>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.08.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedziele - 25 Sierpnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball - MLB , Regular Season
Spotkanie: Miami Marlins - Colorado Rockies
Typ: Miami Marlins (-1,5) ML
Kurs: 2.23
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Pitching MatchUp:
Marlins RHP Jose Fernandez (9-5, 2.41 ERA) vs. Rockies RHP Jeff Manship (0-3, 7.80 ERA)

Mecz o 01:10. Game 2 w serii rozgrywanej na Marlins Ballpark. Minionej nocki to goście z Colorado cieszyli się ze zwycięstwa nad Marlins w stosunku 3:2.
Ogólnie Miami przeżywa ostatnio nie najlepszy okres. Od czasu zwycięstwa Fernandeza na Dodgers zanotowali serie 4 porażek pod rząd. Miami jeśli ma odnosić zwycięstwa to właśnie na własnym stadionie (bilans domowy 28-38) i głównie przeciwko ekipom takim jak Rockies (katastrofalny bilans wyjazdowy 24-43). Colorado kontynuuje swój road trip i póki co potwierdzają , że o wiele pewniej czują się u siebie aniżeli w delegacji.
Tak jak pisałem ostatnio Jose Fernandez jest najmocniejszym punktem ekipy Marlins i jest być może największym objawieniem tego sezonu. Chłopak wymiata i gdyby tylko mógł liczyć na większe wsparcie swojej ofensywy z całą pewnością byłby w czołówce miotaczy całej ligi (vide Felix Hernandez choć ten już i tak samemu zdołał sobie wyrobić nazwisko).

Rzut oka na staty obu starterów:

  • Marlins RHP Jose Fernandez (9-5, 2.41 ERA): bilans ostatnich 3 gier to 1-0 [team jest 2-1]. W 18.0 IP ma 1.50 ERA, 1.11 WHIP i OBP .280. Na Marlins Ballpark jego cyferki są jeszcze lepsze: bilans W/L 6-0 [team ma 10-2] w 77.0 IP ma 1.40 ERA, 0.90 WHIP , OBP .235. i BABIP .236. Jose już raz w tym sezonie mierzył się z drużyną Rockies (zwycięstwo Miami 4:2) - 23.07 w Colorado odnotował dobry występ 7.0 IP , 5 H , 2 R , 2 ER , 2 BB , 8 SO i 1 HR.
  • Rockies RHP Jeff Manship (0-3, 7.80 ERA): bilans ostatnich 3 gier to 0-3. W 15.0 IP ma 7.80 ERA, 1.60 WHIP i OBP .353. a warto podkreślić że mierzył się z takimi ofensywnymi potęgami jak @ Mets , Padres , @ Phillies czyli drużynami nie wiele lepszymi od Marlins. Szału nie ma!

Garść statystyk z Covers.com:

  • Marlins are 8-0 in Fernandezs last 8 home starts.
  • Marlins are 5-0 in Fernandezs last 5 starts vs. a team with a losing record.
  • Marlins are 4-1 in Fernandezs last 5 home starts vs. a team with a losing record.
  • Rockies are 2-8 in their last 10 road games vs. a right-handed starter.
  • Rockies are 5-14 in their last 19 games following a win.
  • Rockies are 16-35 in their last 51 road games.
  • Under is 6-0 in the last 6 meetings.
  • Over is 4-1 in the last 5 meetings in Miami.

Nie ukrywam , że lubię stawiać na Miami gdy miota u nich Fernandez. Wiele razy już Jose dał mi zarobić w tym sezonie. Liczę dziś ponownie na jego pewną ręke. Podoba mi się jego gra i szkoda tylko , że gra w tak słabej organizacji jak Marlins. Dodatkowo rywalem jest słabe na wyjazdach Colorado więc czemu by nie spróbować na win Miami z handi?! Ja w to wchodzę...więc...Let&#39;s Go Marlins!!!

P.S. Taka ciekawostka na koniec:

  1. The Rockies improved to 2-32 on the road this season when their opponent scores first.

✅123
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Cardiff - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 1,44
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Mecz do jednej bramki - beniaminka z Walii. Tak to widzę. Pierwsza kolejka i od razu pokazanie mocy przez &quot;obywateli&quot; i przejechanie się po Newcastle 4:0. Cardiff ciężki wyjazd do Londynu gdzie Młoty pewnie i zasłużenie ograły ich na własnym terenie 2:0.
Mimo iż beniaminek u siebie, wyraźnie wzmocniony na ligę (zakupieni: Gary Medel, Steven Caulker, Simon Moore, John Brayford oraz Andreas Cornelius), do tego w składzie były &quot;obywatel&quot; czyli Craig Bellamy to jednak bez większych szans na jakąkolwiek zdobycz punktową (takie moje odczucie).
Mimo, iż wypadł na około miesiąc Kompany - jeden z najlepszych obrońców w całej Premier League to do pełni dyspozycji wraca Nastasić więc dziura będzie załatana. Do dyspozycji Pellegriniego będzie już również Jovetić.
I teraz sedno: przód, który przejechał się jak walec po Newcastle zapewne teraz zrobi to samo. Aguero + Dżeko w takiej formie = napad 1 klasa. Do tego genialnie to poukładał i podobierał Pellegrini bo w środku dzielą i rządzą Toure z Fernandinho, Silva jak zawsze kreuje akcje a do tego Navas w mega formie robi tyle wiatru, że głowa mała.
Podsumowując ta 6-óstka ofensywna sprawia, że będzie tak jak na początku napisałem - mecz do jednej bramki. Brać, pobierać, nie zastanawiać się. Powodzenia !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3

damia20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Primera Division
Spotkanie: Levante - Sevilla
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Witam, jestem tutaj nowym typerem i mam dla Was fajny meczyk, po sporym kursie na drużynę gości. Sevilla po przegranej 1-3 z Atletico Madryt będzie chciała udowodnić, że chce namieszać w lidze i awansować w górną część tabeli. Po meczu z Śląskiem Wrocław wygranym 4-1 podnieśli się na duchu i będą chcieli udowodnić, że należą do elity Primera Division. Mają w składzie takich zawodników jak Marin, Gameiro, Rakitić oraz sprowadzonego z Bruggi Bocce. Za to Levante po przegranej 0-7 z FC Barceloną wątpię aby urwali jakieś punkty drużynie z Sevilli która po wygranej ze Śląskiem jest na fali.
Podsumowując to własnie ofensywa Sevilli dzięki atakom zapewni 3 pkt w meczu z Levante. Pozdrawiam.
⛔100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - EPTC 4 - Paul Hunter Classic Spotkanie: Aditya Mehta (IND) - Mark Selby (ENG)
Typ: Aditya Mehta (IND)
Kurs: 3.64 Bukmacher: pinnacle

Selby ostatnio wyraźnie ma problemy ze swoją formą. Najpierw męczarnie z Wellsem w kwalifikacjach Indian Open, gdzie już był pod ścianą (z 2-3 na 4-3), potem szokująca porażka z Calabrese (2-4) w Bluebell Wood Open i najgorsze dla Anglika, że nie bardzo widać oznaki poprawy. Niewiele brakowało, żeby były lider rankingu zaliczył wczoraj kolejny szybki wylot z turnieju, bo znowu musiał odwracać wynik z 1-3 w meczu z O’Donnellem. Obawiam się, że forma Anglika będzie musiała wspiąć się na wyższy poziom, żeby mieć w ogóle szanse w starciu z rozpędzonym Mehtą. Hindus wyraźnie korzysta z zastrzyku pewności siebie po wygraniu World Games, potem wprawdzie dość pechowo przegrał kwale do Szanghaju, ale najważniejsze dla niego, że w cuglach zgarnął bilet na domowy Indian Open. Wczoraj pokazał błyskotliwą formę łatwo ogrywając uznanych graczy (Drago, McManus, Hamilton) oddając im tylko 2 frejmy. W takiej formie Mehta przeciwko niedomagającemu Selby’emu będzie poważnym contenderem dla faworyta, dlatego wygrana Hindusa po takim kursie po takim kursie wydaje się sporym value. ⛔100
 
wes_man 165

wes_man

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League
Spotkanie: Cardiff – Manchester City
Typ: Manchester 0:1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bwin
W niedzielne popołudnie na Cardiff City Stadium odbędzie się mecz pomiędzy walijskim Cardiff, a jednym dwóch wg mnie pretendentów oprócz Chelsea do tytułu mistrza Anglii, Manchesterem City.
Pierwsi to tegoroczny beniaminek, który wraca do najwyższej klasy rozgrywek chyba po ponad pół wieku. Drużyna, która w Championship z reguły zawsze była w czubie tabeli, ale zazwyczaj brakowało punktów na pierwsze dwie lokaty premiowane awansem albo przegrywali w play-off.
Tym razem się udało i grają w Premier League. Co można powiedzieć o ich składzie? Wg mnie nic szczególnego poza tym, że jest to drużyna solidna i zgrana. Gra tam co prawda Craig Bellamy, ale umówmy się lata świetności ma on już dawno za sobą choć jako były piłkarz City może będzie chciał coś udowodnić. Gospodarze sezon zaczęli od porażki z West Ham 0:2, ale niespecjalnie mnie ta porażka zdziwiła, owszem mówi się, że często beniaminkowie potrafią na początku sezonu zaskoczyć i grać świetne mecze tu się tak nie stało. Nie stanie się również tak w meczu z Manchesterem. Goście pierwszy mecz grali z Newcastle i co to był za mecz! Ja oczu nie umiałem oderwać od tego spotkania. City imponowało wręcz wszystkim: wysokim pressingiem, fantastycznymi zejściami na skrzydła, grą pozycyjną i jak był był trzeba szybkimi kontrami. Manuel Pellegrini fantastycznie odmienił drużynę, która w zeszłym sezonie była po prostu Mancinim zmęczona. Fantastycznie zawody rozegrał Dzeko mimo że gola nie strzelił otwierał kolegom drogę do brami, ściągał na siebie obrońców, a przypomną, że właśnie u poprzedniego szkoleniowca ten sam wchodził na mecze z ławki, a mimo to bramki strzelał. Ten zamiast mu dać szanse w kolejnych spotkaniach sadzał go na ławce kosztem pozbawionego piątej klepki Balotellego. Kolejny piłkarz, który w meczu z Newcastle zachwycił to Fernandihno. Ile on miał odbiorów ile celnych podań do kolegów coś wspaniałego. Pamiętajmy jeszcze o Navasie, Yaya Toure, Silvie i można by dalej wymieniać, wszyscy zagrali koncert. Rywal był wyżej notowany niż dzisiejszy gospodarz, a mimo to nic nie miał do powiedzenia. Dlatego też arument własnego boiska w Cardiff przeciw tak grającym piłkarzom City nie jest żadnym arugmetem.
Jeszcze jedno zdanie dlaczego zdecydowałem się zagrać handi. Ponieważ Pellegrini pewnie wyciągnie wnioski po zeszłym sezonie poprzednika gdzie wiele punktów było straconych po głupich remisach i z takimi przeciwnikami nie będzie żadnych kalkulacji. Chce mistrzostwo to będzie gromił ogórkowe ekipy. Powodzenia.
⛔100
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Premier League
Spotkanie - Cardiff - Man City
Typ - 1. połowa - Man City
Kurs - 1,9
Bukmacher - b365
Analiza -
Goście ładnie rozpoczęli sezon, pokonując u siebie Newcastle 4:0. Punkt odniesienia to żaden, bo na tle tak przeciętnego przeciwnika nie da się określić faktycznej siły drużyny, ale już na pierwszy rzut oka było widać, że Pellegrini to całkiem inny trener od Manciniego i ma swój własny pomysł na ułożenie gwiazdozbioru z Manchesteru. Siła ofensywna nie podlega żadnej dyskusji, gorzej w tyłach, gdzie kilku ważnych zawodników nie będzie mogło wystąpić - głównie Kompany i Richards. Gdyby to spotkanie odbywało się jeszcze za kadencji Manciniego nie postawiłbym tego typu, ale Pellegrini to inna półka - potrafi poukładać drużynę. Cardiff na 90% polegnie, nawet grając u siebie z przeciwnikiem bez kilku ważnych nazwisk. Po prostu nie ta półka - owszem, punktów powinni szukać u siebie, ale nie z ekipą pokroju The Citizens. Goście pewnie od początku ruszą do ataku, chcąc jak najszybciej uspokoić sytuację i kontrolować mecz, tak jak to miało miejsce ostatnio - wynik 4:0, ale już po dwóch bramkach widać było zmianę stylu.
⛔100
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Wisła Płock - Dolcan Ząbki
Powyżej 2,5 gola
1,95
Bet365

Jutro bez kombinacji i wszystko co miałbym grać na kilka typów daję właśnie na ten typ. O czym mowa? Over w Płocku. Dolcan zmierzy się z Wisłą, która rewelacyjnie zaczęła sezon patrząc na to, że są oni beniaminkiem.
Obie drużyny na 4 rozegrane kolejki zaliczyły na swoim koncie po 3 overy. Dobry wynik. W obu składach kilku naprawdę świetnych, młodych piłkarzy. Na ławkach trenerskich zasiadają również młodzi szkoleniowcy, a nie stare pryki, które zadowolą się z punktu.
Wisła z Arką rozegrała najlepszy mecz od lat. Nie boję się tego użyć. Gdyby sędzia dał pograć w piłkę to ten mecz mógłby wyglądać jeszcze lepiej. Mocne strony Wisły to doświadczenie, kontry oraz stałe fragmenty gry. Dolcan właśnie może tego się obawiać, bo tak właśnie stracili bramkę m.in w meczu ze Stomilem.
Goście grają włoskim systemem z 5 pomocników i dlatego te mecze Dolcanu dobrze się ogląda. Dużo sytuacji, a nawet jak wygrywają 2 czy 3:0 to gniotą dalej i nie przestają. Dużo młodych zawodników, którzy chcą się pokazać i tak to wygląda. Wisła w obronie błędy popełnia. Szykuje się kolejny świetny mecz z kilkoma bramkami.
Over jak w mordę strzelił
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +105
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Rosja Premier Liga
Mecz: Rubin Kazań - Samara
Typ: 1
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Liga rosyjska jest nawet ciekawa. Najpierw Zenit remisuje w końcówce a potem Anzhi dostaje u siebie. Bardziej interesująco było chyba tylko kiedy widziałem sesję Kate Upton w GQ hehe. A teraz poważnie i na temat. Myślę, że to spotkanie można nazwać &quot;pewniaczkiem na jutro&quot;. Takie tam idealnie do podbicia kuponu. Rubin to zespół lepszy co najmniej o klasę od swojego jutrzejszego rywala. Lepsza kadra to szczególnie. A teraz trochę statystyki. Najpierw jak się prezentują ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami. Otóż na stadionie Rubina Samara nie potrafi wygrać od blisko 9 lat. Cały ten czas to wygrane gospodarzy. Myślę, że ta seria przedłuży się poprzez jutrzejszy mecz. W tabeli Kazan na pozycji 8 a Samara na 12. Rubin ostatnio nieźle gra. Remis na trudnym terenie ( Spartak Moskwa ) i wygrana na wyjeździe z Molde. Samara też nie należy do cieniasów jednak to za mało na Rubin. Jutro zespół z Kazania sprawi im eleganckie baty a ja chętnie zobaczę wynik końcowy ukazujący wygraną Rubina - pis joł
PS. Serdeczne pozdro dla wes_man i master.mk1988 - polecam ich typy, bo mnie nie zawiodły
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPremier League
Spotkanie: Cardiff City – Manchester City AHC (2:0) – dwubramkowe zwycięstwo MCFC = zwrot
Typ: 2
Kurs: 3,20
Buk: bet365
Data i godzina: 25.08.13, 17:00

Dziś o godz. 17:00 w Cardiff zostanie rozegrany mecz 2. kolejki Premier League miedzy beniaminkiem Cardiff City a Mistrzem Anglii 2012/2013 - drużyną Manchesteru City.

Gospodarze dzisiejszego meczu w pierwszej kolejce po słabej grze przegrali z West Hamem 2:0. Walijczycy oddali ledwie jeden celny strzał na bramkę WHU, natomiast Młoty skutecznie wykańczali swoje okazje bramkowe. W sparingach przed sezonowych Cardiff rozegrało kilka ciekawych spotkań m.in. wygrało 1:0 z Chievo Werona oraz 2:1 z Athletic Bilbao.

Manchester City wygrał w pierwszej kolejce z Newcastle aż 4:0. Obywatele zagrali świetnie w ofensywie oraz solidnie w defensywie. W szóstej minucie meczu David Silva strzałem głową pokonał Tima Krula. W 22. minucie wbiegający w pole karne Sergio Aguero płaskim strzałem w róg bramki pokonał bramkarza Newcastle. Po przerwie kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Yaya Toure. Wynik na 4:0 ustalił Samir Nasri, który wykorzystał błąd obrońców Newcastle i pewnym strzałem pokonał goalkeepera gości.

Wynik MCFC powinien być dużo wyższy – sędzia skrzywdził Obywateli dwukrotnie – nie dyktując jedenastki po zagraniu obrońcy ręką w polu karnym oraz w 80. minucie kiedy strzał Negredo został niesłusznie nieuznany (sędzia dopatrzył się pozycji spalonej której ewidentnie nie było). Mimo wpuszczonych czterech bramek warto odnotować dobrą dyspozycję Tima Krula, który mimo niekorzystnego bilansu zagrał dobry mecz i kilkakrotnie uratował swój zespół przed jeszcze większym pogromem.

W Walii nie zagra Vincent Kompany – kapitan City nabawił się kontuzji w 70. minucie meczu z Newcastle. W jego miejsce pojawi się Matija Nastasić, który w ekspresowym tempie wyleczył kontuzję. Jego partnerem w defensywie będzie Joleon Lescott. Manuel Pellegrini zapewne włączy do kadry meczowej Stevana Joveticia oraz Dedrycka Boyatę. Reszta kadry nie powinna ulec zmianie.

Ostatnio obie ekipy spotkały się w 1994 roku, za czasów gry Manchesteru City w Third Division. Wtedy to Walijczycy wygrali 1:0 i awansowali do 5. rundy FA Cup. Od tego czasu jednak sporo wody w Kanale Manchesterskim upłynęło, a obie drużyny zaliczyły ogromny progres.

W ostatnich 4 meczach ubiegłego sezonu Cardiff zaliczyło 4 remisy z rzędu, dorzucając do tego porażkę z WHU Walijczycy nie wygrali ligowego meczu od 13 kwietnia.

Uważam, iż Manchester City zagra kolejny bardzo dobry mecz i pewnie pokona Walijczyków różnicą co najmniej dwóch bramek.
⛔100
 
puszol 4

puszol

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Widzew łódź
Widzew w tej kolejce wybiera się do Śląska jak to wypowiedział się Marcin Kaczmarek ,, po punkty&quot;, a czy to się uda? Moim zdaniem szanse są. Wszystko w głównej mierze zależy od Visnakovsa to on potrafi w tym zespole strzelać bramki. Dyspozycja piłkarzy ekstraklasy to chyba największa zmienna ze wszystkich, dlatego wszyscy stronią od typowania w tej lidze. No ale w tym meczu jest value, WKS nie zachwyca występami w ekstraklasie tylko spina się na mecz rewanżowy z Sevillą co Widzew może wykorzystać jako tako i tak jak wspomniałem wcześniej forma Łotysza = win widzewa. Należy wspomnieć że do drużyny z Łodzi dołączył brat Visnakovsa oraz Kevin Lafrance o którym chyba nie warto mówić. Jeszcze parę słów o meczu z Sevillą, początek dla Śląska wymarzony, udało się strzelić gola po którym Wrocławianie chcieli zamurować bramkę. Grad ciosów posypał się na głowy naszych grajków no i skończyło się jak skończyło. Różnica poziomu gry była aż nadto widoczna, ale nie ma się czemu dziwić w końcu to Sevilla, a nie jakieś ogórki. Wracając na ziemie mam nadzieje, że Śląsk jeszcze myśli o rewanżu i nie odpuści tego meczu. Podobna sytuacja miała miejsce gdy Wrocławianie grali z Rudarem, 3 dni odpoczynku i mecz z Koroną Kielce 0-0, świadczy to o tym że dla Polskich grajków 3 dni odpoczynku to za mało. Dziś zostawię pieniądze w Łodzi.
Typ: 2DNB
Kurs: 4.00
Buk: Bet365
⛔100
 
stanley-63 919,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy Bundesliga
Spotkanie - Eintracht Braunschweig : Eintracht Frankfurt
Typ - Alexander Meier zdobędzie gola
Kurs - 2.70
Buk - Betsson
Analiza :

.. dziś zdecydowałem się na spotkanie w Bundeslidze pomiędzy dwoma Eintrachtami czyli beniaminkiem Eintracht Braunschweig a Eintracht Frankfurt , obie ekipy zaczęły ten sezon fatalnie od dwóch porażek i okupują dolne rejony tabeli , Braunschweig 16 miejsce i bramki 1:3 natomiast Frankfurt ostatni w tabeli ze stosunkiem bramek aż 1:7 ale to po gradobiciu jaki dostali z Herthą aż 1:6 bo ostatniej kolejce podejmowali u siebie Bayern Monachium i polegli zaledwie 1:0 , mnie jednak w tym spotkaniu interesuje gol zdobyty przez A. Meiera , 30 letni ofensywny pomocnik Eintrachtu Frankfurt jest w nie złej dyspozycji jak na razie ta jedyna bramka jaką Eintracht ma na swoim koncie to jest jego autorstwa zdobył ją z właśnie z Herthą , następnie w meczu kwalifikacyjnym do LE z Karabachem wygranym przez Eintracht 2:0 zdobył oba gole , a gdy zajrzymy do H2H pomiędzy tymi drużynami to np sezon 2011/2 kiedy to obie ekipy rywalizowały ze sobą w 2 lidze ( w tym sezonie Frankfurt wywalczył awans do Bundesligi ) w dwumeczu pomiędzy nimi najpierw tutaj w Braunschweig wynik 3:0 dla Frankfurtu A. Meier zdobywa 2 gole a w rewanżu we Frankfurcie 2:1 i także Meier zdobywa obie bramki , może ma patent na Braunschweig nie wiem ale myślę że spotkanie może być ciekawe a jakiś gol będzie autorstwa Alexandra Meiera . Zobaczymy ! Pozdrawiam !
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Spotkanie: Śląsk Wrocław- Widzew Łódź
Typ : 1
Kurs : 1.60
Byk: Unibet
Dzisiaj do Wrocławia przyjedzie zespół, który w obecnych rozgrywkach radzi sobie nadspodziewanie dobrze. W 4 kolejkach zespół z Łodzi zdobył 6 pkt. Jak na nich to i tak dużo. W mojej ocenie jest zespół, który będzie walczył o utrzymanie w lidze. Ich możliwości zweryfikował w poprzedniej kolejce Górnik, który wypunktował Widzew 3-0. Gra Widzewa w dużej mierze opiera się na skuteczności Visnakovsa i dobrym dograniu szybkiego Kaczmarka. Dzisiaj jednak Kaczmarek sobie nie pogra do przodu, bo nadzwyczajnie w świecie będzie musiał skupić się na defensywie. Po jego stronie zagra jeszcze szybszy Sobota.
Nie ma co się oszukiwać i na siłę szukać niespdzianki. Śląsk piłkarsko przewyższa Widzew przynajmniej o dwie klasy. Jedyną przewagą jaką będzie miał dzisiaj Widzew to większa świeżość. Ale jak przyznał Młynarczyk....samą świeżością meczu się nie wygrywa. Ja się z nim zgadzam. Dla mnie Widzew nie ma żadnych argumentów żeby dzisiaj wywieźć chociaż punkcik z Wrocławia. Śląsk w tym sezonie nie wygrał jeszcze meczu, dzisiaj to się zmieni. Dla mnie pewna wygrana gospodarzy.
✅60
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, I liga
Spotkanie: Dolcan Ząbki - Wisła Płock
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,57
bwin
Na pierwszy dzisiejszy mecz piątej kolejki I ligi zaplanowano spotkanie Dolcanu Ząbki z Wisłą Płock. Na stadionie imienia Kazika Górskiego mecz rozpocznie się bardzo wcześnie bo już kwadrans po dwunastej. Ja liczę w tym spotkaniu na grę otwartą i duża liczbę goli. Obie ekipy jak narazie zajmują miejsca w szczycie ligowej tabeli. Gospodarze są na miejscu drugim z dziesięcioma punktami na koncie zaś Płocczanie zajmują miejsce czwarte i zgromadzili dwa oczka mniej. Co jest warte zauważenia to że w meczach z tymi zespołami pada duża ilość bramek. I tak w spotkaniach z uczestnictwem Dolcanu padło czternaście bramek a jeśli chodzi o rywala to było ich trzynaście. Co daje sumę dwudziestu siedmiu goli i w tym aż dwadzieścia strzelili gracze wymienionych zespołów. Ekipa z Ząbek ma na koncie trzy wygrane: Olimpia Grudziądz 5-0, Nieciecza 2-1 i Tychy 4-0 oraz remis ze Stomilem Olsztyn 1-1 jak widać w każdym z tych spotkań strzelali bramki. W wysokiej formie jest napastnik Dariusz Zjawiński który ma już cztery bramki w swoim dorobku. Pamiętam go jeszcze z przed dwóch lat kiedy to grając w Siedlcach w barwach Świtu Nowy Dwór zaaplikował Pogoni Siedlce dwa gole. Zaprezentował wtedy wysokie umiejętności. Ale więcej od niego bramek ustrzelił dwudziestopięcioletni pomocnik Grzegorz Piesio bo aż pięć. Co do Wisły to wygrali oni dwa spotkania z Górnikiem Łęczna 2-0 i Arką Gdynia 2-1 i dwukrotnie zremisowali z zespołami Miedzi Legnica i Energetyka ROW Rybnik w tym samym stosunku dwa do dwóch. W tym zespole bryluje duet napastników Marcin Krzywicki z czterema bramkami i Janusz Dziedzic z dwoma. Jeśli wziąć pod uwagę cztery ostatnie mecze ligowe tych zespołów to padło w nich czternaście bramek i każdym z czterech obydwie ekipy strzelały gole. Mecze te były ciekawe i pasjonujące. Czy dzisiaj będzie tak samo ? Ja uważam że tak.
✅57
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: Inter Mediolan - Genoa CFC
Typ: Over 3.5
Kurs: 3.60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W poprzednim sezonie kłopoty Interu Mediolan brały się głównie z dużej liczby kontuzjowanych graczy, oraz dość słabej grze obronnej tego zespołu (szczególnie w końcówce sezonu). Jak sytuacja Nerazzurrich wygląda przed nowym sezonem? Przede wszystkim mamy nowego szkoleniowca czyli Waltera Mazzarriego, który ma przywrócić puchary dla Interu Mediolan. Jak natomiast wygląda gra w defensywie? Po wynikach w sparingach śmiem twierdzić, że wiele się nie zmieniło. Inter jak tracił sporo bramek tak traci je nadal: 0:4 z Valencią, 0:3 z Realem Madryt, 0:2 z Chelsea. To oczywiście są tylko mecze sparingowe ale pokazują one, że Interowi wcale nie będzie tak ciężko strzelić bramkę.
Jak wygląda natomiast sytuacja kadrowa Nerazzurrich przed meczem z Genoą CFC? W 23-osobowej kadrze powołanej na ten mecz nie ma kontuzjowanych Javiera Zanettiego, Christiana Chivu, Waltera Samuela oraz Diego Milito. Pierwszych 3 to obrońcy i wydaje się, że gdyby byli zdrowi mieliby raczej pewne miejsce w pierwszej &quot;11&quot;. Oprócz tych graczy w kadrze na ten mecz nie znaleźli się również McDonald Mariga, Joel Obi, Ezequiel Schelotto, Rubén Botta i Alessandro Capello.
Jeśli natomiast chodzi o Genoa to ta ekipa rozpoczęła sezon od dużej wpadki, odpadając z Pucharu Włoch z Spezią. Dziś na Stadio Giuseppe Meazza będą starali się zapewne nieco zrehabilitować za tą wpadkę i wywieźć z gorącego terenu jakieś punkty. Szkoleniowiec Fabio Liverani ogłosił 23-osobową kadrę, nie ma w niej Davide Biondiniego oraz Giovanniego Marchese.
W poprzednim sezonie Inter tracił sporo bramek w lidze 57, strzelił ich natomiast 55. Genoa również traciła sporo bramek, bo w sumie 52 ale strzeliła ich tylko 38. Jeśli chodzi natomiast o overy 3.5 to obie ekipy notowały ich dość dużo. Inter w całym sezonie 15 (drugi wynik w lidze), Genoa 11. Jak więc widać w starciu bezpośrednim Interu z Genoą możemy chyba spodziewać się bramek.
Jeśli chodzi kto ma zdobywać dziś bramki, to oczywiście liczę na piłkarzy Interu, ale również nie zapominam o gościach. Genoa ma w swoim składzie naprawdę ciekawych zawodników, w ataku mogą grać Gilardino i Antonio Floro Flores, na prawym skrzydle Mario Santana w środku Matuzalem więc naprawdę ofensywa tej ekipy wygląda bardzo ciekawie. Mam nadzieje, że potwierdzą to w dzisiejszym meczy i będziemy mieli otwarty mecz z obu stron w którym nie zabraknie i emocji i oczywiście bramek.
⛔100
 
lukasz02m 1,1K

lukasz02m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Division
Spotkanie: Atletico Madryt - Rayo Vallecano
Typ : Liczba goli strzelonych przez gości over 0.5
Kurs : 1.70
Bukmacher: Unibet
Dziś w Hiszpani jest w czym wybierać i pewnie później w swoim temacie napisze więcej analiz, a teraz skupie się na spotkaniu w Madrycie. Atletico podejmuje dziś Rayo. Bukmacherzy mocno faworyzują dziś gospodarzy, myśle jednak, że goście mogą sprawić im problemy, a przynajmniej zdobyć bramke.
Zaczne może od Atletico, w środe zagrali bardzo ciężki mecz z Barceloną, gdzie bronili się bardzo dobrze i napewno kosztowało ich to sporo sił, a przecież za 3 dni czeka ich rewanż na Camp Nou. Obrona gospodarzy w tym meczu nie powinna być więc taka mocna.
Goście to jeden z moich ulubionych klubów la liga. W poprzednim sezonie skazywani na walkę o utrzymanie, zajęli 8 miejsce i tylko brak licencji na europejskie puchary, spowodowany problemami finansowymi, dał ich miejsce w lidze Europy Sevilli. Rayo gra bardzo offensywnie, w 1 kolejce rozbili Elche 3:0. Mimo osłabień (odeszli m.in. Javi Fuego, Leo Baptistao, Piti) wciąż potrafią strzelać bramki, dziś liczę na przynajmniej jedną.
H2H:
Rayo Vallecano 2 : 1 Atletico Madryt
Atletico Madryt 4 : 3 Rayo Vallecano
Rayo Vallecano 0 : 1 Atletico Madryt
Atletico Madryt 3 : 1 Rayo Vallecano
Kurs na over 2.5 też można fajny złapać.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
3y 2

3y

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Spotkanie: Nantes-PSG
Typ:pSG
Kurs:1.50
Bukmacher:bet365
Analiza:
Myślę, że najwyższy czas, aby paryżanie coś wygrali w lidze. Po dwóch remisach z Ajaccio (17-1) i Montpellier (5-1) - w nawiasie sytuacje bramkowe na korzyść PSG, trzeba w końcu ugrać 3 pkt z średniaczkiem jakim jest Nantes. Moim zdaniem beniaminek prowadzony przez Michela Der Zakarian&#39;a ma małe szanse wywalczyć chociażby remis na własnym boisku z mistrzem Francji.
H2H nie podaje, bo są to stare dane. A ja nie patrze na statystki.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, 1.Liga
Spotkanie: Okocimski Brzesko – Górnik Łęczna
Typ: over 3.5
Kurs: 4.33
Bukmacher: Sportingbet
Godz. 12:30
Analiza:
Gospodarze po raz pierwszy zagrają u siebie, zarząd spełnił wszystkie wymogi licencyjne i od dziś może rozgrywać swoje mecze w Brzesku. Zawodnicy zapewne będą chcieli pokazać swoim kibicom dobrą ofensywną grę i oczywiście zakończyć to spotkanie zwycięsko. Co dziwne słaba w zeszłym sezonie defensywa gospodarzy radził sobie jak na razie bardzo dobrze tylko dwie bramki stracone z GKS Katowice i Bełchatowem po za tym wygrana w derbach z Sandecją 2:0 oraz remis ostatnio z zawodzącą Miedzią 0:0. Tak więc są niepokonani w lidze. Czuję że przyszedł czas na słabszą dyspozycję w defensywie bo jeszcze w tym sezonie bez spotkania overowego. Mimo zawirowań kadrowych dołączyło dziesięciu nowych zawodników, a odeszło dwunastu ich gra wygląda dobrze. Piotr Stach przeciwko Górnikowi będzie musiał radzić sobie bez defensywnego pomocnika – Daniela Bruda, który podczas meczu z Miedzią nabawił się kontuzji kostki.
Goście z Łęcznej sezon rozpoczęli od dwóch porażek po 2:0 z Miedzią i Wisłą Płock wyniki słabe ale gra już nie. Podobnie jak u gospodarzy wiele zmian kadrowych do zespołu dołączyło kilku młodzieżowców oraz doświadczeni gracze Grzegorz Bonin i Paweł Sasin. Naprawdę gra drużyny wygląda bardzo dobrze ze stwarzaniem sytuacji nie mają problemów gorzej ze skutecznością lub brakiem po prostu szczęścia. Jednak chyba wreszcie wszystko wraca do normy remis na bardzo trudnym terenie w Świnoujściu 1:1 a w ostatniej kolejce zwycięstwo 3:0 z Sandecją - dwie bramki zdobyte w ostatnich minutach po perfekcyjnych i szybkich kontrach to jest na pewno atut tej drużyny a dziś będą często grać taką taktyką. Rok temu Łęczna była zdecydowanie drużyną domową niż wyjazdową, po za domem tylko jedno zwycięstwo osiem remisów i tyle samo porażek bardzo dużo bramek traconych.
Jest to Polska liga a więc granie tak wysokich overów jest dużym ryzykiem ja jednak czuje tutaj bramki, oba zespoły potrafią zaskoczyć na minus w destrukcji. Gospodarze tak jak wspomniałem grają pora raz pierwszy przed własną publicznością a więc defensywnej postawy nie ma co oczekiwać.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 55

mypy79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - I liga (Polska).
Spotkanie: Okocimski Brzesko - Górnik Łęczna.
Typ: 2.
Kurs: 3.00.
Bukmacher: bWin.
Analiza: Nie było mnie trochę... ???? Wracam, i od razu mocny typ :razz:
Dla wielu nierealny, ale uważam iż Górnika stać na wywiezienie z Brzeska kompletu punktów. Nie ukrywam, że byłem pierwszą osoba, która na początku sezonu &quot;kupowała&quot; już bilet ukraińskiemu szkoleniowcowi, ale... No właśnie. &quot;Zielono-czarni&quot; w końcu złapali rytm. Grają w piłkę, grają piłką i pojęli w końcu, że piłka służy do strzelania goli a nie wyłącznie pozbywania się jej na koszt rywala. Ostatnia efektowna wygrana z Sandecją podniosła morale w zespole. Jeśli Górnik zagra dziś na podobnym poziomie, to ekipa z Brzeska może być w opałach. Gospodarze mają u mnie szacunek za ambicję i wolę walki. Pamiętajmy jednak, że dwa mecze zremisowali na farcie, a ten też kiedyś się skończy. Porównywać składy obu ekip, jest trochę nie na miejscu. Kto wie, czy cała II linia ekipy z Łęcznej, to nie najlepsza formacja w całej lidze. Do bramki - w końcu - wrócił Sergiusz Prusak, co jest gwarancją pewności. Przebudzili się napastnicy a jeśli dodamy do tego fakt, że do formy wraca Szałachowski, to 3 &quot;oczka&quot; są jak najbardziej realne.
Po powrocie do starej nazwy, na trybuny powrócili kibice. Nie zabrakło ich w Świnoujściu, będą w Brzesku. I to w licznej grupie... Powrót &quot;Piwoszy&quot; na swój stadion nie musi więc być udany, o czym doskonale przekonali się wczoraj sympatycy Jagiellonii.
Jak dla mnie mecz pachnie wygraną przyjezdnych, a hazardzistom o &quot;słabszych nerwach&quot; polecam podpórkę. Kurs też ładny...:gool:
✅200
 
K 0

kamilj16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaFRANCJA: Ligue 1
Spotkanie:Lille - St. Etienne
Typ: 2
Kurs: 3.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam. Myśle że to może być dzisiaj strzał w dziesiątke... ;D Dziwi mnie wysoki kurs na St. Etienne które do tej pory gra naprawdę dobrą piłke. Domyślam się jednak dlaczego buki dają tak wysoki kurs a mianowicie dlatego że już w czwartek będą się bić o faze grupową Ligi Europejskiej z Ejsbergiem(Dania). Buki zapewne sądzą że trener gości wystawi rezerwowy skład. Może tak być, ale też nie musi. Liga Europejska gra dopiero w czwartek więc będzie czas na regeneracje sił. Nie czytam w myślach trenera ale i tak stawiam na St. Etienne które kusi bardzo dobrym kursem. Ten typ nie jest z typu &quot;pewniaków&quot; ale i tak myślę że warto na niego zagrać ???? Także dla odważnych polecam ten meczyk :p
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom