>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.10.2014 (sobota)

Status
Zamknięty.
S 47

superqool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premiership
Godzina: 16:00
Spotkanie: Liverpool - Hull City
Typ: obydwie drużyny strzelą w obydwu połowach
Kurs: 12
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ostatnio zaczynam grać zakłady na to, że obydwie drużyny strzelą bramkę w obydwu połowach. Przy kursach proponowanych przez buków, wystarczy, że taki zakład wejdzie raz na dziesięć i jesteśmy na plusie.
W dniu dzisiejszym meczem, który od razu wpadł mi w oko przy typowaniu takiego zdarzenie jest mecz, który odbędzie się o 16.00 na Anfield. Liverpool jest wciąż bardzo ofensywnie przysposobionym zespołem. Pomimo tego, że stracili Suareza i w tym sezonie raczej nie robią sobie u siebie wielkiej strzelaniny, uważam, że nie stracili swojego stylu i gdy się odblokują, zaczniemy oglądać grad bramek przy Anfield, tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie. Z drugiej strony zespół Hull City, który przyzwoicie radzi sobie na wyjazdach. W dwóch ostatnich meczach na obcych stadionach (Newcastle i Arsenal) notowali wysoki bramkowe remisy. Mają kilku dobrych piłkarzy, stworzonych do kontr, a tych raczej dzisiaj nie zabraknie. Ponadto, nie bez znaczenie pozostaje fakt, że Liverpool będzie zmęczony i być może zdekoncentrowany po meczu z Realem w Champions. Spodziewam się otwartego spotkania z dużą ilością goli po obu stronach. Oczywiście typy, które już wcześniej zostały opisane, czyli BTTS czy x2 mają większą szansę na powodzenie, aczkolwiek przy kursie 12 myślę, że można zaryzykować singlowo.
⛔100
 
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Real - Barca
Typ: kartka dla zawodnika Marcelo
Kurs: 3
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Marcelo boczny obronca ktory psyche ma strasznie slaba, a dojdzie do tego waga spotkania to juz w ogole odpynie.
Na bokach Barcy Neymar, Suarez czy Pedro beda robic wir dookola niego, Brazylijczyk potrafi dostac kartke za gestykulacje, za bezsensowne zachowanie, mysle ze dzis bedzie sporo machania lapami i sedzia nie wytrzyma i go upomni zoltym kartonikiem, a kurs fajny.
Dawno nie dostal kartki, szykuje sie zeby dostac dzis :cool:
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
C 1

chrabo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premiership
Godzina: 13:45
Spotkanie: West Ham - Man City
Typ: Azjatycka suma goli powyżej 3.0,3.5
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami to 5 zwycięstw City i 4 z 5 kończyły się powyżej 2 bramek a 3 z 5 powyżej 3 goli.
City jest w gazie, czy to u siebie czy na wyjeździe zazwyczaj 2 bramki pakują. West Ham też się w końcu ruszyło u nich i ostatnie 5 spotkań to średnio 2 bramki na mecz. Przegrali tylko z Man Utd ostatnimi czasy i to tylko 2:1.
Mogą bramki padać także ryzyko że będzie ich fura.
⛔50
 
M 0

mateuszxr1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premiership
Godzina: 16:00
Spotkanie: Sunderland - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Sunderland w ostatniej kolejce przegrał aż 8-0 z Southampton i pewnie wraz z pomysłem oddania kasy kibicom za bilet będą chcieli u siebie pokazać 100% swoich możliwości i będą gryźć każdy centymetr murawy. Ale nie zapominajmy kto stoi po drugiej stronie boiska - Arsenal. Arsenal, który jest .... w beznadziejnej formie. W lidze na 8 kolejek zaledwie 2 zwycięstwa a kto oglądał męczarnie kanonierów w LM ten pewnie wie o co chodzi, ale zwycięstwo właśnie w ostatnich minutach pojedynku w Brukseli powinny dać kopa i co jak co ale muszą zacząć zwyciężać w lidze bo strata punktowa jest już coraz większa i myślę, że Arsenal jednak da sobie radę.
✅75
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: ROSJA: KHL
Godzina: 15:00
Spotkanie: CSKA Moscow - Magnitogorsk
Typ: poniżej 3.5 bramki
Kurs: 3.05
Bukmacher: Unibet

Analiza:
CSKA Moscow
w konferencji zachodniej plasuje się tuż za fotelem lidera. Jest to drużyna o fenomenalnej skuteczności w grze obronnej. Na własnej tafli na 9 rozegranych meczów w 8 okazali się drużyną zwycięską. Stracili w tych meczach jedyne 12 goli przy 28 strzelonych. Forma ich pozwala wierzyć w zespołowość i świetną atmosferę zespołu. Co mnie najbardziej interesuje, to fakt, że podczas tych 9 spotkań u siebie ich bilans bramek na mecz jest najniższy w lidze i wynosi 4.4. Aż w 5 spotkaniach padło mniej niż 3.5 gola. Posiadają w składzie dwóch czołowych strzelców ligi Radulov i Da Costa. Jeżeli uda się ich w części odciąć od rozgrywania krążka to jest szansa na korzystny niski wynik spotkania.
Magnitogorsk w konferencji wschodniej zajmuje wysokie 3 miejsce. To kolejna drużyna której najsilniejszą bronią jest umiejętność gry w obronie. Na wyjeździe grają pewnie w obronie tracąc 12 goli w 9 spotkaniach. Strzelecko zaś nie imponują. Obecna ich forma na wyjazdach to ostatnie dwie porażki po dogrywkach przy niskim wyniku w meczu, także z pewnością powalczą o poprawę tej złej statystyki.Magnitogorsk w wyjazdach ma najniższy bilans bramkowy z całej konferencji, zaledwie 3.7. Na 9 spotkań w 5 (w tym w ostatnich 3) padło mniej niż 3,5 bramki. Siła drużyny na której z całą pewnością swoją uwagę skupi drużyna przeciwna to Kovar, Zaripov i Mozyakin. Wszyscy odznaczają się wszechstronną grą ofensywną.
CSKA Moscow w starciu z Magnitogorsk jest minimalnym faworytem. Biorąc jednak fakt, że obie drużyną są z czołówki swoich konferencji i doskonale radzą sobie w defensywnie, mecz może przebiegać w konfrontacji bardzo wyrównanej. Ciężko uzyskać przewagę pozycyjną w takim meczu, a cóż dopiero strzelić gola. Mecz walki który z pewnością będzie obfitował w szybkość akcji, ale przy tak dobrze prezentujących się defensywach skuteczność nie musi być wysoka.
✅205
 
G 112

grohufka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia League 2
Godzina: 16:00
Spotkanie: Stevenage - Burton Albion
Typ: Obie drużyny strzelą gola w 1 połowie
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 16:00 w 15 kolejce League 2 zmierzą się ze sobą drużyny Stevenage oraz Burton Albion. Gospodarze w tabeli zajmują 18 pozycję z dorobkiem 17 punktów oraz bilansem bramkowym 18:22. U siebie grali 7 razy i 4 razy wygrali oraz 3 razy przegrali, zdobyli 11 bramek i stracili ich 9. Goście są na 2 miejscu w tabeli z dorobkiem 28 punktów oraz bilansem bramkowym 20:18. Na wyjazdach grali 7 razy, 4 razy wygrali, raz zremisowali oraz 2 razy przegrali strzelając 11 bramek i tracąc 12. W ostatniej kolejce Stevenage przegrało na wyjeździe z Portsmouth 3:2, natomiast Burton wygrał na wyjeździe z Carlise 3:4. W obu tych meczach BTS został pokryty w 1 połowie.
⛔100
 
J 33

janekpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hoffenheim - Paderborn
Typ: 1 (handicap 0-1)
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Piłkarze Hoffenheim są jak narazie rewelacją rozgrywek, bowiem po 8 kolejkach zajmują pozycję wicelidera rozgrywek. W starciu z beniaminkiem ligi kibice będą zadowoleni tylko i wyłącznie z kompletu punktów. Drużyna &quot;Wieśniaków&quot; w ostatniej kolejce zremisowała na wyjeździe z Hamburgerem SV 1:1, choć sytuacji do zwycięskiej bramki nie brakowało. Gospodarze na własnym terenie są zdecydowanie silniejsi niż w meczach wyjazdowych dlatego moim zdaniem powinni dziś wygrać ten mecz wysoko. Ostatni mecz ekipa Hoffenheim przegrała na własnym boisku w marcu tego roku, ulegając FSV Mainz 2-4. Zespół beniaminka ligi także obecne rozgrywki rozpoczął dobrze i z 12 punktami zajmuje wysokie 8 miejsce. Głównym celem drużyny jest utrzymanie się w Bundeslidze, dlatego podopieczni trenera Breitenreiter&#39;a od samego początku chcą regularnie punktować. Drużyna na wyjazdach nie gra najlepiej, bowiem większość punktów piłkarze ugrali na wlasnym obiekcie. Celem ekipy Paderbornu w tym meczu będzie zdobycie przynajmniej 1 punktu. W przeszłości obydwa zespoły grały ze sobą zaledwie dwa razy. Było to w sezonie 2007/2008, kiedy obydwie drużyny spotkały się w 2. Bundeslidze. Wtedy to dwukrotnie lepszy był zespół Hoffenheim, który u siebie wygrał skromnie 1:0, a na wyjeździe 2:0. Dzisiaj typuje wysoką wygraną gospodarzy.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 43

jarasinjo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa 13 kolejka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam. Na dzisiaj zdecydowałem sie postawić na zespół z mojego miasta,ponieważ uważam,że mimo osłabień w postaci braku Robaka,Frączczaka i z niepewnym występem Zwolińskiego.Ale jest jeden ważny argument,który przemawia za zwycięstwem gospodarzy,mianowicie zmiana trenera.Jan Kocian, mimo iż oficjalnie na papierze będzie do końca rundy jako 2 trener, to myślę że piłkarze poprzez taki impuls zagrają na 120% swoich możliwości do tego grają ostatnio w kratke,a i przegrali upokarzająco w białymstoku aż 0-5.Znając możliwości,które drzemią w Portowcach,do tego cracovia osłabiona brakiem Nowaka,Covilo oraz Cetnarskiego gdzie wszyscy stanowią o sile zespołu również gra w kratke a ostatnio wygrali u siebie z Ruchem 1-0. Dlatego myślę że dzisiaj pewna jedyneczka. Powodzenia.Pozdrawiam.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Z 1,4K

zdzichu_ropa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Piast - Jagiellonia
Godzina: 15:30
Typ: BTS
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza na szybko bo mecz się zbliża. Jagiellonia jest w dużym gazie, ostatnio trochę punktów wpadło mi na ich meczu z Pogonią i mam nadzieję że dzisiaj również mnie ucieszą. Gracze Probierza od 23 sierpnia są niepokonani, lecz dzisiaj czeka ich ciężki wyjazd do Gliwic. Teoretycznie Piast to zwykły ligowy średniak, ale patrząc na ich ostanie wyniki u siebie:
Piast - Zawisza 3:0
Piast - Cracovia 4:2
Piast - Legia 3:1
okazuje się że może być to bardzo wyrównane spotkanie, co mówią również kursy (1/x/2 2,8/3,3/2,5). Ciężko mi typować zwycięzcę tego spotkania, ale patrząc na dobrą formę obu zespołów myślę że powinny one strzelić przynajmniej po jednej bramce. Fakt, że Jagiellonia ostatnio traci bardzo mało bramek, ale przy domowej formie Gliwiczan można zaryzykować że strzelą przynajmniej jednego gola.
Składy:
Piast: Cifuentes - Hebert, Osyra, Horvath, Klepczyński - Zivec, Murawski, Vassiljew, Martinez, Podgórski, Wilczek
Jagiellonia: Drągowski - Wasiluk, Madera, Pazdan, Baran - Gajos, Romańczuk, Grzyb - Tuszyński, Piątkowski, Dżalamidze
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwecja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Skelleftea - Leksands
Typ: Calof, Andrew strzeli i Skelleftea wygra spotkanie
Kurs: 3,35
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dzisiejszy dzień wybrałam sobie spotkanie z hokeja, a dokładniej pojedynek pomiędzy Skelleftea a Leksands. W tym meczu zdecydowanym faworytem jest gospodarz i aktualny lider tabeli który podejmuje bardzo słaba w tym sezonie drużynę gości która notuje ostatnie miejsce w tabeli i na wyjeździe udało jej się wygrać tylko jedno spotkanie . Kursy na to spotkanie są bardzo małe więc musiałam się zagłębić w ofercie ... i tak oto znalazłam fajny typ, a dokładniej że bramkę strzeli Andrew Calof i Skelleftea wygra mecz. Kurs fajny bo aż 3,35 . Gospodarze w tym meczu powinni strzelić parę bramek, i liczę ze któraś z nich będzie należeć własnie do najskuteczniejszego gracza w tej drużynie , a dokładniej Kanadyjczyka który zajmuje 4 miejsce w tabeli strzeleckiej SHL .
⛔100
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Czechy
Godzina: 20.15
Spotkanie: Slovacko-Plzen
Typ: 2
Kurs: 1.57
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dzisiaj chciałem wam bliżej przybliżyć mecz Czeskiej 13 kolejki Synot Ligi w ,której zmierzy się Slovacko dzisiejszy gospodarz zajmujący 8 miejsce oraz drużyna z Pilzna,lider po 12 kolejkach.Pilzno ma na koncie 26 punktów,a bilans drużyny to 8 wygranych 2 remisy oraz 1 porażka.Pokonani z boiska schodzili w piątej kolejce,a miało to miejsce 24 sierpnia,od tego momentu zremisowali jeden mecz,a resztę wygrywali.Slovacko ostatnio ma słabą passę,3 ostanie mecz to remis i dwie porażki.Dzisiaj goście muszą wygrać jeśli chcą wygrać,walczyć o mistrza oraz wrócić do rozgrywek w pucharach,a jak pamiętamy potrafiła walczyć z Cska,Bayernem i Manchesterem City jak równy z równym.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Cordoba
Godzina: 17.30
Spotkanie: M. Gonzalez - P. Cachin
Typ: P. Cachin
Kurs: 3.75
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Dziś wybrałem bardzo ryzykowny typ, ale moim zdaniem są szanse na trafienie. W półfinale w Cordobie spotykają się doświadczony Maximo Gonzalez 31 letni gracz grający w singlu jak i deblu. Przeciwnikiem jego będzie młody 19 letni rodak Pedro Cachin. Gonzalez preferuje grę na mączce jednak ostatnio zaskakuje bo często gra na kortach twardych. W październiku próbował gry w Chinach bez rewelacji przepadł w kwalifikacjach w Pekinie i Szanghaju natomiast w Shenzen I runda. Wrócił do rodzinnego kraju i gra w Cordobie pokonał trzech rywali i dziś o finał zagra z Cachinem to młody obiecujący chłopak preferuje grę na ziemi i idzie mu coraz lepiej z roku na rok duży progres . W tym turnieju idzie jak burza ograł po 2-0 takich graczy jak Zeballos, Alund i Arguello wszyscy wyżej notowani od młodego Argentyńczyka. Moim zdaniem może życiowa forma sprawi , że pokona doświadczonego gracza który ostatnio wojażował po świecie co może mieć znaczenie. Może Cachin to nowy talent , który niedługo zamelduje się w pierwszej setce ATP.
⛔100
 
mateusz9681 3,4K

mateusz9681

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Real - Barca
Typ: Pierwszy strzelec : Cristiano Ronaldo
Kurs: 4.75
Bukmacher: betclick
Analiza:
Cristiano Ronaldo jest w tym sezonie w fenomenalnej formie, strzela jak na zawolanie . strzelilł 15 bramek w 8 meczach , w klasyfikacji króla strzelców dominuje na innymi . Drugi w klasyfikacji Neymar ma siedem bramek mniej. Ronaldo świetnie gra nie tylko w La lidze ale też w reprezentacji gdzie zapewnił drużynie trzy punkty w meczu przeciwko Danii w samej końcówce spotkania.
Myślę ,że Ronaldo wyjdzie na ten mecz bardzo zmobilizowany i będzie chciał udowodnić od pierwszych minut że jest najlepszym zawodnikiem szybko strzelając bramkę .
⛔100
 
vomit 192

vomit

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 18:00
Spotkanie: Real Madryt - Barcelona
Typ: dokładny wynik 2:2
Kurs: 9.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiejszy mecz będzie niewątpliwie najbardziej oczekiwanym przez wszystkich tego dnia,gdyż spotyka się dwóch tytanów hiszpańskiej ligi. Na pewno będzie krew,pot i łzy i wyjątkowo widowiskowy...teatrzyk,ale do rzeczy.
Barcelona niepokonana od 8. spotkań i co najciekawsze nie ma straconej bramki. Krystyna i spółka rzuci się od razu z zębami (lol!) na oponenta i wbiję im max 2 bramki. Zazwyczaj pakują im max 2-3 jak pokazują ich ostatnie 5 spotkań. Zresztą H2H na ostatnie 5 spotkań jest bardziej okazały dla Królewskich.
Czemu daję takli wynik? Wszystkie liczby się kumulują-Barca musi w końcu stracić bramkę/i,Real trzyma dobrą passę 4 wygranych meczy i dziś pewnie zremisuje,a co za tym idzie czuję w powietrzu 2:2.
Za drobne można poszaleć.
⛔100
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Godzina: 20:00
Spotkanie: Van Barneveld, Raymond - Van Der Voort, Vincent
Typ: 2
Kurs: 3,45
Bukmacher:bet at home
Analiza:
Witam. Szybki typ na wieczór. W Niemczech rozgrywane są mistrzostwa europy w Darta. Od razu dodam że nie jest to jakaś wielka i prestiżowa impreza w darterskim kalendarzu.. Wyżej cenione są World Grand Prix, Masters, Matchplay czy chociażby angielska Premier Leauge. Dzisiaj w drugiej rundzie zmierzą się dwaj holendrzy Barneveld i van der Voort. Jeżeli chodzi o Barneya to naprawdę ciężko powiedzieć co dzisiaj zagra. Nie oglądałem jego wczorajszego pojedynku z Whitlockiem ale potym co zagrał w World Grand Prix z Kingiem to dzisiaj gram przeciwko niemu. Z Kingiem z grymasem na twarzy oddał mecz bez walki, kontuzja pleców prawdopodobnie... Jego rodak to solidnu grajek i powinien powalczyć dzisiaj.. A poza tym już niedługo startuje Masters i wątpie by Barneveld spinał sie na dzisiaj mając w perspektywie start w bardziej prestiżowym Masters.
⛔100
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Dyscyplina: Darts
Godzina: 21:00
Spotkanie: Phil Taylor - Bunting
Typ: Bunting S. win
Kurs: 3,51
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Mecz za chwilę a więc szybka analiza. Wszystko będzie zależało od tego jak Taylor potraktuje ten mecz, według mnie zagra zwykłą pokazówkę. Dlaczego ? Bo w następną sobotę zaczyna się Masters i każdy wie że to jeden z najważniejszych turniejów sezonu a Phil już swoje lata posiada. Latanie samolotem jest męczące dla takiego staruszka więc na pewno będzie chciał do Anglii wrócić troszkę wcześniej i wypocząć.
Jeżeli nie odpadnie dziś to na pewno zrobi to jutro po podobnym kursie.
✅251
 
makaveli23 198,7K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Pilka nozna, Kolumbia
Godzina: 22:15
Spotkanie: La Equidad - Patriotas
Typ: X/X
Kurs: 4.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze 1-3-1 w ost 5 meczach, 2 razy po 0-0, goscie 1-3-1 w ost 5 meczach i 3 razy po 1-1. Gospodarze to ostatnia druzyna tabeli, podczas gdy goscie bija sie o baraze. Remis nic im nie zaszkodzi, a ostatnio jak La Equidad gral z podobnie ustawiona w tabeli druzyna Aguilas zremisowal 0-0, wiec na taki wynik licze. Liga kolumbijska to fajerwerkow nie bedzie.
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom