>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 25.04.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
mats 9

mats

Użytkownik
Link do meczu: http://www.livesports.pl/mecz/6TsrHeSj/#szczegoly-meczu
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 2
Godzina: 20.00
Spotkanie: Dijon - Nimes
Typ: 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dijon na 5 kolejek przed końcem sezonu traci 13 punktów do trzeciego miejsca, ma też bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Nimes natomiast okupuje 18. miejsce w tabeli i walczą o utrzymanie, do drużyn wyżej w tabeli tracą kolejno 1, 2 i 3 punkty. Moja analiza opiera się na motywacji: dla gospodarzy sezon się już skończył, a goście walczą o przetrwanie. Myślę, że jest spora szansa, że kluby się &quot;dogadały&quot;. ;)
⛔100
 
psotnick 938,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2014
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: Barry Hawkins v Ricky Walden
Typ: Barry Hawkins -5.5
Kurs: 4.33
Bukmacher: william hill
Analiza:
Powtórka ubiegłorocznego półfinału, który pewnie Waldenowi śni się po nocach, bo wtedy Hawkins w świetnym stylu odwrócił mecz ze stanu 8-12 wygrywając 8 frejmów z rzędu. Zresztą w tym roku to samo zrobił w pierwszej rundzie z Gilbertem (z 2-4 na 10-4) seryjnie wygrywając frejmy w jednym podejściu pokazując zwłaszcza po pierwszej mini sesji kawał świetnego snookera. Walden w pierwszej rundzie wprawdzie wbił jak na razie najwyższego brejka turnieju (137), ale w przekroju całego meczu wyglądał dość przeciętnie na tle Wilsona, już nie mówiąc o sporych problemach z zamknięciem meczu. Teoretycznie bardzo wyrównana para, od lat szamocząca się na krawędzi top16, ale w ostatnich 2 latach to Hawk wykonał ogromny skok jakościowy, finał MŚ, ostatnio wygrany Finał PTC, widać wyraźnie, że Hawkins chyba na stałe wskoczył do ścisłej czołówki, a z taką formą ciężko będzie go stamtąd wyrzucić. Na dzień dzisiejszy Walden nie powinien stanowić dla niego zagrożenia, Barry wygląda zbyt pewnie, by dopuścić nawet do wyrównanego meczu. Na koniec przewiduję dobrych kilka frejmów przewagi, więc nawet spory handicap wart ryzyka, a już czysta wygrana Hawkinsa to dla mnie jeden z lepszych betów drugiej rundy.
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 17:30
Spotkanie: Kleybanova - Jankovic
Typ: Kleybanova
Kurs: 4.43
Bukmacher: Pinnacle
Mecz ćwiercfinalowy turnieju halowego na mączce w Stuttgarcie. Spotykają sie Serbka Jankovic obecnie wracająca do wysokiej formy zajmująca 8 miejsce w rankingu oraz wracająca do wielkiego tenisa Rosjanką Kleybanową , która wygrała walkę z nowotworem. Rosjanka w coraz lepszej formie w Stuttgarcie ograła Kvitovą. Faworytką jest Serbka , która doszła do finału na kortach w Bogocie gdzie niespodziewanie przegrała z francuzką Garcią. Jankovic potrafi grać na ziemi Kleybanova preferuje korty twarde jednak grają na kortach halowych co może lekko pomóc Rosjance. Dzisiaj gramy na Rosjankę bo kursy buków to kosmos.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 10

markur1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria, Erste Liga
Godzina:
20:30
Spotkanie:
Kapfenberg - A. Lustenau
Typ: over 2.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Kapfenberg - A. Lustenau i austriacka Erste Liga. Gospodarze dzisiejszego spotkania w ostatnich pięciu meczach zanotowali cztery porażki i jeden remis.Na swoim boisku rozegrali łącznie piętnaście spotkań w których to zdołali osiem razy zwyciężyć, trzykrotnie zremisować i zanotowali pięć porażek. Goście z kolei są drugą drużyną, która najlepiej gra w meczach wyjazdowych. Sądzę, że w dzisiejszym spotkaniu gospodarze po serii słabych spotkań będą chcieli zwyciężyć. Goście jako jedna z lepszych drużyn \&quot;wyjazdowych\&quot; nie podda się łatwo i dlatego w tym meczu typuję, ze padną minimum trzy bramki.

✅72
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Barcelona
Godzina: 12:30
Spotkanie: Gulbis E. - Gabashvili T.
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: William Hill
Dzisiaj na korcie ziemnym w Barcelonie dojdzie do spotkania Gulbisa i Gabashviliego. Gabashvili pokazał juz na poprzednim turnieju w Monte Carlo, że jest w dobrej formie i dobrze gra mu się na nawierzchni ziemnej. Wygrał tam łatwo dwa kwalifikacujne mecze a w turnieju głównym pokonał Simona a uległ dopiero Nadalowi. W Barcelonie też pokazuje sie z bardzo dobrej strony, rozegrał trzy mecze w których szybko odprawił Przysiężnego 6:3 6:4, Ferrera oraz Cervantesa 6:4 6:2. Na szczególna uwage zasługuje łatwa wygrana z Ferrerem 6:4 6:2. W bezpośrednich pojedynka z Gulbisem jest 4-1 dla Gabashviliego. Gulbis w Barcelonie pokonał dwóch hiszpanów, Gimeno-Travera oraz Montanesa ale nie były to dla niego łatwe pojedynki. Wcześniej w Monte Carlo Gulbis pożegnał się już w pierwszej rundzie po przegranej z Dolgopolovem. Stawiam na Gabashviliego bo wydaję sie znajdować w lepszej formie od Gulbisa.
⛔100
 
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Barcelona kort ziemny
mecz Dodig I./Melo M.-Kubot L./Lindstedt R.
Typ KUBOT/Lindstedt
kurs 2.22
buk Betgun
Typ ryzykowny do zagrania za drobne lub podbicia kuponów.Wygląda na to że zwycięzcy Australian Open przygotowują się do Grench Open i jeżdżą na turnieje na kortach ziemnych.Tu są wyraznie gorsi niż na twardej nawierzchni , ostatnio przegrali w pierwszej rundzie w Monte Carlo.Dzisiaj graja z przeciwnikami których pokonali w Auatrali 2 do 1 więc Dodig i Mello będą mocno zmotywowani by wziąźć rewanż.Ale jak to w tenisie może być róznie , czasem decydóją o meczu 2 piłki a jesli polsko/szfedzka para zagra równo , skoncentrowana i jesli obu serwis siedzi , są w stanie pokonac niemal wszystkich , więc ja znowu spróbuję Faworytami nie są ale w Australi też nie byli:)
MECZ TEN MIAŁ SIĘ ODBYĆ WCZORAJ ALE OSTATECZNIE PRZENIESIONO GO NA DZISIAJ , CHYBA ZE WZGLEDU NA MECZ DODIKA Z NADALEM WIEC UMIESZCZAM TEN TYP JESZCZE RAZ.
godzina? zły zapis ⛔100
 
robson93 35

robson93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Czechy Extraliga
Godz: 18:20
Spotkanie: Zlin vs Kometa Brno
Typ: 2OT
Kurs: 2,60
Buk: Bet365
Analiza:
Witam serdecznie dziś wybrałem mecz Czeskiej Extraligi. Według mnie to NIE jest jeszcze ostatni mecz finałowy, prawda że sytuacja gości jest nieciekawa bo przegrywają wyścig o mistrzostwo 3:1, zawodnicy Komety są &quot;czarnym koniem&quot; play off&#39;ów pokonując po drodze dwóch głównych kandydatów do mistrzostwa : Sparte Praga która deklasowała wszystkich w tym sezonie oraz Plzen, każdy przeciętny człowiek myśli że sprawa finału jest jasna i to sprzyja zawodnikom Komety którzy dobrze wychodzą z opresji , potrafili wywalczyć sobie awans do finału na tafli w Pradze , gdzie buki dawały im szanse 1:5 więc czemu nie mają tego powtórzyć... w końcu nie mają nic do stracenia ???? Drużyny te spotykały się dwa razy w play offach na tafli w Zlinie i dwa razy mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:0 , lecz to goście przeważali oddając o 26 strzałów więcej w dwóch meczach od gospodarzy 43:69, jeżeli dziś uśmiechnie się troche szczęście do gości to kibice w Zlinie będą musieli poczekać na świętowanie mistrzostwa być może nawet do przyszłego roku. Wybrałem typ bezpieczniejszy wliczający dogrywkę i karne ,ale i tak jest on wysoki: polecam
⛔100
 
truskaweczka 3

truskaweczka

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: Barcelona godz 14:00
spotkanie :Nisikhori-Cilic
typ:1
kurs:1,53
bukmacher:sportingbet
Analiza: H2h na korzysc japonczyka.Cilic na ziemnej nawierzchni nie jest dla mnie jakims wybitnym grajkiem,mialbyc z niego kiedys majstersztyk a jest tylko sredniakiem.Uwazam ze Nishikori dzis z nim wygra jest zwrotniejszy i widac ze jest w lepszej dyspozycji,zobaczymy co bedzie niebawem.
kiepska analiza
 
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
TENIS SZtutgart
mecz Radawńska - Szarapowa
Typ Radwańska 2;0
kurs 5
buk Betfair
Typ Bardzo ryzykowny , więc nie zagram grubo a dlaczego tak?Bilans H2H na korzyść Szarapowej 8 do 2 .Dotychczas aga wygrała dwa razy , zawsze na nawierzchni twardej.
Na korcie ziemnym grały 2 razy oba mecze wygrała rosjanka , raz w trzech setach , a raz w dwóch (7;6 , 7;5) więc oba mecze były zaciete)Ostatnimi czasy Szarapova jakby obniżyła loty a Radwańska odwrotnie mały progres.Tenis kobiecy jest mniej przewidywalny , forma zawodniczek na pstrym koniu jezdzi , i bardzo czesto decyduje forma dnia.Aga ma do poprawienia bilans z Szarapovą , jesli zagra na 110 procent i bedzie miała dobry dzień , to wszystko może się zdarzyć.Na pewno siła fizyczna to atut rosjanki , ale w innych elementach zadecyduje forma dnia.Kibicuje dzisiaj mocno Agnieszcze , skoro wygrała w australi z Azarenką? , skoro Alize Cornet pokonała Serenę Williams 2 do 0 w setach , to Agnieszcze tez sie to może udać.Powinna być w rytmie meczowym na clayu , osttanio dobrze zagrała w pucharze federacji , wczoraj gładziutko pokonała włoszkę , Szarapova wczoraj dośc gładko pokonała Pavlyuchenkovą ale pierwszy mecz z Savarovą 7;6 5;7 7;6
bardzo wyrównany.Safarova ma podobny styl do Agi więć czemu nie spróbować.
radwańska 2 do 0 to typ konkursowy po kursie 5, ale czysty win 2.9 tez smaczny , powodzonka :)
zapoznaj się z regulaminem
 
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Jupiler League - Grupa mistrzowska
Godzina:20:30
Spotkanie: Waregem - Genk
Typ: Waregem -1,5
Kurs: 2.85
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Dzisiaj uderzam w Belgijską ligę piłki nożnej a konkretnie w grupę mistrzowską. Mecz pomiędzy Waregem a Genk.Obecnie Waregem na msc:3 z dorobkiem 37pkt kontra Genk na miejscu ostatnim czyli:6 z dorobkiem 28 pkt. Prawda jest taka,że na tym poziomie w tej lidze wygrywać da się tylko na własnym stadionie. Na 15 spotkań tylko dwóm drużynom udało się wygrać na wyjazdach. Anderlechtowi z Lokeren, i Waregem z Genk.
Do tej pory w tej grupie Waregem zagrało 2 spotkania u siebie, pokonując St.Liegie i Club Brugge. Oba te kluby są faworytami do zdobycia mistrzostwa, więc wyniki 2:0 ze Standardem i 2:1 z Bruggą, pokazują jak silną drużyną u siebie jest Waregem.
Obecnie stają się realne szanse dla Waregem na mistrzostwo, a nawet jeśli nie na mistrzostwo to przynajmniej na kwalifikacje do Ligi Mistrzów.
Napewno dzisiaj Waregem wyjdzie zmotywowane na to spotkanie, wygranie meczu to ich obowiązek zważywszy na terminarz, gdzie będą musieli zagrać jeszcze 2 mecze wyjazdowe i to właśnie z Clubem Brugge i Standardem a tam będzie ciężko nawet o 1 punkt.
Uważam że jeśli Waregem dało radę wygrać w Genku 0:3 czyli pokrywając handicap -2,5 na wyjeździe, to dzisiaj na spokojnie wygrają minimum dwoma bramkami.
⛔100
 
fobalio 0

fobalio

Użytkownik
Dyscyplina: Futsal Spain Liga Nacional
Godz: 18:20
Spotkanie: Autos Lobelle - ElPozo Murcia
Typ: 1
Kurs: 4,5
Buk: Bet365
Analiza:
Witam
Dziś zainteresował mnie mecz futsalu w lidze hiszpańskiej.
Autos to drużyna ,która zajmuję 8 miejsce z dorobkiem 37 punktów.
Natomiast drużyna ElPozo ,zajmuję 3 miejsce z dorobkiem 65 punktów.
Z stratą 3 punktów do Barcelony.
Na papierze wygląda na drużynę silniejszą wygląda ElPozo,
Dlaczego więc decyduje się grać na Autos ?
Ponieważ jest to ostatnia kolejka ,a miejsca od 1-8 dają awans do &quot;Play Offy&quot;.
ElPozo ma zapewnione 3 miejsce ,gdyż przeciwnik z 4 miejsca traci 15 punktów.
Natomiast Autos musi oglądać się za siebie,gdyż gdyby przegrała lub zremisowała swój mecz
,a Burela(37 punktów) wygrała spadają na 9 miejsce i liga się dla nich definitywnie kończy.
&quot;Dla pewnego siebie i chcącego nic trudnego&quot; ,można powiedzieć ,że Autos ma nóż na gardle
,a drużyna ElPozo myślami jest już w Play Offy.
Typ oczywiście bardzo ryzykowny ,ale ja po takim kursie osobiście zaryzykowałem.
I jeszcze jedna rzecz ,która mnie utrzymuję w przekonaniu ,to to że kursy spadają
z 5,34 na 3,72 czyli 30 %.(W Bet365 jeszcze jest 4,5)
⛔100
 
chelmianints 432

chelmianints

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Jupiler League - Grupa mistrzowska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Waregem - Genk
Typ: Waregem 1.72 Bet365
Wystarczy spojrzeć o co kto walczy. Zulte w 10 ostatnich meczach u siebie niepokonane. 6 Zwycięstw 4 Remisy. Genk na wyjazdach za dobrze nie gra. Zulte ze stratą 2 pkt do premiowanego miejsca w kwalifikacjach LM. No u siebie z takim przeciwnikiem to trzeba wygrywać takie mecze!
kiepska analiza
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- TBL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Jezioro Tarnobrzeg - Asseco Prokom
Typ: Asseco -5,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotkanie Tauron Basket Ligi, grupa druga, w której rywalizują drużyny z miejsc 7-12 sezonu zasadniczego, a której celem jest wyłonienie dwóch drużyn, które awansują do play off. No i jednym z kandydatów do play offów jest właśnie Asseco Prokom Gdynia, tyle że w tym momencie mamy 3 drużyny z taką samą ilością punktów (AZS Koszalin, Śląsk Wrocław i właśnie Asseco) i tylko 2 miejsce gwarantujące awans, a jest to ostatnia kolejka przed play offami. Asseco wystarczy wygrać ten mecz, żeby byli pewni awansu, jeśli przegrają, ich los będzie już w rękach Śląska Wrocław, który gra bezpośredni mecz z AZS-em. Śląsk musiałby wygrać ten mecz, wtedy Prokom i AZS będą miały tyle samo punktów, ale awans będą mieli gdynianie, dlatego, że mają lepszy bilans bezpośrednich meczów, zwycięstwo AZS-u eliminowałoby ich z dalszej gry. Myślę, że nie będą chcieli takiej nerwówki i zrobią wszystko żeby po dzisiejszym meczu spokojnie czekać na P-O, a nie czekać by dowiedzieć się czy w nich w ogóle zagrają. Drużyna z Tarnobrzegu zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli. W swojej hali potrafią zagrać dobry mecz, jak choćby ostatnio z Koszalinem, ale przebieg sezonu pokazuje, że jednak trochę odstają poziomem. Ostatni mecz z solidnym rywalem we własnej hali, wygrali w lutym, było to spotkanie z Anwilem, od tamtego czasu przegrywali u siebie mecze z Zieloną Górą, Kotwicą, Polpharmą, Śląskiem i Koszalinem, a wygrali tylko jeden mecz, z Kotwicą, czyli outsiderami ligi. Na koniec dodam jeszcze, że drużyny te grały ze sobą w tym sezonie już 5 razy i wszystkie mecze wygrali gdynianie. Ja zaryzykuję handicap 5,5, ponieważ kurs jest ciekawy, myślę, że stawka meczu bardzo zmobilizuje gości, więc powinno się udać, ale jak ktoś szuka pewniaczka o niższym kursie to po prostu 2 z kursem 1,40.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
denzel 144

denzel

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Finlandia, Mestaruusliiga
Godzina:17:30
Spotkanie: Tiikerit - VaLePa
Typ:Tiikerit -1,5
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Stawka:30j Analiza:
6 mecz finałowy może zadecydować o mistrzostwie Finlandii. Moim zdaniem jest to bardzo mało prawdopodobne. Można zauważyć że w tych finałach jak dotychczas zawsze wygrywał gospodarz, w maksymalnie 4 sety. Liczę, że dzisiaj będzie podobnie. Gospodarze muszą wygrać żeby mieć jeszcze szanse na obronę mistrzostwa. Myślę, że gospodarze będą bardzo zmotywowani bo chcą potwierdzić że mistrzostwo w tamtym sezonie to nie przypadek. Rok temu nikt nie stawiał na tą drużyną a oni dość łatwo zdobyli mistrzostwo. W tym sezonie od początku byli wśród faworytów i potrafili to potwierdzić. To pokazuje, że potrafią wypełniać cele przed nimi stawiane.
⛔100
 
chelmianints 432

chelmianints

Użytkownik
Dyscyplina: T-Mobile Ekstraklasa - Grupa mistrzowska
Spotkanie:
Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Lech Poznań
1.44 Bet365
Typ: Lech Poznań -1 2.25 Bet365
Choć jestem kibicem Wisły Kraków, to tu nie wróże cudów dziś Wisełce. Po 1 od poczynań prezesa Bednarza zaczęło się wszystko sypać z powodu braku kiboli. A jak wiadomo bez kiboli nie ma goli ???? . Ale do rzeczy. Wisła słaba na wyjazdach. Lech u siebie nie równych, rozpędzeni są niemiłosiernie. 10 meczów u siebie 9 wygranych to wszystko mówi. Do tego bez większym zmartwień kadrowych podchodzą do tego meczu. Za to Wisła rozbita jest ładnie na obronie zagra Czekaj z Nalepą haha 2 drewna (masakra). Nie zagrają Głowacki, Bunoza, Dudka, Jovanović, Chrapek i Garguła. To wszystko mówi. Takim składem, słabymi meczami na wyjeździe nie wróżę nawet strzelenia bramki Wiśle. Wygrana Lecha to dla mnie 100%. -1 ładny kurs i moim zdaniem do zaryzykowania nawet za większą sumę.
⛔100 zapoznaj się z regulaminem
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 2

hardfm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Irlandia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Drogheda United-Shamrock Rovers
Typ: over 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: BET365
Analiza:Gospodarz na 5 dotychczas rozegranych spotkan 3 zakonczyl ov2,5, goscie natomiast popisali sie jeszcze lepsza skutecznoscia konczac 4 ov2,5 z 5 rozegranychna wyjezdzie. Tzw Value Bet
kiepska analiza ⛔100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker-MS
Godzina: 15,30
Spotkanie: Alan McManus - Ken Doherty
Typ: Under 1,5 centuries(setek) w meczu
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Obaj w ostatnim czasie zbyt dużo brejków 100+ nie wbijają. W poprzednim sezonie McManus 13 setek, Doherty 11. W tym ich bilans wygląda bardzo podobnie. McManus 10,Doherty 9. W pierwszej rundzie także bez takiego osiągnięcia. W meczach
McManusa ze względu na jego styl gry niemal zawsze brakuje bardzo wysokich podejść. Mecz powinien się toczyć raczej w spokojnym tempie z dużo większym
naciskiem na grę taktyczną. Kilka brejkow 70pkt się pojawi. Może i jakaś setka przy dobrym układzie wpadnie,ale dwóch setek w tym spotkaniu nie będzie.
✅60
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna2. Bundesliga 2013/2014
Data i godzina: 25.04.14 18:30
Spotkanie: Ingolstadt - Köln
Typ: Kóln i poniżej 2.5
Kurs: 5,00
Bukmacher: betclic
analiza:
Siema, dawno nic nie pisałem więc jak to zwykle robie... ryzykuje i gram na wygraną Kóln 1:0 lub 2:0. Typ jest ryzykowany ale według mnie jak najbardziej realny w 2 bundeslidze nie strzela sie dużo bramek. Kolega Lukkaz napisał bardzo sporo, wspomniał również o absencjach w drużynie z Ingolstadt, ktore maja dla mnie kluczowe znaczenie pomimo ze Koln juz awansowało to ja myśle że nie odpuszcza do końca tego meczu i zrobią rewanż za ostatnią porażkę. Ingolstadt raczej nie spadnie z ligi 6 pkt przewagi na strefą, przy obecenej formie Frankfurtu to duży zapas i raczej świetowanie utrzymania mogą juz zaczac ???? ???? Koln na wyjazdach nie jest takie mocne i czesto cos tracą ale przy odrobinie szczescie i koncentracji mogą dzis sie tego ustrzec przy takich absencjach rywala i nie zbyt wysokiej formie. Do tego Kóln być może ma ochotę podtrzymać passe zwycięstw bez porazki do tego dochodzi luz który juz sobie zapewnili może wszystko będzie im w tym mecu wychodziło ? zobaczymy !!!
⛔100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Piłka nożna serie A
spotkanie Roma - AC Milan
Typ będzie rzut karny TAK
kurs 3.4
williamhill
Dzisiaj wieczorem szlagier serie A , na stadionie Olimpijskim w RZMIE , roma podejmuje AC Milan .Roma wiadomo najwieksza pozytywna niespodzianka tego sezonu drugie miejsce w tabeli , a AC MIlan można smiało powiedzieć duże rozczarowanie , choć w ostatnich tygodniach , chyba coś zaskoczyło w drużynie z Mediolanu gonią czołowkę , ostatnich kilka meczzów bez porażki , wciąz mają szansę załapać się na puchary.Myślę że może być ostry mecz , ale w granicach rozsądku i ciut się boje obstawiać czerwoną kartkę więc skuszę się dziś na karnego, może jakis faul polu karnym bądź zagranie ręką się zdarzy.Powodzonka.:)Na ostatnie pięć meczy Romy u siebie i na ostatnie pięć AC MIlan na wyjeździe , karny był tylko raz , więc może dzisiaj się uda.
⛔ 100 / brak godziny
 
ziroxxx 942,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20.30
Spotkanie: Lech Poznań - Wisła Kraków
Typ: Lech Poznań over 1,5 bramki
Kurs: 1.66
Bukmacher: BET365
Analiza: Jak poprzednie analizy wskazują na wygraną Lecha, z handicapem, z overem 1,5 w pierwszej połowie. A mój typ dotyczy 1,5 bramki w całym meczu. Wisla bardzo osłabiona, bez formy. Uważam, że bardzo trudno bedą wywieśc chociaż jeden pkt. z Poznania. Gospodarze są faworytem tego spotkania, powini bez problemu pokryc moją linie strzelając 2 bramki i w dodatku wygrac mecz. Wisłą od 7 spotkań nie wygrała meczu i zaliczyli spadek w tabeli. Natomiast Lech jest druzyną, która toczy walke z Legią o mistrza. Czesto strzela dwie bramki w meczu, a w tej rundzie przegrała tylko z Pogonią i Legią na wyjezdzie, a z resztą przeciwników większosc wygrywała. Over 1,5 po kursie 1.66 ????
✅66
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom