maladze udało się urwać punkcik. Tak to komplet zwycięstw, bramki imponująco - 22:0. Wydaje mi się, że (niestety ???? ) przyszedł czas na pierwszą porażkę Blaugrany w lidze. Obie ekipy grały w środku tygodnia mecze Ligi Mistrzów. Barcelona wygrała z Ajaxem 3-1, ale grą nie porażali. Owszem w pierwszej połowie dość mocno dominowali, przez słabo dysponowaną obronę holendrów, natomiast w drugiej trochę się gubili czego efektem była bramka ekipy z Amsterdamu. Real grał na wyjeździe w Anglii na stadionie Anfield. Wygrał łatwo i przyjemnie 0:3, aczkolwiek Liverpool miał sporo swoich szans, pechowe dwa słupki itd, ale gra Realu była jak dla mnie trochę lepsza niż Barcelony, kreowali sobie dogodne sytuacje i było ich więcej. CR7 momentami przechodził samego siebie. To będzie najgroźniejsza broń Królewskich w sobotę. Nie zapominajmy jednak, że nie zobaczymy w tym meczu kontuzjowanego Garetha Bale&#39;a, Fábio Coentrão i Jeségo. Natomiast fanów Realu może cieszyć powrót Sergio Ramosa. W Barcelonie kontuzje ma tylko Adriano, natomiast co może cieszyć kibiców Barcy (w tym mnie ???? ) debiut ma zaliczyć nie kto inny jak Luis Suárez. Zobaczymy co pokaże nam trio Messi-Neymar-Suarez. Liczę na wspaniałe widowisko, ale mimo tego iż jako fan Blaugrany wierzę w nich, to wydaje mi się, że na Bernabéu przegramy. Real gra obecnie lepszą piłkę niż Barca, i sądzę, że to Królewscy wygrają to spotkanie. Kurs jak najbardziej zachęca, wiec polecam ;)
Z tego co udało mi się znaleźć, mam jeszcze powołaną dziewiętnastkę Królewskich na sobotnie El Clásico :
Bramkarze: Casillas, Keylor Navas, Pacheco;
Obrońcy: Ramos, Pepe, Varane, Nacho, Marcelo, Carvajal, Arbeloa;
Pomocnicy: Kroos, Khedira, James, Modric, Illarra, Isco;
Napastnicy: Cristiano Ronaldo, Benzema, Chicharito.
I jeszcze przewidywane składy :


Pomogłem? Kliknij dzięki ;)
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP

Dyscyplina: Piłka ręczna-Liga Mistrzyń
Godzina: 16:00
Spotkanie: Metz - Baia Mare
Typ: Baia Mare+0.5[AH]
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Spotkanie w lubelskiej grupie. Jako, ze to jest dopiero 2. kolejka, to nie miałem jeszcze okazji obejrzeć obu ekip na żywo na Globusie. Widziałem jednak oba zespoły w transmisjach telewizyjnych, a Metz obejrzę live już za tydzień ???? Ale przejdę do rzeczy. Baia Mare to drużyna, która nie mówi wprost, że mierzy w Final4. Trener wypowiada się skromnie o zespole, przez co zdejmuje z dziewczyn presję. Jednak w składzie mają sporo gwiazd. Na bramce i na prawym skrzydle Mistrzynie Świata z Brazylii, które wnoszą sporo do zespołu. Alexandra do Nascimento oprócz pewnie wykonywanych karnych wprowadza pewną wartość do gry zespołu. Oprócz skutecznego rzutu ze skrzydła potrafi zejść do środka i oddać rzut z drugiej linii. Po drugiej stronie mamy Camillę Herem, niesamowitą Norweżkę, która swoją klasę pokazała podczas gry w Byasen oraz w reprezentacji Norwegii. Duet ten uzupełniają Valentina Elisei oraz Adriana Nechita. Wielu ekspertów uważa, że są to jedne z najsilniejszych skrzydeł w Lidze Mistrzyń. W pierwszej linii Rumunek występują też Ksenia Makeeva oraz trzy inne kołowe, które także gwarantują pewny poziom. Na rozegraniu trener Baia Mare także dysponuje wystarczającą siłę, jak na walkę i pokonanie takiego zespołu jak Metz. Nie będę się skupiał na tej formacji, jednak Ekaterina Davydenko, czy Eliza Buceschi są tylko jednymi z kilku bardzo mocnych zawodniczek na rozegraniu, które potrafią tak samo wejść na zwodzie, jak i rzucić z góry. W meczu z Montexem zespół rumuński nie zagrał przez całe 60 minut na maksymalnych obrotach, przez co lubelskie zawodniczki z początku uciekły na kilka bramek. Jednak kiedy przyszło, co do czego, to doświadczenie poszczególnych zawodniczek wzięło górę i Rumunki poprzez konsekwentną grę w obronie, wyprowadzane kontrataki i spokojne rozegranie akcji w ataku pozycyjnym wygrały mecz w bezpiecznym dystansie pięciu bramek. Zespół Metz mierzył się w 1. kolejce na wyjeździe z faworytem grupy Larvikiem. Wprawdzie Francuzki przegrały jedynie 20-25, jednak taki wynik jest głównie zasługą słabej skuteczności Norweżek. Larvik łapał przestoje, w których jego zawodniczki nie potrafiły wykorzystywać czystych sytuacji seriami. Na takim poziomie taka sytuacja nie jest spotykana aż tak często, więc nie podejrzewam, żeby Rumunki wzięły przykład z Norweżek i powinny większość swoich sytuacji wykorzystać, tym bardziej, że grają na wyjeździe. Co do kadry Francuzek, to jak już pisałem w analizie meczu Larvik-Metz składa się ona w większości z młodych dziewczyn, a przed sezonem doszło aż 13 nowych piłkarek. Taka sytuacja nie może pozwolić, aby zespół zaczął grać już od pierwszych spotkań. Taka drużyna potrzebuje czasu i myślę, że występy Metz w Lidze Mistrzyń będą cennym doświadczeniem, o którym w wywiadach mówił trener Francuzek. Kurs na handicap +0.5 dla Rumunek uważam za atrakcyjny, widzę w nim value. Moim zdaniem można próbować czystego winu gości po 2.60 na William Hillu. Można na taśmy, bądź do wariatów grać -1.5 za 2.85 i -2.5 po 3.50.
⛔100
 
bluetyp 85

bluetyp

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA SINGIEL, Tour Championship
Godzina: 12:00
Spotkanie: A. Radwańska - S. Halep
Typ: 0:2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Nie widzę szans Polki w starciu z dobrze dysponowaną Rumunką. Simona po dwóch pierwszych meczach juz pewnie wywalczyła sobie awans do następnej fazy, pewnie pokonując Serenę Wiliams 2:0 (6:0 6:2 !!!!) i Eugenie Bouchard 2:0 (6:2,6:3). Już same wyniki pokazują jak świetnie dysponowana jest Rumuńska zawodniczka. A Agnieszka... Jak dobrze weszła w turniej od zwycięstwa 2:0 z Petrą Kvitovą, tak kolejne 2 mecze przegrała, warto dodać, że znalazła się w tej fazie turnieju dzięki temu, że wywalczyła drugiego seta w starciu z Sharapovą, przegrywając w nim 5:1 ! W Marcu w USA Agnieszka grała z Simoną i wygrała ten mecz 2:0, po dobrej grze, był to półfinał turnieju, ale pamiętam, że następnego dnia w finale uległa Penetta ograła ją 2:0 (6:2,6:1). Dziś jest czas na rewanż, Agnieszka nie pokazuje nic nadzwyczajnego, gra bardzo przeciętnie, na pewnie grającą Simonę Halep nie da rady ugrać nawet seta. Simona z pewnością będzie chciała jak najszybciej zakonczyć spotkanie, żeby mieć jak najwięcej sił na finał.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 18:00
Spotkanie: Real - Barcelona
Typ: Real over 1,5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Głownym powodem dlaczego ten typ miałby nie wejść jest czerwona kartka gracza Realu w jakiejś wczesnej minucie. Kartki w Gran Derbi zdarzają się bardzo często, no ale istnieje też prawdopodobieństwo, że to Barca ją dostanie i Realowi będzie lżej.
Spotyka się drużyna z największą liczbą goli zdobytych z vs najmniejszą liczbą straconych goli. Czemu Barca nie straciła jeszcze gola w lidze...Rywale nie trafiają na &#39;pustaka&#39;, nie wykorzystują sam na sam... Nawet z Levante, Barca była naprawdę bliska straty gola w pierwszej połowie. Defensywa jest średnia, ale bramkarza Barca ma bardzo dobrego. Mowa o Bravo oczywiście. Ale tak łatwo mu nie będzie stając oko w oko z Ronaldo, Bale czy resztą ekipy &quot;królewskich&quot;.
Barcelona głównie pokazuje, że wystarczy trafić z lepszą kontrą na nich i tworzy się mega problem, co pokazało PSG. Czy też jakieś stałe fragmenty. Jedno i drugie Real ma fantastyczne w tej chwili. Tak w ogóle to Gran Derbi moim zdaniem będzie jedno z lepszych w ostatnich latach. Neymar, Messi, Suarez(/Pedro, Iniesta) vs Ronaldo, Benzema, Rodriguez. Ofensywa potężna z jednej i z drugiej strony. Jeśli dojdzie do &quot;wymiany zdań&quot; możemy mieć wyśmienity mecz.
Jako kobic Barcy mówię: Będzie bardzo trudno wygrać ten mecz!
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kudel 296,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis WTA - SINGIEL: Tour Championships - Singapore (Świat) - Single - Play Offy, twarda (w hali) - Półfinał
Godzina: 8:30
Spotkanie: Williams - Wozniacki
Typ: DW 0:2
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Juz jutro rano odbedzie sie spotkanie pomiedzy amerykanka a dunka. Faworytka tego spotkania jest Williams, ktora zdominowala tenis kobiecy od kilku lat. Jednak ja decyduje sie zagrac w strone Wozniacki, ktora bardzo dobrze sobie radzi w tym turnieju. W 3 meczach stracila zaledwie seta. Williams zas zostala pokonana przez Halep. W tym meczu Halep pokazala, ze mozna ograc Serene i ze nie jest juz wcale taka mocna. Kursy na Wozniacki spadaja. Uwazam, ze Carolina to spotkanie zdominuje i wygra w dwu setowym boju
⛔100
 
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis Wta SINGAPÓR
spotkanie A.Radwańska - S.Halep
Typ Zw Radwańska 2:0
kurs 5.0
bet365
Radwańska za 5 z simonką.Za drobne bo to tenis kobiecy , ale różne rzeczy się dzieją , Coric wygrał z Nadalem , Agnieszka wygrała 2:0 z Kvitovą , na pewno nie będzie łatwo , Simonka w formie , wprost tryska energią , ale to półfinał i obie podejdą zdeterminowane , Aga miała na widelcu Sharapovą ale zagrała trzeci set zbyt pasywnie , tylko przebijała , oddała Marii inicjatywę , jesli jutro zaatakuje , to może zaskoczyc rumuńskiego diabełka:-
Zresztą czy to ważne ? Kursy w tym meczu na Livie pewnie i tak będą wachały się jak szalki wagi , powodzenia wszystkim:)
Zły zapis
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Holandia Eredivisie /
Godz. 20:45
Spotkanie - Ajax : G.A Eagles
Typ - Ajax Handicap ( -3.5 )
Kurs - 4.40
Buk - Bet365
Myślę że chyba warto spróbować zagrać taki Handi na podopiecznych Franca De Boera w dzisiejszym meczu bowiem na Amsterdam ArenA przyjeżdża G.A Eagles które nie zbyt miło wspomina mecze przeciwko Ajaksowi i w trzech dotychczas rozegranych meczach bilans oczywiście to 3 zwycięstwa Ajaksu a bramki 13:0 ( dwa mecze po 6:0 i raz skromne 1:0 ) to spotkanie powinno być dla Ajaksu meczem przełomowym gdyż ostatnio im nie idzie i w lidze dwa ostatnie mecze to tylko 2 remisy natomiast w LM porażka z Barceloną 3:1 chociaż tego mogliśmy się raczej spodziewać . Ajax w lidze zajmuje drugą pozycję ze stratą do PSV 4 pkt jednak co gorsze to stosunek bramek 17:11 czyli tylko +6 natomiast PSV ma 25:7 czyli + 18 a jak wiemy nie raz właśnie bramki decydowały o mistrzostwie czy też wyższej lokacie w tabeli dlatego uważam że dzisiejszy mecz powinien dostarczyć sporo bramek dla Ajaksu no bo już w tym sezonie strzelali sporo choćby np. wygrana z Vitesse 4:1 albo wygrana w meczu wyjazdowym z Bredą 5:2 , goście co prawda ostatnio grają nie żle i dwa ostatnie mecze to 2 wygrane po 3:2 jednak sięgając trochę wstecz to przegrali 3:2 z Groningen i tyle samo z Excelsior a u siebie polegli z Feyenoordem aż 0:4 tak więc liczę na ostre strzelanie gospodarzy i pewne zwycięstwo !
⛔100
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy, FNL
Spotkanie: MFK Karvina - SFC Opava
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bwin
Godzina: 10:15
Analiza:

Przed nami 12sta runda czeskiej FNL - wyżej notowana Karvina podejmie dziś u siebie niżej notowaną o 3 pozycję Opave.Formy obu drużyn nie wróżą zbyt pięknie ale gole padają i licze, że i dziś tak będzie ????
Gospodarze są na Ósmej pozycji w tabelce mają 17 punktów na 11 rozegranych spotkań. Bilans meczy to 5 wygranych 2 remisy i 4 porażki. Ostatnie 5 spotkań to 3 wygrane i 2 porażki naprzemiennie. Co ciekawe w każdym z tych meczy padł over 2,5 ostatnie 2 mecze pokryły się overem 3,5. Goście natomiast na 11 pozycji uzbierali 14 punktów w 11 rozegranych spotkaniach. Bilans meczy to 4 wygrane, 2 remisy i przegranych. Ostatnie 5 spotkań to 1 wygrana, 1 remis i 3 przegrane. Z golami tutaj różnie bywało gdy padł remis było aż 6 bramek a zwyczajnie to po jednej. W bezpośrednich spotkaniach z poprzedniego sezonu Karvina wygrała u siebie 5:2 natomiast miesiąc temu przegrała na wyjeździe w meczu pucharowym 1:0. Liczę, że dziś gospodarze zemszczą się za tamtą porażkę i posypią się tutaj bramki. Na 4 bramki to już liczę na pewno i czekam na mecz.
⛔100
 
fikumiku707 11

fikumiku707

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 2014-10-25, 20:00
Spotkanie:Valencia - Elche
Typ: Ile goli strzeli team 1?
Typ: 3 gole lub więcej
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Wita fikumiku nie ma co sie zastanawiac dzisiaj wszyscy El clasico a tu taki piękny meczyk.... Valencia wygra za 1.4 szkoda słów najpewniejszy typ dzisiaj dla mnie ja poszukam w tym spotkaniu 3 bramek gospodarzy.Piękna seria i ostatnio wpadka i z kim
i ile deportivo 3-0 niezłe fikumiku eheheh. Dzisiaj powrót do normalności przeciwnik z dołu tabeli 18miejsce i jedno zwycięstwo na 8 meczy.Wielka rehabilitacja na własnym stadionie nadchodzi !!! Małe braki między słupkami zabraknie kontuzjowanego Alvesa, a także Feghouliego ale powinien zagrać Alvaro Negredo !!! Valencja w top 4 w tym sezonie takie meczyki wygrywamy jedziemy z Elche
fikumiku i 3 4 bramki i do kasy...
✅170
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna NIEMCY BUNDESLIGA
Godz. 18:30
Spotkanie - Bayer L : Schalke
Typ - czerwona kartka
Kurs - 4.20
Buk - Unibet
Liczę w tym meczu na bardo ostrą grę , Leverkusen ostatnio w lidze trochę zawodzi natomiast Schalke gra zupełnie dobrze a tu w Leverkusen wiedzie im się bardzo dobrze i potrafią ogrywać aptekarzy na ich terenie , sędzia jest Manuel Gräfe który co prawda pozwala na trochę ostrzejsze starcia jednak jeżeli jest tego za wiele to momentalnie idzie czerwień , pomimo że w Bundeslidze dopiero rozegrali 8 kolejek to jeżeli zajrzymy na dorobek kartkowy obu ekip to zobaczymy 3 czerwienie zarobili zarówno jedni jak i drudzy a żółtych u gospodarzy ponad 30 natomiast u Schalke 25 i już po tym osobiście liczę na dosyć ostre zawody na BayArena i czerwień w ręku Manuela Grafa !
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 30

jakub87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Livorno Calcio - Spezia
Typ: 1 (Handicap 0-1)
Kurs: 3.45
Data: 25.10.2014
Godzina: 15.00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

W Serie B dojdzie dzisiaj do pojedynku pomiędzy drużynami Livorno i Spezii. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze, któzy są jednymi z głównych kandydatów do awansu do Serie A. Drużyna dobrze rozpoczęła obecny sezon i jak narazie po 9 kolejkach zajmuje wysokie 4 miejsce z dorobkiem 17 punktów. Ostatnie 3 spotkania piłkarze gospodarzy wygrali bardzo pewnie, strzelając przy tym rywalom 11 bramek a nie tracąc ani jednej. Dzisiaj ta passa powinna być kontynuowana, bowiem Spezia to nie jest piłkarsko rywal z tej najwyższej półki. Zespół gości jak narazie prezentuje się w kratkę i z bilansem 4-1-4 znajduje się na 11 pozycji. Bardzo słabo wygląda gra zespołu na wyjazdach, dlatego uważam, że dzisiaj możemy być świadkami zdecydowanej wygranej zespołu gospodarzy. Polecam Wam postawić przynajmniej 2-bramkową wygraną graczy Livorno.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Bazylea 2014 (Szwajcaria)
Godzina: 16:00
Spotkanie: Federer Roger-Karlovic Ivo
Typ: Over 10.5 gemów w I secie
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kiedy zobaczyłem kursy wystawione przez tego bukmachera od razu zdecydowałem się na over 10.5 gemów w I secie,a nie over 12.5 ponieważ różnica między tymi dwoma typami wynosi 0.2, także typ nie ucierpi zbytnio na kursie,a jest mniejsze ryzyko. Wczoraj oglądałem mecz jednego jak i drugiego tenisisty. Federer w pięknym meczu pokonał swoją gorszą wersję Dimitorva 7:6, 6:2,a Karlovic uporał się z Beckerem 6:4, 6:4. Roger ma kolejną wspaniałą serię w swojej karierze, ponieważ niedawno wygrał w Szanghaju,a teraz jest już w półfinale tego turnieju, a wliczając do tego dwa pojedynki Davis Cup to ma serię 10 wygranych pod rząd. W tym turnieju pokonał Mullera, Istomina czy wspomnianego przed chwilą Dimitrova i to właśnie Bułgar miał sprawić najwięcej kłopotów Federerowi lecz tylko z Istoiminem stracił seta. Karlovic natomiast pokonał Rosola, de Scheppera gdzie stracił seta oraz Beckera. Oglądając wczorajszy mecz Chorwata byłem pod wrażeniem,że przełamał przecwnika aż 3 razy i w meczu nie było żadnego tie breaka. Także będzie miał więcej sił w pojedynku z wielkim mistrzem. Minusem oczywiście było to,że raz stracił serwis,bo jak przełamie go Szwajcar to na 99% już mu tego nie odda. Panowie za sobą grali aż 12 razy, z czego 11 razy wygrywał wyżej notowany zawodnik. Pierwszy ich pojedynek miał miejsce 10 lat temu czyli kupa czasu minęła, a ostatni raz grali w tym roku gdzie Federer wygrał 6:4, 7:6 na kortach twardych. W 2007 roku również grali w Bazylei gdzie Roger wygrał 7:6, 7:6 i nie obraziłbym się jakby w dzisiejszym widowisku padł podobni wynik tylko,że w drugą stronę co jest mało prawdopodobne. Zaryzykuje stwierdzeniem....jak Ivo przełamie Federera w dzisiejszym meczu to mogę dać sobie palca obciąć. Wszystko jest możliwe ponieważ to jest sport, ale nie ma się czarować ponieważ Ivo na returnie praktycznie nie istnieje z takimi zawodnikami,a co dopiero z kimś takim jak Federer i do dodatkowo na szybkiej nawierzchni. Szwajcar potrafi wszystko, jest kompletnym zawodnikiem i jeśli Karlovic będzie ślamazarny przy siatce dzisiaj oraz serwis nie będzie mu siedział to szybko pożegna się z turniejem. Jedyne nadzieje dla Chorwata to właśnie tie breaki w których jedna piłka często decyduje o wszystkim. Jedna piłka to może być podwójny błąd serwisowy Karlovica albo rama Federera. Zdecydowałem się na taki typ ponieważ jest on względnie bezpieczny,a przy sytuacji 6:5 i serwis mogą wkraść się większe nerwy także gram over 10.5 gemów w meczu.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukaszh 11

lukaszh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, La Liga
Spotkanie: Real Madryt - Barcelona
Typ: Czy będzie rzut karny ? TAK
Kurs: 3.60
Data: 25.10.2014
Godzina: 18.00
Bukmacher: STS
Analiza:
Witam ,
Myślę że ten typ ma duże prawdopodobieństwo żeby wszedł.
Kurs jak najbardziej kuszący. Każdy kto ogląda meczu Realu bądź Barcelony wiedzą że sędziowie często im pomagają odnieść zwycięstwo. Wiemy także że zawodnicy są dobrymi aktorami, Neymar w Barcelonie C.Ronaldo w Realu. Doskonale pamiętamy mecz który odbył się Santiago Bernabeu 23.03.2014 kiedy mecz zakończył się wynikiem 3:4 dla gości. W tym meczu arbiter podyktował aż 3 jedenastki. Dzisiejsze spotkanie poprowadzi 30-letni hiszpański arbiter Jesus Gil Manzano. Sędzia ten siedmiokrotnie sędziował mecze Realu ( bilans 5-1-1) i w tych meczach podyktował jeden rzut karny. Natomiast mecze Barcelony prowadził cztery razy i wszystkie cztery mecze wygrała duma katalonii. Arbiter podyktował tylko jeden rzut karny.
W tym sezonie 30-latek prowadził w Primera División cztery spotkania. Pokazał w nich 19 żółtych kartek , ani jednej czerwonej i raz podyktował rzut karny . Miejmy nadzieje że w tym meczu podyktuje choć jedną jedenastkę :razz:
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom