>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 24.04.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 24 Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Polska 1 liga
Spotkanie - GKS Katowice : Flota Świnoujście
Typ - GKS Katowice powyżej 1.5 gola
Kurs - 2.75
Buk - Bet365
Analiza :
Dzisiaj postanowiłem zagrać coś z naszego podwórka , zaciekawiło mnie spotkanie pomiędzy GKS Katowice a Flotą Świnoujście , gospodarze wiadomo bez szans na jakiś awans a jeżeli chodzi o spadek to mają sporą przewagę nad spadkowiczami bo aż 12 pkt , forma jaką ostatnio przezęntuje GKS może zadowalać kibiców bo np. ostatnie ich 10 meczy to aż 6 zwycięstw 3 porażki i remis teraz z kim przegrywali , w ostatnim spotkaniu na wyjezdzie z liderem Termalicą 1:0 , wyjazdowe spotkanie z Cracovią 1:0 i z rewelacyjnie ostatnio grającym D. Ząbki na ich terenie 2:0 teraz mecze u siebie w tym roku na swoim terenie nie przegrali a ostatnia porażka u siebie to 20.10.2012 z Brzesko ogólnie u siebie mają bilans 6-3-4 i 19:15 w bramkach no i większość z swego dorobku pkt to w meczach u siebie bo 21 oczek na wyjazdach 12 no i stosunek bramkowy w meczach wyjazdowych fatalny bo 9:12 . Teraz goście ............ no jak im ostatnio idzie wszyscy wiemy 5 porażek z rzędu dwa remisy i w ostatnim swoim występie wygrana z Arką ale czy to świadczy o lepszych czasach dla Floty nie wiem ? są wysoko w tabeli bo pomimo tej fatalnej serii nadal liczą się w walce o awans zajmują 3 miejsce z 1 pkt straty do 2 Cracovii i 3 pkt do lidera Termalicy , jednak wydaje mi się że z trudnego dla siebie terenu jakim jest stadion GKS punktów raczej nie wywiozą ale to jest moje zdanie poparte statystyką popatrzmy na ich H2H .... wspólnych meczy 9 i bilans na terenie GKS-u 3-1-0 bramki 8:4 a na terenie Floty 4-1-0 bramki 9:2 dla Floty i widzimy że w tej parze zwycięza przeważnie gospodarz i sumując to wszystko razem stawiam na 2:1 dla GKS i te dwie bramki przez nich strzelone uważam za fajny kurs . Pozdrawiam !
✅ 175
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplia: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Golden State Warriors
Typ: Andrew Bogut over 10 zbiórek
Kurs: 1,85
Bukmacher: betsson
Analiza: Niestety w momencie pisania cała analiza mi się skasowała, więc nie będzie szczegółowo. Brak Lee spowoduje dużą lukę pod koszem w ekipie Warriors i Bogut zdecydowanie musi się wznieś na wyżyny swoich możliwości, aby zatrzymać ataki Nuggets. Oczywiście jeszcze nie doszedł do pełni zdrowia, ale po tym co pokazał w poprzednim pojedynku jestem pewien, że da z siebie wszystko. Bogut zebrał 14 piłek kilka dni temu i absencja Lee nie tylko powinna być dla niego szansą w postaci wiekszej ilości minut ale i także do zbiórek. Jestem pewien, że jeżeli spędzi minimum 30 min na parkiecie , a na to się zapowiada ponieważ front court nie stoi kadrowo na dobrym poziomie , zbierze 10 piłek. Jego priorytetem będzie defensywa i w formie Bogut to naprawdę ważny zawodnik, który notuje bardzo solidne występy. Powoli powraca do swojego najlepszego stanu i oby grał jak najdłużej.
⛔ 100
 
E 19

erfelur

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- NBA play- offs
Spotkanie: Denver Nuggets - Golden State Warriors
Typ: 2
Kurs: 4.50
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Kolejne spotkanie między drużynami Denver Nuggets- Golden State Warriors w fazie play-off. Faworytem bukmacherów jest ekipa z Denver, jednak moim zdaniem
nie będą mieli tak prostego zadania jak sugerują kursy. Goście nieprzypadkowo dotarli do play-offów, mają w swoim składzie kilku dobrych zawodników, w tym
liderów Thompsona i Curry&#39;ego + australijskiego centra A. Boguta. W zespole gospodarzy natomiast zapewne brylować będą A. Miller, W. Chandler, E. Fournier i
A.Iguodala. W historii spotkań u siebie Denver Nuggets wygrali 18 spotkań przy 2 Golden State Warriors. Jednak nie sądzę, aby na tym etapie rozgrywek miało
to jakiekolwiek znaczenie. Ostatnie spotkanie 20 kwietnia Nuggetsi wygrali różnicą 2 pkt (97:95), wtedy osobiście postawiłem na Wojowników i było całkiem blisko sukcesu.
Prezentowali się dobrze, do przerwy prowadzili różnicą 4 pkt, a na kilkanaście sekund przed końcowym gwizdkiem był remis. Uważam, że nie będzie to jednostronny mecz, a ekipa z
Golden State ma całkiem spore szanse na wygraną. Dodać należy kuszący kurs i być może szczęście będzie sprzyjało lepszym.
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna /// Liga Mistrzów - półfinały
Spotkanie: Borussia Dortmund - Real Madryt
Typ: BD poniżej 1,5 gola
Kurs: 1.58
Bukmacher: betclic
I znów stawiam na gole - tym razem spróbuję na kolejny 1/2 finał LM. Zacznijmy od tego, że BD w ostatnim meczu ze słabym Mainz&#39;em strzeliła tylko 2 bramki z czego jedną wg mnie fartem i tak naprawdę zaliczyłbym to spotkanie do grupy wyników 1:0 , ale to tylko moje zdanie. Jutro zmierzą się oni z jednym z najlepszych zespołów na świecie, czyli z RM. To na pewno będzie widowiskowe wydarzenie i Borussii trudno będzie dostać się do piłki, a jeszcze mniejsze szanse ma strzelenie gola (mimo wszystko zostawiłem sobie malutką furtkę na wypadek gdyby jednak strzelili, dlatego to 1,5 a nie 0.5).
Dodatkowym plusem przy moim typie jest informacja, że jakoby rzekomo Lewandowski miał kontuzje w ostatnim meczu. Jednak wydał on (nazwijmy to) oświadczenie, że zagra w środę. Moim zdaniem: o ile to prawda i naprawdę miał jakąś kontuzję, to tak szybko do pełni sił nie wróci do 24 kwietnia i BD tym bardziej będzie miała trudności ze zdobyciem punktów bez ich napastnika (choć może to być tylko taka taktyka przedmeczowa wobec Realu - aby przynajmniej trochę wprowadzić zamętu w dobraniu odpowiedniej taktyki u przeciwników).
Moim ostatnim info dot. mojego typu jest to, że wypłynęła informacja, że od 1 lipca Mario Goetze ma przejść do Bayern&#39;u. Ten transfer nie będzie bezpośrednio dotyczył LM, lecz myślę, że ta wiadomość obniży zgranie całego zespołu. Tak czy siak każdy ma swój rozum i ja tylko podałem swoją analizę - ryzyko istnieje mimo wszystko.
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: PHokej,NHL
Spotkanie: Florida Panthers - New York Rangers(-2.5)
Typ: 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Unibet
24.04.2013 01:30
Analiza:
Jestem pod wrażeniem gry Rangersów w ostatnim czasie.Oglądałem ostatnie spotkanie z Devils i naprawdę mają teraz soj czas.Są formie i pokazują to na tafli.Wszystko im praktycznie wychodzi włączając w to bramki.Dziś nie widzę innego wyniku jak rozbicie Panter na ich tafli.Ostatnie trzy spotkanie gości to ich popis gry.Pantery są tłem dla innych zespołów.Nie wygrali już od dobrych paru spotkań i w tym spotkaniu w którym NY prezentuję wspaniałą formę nie widzę innej opcji jak ich wysokie zwycięstwo_Ostatnie spotkanie między tymi zespołami zakończyło się wynikiem 6 do 1 na tafli NY.Dziś może nie będzie tak wysoko ale myślę że NY dadzą radę minimum te trzy więcej strzelić.Myślę że formy nie zatracili a gospodarze będą musieli szukać punktów gdzie indziej bo nie poradzą sobie z obecną formą rangersów. W sumie w NHLu all jest możliwe ale i tak nadal wierzę w Rangers że dziś także sobie poradzą.Myślę że za minimalną stawkę można zagrać tak agresywny typ.
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Bayern - Barcelona
Typ: X/2
Kurs: 8,0
Buk: Bet365
Analiza: Potencjał ofensywny obu zespołów jest wprost niewyobrażalany. Według mnie Bayern rzuci sie na Barcę od początku meczu i straci dużo sił. Bayern będzie chciał szybko udowodnić swoja wyzszość. Nie wykluczam, ze nawet pierwsi strzelą gola. ten typ to w sumie zakłada. Natomiast spodziewam się, że z upływającym czasem szeregi defensywne bayernu będą coraz słabsze. I Barca bedzie miała coraz więcej miejsca, co wykorzysta. Ciekawe jest, zę Bayern maił słabiutki mecz z Arsenalem po czym przyszły dobre mecze z Juve. Licze, ze po słabych występach z PSG, Barca również się przebudzi. Potencjał mają ogromny. Muszą wrescie zagrąc na poziomie. Czekam na dobry mecz Sancheza, który jest w stanie ograć obronę Bayernu. Co by nie mówić o Bayernie, Bundesliga to nie poziom Barcelony. Juve też daleko do Barcy. Więc dla mnei faworyt tego dwumeczu jest jeden. Barcelona. Grają najlepszą piłkę, dużo dorjzalszą od Juve i z większym polotem. Są tęz bardziej zgrani.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska 1 liga
Spotkanie: Dolcan Ząbki vs Zawisza Bydgoszcz
Typ: Dolcan Ząbki
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Środowe spotkania 1 ligi polskiej zapowiadają się na prawdę ciekawie.W hicie kolejki bydgoski Zawisza zawita na bardzo trudny teren w Ząbkach by zagrać z miejscowym Dolcanem.Lekkim faworytem są gospodarze i trudno się z tym nie zgodzić.Podopieczni Roberta Podolińskiego spisują się w tej rundzie znakomicie notując 6 wygranych na 6 rozegranych spotkań.Wielką siła Dolcanu jest monolit który gra na prawdę świetnie.Po bardzo dobrej grze w ostatnich meczach drużyna Dolcanu dołączyła do faworytów do awansu do Ekstraklasy.Teraz czeka ich trudny bój z innym kandydatem do awansu a dokładniej z Zawiszą.Wysokie miejsce Bydgoszczan w lidze nie oddaje ich gry na wyjazdach bo na cudzych terenach Zawisza nie spisuje się już tak dobrze.Ostatnio porażka w Katowicach z tamtejszym GKS-em 1-0 a tutaj powinno być o niebo trudniej.Dolcan na wielkiej fali a ostatnie zwycięstwo 3-2 i tak dość kontrowersyjne gdyż sędzia chyba zbyt pochopnie przyznał Kolejarzowi Stróże dwa karne.Tak więc jutro stawiam na pewne zwycięstwo Dolcanu nawet z handicapem ale czysta 1 to bardzo kuszący typ i ja go pobieram.Jak dla mnie typ bardzo pewny i warty grania.Polecam.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Barcelona
Spotkanie: Berlocq vs Nadal
Typ:Handicap setów +1,5 Berlocq
Kurs: 5.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nadal niespodziewanie przegrał finał w Monte Carlo i jego niesamowita passa zwycięstw na mączce w tym turnieju została złamana. Barcelona to kolejny turniej, który mu pasuje, ale zobaczymy jak to będzie... &quot;Brelok&quot; to bardzo solidny ziemniak. Ostatnio wygrywał z Gimeno Traverem czy Simonem i generalnie ma bardzo dobry sezon. Grali ze sobą raz: w tym roku w lutym na mączce w Sao Paolo i wtedy Argentyńczyk był o włos od wygranej z Nadalem odradzającym się po kontuzji. Liczę na powtórkę z rozrywki, bo kurs jest bardzo smaczny.
⛔ 100
 
P 41

piksiel

Użytkownik
Dyscyplina: hokej NHL
Spotkanie: Washington-Winnipeg
Typ: Washington
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Washington gra super jednak Winnipeg na pewno tego meczu nie odpusci gdyz ciagle maja szanse na PO i robia co moga by awansowac. Na teraz jednak Washington jak dla mnie jest druzyna lepsza. U siebie ostatnie 5 meczy to 5 wygranych. Strzelaja duzo bramek tracac ich malo. Ostatnia wygrana 5-1 z Toronto robi wrazenie. Wygrali po drodze rowniez dwa razy z Tampa Bay 6-5d i 4-2 oraz z Carolina 3-1. Rowniez Islanders tam poleglo 2-1 po dogrywce. Winnipeg rowniez zaczelo cos grac jednak mecze u siebie. Na wyjezdzie ich bilans ostatnich 5 meczy to 4 porazki i jedna wygrana dzis w nocy z Buffalo. Polegli min z Montrealem 4-1 z Islanders 5-2 z Rangers 4-2 i Pittsburgiem 4-0. Przegrywaja wysoko wiec i dzis mysle, ze Wypoczety Washington to wygra.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Barcelona, 24.04.2013 14:00
Juan Monaco - Bernard Tomic
typ: 2-0
2,00
Williamhill
Analiza
Jutro kolejne spotkania drugiej rundy turnieju ATP w Barcelonie, najbardziej godnym poleceniem typem na dzien jutrzejszy wydaje mi sie zwyciestwo Juana Monaco nad Australijczykiem, Bernardem Tomicem, a juz pisze dlaczego. Argentynczyk to krol kortow ziemnych, czuje sie tu najlepiej, choc moze slowo krol nie oddaje dobitnie jego umiejetnosci. Oczywiscie Argentynczyk nie wygrywa wszystkiego po kolei, jednak tu czuje sie swietnie, wychowal sie na cegle. W ubieglym tygodniu, w Monte Carlo dotarl do trzeciej rundy, eliminujac wczesniej Klizana i Gulbisa, przegrywajac z pozniejszym triumfatorem zawodow, Novakiem Djokovicem. Tomic powoli wchodzi w scisla swiatowa czolowke, ale zdecydowanie nie na clayu. Tym bardziej na tak wolnej maczce, z jaka mamy do czynienia w Barcelonie. Tomic juz w pierwszej rundzie meczyl sie niemilosiernie z challengerowcem, ktory na ziemi nie osiaga znaczacych rezultatow nawet w challengerach, Kennym de Schepperem. W Monte Carlo nie powalczyl w pierwszej rundzie z Dologopolovem. W ogole w calej swojej karierze nie ma chyba zadnego wartego odnotowania rezultatu na ziemi. Jego styl zupelnie nie pasuje do tej nawierzchni. Jesli tylko Monaco nie zlekcewazy Australijczyka powinien bez wiekszych problem zwyciezyc w tym spotkaniu.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 3

piotrus2103

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny
Spotkanie: Bernard Tomic - Juan Monaco
Typ: 0:2
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jutro o godzinie 11.00 w Barcelonie odbędzie się spotkanie pomiędzy Bernardem Tomiczem a Juan Monaco.Ja stawiam tu wynik 2:0 dla Monaco.Tomicz w tym sezonie gra słabo poza tym mączka nie jest nawierzchnią na której czuje się najlepiej.Dziś męczył się ze schepperem wygrywając w 3 setach.Natomiast Monaco z turnieju na turniej gra lepiej,świetnie czuje się także na mączce.Myślę ze jutro powinny być szybkie dwa sety wygrane przez Juana.
⛔ 100
typ powtórzony
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zdanek 924

zdanek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Real Madryt
Typ: C.Ronaldo strzeli i Real wygra
Kurs: 3.5
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Na dziś spotkanie półfniałowe LM w której BVB zmierzy się u siebie z drużyną Królewskich.Po kursach faworyta raczej nie ma , według mnie jest to drużyna z Madrytu , która ma o wiele więcej atutów piłkarskich niż Dortmund np doświadczenie w LM , piłkarze , jeden jedyny atut Borussi wg mnie to własny stadion. Mimo , że w grupie Borussia okazała się drużyną lepszą , bo zremisowała na Santiago Bernabeu 2:2 , a u siebie wygrała 2:1 to myślę , że od tamtego czasu Real stał się silniejszym zespołem i w środę powinien pokonać drużynę Lewego. Poza tym cel Realu na ten sezon to właśnie Liga Mistrzów gdyż na ligę już nie mają żadnych szans , oprócz LM grają jeszcze w finale Pucharu Króla , jednak ten mecz jest dopiero w połowie maja także na ten czas celem jest awans do finału i ogranie BVB.Ekipa Kloppa ostatnio w lidze pokonała Mainz 2:0 , Real natomiast ograł u siebie 3:1 Betis.Oprócz typu wygranej Królewskich typuje również , że gola strzeli CR7 , który w lidze aktualnie strzelił 31 bramek ,oraz , który jest aktualnym królem strzelców LM gdzie strzelił 11 goli , myślę , że w środowym spotkaniu potwierdzi swoją wysoką formę. Podsumowując: Mimo tego , że Borussia gra u siebie stawiam na Real , który według mnie jest drużyną z większym potencjałem , z większymi aspiracjami i po prostu z lepszymi zawodnikami.A jak Real ma wygrać to oczywiście nie kto inny jak CR7 strzeli gola.
Pomogłem , proszę kliknij dzięki ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: NHL, Hokej.
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres
Typ: Over 1.5 # I tercja
Kurs: 1.92
Buk: Unibet
Analiza:
No to ja jeszcze dodam swoje &#39;&#39;pięć groszy&#39;&#39; na spotkanie mojej ulubionej ekipy z Szablami. Ostatnim meczu w delegacji, zagrali całkiem dobry hokej, mimo że grali w okrojonym składzie. Dziś nieco mocniejsza ofensywa u Pingwinów i już spodziewam się od samego początku gradu goli. Potrafią zrobić z miazgę z każdego i w pierwszej tercji, wiele razy overki mi pokrywali. A dziś z Szablami, na bramce Miller, który ostatnio ze Strażnikami, się bardzo ładnie &#39;&#39;popisał&#39;&#39; ???? i myślę, że dziś Pingwiny będą na niego polować od samego początku, choć do końca tu Szabli nie skreślam, bo też pewnie swoje dołożą, ale raczej tego nie wygrają. Wiec overek daję do 1 tercji, kurs ładny więc czas oglądać mecz, bo bardzo ciężkim dniu.
✅ 92
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Borussia Dortmund - Real Madryt
Typ: X
Kurs: 3.6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zawsze ciężko argumentuje się remis ale szczerze nie widzę w tym pojedynku ewidentnego faworyta a już bardzo prawdopodobne jest to, że o tym kto awansuje do finału rozstrzygnie dopiero spotkanie na Santiago Bernabeu.
Wiadome Królewscy celują w tym sezonie w Ligę Mistrzów jak nic. Jestem przekonany, że ustrzelą coś na Westfalia Stadion więc przewiduję bramkowy remis 1:1 lub 2:2, który będzie faworyzował drużynę Realu przed rewanżem. Piszę tak dlatego, że zastanawiałem się nad typem na Real ale stwierdziłem jednak, że jutro mogą nie dać rady zwyciężyć (bo i też może do końca nie będą musieli - przy bramkowym remisie np.). Borussia mecze u siebie gra na prawdę bardzo dobrze (no może prócz ostatniego meczu w ramach LM z Malagą) i w dodatku nie przegrali jeszcze w LM.
Dodatkowo zespoły spotkały się już w tej edycji Champions League w grupie. W pojedynku w Dortmundzie, 24. października, zwyciężyli gospodarze 2:1. Wówczas bramki dla Borussii zdobywali Robert Lewandowski i Marcel Schmelzer. Dla gości trafienie zaliczył Cristiano Ronaldo. W spotkaniu rewanżowym, 6. listopada, padł remis 2:2. Dla BVB gola zdobył Marco Reus oraz samobójczą bramkę zaliczył Arbeloa. Dla Realu bramki strzelali Pepe i Özil. Jak widać Borussia u siebie wygrała jednak teraz to już półfinał i na pewno im się to nie uda. Ciężko coś więcej pisać prócz tego, że mam takie właśnie przeczucie, że w tym meczu nie będzie zwycięzcy. Podam jeszcze przewidywaną wyjściową jedenastkę niemieckiego klubu i pewną wyjściową jedenastkę Królewskich (pewną gdyż Mourinho już dziś ogłosił skład) :
Borussia Dortmund
Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Bender - Błaszczykowski, Götze, Reus - Lewandowski
Real Madryt C.F.
Diego Lopez - Sergio Ramos, Varane, Pepe, Fabio Coentrao - Khedira, Xabi Alonso - di Maria, Özil, Cristiano Ronaldo - Higuain
Zagrożeni kartkami: Großkreutz - Essien
Powodzenia !
⛔ 100
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. Tennis WTA Stuttgart
Spotkanie. Barthel M - Safarova L
Typ. Safarova L DW 2:0
Kurs. 5.00
Bukmacher. William Hill
Małym nieporozumieniem jest kurs na Barthel, która gra dosyć w kratkę i nie jest w optymalnej czy ustabilizowanej formie. Kursy powinny byc znacznie mniejsze na Safarova, a że Safarova ostatnio w FED zrobiła na mnie ogromnę wrazenie tak pobiram tym na zwycięstwo, jak i na DW.
Tutaj film z tego co Safarova zrobiła Vinci
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;amp;v=joKcho5Olh8
reszta mego posta zostanie wklejona z działu, gdzie wczoraj odpowiedziałem na typ innego ushera.
Safarova (2gemy wcześniej jak na filmiku) zaczęła grać kapitalnie. Nie ma mowy o pisaniu iż Vinci się zdezorientowała po pierwszym secie, po prostu ten tennis z wczoraj był najlepszym jaki widziałem w tym roku w WTA i to własnie przez Safarovą. Beckhendem to ona biła tak w kort, że Vinci nawet nie próbowała tego odbierać bo nie była w stanie.. Zresztą co tu pisać więcej, mały (bardzo mały) zadatek tego co pokazała jest na filmiku. Kurs jest znacznie przesadzony, a zmęczenie argumentowane tym, że gra jutro(dziś) i nie miała czasu odpocząć. Tak więc na oficjalnej stronie w kalendarzu nie piszę nic o spotkaniu, które miałoby być przewidziane na dzień już dzisiejszy także podróż nie będzie wprowadzać zamieszania
Gram zwycięstwo, a za ew zwycięstwo gram dokładny wynik (2:0)
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Spotkanie: Borussia Dortmund - Real Madrid
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,94
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Łohoho, co tutaj się porobiło... Jeszcze przed dzisiejszym półfinałem mieliśmy do czynienia z kursem w postaci 1,74 a tu nagle skacze nam o 0,2. Cóż, dla mnie - jak i mam nadzieję dla Was - to tylko lepiej. Cytując moją ulubioną parę komentatorów T&amp;N: &quot;Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy&quot;.
Jak można wyczytać z pierwszego akapitu - kurs traktuję jako value, raczej nie można inaczej tego stwierdzić. Przede wszystkim chciałbym zacząć od tego, iż będzie to spotkanie zupełnie inne, niż &quot;dwumecz&quot; grupowy. Trzeba przyznać, iż Klopp postawił bardzo ciężkie warunki Mourinho, który nie mógł przeciwstawić się &quot;klinczowi&quot; jaki zastosował niemiecki szkoleniowiec na Xabim Alonso. Druga sprawa - piłkarze Realu Madryt nie do końca byli świadomi siły BVB. Oj nie, to nie jest drużyna leszczy i słabiaków, w półfinale nie znaleźli się przypadkowo i Królewscy z pewnością o tym wiedzą. Ostatnią kwestią, jaką możemy tutaj założyć jest to, iż trenerzy inaczej postrzegają &quot;dwumecz&quot; grupowy (który de facto jest meczem pojedynczym) a inaczej realny dwumecz, z jakim mamy do czynienia obecnie.
Zacznę od gospodarzy: drużyna BVB prezentuje się bardzo dobrze, a powiedziałbym nawet, świetnie w tym sezonie Ligi Mistrzów. Niedocenianej drużynie udało się wyjść z grupy z 1. miejsca, mając za przeciwników takie tuzy jak Manchester City (chociaż w przypadku LM może na wyrost powiedziane) oraz Real Madryt właśnie. W lidze jednak cierpią na podobny syndrom, co Real Madryt, czyli brak motywacji na typowych &quot;ogórków&quot; - a jak wiadomo dzięki takim spotkaniom wygrywa się tytuł ligowy. Jak napisałem w akapicie drugim - Jurgen Klopp w iście perfekcyjny sposób wyeliminował z gry Xabiego Alonso, generała Realu Madryt, który jest drugim najważniejszym piłkarzem Królewskich, zaraz za Cristiano Ronaldo. Niemiec wystawił stricte defensywny środek pola z Kehlem i Benderem, którzy byli odpowiedzialni właśnie za odcinanie od gry Baska eliminowanie akcji Królewskich w zarodku. Przez to ciężar rozgrywania piłki spadał na Pepe, który wyprowadzenie ma na, krótko mówiąc, miernym poziomie. Można było to zaobserwować przy pierwszej bramce dla BVB. Styl gry Borussii zna większość, no ale dla laików (żeby nie było - tutaj nie chodzi o jakąkolwiek obrazę, są spece od siatkówki, koszykówki czy tenisa, którzy zaglądają do działów piłki nożnej po trafne typy) trzeba przybliżyć: Borussia Dortmund najlepiej czuje się w grze z kontrataku, co nie bardzo leży Realowi Madryt, jednak trzeba przyznać, iż w ostatnim czasie Królewscy poprawili aspekt gry w ataku pozycyjnym. Para skrzydłowych Błaszczykowski - Reus obdarzona jest niesamowitą szybkością, wspomagani są równie szybkim Mario Gotze. W ataku pozostaje Robert Lewandowski, który jest, mówiąc bez kurtuazji, świetny i bardzo dobrze wyszkolony technicznie, potrafi zarówno wykończyć akcję, jak i rozegrać piłkę z głębi pola. Na Borussii nie ciąży presja - kibice są dumni z zespołu i ewentualny awans będzie bonusem dla fanów BVB. Wydawać by się mogło, że opisuję raczej 1 DNB a nie 2 DNB, tak więc w czym tkwi bolączka drużyny z Westfalii? Obrona, obrona, obrona, Mario Gotze i jeszcze raz obrona. Cóż, obrona Borussii nie tworzy takiego monolitu, jak jeszcze w poprzednim sezonie. Trójce Schmelzer - Santana - Subotić bardzo często zdarzają się braki w koncentracji oraz proste błędy, a Liga Mistrzów po prostu nie wybacza, jeden kosztowny błąd i odpadasz z rozgrywek. Do tego Serb (który prawdopodobnie wybiegnie jutro w 1. składzie) nie grzeszy szybkością, o walorach Cristiano Ronaldo, di Marii czy Higuaina po prostu nie trzeba mówić. Hummels, prawdziwy lider i ostoja defensywy, dopiero wraca do podstawowego składu po kontuzji i mimo tego, iż wyróżnia się dobrym rozegraniem piłki to widać brak rytmu meczowego i problemy motoryczne. Dało się to zauważyć podczas ostatniego meczu z Mainz, gdzie jego błąd mógł spokojnie zakończyć się czerwoną kartką. Nie można mieć zastrzeżeń do Łukasza Piszczka, który od dłuższego czasu prezentuje wysoką formę. Mimo wszystko - przeciwnika takiej tuzy jak Cristiano Ronaldo w ostatnim czasie nie miał i owszem, względnie dawał sobie z nim radę w grupie, jednakże w najważniejszym momencie zawiódł. Dlaczego wspomniałem o Mario Gotze? Jak wiadomo - dzisiaj ogłoszono jego transfer do Bayernu. Kibice ogłosili go już Judaszem, nie chcą widzieć go w koszulce BVB, domagają się odsunięcia od składu. Czym to się może skończyć? Ano tym, iż odbije się to na całym zespole. Nie będę mówił głębiej o ciosie moralnym, jaki zadał Gotze swoim obecnym (czy byłym?) kolegom z zespołu pokazując, iż Bayern, pomimo niedawnych porażek z Borussią, ciągle jest ponad drużyną z Zagłębia Ruhry. Możemy spodziewać się gwizdów w stronę młodego Niemca - a jak pokazały ostatnie mecze, m.in z Malagą - często zjada go presja, nawet w najłatwiejszych sytuacjach. Tak więc możemy mieć do czynienia z meczem 11 vs 10. Cóż, to również może odbić się na reszcie drużyny dlatego, iż kibice mogą za bardzo skupiać się na Mario, niż na wspieraniu drużyny jako ogółu.
Real Madryt to drużyna, która przebyła równie ciężką - a powiedziałbym nawet - cięższą drogę w LM niż Borussia Dortmund. Warto wspomnieć, iż w 1/8 Real Madryt zmierzył się z obecnym mistrzem Anglii - Manchesterem United, któremu awans po prostu wyszarpał w jego własnej twierdzy. Dalej otrzymaliśmy Tureckiego Giganta, który moim zdaniem jest lepszy od drużyny Malagi (myślę, iż biorąc pod uwagę częste pojedynki między Realem, a Malagą w lidze oraz mniej km do przebycia to drużyna z Andaluzji byłaby lepszym przeciwnikiem dla Królewskich), mogąca postraszyć takimi zawodnikami jak Burak Yilmaz, Didier Drogba, Wesley Sneijder, Selcuk Inan czy Hamit Altintop. Przejdźmy do rzeczy. Real Madryt po raz trzeci z rzędu znajduje się w półfinale i wydaje się, iż z roku na rok jest coraz bliżej do upragnionego finału. Wszystko za sprawą Jose Mourinho, który wszczepił w zawodników mentalność zwycięzców, którzy potrafią rywalizować obecnie z każdą drużyną na świecie. Rok temu niestety się nie udało, ze względu na feralny pojedynek w rzutach karnych z Bayernem Monachium. Królewscy z Madrytu mają swoistą obsesję na punkcie tzw. &quot;La Decimy&quot;. Nazywane jest to &quot;Obsess10n&quot;, łączy się to z 11 letnim rozbratem z Pucharem Europy, od roku 2002 Puchar Mistrzów nie zawitał do gabloty przy Concha Espina 1. Jak pisałem w akapicie poprzednim - Borussia nie do końca pasuje Realowi Madryt jeśli chodzi o styl gry, jednak Los Blancos poprawili aspekt gry w ataku pozycyjnym. Można było to zauważyć podczas pojedynku z Manchesterem United, gdzie Czerwone Diabły po czerwonej kartce Naniego cofnęły się do obrony. Jose Mourinho szybko zareagował na ruch Fergusona wprowadzając na boisko Lukę Modricia, który genialnym uderzeniem oraz mądrym rozprowadzaniem piłki poprowadził Real do awansu. Można było dostrzec, iż obie bramki padły nie po kontratakach - do których Madryt nas przyzwyczaił - a po dłuższych wymianach piłki. Wypadałoby też poniekąd usprawiedliwić porażkę Realu w Dortmundzie na jesień 2012. Na lewej obronie zabrakło dwójki nominalnych LO - Fabio Coentrao oraz Marcelo. Z tego względu musiał na tej pozycji wystąpić Michael Essien, który jest po prostu powolny. Marco Reus oraz Łukasz Piszczek wielokrotnie wkręcali Ghańczyka w ziemię, gracze Borussii ewidentnie dostali zalecenia od trenera, aby atakować tą stroną boiska. Do tego nałożył się brak powrotów Cristiano Ronaldo do defensywy, dzięki czemu Essien wielokrotnie był osamotniony w obronie. Tym razem Portugalczyk nie będzie miał tak różowo - to jest półfinał Ligi Mistrzów, tutaj potrzeba poświęceń (vide Robben, Ribery i Gomez w dzisiejszym meczu FCB - FCB). Tak więc to osłabienie możemy już wyeliminować. Druga sprawa - podobnie jak na jesień - tak jutro wystąpi na środku obrony prawdopodobnie para Pepe - Varane. Niby powinniśmy spodziewać się tego samego, co 24 października, ja mam jednak odmienne zdanie - dlaczego? Ano dlatego, iż to nie Pepe będzie ostoją linią defensywnej, a młody Francuz, prawdziwy lider i król obrony Królewskiej. To on będzie swoistym instruktorem dla Portugalczyka, to on będzie odpowiadał za rozgrywanie piłki. Trzecia sprawa - szybka zmiana Samiego Khediry na Lukę Modricia, ze względu na uraz Niemca. Tutaj trzeba zganić Mourinho, który zaryzykował wariant zbyt ofensywny. W październiku współpraca pomiędzy Baskiem a Chorwatem nie przebiegała tak, jak powinna, Luka był zdecydowanie zagubiony, nie wiedział jak się poruszać na boisku. Zabrakło typowego pomocnika box-to-box, a taką rolę w Realu pełni Sami. To on jest odpowiedzialny za rozbijanie ataków przeciwnika, drużyna Borussii miała zdecydowanie za dużo miejsca w środku pola. Ostatnia kwestia - Real jest w zdecydowanie lepszej formie, niż w październiku. Drużyna wygląda lepiej w każdym aspekcie, zaczynając od bramki, czyli od Diego Lopeza, kończąc na ataku - Gonzalo Higuainie, który wydaje się, iż w końcu złapał rytm. Do tego Mesut Ozil złapał bardzo wysoką formę, szczególnie strzelecką, potrafi się znaleźć w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu na boisku. Co prawda forma Di Marii ciągle stoi w miejscu, nic nie wygląda na to, aby miała się w jakikolwiek sposób poprawić, to jednak Argentyńczyk daje bardzo dużo w pressingu. Cristiano Ronaldo po prostu nie trzeba przedstawiać.
Moim zdaniem w jutrzejszym spotkaniu zwycięży Real Madryt wynikiem 1:2. Uważam, iż to, co Borussia miała osiągnąć w tym sezonie - osiągnęła, a bilet na Wembley zarezerwowany jest dla graczy Realu Madryt. W tym meczu nie można wykluczyć remisu, także warto podeprzeć się zakładem DNB. Warto wspomnieć także o niekorzystnych wyjazdach do Niemiec dla piłkarzy Realu Madryt, którzy krótko mówiąc - nie lubią grać u naszych zachodnich sąsiadów. To jest największy mankament i minus Królewskich. Jeśli chodzi o Borussię, to tak jak napisałem - problemy w defensywie oraz Mario Gotze, który narobił bardzo dużo szumu. W pojedynkach taktycznych po fazie grupowej jest 1:0 dla Jurgena Kloppa. Myślę, że Jose Mourinho da się tak łatwo wyrolować i uważam, że jutro odniesie spektakularne zwycięstwo na Signal Iduna-Park. Kurs to dla mnie ogromne value i warto zaryzykować. Ja, jak na siebie, wszedłem w to z grubszą stawką co można zobaczyć w moim dziale w &quot;Kupony ze statystykami&quot;. Remis jest również prawdopodobny z tego względu, iż Jose Mourinho to stary lis, boję się o jego kunktatorstwo. Jeśli w 70 minucie będzie remis 1:1 to wprowadzi kolejnego środkowego pomocnika, aniżeli napastnika, to jest oczywiste. Uważam jednak, iż jeśli Real Madryt zdobędzie pierwszą bramkę to odniesie pewne zwycięstwo.
Życzę owocnych typów.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Baseball , MLB [04:05]
Texas @ LA Angels
LA Angels
1.97 @ Pinnacle

Alexi Ogando vs Jason Vargas.
Już mówię skąd ten typ.
Dość ryzykowny , więc za grubo bym nie grał.
Vargas - miotacz Angels - przeciwko batterom Texasu ma linię .219/.295/.369. Ani David Murphy ani Adrian Beltre nie mają na niego sposobu [AVG poniżej .100 w ponad 20 PA] . Z drugiej strony Ian Kinsler i Nelson Cruz potrafią uderzyć przeciwko niemu.
Jason w tym sezonie już miotał z Rangersami - w Texasie - 5.2 IP , 8 H , 1 ER , 2 BB. Decyzji nie dostał , a Rangers wygrali ten mecz głównie przez bullpen.
W tym sezonie grał 3 razy - poza meczem w Texasie pojedynkował się z Oakland w domu , którzy przejechali się po Aniołach i w Minnesocie , gdzie Vargas dość szybko zszedł.
Bilans 0-2 i ERA 6.75 jest do poprawienia z taką ofensywą za plecami , która obudziła się w ostatnim meczu w serii na wyjedzie z Minnesotą. Ostatnie 5 gier to 6,4,10,8,6 punktów.
Rangers też ofensywą nie grzeszy , ale wystrzelali się w domu na Seattle , które z dobrego miotania nie słynie - a Felix w tej serii nie miotał.
Ogando znowu ostatniego spotkania nie może zaliczyć do udanych - porażka z Cubs i zszedł po 2.1 IP.
Ogando 3 razy mierzył się z LAA - 2 wygrane , ale w roku 2011 , kiedy to był w bardzo dobrej formie - a teraz po kontuzji już tazk świetnie nie miota.
Przy braku Weavera LA powinno grac jak najlepiej , a Vargas jest bardziej takim średnim miotaczem. Słuzy mu stadion , ponieważ limituje nieco ilośc HR - a tą w ostatnich latach Vargas miał wysoką.
Angels jesli nie chcą myśleć o kolejnym zmarnowanym sezonie z gwiazdami powinni wygrywać mecze w dywizji , a Texas jest właśnie rywalem z dywizji ;) O Houston tu nie pisze , bo z nimi kazdy będzie miał dobry bilans. Walka rozegra się pomiędzy LA , Texasem i Oakland.
✅ 97
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, 1:38
Spotkanie: Miami Heat - Milwaukee Bucks
Typ: over 197
Kurs: 2.00
Buk: Pinnacle
Pierwszy mecz zakończony 110:87.
Bucks nie mają o czym marzyć, jeśli wynik spotkania będzie zależeć jedynie od duetu Ellis&amp;Jennings. Obaj mają spore możliwości ofensywne, jednak kontuzja Ilyasovy - też sporo komplikuje sprawę, w szeregach Bucks. Z tego względu, że zawodnik pochodzący z Turcji,wraz z JJ Redickiem są alternatywą zdobywania punktów dla swojego zespołu. Obaj łącznie, w pierwszym spotkaniu zanotowali jedynie... 8 punktów! Na skuteczności 2/13 !
Spora przewaga, w ważnych elementach dla gospodarzy z pierwszego meczu - zbiórki 46:31, asysty 22:14.
Zespołowość, agresywność, parkiet i do tego większe wsparcie dla &quot;BIG3&quot; od pozostałych zawodników, to są kluczowe elementy, dlaczego Bucks są skazani z góry na porażkę, w rywalizacji, ale jak i dzisiejszym meczu.
Liczę, że Bucks dziś w ofensywie znajdą jakieś lepsze wyjście, niż 41% z gry przy 56% gospodarzy i dlatego typ na over. Do tego oczekuję, że jeśli nie Allen, to Battier lub Chalmers potrafią dać odpowiednie wsparcie dla swoich gwiazd - krótki mówiąc - za mało obrońców w Bucks, by &quot;upilnować&quot; tylu strzelców, a mimo wszystko, zespołowa obrona Bucks jakoś nie zasługuje na specjalne zachwyty, tym bardziej w meczach wyjazdowych.

&gt;&gt;&gt;Pozostałe typy na noc z NBA&lt;&lt;&lt;
⛔ 100
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna /// Liga Mistrzów - półfinały
Spotkanie: Borussia Dortmund - Real Madryt
Typ: over 1,5 gola HT
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Pierwszy mecz Ligi Mistrzów mamy za sobą. Mecz pełen emocji, momentami ostre zagrania, tylko szkoda że bramki strzelała tylko jedna drużyna.
Przed Nami drugie spotkanie półfinałowe Ligi Mistrzów. Dortmund gospodarz dzisiejszego spotkania zaprasza na własny stadion drużynę Realu Madryt. W tych rozgrywkach Ligi Mistrzów już mieliśmy rozgrywany półfinał pomiędzy tymi druzynami. A mianowicie Borussia Dortmund wraz z Realem Madryt spotkali się w jednej grupie podczas rozgrywek grupowych.
Jak to mówią historia lubi się powtarzać i postaram się to dziś wykorzystać.
A mianowicie podczas rozgrywek grupowych padły dwa wyniki. Borussia Dortmund wygrała na własnym stadionie 2-1 (1-1), natomiast w Madrycie było 2-2(1-2).
Jak zauważyliście w obu przypadkach padło powyżej 1,5 bramki do HT, więc dlaczego i dziś miało by tak nie być. Graja dwie ofensywne drużyny, nie szczędzą się w strzelanie bramek, więc trzeba to wykorzystać. Uważam że większych atutów nie potrzebuję odnośnie tego typu. Być może osobiście zagram dość grubo.
No i chłopaki lądować bramy do siaty! Najlepiej sami Polacy ;)
Podsumowanie:
TYP: over 1,5 HT
KURS:2.50
BET365
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom