>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.09.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
L 0

lurius94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valencia - Granada
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: STS
Analiza:
Po ostatniej porażce w LM i remisie w lidze z Betisem czas na wygraną Valencji z bardzo słabą Granadą która gra marnie na wyjazdach. Granda w tym sezonie wygrała tylko jeden mecz i cztery porażki dobrze nie wróży przed spotkaniem z Valencją. Gospodarzom jest to dobry rywal na przełamanie się zwłaszcza że grają u siebie a wygraną przybliżą się do góry tabeli.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
A 18

andrzej77

Użytkownik
Koln - Ingolstadt
typ: lb 2.5 - 1
kurs: 1.55
buk: sts
Analiza meczu Koln - Ingolstadt:
Obie drużyny notują w tym sezonie bardzo dobre wyniki, jak na swoje możliwości. FC Koln szczególnie świetnie radzi sobie w roli gospodarza, natomiast Ingolstadt...jest najlepszą drużyną na wyjazdach w lidze. Wynik tego meczu uważam za bardzo trudny do wytypowania, natomiast wydaje się bardzo prawdopodobny lb 2.5 - 1 MEcze na Rhein Energie Stadion w tym sezonie: 1-1, 2-1 oraz 1-0. Wyniki beniaminka Bundesligi w roli gospodarza są następujące: 0-1,0-1 oraz 0-1. Ogólna średnia bramek strzelanych na mecz wynosi 0.5 natomiast stracony 0.67: https://sporticos.com/pl-pl/2015-09-25/18984-mecz-1-fc-koln-vs-fc-ingolstadt Myślę, że po odejściu Peszki w drużynie FC Koln nie ma już nieobliczalnych zawodników. Największe zagrożenie stanowić będzie Modeste, który strzelił już 4 gole w lidze i zanotował 2 asysty.
Nieregulaminowy bukmacher
Zły zapis

⛔100
 
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria - Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: St. Polten - Liefering
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: bwin
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie z 2 ligi austriackiej, w której to na gospodarze z St. Polten
zmierzą się z drużyną Liefering. Jest to dość duży kurs jednak postaram się uzasadnić mój wybór. Na początek sytuacja w tabeli i forma, a prezentuje się ona dosyć dobrze u obu drużyn Liefering zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 18 punktów, a gospodarze zajmują 4 miejsce z dorobkiem 17 punktów. Liefering wygrał ostatnie 4 mecze w lidze, w tym bardzo ważne spotkanie na stadionie LASK Linz 2:1. St. Polten wygrał 3 ostatnie mecze ligowe jednak z mniej wymagającymi rywalami.
Spotkania H2H - drużyny te mierzyły się w ostatnich 2 sezonach 4-krotnie w St. Polten i trzy razy wygrywała drużyna Liefering.
Ostatnim ważnym aspektem na zagranie za Lieferingiem jest to, że drużyna St. Polten zaledwie 3 dni temu rywalizowała w pucharze Austrii, a drużyna Liefering odpoczywała, więc sądzę, że będą świeżsi i lepiej wypadną na tle ekipy gospodarzy.
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Primera Division
20:30
⚽ Valencia - Granada
Powyżej 6,5 kartek
@ 2,14 Unibet
Spotkaniem otwierającym 6. kolejkę La Liga jest mecz pomiędzy Valencią, a Granadą. Spotkanie na pozór łatwe z pewnym zwycięzcą, ale patrząc na rezultaty gospodarzy, ich zwycięstwo nie jest wcale przesądzone. Ostatnio słabe wyniki. Meczu z Betisem nie oglądałem, ale Zenit pokazał, jak można łatwo &quot;Nietoperzy&quot; wypunktować. Fakt, że tam genialnie dwa razy strzelał Hulk, ale gdzie była wtedy obrona?
Granada też mizernie, jak zwykle z resztą. Mecz z Realem zamazuje nico rzeczywistość. Patrząc po rywalach Granady, to goście nie zdobyli z żadną &quot;poważną&quot; firmą, bo Getafe zaliczam do ligowych średniaków. Granada traci mnóstwo goli, ale Valencia zbyt wielu ich nie strzela, dlatego tym razem spróbujemy upolować kartki.
Obydwie ekipy słabo weszły w sezon, tak jak zaznaczyłem na początku. Jedni i drudzy wiedzą, że rywal nie gra zbyt dobrze i obydwie ekipy czują, że mogą swojego przeciwnika ograć. Nie spodziewam się zbyt pięknej piłki, tylko mecz, w którym będzie sporo przewinień i jednobramkowe zwycięstwo którejś z ekip. Patrząc na h2h zauważyłem, że obie ekipy nie specjalnie się oszczędzają i sporo faulują i grają bardzo ostro. Widzę też ogromną dysproporcję kursów. Betsson za over płaci marne 1,75, a Unibet 2,14 Faktem jest, że któryś z tych buków dość mocno przeszarżował z ofertą i będą musieli zapłacić za swój błąd. Najlepiej wprost do mojej kieszonki ;)
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Niemcy - 2 Bundesliga
18:30
Norymberga : Arminia Bielefeld
Norymberga wygra / obie strzelą
4.00 / Bet365
Gospodarze do tego pojedynku przystąpią mocno uskrzydleni ostatnim wyjazdowym zwycięstwem nad Kaiserslautern i to aż 3:0 , na swoim terenie jeszcze nie doznali porażki a ich bilans 3-1-0 i br. 8:4 tak wiec sporo wskazuje na to iż 3 pkt mogą pozostać w Norymbergi ale wiadomo to piłka a ta jest nieprzewidywalna , goście natomiast też mają swój duży plus bo w meczach wyjazdowych jeszcze nie doznali porażki 1-3-0 i 6:5 w bramkach co pokazuje że ze zdobyczą bramkową na wyjazdach jest OK i na gola z ich strony liczę ale jak wcześniej napisałem to jednak na zwycięzcę typowałbym gospodarzy !
⛔100
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - Primera Liga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Moreirense - Porto
Typ: Porto wygra do zera
Kurs: 1,80
Buk: Bet365

W meczu 6. kolejki Primera Liga Moreirense podejmie FC Porto. Gospodarze jak dotąd zainkasowali tylko jeden punkt, co daje im przedostatnie miejsce w tabeli. Przekłada się to głównie na słabą postawę ofensywy, która strzeliła tylko 2 bramki. Trener Casquilha nie będzie mógł skorzystać z usług następujących graczy: Danilson (D 5/0), Vieira (F 0/0) oraz Martins (F 2/1). Porto jest aktualnie liderem rozgrywek z dorobkiem 13. punktów. Smoki w zeszłym tygodniu odnieśli bardzo ważne zwycięstwo z Benficą. W drużynie gości przyzwoicie spisuje się defensywa, która straciła tylko dwie bramki. Najważniejszy jest fakt, że Lopetegui będzie mógł skorzystać z usług wszystkich swoich najlepszych graczy. Ostatnie pojedynki pomiędzy tymi drużynami, zdecydowanie przemawiają na korzyść Smoków. Przed Porto niezwykle ważne spotkanie w Lidze Mistrzów, ale nie sądzę aby odpuścili ten mecz. Podopieczni Lopetegui będą chcieli szybko strzelić bramkę, by później spokojnie kontrolować to spotkanie.
⛔100
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
Typ: Remis
Kurs: 3,30
Buk: Bet365
Analiza:
W jednym z trzech piątkowych meczów Zagłębie Sosnowiec podejmować będzie na Stadionie Ludowym Olimpię Grudziądz. Sosnowiczanie są na jedenastym miejscu, które jest odwzorowaniem ich zdobyczy punktowej, bilans zespołu to 3-2-3, stosunek goli to 13-12 co daje średnią 3,1. Zagłębie u siebie jeszcze nie zremisowało, odniosło dwa zwycięstwa i poniosło trzy porażki, strzeliło osiem goli i tyle samo straciło. Olimpia jest na przedostatniej pozycji z ośmioma punktami na koncie, ich bilans wynosi 2-2-5 a stosunek goli to 10-14 co daje 2,7 gola na mecz. Grudziądzanie na wyjeździe grają słabo z czterech meczów zremisowali jeden i ponieśli trzy porażki, strzelili cztery gole a stracili dziewięć. Po przejęciu zespołu przez Artura Skowronka dwa razy przegrali i odnieśli jedno zwycięstwo. Obydwa zespoły spotkały się w niższej klasie rozgrywkowej czterokrotnie raz górą było Zagłębie natomiast trzy z tych pojedynków kończyły się remisami. Intuicja podpowiada mi, że dzisiaj może być podobnie gospodarze jeszcze u siebie nie dzielili się punktami, goście od czterech kolejek grają bezkompromisowo. Z racji tego, że bilans goli strzelonych do straconych Zagłębia u siebie wynosi zero, stawiam na bramkowy remis w tym pojedynku.
✅230
 
Semtex 250,5K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia - 1 Liga
Godzina: 20:25
Spotkanie: Cork City - Derry City
Typ: 1
Kurs: 1,57
Buk: Bet365
Analiza:
Cork City zajmują aktualnie 2 miejsce w tabeli u siebie wygrywają praktycznie mecz za meczem i wątpię by dzisiaj było inaczej. Derry to nie jest najgorsza drużyna ale stadionie gości przegrywali 4 ostatnie przyjazdy. Całkiem niedawno bo 14 września te dwa zespoły mierzyły się ze sobą w pucharze gdzie było 3:0 dla CC. Możemy popatrzeć też na liczbę bramek tych zespołów w obecnym sezonie ekipa z Cork 49:18 z czego 31 bramek to bramki zdobyte na własnym boisku i tylko 9 straconych, u ekipy Derry City wygląda to słabiutko 23:34 i tylko 9 bramek strzelonych na wyjazdach w 28 meczach w tym sezonie. Dla mnie typ na ekipę z Cork to jedno z pewniejszych zdarzeń w dzisiejszej ofercie.
⛔100
 
B 14

bogus1245

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ektraklasa, 10 kolejka
Spotkanie: Śląsk Wrocław- Piast Gliwice
Godzina: 20:30
Typ: Piast Gliwice
Kurs: 3,30
Buk: Betclic
Witam, na piątkowy wieczór wybrałem mecz 10 kolejki ekstraklasy pomiędzy przeciętnie spisującym się w tym sezonie Śląskiem i dotychczasową rewelacją tego sezonu drużyną Piasta Gliwice. Liczę że dzisiejsze widowisko na stadionie miejskim we Wrocławiu będzie ciekawe jednakże w dzisiejszym pojedynku stawiam na gości. Dlaczego? Forma Piasta jest w tym sezonie bardzo równa. Co prawda zdarzyły im się 2 porażki na wyjeździe(jedna na samym początku z Ruchem i jedna z bardzo dobrze grającą u siebie Pogonią), ale zespół Radoslava Latala jest już na tyle poukładany, dobrze grający w ofensywie, że są w stanie dzisiaj 3 pkt. Co do Sląska. Rozczarowująca kibiców z Wrocławia 11 lokata. W ostatnim meczu bardzo wymęczony awans w PP z Podbeskidziem, a także nieoczekiwana porażka z wstającym z kolan Górnikiem Zabrze. Atmosfera we Wrocławiu też nie jest budująca, Śląsk który ma piękny stadion mieszczący ponad 40 tyś widzów przyciąga zaledwie ok 7 tyś kibiców na mecz co też może świadczyć o tym jak spisuje się ich drużyna w obecnym sezonie. Ostatni bilans 5 meczów dzisiejszych rywali też mówi nam wiele o obecnej formie drużyn, Śląsk wygrał tylko 2 razy, doznał 2 porażek i padł jeden remis. Piast 4 wygrane spotkania i jedna porażka.
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stade de Reims - Lille OSC
Typ: 1
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Liga Francuzka nie zwalnia tempa. Wczoraj kończyliśmy 7 serię gier w Ligue 1, a już dziś zaczynamy 8 na Stade Auguste Delaune Reims podejmie Lille. Według bukmacherów dość ciężko wskazać w tym meczu faworyta, ja jednak pokuszę się i ów faworyta wskaże, według mnie obecnie Reims ma więcej atutów po swojej stronie i to oni powinni moim zdaniem zwyciężyć w tym meczu.
Przede wszystkim Remis bardzo dobrze wszedł w sezon, aktualnie jest na 5.miejscu. Szczególnie dobrze wygląda gra tej drużyny u siebie, gdzie jak na razie wygrali z Marsylią (1-0), Lorient (4-1) oraz zremisowali z PSG (1-1). Lille natomiast na początku sezonu jest drużyną, która chyba gra najnudniejszą piłkę - strzelili do tej pory raptem 2 gole ale również tylko 2 gole stracili. Lille ma na swoim koncie tylko 1 zwycięstwo z Ajaccio oraz 1 porażkę z PSG, a także 4 remisy.
Warto dodać przy tym, że Lille w przeszłości nie najlepiej wiodło się na Stade Auguste Delaune:
09.11.14 LIG Reims Lille 2 : 0
17.08.13 LIG Reims Lille 2 : 1
15.12.12 LIG Reims Lille 1 : 1
Jak widzimy nie jest to zbyt bogata historia gier ale widać, że Lille na tym obiekcie nie radzi sobie najlepiej. 2 ostatnie sezony to 2 porażki i myślę, że dziś Reims grając naprawdę fajną piłkę może przedłużyć tą serię o kolejne zwycięstwo. Myślę, że są na to spore szansę.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową to gospodarze dziś zagrają bez Mandiego, Oniangue i Agassa. Jeśli chodzi o przyjezdnych to Balmont i Soumaoro są kontuzjowani, natomiast Enyeama musi pauzować za kartki.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Valencia - Granada
Typ: Valencia wygra do zera
Kurs: 2.39
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Valencia jest faworytem nawet jesli ostatnio nie blyszczala forma, roznica klas jest oczywista do tego jest na musiku w ostatnim meczu wyrotowali bez sensu wiec teraz w teorii po prostu musza wygrac i nadgonic w tabeli. Obok Mustafiego na obronie zagra pozyskany Abdennour taki duet stoperow to top3 la liga, w srodku pomocy nie zagra bardziej ofensywny A.Gomez kosztem bardziej zbalansowanego Pereza, a na lewej stronie nie zagra Gaya kosztem umiejacego dobrze bronic Orbana. Granada jest dosc limitowana z przodu nie strzelila w ostatnich 2meczach i tutaj sadze, ze tez nie strzela i Valencia wygra ten mecz 2:0, 3:0.
✅139
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Koln - Inglostadt
Typ: over 2,5 kartki Inglostadt
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet

Stawka: 1j

Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Christian Dingert , Niemiec jest sędzią który regularnie wyciąga około 4 kartek co mecz, jego średnia w lidze niemieckiej to 4,03 kartek/mecz


  • Inglostadt imponuje w tym sezonie forma na wyjazdach, wszystkie 3 spotkania wygrali na obcych stadionach, ich sposobem na przeciwnika jest twarda obrona i walka przez 90 minut, stąd spora ilość fauli a przez to duża ilość kartek, liczę że dziś także zaprezentują taką grę


  • jeżeli chodzi o statystyki to dotychczas Inglostadt na wyjazdach otrzymywali następujące ilości kartek 4, 3, 3 przy ilości faulów odpowiednio 18, 16, 13, liczę że dziś będzie podobny scenariusz


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana ✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Czechy
Spotkanie: Jablonec - Mlada B.
Godz: 20:15
Typ: 1
Kurs: 1,7
Buk: bet365
Analiza:
W 8 kolejce czeskiej Synot Ligi zmierzą się ze sobą ekipy Jablonec i Mlada Boleslav. Bukmacherzy jako faworyta uznają gospodarzy, ja również spodziewam się ich wygranej. Jablonec z dorobkiem 12 oczek zajmuje 4 lokatę, natomiast przyjezdni zgromadzili tylko o punkt mniej i są na 7 miejscu. To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ obydwie drużyny prezentują się ostatnio całkiem nieźle, gdyż w ostatnich 3 meczach zdobyli po 7 punktów. Jablonec najpierw wygrał na wyjeździe z Brno 3-0, następnie zremisował u siebie z liderem, czyli Spartą 1-1, a ostatnio w delegacji pokonał Ostravę 2-1. Jednak jako gospodarze zawodnicy Jablonca zdecydowanie zawodzą swoich kibiców, gdyż jak do tej pory odnotowali u siebie tylko 3 remisy. Jeśli chodzi o Mladę, to pokonała u siebie Zlin 5-2, później zremisowała na wyjeździe ze Slavią 1-1, a w ostatniej rundzie po zaciętym boju ograła u siebie Teplice 4-3. W meczach wyjazdowych piłkarze z Boleslavia mają bilans 0-2-1, zatem na pewno nie jest to zespół, który dobrze czuje się na boiskach rywala. W 3 ostatnich bezpośrednich starciach rozgrywanych w Jabloncu, wygrywali gospodarze i uważam, że dzisiaj również zdołają osiągnąć zwycięstwo, tym samym przełamując serię 2 remisów z rzędu na swoim podwórku.
⛔100
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Godzina: 20;00
Spotkanie: Amiens - Briancon
Typ: Amiens/over 7
Kurs: 1.75/2.60
Bukmacher: b365
Analiza:
Briancon po sezonie opuściło aż 17 graczy, większość z nich to byli podstawowi zawodnicy. Wiadomo ktoś przybył za nich, ale zanim się zgrają to minie jeszcze trochę czasu. Jak na razie 3 mecze pucharowe w plecy w tym wysokie porażki 1-5 i 2-7 z GAP i porażka na inaugurację u siebie z beniaminkiem z Bordeaux.
Co do Amiens to tam zaszło tylko kilka zmian. W pucharze jak na razie 2 wygrane i 2 porażki, w lidze na inaugurację porażka 7-6 z GAP. Ofensywnie na pewno dają radę, sporo strzelonych bramek, w defensywie nieco gorzej dlatego dodatkowo pogram sobie jeszcze over.
Na tym etapie rozgrywek z tak przebudowaną ekipą gości są według mnie zdecydowanym faworytem.
Więcej niż jeden typ
⛔100
 
tyszak 0

tyszak

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Ekstraklasa - Polska
Spotkanie:Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Godzina:20:30
Typ:Under 2,5
Kurs:1.91
Bukmacher:BWIN
W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami padało mało bramek (1:1 ,0:0, 0:0 ,3:0, 0:2 ) . Według mnie nie będzie tutaj raczej wymiany ciosów, dla Piasta nawet remis będzie dobrym wynikiem i nie będą się pchali do strzelania bramek. Dodatkowo za niską stawkę zagram na brak goli bo kurs 9,0 jest bardzo kuszący.
kiepska analiza
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - Anglia.Championship
Spotkanie:Fulham-QPR
Godzina:20:45
Typ:QPR over 1.5 gola
Kurs:2.15
Bukmacher:williamhill
Analiza: Na zapleczu premierleague mamy czasem hit jak dziś. Zapewne każdy wie jakim przodem dysponują obie ekipy ale przede wszystkim ofensywnie nastawioną drużynę QPR w której zostali po spadku tacy gracze jak Charlie Austin czy choćby Matt Philipps zawodnik niesamowicie utalentowany. Drużyna gośći strzela bramki ale mecze wygrane przeplata przegranym i czy remisami podobnie jak Fulham. Dzisiaj obie na pewno będą chciały szybko narzucić sobie swój styl gry i wydaje mi się że padnie dużo bramek jak to jest zazwyczaj w meczach QPR a dwa to goście powinni sobie spokojnie strzelić. Kurs na to wyśmienity moim zdaniem i to właśnie dzisiaj jest mój typ dnia.
⛔100
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stade de Reims - Lille OSC
Typ: x
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Analiza na szybko bo zaraz mecz. Jak wiemy liga francuska cechuje się dużą ilością remisów. Ku temu typowi skłaniam się, dlatego, że drużyna gości Lille na ostatnie 5 meczy wyjazdowych 5 razy zremisowała, myślę, że dzisiaj ta seria się nie skończy i odnotują kolejny remis. Drużyna gospodarzy gra w kratkę, chociaż ostatni mecz zagrali bardzo solidnie i zremisowali 1:1 z PSG. Mam jakoś przeczucie, że tutaj padnie bramkowy remis. Polecam ten typ! ????
⛔100
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Peru: Primera Division
Godzina: 22:30
Spotkanie: Cajamarca - Alianza Atletico
Typ: Over 2.5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj spróbuję ugryźć coś z latino. Drużyny z Ameryki Południowej słyną z ofensywnej gry i sporej ilości bramek. Liczę, że podana przeze mnie linia spokojnie zostanie pokryta, bo jak najbardziej obie ekipy mają na to potencjał. Analizując poprzednie wyniki widzimy, że z reguły w ich meczach padają po 2,3 bramki. Na 10 ostatnich gier gospodarzy tylko raz padły mniej niż dwie bramki, mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W meczach ekipy gości tylko trzy razy na 10 spotkań padło mniej niż 2 bramki. Widać, że obie drużyny wiedzą o co chodzi w strzelaniu bramek. Jeżeli chodzi o H2H, to dzisiejsi rywale grali ze sobą trzy razy. Dwa razy padły dwie bramki, a raz trzy. Dzisiaj liczę na minimum trzy gole, kurs na to jest bardzo dobry. Obie drużyny słabo zaczęły sezon i na pewno jedni i drudzy będą chcieli poprawić swoje notowania, dlatego liczę na otwarty mecz i gole. Polecam, warto!
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom