>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.10.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
D 0

dwadoes

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Liga:Austria EBEL
Spotkanie: Villach-Salzburg (godzina:19:15)
Typ: Villach OT
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365

Witam wszystkich, dzisiaj moim typem będzię szlagierowy mecz w austryjackiej lidze hokeja. Dlaczego Villach jest to drużyna której siła jest w meczach na własnym obiekcie
do tej pory przegrany 1 mecz na własnym obiekcie a 6 wygranych.Sallzburg drużyna bardzo silna radzi sobie dobrze na wyjazdach jak i u siebie, ale jednak nie radzi sobie na wyjazdach z druzynami górnej półki wysoka przegrana z LINZ i przegrana po zacietyum spotakniu z Bolzano.Spodziewam się tutaj równie wyrównanego meczu jak w Bolzano
ale myślę że Villach jednak wygra 1-2 bramkami.Warto dodać że ostatnie mecze tych druzyn na obiekcie w Villach zakonczyly się wszystkie na kożyść gospodarzy.
⛔ 100
 
R 184

ramos4

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Ekstraklasa
Spotkanie: Widzew - Cracovia
Typ: Cracovia
Kurs: 2.60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Cracovia ostatnio w gazie, w 4 ostatnich wyjazdowych spotkaniach ugrali 10 punktow, traca niewiele bramek. Widzew to bardzo mloda druzyna grajaca w wiekszosci wychowankami + braci Visnjakovsami, ktorzy robia roznice w poszczegolnych spotkaniach. Krakowianie to mistrzowie drugich polow, strzelaja w nich mase goli, dzisiaj nie powinno byc inaczej, Widzew zazwyczaj traci sily w drugich polowach swoich spotkan, czego przykladem moze byc mecz z Zaglebiem, kiedy to &quot;RTS&quot; stracil 3 bramki od 77 do 85 minuty. W ostatnich 4 ligowych wyjazdowych spotkaniach Cracovia strzelila 6 goli z czego 5 w drugich polowach. To dosyc znaczace i obrazuje walecznosc Cracovii.
W moim odczuciu mozna sprobowac zagrac remisem do przerwy i zwyciestwem Cracovii, ale dzis zdecyduje sie na mniej ryzykowny typ.
Powodzenia!
✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 22

pgrom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania - La Liga
Spotkanie: Rayo - Valladolid
Typ: Valladolid (-1AH)
Kurs: 6,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:


To mój pierwszy typ, więc proszę o wyrozumiałość ????
Wybrałem dziś mecz pomiędzy zespołami Rayo i Vallaloid. Rayo odpowiednio 14 miejsce w lidze, bilans 3-0-6, Valladoid miejce 17, bilans 1-4-4. Kursy bukmacherskie jednoznacznie wskazują na Rayo, w sumie nie wiem dlaczego, Rayo może i wygrało dwa ostatnie spotkania, ale zwycięstwo nad ostatnią w lidze Almerią czy Realem Sociedad (u siebie) nie zaliczyłbym do wielkich sukcesów zwłaszcza jeśli jest to zwycięstwo jednobramkowe. Ponadto Rayo jak widać ze statystyk to drużyna która &quot;lubi&quot; tracić bramki, a stracili ich w lidze najwięcej. O ile wysoka przegrana z Barceloną czy będącym na gazie Atletico mnie nie dziwi to porażka 4:1 z Sevillą czy 5:0 z Malagą nie napawają optymizmem.
Goście natomiast lubią remisy, o ile przegrana z Barceloną czy Atletico nie dziwi to z drużynami ze środka tabeli radzili sobie całkiem nieźle, zwykle remis lub jednobramkowa przegrana.
Skąd u mnie taki typ? Rayo jak wspomniałem &quot;lubi&quot; tracić bramki. Valladolid może nie jest najmocniejszy na wyjazdach (jeszcze bez zwycięstwa 0-3-2) ale dziś ma szansę udowodnić że jest zespołem lepszym. Jeżeli jako pierwsi strzelą bramkę to obrona Rayo może się posypać jak we wcześniejszych spotkaniach a to jest szansa na lepszy wynik dla gości.
Co do absencji gospodarze zagrają bez zawieszonego za kartki Saula. Kontuzjowani są Jose Carlos i Sebastian Fernandez. W zespole Valladolid zabraknie natomiast Oscara, Humberto Osorio i Victora Pereza.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom