>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.09.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
L 0

lurius94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valencia - Granada
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: STS
Analiza:
Po ostatniej porażce w LM i remisie w lidze z Betisem czas na wygraną Valencji z bardzo słabą Granadą która gra marnie na wyjazdach. Granda w tym sezonie wygrała tylko jeden mecz i cztery porażki dobrze nie wróży przed spotkaniem z Valencją. Gospodarzom jest to dobry rywal na przełamanie się zwłaszcza że grają u siebie a wygraną przybliżą się do góry tabeli.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
A 18

andrzej77

Użytkownik
Koln - Ingolstadt
typ: lb 2.5 - 1
kurs: 1.55
buk: sts
Analiza meczu Koln - Ingolstadt:
Obie drużyny notują w tym sezonie bardzo dobre wyniki, jak na swoje możliwości. FC Koln szczególnie świetnie radzi sobie w roli gospodarza, natomiast Ingolstadt...jest najlepszą drużyną na wyjazdach w lidze. Wynik tego meczu uważam za bardzo trudny do wytypowania, natomiast wydaje się bardzo prawdopodobny lb 2.5 - 1 MEcze na Rhein Energie Stadion w tym sezonie: 1-1, 2-1 oraz 1-0. Wyniki beniaminka Bundesligi w roli gospodarza są następujące: 0-1,0-1 oraz 0-1. Ogólna średnia bramek strzelanych na mecz wynosi 0.5 natomiast stracony 0.67: https://sporticos.com/pl-pl/2015-09-25/18984-mecz-1-fc-koln-vs-fc-ingolstadt Myślę, że po odejściu Peszki w drużynie FC Koln nie ma już nieobliczalnych zawodników. Największe zagrożenie stanowić będzie Modeste, który strzelił już 4 gole w lidze i zanotował 2 asysty.
Nieregulaminowy bukmacher
Zły zapis

⛔100
 
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria - Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: St. Polten - Liefering
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: bwin
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie z 2 ligi austriackiej, w której to na gospodarze z St. Polten
zmierzą się z drużyną Liefering. Jest to dość duży kurs jednak postaram się uzasadnić mój wybór. Na początek sytuacja w tabeli i forma, a prezentuje się ona dosyć dobrze u obu drużyn Liefering zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 18 punktów, a gospodarze zajmują 4 miejsce z dorobkiem 17 punktów. Liefering wygrał ostatnie 4 mecze w lidze, w tym bardzo ważne spotkanie na stadionie LASK Linz 2:1. St. Polten wygrał 3 ostatnie mecze ligowe jednak z mniej wymagającymi rywalami.
Spotkania H2H - drużyny te mierzyły się w ostatnich 2 sezonach 4-krotnie w St. Polten i trzy razy wygrywała drużyna Liefering.
Ostatnim ważnym aspektem na zagranie za Lieferingiem jest to, że drużyna St. Polten zaledwie 3 dni temu rywalizowała w pucharze Austrii, a drużyna Liefering odpoczywała, więc sądzę, że będą świeżsi i lepiej wypadną na tle ekipy gospodarzy.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Primera Division
20:30
⚽ Valencia - Granada
Powyżej 6,5 kartek
@ 2,14 Unibet
Spotkaniem otwierającym 6. kolejkę La Liga jest mecz pomiędzy Valencią, a Granadą. Spotkanie na pozór łatwe z pewnym zwycięzcą, ale patrząc na rezultaty gospodarzy, ich zwycięstwo nie jest wcale przesądzone. Ostatnio słabe wyniki. Meczu z Betisem nie oglądałem, ale Zenit pokazał, jak można łatwo &quot;Nietoperzy&quot; wypunktować. Fakt, że tam genialnie dwa razy strzelał Hulk, ale gdzie była wtedy obrona?
Granada też mizernie, jak zwykle z resztą. Mecz z Realem zamazuje nico rzeczywistość. Patrząc po rywalach Granady, to goście nie zdobyli z żadną &quot;poważną&quot; firmą, bo Getafe zaliczam do ligowych średniaków. Granada traci mnóstwo goli, ale Valencia zbyt wielu ich nie strzela, dlatego tym razem spróbujemy upolować kartki.
Obydwie ekipy słabo weszły w sezon, tak jak zaznaczyłem na początku. Jedni i drudzy wiedzą, że rywal nie gra zbyt dobrze i obydwie ekipy czują, że mogą swojego przeciwnika ograć. Nie spodziewam się zbyt pięknej piłki, tylko mecz, w którym będzie sporo przewinień i jednobramkowe zwycięstwo którejś z ekip. Patrząc na h2h zauważyłem, że obie ekipy nie specjalnie się oszczędzają i sporo faulują i grają bardzo ostro. Widzę też ogromną dysproporcję kursów. Betsson za over płaci marne 1,75, a Unibet 2,14 Faktem jest, że któryś z tych buków dość mocno przeszarżował z ofertą i będą musieli zapłacić za swój błąd. Najlepiej wprost do mojej kieszonki ;)
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Niemcy - 2 Bundesliga
18:30
Norymberga : Arminia Bielefeld
Norymberga wygra / obie strzelą
4.00 / Bet365
Gospodarze do tego pojedynku przystąpią mocno uskrzydleni ostatnim wyjazdowym zwycięstwem nad Kaiserslautern i to aż 3:0 , na swoim terenie jeszcze nie doznali porażki a ich bilans 3-1-0 i br. 8:4 tak wiec sporo wskazuje na to iż 3 pkt mogą pozostać w Norymbergi ale wiadomo to piłka a ta jest nieprzewidywalna , goście natomiast też mają swój duży plus bo w meczach wyjazdowych jeszcze nie doznali porażki 1-3-0 i 6:5 w bramkach co pokazuje że ze zdobyczą bramkową na wyjazdach jest OK i na gola z ich strony liczę ale jak wcześniej napisałem to jednak na zwycięzcę typowałbym gospodarzy !
⛔100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - Primera Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Moreirense - Porto
Typ: Porto wygra do zera
Kurs: 1,80
Buk: Bet365

W meczu 6. kolejki Primera Liga Moreirense podejmie FC Porto. Gospodarze jak dotąd zainkasowali tylko jeden punkt, co daje im przedostatnie miejsce w tabeli. Przekłada się to głównie na słabą postawę ofensywy, która strzeliła tylko 2 bramki. Trener Casquilha nie będzie mógł skorzystać z usług następujących graczy: Danilson (D 5/0), Vieira (F 0/0) oraz Martins (F 2/1). Porto jest aktualnie liderem rozgrywek z dorobkiem 13. punktów. Smoki w zeszłym tygodniu odnieśli bardzo ważne zwycięstwo z Benficą. W drużynie gości przyzwoicie spisuje się defensywa, która straciła tylko dwie bramki. Najważniejszy jest fakt, że Lopetegui będzie mógł skorzystać z usług wszystkich swoich najlepszych graczy. Ostatnie pojedynki pomiędzy tymi drużynami, zdecydowanie przemawiają na korzyść Smoków. Przed Porto niezwykle ważne spotkanie w Lidze Mistrzów, ale nie sądzę aby odpuścili ten mecz. Podopieczni Lopetegui będą chcieli szybko strzelić bramkę, by później spokojnie kontrolować to spotkanie.
⛔100
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
Typ: Remis
Kurs: 3,30
Buk: Bet365
Analiza:
W jednym z trzech piątkowych meczów Zagłębie Sosnowiec podejmować będzie na Stadionie Ludowym Olimpię Grudziądz. Sosnowiczanie są na jedenastym miejscu, które jest odwzorowaniem ich zdobyczy punktowej, bilans zespołu to 3-2-3, stosunek goli to 13-12 co daje średnią 3,1. Zagłębie u siebie jeszcze nie zremisowało, odniosło dwa zwycięstwa i poniosło trzy porażki, strzeliło osiem goli i tyle samo straciło. Olimpia jest na przedostatniej pozycji z ośmioma punktami na koncie, ich bilans wynosi 2-2-5 a stosunek goli to 10-14 co daje 2,7 gola na mecz. Grudziądzanie na wyjeździe grają słabo z czterech meczów zremisowali jeden i ponieśli trzy porażki, strzelili cztery gole a stracili dziewięć. Po przejęciu zespołu przez Artura Skowronka dwa razy przegrali i odnieśli jedno zwycięstwo. Obydwa zespoły spotkały się w niższej klasie rozgrywkowej czterokrotnie raz górą było Zagłębie natomiast trzy z tych pojedynków kończyły się remisami. Intuicja podpowiada mi, że dzisiaj może być podobnie gospodarze jeszcze u siebie nie dzielili się punktami, goście od czterech kolejek grają bezkompromisowo. Z racji tego, że bilans goli strzelonych do straconych Zagłębia u siebie wynosi zero, stawiam na bramkowy remis w tym pojedynku.
✅230
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia - 1 Liga
Godzina: 20:25
Spotkanie: Cork City - Derry City
Typ: 1
Kurs: 1,57
Buk: Bet365
Analiza:
Cork City zajmują aktualnie 2 miejsce w tabeli u siebie wygrywają praktycznie mecz za meczem i wątpię by dzisiaj było inaczej. Derry to nie jest najgorsza drużyna ale stadionie gości przegrywali 4 ostatnie przyjazdy. Całkiem niedawno bo 14 września te dwa zespoły mierzyły się ze sobą w pucharze gdzie było 3:0 dla CC. Możemy popatrzeć też na liczbę bramek tych zespołów w obecnym sezonie ekipa z Cork 49:18 z czego 31 bramek to bramki zdobyte na własnym boisku i tylko 9 straconych, u ekipy Derry City wygląda to słabiutko 23:34 i tylko 9 bramek strzelonych na wyjazdach w 28 meczach w tym sezonie. Dla mnie typ na ekipę z Cork to jedno z pewniejszych zdarzeń w dzisiejszej ofercie.
⛔100
 
B 14

bogus1245

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ektraklasa, 10 kolejka
Spotkanie: Śląsk Wrocław- Piast Gliwice
Godzina: 20:30
Typ: Piast Gliwice
Kurs: 3,30
Buk: Betclic
Witam, na piątkowy wieczór wybrałem mecz 10 kolejki ekstraklasy pomiędzy przeciętnie spisującym się w tym sezonie Śląskiem i dotychczasową rewelacją tego sezonu drużyną Piasta Gliwice. Liczę że dzisiejsze widowisko na stadionie miejskim we Wrocławiu będzie ciekawe jednakże w dzisiejszym pojedynku stawiam na gości. Dlaczego? Forma Piasta jest w tym sezonie bardzo równa. Co prawda zdarzyły im się 2 porażki na wyjeździe(jedna na samym początku z Ruchem i jedna z bardzo dobrze grającą u siebie Pogonią), ale zespół Radoslava Latala jest już na tyle poukładany, dobrze grający w ofensywie, że są w stanie dzisiaj 3 pkt. Co do Sląska. Rozczarowująca kibiców z Wrocławia 11 lokata. W ostatnim meczu bardzo wymęczony awans w PP z Podbeskidziem, a także nieoczekiwana porażka z wstającym z kolan Górnikiem Zabrze. Atmosfera we Wrocławiu też nie jest budująca, Śląsk który ma piękny stadion mieszczący ponad 40 tyś widzów przyciąga zaledwie ok 7 tyś kibiców na mecz co też może świadczyć o tym jak spisuje się ich drużyna w obecnym sezonie. Ostatni bilans 5 meczów dzisiejszych rywali też mówi nam wiele o obecnej formie drużyn, Śląsk wygrał tylko 2 razy, doznał 2 porażek i padł jeden remis. Piast 4 wygrane spotkania i jedna porażka.
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stade de Reims - Lille OSC
Typ: 1
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Liga Francuzka nie zwalnia tempa. Wczoraj kończyliśmy 7 serię gier w Ligue 1, a już dziś zaczynamy 8 na Stade Auguste Delaune Reims podejmie Lille. Według bukmacherów dość ciężko wskazać w tym meczu faworyta, ja jednak pokuszę się i ów faworyta wskaże, według mnie obecnie Reims ma więcej atutów po swojej stronie i to oni powinni moim zdaniem zwyciężyć w tym meczu.
Przede wszystkim Remis bardzo dobrze wszedł w sezon, aktualnie jest na 5.miejscu. Szczególnie dobrze wygląda gra tej drużyny u siebie, gdzie jak na razie wygrali z Marsylią (1-0), Lorient (4-1) oraz zremisowali z PSG (1-1). Lille natomiast na początku sezonu jest drużyną, która chyba gra najnudniejszą piłkę - strzelili do tej pory raptem 2 gole ale również tylko 2 gole stracili. Lille ma na swoim koncie tylko 1 zwycięstwo z Ajaccio oraz 1 porażkę z PSG, a także 4 remisy.
Warto dodać przy tym, że Lille w przeszłości nie najlepiej wiodło się na Stade Auguste Delaune:
09.11.14 LIG Reims Lille 2 : 0
17.08.13 LIG Reims Lille 2 : 1
15.12.12 LIG Reims Lille 1 : 1
Jak widzimy nie jest to zbyt bogata historia gier ale widać, że Lille na tym obiekcie nie radzi sobie najlepiej. 2 ostatnie sezony to 2 porażki i myślę, że dziś Reims grając naprawdę fajną piłkę może przedłużyć tą serię o kolejne zwycięstwo. Myślę, że są na to spore szansę.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to gospodarze dziś zagrają bez Mandiego, Oniangue i Agassa. Jeśli chodzi o przyjezdnych to Balmont i Soumaoro są kontuzjowani, natomiast Enyeama musi pauzować za kartki.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valencia - Granada
Typ: Valencia wygra do zera
Kurs: 2.39
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Valencia jest faworytem nawet jesli ostatnio nie blyszczala forma, roznica klas jest oczywista do tego jest na musiku w ostatnim meczu wyrotowali bez sensu wiec teraz w teorii po prostu musza wygrac i nadgonic w tabeli. Obok Mustafiego na obronie zagra pozyskany Abdennour taki duet stoperow to top3 la liga, w srodku pomocy nie zagra bardziej ofensywny A.Gomez kosztem bardziej zbalansowanego Pereza, a na lewej stronie nie zagra Gaya kosztem umiejacego dobrze bronic Orbana. Granada jest dosc limitowana z przodu nie strzelila w ostatnich 2meczach i tutaj sadze, ze tez nie strzela i Valencia wygra ten mecz 2:0, 3:0.
✅139
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Koln - Inglostadt
Typ: over 2,5 kartki Inglostadt
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet

Stawka: 1j

Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Christian Dingert , Niemiec jest sędzią który regularnie wyciąga około 4 kartek co mecz, jego średnia w lidze niemieckiej to 4,03 kartek/mecz


  • Inglostadt imponuje w tym sezonie forma na wyjazdach, wszystkie 3 spotkania wygrali na obcych stadionach, ich sposobem na przeciwnika jest twarda obrona i walka przez 90 minut, stąd spora ilość fauli a przez to duża ilość kartek, liczę że dziś także zaprezentują taką grę


  • jeżeli chodzi o statystyki to dotychczas Inglostadt na wyjazdach otrzymywali następujące ilości kartek 4, 3, 3 przy ilości faulów odpowiednio 18, 16, 13, liczę że dziś będzie podobny scenariusz


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana ✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Czechy
Spotkanie: Jablonec - Mlada B.
Godz: 20:15
Typ: 1
Kurs: 1,7
Buk: bet365
Analiza:
W 8 kolejce czeskiej Synot Ligi zmierzą się ze sobą ekipy Jablonec i Mlada Boleslav. Bukmacherzy jako faworyta uznają gospodarzy, ja również spodziewam się ich wygranej. Jablonec z dorobkiem 12 oczek zajmuje 4 lokatę, natomiast przyjezdni zgromadzili tylko o punkt mniej i są na 7 miejscu. To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ obydwie drużyny prezentują się ostatnio całkiem nieźle, gdyż w ostatnich 3 meczach zdobyli po 7 punktów. Jablonec najpierw wygrał na wyjeździe z Brno 3-0, następnie zremisował u siebie z liderem, czyli Spartą 1-1, a ostatnio w delegacji pokonał Ostravę 2-1. Jednak jako gospodarze zawodnicy Jablonca zdecydowanie zawodzą swoich kibiców, gdyż jak do tej pory odnotowali u siebie tylko 3 remisy. Jeśli chodzi o Mladę, to pokonała u siebie Zlin 5-2, później zremisowała na wyjeździe ze Slavią 1-1, a w ostatniej rundzie po zaciętym boju ograła u siebie Teplice 4-3. W meczach wyjazdowych piłkarze z Boleslavia mają bilans 0-2-1, zatem na pewno nie jest to zespół, który dobrze czuje się na boiskach rywala. W 3 ostatnich bezpośrednich starciach rozgrywanych w Jabloncu, wygrywali gospodarze i uważam, że dzisiaj również zdołają osiągnąć zwycięstwo, tym samym przełamując serię 2 remisów z rzędu na swoim podwórku.
⛔100
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Godzina: 20;00
Spotkanie: Amiens - Briancon
Typ: Amiens/over 7
Kurs: 1.75/2.60
Bukmacher: b365
Analiza:
Briancon po sezonie opuściło aż 17 graczy, większość z nich to byli podstawowi zawodnicy. Wiadomo ktoś przybył za nich, ale zanim się zgrają to minie jeszcze trochę czasu. Jak na razie 3 mecze pucharowe w plecy w tym wysokie porażki 1-5 i 2-7 z GAP i porażka na inaugurację u siebie z beniaminkiem z Bordeaux.
Co do Amiens to tam zaszło tylko kilka zmian. W pucharze jak na razie 2 wygrane i 2 porażki, w lidze na inaugurację porażka 7-6 z GAP. Ofensywnie na pewno dają radę, sporo strzelonych bramek, w defensywie nieco gorzej dlatego dodatkowo pogram sobie jeszcze over.
Na tym etapie rozgrywek z tak przebudowaną ekipą gości są według mnie zdecydowanym faworytem.
Więcej niż jeden typ
⛔100
 
tyszak 0

tyszak

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Ekstraklasa - Polska
Spotkanie:Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Godzina:20:30
Typ:Under 2,5
Kurs:1.91
Bukmacher:BWIN
W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami padało mało bramek (1:1 ,0:0, 0:0 ,3:0, 0:2 ) . Według mnie nie będzie tutaj raczej wymiany ciosów, dla Piasta nawet remis będzie dobrym wynikiem i nie będą się pchali do strzelania bramek. Dodatkowo za niską stawkę zagram na brak goli bo kurs 9,0 jest bardzo kuszący.
kiepska analiza
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Anglia.Championship
Spotkanie:Fulham-QPR
Godzina:20:45
Typ:QPR over 1.5 gola
Kurs:2.15
Bukmacher:williamhill
Analiza: Na zapleczu premierleague mamy czasem hit jak dziś. Zapewne każdy wie jakim przodem dysponują obie ekipy ale przede wszystkim ofensywnie nastawioną drużynę QPR w której zostali po spadku tacy gracze jak Charlie Austin czy choćby Matt Philipps zawodnik niesamowicie utalentowany. Drużyna gośći strzela bramki ale mecze wygrane przeplata przegranym i czy remisami podobnie jak Fulham. Dzisiaj obie na pewno będą chciały szybko narzucić sobie swój styl gry i wydaje mi się że padnie dużo bramek jak to jest zazwyczaj w meczach QPR a dwa to goście powinni sobie spokojnie strzelić. Kurs na to wyśmienity moim zdaniem i to właśnie dzisiaj jest mój typ dnia.
⛔100
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stade de Reims - Lille OSC
Typ: x
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Analiza na szybko bo zaraz mecz. Jak wiemy liga francuska cechuje się dużą ilością remisów. Ku temu typowi skłaniam się, dlatego, że drużyna gości Lille na ostatnie 5 meczy wyjazdowych 5 razy zremisowała, myślę, że dzisiaj ta seria się nie skończy i odnotują kolejny remis. Drużyna gospodarzy gra w kratkę, chociaż ostatni mecz zagrali bardzo solidnie i zremisowali 1:1 z PSG. Mam jakoś przeczucie, że tutaj padnie bramkowy remis. Polecam ten typ! ????
⛔100
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Peru: Primera Division
Godzina: 22:30
Spotkanie: Cajamarca - Alianza Atletico
Typ: Over 2.5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj spróbuję ugryźć coś z latino. Drużyny z Ameryki Południowej słyną z ofensywnej gry i sporej ilości bramek. Liczę, że podana przeze mnie linia spokojnie zostanie pokryta, bo jak najbardziej obie ekipy mają na to potencjał. Analizując poprzednie wyniki widzimy, że z reguły w ich meczach padają po 2,3 bramki. Na 10 ostatnich gier gospodarzy tylko raz padły mniej niż dwie bramki, mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W meczach ekipy gości tylko trzy razy na 10 spotkań padło mniej niż 2 bramki. Widać, że obie drużyny wiedzą o co chodzi w strzelaniu bramek. Jeżeli chodzi o H2H, to dzisiejsi rywale grali ze sobą trzy razy. Dwa razy padły dwie bramki, a raz trzy. Dzisiaj liczę na minimum trzy gole, kurs na to jest bardzo dobry. Obie drużyny słabo zaczęły sezon i na pewno jedni i drudzy będą chcieli poprawić swoje notowania, dlatego liczę na otwarty mecz i gole. Polecam, warto!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom