>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 25.06.2012 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 25 Czerwca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
B 1

broniulegia

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Wimbledon
Spotkanie: Bolelli S. - Janowicz J.
Typ: 2
Kurs: 2.17
Bukmacher: Tobet
Analiza:
I wreście początek Wimbledonu ! Na początek wybrałem meczyk jednego z naszych najlepszych tenisistów Jerzego Janowicza. 1 runda rywal nie jest wymagajacy , Jurek powinien sobie spokojnie poradzić. Kurs zachecający by pomnożyć swój budżet.
Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, MLB, godz. 2.05
Zdarzenie: New York Yankees u New York Mets
Typ: 2 [hc 0:1,5]
Kurs: 1.654
Bukmacher: Pinnacle

Mecz rywali zza miedzy, choć obie ekipy grają w dwóch róznych ligach. Gospodarze mają bilans 39-33 i w domu 23-16. Goście mają bilans 42-28 i na wyjazdach 22-14. To spotkanie nr 3 w tej serii. W poprzednich 4:3 dla Yankees, choć było już 3:0 dla Mets i 6:4 dla Mets. W tym spotkaniu stawiam na Mets. Co prawda to zdecydowanie mniej utytułowany zespół od Yankees i z mniejszym budżetem, w tym roku teżw 5 grach przegrał już 4 razy z rywalem, ale gospodarzom bardzo zależy na wygraniu tej serii. R.A. Dickey, RHP 11-1, 2.00 ERA to pitcher gospodarzy. Startował do sezonu jako zwykły starter rotacji w Mets, a wyrósł na największą gwiazdę ligi w tej chwili. Właśnie zaliczył 5 z rzędu mecz bez straconego punktu. Ostatnie 5 gier to 3 pełne mecze (poza tym 2x7.1IP), a ostatnie 2 to one-hitter game. Czego brakuje? No-hitter game. Z Yankees będzie to trudne do osiągnięcia, ale nie liczyłbym na fajerwerki ze strony gości. Dickey i jego knuckleballs są nieodczytane dla każdego pałkarza. W tym sezonie grał 99IP i dał zaledwie 67 odbić pałkarzom rywali, przy 22ER. CC Sabathia, LHP 9-3, 3.55 ERA to pitcher gości. Firma sama w sobie, zazwyczaj długo w meczu, przy 2-3 runs straty. Liczę na kolejny znakomity występ Dickey&#39;a, bardzo niski wynik, jednak Sabathia zazwyczaj daje kilka punktów rywalom. W sezonie 101IP i 45 oddanych runs. Widać więc, że obaj narzucający zagrali porównywalną ilość inningów, ale Sabathia dał prawie 2 razy więcej runs przeciwnikom.

✅65,4
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Wimbledon
Mecz: Troicki V. - Granollers M.
Data: 25-06-12 13:45
Typ: 3:0 dla Troickiego
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Już dzisiaj początek trzeciego Wielkiego Szlema w tym roku i chodzi tutaj chyba o ten najbardziej popularny i prestiżowy bo mowa o rozgrywanym na trawiastych kortach Londynu Wimbledonie. Jak zawsze bukmacherzy proponują nam bardzo wiele &quot;ciekawych&quot; kursów - w szczególności w piwreszej rundzie, więc ja z tego korzystam. Wybrałem pojedynek Viktora Troickiego z Hiszpanem Marcelem Granollersem. Jak dla mnie gładkie 3:0 dla Viktora Troickiego, którego ostatnio oglądałem na trawie. Najpierw w spotkaniu z Beckerem w Halle, który Troicki wygrał 2:0 (w drugim secie po dość kuriozalnej decyzji Beckera o challengu), ale wygrał, a Becker przed tym turniejem wygrał turniej na trawie w Nottingham (w finale pokonując Dmitreigo Tursunova). Troicki w tym spotkaniu pokazał się z bardzo dobrej strony, ponad 20 asów, nie musiał chyba bronić swojego podania, zagrażał Beckerowi na jego serwisie, sczególnie drugim grając bardzo agresywnie i pewnie. Drugie spotkanie Viktora Troickiego, jakie oglądałem to porażka 0:2 z Xavierem Malissem w ostatnim turnieju w Holandii. Viktor Troicki pierwszego seta przegrał w tiebreaku, a drugiego przegrał 3:6, gdzie kluczowym momentem była błędna decyzja sędziego, przez którą Troicki przegrał podanie, czyli praktycznie cały mecz, bo serwis Malissa trudno było przełamać. Mam nadzieję, że na Wimbledonie Serb będzie bardzo skoncentrowany i nie da się sporowokować nikomu. Granollers zajmuje aż 23 pozycję w rankingu, co dla mnie jest sporym zaskoczeniem, bo dla porównania Troicki jest dopiero 34. Hiszpan ostatnio grał w Halle i Eastbourne w turniejach rozgrywanych na trawie. W Halle pokonał Zvereva 6:4, 6:2 i przegrał z Haasem 3:6, 4:6. W Anglii odpadł w pierwszej rundzie 1:6, 6:4, 6:7 z Denisem Istominem. Jak dla mnie warto zaryzykować i postawić na zwycięstwo Troickiego bez straty seta, no a przynajmniej na czyste jego zwycięstwo.

⛔100
 
A 0

alphagambler

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Finlandia Veikkausliiga
Mecz: Kuopio-Mariehamn
Data: 25.6. 17:30
Typ: over 2.5 w meczu
Kurs: 1,7
Bukmacher : Fortuna
Analiza: Kuopio u siebie w 6 na 7 spotkań zaliczyło over 2,5 bramki, jest to aż 85,7% wszystkich meczy! W meczach Marienhamn na wyjazdach również bramek nie brakuje, gdyż w tym przypadku w 4 na 5 spotkań mamy over 2.5 więc 80%, nieco mniejsza próbka ale wynik i tak zachęcający. Typ godny uwagi.
Nieregulaminowy bukmacher, ⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Finlandia Veikkausliga
Spotkanie - Jaro : MyPa
Typ - 2-połowa gole ? więcej niż 2.5 gola
Kurs - 5.00
Buk - Bet365
Analiza :

Na dzisiaj chcę przypatrzeć się bliżej spotkaniu w Fińskiej Veikkausliga pomiędzy Jaro a MyPą . Gospodarze na teraz znajdują się na ostatniej pozycji w tabeli ich dorobek to zaledwie 9 pkt w 12 spotkaniach i 2-3-7 a bramki 9:21 . Jednak w ostatnich dwóch spotkaniach pokazali że nie zamierzają być dostawcą punktów jednak chcą jak najszybciej opuścić to ostatnie miejsce bo dwa ostatnie mecze w ich wykonaniu to mecze na wyjazdach w których zdobyli 4 pkt a bramki 4:3 najpierw na wyjezdzie pokonali 3:2 TPS a ostatnio zremisowali 1:1 z wiceliderem Inter Turku . Teraz czas na spotkanie u siebie z MyPą . Goście można powiedzieć że w lekkim kryzysie na 4 ostatnie pojedynki 2 remisy i 2 porażki co najgorsze to bramki zaledwie 1 zdobyta i 2 stracone , dziś jednak myślę że przełamią tą swoją chwilową niemoc , są aktualnie na 5 pozycji z dorobkiem 20 pkt i do czołówki nie tracą za wiele bo np. lider HJK ma tych pkt. 27 . Decydując się na mój typ sugerowałem się ich bezpośrednimi pojedynkami i tak w pierwszym ich pojedynku w tym sezonie MyPa pokonuje Jaro u siebie 2:0 (0:0) w ubiegłym sezonie w trzech pojedynkach trzy razy lepsza MyPa a wyniki 1:5 (1:2) potem 2:1 (0:1) i 2:4 (2:3) dlatego patrząc na te moje wymienione mecze jak i wiele innych to więcej bramek pada w drugiej połowie stąd też mój typ . No ale analizy analizami a życie pisze swój scenariusz jaki napisze dziś zobaczymy . Pozdrawiam !

⛔100
 
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Finlandia Veikkausliga
Spotkanie - HJK Helsinki : TPS
Typ - powyżej 4.5 gola w meczu
Kurs - 4.33
Buk - Bet365
Analiza :

Zdecydowałem się na spotkanie lidera Veikkausliga w Finlandii a mianowicie drużynę HJK Helsinki który na swoim terenie podejmować będzie 7 w tabeli TPS . Wydaje mi się że możemy sie tu spodziewać sporej ilości goli . Gospodarze na swoim terenie są bezlitośni do swoich rywali na 6 spotkań 6 zwycięstw i w bramkach 16:3 mówi samo za siebie , na wyjazdach im jednak nie wychodzi bo 3-0-4 i 8:7 w bramkach co może też zobaczyć w ostatnim ich spotkaniu które przegrali na wyjeżdzie z Mariehamn 2:0 . Dlatego liczę na dobre ich dzisiaj spotkanie na swoim terenie , jeżeli popatrzymy na ich dotychczasowe spotkania to zauważymy takie wyniki jak np. w ubiegłym sezonie 6:0 dla HJK były też wyniki 2:3 , 1:4 . No a goście plasują się na 7 miejscu ich wyjazdy to jednak nie są jakieś nadzwyczajne na 4 spotkania 1 zwycięstwo 1 remis i 2 porażki , ja jednak chce zwrócić uwagę na ostatnie 4 spotkania w wykonaniu TPS w których 2 razy padł over 4.5 natomiast we wszystkich 13 meczach HJK tylko raz kiedy na swoim terenie pokonali dwa miesiące temu Jaro 4:1 . W pierwszym spotkaniu między nimi w tym sezonie TPS pokonało u siebie HJK 3:1 tak więc liczę na spory rewanż gospodarzy i po cichu liczę na 4:1 dla HJK . Jak będzie przekonamy się po spotkaniu .

⛔100
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -FINLANDIA: Veikkausliiga
Spotkanie: Jaro - MyPa
Typ: Over 3
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiejsze spotkanie wybrałem z powodu drużyny MyPa która strzeliła w ciągu 5 ostatnich spotkań tylko jednego gola ! wierzę wiec w przełamanie drużyny i P. Sihvola który w tym sezonie strzelił tylko 3 bramki gdy grał dla Haka strzelił 9 bramek a teraz od 6 meczy nic nie strzelił .Piłkarze Jaro również nie zachwycają - co tu dużo mówić obie drużyny wystartowały bardzo underowo MyPa jest na 5 miejscu w tabeli a Jaro na 12 pozycji .. a ich dorobek bramek to

MyPa 11/8
Jaro 9/22[/i]

zastanawiałem się czy nie zagrać :
MyPa Over 1,5 -- Kurs 2,62
Over 2 [/i]-- Kurs 1,525
MyPa strzeli w dwóch połowach -- Kurs 3,75

Moim faworytem tego spotkania stanowczo jest MyPa

⛔100
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - liga fińska
Spotkanie: Inter Turku - Vaasa PS
Typ: 1
Kurs:
1.60
Bukmacher:
Bwin
Analiza:

Dzisiaj wybrałem spotkanie w lidze fińskiej. Gospodarze (2 miejsce) podejmą u siebie gości (4 miejsce). W tym roku drużyny już raz się spotkały i to właśnie Inter Turku wygrał na wyjeździe 0:2. Gospodarze to drużyna bramkostrzelna (24 gole na 12 meczy), a także z dobrą obroną (10 straconych bramek na 12 meczy). Goście mają podobny bilans tylko, że z mniejszą liczbą bramek. Inter Turku po ostatniej wpadce 1:1 z ostatnim w tabeli Jaro, będzie chciał sobie to odrobić. Vaasa ma natomiast znakomitą serię 4 zwycięstw ale w tym wyjazdowym spotkaniu polegną. Bezpośrednie spotkania między tymi drużynami wskazują 6 zwyciestw Inter Turku, 3 remisy na wyjeździe i 0 porażek. Kurs dosyć wysoki jak na takie spotkanie dlatego zagram go na dzień dzisiejszy.

⛔100
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- Wimbledon
Spotkanie: Benesova- Watson
Typ: Watson (-1,5 seta)
Kurs: 1,88
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Ruszył Wimbledon. Mam zasadę, że pierwszej rundy turnieju nigdy nie obstawiam, bo zdarzają się w niej największe niespodzianki. Zrobię wyjątek dla tego konkursu, jednak za własne pieniądze na pewno nie będę tego grał. O 18.00 zmierzą się ze sobą Benesova oraz Watson. Benesova zupełnie bez formy. Przegrała swoje ostatnie cztery mecze z zawodniczkami takimi jak: Begu, Moore.. Natomiast Watson na trawie prezentuje się bardzo dobrze. Brytyjka jest zdecydowanym faworytem w tym meczu i myślę, że odniesie gładkie zwycięstwo 2-0. Myślę, że kurs ten jest trochę zawyżony i przy odrobinie szczęścia powinien wejść bez problemu. Watson ogrywała w tym miesiącu dobre zawodniczki, min. Oudin, która kilkanaście dni później wygrała turniej w Birmingham.


✅88
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis (WTA Wimbledon)
Mecz: Kim Clijsters - Jelena Jankovic
Typ: J. Jankovic (-1.5 Sets)
Kurs: 5.83
Bukmacher: pinnaclesports
Data: 25.06.12 r. godz: 18:45
Analiza:

Kim po dłuższym odpoczynku od turniejów bowiem miała przerwę prawie trzy miesięczną od turnieju w Miami na kortach twardych. Gdzie po okresie trzech miesięcy wystąpiła na turnieju w S-Hertogenbosch, gdzie uzyskała bardzo dobry rezultat dochodząc do półfinału. Do spotkania o finał juz niestety nie przystąpiła z powodu kontuzji miesni brzucha, a rywalka Kim miała byc Ula Radwanska. Nie wiem jak grozna jest ta kontuzja, ale podejrzewam ze moze byc za mało czasu na regeneracje i moze dzis dac sie we znaki w spotkaniu z Jelena. A Jelena ostatnio zrobiła na mnie duże zaskoczenie oczywiście na plus. Po okresie mizernej gry wreszcie cos zaskoczyło na plus w jej grze. W przedostatnim swoim starcie w Birmingham osiągnęła finał ulegając w nim utalentowanej Oudin. Następnie szybko odpadła w S-Hertogenbosch z Arvidsson ale duży wpływ podejrzewam miał jej dobry start w Birmi gdzie kondycja wyszła bokiem, bowiem w ostatnim czasie nie grywała w tak dużych ilości spotkan. Dzis z tego wszystkiego co widac jest w stanie zrobic niespodziankę i wygrac z faworyzowana rywalka.

⛔100
 
cezarinh0 108

cezarinh0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna - liga litewska
Spotkanie: Kruoja - Ekranas
Typ: under 1,5
Kurs: 4.10
Bukmacher: Betfair
Analiza:

Na początku zaznaczę, że to bardzo ryzykowny typ, więc ostrożnie ;) Na 5 ostatnich meczów między tymi drużynami under wpadał 2 razy, więc patrząc na kurs, wygląda to niezle. Sam Ekranas - faworyt tego meczu - nie szaleje jakoś ostatnio z golami na wyjeździe:
12.06.12 LYG Banga Ekranas 1 : 1
25.05.12 LYG Zalgiris Ekranas 0 : 0
20.05.12 PUC Zalgiris Ekranas 1 : 0
(0 : 0)

Oba zespoły są w trójce najlepszych defensyw litewskiej ligi.

Zalgiris 31:8
Ekranas 35:10
Kruoja 25:14

Bilans meczów over/under 1,5:
1. Ekranas 11 6
4. Kruoja 10 7

Znowu przypomnę o kursie ;) statystyki pokazują, że ten kurs to spory value. Biorę bez wahania, bo potrzeba mi punktów ;) Osobiście stawiam na 1-0 dla gości.

⛔100
 
K 218

krystian95

Użytkownik
Piłka nożna,Szwecja,Superettan
Degerfors - Trelleborgs
Typ: 1
Kurs: 2,20
Buk: Tobet
Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie szwedzkiej Superettan.Zmierzą się w nim zespoły Degerfors i Trelleborgs.Obie drużyny znajdują się pod koniec stawki,dlatego można się spodziewać,że w tym sezonie będą walczyć o utrzymanie,a to może być spotkanie o przysłowiowe &quot;sześć punktów&quot; z racji sąsiadowania ze sobą w tabeli.
Gospodarze znajdują się na 13,a goście na 14 pozycji w tabeli.obie drużyny znajdują się obecnie w strefie spadkowej.Degerfors ma dwa punkty przewagi nad dzisiejszym rywalem,lecz już 4 do bezpiecznej strefy.Stąd może to być bardzo ważne spotkanie.
Gospodarze są drużyną własnego boiska.Zdobyli tutaj 9 z 11 punktów w swoim dorobku.Oczywiście,ich bilans domowy nie powala na kolana,lecz nie prezentuje się najgorzej.na własnym stadionie Degerfors wygrało 3 spotkania oraz 3 przegrało.Dużo gorzej wygląda to w meczach wyjazdowych,gdzie Degerfors tylko dwa razy zremisowało,przy aż 5 porażkach.
Na wyjazdach dołuje też drużyna Trelleborgs.4 porażki i jeden remis chluby im nie przynosi.Znacznie lepiej wygląda to w spotkaniach na własnym obiekcie,gdzie udawało się pokonać nawet Hammarby.
Spotkania h2h raczej wyrównane.na 4 ostatnie spotkanie obie drużyny wygrały po jednym spotkaniu,a pozostałe remisując.
Wydaje się,że sytuacja jest wyrównana.Ja jednak stawiam na zespół gospodarzy.Powód jest jeden,spore osłabienia w zespole gości.Kontuzjowani są J.Nilsson(0/0),K.Haynes(8/3),Y.Fahkro(4/0) i T.Turunen(5/0). Za czerwoną kartkę pauzuje M.Andersson(11/2). W zespole gospodarzy tylko jedna absencja.Do gry nie będzie zdolny Andronic(3/0). Za to gotowi do gry będą dwaj podstawowi gracze Karikari i Olsson.
Jak już wspomniałem jest to bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn.Jednak stawiam na gospodarzy,którzy powinni wykorzystać atut własnego boiska i zgarnąć trzy punkty,tym bardziej,że przeciwnik będzie w dzisiejszym spotkaniu osłabiony.

✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dig 106

dig

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Islandia - Puchar
Spotkanie : Stjarnan - Reynir
Typ : Stjarnan (-1.5)
Kurs : 2.25
Buk : Bet365
Analiza : Witam. Dziś o na rozpiskę wziąłem mecz z pucharu Islandii. Mamy poniedziałek - a czym poniedziałek, charakteryzuje się w bukmacherce, każdy kto bardziej interesuje się tego typem hazardu wie - uboga oferta. Tak więc bierzemy ty z dość egzotycznej bo Islandzkiej ligi (pucharu) O godzinie 21:15 dojdzie do wg. mnie niezbyt ciekawego spotkania w którym to pierwszoligowiec Stjarnan podejmie uczestnika trzeciej ligi a mianowicie Reyni. To już powinno świadczyć o tym kto powinien dominować w tym spotkaniu. Islandia z piłki na pewno nie żyje, tak więc trzecia liga to amatorzy - tylko nie którzy z 3-ligi żyją z piłki. Nie mamy tutaj doczynienia z Hiszpanią, Anglią czy Niemcami. Tak więc to jeden z dwóch powodów dla których uważam że Stjarnan powinien spokojnie tymi trzema bramkami dziś wygrać. Drugi argument to sytuacja w tabeli pierwszej ligi. Stjarnan radzi sobie w niej bardzo dobrze. Na chwilę obecną, po 8 rozegranych kolejkach zajmują trzecie miejsce z dorobkiem 13 punktów. Reynier w trzeciej lidze można powiedzieć radzi sobie jeszcze lepiej bo ma fotel lidera, ale nie jest to wyraźna przewaga. Ma tylko punkt przewagi na drugim, oraz dwa punkty przewagi nad trzecim miejscem. Jednak ja już zaznaczyłem że trzecia liga to nie pierwsza. Tak więc jeżeli gospodarze nie zlekceważą rywala - a tego miejsca być nie powinno - gdyż grają u siebie, chodź by i dla kibiców, to naprawdę nie widzę innego wyjścia jak minimum trzy bramkowe zwycięstwo Stjarnan.

⛔100
 
K 12

karpiarz1977

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Irlandia Puchar
Spotkanie: Bray Wanderers - Limerick 37 FC
Typ: 2 (Limerick 37 FC)
Kurs: 2,55
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Zdaję sobie sprawę, że w takich spotkaniach, gdzie walka nie odbywa się o punkty ligowe, a o Puchar, wyniki potrafią być zaskakujące.
Jednak nie sądzę, żeby 2-gi zespół ligi tracący jedynie 1 punkt do liderującego Longford oddał pole gry gospodarzom dzisiejszego spotkania.
Goście w lidze mają kapitalny &quot;cug&quot; - 5 zwycięstw z rzędu. Ogólnie na 14 spotań bilans wygląda imponująco (11-0-3), przy bramkach (29-12).
Patrząc na spotkania bezpośrednie, to doszukałem się jednego z 26.08.2011, gdzie dzisiejsi goście wygrali 4:0, zaznaczę, że również byli goścmi ówczesnego spotkania.
Oczywiście dzisiaj to spotkanie pucharowe, gdzie róźnie można interpretować zapał i chęci piłkarzy, ale według mnie, to drużyna Limerick wyjdzie zwycięzko z tego pojedynku.
Liczę na bramki Gaffney i Behan. To zawodnicy o dużym potencjale i potrafiący strzelać nie jedną bramkę w meczu.
Powodzenia i jak dla mnie kurs uważam za jeden z ciekawszych na dzisiejszy dzień.
P.S.
Nie znam się zbytnio na tenisie ziemnym, stąd też nie chcę strugać wariata i próbować &quot;coś&quot; pogrywać z Wimbledonu.

✅155
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom