>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.04.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek - 25. Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
cinek664 18

cinek664

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - 1 liga
Godzina: 20:45
Spotkanie: AS Roma - AC Milan
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet at home
Analiza:
Spotkanie na szczycie Serie A ! W piątkowy wieczór zmierzy się Roma (2 miejsce ) z Milanem (6 miesce). Obydwa Włoskie zespoły wygrywają swoje ostatnie spotkania. Milan 5 z rzędu, Roma 8 spotkań i bilans bramkowy 20:8 ! Taka forma budzi podziw. Warto wspomnieć, że Roma w tym sezonie nie przegrała na swoim stadionie. Padł jeden remis z Interem pierwszego marca. Mało tego, tak grająca Roma może powtórzyć swój wyczyn 11 zwycięskich meczów z rzędu. Do końca zostały 4 kolejki czyli akurat by podbić rekord do 12 wygranych spotkań z rzędu. Spotkania między tymi zespołami są bardzo wyrównane, nawet biorąc pod uwagę tylko liczby trudno jest tu wskazać mocnego faworyta. Clarence Seedorf na nie pewnym stanowisku będzie chciał wygrać z Romą ale oby skończyło się na chęciach. Powodzenia !
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, T-Mobile Ekstraklasa - Grupa mistrzowska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Zaczynamy kolejną i zarówno ostatnią fazę rozgrywek T-mobile Ekstraklasy. Walka o mistrzostwo Polski zapowiada się bardzo ciekawie i śmiało można napisać, że pomimo niewielkiej różnicy pkt o pierwsze miejsce walczyć będą tylko drużyny z Warszawy i Poznania, które w ostatnim czasie prezentowały się najlepiej na boisku i nie sądzę, że inne drużyny będą w stanie włączyć się w walkę o Mistrzostwo i pozostanie im tylko walka o LE, chociaż to w końcu polska piłka i tak jak w kobiecym tenisie wszystko jest możliwe. Pod lupę biorę jutrzejsze spotkanie Lecha Poznań z Wisłą Kraków. Wiele już zostało napisane o tym pojedynku przez kolegów, więc kilka słów z mojej strony. Gospodarze tego meczu na wiosnę radzili sobie bardzo dobrze, w szczególności 2 ostatnie spotkania, które wygrali bardzo wysoko, strzelając przy tym aż 9 bramek, pokazując kawał solidnego futbolu. Przede wszystkim zespół jest bardzo skuteczny i groźny w ofensywie. W końcu odblokował się Teodorczyk, który wspomagany jest przez Hämäläinena czy Pawłowskiego. Jeśli chodzi o drużynę gości to tyle dobrego powiedzieć już nie można, zespół na wiosnę prezentuje się wręcz fatalnie, przegrywając ostatnie 4 spotkania, i to nie z mocnymi drużynami, bo aż 3 pojedynki przegrali z zespołami z grupy spadkowej, a na zwycięstwo czekają aż od 22 lutego. Jedną z przyczyn takiej gry Białej Gwiazdy jest plaga kontuzji, jaka dopadła w ostatnim czasie zespół z Krakowa. Smuda nie może znaleźć żadnego lekarstwa i nawet nieco poprawić grę drużyny, która z meczu na mecz grała coraz gorzej. W Poznaniu, jeśli chodzi o kadrę to nie będzie to wyglądało lepiej. Wisła zagra bez bez pauzujących za kartki Gordana Bunozy i Dariusza Dudki oraz kontuzjowanych Arkadiusza Głowackiego, Michała Chrapka, Łukasza Garguły,Michała Nalepy oraz Marko Jovanovića, więc trener będzie musiał sięgnąć do głębokich rezerw aby skompletować kadrę. W Lechu nieco lepsza sytuacja, lekko kontuzjowany w ostatnim czasie Pawłowski wznowił treningi z pełnym obciążeniem i będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu. Zabraknie natomiast: Barry’ego Douglasa, Luisa Henriqueza i Manuela Arboledy . Szkot wciąż leczy staw skokowy, Panamczyk zmaga się z urazem łydki, którego nabawił się podczas meczu z Górnikiem w Zabrzu, a Kolumbijczyk ma kontuzję mięśnia dwugłowego, więc są nikłe szanse że będą brani pod uwagę przez trenera Rumaka.
Tak jak wspomniałem duży problem z zestawieniem 11 będzie miał trener Wisły Kraków, a największy w obronie, gdzie zabraknie kilku podstawowych zawodników. Na jesień zespół był najlepiej broniącą drużyną, lecz na wiosnę już tak dobrze to nie wygląda i Wisła traci sporo bramek. Do tego brakuje skuteczności. Rozpędzona lokomotywa z Poznania będzie chciała to jutro doszczętnie wykorzystać i nastrzelać sporo bramek gościom. Jest na to duża szansa, bo tak jak wspomniałem mizerna obrona spowodowana sporymi brakami kadrowymi Krakowian i mocna ofensywa w ostatnim czasie Lechitów powinna być decydująca. Myślę, że Poznaniacy powinni sobie bez problemu jutro poradzić z Wisłą, jednak bardziej zaciekawił mnie kurs wystawiony na linię overową. Spodziewałem się porównywalnych kursów, a tu ba spore zaskoczenie z mojej strony, i lina 2.20 jak najbardziej Mnie satysfakcjonuje i jest dla Mnie pewniakiem. Przypomnę, że Lech na wiosnę rozegrał na własnym stadionie 5 spotkań, i wszystkie kończyły się minimum z 3 bramkami. Może i mecze z Wisłą zwykle Lech kończył z linią underową, ale w tym przypadku będę bardzo zdziwiony jeżeli nie zobaczymy sporo bramek, bo wszystkie czynniki, które wymieniłem powyżej powinny być kluczowe w jutrzejszym starciu i zapewnić nam jutro sporo bramek. Polecam
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stanley-63 817,3K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / T-Mobile Ekstraklasa ... grupa spadkowa /
Godz. 18:00
Spotkanie - Cracovia : Podbeskidzie
Typ - czerwona kartka ? Tak
Kurs - 4.00
Buk - Unibet
Analiza :
No to zaczynamy bój , wojnę o być albo nie być w T-Mobile Ekstraklasie w następnym sezonie , jak wiemy punkty zdobyte w rundzie zasadniczej już zmalały o połowę i różnice już nie sa takie i np. w meczu który mnie na dziś zainteresował Cracovia ma 20 pkt i zajmuje miejsce nr.1 a Podbeskidzie ma 16 pkt i zajmuje miejsce 6 czyli ostatnie bezpieczne z tylko 1 pkt przewagi nad zagrożonymi dlatego mecz zapewne przyniesie sporo emocji ale i liczę na ostre starcia w walce o każdą piłkę , sędzią tego pojedynku jest Mariusz Zlotek który dopiero zaczyna przygodę z T-Mobile i dotychczas na najwyższym stopniu rozgrywek u nas sędziował tylko 4 mecze w których pokazał 16 żółtych i 1 czerwoną kartkę czyli w/g mnie OK , pan Mariusz sędziował także mecze tych dwóch drużyn i tak w meczach z udziałem Cracovii a było ich 4 pokazał 10 żółtek ale jeden ten ostatni to w/g mnie wyjątkowy a było to w 24 kolejce kiedy Cracovia gościła u siebie Śląsk i przegrała 0:1 ale pan Mariusz pokazał aż 6 żółtych kartek dla Cracovii , no a co do Podbeskidzia to sędziował 10 meczy i pokazał 16 żółtych i 1 czerwoną i tu również w/g mnie OK - sumując jest szansa na kartonik koloru czerwonego !
⛔100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina Hokej, NHL
Godz. 2.00
Spotkanie Detroit Red Wings - Boston Bruins
Typ 2OT
Kurs 2,10
Buk BetClic
Analiza
Witam wszystkich forumowiczów;) Jako że już jakiś czas wzoruje sie na waszych typach postanowiłem dodac coś od siebie. Na swój pierwszy typ zaproponuje 4 spotkanie fazy play off NHL pomiedzy Detroit a Bostonem. Stawiam w ciemno na gości tego spotkania którzy mimo przegranej w pierwszym meczu jedną bramką szybko podnieśli sie w dwóch kolejnych meczach wygrywając wysoko bo 4-1 i 0-3. Szczególnie licze tutaj na wysoką formę bramkarza Bruins Tukke Raska który po rundzie zasadniczej miał skuteczność aż 93% i to on i jego interwencje powininny przechylić szale zwycięstwa na strone druzyny z Bostonu. A więc powodzenia a dla mniej odważnych proponuje zagranie opcji razem z dogrywka i rzutami karnymi.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 229,3K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: Modena - Ternana
Typ: 1
Kurs: 2.05
Data: 25.04.2014
Godz: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie do Włoch na bezpośrednie zaplecze Serie A a mianowicie 36 kolejkę rozgrywek Serie B.
W mieście Modena liczącym ponad sto osiemdziesiąt tysięcy mieszkańców na Stadio Alberto Braglia mogącym pomieścić dwadzieścia jeden tysięcy widzów w meczu o ligowe punkty zmierzy się miejscowa Modena Football Club założona w 1912 roku o barwach niebiesko-żółtych a w gości z miasta Terni liczącego ponad sto tysięcy mieszkańców przyjedzie drużyna założona w roku 1925 o barwach czerwono-zielonych a mianowicie Ternana Calcio.
Modena rozegrała w tym sezonie ligowym 35 spotkań w których zdobyła 49 punktów po 12 zwycięstwach, 13 remisach oraz 10 porażkach co daje obecnie 9 pozycje we włoskiej Serie B z bilansem bramkowym 52-36.
Ternana zdobyła 44 oczka w swoich 35 ligowych meczach w tym sezonie po 10 zwycięstwach, 14 remisach oraz 11 porażkach i zajmuje obecnie 16 miejsce w tabeli ligowej, bilans bramek 44-42.
Gospodarze u siebie w tym sezonie ligowym zagrali 17 razy zdobywając 34 oczka po 10 wygranych, 4 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim Alberto Braglia 34-12.
Goście na wyjazdach 15 punktów w 17 spotkaniach w tym sezonie po 2 zwycięstwach, 7 remisach oraz 9 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 19-23.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż spotykają się drużyny które w tabeli dzieli 5 oczek a w ostatnich czterech ligowych spotkaniach w mieście Modena trzy razy wygrywali gospodarze a raz goście, bilans bramek w tych meczach 9-2 na korzyść zespołu ze Stadio Alberto Braglia.
Mój typ na ten mecz to zwycięstwo gospodarzy tego widowiska na swoim Stadio Alberto Braglia, Modena Football Club w tym sezonie gra dobrze mając szczególnie na swoim terenie mając szansę jeszcze nawet awansować bezpośrednio do Serie A a co najmniej zakwalifikować się do fazy Play Off i aby to uczynić muszą wygrywać takie mecze jak ten na swoim stadionie ze słabszą na wyjazdach Ternaną a Ternana Calcio moim zdaniem utrzyma się w Serie B bo moim zdaniem są w tej lidze słabsze zespoły od niej lecz akurat w tym meczu na gorącym terenie w Modenie nie wygrają ani nawet nie wywiozą remisu i trzy punkty zostaną na Stadio Alberto Braglia.
⛔100
 
L 137

lmnt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – T-Mobile Ekstraklasa, grupa mistrzowska
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Handicap (HE: 0:2): 1
Kurs: 5.50
Buk: Sportingbet
Data i godzina: 25.04.2014 20:30

Na piątek wybrałem typ, który wydaje mi się najbardziej ryzykowny ze wszystkich, które zagrałem w tym miesiącu, jednak w Poznaniu na przeciwko siebie staną drużyny, których forma i jakość gry w końcówce rundy zasadniczej znajdowała się na przeciwległych biegunach. Wisła w fatalnej sytuacji, bez 6 zawodników, za kartki pauzują Gordan Bunoza i Dariusz Dudka, a kontuzjowani są Arkadiusz Głowacki, Michał Chrapek, Łukasz Garguła i Michał Nalepa. (za: 2x45.info). Lech niepokonany na własnym stadionie od 15 spotkań, z których aż 12 zwyciężył! Ostatnie mecze ligowe: 6:1 z Jagą i 3:0 z Górnikiem. 19 kwietnia w meczu towarzystkim - zwycięstwo 3:0 z Wartą Poznań. Wisła natomiast to seria 7 spotkań bez zwycięstwa (5 porażek i 2 remisy). 4 razy Wiślacy przegrywali różnicą tylko jednej bramki, ale były to starcia np. z Podbeskidziem, czy Widzewem, czyli drużynami z samego dołu ligowej tabeli. Bardzo jutro liczę na strzelecki koncert w wykonaniu tercetu: Hamalainen - Teodorczyk - Pawłowskiego.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Detroit Red Wings- Boston Bruins
Typ: 1OT
Kurs: 2,28
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po raz pierwszy w życiu gram przeciwko swoim Bruins ale dziś sprawa wydaje się być słuszna. Do składu Skrzydeł wraca Zetterberg. Każdy kto choć raz w życiu liznął hokeja zna tego człowieka. Mam nadzieję że to będzie wielki powrót. Na pewno da drużynie Skrzydeł impuls który może dać wygraną nad faworyzowanymi Bruins.
Bostończycy prowadzą w serii 2:1 i jeśli dziś wygrają, wrócą na TD Garden by zamknąć ten pojedynek. Ewentualna porażka Red Wings praktycznie przekreśla jakiekolwiek szanse na awans do 2 rundy. Dlatego dziś trzeba się spiąć i wygrać. W teorii to pojedynek drużyn 1 i 8 na wschodzie. W praktyce różnica pomiędzy nimi nie jest duża. Wiadomo, Bruins to ekipa która jest faworytem do mistrzostwa. Jednak Skrzydła są niedaleko za nimi i tworzą bardzo ambitną ekipę która ma swoich liderów. Jak już wyżej wspomniałem jeden z nich wraca dziś na lód po długiej przerwie. Nie wyobrażam sobie zwycięstwa Bruins...
⛔100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka NBA
Spotkanie: Memphis Grizzlies- Oklahoma City Thunder
Typ: 1 kwarta under 47,5
Kurs: 1.90
Data: 25.04.2014
Godz: 02.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Już na dzisiejszą noc miałem nic nie grać, ale przykuła moją uwagę linia zaproponowana przez buków na 1 kwarte, która w moim odczuciu jest spora tym bardziej że to 1 mecz w Memphis w play off. Liczę na dość spokojne rozpoczęcie i pierwsze minuty upłyną na spokojnym wchodzeniu w mecz, ewentualne łapanie rytmu gry. Nieźwiadki mają dobre 1 kwart jeśli chodzi o defens i dzisiaj nie powinno być gorzej pomimo że Thunder to dobry ofens. 5 ostatnich meczy bezpośrednich w Memphis i linia ta nie została ruszona, tym bardziej liczę dzisiaj na podtrzymanie tej tendencji w jakże ważnym meczu o dosyć dużym ciężarze gatunkowym. Po takim pięknym kursie pobieram.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - fRANCJA
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Nantes-Marsylia
Typ:
X/2
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Francuskiej Ligue one, ktora wchodzi właśnie w decydującą fazę, jutro rozpocznie się 35 kolejka, więc zespołom zostały po 4 spotkania do zakończenia bieżącego sezonu, Marsylia , która dopiero od czterech kolejnych spotkań nie doznała goryczy porażki, będzie jechała na spotkanie wyjazdowe do Nantes który w dwóch swoich poprzednich spotkaniach zdobył łącznie 6 punktów, co daje im w tej chwili 11 pozycję i 43 punkty zdobyte na swoim koncie. Marsylia zajmuję 6 pozycję i ma 9 oczek wiecej , co daje im jeszcze szanse aby w tym sezonie cokolwiek ugrać, strata do 4 w ligowej klasyfikacji St.Etienne w tym momencie wynosi 5 punktów, więc Marsylczycy w tym meczu nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, jeśli chcą w tym sezonie spróbować jeszcze coś ugrać, Nantes natomiast nie gra już o nic więc nie myśle że w tym spotkaniu będą się bardzo stresować wynikiem, stawiam że do przerwy padnie wynik remisowy, uważam ze będzie po 0 ,a po przerwie zespołem lepszym okaże się ekipa gosci, którzy pokazali klasę w spotkaniu wyjazdowym do Montpellier, gdzie stworzyli sobie sporo sytuacji podbramkowych.

⛔100
 
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: MLB
Godzina: 1:10
Spotkanie: Yankees @ Red Sox
Typ: Yankees wygra 1 inning
Kurs: 4.00
Sportingbet
Sabathia kontra Doubfront. Wczoraj tzn jeszcze dzisiaj Pineda, zostal wyrzucony w trakcie gry z boiska, przez co Yankesi beda wkurzeni i beda chcieli sie odbic odwiecznemu rywalowi za porazke. Liczyl sie bedzie dobry start, wiec wierze ze obejmą szybkie prowadzonko, bo maja ku temu powody. Otóż w druzynie gospodarzy wystartuje dzisiaj Doubfront ktory w początkowych fazach meczu nie jest zbyt dobrym miotaczem. Ponadto Yankees dysponuja duzo lepszą ofensywą niz Red Sox, co bedzie kluczowe dla wejscia tego typu. Yankees zdobywaja sporo runow w poczatkowych inningach przeciw miotaczom LHP, srednio 3.8 wiec typ pewniejszy na zwyciestwo w pierwszych 5 innach Yankesow wydaje sie 99% do wejscia. W pierwszym meczu Yankesi przeciw Doubfrontowi juz w piewszym innie powinni cos zdobyc bo mieli 2 hity ale sie nie udalo, co jednak odbili sobie nie tak w odleglym czasie bo wygrali gladko pierwsze 5 innow 3-1. Ja stawiam na pierwszy inning dla zabawy. Po co czekac caly mecz 3 godziny jak tu 5-10 minut i mamy zwycięzce po dobrym kursie.
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adriansparks 12

adriansparks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 3 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: SV Darmstadt 98 - FC Rot-Weiss Erfurt
Typ: 1
Kurs: 1.44
Witam! To mój pierwszy post na tej stronie, nie dawno zacząłem obstawiać i pomyślałem, że jak mam jakieś typy to je będę dodawał może ktoś będzie chciał skorzystać ????
Na dzisiaj mecz 3 ligi Niemieckiej, spotkanie SV Darmstadt 98 - FC Rot-Weiss Erfurt. Spotkanie raczej na pewno na korzyść drużyny z Darmstadtu, nie tylko patrząc na kurs. Darmstadt zajmuje 3 miejsce w tabeli, a FC Rot jest 8 oczek za nimi czyli miejsce 11, kolejnym plusem jest to że Darmstandt gra u siebie i wykazuję się niezłą formą, na ostatnie 5 meczy wygrali 3, zremisowali 1, i przegrali 1, zaś Erfrut wygrał tylko 2. Kurs może nie jest zadowalający, ale zawsze coś, jeśli ktoś chce może skorzystać ????
brak bukmachera ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Q 47

qba_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 21:00
Spotkanie: Elche - Levante
Typ: Poniżej 1,5 bramki
Kurs: 2,77
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

W piątek meczem pomiędzy beniaminkiem, Elche, a Levante rozpoczynamy 35. kolejkę Primera Division. Gospodarze jutrzejszego meczu są na 16. miejscu z dorobkiem 35 pkt, mają jednak tylko 3 pkt przewagi nad strefą spadkową. Goście plasują się na 9. pozycji, mają 41 pkt i praktycznie nie grozi im spadek.
Gospodarze u siebie są najbardziej underową drużyną hiszpańskiej ekstraklasy - w 17 meczach rozgrywanych na Estadio Manuel Martínez Valero aż 10 razy padły mniej niż 2 bramki. Ostatnie 6 meczów domowych Elche kończyło się właśnie takim rezultatem.
Goście na wyjazdach też są mocno underowym zespołem - 17 wyjazdów i 7 razy padł wynik poniżej 1,5 bramki. Na 5 ostatnich meczów wyjazdowych Levante dwukrotnie padał taki wynik. Ponadto, w 5 ostatnich wyjazdach, aż 3 razy Levante nie strzeliło bramki. To sprzyja niskiemu wynikowi, gdyż Elche nie jest bramkostrzelnym zespołem.
Uważam, że jutrzejsze starcie pomiędzy tymi zespołami będzie bardzo nudne i zakończy się najwyżej 1-bramkowym wynikiem. Elche pewnie zadowoli się bezbramkowym remisem, dla nich lepszy jest 1 punkt niż nic. Levante natomiast nie gra już o nic - nie mają szans na [europejskie puchary, a o utrzymanie w lidze raczej nie muszą się martwić.
⛔100
 
ogro14 40

ogro14

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA - play off
Godzina: 04:30
Spotkanie: LA Clippers - GS Warriors
Typ: GS WARRIORS -4,5 (wygrana gospodarzy różnicą min. 5pkt.)
Kurs: 3,45
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj krótko i na temat. O to statystyki z meczów u siebie GS WARRIORS z LA Clippers:
31.01.14 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 111 : 92
26.12.13 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 105 : 103
21.01.13 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 106 : 99
03.01.13 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 115 : 94
21.02.12 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 104 : 97
26.12.11 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 86 : 105
15.01.11 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 122 : 112
30.10.10 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 109 : 91
09.10.10 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 127 : 87
11.02.10 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 132 : 102
07.11.09 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 90 : 118
05.10.09 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 108 : 101
18.03.09 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 127 : 120
26.01.09 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 107 : 92
13.04.08 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 122 : 116
17.11.07 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 122 : 105
09.03.07 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 99 : 89
15.01.07 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 108 : 93
15.02.06 NBA Golden State Warriors Los Angeles Clippers 88 : 81
Analizując te spotkania wyraźnie widać że GS u siebie ma patent na Clipersow. Na 19 osattnich meczów GS wygrali 17 i w 16 tych spotkań różnica wyniosła ponad 5 pkt. dlatego dzisiaj uważam, że po tej ogromnej porażce 40 pkt. w drugim meczu play off z LA gospodarze zrobią wszystko aby dziś zmazać plamę i objąć prowadzenie 2:1 w serii. W pierwsyzm spotkaniu play off pokazali, że są gorźni i tanio skóry nie sprzedadzą. Dzisiaj dopingowani przez własnych kibiców powinni ograć LA.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Golden State Warriors - Los Angeles Clippers
Typ: GS Warriors -3,5
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałam sobie spotkanie z NBA, a dokładniej pojedynek pomiędzy Golden State Warriors a Los Angeles Clippers. W pojedynku play off pomiędzy tymi drużynami jest wynik 1-1. Moim faworytem w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy która świetnie sobie radzi na własnym boisku z przeciwnikiem, H2H wygląda następująco:

Jakby spojrzeć w statystki dalej to na 20 spotkań pomiędzy tymi drużynami na boisku gospodarzy, goście wygrali tylko 3 razy. Warriors jeśli myślą o awansie muszą wygrywać na własnym boisku. W pierwszym meczu play off spisali się nieźle i wygrali na wyjeździe 109 - 105, spodziewam się ze i dziś tak będzie i mój typ na to spotkanie to handi -3,5 dla gospodarzy po kuszącym kursie 3,0 .
⛔100
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka NBA
Godzina : 02:00
Spotkanie : Memphis Grizzlies : Oklahoma City Thunder
Typ : Oklahoma
Kurs : 1.70
Bukmacher : Betsson
Analiza :
1:1 czyli niespodziewany wynik, bo myślę, że większość osób zakładała, że drużyna prowadzona przez KD spokojnie wygra oba spotkania i pojedzie przynajmniej po jedną wygraną do Memphis. Pierwszy mecz był bardzo dobry po stronie Thunder. Ich rywale wyglądali blado, a odpalili na dobre dopiero w 3q co mogło im dać nadzieje na kolejne spotkanie. Tak właśnie się stało. Miśki po ciężkim boju wygrały po pełnym emocji spotkaniu z OKC. Czemu wygrali ? Bo Thunder pozwolili im prawie na 50% z gry, do tego 40% zza 7.24. Sami natomiast grali na skuteczności 40% i 30% za 3. Mimo wszystko udało im się doprowadzić do dogrywki i w niej przegrać. Dziś 1 spotkanie w FedEx Forum i myślę, że pora na KD Beast Mode i odzyskanie prowadzenia. OKC chcą w tym roku wygrać mistrzostwo i takie spotkanie jak to z Miśkami trzeba wygrać.
⛔100
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Dyscyplina: Tenis - Shenzen
Godzina: 06:30
Spotkanie: Muller G. - Zhang Z.
Typ: Muller 2:0
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Myślę, że fajny kurs na Mullera, w tym sezonie gra bardzo dobrze, osiąga bardzo dobre wyniki w challengerach, chociażby ostatnia wygrana w Guadalajara. Turniej w Chinach jest rozgrywany na nawierzchni twardej czyli na dokładnie takiej na jakiej lubi grywać Muller. Zhang też nie jest jakimś leszczem, pokazał to w tym turnieju jednak moim zdaniem Challengery to dla niego za wysokie progi, ma jeszcze trochę czasu na poprawe umiejętności, jednak póki co dla mnie jest to zawodnik na ITFy. Myślę, że Muller bez problemu wygra 2:0.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna2. Bundesliga 2013/2014
Spotkanie: Ingolstadt - Köln AHC 0
Typ: 2
Kurs: 1,81
Bukmacher: Pinnacle
Data i godzina: 25.04.14 18:30
Stawka: 7/10

W piątek o godz. 18:30 rozegrany zostanie mecz 32. kolejki drugiej Bundesligi pomiędzy Ingolstadt a FC Koln. Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek piłkarze Kolonii mają aż 11 punktów przewagi nad trzecią ekipą, tym samym drużyna Kozłów zapewniła sobie awans do niemieckiej ekstraklasy. Ingolstadt jest na trzynastym miejscu w lidze i ma 6 „oczek” przewagi nad strefą spadkową.

Gospodarze w ostatnich dziewięciu meczach w lidze odnieśli ledwie jedno zwycięstwo (z czternastym Bochum), aż sześciokrotnie remisowali oraz przegrali dwa pojedynki (z trzecim Padernborn oraz piętnastym FSV Frankfurt). Ingolstadt spisuje się fatalnie na wyjazdach – ekipa gospodarzy rozegrała przed własną publiką 15 ligowych spotkań: tylko cztery z nich wygrała (14. Bochum, 10. Munich 1860, 12. Aahen, 17. Bielefeld), dwa razy zremisowała oraz aż dziewięciokrotnie schodziła z boiska pokonana. Ledwie 14 „oczek” wywalczonych w starciach na własnym obiekcie to najgorszy wynik z całej stawki 2. Bundesligi.

Kolonia wygrała 5 kolejnych meczy a od 11 spotkań jest niepokonana (7 zwycięstw i 4 remisy). W tym sezonie ligowym FC Koln grało 15 spotkań na wyjeździe: 9 z nich wygrało, 5 razy remisowało oraz przegrało tylko raz – w listopadzie ubiegłego roku z czternastym Bochum.

W rundzie jesiennej Kolonia przegrała z Ingolstadtem 0:1. Mecz w końcowej fazie gier jest dobrą okazja do rewanżu na słabszym rywalu.

W zespole gospodarzy zabraknie kluczowych postaci drużyny Ingolstadt, nie zagra bowiem: Danilo (obrońca, 27/0), Gunesch (obrońca, 18/0), Matip (pomocnik, 23/2), Caiuby (napastnik, 29/4), Cohen (pomocnik, 20/1) oraz Eigler (napastnik, 21/2).

W zespole gości zabraknie jedynie Brokera (napastnik, 9/0) jednak jest to zawodnik rezerwowy i jego brak nie wypłynie na grę zespołu.

Kolonia ma doskonałą okazję by zmieścić się na rywalu za porażkę w rundzie jesiennej. Ingolstadt jest osłabiony brakiem aż 6 kluczowych graczy, dodatkowo spisuje się fatalnie na własnym obiekcie. Piłkarze gości są zdecydowanym faworytem w tej konfrontacji. „Żeby im się chciało chcieć” – jeśli przyszły ekstraklasowiec wykaże minimum motywacji to wygra to spotkanie.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 3:30
Spotkanie: Minnesota - Colorado
Typ: Minnesota 1 golem (ML)
Kurs: 3.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
3 mecz obu drużyn. Colorado prowadzi 2-1. Poprzednie 2 mecze wygrane przez Colorado, ale wcale nie byli dużo lepsi. W 1 meczu Wild roztrwonili prowadzenie 4-1 przegrywając 4-5, a w drugim 2-4. Tutaj słabsza druga tercja. W trzecim zmieniony zostal bramkarz, ale to Minnesota cisnęła. 46 strzałów i wygrana dopiero po dogrywce 1-0. Wild to najczesciej notująca takie wyniki druzyna w NHL. Mysle, ze defensywne mają dość niezłą, ale bramkarzy mają słabych, więc jest to pewna obawa. Grają u siebie po raz drugi. W ostatnim meczu zdominowali Colorado totalnie, więc dobrze by było zobaczyć powtórkę. Z resztą sam z tej pary wole gospodarzy i mam nadzieje, że wygrają.
✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: over 1,5 bramki w I Połowie
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Do Poznania na pierwszy mecz rundy finałowej przyjeżdża zdziesiątkowana Wisła Kraków. Wiślakom w tym spoktaniu zabraknie aż siedmiu ważnych graczy w tym pięciu obrońców, na środku obrony zagra Uryga + Stjepanović lub wracający po roku przerwy Czekaj. Będący w bardzo dobrej formie przed tą dwutygodniową przerwą Kolejorz na pewno będzie chciał to wykorzystać i choć na 24h zbliżyć się do Legii. Grając na własnym stadionie, dodatkowo wiedząc o tylu absencjach u przeciwnika trener Rumak każe swoim zawodnikom zaatakować ostro i rzucić się na rywali od pierwszego gwizdka. Gospodarze będa napierali i myślę, że powinno im się udać strzelić co najmniej jedną bramkę lecz warto zauważyć, że Biała Gwiazda jednak ma w ofensywnie szybkich Guerriera i Sarki oraz Stilica i Brożka. Mimo ich obecnie słabszej formy są to zawodnicy, którzy mogą przeprowadzić bardzo szybko kontre i wykończyć są golem. Po powrocie do Wisły jesienią Paweł przełamał się właśnie w spotkaniu z drużyną Lecha, może dziś będzie tak samo? Ostre ataki Poznaniaków doprowadzą do tego, że albo do połowy będą wysoko prowadzili 2 lub więcej golami lub nadzieją się na kontrę i zejdą do szatni z remisem 1-1 bo co najmniej jednej bramki dla nich jestem pewien. Dlatego uważam, że warto zagrać taki typ po tym kursie.
✅225
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom