>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 25.10.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
D 0

dwadoes

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Liga:Austria EBEL
Spotkanie: Villach-Salzburg (godzina:19:15)
Typ: Villach OT
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365

Witam wszystkich, dzisiaj moim typem będzię szlagierowy mecz w austryjackiej lidze hokeja. Dlaczego Villach jest to drużyna której siła jest w meczach na własnym obiekcie
do tej pory przegrany 1 mecz na własnym obiekcie a 6 wygranych.Sallzburg drużyna bardzo silna radzi sobie dobrze na wyjazdach jak i u siebie, ale jednak nie radzi sobie na wyjazdach z druzynami górnej półki wysoka przegrana z LINZ i przegrana po zacietyum spotakniu z Bolzano.Spodziewam się tutaj równie wyrównanego meczu jak w Bolzano
ale myślę że Villach jednak wygra 1-2 bramkami.Warto dodać że ostatnie mecze tych druzyn na obiekcie w Villach zakonczyly się wszystkie na kożyść gospodarzy.
⛔ 100
 
R 184

ramos4

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew - Cracovia
Typ: Cracovia
Kurs: 2.60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Cracovia ostatnio w gazie, w 4 ostatnich wyjazdowych spotkaniach ugrali 10 punktow, traca niewiele bramek. Widzew to bardzo mloda druzyna grajaca w wiekszosci wychowankami + braci Visnjakovsami, ktorzy robia roznice w poszczegolnych spotkaniach. Krakowianie to mistrzowie drugich polow, strzelaja w nich mase goli, dzisiaj nie powinno byc inaczej, Widzew zazwyczaj traci sily w drugich polowach swoich spotkan, czego przykladem moze byc mecz z Zaglebiem, kiedy to &quot;RTS&quot; stracil 3 bramki od 77 do 85 minuty. W ostatnich 4 ligowych wyjazdowych spotkaniach Cracovia strzelila 6 goli z czego 5 w drugich polowach. To dosyc znaczace i obrazuje walecznosc Cracovii.
W moim odczuciu mozna sprobowac zagrac remisem do przerwy i zwyciestwem Cracovii, ale dzis zdecyduje sie na mniej ryzykowny typ.
Powodzenia!
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 22

pgrom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - La Liga
Spotkanie: Rayo - Valladolid
Typ: Valladolid (-1AH)
Kurs: 6,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:


To mój pierwszy typ, więc proszę o wyrozumiałość ????
Wybrałem dziś mecz pomiędzy zespołami Rayo i Vallaloid. Rayo odpowiednio 14 miejsce w lidze, bilans 3-0-6, Valladoid miejce 17, bilans 1-4-4. Kursy bukmacherskie jednoznacznie wskazują na Rayo, w sumie nie wiem dlaczego, Rayo może i wygrało dwa ostatnie spotkania, ale zwycięstwo nad ostatnią w lidze Almerią czy Realem Sociedad (u siebie) nie zaliczyłbym do wielkich sukcesów zwłaszcza jeśli jest to zwycięstwo jednobramkowe. Ponadto Rayo jak widać ze statystyk to drużyna która &quot;lubi&quot; tracić bramki, a stracili ich w lidze najwięcej. O ile wysoka przegrana z Barceloną czy będącym na gazie Atletico mnie nie dziwi to porażka 4:1 z Sevillą czy 5:0 z Malagą nie napawają optymizmem.
Goście natomiast lubią remisy, o ile przegrana z Barceloną czy Atletico nie dziwi to z drużynami ze środka tabeli radzili sobie całkiem nieźle, zwykle remis lub jednobramkowa przegrana.
Skąd u mnie taki typ? Rayo jak wspomniałem &quot;lubi&quot; tracić bramki. Valladolid może nie jest najmocniejszy na wyjazdach (jeszcze bez zwycięstwa 0-3-2) ale dziś ma szansę udowodnić że jest zespołem lepszym. Jeżeli jako pierwsi strzelą bramkę to obrona Rayo może się posypać jak we wcześniejszych spotkaniach a to jest szansa na lepszy wynik dla gości.
Co do absencji gospodarze zagrają bez zawieszonego za kartki Saula. Kontuzjowani są Jose Carlos i Sebastian Fernandez. W zespole Valladolid zabraknie natomiast Oscara, Humberto Osorio i Victora Pereza.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom