>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 24.11.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
M 38

miechal89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:00
Spotkanie: BATE-Bayer Leverkusen
Typ: over 3,5
Kurs: 2,7
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam,
Na dziś wybrałem mecz pomiędzy Białoruskim BATE i Niemieckim Bayerem Leverkusen.
Zacznę od ekipy gospodarzy. BATE to najlepsza ekipa Białoruskiej ligi i aktualny lider. W 13 meczach obecnego sezonu rozegranych u siebie strzelili 26 goli. W lidze mistrzów w meczach rozgrywanych na własnym obiekcie strzelili 3 bramki Romie (mecz zakończył się wynikiem 3-2) oraz przegrali z Barceloną 2-0 (tego wyniku nie traktuję jednak jako jakiegoś wyznacznika ponieważ ostatnio nawet Real Madryt obskoczył na własnym obiekcie wpierdol bez strzelonego gola w starciu z Barceloną). Leverkusen natomiast w meczach LM rozegranych na wyjeździe poniosło do tej pory dwie porażki: 3-2 z Romą i 2-1 z Barceloną. Pozwala to wierzyć mi, że skoro potrafili strzelać wyjazdowe gole przeciwko tak mocnym ekipom to i na Białorusi ustrzelą bramkę albo dwie ;) W Bundeslidze w 7 meczach wyjazdowych mają średnią bramek 17 (8 do 9). Patrząc na ostatni mecz między tymi zespołami oraz na fakt, że obie ekipy mają realne szanse na awans (nawet jeśli nie awansują to wynik tego pojedynku najprawdopodobniej zadecyduje, która ekipa zagra dalej w LE) zakładam, że padnie tutaj wiele bramek jak i kartek.
Powodzenia.
⛔100
 
P 8

pafcio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Port Vale - Blackpool
Typ: 1
Kurs: 1,85
Analiza:
Witam. Na dzisiaj wybrałem spotkanie z angielskiej League One. Port Vale to tutejszy średniak, jednak ostatnimi spotkaniami pokazują wysoką formę. U siebie mają bilans 5-3-1, ostatnie 2 mecze u siebie wygali z wyżej notowanymi rywalami od dzisiejszego Blackpool. Goście zajmują ostatnie miejsce w statystykach wyjazdowych, ostatnie 3 mecze na wyjeździe przegrali. Co prawda nie były to wysokie porażki, bo zazwyczaj różnicą jednej bramki, ale uważam, że warto postawić na gospodarzy. Pozdrawiam.
Zły zapis (brak podanego bukmachera)
⛔100
 
kinderek36 24

kinderek36

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Maccabi-Chelsea
Typ: Suma goli/ obydwie drużyny trafią- over 2,5 i nie
Kurs: 4,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dziś stawiam singla o dosyć dużym kursie i niezłym prawdopodobieństwie. W Izraelu zmierzą się kiepsko grająca Chelsea z jedną z lepszych drużyn państwa żydowskiego. The Blues będą zdeterminowani do zdobycia 3 punktów, o ile zależy im na wyjściu z grupy. Myślę, że będą chcieli trafić do bramki niejednokrotnie. Na wyjazdach spisują się słabo, jednak dzisiejszy przeciwnik stoi na poziomie angielskiej Championship. Nie sądzę aby byli w stanie trafić gościom chociaż gola, mimo honorowej bramki w meczu z Porto. Kurs warty zagrania, dla mniejszego ryzyka polecam handi -1,5 na Chelsea po kursie 2,1.
✅375
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dits0on 46

dits0on

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv - Chelsea
Typ: Chelsea -1
Kurs: 1,525
Jako fan Chelsea przeżywam trudny okres. Każdy wie jak wygląda obecny sezon w wykonaniu The Blues. Ostatni mecz z Norwich był jednak w wykonaniu podopiecznych Mourinho dużo lepszy od poprzednich. Widać było zaangażowanie, którego brakowało od początku bieżącego sezonu. W 1 meczu obu drużyn Chelsea gładko ograła ekipę z Izraela 4-0. Drużyna Maccabi jest w tej grupie łatwym dostarczycielem punktów. Uważam, że Chelsea wygra z przewagą 2 lub nawet więcej bramek, jednak dla większej pewności postawiłem na ekipę z The Blues z handi -1.
Zły zapis (brak podanego bukmachera)
⛔100
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów - Runda grupowa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona v AS Roma
Typ: Rzuty Rożne |Barcelona(-3)|
Kurs: 1.90
Bukmacher:

Analiza:
Dziś wieczorem na Camp Nou drużyna FC Barcelona podejmować będzie Romę. Barcelona po kiepskim starcie sezonu nabiera tempa, które pokazała ostatnio w El Clasico wygrywając z Realem Madryt aż 0-4. Roma zremisowała ostatnio z Bolgoną 2-2 a w Lidze Mistrzów wygrała po zaciętym spotkaniu z Bayerem Leverksuen.
Barcelonie w ostatnich dwóch meczach wystarczy punkt do awansu z pierwszego miejsca, dlatego dziś zobaczymy najmocniejszy skład łącznie z Leo Messim który nabrał rytmu meczowego z Realem Madryt. Barcelona zrobi dziś wszystko żeby przypieczętować awans z pierwsze miejsca w grupie, oraz żeby na wycieczkę do Leverkusen mogli pojechać już tylko zmiennicy.
Rożne w statystyce:
16.09.15 AS Roma v Barcelona 1 - 7
05.08.15 Barcelona v AS Roma 8 - 1

✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Champions League kobiety
Godzina: 18:00
Spotkanie: Trefl Sopot - Novara
Typ: Novara (-1,5 seta)
kurs: 2.24
PinnacleSports
Analiza
Pojedynek 3 kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy wicemistrzyniami Polski z Sopotu i wicemistrzyniami Włoch z Novary. Po dwóch kolejkach obydwa zespoły legitymują się po 1 wygranej z najgorszym zespołem tej grupy Calcit Kamnik i porażkach z faworytkami z Vakifbanku z tym, że Polki przegrały 0:3, a Włoszki 1:3. Dzisiejsze spotkanie będzie tzw spotkaniem o &quot;6 punktów&quot; i drugie miejsce premiujące awansem do kolejnej fazy rozgrywek. Obydwa zespoły obciążone występami w lidze przeplatanymi występami w europejskich pucharach nie ustrzegły się niespodziewanych porażek w spotkaniach na rodzimym gruncie. Trefl na początku listopada przegrał u siebie z Dąbrową Górniczą, a w ostatni weekend męczył się z Budowlanymi wygrywając dopiero po tiebreaku. Włoszki natomiast w lidze po 4 wygranych z rzędu, ostatnio przegrały na wyjeździe 0:3 z Casalmaggiore, a w ostatni weekend niespodziewanie z Montichiari 2:3. Mimo wszystko w dzisiejszym spotkaniu większe szanse daję zespołowi włoskiemu. Takie zawodniczki jak choćby medalistki ME Malesević czy Rousseaux uzupełnione o Aureę Cruz, Samanthę Fabris oraz Włoszki Guiggi, Chirichellę i Bosetti jeśli zagrają na swoim poziomie nie powinny dać szans gorzej kadrowo prezentującym się polkom.
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Liga Mistrzów
Godzina 18:00
- Zenit Petersburg : Valencia
- czerwona kartka ? tak
- 4.35 / Unibet
Wczoraj nie zostałem zatopiony w tej rzece to dziś wejdę ponownie . Zenit ma awans w kieszeni a Valencia musi o to jeszcze mocno powalczyć , o kartkach w tym meczu w jednej z analiz zostało już co nie co opisane ale ja liczę na konkretną kartkę o kolorze czerwonym , zaglądając jak to się ma pod względem kartek w tej grupie to wygląda to obiecująco i tak w poprzedniej kolejce Valencia grała z Genk na wyjeżdzie a w meczu piłkarze z Valencii zostali ukarani aż 4 żółtkami , w meczu Zenitu z Lionem 9 żółtych i 2 czerwone tak więc pod tym względem jest OK , sędzia w dzisiejszym pojedynku jest Norweg Svein Oddvar Moen którego dorobek kartkowy jest bardzo ubogi bo w tym sezonie sędziował 2 mecze i pokazał zaledwie 1 żółtko a ogólnie w LM sędziował 24 mecze i pokazał 70 żółtek 2 czerwone i podyktował 5 karnych , ale zaglądam do rubryki w/g klubów i tak : mecze z udziałem Valencii były dwa takie a Svein pokazał 7 żółtek i 2 czerwone karteczki a z udziałem Zenitu 1 mecz i 2 żółtka i czerwień , i jak widzimy pomimo nie zbyt ubogiej statystyki Sveina to w meczach z udziałem dzisiejszych drużyn zostały pokazane aż 3 czerwienie to dlaczego by nie mogła by być i dziś w dosyć ważnym meczu szczególnie dla Valencii co do fauli spodziewam się ich dziś również sporo , a cha zapomniałem o ich pierwszym pojedynku w Valencii a tu wynik 2:3 a kartki to 6 żółtek !
✅335
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
bzyqhax 87

bzyqhax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Champions League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Din. Zagreb
Typ: Arsenal i obie strzelą
Kurs: 2,60
Buk: Bet365
Analiza:
W Londynie dojdzie do spotkania Arsenalu z przyjezdnym Dinamo. Ostatnie ich wrześniowe spotkanie, które miało miejsce w Zagrzebiu zakończyło się nieoczekiwanie wynikiem 2:1 dla gospodarzy. Dzisiejsze spotkanie dla Arsenalu jest kluczowe, ponieważ zajmują 3 lokatę, mało już prawdopodobne jest, że wyjdą z grupy choćby z 2 miejsca, ale mają szanse jeszcze na playoffy. Myślę, że dzisiejsze spotkanie zakończy się wynikiem 2:1, ale nie będzie to łatwa przeprawa dla Kanonierów. Powodzenia!
PS. Popieram typ na Gent, tylko gram nieco bezpieczniej podpierając remisem po kursie 2.10 ????
⛔100
 
P 22

praxedes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ol. Lyon-Gent
Typ: X2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza: W zeszłej kolejce zaskakujące w tej edycji Ligi Mistrzów Gent grało na swoim stadionie z silną Valencią. Faworyci zagrali słabo, a Belgowie w końcu wygrali pierwsze spotkanie, natomiast Francuzi w meczu ostatniej szansy grali u siebie z prowadzącym w tabeli Zenitem. Rosjanie jednak potwierdzili znakomitą formę w Europie, strzelili po jednej bramce w obu połowach i wygrali spotkanie. Wprawdzie Lyon ma jeszcze minimalne szanse na wyjście z grupy, ale oprócz zwycięstwa z Gent musi liczyć na to, że Valencia przegra z Zenitem, który zapewnił sobie już awans z tej grupy, to jednak Belgowie grają całkiem nieźle i myślę, że mogą w tym spotkaniu zaskoczyć gospodarzy i zdobyć przynajmniej jeden punkt. Tym bardziej, że Gent będzie chciało powalczyć o awans do LE.
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 332

abes1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 15:00
Spotkanie: Mektic/Pavic - Volante/Crepladi
Typ: 1
Kurs: 1,52
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Cóż, szkoda że kurs jest już po korekcie, aczkolwiek w dalszym ciągu uważam, że para Mektic/Pavic nie powinna pozostawić swoim rywalom żadnych złudzeń. Są od nich po prostu o klasę lepsi w każdym elemencie gry, bagaż doświadczeń z wyższych poziomów rozgrywek również powinien tutaj stwarzać różnicę. Generalnie spośród całej czwórki, ostatnimi czasy to Mektic jest najbardziej zaawansowany o deble jeśli chodzi o częstotliwość występów, ale także i jakość. Nie wiem jak w praniu wyjdzie zmiana partnera z Basica na Pavica, ale umiejętnościami czysto technicznymi wygląda na to, że może to być roszada in plus. Co do rywali, Crepaldi ma już dziś za sobą mecz (przegrany), więc może odczuwać jakieś zmęczenie w nogach, tym bardziej, że było to 25 gemów, a raptem nieco ponad dwugodzinna przerwa jak na przygotowanie fizyczne zawodników w Challengerach może zostawiać ślady. Liczę na dokładne uderzenie ze strony pary Mektic/Pavic i solidny serwis, a wówczas typ powinien &#39;siąść&#39; bez większych problemów.
✅52
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Champions League
Godzina: 18:00
Spotkanie: BATE Borisov - Bayer Leverkusen
Typ: over 2.5
Kurs: 1.71
Buk: Unibet
Analiza:
Dzisiaj w Champions League zagrają ze sobą zespoły BATE Borisów i Bayeru Leverkusen. Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie bowiem, każda z tych ekip w dalszym ciągu zachowuje szanse na wywalczenie 2 miejsca premiowanego awanseam do 1/8 tych rozgrywek. BATE w dotychczasowych meczach grało bardzo odważnie, bowiem ze znacznie lepszymi drużynami od siebie nie cofało się na obronę, tylko starało się grać swoją piłkę. Drużyna ta na własnym podwórku nie ma za bardzo z kim rywalizować co powoduje, że jest zmuszona do prowadzenia gry. Aptekarze są silna drużyna, która w ostatnich latach w Europie pokazuje się z dobrej strony. Bayer strzela sporo bramek ale też dość dużo traci, szczególnie na wyjazdach. Obie drużyny potrzebują zwycięstwa i myślę że zagrają otwarty mecz. Pierwszy mecz pomiędzy tymi ekipami rozegrany na Bay Arena zakończył się wygraną Aptekarzy aż 4-1. Dzisiaj myślę, że znów zostanie w tym meczu pokryty over 2.5 bramek.
⛔100
 
psotnick 953,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - UK Championship 2015
Godzina: 15:30 CET
Spotkanie: Stuart Carrington (ENG) - Liam Highfield (ENG)
Typ: Stuart Carrington (ENG)
Kurs: 1,83
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Typ przeciwko Highfieldowi, który wyraźnie się ostatnio zagubił. Cały sezon dużo poniżej możliwości, przez chwilę błysnął w kwalach do Szanghaju, ale kiedy w decydującym meczu dostał bęcki od Goulda, to potem już poszło jak po równi pochyłej: 4 ostatnie mecze to dotkliwe porażki i co gorsza z graczami dalekimi od nawet średniej formy (Day, Yupeng, R. Williams, Lawler). Carrington też kiepsko zaczął sezon, ale w ostatnich miesiącach wydaje się że wyszedł na prostą. Obok wpadek (0-6 z Xintongiem) zaliczył też kilka cennych skalpów (Dunn, Stevens, Davis, Walden). Jeśli dodamy do tego niezły run w niedawnym Bulgaria Open (4 runda), to widać wyraźnie, który z Anglików jest obecnie w lepszej formie.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER ✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Piłka nożna, Liga Mistrzów
20:45
Lyon – Gent
Typ: Gent(-0.75)
Kurs: 5,75
Bukmacher: bet 365
Niestety zostałem juz uprzedzony z typem na Gent, wiec gram handi. Lyon ma iluzoryczne szanse na awans do kolejnej fazy LM i niewiele większe na kontynuację gry w LE. Nie wiem czy w obecnej sytuacji ważniejszym nie stanie się pilnowanie ligi francuskiej gdzie na mistrzostwo jest zarezerwowane dla PSG, ale trzeba zbierać punkty by zachować drugą lokatę dającą bezpośredni awans do LM, a konkurencja nie śpi i 8 Rennes traci zaledwie 4 punkty do dzisiejszych gospodarzy. Gent to drużyna mocno niedoceniana. Co prawda ma własnym boisku zaledwie zremisowali z Lyonem jednak od 41 minuty grali w 10 a mecz zakończyli w 9, co miało konsekwencje w wyjazdowym spotkaniu z Zenitem gdyż musieli sobie radzić bez dwóch podstawowych piłkarzy, a mimo to mecz był wyrównany i zakończył się zaledwie 2:1 dla bezkonkurencyjnych w tej grupie Rosjan. Następnie wg mnie niezasłużona porażka z Walencją i wygrany rewanż gdzie byli zdecydowanie lepszym zespołem od Hiszpanów. Motywacja jak najbardziej po stronie Belgów, wygrana bardzo zbliża do kolejnej rundy LM i zapewnia grę w LE. Trzeba też pamiętać że Gent w lidze belgijskiej na wyjeździe jak dotąd nie przegrało, ostatnie 4 spotkania wygrywając. W zespole nie ma żadnych ubytków natomiast u francuzów do od dawna pauzującego napastnika N. Fekir dołączył wyróżniający się w tym sezonie defensywny pomocnik M. Gonalons który nie zagra z powodu czerwonej kartki.
⛔50
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - Olympiacos
Typ: Bayern (-2)
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:
Bardzo mocna w tym sezonie ekipa Bayernu podejmuje u siebie zespol z Grecji ,ktory zaskakujaco po 4 kolejkach grupy F ma na koncie tyle samo punktow co druzyna z Bawarii. Wiadome jest to kto w tym meczu jest zdecydowanym faworytem ,poprzednie spotkanie obu ekip zakonczylo sie pewna wygrana Bayernu 3:0.
Bayern z pewnoscia zdominuje ten mecz ,a druzyna Olympiacosu bedzie sie bronila i liczyla na kontry.
Ekipa Guardioli szczegolnie u siebie prezentuje sie naprawde rewelacyjnie ,na 9 rozegranych meczow na Allianz Arena 8 zakonczylo sie wygrana gospodarzy conajmniej dwoma golami.
Bayern 5- 1 Arsenal
Bayern 5-1 Dortmund
Bayern 5-0 Din. Zagreb
Bayern 5-1 Wolfsburg
Bayern 3-0 Leverkusen
Biorac pod uwage rywali z jakimi mierzyla sie druzyna w ktorej gra nasz rodak to naprawde robi wrazenie. Powodzenia!
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ol. Lyon - Gent
Typ: X
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365

Po czterech kolejkach Les Gones mają na koncie zaledwie jeden punkt. Nie dziwi więc fakt, że zajmują ostatnie miejsce w tabeli grupy H. Tuż przed nimi plasują się gracze z Gandawy, którzy zgromadzili jak dotąd cztery oczka i do drugiej w klasyfikacji Valencii tracą dwa punkty. Dziwi mnie fakt, że bukmacherzy tak mocno faworyzują Francuzów. Kurs na ich zwycięstwo nad Belgami to okolice 1.76, gdzie Belgowie są w formie i zyskali sporo na pewności siebie ogrywając Valencię.
Piłkarze Lyonu muszą dzisiaj wygrać jeśli marzą jeszcze o Lidze Europy, ale patrząc obiektywnie, to ich szansę by tego dokonać i tak są bardzo niewielkie. Z drugiej strony piłkarze KAA Gent prezentują niezwykle stabilną dyspozycję od początku sezonu, która przekłada się również na udane występy w Lidze Mistrzów, dziś wiedzą oni o co grają i zapewne zrobią wszystko by wywalczyć chociaż punkt.
Przewidywane składy:
Lyon (4-3-1-2): Lopes – Morel, Umtiti, Yanga-Mbiwa, Jallet – Tolisso, Darder, Ferri, Valbuena – Beauvue, Lacazette
Gent (4-2-3-1): Sels – Asare, Mitrović, Nielsen, Foket – Neto, Kums, Saief, Milicević, Dejaegere - Depoitre
Absencje:
Lyon: Fekir, Grenier, Kalulu (kontuzje); Malbranque, Bisevac (występ pod znakiem zapytania); Gonalons (zawieszenie)
Gent: brak
Zapowiada się wg mnie ciekawy mecz, który powinien być bardzo zacięty i wyrównany, w obliczu osłabień Lyonu i ich niestabilnej formy myślę że Belgom uda się osiągnąć korzystny rezultat, a takim na pewno będzie remis.
⛔100
 
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: FC Porto - Dynamo Kijów
Typ: FC Porto i over 2,5
Kurs: 3
Bukmacher: bet365
Analiza:
Z dzisiejszej oferty na ligę mistrzów wybrałem spotkanie Porto z Dynamem. Porto w LM spisuje się bardzo dobrze i po 4 meczach jest liderem tabeli wygrywając trzy spotkania jedno remisując właśnie z dzisiejszym rywalem 2:2. Dwie sprawy są pewne. jedna to ta ze Porto tego mecz nie przegra i zapewni sobie awans do dalszej części LM, a druga to to ze będzie to mecz dwóch ofensywnie grających drużyn i bramki na pewno padną. Myślę iż Porto będzie chciało zapewnić sobie awans dziś przed własna publicznością. Jedyne co może martwić to fakt że Porto traci przed własna publicznością mało bramek( 1 bramka ostatnie 10 meczy) i nie za często strzela więcej niż 3bramki( w trzech na 10 ostatnich meczy) w jednym meczu. Cieszy jednak to iż Dynamo często strzela na wyjeździe (w 8 na 10 meczy) i to nawet z Chelsea w LM. Tak więc jak tylko im się to uda to myślę iż typ wejdzie i na to liczę.
⛔100
 
pawelpoznan 25

pawelpoznan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie:
FC Porto - D.Kijów
Typ: Gol dla Fc Porto BY -
Vincent Aboubakar
Kurs: 2,50
Bukmacher: BET365
Analiza:

Krótko i na temat:
Wystep w LM - 3 mecze - 3 trafienia

Druzyna przeciewna -
D.Kijów,pewnie tez zapunktuje,ale cisnienie jakie przewiduje w tym spotkaniu,sprawi mysle duzy over a w nim gol,przedobrego napadziora abobakara

powodzenia!
kiepska analiza
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv - Chelsea
Typ: kartka przed 31 minutą? Tak
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, przejdę od razu do rzeczy - Chelsea prawdopodobnie wraca do szczytowej formy, po kilku mocnych wpadkach teraz musi koniecznie pokazać swoim fanom, że to co &quot;dobre&quot; już wróciło. Nie liczę tutaj na łatwo przeprawę the blues, ale liczę na to, że zobaczymy dużo walki w tym spotkaniu, co zaowocuje żółtymi kartkami, liczę po cichu na to, że właśnie kartka pojawi się przed 31 minutą. Spotkanie sędziuje: Alberto Undiano, Hiszpański arbiter który lubi wyciągać kartki. W ostatnim meczu w Lidze Hiszpańskiej pokazał ich aż 8, co lepsze potrafi ich wyciągnąć nawet 10 :zoltakartka: W pierwszym spotkaniu podopieczni Jose Mourinho wygrali u siebie wysoko 4-0 z izraelską drużyną, a co lepsze wszystkie 4 kartki padły w 1 połowie i 2 przed 31 minutą! Dziś liczę na powtórkę z rozrywki i mam nadzieję, że zobaczymy kartkę już przed 20 minutą! Powodzenia.
⛔100
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - Roma
Typ: 1 (-1,5ah)
Kurs: 1.7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Barcelona ogrywa Real na Santiago Bernabeu 0-4!... Aż się boję pomyśleć co może być z Romą. Trzeba przyznać, że Real wcale nie grał okropnie, a dostali 4 gole. Wraca Leo Messi. Może nie był wyróżniającym się zawodnikiem po wejściu na boisko w Gran Derbi, ale trudno wymagać gry w 101% po takiej przerwie.
Poza tym Barca pokazuje, że i bez Messiego sobie radzi, bo w sumie GD wygrali bez niego (wszedł przy 0-3). Od pięciu spotkań czyste konto. To też pokazuje, że defensywa jest w niezłej dyspozycji.
Roma nie jest w jakiejś świetnej formie. Ostatnio zremisowali 2-2 z Bologną. Wcześniej 2-0 z Lazio wygrali czy przegrali 0-1 z Interem. Grają dobrze, ale nie fantastycznie. W pierwszym meczu LM z Barceloną, powiedzmy sobie szczerze, zdobyli punkt fartem.
Barcelona miała dużo sytuacji, ale jakoś nie potrafili znaleźć drogi do bramki po raz drugi. A sam gol Romy... nie trzeba grać dobrze aby strzelić gola z połowy boiska. Wystarczy nieco szczęścia i oczywiście umiejętności indywidualne oraz sytuacja - wyjście bramkarza.
Absolutnym faworytem Barcelona! Na 4-0 nie liczę, jak z Realem, ale zdecydowane 2-0/3-1.
✅70
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - II liga francuska
Godzina: 20:00
Spotkanie: Lens - Niort
Typ: X2
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz bardzo wyrównanych zespołów, gospodarze zajmuja obecnie 13 pozycje majac na koncie 18pkt, goscie sa na 16 pozycji i maja 14pkt. Obie ekipy sa na minusie bramkowym, a bramek strzelają jak na lekarstwo. Niort na dotychczasowe 6 meczy wyjazdowych jedynie z trzema bramkami, gospodarze u siebie na siedem meczy jedynie szesc bramek. Prawdziwym wyczynem popisali sie zawodnicy Niort remisujac az piec ostatnich meczow na wyjeździe, na sześć wszystkich jakie rozegrali. Ostatnie spotkania po miedzy tymi zespołami rowniez na mniejwiecej remis: 2 wygrane lens, 2 remisy i 1 wygrana Niort. Uwazam ze w tym meczu nie ma faworyta i należy spodziewać sie kolejnego remisu, stawiam X2 gdyż myślę ze bliższym wygranej jesli juz to beda pilkarze Niort. Musza przeciez w końcu przełamać ta &quot;passe&quot; bez zwyciestwa na wyjazdach.
✅83
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom